Opinie o Firma Staltech Sp. z o.o. w Przedbórz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Staltech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Firma Staltech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Staltech Sp. z o.o. w Przedbórz

Czy przez stabilne zatrudnienie mogę rozumieć umowę na czas nieokreślony? Tak napisane jest w ofercie pracy na ich stronie dla handlowca. Nie ukrywam, że zależy mi na stałej współpracy. Gdybym spełnił oba warunki odnośnie znajomości języków to jak wpłynęłoby to na wysokość pensji? Zna bardzo dobrze angielski i niemiecki.

Pysi Nowy wpis

Z tego co wiem to niema kto pracować nawet Ukraina się odwróciła

Tadek Nowy wpis
@Pysi

Z jakiego powodu, przez zarobki? Teraz mają ofertę dla handlowca do działu handlowego i pozyskiwanie klientów ma odbywać się poprzez telefon i media społecznościowe. Ciekawy jestem czy są też wyjazdy i można mieć do dyspozycji auto firmowe. Ty wiesz coś na ten temat?

Hsk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Dlaczego ludzie ciągle się zwalniają a nikt nie przychodzi nowy?

Trafiłem na to forum, bo znalazłem w sieci starą ofertę dla spawacza. Wtedy szukali wielu kandydatów, więc spróbuję wysłać cv może się uda. Pisaliście, że kiedyś był problem z wypłacaniem pensji, teraz już ta sytuacja unormowała? Firma daje umowę o pracę, więc niech ktoś napisze na jaki czas można się jej spodziewać.

Yu

Jeden wielki (usunięte przez administratora). Szefostwo wiecznie nie ma pieniędzy na wypłaty nawet na głupi przegląd samochodu nie mają. Ciągle czegoś brakuje. Komornik puka do drzwi z każdej strony. Skoro firma jest na skraju bankructwa to po co to jeszcze trzymać. Zamknąć firmę wypłacić ludziom wynagrodzenia i iść samemu do jakieś pracy.

@Yu

Widzę, że temat kasy ciągnie się tutaj od wielu miesięcy, więc to chyba większy problem finansowy. Mam nadzieję, że mimo wszystko regulują jakoś te wypłaty. Firma mając takie braki finansowe zatrudnia nowych pracowników?

Jsj

Nikt tam nie przyjdzie. Opinie na ten zakład obiegła już całą Polskę. Każdy się dziwi że ta firma jeszcze istnieje. Szefostwo widzi tylko czubek własnego nosa. Nie mają na wypłaty a pod domem stoi 5 nowych samochodów

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Firma Staltech Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Hd

Tam jest jedna wielka błazenada. Nie ma kto zarządzić firmą. Wiecznie czegoś brakuje albo coś nie pasuje. Ludzie nie biorą wypłat po kilka miesięcy. Dziwię się że tam wgl jeszcze ktoś pracuje i za takie marne grosze.

@Hd

Ale jak to, ludzie nie biorą wypłat? Oni sami nie biorą, czy firma nie ma pieniędzy, aby te pensje wypłacić? I jak pracownicy nie dostają kasy, to dalej pracują, bo czekają na wynagrodzenie, czy odmawiają pracy, do czasu aż zaległa kasa będzie na ich koncie?

A ja jestem ciekawa kilku rzeczy o pracy jako monter konstrukcji stalowych. Napisali, że jest dieta na wyjazdach? Czyli jaka to jest kasa? I napisali, że hotel wtedy jest po stronie firmy. Czy to są hostele takie niskiego standardu, czy jednak jakieś 3/4 gwiazdkowe?

Czym w Firma Staltech Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jack

Tam ciężko jest doprosić się o wypłatę a ty mówisz o jakiś dodatkach.

Arturo
@Jack

Czyżby się spóźniali w przelewaniu wypłaty na konto? Dużo po terminie jest kasa i czy ma to jakiś wpływ na odchodzenie ludzi z firmy? Czy kasa jest jednak na tyle dobra, że ludzie tu pracują i nie myślą odejść?

Hmm ciekaw jestem jak tam jest czy znów proszą się o pieniądze i dostaną dzień przed Wigilia u nich to chyba taka tradycja

Proszenie się o własna kaske? Kto tematem mi wyjaśni? Cokolwiek takiego jeszcze występuje? Tamta opinia jest z ubiegłego roku dlatego wole się dowiedzieć już teraz. na ten rok tez nic szczególnego w googlach mi się nie wyświetliło, czy współpraca w ogóle jest możliwa? ktoś coś wie?

Czyli nie mylić Twoim zdaniem z legendą o skarbie i pilnującym go smoku? A na serio, to ile oni płacą, że jak sam piszesz, ktoś tam jednak pracuje?

Kotek

Chcesz sie prosic o wlasne pieniadze,jesli Ci to pasuje to staltech to Twoje miejsce...

Zyx

Czy ta firma nadal istnieje? Czy może już zamknęli ten (usunięte przez administratora)

Magdalena
@Zyx

Jak na moje oko nie wyglądają na zamkniętych. A skąd taka uszczypliwa sugestia? Chodzi o spóźnienia w wypłatach?

Jony

Czy ktoś może uczciwie napisać jaka jest sytuacja w firmie Staltech, chodzi o wypłatę i podejście do pracownika?

@Jony

Ogólnie, wypłaty nigdy nie ma na czas, więc nie słuchaj bajek że jest tak kolorowo. Co miesiąc trzeba prosić o własne pieniądze .

Magdalena
@Yyyy

Ale ostatecznie wypłacali całą zaległość za dany miesiąc z opóźnieniem czy jakaś górka nagle zaczynała się zbierać?

Xxx

Moze ktoś napisać jak obecna sytuacja na firmie?

Xxx

Jak obecna sytuacja na firmie?

Xyz

Ta firma nie ma przyszłości. Dziwne że jeszcze nie upadła. Żaden nowy pracownik nie przychodzi. Połowa pracowników to są emeryci. Jak oni odejdą to może wtedy właściciel przejrzy na oczy.

Obecnie firma Firma Staltech Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Monter. Czy ktoś aplikuje?

xxx

Za takie pieniądze nikt tam nie pójdzie

Xx

A może kierownika potrzebujecie? Słyszałem że dobra stawka godzinowa.

Xyz
@Xx

Nie wiem jak jest teraz ale kierowników jak i magazynierek zawsze było aż nad to. Szkoda tylko ich utrzymywać

Xxy

Wypłaty są w terminie?

@Xxy

No obstawiam raczej że nie

BOB
@Xxy

Wypłaty są zawsze na czas ale dla właścicieli a pracownik może poczekać. Przecież jemu jest nie potrzebna. Co z tego że ktoś ma rodzinę na utrzymaniu albo kredyt do spłaty. Lepiej sobie kolejne nowe auto kupić a pracownik najwyżej z głodu zdechnie

@BOB

Konkurencja czeka bob zapraszamy szopy bo szopy ale pieniądze na czas

Xxy
@BOB

Zapomniałeś dodać że na wczasy i na szpan przed rodziną mają kasę.

XxXx

Niedługo pewnie znowu będą zadawać sobie pytanie: " Będzie wypłata czy nie będzie?" Jak tak dalej będzie to sami się będą ganiać po zakładzie ...

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Firma Staltech Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Iiii

Brak

cycu

Witam co sie dzieje z tą firma STALTECH nie moge znalez ich strony internetowej

Ziom

Sytuacja w firmie się poprawia. Polecam

Infopl

Witam.Mimo różnych informacji na tej stronie oraz marzeń wielu osób już od roku 2018 aby Firma Staltech zbankrutowała niestety ku nie zadowoleniu właśnie tych osób Firma przeszła przez te ciężkie chwile i problemy ,które wynikały z przeinwestowania i chwilowego załamania rynku, Staltech ciągle się rozwija i z każdym miesiącem przybywa nam zadowolonych klientów z całego świata. Warunki pracy są coraz lepsze , produkcja i montaż odbywa się na halach o łacznej powierzchni ponad 6tyś m ,a nie w stodołach na podwórku jak to wygląda u okolicznej konkurencji. Także jak ktoś nie był i nie widział to niech lepiej sprawdzi przed dodaniem zbędnych komentarzy. Jak wiadomo w internecie są sami specjaliści i zakłady na najwyższym poziomie aczkolwiek rzeczywistość bywa nie co inna.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Staltech Sp. z o.o. - Przedbórz

• Jak się pracuje w Firma Staltech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Staltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Staltech Sp. z o.o.?

Firma Staltech Sp. z o.o.
  • Piotrkowska 5
    97-570 Przedbórz

Firma Staltech Sp. z o.o.