Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

do obiektywnego

Nie jesteś obiektywny. dużo rzeczy w firmie Ciebie boli, więc albo donosisz, albo wylewasz pomyje. Jesteś bardzo zirytowany - może zbyt niskim stanowiskiem albo wynagrodzeniem. Zamiast się denerwować, pomyśl, jak to zmienić - awansować albo ugrać podwyżkę. Napisałeś o wszystkich leaderach, majstrach, kontrolerach, czy są wyjątki? Może pogadaj z tymi, z którymi da się rozmawiać. Albo poproś o zmianę stanowiska/ wydziału, bo się wykończysz tym stresem.

Haha
@do obiektywnego

Kto z Hr pisze takie dyrdymały? Już któryś post taki widzę... jesteście (usunięte przez administratora) wyjdzie za tych biurek to się sami przekonacie co się dzieje a nie każecie zmieniać mu wydział.

Mo
@Haha

Tu tylko pomorze dyrektor w stylu Świerszczyka on wyłapał by wszystkich którzy u dają że pracują zmiana całej kadry tylko kadra zewnątrz bez układów i znajomość by rozwiązała temu problem mówiąc jaśniej tą klikę i Sitwę

SZUWAREK 500

ZAPARZ SOBIE MELISĘ , ALBO WEŻ COŚ MOCNEGO NA STRES. I DAJ SOBIE NA LUZ BO SIĘ SAM WYKOŃCZYSZ A TEGO TO CHYBA RACZEJ BYŚ NIE CHCIAŁ.

gospodarzZAKŁADUalternatywy25

W czynie społecznym każdy ma zrobić na poniedziałek trzy kaizeny. I bez dyskusji. Rozumiemy się??? Bo jak nie, to przyślę szwagra żeby zagonił was wszystkich do mietły.

Ty

Czego możemy spodziewać się od kontroli jakości jak szef kontroli bawi się w policjanta a nie zajmuje się swoimi obowiązkami bo niema wiedzy i pojęcia to tak jak nasze BHP szczególnie kierownik

@Ty

Panowie dyrekcja nie chce dać podwyżek przy takiej inflacji i nakładzie pracy w dym roku zacznijmy pracować po 8 h

Lolek

Co na to związki ???

SZUWAREK 500
@Stary pracownik

TAAA , PO 8 h , GDYBY TE (usunięte przez administratora) MOGLI TO I PO 16 { a nawet i dłużej ) BY PRACOWALI .

Ppp

Dokladnie tak

Bj

Co tu można wywalczyć zobaczcie ile ludzi pracuje w sobotę robią na premie dla kierowników i kazetow

Związki

Poniżej nasze propozycje podczas spotkania z pracodawcą. .

Szefo

Nie dyskutować mi tu na forum tylko wezta się za robotę! Widzę za dużo czasu mata, muszę szwagra swojego wysłać żeby wam czasy obciął!

Ciemniaki

Bank godzin to inaczej elastyna tylko w innej formie

Nie pozdrawiam
@Ciemniaki

Za ,,elastynę'' jak Ty to napisałeś to miałeś premie za jej wyrobienie i płacone 100% itp za bank masz gołe u wesołe godziny. Dodajcie jeszcze do tego kategoryczny zakaz palenia za 2 lata bo o tym też była rozmowa. 2% wynagrodzenia dla Solidarności i 20 +/- zł dla Metalowców składki miesięczne, śmiechu warte naprawdę opłaca się być w związkach dla kalendarza za 15 zł pikniku za który płacicie i wycieczki które funduje zakład w 50 % a drugie 50% uczestnicy wycieczki. Nie pozdrawiam

bla bla bla
@Nie pozdrawiam

Pewnie że nie warto i się dziwie po co tam siedzicie haha

@Nie pozdrawiam

Strajk się szykuje nie dajmy się upodlic

Lolek
@bla bla bla

Wypiszemy się ze związków wszyscy

Lp
@Stary pracownik

Nie trzeba strajku tylko nie pracować w soboty i po godzinach

Normalny
@Lolek

Jasne ,że sie wypiszcie,bo to związki ten bank godzin chca wprowadzic i zwiazki daja takie podwyzki i wogóle jakby zwiazków nie było to pracodawca by pracowników na rekach nosił.Widze ,że wszystko co złe to przez związki.Wypiszcie sie wszyscy,wtedy dopiero poznacie dobroć szefostwa.

No

Ludzie nie pracujcie po godzinach i w soboty tylko przez miesiąc nie zbiednieje cię lepiej więcej do angażu wtedy mamy większe stawki za nadgodziny mamy okazję coś wywalczyć decydujące są te dwa miesiące ludzie nie dajcie się bo widząc że ludzie pracują po godzinach myślę że są ci (usunięte przez administratora) i dziobaki

Olo

Chcą nam stworzyć następny Bank Amber gold na tych samych zasada. A co z Ukrainą też będzie miała Bank?

Ukraina
@Olo

Nie, Ukraina dostała podwyżki od stycznia +4zl do godziny, po godzinach setki

PRacownik

Hehehe sobie wymyślili BANK godzin hehehe to nas będą doić z zarobionych pieniędzy !!!

Co

i nic nie zrobicie bo strach wam nie pozwoli a dziobaki i lizuch będą a kadro żeby się nie narazić

Stary pracownik

No jak teraz ludzie się nie zmobilizują to będziemy pracować na (usunięte przez administratora) Nowy dyrektor "Polak" chcąc się wykazać nas upodli. W głowie się nie mieści on powinien być za nami a nie przeciwko !!!! Ludzie pokażmy że nie jesteśmy (usunięte przez administratora)robolami (usunięte przez administratora) i nie można robić z nami co się chce....

Pr1

Co za bank godzin?

PRacownik

Ludzie kiedy się obudzimy robią już z nami co chcą premia za WCM miała być w granicach 1600? Na którą to my pracowaliśmy a z tego co się dowiadujemy dadzą 500 chodz wszystko zrealizowane i to samo będzie z podwyżkami dajemy się sami doić jak krowy

Akto
@PRacownik

A koto się po stawi agencja pracownik przed emerytura czy ludzie którym są do przyjęcia a może rolnicy albo (usunięte przez administratora) niema kto związki już ich niema ludzie to trzeba się wypisać wszyscy z związków prosta odpowiedź jeśli chodzi o premie menadżerowie jak by dostali po 130tysiecy to byśmy imy dostalibyśmy 1300zl ludzie ta klika jest nie rozbrojenia co wyszło z malarnio

Info
@Akto

Menadżerowie premi dostają po 130 tys do tego wypłata ok 20 tys + samochód + imprezy kilka razy w roku w najdroższych hotelach w okolicy, a Wy za 4,5tys robicie i ciagle za mało, za wolno. Kiedy wy się obudzicie?? Gdzie są związki?

Fo
@Info

To prawda chociaż jak by mieli wiedzę i odpowiednie kierunek i na czymś się znali to można się z tym pogodzić a co oni potrafią okulary i maseczki naj lepiej im wychodź żadnej odpowiedzialności czy nikt tego nie widzi gzie jest dyrektor gzie związki a ludzie włażą im w (usunięte przez administratora)

Szef
@PRacownik

Cieszta się robole ze coś wam zucilem każdy dobry ochłap.

Ig
@Szef

i tak o nas myśli i dajemy się wyzyskiwacz to jest końcówka firmy za chwilę będą wyprzedawać co się da

Szef
@Ig

Nie pisać mi tu na goworku tylko wezta się za robotę bo zaraz wam czasy zetne!! A ja dalej idę nic nie robić

tezy na drzwi HRu

# wyrównanie inflacyjne jako przeciwdziałanie obniżce (inflacja w grudniu 2021 przekroczyła 8%!) i osobno - podwyżki, z tym, że chodzi o PODWYŻKĘ a nie baseny, siłownie, kubki z logo CNH czy podobne # większy parking # przywrócenie rowerowni i motorowni (monitorowanej) przy głównym biurowcu (kilkudziesięciu osobom skróci to drogę z parkingu do szatni o ok 600 metrów - rocznie to 140 km) # współpraca CNH z Płockimi Rowerami Miejskimi - bezpłatne przejazdy dla pracowników z i do pracy i duży parking na rowery miejskie # wyższy dodatek stażowy i nowy dodatek specjalisty - stanowiskowy, żeby zniechęcić doświadczonych pracowników do zmiany stanowiska # dodatkowe świadczenia (tzw. szkodliwe) i dni wolne dla osób pracujących w niebezpiecznych warunkach - potrzebne są rozmowy z załogą # dystrybutory darmowej kawy i herbaty w kącikach odpoczynku co więcej?

Oi
@tezy na drzwi HRu

Co ty piszesz w tej firmie to nie możliwe a z czego menadżerowie oni będą brać takie wypłaty i premię trzeba wymienić kadrę przyjąć inżynierów na produkcję a nie kolesi do chodzenia z kartką ludzi na stanowiska kierowniczych z odpowiednim kierunku a nie chloptaśow w dresach ale czego można się spodziewać jak dyrektor taki sam a taki dyrektor jak Świerczek to w tej firmie nie może być pamiętamy co było za jego rządów szczególnie kadrowicze i ci inteligenci

@Oi

To managerowie mają wysokie premie? A podwładni pracownicy też dostają jakieś dodatki finansowe? Ile tej premii można konkretnie wyciągnąć?

Ko
@Piotr

Tylko Jake co kot na płakał to jest obłuda nic niema dla pracownika tylko minuty co wydział zaoszczędzić to dzieło się premiami

Info
@Ko

Olo

Mam takie pytanie kto jest teraz kierownikiem na malarni po tych przekrętach?

Ooo
@Olo

A kto był wczesniej ?

Pl
@Ooo

A menadżer wyszedł jak zwykle obronną ręką on nic o tym nie wiedział pewnie co musi się stać żeby oni zapadli że stołków

My

My dojmy krowę ile się da bo mamy poparcia i układy a wy robole macie na nas tyrać i tak za dużo zarabiacie

Robol
@My

Prawda musima tyrać ale dobrze ze ostatni rok bo zakład idze pod młotek robole sobie poradzą a ciekawe jak kierownictwo haha

Bv
@Robol

Prawda też o tym słyszałem nawet podwyżki nie dostaniemy na mieście też tak słychać

@My

Ty od dojenia niedługo wam się krowa skończy i zostanie wam doić wszystkim robolom pierogi bo tylko doić potraficie a nie znacie się na niczym w tym zakładzie.

Dobre
@Bv

Styczeń się zaczyna ,a podwyżek Nina bo związkowcow w tym zakładzie już niema..

Op
@Dobre

To trzeba się wypisywać do prowadzić żeby związki były jedne albo wogule

Krawedziarz

Czy Pan przewodniczący związków zawodowych Solidarność pan Kryszczak jest w stanie coś zrobić. Obiecał szkodliwe dla wszystkich krawedziarzy że już jest wszystko podpisane. A teraz gada że nie da rady nic zrobić. A później się dowiaduję że kilku krawedziarzy około 10 osób ma po 500zl co miesiąc szkodliwe. Porażka

Rop
@Krawedziarz

Zobaczymy jak będzie walczył o podwyżkę myślę że wyjaśni się po Wielkanocy jak robota będzie zrobiona

Kraw
@Rop

Kiedy się zmieni ten przewodniczący?

Górski
@Kraw

Ja mu się spadochron nie otworzy

Lo

Ma być tylko montownia i malarnia pozostałe wydziały do likwidacji

Lol
@Lo

Ta i co będziesz malował? Chyba swoje jaja na wielkanoc

@Lol

Jak chcesz wiedzieć to podzespoły będą gotowe do malowania chyba jesteś z tych Inteligentów po układach bo nic nie myslisz

Lol
@Lo

Śmieszny jestes napewno byłoby warto utrzymywać firmę tylko dla 2 wydziałów i większość wysylac w korporacje haha "gotowe podzespoły " oszczednosc 200%

@Lol

No właśnie obszerność a przy okazji ktoś na tym zarobić tak jak na pracownikach agencyjnych będziesz się śmiał niedługo baranim głosem i ci nieroby

Tm

Zobaczcie ile zarabiają majstrowie i kierownicy nie wspomnę o menadżerach a my nie mamy nawet średniej krajowej oni mają lepiej jak na Orlenie tam mają skończone szkoły i mają wiedzę a tu układy i możesz być po podstawówce i żadnego pojęcia i zarabiasz ponad dychę a robol 4100

Sprawiedliwy
@Tm

Dopisują sobie soboty niedziele i nadgodziny dlatego takie mają wysokie zarobki niedawno dyrekcja złapała cwaniaczka kierowniczka powinni prześwietlić wszystkich tych cwaniaków nawet tych co piszą karty z godzinami.

To

Jaka żenada wymyśli sobie dyżury i ludzie muszą pracować na nich

Wstyd
@To

Trole tyrają żeby plan wykonac dla tzw szefostwa o oni i tak się z nich śmieją bo premie dostaną...

Lp
@Wstyd

Prawda szczury tyrają i kapitan siedzi nic nie robią i premie się bierze myślę że to się odwrócić przeciwko im ile można oszukiwać

@Lp

W tym zakładzie przez takich dupowłazach i cwaniakach niebiesko czarnych to nie wywalczy się żadnej wysokiej podwyżki.

Koo

Pracownika traktuje się jak przedmiot dali śmieszne czekoladki a jakie premie sobie przyznali to jest poniżenie nikt tego nie powinien wziąć

Olek
@Koo

Zobaczcie jaki jest skład tych czekoladek tak powinno się zrobić wszyscy powinni oddać je temu co zamawiam niech sam je żre

Naczelny
@Olek

A gdzie naczelnu wódz wice itd ..ze nie protestuje? Spawa? Pasta bhp sie smaruje na przeciwko? Czy czekolada z naprzecfka lepiej smakuje;)

Bm
@Naczelny

Naczelny wódz taki sam jak pozostali mam namysłu cała kadrę mają to głęboko ważne że kasę zakopią

Do bm
@Bm

Co racja to racja 100%)!!! Brudnopis to brudnopis...od pasty bhp to nie zejdzie

Gdzie złożyć aplikacje do CNH?

Dth servis zatrudnia do cnh , a bezpośrednio tylko teraz lakiernika szukają z doświadczeniem

Neon

Ile teraz dostaje Lakiernik podstawy na początek .

Koko
@Neon

Na początek 3400 do ręki odlicza jeszcze ubezpieczenie i związki

Do Do
@Koko

Na rybe wystarczy...pozniej perfum...i na miasto... I gra;)

O co chodzi
@Do Do

O co chodzi z ryba i perfumami?

Solidarności

Myślę że nowy przewodniczący wykaże się odnośnie podwyżki przeciwnym razie może dużo straci a starych pracowników coraz mniej i poparcia nie będzie a młodzież zaraz się wypisze

Kto
@Solidarności

Jest nowy przewodniczący?

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 453.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 53 to opinie pozytywne, 230 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH