Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Km

Panowie musimy tak trzymać dość wyzysku i traktowanie jak przedmiot i śmieć szanujmy się na wzajem to coś ugramy

Spawacz Janek Google

Panowie pilnujcie żeby nikt nie robił powyżej 8 godzin nawet Ukraina to chodzi o naszą przyszłość te wszystkie teraz obniżki cen i tak będziemy musieli oddać podwójnie piszcie tutaj na jakim dziale pracują więcej niż 8 godzin i nie bójmy się pająka pająka można zadeptać.

H
@Spawacz Janek Google

Heder na 10h sie podobno godzi. I parę os na p5

Stary pracownik
@H

Na p5nie ma na razie takich osób to heder nie zostanie obiety podwyżka w takim razie

Spawacz
@H

Panowie siła w narodzie trzymajmy się razem pokażmy naszą jedność dość traktowania nas jak przedmiot i śmieć chyba wiecie ile zarabia menadżer czy kierownik albo majster niefajny się oni za nasze pieniądze windują sobie premie i imprezy

Cz
@H

Heder pracowal do wczoraj z malymi nadgodzinami po wczorajszej rozmowie ze zwiazkowcem od dziś heder bedzie pracowal tylko po 8h.

P5
@Spawacz Janek Google

Przychodzą przychodź trawę malować bo prezes przyjeżdża. Teraz jedna osoba z mojego stanowiska i połowa Ukrainy. A jak chcecie poważnie strajkować to trzymajcie się czasów na połowie stanowisk nie ma pełnej obsady. Jak zawalimy plac do końca lutego to się ugną

Bo

Przecież można obniżyć pensje i premie da menadżerów i kierowników i jakoś to wyrównać przecież oni nic nie robią i wiele osób którzy chodzą z kartami i świrują Nikosia czy jarząbka

Sprawiedliwy
@Bo

Jak nic nie robią robią za naszą ciężką pracę wystawiają sobie chałupki koło ciechomic

Co
@Sprawiedliwy

A ludziska przychodzą w soboty i dorabiają nierobów zobaczymy ile ludzi przyjdzie w ta sobotę

Sporo
@Co

Z tego co wiem dużo jest chętnych p4 p5 p3 p7

@Sporo

I co można wywalczyć z takimi ludźmi po wino obniżyć pensje do najniszej krajowej

Hans
@Sporo

Z p3 nikt w sobotę nie przychodzi

Chociaż jeden wydzial
@Hans

Chociaż jeden wydział pokazuje klase

KarwaCzkawka
@Hans

Nie przychodzą, bo po co..? 35% od podstawy bez żadnego proszenia jak na P1, każdy by tak chciał poświrować pod windami, krawędziarkami czy na wózku. Każde wywalczone 100 zł, to dla nich 135 zł, a dla nas ochłapy. Więc niech lepiej siedzą w chałupach, bo i tak źle nie mają!

Monter
@KarwaCzkawka

No właśnie mają dodatki, szkodliwe itp na tasmach montażowych dokładają sztuk a zarobki po 13 latach pracy 3300- 3400 na rękę bo niektórzy nie wierzą ze na montażach są tak małe pensje a największy jest tam wysiłek bo trzeba pracować pod presją czasu, liczymy ze cos się zmienni i też chcemy regulacji systemu płacowego względem innych wydziałów też chcemy stanowiskowe jak mają inni!!!!

Mądry monter
@Monter

Wystarczy przestać uczyć nowych pracowników agencyjnych zmieniających się co jakiś czas. Nie mamy obowiązku przyuczać na stanowiskach. Odpowiedzialni są za to panowie z mistrzówki lub technolodzy. My uczymy, pokazujemy, pilnujemy niekiedy jakości wykonanej pracy przez agencyjnych i Ukrainę, oni biorą premię za wykonany plan produkcyjny. My nic z tego tytułu nie mamy, ani dodatku czy premi. Jeszcze nam wcześniej zapewnioną kwotę premii rocznej obniżają.

Mądry monter

Pn

Panowie zobaczcie jakie jest szanowanie pracownika straszą ludzi którzy mają dostać umowy jaka desperacja od strony kierownictwa jak trzymają się stołków żeby ich nie straci tyczy się to i do menadżerów dokładnie wiedzą że jak stracą posag to mają dużo do stracenia a gdzie by znaleźli takie zarobki z ich zerowa wiedzą i nic nie potrawienia zarabiają jak minister rządu jak dyrektor morze na to pozwolić to teraz wiemy dlaczego tak kroją nas z kasy żeby dla siebie mieli panowie mąnter zarabia 3400 a spawacz 3900 to poniżenie na tą robotę i na takie zarobki firmy musimy tak trzymać do kąńca lutego inaczej nic z tego a nad godziny i tak będą i soboty też jesteśmy coraz starsi mamy coraz mniej siły że pracować do 12h postarajmy się żeby był większy angaż

Konkretnie
@Pn

Jakie kierownik straszy?

Sprawiedliwy
@Pn

Panowie z tego co słyszałem zysk firmy był ponad 200 milionów a nam zwykłym uczciwym pracownikom dali premię z WCM 500 zł żenada, a nasi judasze przyznali sobie gigantyczne premię.Walczmy wspólnie o naszą przyszłość o godną przyszłość, pokażmy im że jesteśmy solidarni. Zakład się rozwija planują drugą linię kombajnu więc panowie z agencji o waszą przyszłość też walczymy bo was będą później przyjmować i już nie będziecie dorabiać agencji. Musimy dawać mocny sygnał nasze niezadowolenie dotychczasowych proponowanych podwyżek.

@Konkretnie

P4 i przez majstrów ta jak ktoś napisał kadra do wymiana pojęcia niemaja

Milczar i bombal

Panowie jak wyżej z P5 Stara hala przypominam że załoga jest zgrana nawet Ukraińcy rozumieją jeden za wszystkich wszyscy za jednego pracujemy po 8 godzin.

SpawCz

Panowie tylko jedność przychodziliśmy na sprzątania a oni brali premie jaka moda się wzięła w sobotę na sprzątanie a kadra siedzi na biurka i biorą za to konkretną kasę a nam ochłapy nam 500 a sobie do 10 000 tys a menadżer 130 tys dość obłudy i poniżenie mniejmy ambicje i honor w ten sposób możemy pokazać nasze niezadowolenie mamy do tego prawo a nie bat i do roboty traktujmy się jak Wielka rodzina to wygramy

@SpawCz

Brawo dokładnie tak

Spawalnia

S54 s53 po 8h meldujemy które stanowiska na p4

Ty

Na usterkach tam pracują nieroby i nygusy i na was przyjedzie czas

Uko

Sugestia dla związkowców strajk włoski co wy na to a to nie trzeba procedury

STARY ROBOL

Panowie robotnicy podwyżka jest priorytetem w naszym działaniu, ale warto też wpomnieć o oszukanej premii za WCM. Według wcześniejszych ustaleń za srebrny medal WCM mieliśmy otrzymać brutto około 1800 zł a nie 500 zł. Pracodawca potrącił nam premię rekąpensując sobie zwiększone koszty produkcji związane z uzupełnianiem niekompletnych maszyn, które schodzą z lini montażowych oraz spadkiem słupków i współczynników WCM. Cała odpowiedzialność spadła na robotników, którym obniżono premię o 1300zł. Jestem ciekawy jaką premię otrzymała kadra zarządzającą od menadżerów po liderów, czy ich premia też została obniżona o 70%. Zastanówcie się na tym i naciskajmy związkowców na rozmowy w tej sprawie i ewentualne renegocjacje. Przecież SREBRNY MEDAL WCM został zdobyt!!!

Menadżerowie
@STARY ROBOL

Menadżerowie premie po 130 tys.....

Heder

Heder od 3.02 pracuje tylko po 8h

Hey

Spółka się zmieni.Płace pujda do dołu.Bedzie robiła sama Ukraina.Bo za te pieniądze Polak nie da rady normalnie żyć.A zyc trzeba poza pracą.Nikt nie będzie po 10 i 12 h robił.Za pensje jaka mamy 8 h Mlody człowiek spłaci kredyt opłaty kupi posiłek środki czystości dziękuję portfel czysty i oby do wypłaty...

Koo
@Hey

Co ty piszesz za bzdury lepiej powalczyć do angażu to pogodzonych będzie większa stawka aj jak nie będzie nadgodzin to co zrobisz

Xxx
@Hey

Ukraina i tak ma większe stawki od Polaków, tylko kto to kupi jakby sami zostali w tej firmie, my musimy produkować jakościowo dobry produkt bo kosztuje naprawdę dużo pieniędzy a ja jakości to żadnej nie widzę u tych pracowników bo nie maja żadnego przywiozania za kilka miesięcy i tak ich tu już nie będzie albo będą inni

Im
@Xxx

Tu nie chodzi i Ukrainę utrzymanie pracownika agencyjnego firma płaci około dziesięciu tysięcy z jednego pracownika wiadomo że ta agencja która jest w firmie płaci dole komuś więc ktoś na tym zarabia i dlatego Polaczków mają głęboko łatwo policzyć ile zarabia pracownik agencji i ile zostaje dla właściciela natomiast pracownik cnh pracując w nadgodzinach tyle nie zarobi to jest wyprowadzenie pieniędzy w sposób legalny dlaczego nie mogą przyjmować pracownika do cnh na pół roku jak to było za bizona i było by taniej i wtedy były by odpowiednie podwyżki

Polak
@Xxx

Ukraina ma większe stawki dopłatę do mieszkania darmowy przywóz do pracy a Polacy za wszystko plac sam i jeszcze za mniejszą stawkę ale co polska dziki kraj

STARY ROBOL

Nie robić po godzinach i nie przychodzić w soboty. Związkowcy niech się na nic nie zgadzają dopóki kwota podwyżki nie będzie na poziomie 500-600 zł. Na wiosnę inflacja znowu pójdzie w górę i co nam po 300zł. Łamistrajków ustnie upominać, a Ukrainę niech przyuczają technolodzy, inżynierzy i menadżerzy.

Hj

Zobaczcie ludzie jak traktują pracownika cnh 230 zł podwyżki brutto nie pracujemy lutu i marzec w nadgodzinach

Dyrektor
@Hj

Jak się nie podoba to do norwegi

Spokojny Stefan
@Dyrektor

Jacek, to ty?

Dokladnie robić po 8 godzin

Koo

Kim ty jesteś że tak pobierasz nadgodziny jeśli w godzinach nie zarobisz to po godzinach wcale dużo ludzi niema nadgodzin jak dostaną te nadgodziny to raz czy dwa na tydzień może jedno sobotę na pół roku to co powiesz

Heh
@Koo

No robię na usterkach na p5, tu nie ma limitu nadgodzin i procentów w organizmie.

Pl
@Heh

Po myśl o innych którzy nie pracują w nadgodzinach może jak zmień się dyrektor to usterek nie będzie jak za świerszczyka i znajdziesz się w .takiej sytuacji jak toć którzy nie pracują w nadgodzinach bać solidarny

Wozek

Jak z przyjęciami na wózek? Ile na h?

Lo
@Wozek

Wózków niema oczyma ty mówisz poszukaj sobie roboty gdzie indziej

Mag
@Lo

Na magazyn się zgloź, tam szukajo po ostatnich wypadkach

Vo
@Wozek

15 i traktują jak śmiecia poszukaj gdzie indziej do ponzio przyjmują i źle nie płacą lepiej jak w fabryce i traktują jak człowieka a nie przedmiot

Wypadko
@Mag

Wypadki so bo nie wytrzeźwieli po wigili

Wentyl gumowe ucho

Wszyscy między sobo się pobili razem z kierownikiem magazynu. Porarzka......

@Wentyl gumowe ucho

I ono uważają się za inteligentów a trzeba powiedzieć że to chamy bez wychowania i bydlo

Wiesz ja podpisuje swoją prace a ty ? :D

?

?

Wozkowy
@Wozek

Ja polecam prace na wózku, według mnie najlżejsza pracy z fizycznych

@Wozkowy

O czym Ty gadasz czlowieku

PrecServis

Na start 21 do reki

Za

Za dużo pracuje ludzi rolników i młodych co czekają na przyjęcie i nie będzie zgrania załogi

Szczery

Pracuje jako spawacz osobiście bym kambajnu nie kupował bubel spawanie lipa ludzie spawają po kursach i Ukraina bez doświadczenia jeśli ludzie na stanowiskach mówią że takich ludzi ustawiać na podzespoły których nie widać to chyba jest coś nie tak zewnątrz ładnie wygląda lakier lipa bez utwardzacza wykonanie słabe zastanawiam dlaczego ludzie to kupują liczy się sztuką a dobra robota a kontrola ma nic do powiedzenia bo ilość się liczy dlaczego jest tak już mówię bo plan się liczy i z tego kadra ma premie miesięczne kwartalne i roczne a nas się gania żeby jak najwięcej roboty zdawać to jak można dobrze tą robotę zrobić to tak to wygląda

Olek

Jeśli człowiek pracuje ponad 12 godzin dzień w dzień i pochodzi z Ukrainy któremu tylko chodzi o kasę a nie o jakość to sam sobie odpowiedz. My Polacy staramy się żeby była jakość bardzo dobra ale nie będziemy pilnować Ukraińców jak oni robią mamy już tego dosyć.

A poprawki

Na poprawkach lakierniczych nie lepiej dziś szymbor latał i ok kleił bo pilne

Fores
@Olek

Mam pytanko ile realnie można zarobić u was w firmie ????

@Fores

Fores

W 8 czy 12 godzinach ???

Hi
@Fores

W 8h

Czytelnik

Może ktoś odpowiedzieć czym zajmują i jakie obowiązki mają menadżerowie w tej firmie

Obowiazki
@Czytelnik

Maja obowiązek chodzić bez celu i mówić *zaloz maskę” „załóż okulary”, i na tym byłoby koniec.

do czytelnika
@Czytelnik

Głównym zadaniem menedżerów jest realizowanie planu produkcyjnego oraz pilnowanie wskaźników (np. jakości, bezpieczeństwa, minimalizacja strat, optymalizacja). Menedżer może, ale nie musi pytać swoich pracowników, ile mu wolno zarabiać czy jak ma kierować swoim wydziałem. Jego szef (MBU czy dyrektor) zaufał mu, że zrobi to dobrze. I go z tego rozliczy. Ocena skuteczności menedżera bazuje na wskaźnikach do których zwykły pracownik nie ma wglądu. Może więc wystąpić taka sytuacja, że zwykły pracownik nie rozumie pewnych decyzji najwyższych decydentów. Ale jeśli pracownik czuje się pokrzywdzony, ma prawo o tym powiedzieć - zwierzchnikowi lub, gdy to jest niemożliwe bądź nieskuteczne - w innym pionie decyzyjnym czy w HR (kadrach). Ma prawo być wysłuchanym. Można też poprosić o wsparcie w swoim związku zawodowym. Co do masek i okularów - wiadomo po co są. W przypadku wątpliwości można się poradzić w BHP. Koncern ma swoje wytyczne; trzeba nosić. Zwierzchnicy zwykłych pracowników - od liderów po dyrektora mają obowiązek tego dopilnować.

Prawda
@do czytelnika

Dobrze by było żeby tak było ale tego niema i menadżerowie tego nie robią bo nie mają takiej wiedzy pracownik naj niższego szczebla czyli robol ma więcej wiedzy jak oni i trzeba zwykłego pracownia jak wspomniano wyżej traktować jak człowieka a nie jak przedmiot czy śmieć bo tak jest traktowany przez menadżerów czy dyrekcję Nie spotkałem się żeby menadżer rozmawiał z pracownikiem tacy ludzie na stanowiskach powinni być badani przez psychiatrię bo niekiedy ich zachowanie i pokazywanie wyższości czyli czym ja jestem przechodzi ludzkie pojedzie pamiętamy dyrektora Świerszczyka on rozmawiał z pracownikiem i go wysłuchał powtórzę zdanie byłego dyrektora kopalnia wiedzy jest na dole i proste rozwiązania są najlepsze i teraz pytanie do panów menadżerów czy kierowników czy ambicja wam nie pozwala rozmawiać z zwykłym robiłem czy dumą no tak robol zarabia 3800 a panowie grubo ponad dziesięć tys niszczę było wspomniane o BHP proszę się nie ośmieszać bo BHP niema w tym zakładzie a kot wymyślił że spawacze stoi na blasze bez izolacji wspomnę o wentylacji na spawalni wyciągi które mają zapchane filtry czy menedżerowie o tym niewiedzą

cihy
@do czytelnika

,,Może więc wystąpić taka sytuacja, że zwykły pracownik nie rozumie pewnych decyzji najwyższych decydentów." jakże pięknie powiedziane,brzmi to jak tłumaczenie kierowcy autobusu ,który nagle zjeżdża na lewy pas i kieruje się do przydrożnego rowu celując w drzewo.Pasażerowie nie muszą rozumieć pewnych decyzji najwyższych kierowców.

Mstitel

Co tam pijący testerzy najlepszy jest checkers z p5 zwany buszkiem niczego nie można się doprosić robi po 12 godzin każdą sobotę a przestoi i przegada nie raz miałem sytuację że prosiłem go o detal a on z tym detalem się nie pojawiał albo za 2 godziny po przesowie ale najlepsze jest że gościu w takiej firmie codziennie jest zjarany i do tego jeździ wózkiem czy nikt tego nie widzi że stwarza zagrożenie wystarczyło by zrobić mu test z apteki i wszystko było by jasne nie raz czułem po nim specyficzny zapach w toalecie nie pozdrawiam

XDD
@Mstitel

Wchodze sie posmiac a Tu jednego z niewielu pracownikow na p5 co coś ogarnia smaruje jakis smutny monter

Checkers p5
@Mstitel

Podejdz do mnie w poniedzialek to porozmawiamy czego mi tak zazdrościsz ze musisz tutaj swoje wypociny pisac

Za

Co za dziwny zakład kiedyś cnh to była dobra firma i było głośno w Płocku o tej firmie a teraz jest głośno że jest słabo i ludzie nie chcą się tam przyjmować co wpłynęło na taką zło opinię i krytykę

Hmm
@Za

Nie ma ludzi do pracy i dlatego a czy bylo lepiej chyba nie bo umowy dawali po znajomości a jak nie miałeś to tylko agencja teraz się trochę zmieniło

@Hmm

Nie jest lepiej bo te pieniądze co płacą na taką robotę jak tam jest i szanowanie ludzi zarobi się wszędzie nie trzeba pracować jako monter czy spawacz

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 453.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 53 to opinie pozytywne, 230 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH