Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Noki

Takich rmadzerow to niema nigdzie w innych firmach że swoimi pomysłami mogą zostać nawet dyrektorem w tej firmie menadżerów to nie potrzeba kiedyś nie było ich i jakoś wukcjionowalo wszystko lepiej kiedyś przyjdzie dyrektor w stylu świerszczyka i was pogoni pamiętacie jak bylo

Witam. Niech ktoś napisze coś odnośnie wózków widłowych. Jakie stawki, jaka praca czy cnh przyjmuje bezpośrednio czy przez agencje.

Mietek

Pozdro dla Szwagra i Dyrka !!! Nie da sie słuchac :D

Olek

Panowie pewien właściciel zakładu pogrzebowego zadał mi takie pytanie, Jak my to robimy że u nas więcej trupów schodzi dziennie niż u niego? I co ja mam mu odpowiedzieć na to? Może ten szwagier by wiedział za dobrą odpowiedź pewnie by dostał ze 20% zniżki na usługę tylko by musiał się pośpieszyć do końca lutego.

Haha
@Olek

Niech zatrudni naszych menadżerów to będzie miał duzo trupów i wraków, oni są specjalistami

Leszno

Jestem nowy dlatego jak coś to prozszerzenie mnie poprawić i podpowiedzieć. Z tego co wiem norma dla spawacza wynosi 360 minut jeśli dobrze mowie . I moje pytanie brzmi czy mogą kazać zrobić mi powyżej tej normy np majster.

Koo
@Nowy

Majster to nadbudowie ale ich wiedza jak i kierowników czy menadżerów jest porównywalna do pracownika budowlanego i tylko przy betoniarce jak długo oni będą się wspinać na krzywdzie ludzkiej może ci kazać ale ty tego nie musisz robić jak masz 360 niech karzą robić więcej chindusom czy Ukraińcom bo naj lepiej jechać w Polaka i obwiniać co źle polskiego pracownika aby z daleka od siebie oni są nieomylni naj i za robieni bieganiem bo tak pokazują jak oni Cieszków pracują

@Koo

A kojarzy ktoś jak to jest albo powinno być?

CNH

Ludzie obudźcie się. Nie pokazujecie roboty ludziom jak i co robić bo niedługo zaczną zatrudniać hindusów i innych ludzi ze wschodu itp jezeli takich biorą to wiedzą jak będzie. A to jest przykre jak nie doceniają POLAKA a szanują np: Ukraińca i dają im 5 tys w godzinach pracy.

Jakość
@CNH

Myślę że reklamację to w tym roku będą najwyższe bo jak się patrzy jak to jest zrobione to aż szkoda słów. Ludzie bez jakiejkolwiek wiedzy na temat tego co robią i po co to robią, tylko sztuka się liczy a jak ona będzie zrobiona nikt się nie przejmuje

Dyro
@Jakość

To pewne ze reklamacje będą dlatego przesunąłem mojego szwagra z kontroli na inna ciepła posadkę, przy okazji dostał podwyżkę i elegancko.

Reklama
@Jakość

Oj reklamacji będzie będzie, na montażach wraki, niby uzupełniają ale kto to później sprawdza, na malarni tony szpachli. Menadżerowie doprowadzają ten zakład do upadku.

Figo

Witam mam pytanie czy CNH przyjmuje bezpośrednio na wózki widłowe ? Na jakie stawki godzinowe można liczyć ?

Dyrektor

I to mi się podoba, szwager ładny porządek na forum zaprowadził, zero (usunięte przez administratora) komentarzy, zero skumlenia piesków. Brawo Tomasz szykuje się podwyżka

Agencyjny

Ktoś powie na jakie zarobki można liczyć na start jako spawacz?

Zarobki
@Agencyjny

Na czysto do łapy 3900 a jak nie masz 26lat to 4100 wychodzi, jak weszly teraz podwyzki to dodaj do tego 350zl.

@Zarobki

Dzięki kolego i rozumiem ze mówisz ze to na start?

Czemu znikają komentarze o ziółku?

Janek

Bo on ma układy wszędzie.

Info
@Janek

Jedyne układy jakie ma to z dostawcami $$$

Ukrain

Linia p5 chodzą i narzekają że dużo roboty a o usterkach się nie mówi bo też chodzą.. Ale z kawą w tą i spowrotem.

Info
@Ukrain

Kubki to są po kawie wsrodku czysta.

Agencyjny

Mam pytanie do spawaczy. Tylko liczę na krótką i zwięzła odpowiedz bez uszczypliwych komentarzy. Pracuje jako spawacz przez agencję. Jakie stawki oferuje firma na początek? Mam uprawnienia na wózki i suwnice jeżeli to ma jakieś znaczenie . Bo nie wiem czy warto się starać i robić te 1.5 roku w agencji . Interesuje mnie tylko stawka . Z góry dziękuję za odpowiedź

Agencyjny

Kolego ale ja pytam o stawkę a nie historie Ukrainy

Xd
@Agencyjny

Skoro pracujesz to zapytaj w prost kogoś a nie na forum. Widocznie piszesz bajki.

@Xd

Pytałem ale każdy mówi co innego albo nie chce prawdy powiedzieć a anonimowo to bardziej ludzie prawdę powiedza . Dlatego chciałem zapytać na gowork bo chyba od tego jest żebyśmy sobie pomagali i wystawiali obiektywne opinie

Pachu Pach

Jeszcze raz potwierdzam i objecuję solidnie patrzeć wam robolom na ręce i czepiać się o wszystko bo za dwa lata ja tu mam być dyrektorem, a dla obecnego dyrektora jest już zaklepany stołek w Modenie w fabryce Ferrari.

Olek

Ty w ciągu dwóch lat wyjedziesz na taczkach

Niezły kabaret

Niezły kabaret

Dyrektor

W przyszłym sezonie nie bedzecie podskakiwać. towaru sie nadprodukuje w tym roku ponad to co potrzebne na rynek to sie zmniejszy produkcję w przyszłym i będziecie błagać żeby zostać w pracy a wtedy jeszcze wam obniżymy pensje hahahaha myślicie ze po co tyle produkujemy myślicie ze bum jest na maszyny rolnicze to wszystko jest zaplanowane.ale wie tylko o tym elita!!A wy do roboty i nie pisać mi tu głupot bo znajdę po ipi i wyrzucę za bramę. Na Wasze miejsce aż się ukarainicy biją.

Dyrektor.

Prawda boli myślicie ze po co tak produkcja została zwiększona hedrow I kombajnów zacznijcie myśleć chłopy. Pękniesz się ty jak stracisz robote

takiten
@Dyrektor.

@Dyrektor @Op Puknijcie się obaj, Dyrektor, że pisze takie głupoty, Op, że je komentuje. Ja też się puknę.

Dyrektor.
@takiten

Pisałem prawdę co wy myślicie kto.to bedze kupować.produkcja na parę lat naprzód.potem się zwolni nygusow I bedze się tylko robić na przetrwanie firmy.

Ty

Powinniśmy wejść w spór zbiorowy czy zarobimy 170 zł mniej czy więcej bo tyle wychodzi podwyżki złoty siedemdziesiąt do godziny przy pomne że Ukraina dostała 2 zł i mieli dać agencji bo agencji płaci też zarząd więc spór i nie pracujemy w nadgodzinach

Wizyta

Ale dziś latali hahahahha jak pieski, bo jakiś z zagranicy przyjechał.

No

Pewna osoba na stanowisku powiedziała że praca pracownika przynoś straty a pracownik nic nie znaczy taki mają o nas mniemanie a wy wchodzicie on w (usunięte przez administratora)

Konkret
@No

Mów kto?

Za

Pod.brame jestem za !

Ty

To nie możliwe że jest taki podział i szczucie pracownika i wyzysk przez przełożonych dla swojego dobra gdzie jest te cnh przed laty gdzie ludzie chodzili dumni że pracują w tej firmie czyta te wpisy cały Płock nie chciałbym pracować w takiej firmie myślę że tam potrzeba dyrektora i kadry zewnątrz a nie znajomość za chwilę ruszają prace na kombinacie i Ukraina im nie pomoże

nie chcesz pracować
@Ty

To się zwolnij.

To
@nie chcesz pracować

A poco niech oni zwolnią to odprawę wypłacą dużo ludzi by podpisało jak by dostali takie wypowiedzenia te pieniądze zarobi się np na budowie i tak się nie narobi i na spokojnie pracujesz

Do

To prawda szanujmy się zobaczcie majstrowie czy kierownicy i menadżerowie tak mało zarabiają że kupują sobie auta z salonów kierownicy i menadżerowie się budują a nam ochłapy obudzimy się kroją nas że wszystkiego co nam się należy z ubrań narzędzi nawet ze środków czystości gdzie podziały się pikniki zakładowe zobaczcie co dostajemy na święta gzie są gadżety firmowe to niech każdy z was to przemyśli

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 453.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 53 to opinie pozytywne, 230 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH