Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felder Group Polska Sp. z o.o.

Kucie betonu

A ja sądzę, że to forum nieco zmieniło tą firmę i to na plus. Rozmiękł beton w głowach ślunzokuf. Pewnie problem ze znalezieniem ludzi do pracy i odejścia tych już pracujących również miało wydatny wpływ. Moim zdaniem "zarząd" (przepraszamy wszystkie zarządy świata za przyrównanie tych ... do zarządu) powinien być już dawno wymieniony. Szkoda, że zmiana trwa tyle lat i tyle osób musi tracić czas na rycie w betonie, rezygnować, tracąc czas, zdrowie, nerwy, pieniądze i następny i następny i tak w kółko zamiast pozbyć się choroby odcinają chory łeb i zastąpić go zdrowym.

Felder Group Polska Sp. z o.o.
pracodawca
@Kucie betonu 29.10.2017 06:24
A ja sądzę, że to forum nieco zmieniło tą firmę i to na plus. Rozmiękł beton w głowach ślunzokuf. Pewnie problem ze znalezienie...

Jeśli ma Pan konkretne zastrzeżenia do sposobu działania zarządu firmy Felder w Polsce oraz konstruktywne propozycje odnośnie zmian to prosimy o przesłanie ich w języku niemieckim lub angielskim do kierownictwa firmy Felder KG w Austrii na adres mailowy info@felder-group.com, aby nasza firma macierzysta mogła je rozpatrzyć i się do nich ustosunkować.

Marian Ciećko

UWAGA TA FIRMA USUWA KOMENTARZE!!!!! Czy aby napewno wszystko jest w ogloszeniu napisane? Jakoś dziwnie wszyscy wybierają własną działalności gospodarczą zamiast umowy o pracę, przypadek? Nie to feler:) A ile ta podstawa wynosi co? A teraz kilka faktów: własna działalności gospodarcza, praca od 8 do 17 od poniedziałku do piątku i niektóre soboty bo biura są czynne i zawsze jeden handlowiec musi tam być żeby posprzątać i czasem ktoś wejdzie. Dodatkowo targi, dni otwarte i inne spędy. Lekko 220 godzin w miesiącu wychodzi i GPS czuwa nad każdą z nich:) Dodatkowo egzaminy, testy i klasówki, donosy, skargi, ciężka atmosfera, ulubieńcy i rodzinka wszędzie wokół... Kasa żadna, marne warunki i ogromna rotacja. Coś pominąłem?

Roman Bobzun
@Felder Group Polska Sp. z o.o. 27.10.2017 15:34
W ogłoszeniu o pracę podane są informacje podstawowe. Każda osoba, zainteresowana pracą w naszej firmie podczas kontaktu z nami...

Czyli biura są nieczynne w soboty jak twierdzisz? A za te nadgodziny 180 - 190 godzin to coś płacicie czy za bozia zapłać się robi? Kto sprząta biura?

Felder Group Polska Sp. z o.o.
pracodawca
@Roman Bobzun 27.10.2017 22:31
Czyli biura są nieczynne w soboty jak twierdzisz? A za te nadgodziny 180 - 190 godzin to coś płacicie czy za bozia zapłać się r...

Jak już pisaliśmy ten zakres godzin obejmuje nie tylko rzeczywisty czas pracy, ale również godziny dojazdu do biura czy klienta, czyli liczony jest od momentu kiedy handlowiec wyjeżdża i wraca do domu i jest to czas płatny. W soboty biura są nieczynne https://pl.felder-group.com/pl-pl/salony-wystawowe.html Duże biura sprzątane są przez firmy zewnętrzne. Małe biura zasadniczo w piątki przed Dniami otwartymi w ramach normalnego czasu pracy.

Ponieśli i wilka

Wieść gminna niesie, że usuwanie stąd komentarzy kosztuje 250 zł miesięcznie płatne z góry za rok. Ironia losu:)

Julita

Zależy nam, by osoby, które na ten wątek trafiają mogły znaleźć rzetelne i merytoryczne informacje. To również dzięki Waszym wpisom, osoby zainteresowane pracą w Felder Group Polska mogą dowiedzieć się więcej o przyszłym miejscu pracy. Jednak niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne, naruszające dobra osobiste innych lub dobre obyczaje i zasady netykiety, czy też takie propagujące przemoc. Jeśli takie treści pojawią się na wątku, to zgodnie z zaakceptowanym przez użytkowników regulaminem, administrator ma prawo do usunięcia opinii, które je zawierają. @Kaskaddownik jak już pisałam wcześniej, w razie jakichkolwiek zastrzeżeń co do działań administratora bardzo proszę o bezpośredni z nim kontakt. Każdy ma prawo do zostawienia opinii zgodnie ze swoimi doświadczeniami. Jednak nie może ona łamać zasad regulaminu portalu. Zachęcam do dokładniejszego zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

Zarobimy porządek
@Julita 20.10.2017 15:05
Zależy nam, by osoby, które na ten wątek trafiają mogły znaleźć rzetelne i merytoryczne informacje. To również dzięki Waszym wp...

Julito na Facebooku jest forum na których znajdziesz screeny z wpisami usunietymi przez gowork.pl. Wszystkie zgodne z regulaminem ale nie zgodne z interesem firmy płacącej za ich usuwanie...

ciekawsky
@Zarobimy porządek 20.10.2017 19:22
Julito na Facebooku jest forum na których znajdziesz screeny z wpisami usunietymi przez gowork.pl. Wszystkie zgodne z regulamin...

Daj link do tego forum, chętnie zobaczę

Julita

Było ponad 1400 komentarzy a zostało 1175. Czary czy cenzura jak w TVPropaganda? Dobrze, że są zrzuty ekranu do opublikowania:)

Brat Julity

UWAGA TA FIRMA USUWA KOMENTARZE!!!!! Czy aby napewno wszystko jest w ogloszeniu napisane? Jakoś dziwnie wszyscy wybierają własną działalności gospodarczą zamiast umowy o pracę, przypadek? Nie to feler:) A ile ta podstawa wynosi co? A teraz kilka faktów: własna działalności gospodarcza, praca od 8 do 17 od poniedziałku do piątku i niektóre soboty bo biura są czynne i zawsze jeden handlowiec musi tam być żeby posprzątać i czasem ktoś wejdzie. Dodatkowo targi, dni otwarte i inne spędy. Lekko 220 godzin w miesiącu wychodzi i GPS czuwa nad Kaidą z nich:) Dodatkowo egzaminy, testy i klasówki, donosy, skargi, ciężka atmosfera, ulubieńcy i rodzinka wszędzie wokół... Kasa żadna, marne warunki i ogromna rotacja. Coś pominąłem?

Tymon

Felder Group Polska to dobra firma ale ma sporo hejterów. Sprawa jest bardzo prosta, jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie niech ja zmieni i tyle w temacie!

Uwaga usuwają komentarze!!!

Mam wrażenie, że znowu ukrywają przed potencjalnymi kandydatami na pracownika prawdziwe warunki takie jak forma zatrudnienia czyli własna działalność gospodarcza i prawdziwą podstawę wynagrodzenia po opłaceniu ZUS, US i td. A poza tym znowu usuwają niewygodne dla nich komentarze.

Felder Group Polska Sp. z o.o.
pracodawca
@Uwaga usuwają komentarze!!! 12.10.2017 03:48
Mam wrażenie, że znowu ukrywają przed potencjalnymi kandydatami na pracownika prawdziwe warunki takie jak forma zatrudnienia cz...

Już w treści ogłoszenia o pracę podajemy formę zatrudnienia. Handlowiec może wybrać pomiędzy zatrudnieniem na umowę o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą. Kandydat podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej otrzymuje wzór umowy, po to aby mógł się z nią zapoznać i wyjaśnić wszystkie jej zapisy. W umowie podana jest również gwarantowana wysokość wynagrodzenia oraz sposób naliczania prowizji. Kandydat na wstępie jasno informowany jest o zasadach współpracy, ilości telefonów, wizytach u klientów oraz systemie GPS w samochodzie. W naszej firmie każdy handlowiec otrzymuje własny rejon oraz bazę klientów, którymi się opiekuje. Z naszej strony zapewniamy laptop, telefon oraz samochód służbowy, które w pełni opłacane są przez naszą firmę. Poza tym osoba rozpoczynająca pracę najpierw przechodzi 2 tygodniowe szkolenie wstępne, które jest początkiem systematycznych szkoleń organizowanych dla handlowców. Do tego dochodzi stała pomoc ze strony kierownika regionalnego oraz managerów produktów oraz wsparcie marketingowe. Zasadniczo handlowiec pracuje od poniedziałku do piątku, wyjątek stanowi 7-8 weekendów w roku, kiedy dla klientów organizujemy dni otwarte. Praca handlowca w naszej firmie głównie opiera się na wizytach u klientów, co związane jest z dojazdem oraz czasem potrzebnym na rozmowę. Są to czynniki, które oczywiście mają wpływ na czas pracy. Z doświadczenia jednak wiemy, że wizyty oraz osobisty kontakt z klientem w zasadniczym stopniu przekładają się na wyniki pracy.

zażenowany

mam wrażenie że cały czas jeden wariat pisze te wpisy... weź się człowieku opanuj .... jak masz zza dużo energii to sobie idź pobiegaj !

Felek

Felder Group Polska to spoko firma w której mam dobra kasę!!

Adrian Jeleń

O a co to się stało? Znowu zniknął komentarz nieprzychylnie opisujący rzeczywistość w felerze? Ile kosztuje usunięcie komentarza? Czego się wstydzisz Michale i Damianie? Przecież nie macie poważania w branży i wyśmiewają was na każdych targach. Odpowiedz ilu członków tego waszego felernego zespołu przewinęło się przez ostatnie lata? Dziesiątki? Ilu było takich chłopców recytujących drżącym głosem wykuty na pamięć wiersz o obrabiarce? Ilu z nich wierzyło w waszą bajkę o dużych pieniądzach i Mercedesach a zderzenie z rzeczywistością nastąpiło kiedy musieli dopłacić do interesu? Usuwacie komentarz o za dużych, tanich garniturach Michała czy błędach językowych i ortograficznych Damiana? Stawcie czoło rzeczywistości jak mężczyźni.

Felder Group Polska Sp. z o.o.
pracodawca

We wrześniu nasza firma brała udział w targach Drema w Poznaniu, które należą do największych wystaw branży drzewnej w Europie środkowo-wschodniej. Wystawiliśmy się już po raz siedemnasty. Pierwsze targi były bardzo skromne, posiadaliśmy stoisko o  powierzchni 30 m2 i byliśmy w ogóle nieznani, w tym roku dysponowaliśmy powierzchnią 1000 m2 i nasza firma jest bardzo dobrze znana każdemu, kto obrabia drewno. Ten rozwój to zasługa wielu lat pracy całego, zaangażowanego zespołu. Zapraszamy do obejrzenia impresji z tegorocznych targów

Adrian Jeleń

Szukają jeleni i to na masową skalę bo na 10 znalezionych, na rozmowę przyjdą 3 osoby z czego do roboty zgłosi się 0,25 osoby a po pół roku zostanie 0,01 jelenia na każde 10 rogaczy które przyszły na rozmowę. Czy to normalne? Nie to feler:)

Zainteresowany
@Felder Group Polska Sp. z o.o. 06.10.2017 08:57
Poważna konkurencja odnosi się do siebie z respektem i szacunkiem, więc z pewnością nie śmieje się z naszej firmy i ocenia nas...

Zamiast dyskutować tu z jakimś trollem lepiej napiszcie coś więcej na temat warunków pracy jako handlowiec: - jaka jest wysokość podstawy netto - ile wynosi miesięczne premia netto - jakie auto - jako narzędzia wsparcia sprzedaży Podajcie konkrety, a zobaczycie, ze liczba konkretnych aplikacji wzrośnie.

Felder Group Polska Sp. z o.o.
pracodawca
@Zainteresowany 09.10.2017 17:08
Zamiast dyskutować tu z jakimś trollem lepiej napiszcie coś więcej na temat warunków pracy jako handlowiec: - jaka jest wysoko...

Wynagrodzenie handlowca składa się z atrakcyjnej części stałej, do której dochodzą prowizje wypłacane co miesiąc, na podstawie sprzedanych maszyn. Szczegółowych informacji odnośnie samego wynagrodzenia oraz warunków pracy w naszej firmie chętnie udzielimy w rozmowie indywidualnej, więc zachęcamy do kontaktu telefonicznego 32 453 14 72 lub mailowego cv@felder.pl. Handlowiec otrzymuje telefon służbowy, laptop, bazę swoich klientów, materiały reklamowe typu katalogi itp. Przechodzi szkolenie na początku pracy, a następnie regularne, dodatkowe szkolenia już w trakcie pracy. Poza tym na bieżąco wspierany jest ze strony kierownika regionalnego i managerów produktów. Nasza flota składa się wyłącznie z samochodów 2-3 letnich i nowszych, a obecnie handlowcy jeżdżą następującymi modelami: Skoda FABIA lub RAPID, Peugeot 301 albo Mercedesy klasy A.

Szteres

https://praca.money.pl/felder-group-polska-sp-z-o-o,firma,3985.html Witam Wszystkich. Opinie niepochlebne to fakt, ale też różni ludzie szukają różnej pracy.... Ktoś wie co się dzieje w Felderze, że nagle wysyp ogłoszeń? Szukają przysłowiowych "jeleni" na chwilę czy może jakaś restrukturyzacja, wzmocnienie etc. Jestem już trochę zmęczony praca w jednej firmie od 9 lat za 2700zł na rękę z niedzielami (market budowlany). Branża drzewna nie jest mi obca i chętnie bym coś zmienił... Ktoś coś?

Felder Group Polska Sp. z o.o.
pracodawca
@Szteres 02.10.2017 09:58
https://praca.money.pl/felder-group-polska-sp-z-o-o,firma,3985.html Witam Wszystkich. Opinie niepochlebne to fakt, ale też róż...

Tak zgadzamy się z Pana opinią, że różni ludzie szukają różnej pracy. Obecnie poszukujemy kandydatów, bo powiększamy nasz zespół oraz na stanowiska, które są wolne do obsadzenia. Zależy nam wyłącznie na nawiązaniu długoterminowej współpracy, gdyż już samo "wgryzienie" się w temat maszyn i poznanie klientów z własnego rejonu wymaga więcej czasu. Pana znajomość branży drzewnej jest z pewnością dużym atutem. Jeśli jest Pan zainteresowany i chciałby się dowiedzieć czegoś więcej to prosimy o kontakt mailowy na info@felder.pl lub telefoniczny 32 453 14 72. Zapraszamy

Ternit

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

Mordziaty
@Ternit 01.10.2017 19:17
Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

Jesteśmy pewni w 100% że w tej firmie nie ma nic pozytywnego. To jest absolutna porażka. W sumie to jest jeden pozytyw: nie ma obowiązku tam pracować, można pracować w jakiejś dobrej firmie i zarabiać znacznie więcej niż w felerze.

Julita

@Brat Julity @wstyd gowork serwis nie oferuje możliwości płatnego usuwania wpisów. Ponownie zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu. Każdy ma możliwość złożenia darmowej reklamacji odnośnie wpisów pojawiających się na wątku. Ostateczna decyzja o tym, czy wpis zarchiwizować należy do administratora portalu. Jedyną do tego podstawą jest naruszenie zasad regulaminu. Jeśli któreś z Was uważa, że jego komentarz został usunięty niesłusznie, bardzo proszę o przesłanie takiej informacji pod adres: admin@gowork.pl

Kaskaddownik
@Julita 28.09.2017 13:57
@Brat Julity @wstyd gowork serwis nie oferuje możliwości płatnego usuwania wpisów. Ponownie zachęcam do zapoznania się z treści...

Jasne, nie kłam! Mam znowu wrzucić co stąd skasowaliście?

Julita

@Michałzachęcam do zapoznania się z regulaminem portalu. Jedyną podstawą do usunięcia wpisu jest naruszenie przez niego zasad regulaminu. www.gowork.pl/regulamin

wstyd gowork
@Julita 26.09.2017 10:26
@Michałzachęcam do zapoznania się z regulaminem portalu. Jedyną podstawą do usunięcia wpisu jest naruszenie przez niego zasad r...

Albo wpłata na konto firmy gowork

Brat Julity
@Julita 26.09.2017 10:26
@Michałzachęcam do zapoznania się z regulaminem portalu. Jedyną podstawą do usunięcia wpisu jest naruszenie przez niego zasad r...

Albo wpłata na konto firmy gowork... Patrz Julita jak komentarze zgodne z regulaminem strony nagle znikają bez śladu. Co Ty na to? Ile kosztuje usunięcie komentarzy? Sprawdźmy czy felerowcy mają tyle kasy i wrzucamy po 5 dziennie. Co ty na to Julita?

Michał

Potwierdzam wiele opinii z tego forum, że praca w tej firmie jest naprawdę kiepska a samej firmy nie polecam nikomu. Dodatkowo firma ta zleca usuwanie nieprzychylnych komentarzy na swój temat z tej strony internetowej.

Damian

To jest najgorsza firma jaką poznałem. Warunki, atmosfera, zarobki na poziomie dna.

Julian

Jeśli jesteś uczciwy , pracowity i chcesz zarabiać pieniądze to Felder jest nie dla ciebie !!! Tutaj dorabiają się tylko ludzie którzy dostali się fuksem na stołek kierownika który średnio w firmie ma pod sobą od 2-3 osób, więc trzeba na niego zarobić i to sporo . Nie zarobisz tutaj pieniędzy godnych przedstawiciela nie wspomnę o stresie głupich mailach i paradoksach z procedurami .A i walce pomiędzy klientem a organizacją bo przecież przedstawiciel w tej firmie jest na szarym końcu i nie ma nic do gadania jeśli jest problem zawsze to twoja wina . Proszę nie wypisywać głupot gdyż, każdy kto jest był wie jak jest.

Felder Group Polska Sp. z o.o.
pracodawca
@Julian 04.09.2017 13:00
Jeśli jesteś uczciwy , pracowity i chcesz zarabiać pieniądze to Felder jest nie dla ciebie !!! Tutaj dorabiają się tylko ludzie...

Na pracy przedstawicieli opiera się nasza firma, a pracowitość i uczciwość to najważniejsze cechy, które cenimy u naszych przedstawicieli. Dobra współpraca przedstawiciela z kierownikiem regionalnym przynosi najlepsze efekty sprzedażowe, które z kolei przekładają się na wyniki finansowe obu. Każdy pracuje dla siebie i na siebie, ich zadania są różne, ale cele i satysfakcja wspólne. Ze względu na ilość sprzedawanych maszyn w naszej firmie obowiązują procedury, które mają ułatwiać i usprawniać pracę, a nie ją komplikować. Jeśli uważasz, że jakieś są paradoksalne to prosilibyśmy o ich podanie na adres info@felder.pl żebyśmy mogli je zmienić.

Mądrala

Nie wiem czy są usuwane opinie ale jeśli mają być takie jak @adrian jeleń napisał to bardzo dobrze że są usuwane. Takie osoby nie czują się pracownikami tylko lubią psuć wszystko.

team

Chopy sie z roznych biur zwalniaja bo nie maja takich warunkow jak my w Żorach- ja jestem bardzo zadowolony!!!! Polecam nasz team!!!!!

Julita

@mp co takiego rozczarowało Cię po rozpoczęciu pracy? Co według Ciebie nie odpowiadało warunkom, które były przedstawione w ofercie pracy? @Robertowidzę, że jesteś zadowolony z pracy w Felder Group Polska. Możesz podzielić się swoim doświadczeniem? Co sprawia, że warto pracować właśnie u tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które obecnie zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do firmy.

mp
@Julita 28.08.2017 10:13
@mp co takiego rozczarowało Cię po rozpoczęciu pracy? Co według Ciebie nie odpowiadało warunkom, które były przedstawione w ofe...

Co mam ci odpowiedzieć żebyś jak zwykle nie wykasowała na zlecenie i za opłatą firmy felder mojego komentarza Julito z gowork.pl? Regularnie są stąd usuwanie niewygodne opinie o tej firmie a na ich miejsce pojawiają się opinie rzekomo zachwyconych tą firmą ludzi. Jest sens pisać cokolwiek nie napisane przez kogoś z feldera? Ile kosztuje usunięcie jednego komentarza? Felder ma już ceny hutrowe?

LU

Jak jest w lubelskim? Ktoś coś podpowie. Widziałem prowadza nabór.

Roberto

Jestem pracownikiem firmy Felder Group Polska i zawsze będę chwalił sobie pracę tutaj. Firma nie potrzebuje nieudaczników ani obiboków a jedynie pracowitych. Dla takich to i zarobki są dobre, chociaż mogłoby być więcej!

Były kierownik
@Roberto 23.08.2017 23:17
Jestem pracownikiem firmy Felder Group Polska i zawsze będę chwalił sobie pracę tutaj. Firma nie potrzebuje nieudaczników ani o...

Widzę, że kolega uprawia wazeliniarstwo w wersji PROFESIONALNEJ. Właśnie takich tam potrzeba do podnoszenia samooceny niektórym:)

Karol

Zastanawiam sie po co piszecie takie memoranda? Pewnie niektórzy chcą sobie poprawić humor po stracie pracy w Felder! Dla szukającego zawsze można znaleźć coś złego, jednocześnie przy dobrej woli znajdziemy pozytywne tematy. Felder ma wypracowaną pozycję na rynku, na szczęście.

Czeremcha

Nie chce mi się wierzyć że nie można napisać o firmie coś dobrego. Nie ma idealnej firmy, zawsze można znaleźć coś do poprawy lub zmiany żeby ulepszyć.

Tomek

Ide na rozmowę, dajcie znać: -jaka podstawa na start - etat czy działalność - jakie auto i jak z urzywaniem go w celach prywatnych - jak z urłpem lub L4

Jarecki

Felder to normalna spokojna firma bez szumu idzie do przodu. Takie mam zdanie.

kai

Kolego Ty raczej nie pracowałeś w tej firmie jako kierownik. Mam rację? Pytanie czy w ogóle tam pracowałeś?

Moralista

Czy z całą pewnością nie można powiedzieć coś dobrego o firmie? Kilka osób z dużej firmy robi taką atmosferę. Nie ma idealnej firmy i zawsze coś może wyjść źle, ale wspólnymi siłami można problemy likwidować. Ale trzeba tego chcieć,to nasze miejsca pracy.

Felder Group Polska Sp. z o.o.
pracodawca
@Były kierownik 02.08.2017 04:52
Z czałą pewnością nic dobrego o tej firmie nie mogę powiedzieć. Tu chyba wszystko poszło źle i nie tak jak powinno. Ja osobiści...

Dokładamy starań, aby nasi pracownicy posiadali fachowe kompetencje i pogłębiali swoją wiedzę na temat naszych produktów oraz specyfiki branży stolarskiej. Służą temu organizowane przez naszą firmę systematyczne szkolenia, począwszy od szkoleń wprowadzających nowo zatrudnionych osób, poprzez szkolenia już w trakcie pracy, jak również wsparcie ze strony managerów produktów. Uważamy, że oportunizm i lizusostwo nie służą nikomu, ani też nie przekładają się pozytywnie na wyniki pracy.

mp
@Felder Group Polska Sp. z o.o. 03.08.2017 10:52
Dokładamy starań, aby nasi pracownicy posiadali fachowe kompetencje i pogłębiali swoją wiedzę na temat naszych produktów oraz s...

Tak, tak, gadka, szmatka a głupiemu radość. W ogłoszeniu wszystko pięknie, ładnie a jak już zaczniesz pracować to wychodzi szydło z worka. Nie dziękuję, pracuj sobie sam skoro tak tam wspaniale. Ja widziałem ta firmę od środka i pożegnałem się z nią przy pierwszej okazji. Nie polecam nawet zaczynać tam pracy.

Były kierownik

No przecież się pozwalnialiśmy i miejsce jest dla nowych. Tylko chętnych wciąż brak. Fachowiec na takich warunkach i za te pieniądze to nie fachowiec tylko desperat albo naiwniak.

Zaintet

Proszę o info o zatrudnienie gdyż jestem zainteresowany lecz słyszałem że we Wrześni niezbyt się dzieje a jestem z okolicy .

Felder Group Polska Sp. z o.o.
pracodawca
@Zaintet 30.07.2017 09:06
Proszę o info o zatrudnienie gdyż jestem zainteresowany lecz słyszałem że we Wrześni niezbyt się dzieje a jestem z okolicy ....

Biuro we Wrześni zostanie zamknięte w związku z reorganizacją i przeprowadzką do nowych salonów. Obecnie szukamy osób, które chciałyby wesprzeć nasz zespół z okolicy Włocławka, Kępna i Konina. Jeśli te lokalizacje odpowiadają Pana oczekiwaniom prosimy o kontakt mailowy na info@felder.pl lub telefoniczny 32 453 14 72. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat warunków współpracy. Zapraszamy

Tanderek

Jeśli firma jest taka zła to zwolnijcie się a zrobicie miejsce dla nowych chętnych. Nie ma aktualnie żadnych ofert! Zadowoleni będą wówczas wszyscy i może firma zatrudni dobrych fachowców? Po co się denerwować?

Oceniacz

Taka firma jak Felder z całą pewnością poradzi sobie. Myślę, że niektórzy nie potrafią docenić gdzie pracują. Nie ma firmy idealnej ale tu są perspektywy spokojnej pracy nawet jeśli przychodzi kryzys.

Miły
@Oceniacz 25.07.2017 12:37
Taka firma jak Felder z całą pewnością poradzi sobie. Myślę, że niektórzy nie potrafią docenić gdzie pracują. Nie ma firmy idea...

Pamiętaj pracujesz w firmie jako handlowiec , więc jeśli jest kryzys nie zarabiasz i dopiero wtedy są nerwy i pytania , chyba że jesteś kierownikiem wtedy zawsze zarabiasz . Proszę nie pisz głupot jeśli nie znasz zeczywistosci .

anonim

(usunięte przez administratora)

Nielubięprostaków

Nic dodać nic ująć. Trafione w sedno problemu.

Były

Podstawowa zasada nie ma złych kierowników są tylko zli sprzedawcy , nawet jeśli przewyższają tych poprzednich wiedzą kulturą i zachowaniem.

Ferdynand

Szukając pracy byłem na wielu forach pracowniczych i powiem szczerze, że wszędzie z małymi wyjątkami ludzie oskarżają firmy. Może i tu nie jest idealnie ale wydaje mi się, że dla utrzymania miejsca pracy warto wiele poświęcić tym bardziej, że firma ma swoją pozycję.

Oświecony

Prawda jest taka i większość sie zgodzi procz Michaela i jego wcielen,ze bardziej dziadowej firmy handlowej nie znalem i mam nadzieje ze juz nie poznam.

Pracujący

Felder to jest bardzo dobry pracodawca. Płaci za każdą minutę w pracy, rozlicza się z każdej złotówki. W kwestii urlopu można się dogadać ze swoimi kierownikiem . Nie trzeba robić wiecznych nagdodzin, bo można się wyrobić, z tym czego ode oczekują w wyznaczonym czasie, czasem trzeba trochę zostać. W Żorach pracuje się dobrze , bo jest fajna atmosfera, nie ma zawiści i wyścigu szczurów. Pomimo tego, że jest sporo pracy pomagamy sobie nawzajem i między działami. W pozostałych przedstawicielstwach, to już zależy od ludzi, bo po prostu trzeba się umieć między sobą dogadać i chcieć współpracować. Rotacja w przedstawicielach handlowych się zdarza, ale to taki typ i rodzaj pracy. Nikt nie jest związany z jedną firmą na całe życie. Próbujesz, akceptujesz to czego oczekuje pracodawca, zostajesz. Jeśli coś jednak nie pasuje, to szukasz dalej.

Felek

Każdy ma prawo pisać swoją opinię bez względu na wszystko, to jest demokracja

Ten

Hobbystyczne wypisywanie głupot na temat byłego pracodawcy może się kojarzyć z tym, że ktoś jest chory psychicznie, albo dostaje za to pieniądze od konkurencji. Owszem, rozstania ze starym pracodawcą są ciężkie, czasem można się podenerwować. Ale potem każdy normalny człowiek odpuszcza i żyje szczęśliwym życiem.

KACY

Proszę o rzetelną informację jaki samochód otrzymuję Doradca Techniczno - Handlowy ? A także jakie są realne zarobki w tej firmie na powyższym stanowisku? DZIĘKUJĘ

Stary niedźwiedź mocno śpi
@KACY 03.07.2017 12:06
Proszę o rzetelną informację jaki samochód otrzymuję Doradca Techniczno - Handlowy ? A także jakie są realne zarobki w tej fi...

Na poczatek Panda po gradobiciu a jak sie sprawdzisz to w nagrode zmienisz opony z letnich na zimowe i umyjesz grilla. Jak jestes specjalista o ktorych rozpisywali sie wyzej to bedziesz zarabial 5 tys. na reke po paru latach w najlepszym miesiacu.

Felder Group Polska Sp. z o.o.
pracodawca
@KACY 03.07.2017 12:06
Proszę o rzetelną informację jaki samochód otrzymuję Doradca Techniczno - Handlowy ? A także jakie są realne zarobki w tej fi...

Nasi doradcy techniczni do dyspozycji otrzymują następujące samochody: Skoda FABIA lub RAPID, Peugoet 301 albo Mercedesy klasy A. Nasza firma kupuje wyłącznie nowe samochody, a obecnie w skład naszej floty wchodzą samochody 2-3 letnie lub młodsze. Chętnie udzielimy Panu szczegółowych informacji o warunkach zatrudnienia oraz wysokości wynagrodzenia podczas indywidualnej rozmowy kwalifikacyjnej, dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem info@felder-group.com lub telefonicznego 32/453 14 72

Janek

Przykład biuro we Wrześni ,które sie sypie.Ostatnio dwóch pracowników odeszło ,następny jest już jedną nogą w innej firmie więc zamykają oddział we Wrześni i może poszukają jakąś norę w okolicy.... Myśle ,że w innych oddziałach jest podobnie.

felierowiec
@Felder Group Polska Sp. z o.o. 29.06.2017 17:35
Biuro we Wrześni nie jest zamykane, tyko zostanie przeniesione do nowej, lepszej siedziby z biurem dla sprzedawców, zapleczem s...

to teraz komunikujesz się z pracownikami przez gowork? Dobry pomysł bo wszyscy tu i tak siedzą i szukają nowej pracy. (usunięte przez administratora) Tam większość jest jedną nogą w innej firmie a ich konta na pracuj, praca albo gowork nie stygną nawet na chwilę...

Felder Group Polska Sp. z o.o.
pracodawca
@felierowiec 29.06.2017 23:09
to teraz komunikujesz się z pracownikami przez gowork? Dobry pomysł bo wszyscy tu i tak siedzą i szukają nowej pracy. (usunięt...

Uważamy, że spotkania i osobista rozmowa to najlepsza platforma komunikacji z pracownikami, z której też na bieżąco korzystamy.

Mareczek

Może mi ktoś wyjaśnić jaka jest przyczyna, że Felder ma tak długą listę ofert pracy? Jakieś nowe projekty, nowe umowy? Interesuję się firmą ponieważ mam zamiar aplikować na stanowisko technika serwisu. Jakie umowy firma podpisuje z nowymi kandydatami?

Ahtung
@Mareczek 24.06.2017 15:08
Może mi ktoś wyjaśnić jaka jest przyczyna, że Felder ma tak długą listę ofert pracy? Jakieś nowe projekty, nowe umowy? Interesu...

Długa historia ofert wynika z bardzo dużej rotacji pracowników a rotacja wynika między innymi z bardzo złej atmosfery w firmie i beznadziejnie złych warunków. Nie ma umowy o pracę, jest własna działalność gospodarcza. Masa ludzi skarży się też na system naliczania prowizji, wypłaty i tego jak firma ich traktuje np na odchodne. Poczytaj przyjacielu co tu piszą... Ja nie polecam i przestrzegam przed współpracą z nimi.

W koncu przejrzalem na oczy,szkoda ze tak pozno

Brawo panowie ????, 8 przykazań felera , wszystko sie zgadza , pracowalem tam 6 lat

Felek

Jeśli jest tak zła atmosfera jak piszecie to może warto rozmawiać z szefostwem? Ciężko pracuje sie w takich warunkach. Pracowałem w firmie i było super.

kręgowego
@Felek 21.06.2017 09:30
Jeśli jest tak zła atmosfera jak piszecie to może warto rozmawiać z szefostwem? Ciężko pracuje sie w takich warunkach. Pracował...

Michał a ty czasem nie siedzisz obok "szefostwa" najbliżej? (przepraszam wszystkich szefów za nazywanie trotla szefem) Nadal tam pracujesz od 15lat przecież?

były pracownik

Michał czy jak raczej wolisz "felek" ależ oczywiście, że feler ma też wiele pozytywów o których warto napisać i oto kilka z nich: 1. nie pracuję już tam, 2. skoro tam nie pracuje to nie możecie mnie więcej oszwabić, 3. skoro nie oszwabicie mnie to nie narzekam na zarobki i wiem za co pracuję, 4. nie muszę patrzeć na dwa konusy bo siedzicie w żorach a ja gdzieś indziej, 5. wy pracujecie tam a ja gdzieś indziej, 6. koledzy z felera nie donoszą na mnie bo donoszą na siebie na wzajem, 7. ludzie bez kręgosłupów mogą u was znaleźć zatrudnienie mimo, że nikt inny ich nie chce, 8. lepiej żeby wszystkie niedorajdy siedziały u was niż mają pełzać po innych firmach Z braku czasu i chęci pozostanę przy 8 ale może ktoś coś doda dla misia pysie?

Felek

Czy jesteście pewni, że nie można powiedzieć coś pozytywnego na temat firmy? Może jednak są tematy warte wspomnienia, może tylko złość wzięła przewagę? Firma ma tak długą tradycję, jest specjalista w swojej branży, może warto zawalczyć o miejsca pracy?

dyr. handlowy Rafał Ciećko
@Felek 18.06.2017 09:23
Czy jesteście pewni, że nie można powiedzieć coś pozytywnego na temat firmy? Może jednak są tematy warte wspomnienia, może tylk...

najbardziej pozytywną rzeczą w felderze jest to, że nie trzeba w nim pracować... można pracować gdzieś indziej... to w sumie jedyny pozytyw jaki dostrzegam w tej firmie

Kandydat

Jestem po 2 rozmowie, byłem w Żorach, rozmawiałem osobiście z kierownikiem sprzedaży, otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania, jeżeli Felder zdecyduje się żeby mnie zatrudnić to nie widzę powodu dla którego miał bym odmówić, na żywo wszystko wygląda pozytywnie, opisywane tutaj negatywnie aspekty współpracy wydają się wielce przesadzone długo o nich rozmawialiśmy, tak na marginesie z byłym już pracodawcą rozstałem się raczej neutralnie wyjaśniliśmy sobie wszystko podczas ostatniej rozmowy dziwi mnie fakt wyżywania się na byłym pracodawcy i współpracownikach anonimowo w internecie, to mogą robić tylko słabi, małostkowi, zakompleksieni ludzie którzy czy w tej czy w innej firmie nie będą w stanie nic osiągnąć z takim podejściem, to moje skromne zdanie. Pozdrawiam osoby z Felder które poznałem bez względu na to czy będziemy współpracować czy nie.

August

Felder Group Polska Sp. z o.o. z tego co mi wiadomo naprawdę dobrze się rozkręca, wszystko jest tutaj zdecydowanie na swoim miejscu, moim zdaniem warto się tym zainteresować.

Zostaw opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felder Group Polska Sp. z o.o.