CINEMA CITY

Poznań

Opinie o CINEMA CITY

anonim 2009-06-21 20:36:50
mała pensja dobre godziny pracy
Anonimowa 2016-11-02 15:00:38
Pracownik traktowany jak mrówka, którą zawsze można zastąpić kolejną. Coś Ci nie odpowiada, nie jesteś wystarczająco dyspozycyjny? To spadaj, znajdzie się kolejny. Jesteś tu od wszystkiego mimo przypisania do działu. Praca na Obsłudze Widza to po prostu praca sprzątacza, również kibli po klientach i wyrzucanie wielkich worów śmieci do kontererów. Pieniądze MARNE, śmieszne, wypłacane na czas. Stołki supervisorów i managerów przydzielane nie wiadomo na jakiej zasadzie i szczelnie pilnowane, nie ma szans na awans. Stroje dziurawe, stare, nie wolno zgubić żadnej części, ani plakietki (co często się zdarza gdy dźwigasz wory większe od Ciebie), bo za to zapłacisz. Grafik sprzątania pomieszczeń socjalnego, które jest potem sprawdzane przez bardzo czułe oko managera, ustalany chaotycznie, niepoprawnie i niesprawiedliwie. Jeśli nie sprzątniesz odpowiednio, albo nie miałeś czasu tego zrobić, bo była akurat premiera super hitu- masz karę na darmowe wchodzenie na filmy. Takie darmowe oglądanie tylko od pon-czwartek, maksymalnie dwóch pracowników i maksymalnie 70% zapełniona sala. Nie polecam, odradzam, omijać szerokim łukiem.
Zostaw swoją opinię o CINEMA CITY - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CINEMA CITY