Grupa Żywiec S.A.

Poznań

Opinie o Grupa Żywiec S.A.

anonim 2009-06-02 22:28:22
Firma bardzo słaba,strasznie biurokracyjna,niedbająca o klienta.
Ceny ma gorsze na grupę żywca od innych hurtowni.Rozliczanie opakowań to jakiś absurd.
Rotacja ludzi szalona.
pracownik 2010-01-25 14:12:38
Oddział zarządzany bardzo nieudolnie. Najlepiej mają tu koledzy osób z wyższych stanowisk. Zarobki są niskie w stosunku do ilości wykonywanej pracy. Praca tylko dla wytrwałych. Nie polecam osobom o słabych nerwach.
Prawdziwy handlowiec 2011-07-30 14:41:11
Jeśli chodzi o stanowisko (szumnie nazywane) Przedstawiciel Handlowy - to w Żywcu PRACA DLA [usunięte przez moderatora]. Na rozmowie rekrutacyjnej sprawdzali mnie pod kontem umiejętności sprzedaży, na szkoleniach uczyli sprzedaży a w codziennej pracy wymagano aby przykleił więcej plakatów niż konkurencja, układał piwo w lodówkach, na półkach - wszystko to oczywiście pod wielką presją aby wszystko wyglądało idealnie, a nikt nie wymagał ode mnie sprzedaży na sklepach . CZUJĘ SIĘ OSZUKANY przez tą firmę ( pracowałem w Grupie Handlowej, w Żywiec Trade jest odrobinę inaczej) bo ogłaszali i zapewniali, że szukają Handlowca a zrobili ze mnie MERCHANDISINGERA od sprzątania lodówek. Przed zatrudnieniem w tej firmie byłem handlowcem z dużym doświadczeniem w rynku i 30-tką na karku a pracę "mercza" to się proponuje absolwentom i ludziom bez doświadczenia. Na szczęście szybko udało mi się uciec z "tego czegoś". Ps. Obiecali też samochód do dyspozycji prywatnej a okazało się, że wolno jeździć w miarę swobodnie tylko max 20-30 km wokół komina a jak chcesz dalej to musisz pisać podanie które najpierw trafia do kierownika a po jego akceptacji do dyrektora tak, że możesz czekać na odpowiedź dwa tygodnie jeśli Twoja grupa działa dalej od centrali.
Zeus 2014-01-19 14:29:13
Witam wszystkich. Poszedłem na rozmowę rekrutacyjną jak każdy, który planuje dalszą karierę w branży FMCG. I jak dla każdego nie ma to większego znaczenia jaka to jest grupa, ważne aby praca dawała satysfakcję i można by się dalej realizować w sprzedaży. Dlatego z politowanie spojrzałem na Panią rekruterkę, która zadała mi pytanie dlaczego wybrałem ich firmę. Firma na której jest duża rotacja nie ma się czym szczycić. Dlatego nie firma była powodem mojego wyboru. Zestaw pytań typu przysłowiowe 10 zastosowań ołówka wskazuje na brak kreatywności działu rekrutacji. Brak sensownych pytań i odchodzący od zawodu wskazuje na częste błędnie decyzje w sprawie wyboru pracowników. Dlatego średnio co 3 miesiące oferta pracy jest aktualizowana. Biorąc pod uwagę samą rozmowę stwierdzam, że praca nie należy do najprzyjemniejszych. Otrzymałem telefon od Pani, że niestety znaleźli lepszego kandydata. Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać bo ja już pracę znalazłem i to w lepszej firmie. A po czym stawierdza ona, że znalazła lepszego kandydata. Brak asertywności z jej strony wskazuje tylko na błędy jej szefa w przyjęciu kogoś takiego do pracy. Wiadomo, że w takim grupach przyjmuje się przede wszystkim posłusznych bogobojnych pracowników. Odradzam rozmowę no chyba, że ktoś lubi zbierać takie doświadczenia. Życzę wszystkim znalezienia pracy, która da Wam przynajmniej tego minimum satysfakcji
mariusz 2014-09-14 18:38:53
JA NIE UKRYWAM SWOICH DANYCH IMIE JEST PRWDZIWE . PISZECIE ZE JEZDZILISCIE I SPRZATALISCIE W LODOWKACH, JA MA SKLEP CZTERY LATA KULAWO Z GRUPA ZYWIEC BYLO OD POCZATKU A PRZEZ OSTATNIE SIEDEM MIESIECY NIKT MNIE NIE ODWIEDZIL. JAK PYTALEM TELEFONICZNIE PRZEDSTAWICIELA KIEDY MNIE ODWIEDZI TO MIMO UMOWIONEGO SPOTKANIA TO I TAK MNJIE OLAL BO JA KUPUJE W MAKRO A JAL ZAPROPONOWALEM ABY MI WSADZIL DO SKLEPU NOWSZA ALE ZA TO WIEKSZA LODOWKE TO MNIE OLAL I NIE ODEZWAL SIE DO DZIS. GALERIA ALKOHOLI KATOWICE SIKOESKIEGO 18
lll 2014-12-09 15:41:57
pracowałam w biurze, krótko bo podupadłam na zdrowiu, trafiłam do szpitala. Jestem przekonana, że ta praca się do tego przyczyniła (stres, walka z czasem, brak czasu na jedzenie czy wc). Jak wyszłam ze szpitala to dostałam telefon, że "mogę już nie wracać do pracy". Nie zmartwiłam się :) praca dla osób o silnych nerwach i końskim zdrowiu :D
Pic na wodę fotomontaż 2015-01-25 03:17:45
A czy dobrze kojarzę temat, że ostatnio w Grupie Żywiec były jakieś duże zwolnienia? Zastanawiam się czy w niedalekiej przyszłości można liczyć na jakieś oferty pracy, bo trzeba przyznać, że GŻ jest mocną, rozpoznawalną marką na rynku. A na taką liczę by móc się rozwijać. Powiedzcie czego wymagają od swoich kandydatów ?
karolinka 2015-03-26 12:37:34
nie słyszałam nic o jakichkolwiek większych zwolnieniach w tej firmie. ale też należy wziąć pod uwage to co pisał użytkownik w poprzednim komentarzu, to jednak duża i rozpoznawalna marka i do tego jest wielki popyt na ich produkty więc nie wierze tym bardziej w zwolnienia u nich, liczyłabym raczej na jakieś większe zatrudnienia raczej
Kocham piwo 2016-05-13 18:06:03
@las oczywiście, że znajdą chętnych, a z pewnością jednego - mnie. Wysłałem cv na stanowisko przedstawiciela handlowego w dziale detalu i sieci lokalnych. Wymagają doświadczenia na takim stanowisku, nie podali ile, ale ja mam na szczęście aż 5 lat :D Więc ta piękna robota będzie moja!
Zostaw swoją opinię o Grupa Żywiec S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Żywiec S.A.