Opinie o Trygon Sport w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Trygon Sport. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trygon Sport o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trygon Sport w Warszawa

stały

jadac do pracy ide przez wilenski a pracuje na gorczewskiej, w trygonach od baaardzo długiego czasu widuje te same twarze, to chyba dobrze :P

baska35

kupiłam w Trygonie buty adidas dla syna zapłaciłam 250zł po 2 tygodniach buty pękły z boku .Reklamację załatwili w ten sposób ,że w środku wszyli łatę która uwiera syna w bok stopy ,kolejnej reklamacji już nie uwzględnili bo oni buty naprawili .obecnie sprawa jest u rzecznika praw konsumenta ,a dzisiaj przyszła odpowiedź ,że nie były prawidłowo użytkowane i to nie ich wina .Kpina w biały dzień oczywiście sprawę oddaję do sądu .

były

pracownika traktują jak śmiecia, gdy coś od ciebie chcą to na skrzydłach musisz latać i robić a gdy ty od nich coś chcesz to święte krowy miesiącami potrafią zwlekać, przedłużać, wymigiwać się itp. w okresie letnim gdy jest duża sprzedaż i lubisz się kłócić i walczyć o klienta polecam jak najbardziej bo można zarobić oczywiście tylko jako sprzedawca. Innym nie polecam bo zęby zgubicie na tym lataniu

iksxiks
@były

rozwin mysl kolego / kolezanko bo mam tam w piatek rozmowe

peeter

pracowałem w warszawie, ale wyemigrowałem do UK. Nie wiem w ktorych sklepach pracujecie ale u nas (wileniak) zawsze wychodziło +1600, w dobrym miechu bywało prawie 2500.. pzdr dla Marylki, Arka i reszty ekipy

Sprzedawca

Różne pytania na sprawdzenie "czy rozmowa się klei". Nie miałem doświadczenia w obsłudze klienta ale firma nie skreśla takich ludzi. Po rozmowie kwalifikacyjnej sprawdzono moje umiejętności w kontaktach z ludźmi poprzez krótkie podstawy z obsługi klienta. Firma daje możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia, krótkie szkolenie z asortymentu i z obsługi klienta i do roboty.

"jak się Pan zapatruje na prace porządkowe?" - pytanie odrazu wytłumaczone tym że poprzedni pracownicy byli wielce oburzeni jeśli kazano im na koniec dnia zmyć podłogę. Brak trudniejszych pytań. Pytania adekwatne do stanowiska.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
ciakciak

ja pracuje od ponad roku, praca spoko ekipa tez bardzo fajna, jedyny minus to mała kasa ,w dobrych miesiacach wiosennych ok 1600 zł ale pozpostałe miesiace 1200 zł to max..

iksxiks
@ciakciak

podobnie, zaraz stuknie roczek. zarobki róznie ale najsłabiej miałem 1400 - chyba zalezy od sklepu ?

dzrtr

Pracowalem, nie bylo zle, kolega namowil mnie na city sport w Wola Park. Skusiłem sie i wczoraj rowno po miesiacu podziekowali mi "nie pasujesz do zespołu". Krótko robiłem i tu i tam, ale mimo wszystko w Trygonie lepiej, zarobki podobne a duzo luzniejsza atmosfera PS ; co do reklamacji to akrutat wszedzie ta sama historia, w city odrzuca sie reklamacje juz w sklepie :P

Ja__b

jutro mam dzien probny i chciałem zaczerpnac opinii, szkoda ze ponad polowa tu to zal klientow na reklamacje.. jaki to ma zwiazek z ocena pracodawcy ?? bylem juz na jenej rozmowie, babeczka ktora mnie "rekrutowala" pracuje tam juz kilka lat, cala ekipa na sklepie byla wyluzowana, fakt narzekali ze nie maja umow o prace ale tak to kazdy byl zadowolony bo kase maja zawsze na czas i wiedza ze nikt im na drugi dzien nie podziekuje, PODOBNO w dobrych miesiacach sprzedawca ma ponadn 2 tys do reki (?) zobaczymy jak wyjdzie, teraz bym chcial zeby sie udalo, zobaczymy co bedzie za pol roku hehe :D

trygonrzyg

trygon to jeden wielki smietnik. szef firmy nie potrafi odpowiedziec pracownikom dzien dobry , gdy wchodzi do sklepu, kolejny pracownik biura to pan. M. ktory nie zna zasad ortografii,a rozpatruje reklamacje. 3/4 reklamacji jest odrzucane ze względu korzysci finansowych oraz skąpstwa osob zarzadzajacych firma. szef chcac zarobic kupuje buty po kilkanascie zl w chinach pod marka Viox i Testudo a sprzedaje po 100-250, a jak sie rozkleji to jego pracownik biurowy swoja poprawna polszczyzna z bledami ortograficznymi napisze ze to wina klienta i wbije pieczatke "dzial rekalamacji' żenada . Zero poszanowania dla klientow. odradzam!

aga

w sklepach trygon sport pracują sami gamonie ,oszuści i naciagacze ,niewiem kto ich tak szkolił . Do momentu zakupu jest ok ,ale gdy trzeba coś zareklamować to zaczyna się robić nie ciekawie wiec omijajcie ten sklep ,a szczególnie w tesco na Górczewskiej w Warszawie

xsxs
@aga

przez(usunięte przez administratora)Twojego pokroju nie idzie sie nic dowiedziec, to jest portal z opinią o PRACODAWCY a nie o tym czy Ci sie buciki popsuły.... swierzak napisz jak wyglada kwestai wynagrodzenia, czy trzeba byc uczniem lub studentem bo widziałam ze szukaja w wawie do pracy pzdr

swierzak

Pracuje od jakiegos czasu, strach bylo isc jak czytalem tu opinie ale teraz nie zaluje.. Rozmowa kwalifikacyjna krotka, trzeba bylo godzinke postac na sklepie zeby zobaczyli czy umiesz zagadac do klienta itp ale to jest na zasadzie jaki potrzeba rozmiar, podac go i tyle hehe, nawet blondynki to potrafia :D podsumowujac jako prace polecam, przynajmniej nie obiecuja zlotych gor tylko od razu mowia co i jak, na zakupy tez polecam, stare modele w dobrych cenach a na nowe jest -40 jak bierzesz dwie pary

Mat

klient09 - sklepy Trygon są w dużych galeriach handlowych, więc handel podróbkami odpada - sam miałem obawy ale przesłali mi fakture na zakup butów w Adidasie i z infolinni adidas tez mi potwierdzili że mają towar ok - wychodzi na to że adidas schodzi na psy z jakością. ryt - mają w wawie kilka sklepów, na pewno na Wileńskim i w CH bemowo przy lotnisku :) Kupowałem w tych dwoch punktach i przez www bo nie było rozmiaru bluzy.

klient09

W tym sklepie rzeczywiście niektóre ceny są dużo bardziej korzystne. Dlatego też ostatnio dałem się skusić na zakupy. Po otrzymaniu paczki nie przyszło mi do głowy by sprawdzac oryginalnosc butów. Po tygodniu okazało się,że są to zwyczajne podróby!! Nie spodziewałem sie tego ,gdyż kupując w "sklepie sportowym" takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca. I nie przyszło mi to w ogóle do glowy! A jednak. Nie dajcie się nabrać!Te podróby są dosyć dobrej jakości choć po dokładnych oględzinach można zauważyć kilka niedociągnieć co w oryginalnych butach jest niedopuszczalne.

rkupka
@klient09

przez tydzień było ok, po upływie tygodnia zmieniły się w podróbki ? Takich cudów jeszcze nie widziałem. Reklamowałem tam ostatnio obuwie ecco za nie małe pieniądze - skóra na butach pękła. Zamawiałem przez ich allegro, zadzwoniłem, pracownik powiedział jaka jest procedura, wysłałem buty i czekałem. Po 12 dniach czyli 2 dni przed terminem dostałem telefon - reklamacja uznana. Ubolewam tylko ze dostałem zwrot gotówki zamiast nowego produktu, ale moje buty nie były już dostępne - nic dziwnego, na Ecco mają cenę nie do pobicia..

zsuiram

pracus nie denerwuj się, bronisz tej firmy bo nie masz ambicji i nie stać sie na nic lepszego? a jeśli chodzi o "solo" to żadna rozwijająca się firma nie prowadzi recznego spisu sprzedanego towaru, chyba że Pani w warzywniaku albo na targowisku, stamtad sie w sumie ta firma wywodzi wiec nie ma co się dziwic ze pracują na PRL-owskich zasadach. Nie trzeba dzwonić do Tarmaxu, lepiej do Adidasa, Reeboka, Lonsdale tam na pewno nie potwierdzą Twojej wypowiedzi. pracuś tylko sie nie przepracuj w trygon sporcie bo jak pojdziesz na zwolnienie to nikt Ci za nie nie zapłaci :D

pracus

grzesir -ja pracowalem kilka miechow w trygonie w Warszwaie,kasowo wychodziło koło 2 tys do ręki bo jest procent od utarug całego sklepu (więc jak inni dobrze handlują to jeszcze za nich Ci wpada kasa :D ) zsiuram -nick adekwatny do poziomu wypowiedzi,zadzwon do Tarmaxu, do Nike Polska czy Asicsa i pytaj,kazda firma potwierdzi ze buty mają od nich..jak nie umiałeś gamoniu solo wypełnić to sie nie dziw ze ktos z biura był niemiły pzdr pracus

zsuiram

Inffffooo! chyba nie wiesz co piszesz. Buty w Trygon sport to conajmniej 1/2 podróby które szef kupuje z innych źródeł niż od producenta. Buty stoją tam kilka lat te same i co rok są sprzedawane jako nowa kolekcja. Pracownika traktują jak popychadło szczególnie osoby z biura (ta leniwa wykwalifikowana kadra) Boss całej tej śmiesznej firmy to nadęty pajac, który nie ma pojęcia o biznesie. Chcesz pracować w rozwijającej się firmie zajmującej się produktami sportowymi to aplikuj do foot lockera, adidasa albo sport directu dostaniesz przynajmniej umowe o pracę.

pictacio

franek : pracowałem w trygon sporcie , niestety mnie zwolnili bo za mało sprzedawałem. Warunki są dość dobre. umowa o prace , podstawa plus premia od sprzedaży , w najlepszym miesiacu zarobiłem 2000zł , ale inni sprzedawcy lepsi ode mnie , nawet do 2400 zł . jak jesteś dobrym handlowcem to zaniś do nich CV ale przez rekrutacje tez ciezko przejsc , wymagajace kierowniczki , najlepiej przez znajomosci

rokokoko

franek - pracują też faceci bo moj chlopak pracowal ;) placili dobrze, nie było problemu brac wolne i mielismy rabat dla pracownikow na butki ;)

pulmo365

reklamacje w trygon sporcie nie są rozpatrywane przez kierowników ani sprzedawców , tylko przez biuro firmy lub producentów obuwia.Często za odrzuconą reklamacje nie odpowiada Trygon Sport , tylko firma w której Trygon owe obuwie zakupił.

Klient Andrzej

Na razie zrobiłem jak napisałem, sprawą zajeła się Państwowa Ispekcja Handlowa, jest jak to oni fachowo nazywali, negocjatorem w sprawie. Po tel ze sklepu, tydzień temu odwiozłem buty do ponownej reklamacji, mają jeszcze tydzień na na odpowiedz. Rozeznawszy temat, doszedłem do wniosku,że po złożeniu reklamacji, tym super rzeczoznawcą od lużnych sznurówek, jest zwykły pracownik sklepu, oczywiście wyjątkowy kretyn, przy pierwszej reklamacji nigdzie nie wysyłają butów, każdemu dają negatywną odpowiedz, licząc na Klientów - Jeleni.

Zostaw merytoryczną opinię o Trygon Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Trygon Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Trygon Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trygon Sport?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trygon Sport?

Kandydaci do pracy w Trygon Sport napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trygon Sport