Opinie o Szachownica (Joart S.A.) w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Joart S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Joart S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joart S.A. w Bolesławiec

Z tym "w szoku" i "nic nie wiem" to chyba wszystkie tak gadaja, przyjdzie i na nich czas jak firma im podziekuje :)

Żaneta

Cześć osoby które pracują w galeriach ile macie osób na zmianie w ciągu dnia?

Forever alone

:-)

Cześć, 1 osoba na zmianie 11h,

@Żaneta

Ale że jak jedna osoba na caly sklep? To chyba żart a gdzie wielkie procedury bezpieczenstwa, podczas otwarcia salonu musza byc min 2 osoby, semej nie mozna bylo byc na sklepie

Słuchacz
@Żaneta

Wystarczy się na to nie zgodzić, zagrozić i od razu inaczej śpiewają ;) nie dajcie się!

Sprzedawca
@Słuchacz

Tak, a jak się nie zgodzić ? Położyć L4 ? A ja się pytam, gdzie jest regionalny, tak zwany Przełożony i kierownik? Gdzie oni są ? Jesteśmy na postojowym, powinnismy w ogóle pracować ? Czy w nasze miejsce powinny być osoby ze zlecenia? Ktoś odpowie ? Gratuluje tym wszystkim co pobrali L4. Podobno jesteśmy jedna drużyna . A firma wystraszyła się Sanepidu, jak jest się nie przygotowanym to się nie otwiera sklepu. Czekam na sanepid i inspekcje pracy, przywitam ich bez rękawiczek

Omg
@Sprzedawca

Tak, położyć l4! Nie płaczcie na goworku skoro nie potraficie się postawić i walczyć o swoje. Nie wypłacają wam pieniędzy na czas, albo płaca za zaległy miesiąc 40zl a wy dalej tam idziecie jak pieski i płaczecie. Skoro inni potrafią korzystać z l4, albo jakiś urlopów dla Madek i maja tak samo płacone to zastanów się kto jest tutaj cwany a kto wydy***** ;)

Heh
@Omg

Tak się składa ze osoby na l4 i zasiłku nie dostają pieniędzy czekają aż ZUS im zapłaci wiec nie wiem czy opłaca się iść na takowy

Omg
@Heh

Lepiej siedzieć w tej firmie za 40zl miesięcznie...

Ona

A w sklepach stacjonarnych tez tak jest? A conz resztą pracowników, jesli było np 4 dziewczyny na sklepie?

Słuchacz
@Ona

Są na postojowym

Cecylia

Firma to wszystko zrobiła specjalnie ???? Nie pozostaje wam nic innego jak dobry prawnik Bardzo dobrze się zapezpieczyli dokładnie wiedzą co robią Śmieją się z Was czytając komentarze ????

@Cecylia

Czyli co masz na myśli robi wszystko specjalnie? Jakieś konkrety?

@Cecylia

Ale o co chodzi?

Sprzedawca

Byłam na rozmowie około 2 tyg temu do szachownicy w carrefour w legnicy.Pierwsze wrażnie bardzo dobre,niestety tylko pierwsze wrażenie.Rozmowa na zapleczu gdzie walały sie kartony.Po drugie straszny (usunięte przez administratora) na magazynie.A najbardziej zbulwersowało mnie pierwsze pytanie pani kierownik: Czy ma pani dzieci??? A co to wogóle za pytanie nie powinno mieć to najmniejszego znaczenia przy staraniu się o pracę.Gdy odpowiedziałam, że tak to mina pani zżedła i już nie była zainteresowana moją kandydaturą.Serdecznie odradzam.

Czy mam dzieci?????

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
A

Uz - dostał już ktoś z Was postojowe? Wie ktoś w jakim terminie mają być pieniążki wypłacane? ????

Koka
@A

Hej ja nie dostałam i ciekawe czy w ogóle co kolwiek dostaniemy bo bawiliśmy się nie potrzebnie w jakieś wysyłanie dokumentów na marne nie wiem po co to komu było skoro kasy brak plus są umowy na maj nie wiem po co skoro podpisywaliśmy umowy na czas nie określony wiec oni sami już nie wiedza co robią i po co to robią. Brak słów na firmę. Zero zainteresowania jeśli chodzi i pracowników szkoda im nawet pieniędzy żeby dwie osoby na zmianie były lepiej żeby jedna cały dzień się męczyła. :)

Zlecenie
@Koka

Przecież te umowy na czas nieokreślony były razem z wypowiedzeniem ich w dniu 31.03. Podpisujesz i nie wiesz co ?

Hahaah
@Zlecenie

Co faktu w sumie nie zmienia ze to wszystko było po to aby dostać postojowe a jego brak.

Zdzichu

Przepraszam Szanowną firmę Szachownica za pytanie , ale w nazwię reklamy new collectnion 2020 z angielskiego oznacza nowy kolektor i dlatego pytanie po ile te nowe kolektory bo bym se chciał na działce postawić i o jakiej mocy . Chyba że chodziło o collection czyli nowa kolekcja to wtedy przepraszam. Nie było pytania

Nika

Jak u Was z wypłatami za kwiecień??? W kwietniu przebywałam jeszcze na L4 ciążowym ale na razie na koncie przelewu brak???? za marzec tylko połowa wypłaty, drugą część ma wypłacić ZUS tylko też nie wiadomo kiedy ????????

Xxx

Czy któryś z kierownikow otrzymał może fiszke za marzec ?

@Xxx

Tak :)

@Xxx

I jak z wypłatami było, nie liże nikomu nic jak jakaś idiotka napisała :)

Matka bez kasy

Czy jakaś osoba przebywająca na zasiłku opiekuńczym otrzymała pieniądze za marzec ?

...
@Matka bez kasy

Niestety nie, i napewno nie dostaniemy, gdyż ma przejąć nas ZUS...

Matka bez kasy
@...

Wiem, że ma przejąć zus tylko pytanie kiedy to nastąpi. Mamy już maj A tu nie ma pieniędzy jeszcze za marzec.

...
@Matka bez kasy

Z tego co ZUS mówi , papiery wpłynęły do przejecia, i teraz Dyrektor to musi sprawdzać, a nawet może to trwać do 60 dni.. Więc chyba pieniędzy szybko nie zobaczymy.

Zestresowany pracownik

Czy ktoś się orientuje gdzie można zgłosić to co aktualnie robi z nami szachownica? Z dnia na dzień udowadniają, że mają pracowników coraz głębiej... Tak jak ktoś napisał nizej: 0 maseczek 0 rękawiczek 0 płynów antybakteryjnych brak ciepłej wody "Kupcie sobie na faktyre" -pytanie gdzie mamy to kupić i kiedy?! Do tego niesprawne cyrkulację powietrza. Plus obstawianie całego dnia (12h) jedną osobą na sklepy o powierzchni ok 300 mkw. Rks milczą i siedzą bezpiecznie w domach. Pozdrawiam

@Zestresowany pracownik

Niby ludzi pozwalniali a już oferty pracy wyskakują. (usunięte przez administratora) są bardzo... znowu na zlecenie

Nz
@Zestresowany pracownik

Jak im sanepid wpadnie bądź inspekcja pracy to nie będzie „kupicie sobie na fakturę „ zgłosić i już- jako pracodawca maja obowiązek zapewnić płyny/rekawiczki również dla klientow.

Haha

I jak tma 1 dzień w pracy? Szachownica zapewniła wam maseczki środki do dezynfkejci i rękawiczki czy wszystko sami kupowaliscie?

Jola
@Haha

wszystko zapewnili mimo tego że dowiedzili sie o otwarciu sklepów w dlugi weekend majowy :)

Ada
@Jola

Chyba Tobie tylko zapewnili

Korona
@Ada

Też mi się tak wydaje :)

Nowa
@Jola

Piszesz aby tylko napisać. Ja już zglosilam do sanepidu aby sprawdzili sklepy

Natka
@Haha

Wszystko sami

Natka

Zero rękawiczek Zero maseczek/przyłbic Zero wszytskiego A na pewno zero szacunku do pracownika Pozwalniali masę ludzi.. Pieniądze tylko dla siebie A dla nas jakieś ochłapy .. Pozdrawiam

Nwm

Mam nadzieje ze nie skończy się tylko na tym ze nam wypłaca zaległa wypłatę z marca kiedy w dodatku jeszcze pracowaliśmy a reszta ? Ciekawe co z druga połowa marca albo kwietniem czy początkiem maja.. Umowa o prace już dostała całość a nam ciagle zalegają z tymi wypłatami rozumiem problemy finansowe ale kazdy pracownik jest równy to ze mamy inna umowe nic nie zmienia.

A
@Nwm

Umowa o pracę dostała całość ?! A to ciekawe bo jakoś ja nie dostałam całość i na umowę o pracę:) pozdrawiam

Całość dostali Ci pracownicy którzy zakończyli współprace z firmą, czyli wszyscy co dostali wypowiedzenia. Reszta umów 25% wynagrodzenia za marzec. Wiec nie piszcie bzdur

@Kasia

Bzdury to Ty piszesz, sa tacy co dostali całość a współpracy nie zakończyli i normalnie pracują...

@Kasia

Ja nie jestem na wypowiedzeniu A pracuje normalnie i też dostałam całą wypłatę. Także jak nie wiesz to nie komentuj.

@Pracująca

To ciekawe, bo u mnie w regionie nikt nie dostał całości, tylko wypowiedzenia

@Kasia

No to jest mi przykro że nie macie pieniędzy i że dostalyscie wypowiedzenia Ja dostałam całą wypłatę . I osoby które znam i pracują to też wiem że dostały całe wypłaty. Pozdrawiam

Pracująca

Witamy galerie spowrotem od poniedziałku:) pracę czas zacząć! ????

Jaaa
@Pracująca

Ciekawe kto do tej pracy wróci

Pracująca

Wszyscy tak niby strasznie oburzeni ale jakoś każdy normalnie wraca do pracy i będzie pracował. Wszyscy Ci co tutaj wywołali (usunięte przez administratora) burze pierwsi na pewno pójdą i będą pracować ale najwięcej do powiedzenia mają haha zawsze tak jest

Grażyna
@Pracująca

Też tak uważam. Ci co najgłośniej krzyczeli na tym forum-pierwsi wrócą do pracy.

Grazyna2
@Grażyna

Chyba Ci, którzy jak zwykle potrafią tylko za plecami obrabiać :-) to takie naturalne w tej firmie

@Pracująca

Śmiało od poniedziałku wracajcie do pracy najlepiej już w niedzielę idźcie szykować towar Sanepid z chęcią przyjdzie sprawdzić czy macie rękawiczki i dezynfekcje......

Pani

To.już koniec tej sieciowki po tym jak potraktowali ludzi nie wyplacajac pieniędzy tym bardziej że pracowali do połowy marca. Pewnie będą tacy co zostaną bo oni dostali ale to kwestia czasu jak się zdziwia.....wroca sprzedadzą to co zalega na magazynach oczywiście jak się uda i popakuja towar wraz z wysyłką i KONIEC.....

To jakaś kpina. Wyplacaja zaległe pieniądze w kwocie 50-70 zl To tylko.kierowac sprawę do sądu

@Nowy

Ja tam dostałam już całość, druga osoba z umowy nawet wiecej, zlecenia na razie polowe ale teraz widac, ze sie staraja i nie oszukuja. Dlatego dla mnie pomimo problemow wywiazali sie

Zawiedziona
@Kasia

Ciekawe jakim cudem otrzymalas całość, ale ciesz się bo są osoby które na opiece, l4,bądź na macierzynskoch dostały po 50-70zl i to nie całość...I oni się wywiązują? Złodzieje i nic więcej dla mnie to nie jest wywiązanie czym się różnią te osoby biedne od osób które niby dostały całość???

Zadowolona
@Zawiedziona

Ja otrzymałam dziś resztę wynagrodzenia za marzec, więc firma się wywiązała z umowy. Pracuje na normalną umowę. Pozdrawiam

Nowa
@Kasia

Większość pracuje na umowę o pracę i dostała 50-60 zl Więc jak dostałaś całość to fajnie (usunięte przez administratora)

Pani
@Kasia

To chyba jeszcze nie znasz życia i nie masz rodziny na utrzymaniu jak bronisz złodziei bo TY dostałaś a gdzie reszta. Pustak !!!!

@Nowa

Ja rowniez dostalam całość(usunięte przez administratora)!!nie wiem od czego to zależy,kto ile dostal.tak jak ktos napisał wyżej, starają się.

#nutka
@Nowy

Ja dziś dostałam całość plus zaległy urlop ale to pewnie dlatego, że okres wypowiedzenia mi się skończył nie jestem już pracownkiem więc już się ze mną rozliczyli za wszystko juz. Ale przykre że nie wszyscy dostali całość .

Nika
@Zawiedziona

Jak dostał całość to tylko pozazdrościć. Ja pracuję na umowę o pracę ale jestem na L4 ciążowym i dziś dostałam przelew na dokładnie 46,20 zł. Ciekawa jestem czy otrzymam pozostałą resztę ????

Anonimowa
@Nowa

Nie wiem ja tam (usunięte przez administratora) nie liże i dostałam już całość ???????????? nie będę bronić firmy bo jest naprawę ciężko i przykro mi że tak nas traktują ale na ten moment nic nie poradzimy też mam kredyt dom na utrzymaniu i myślę że ma tak większa połowa firmy ... Poprostu trzeba powolii szukać innej pracy ..

Do wszystkich studentów zatrudnionych na UZ - nie dostaniecie nic z tarczy, wiec radzę nic nie podpisywać

@Ania

Z tego co dowiedziałam sie w ZUS to kazdemu kto byl zatrudniony na UZ przed 1kwietnia majac nawet odnawiana umowe nalezy sie dofinansowanie. Wiec chyba tylko wystarczy umowa i oswiadczenie o przychodach i braku składek na UB

@.

Nie wiem kiedy Pani dzwoniła, ja zostałam poinformowana od Pani w ZUSie ok. tygodnia temu, że tyczy się to zleceń nie-studenckich

XD
@.

Tak ale firma jest w restrukturyzacji co z tego wynika? A to że firmy które są w restrukturyzacji i mają O tworzone postępowanie upadłościowe właśnie tak jak szacho to im nic się nie należy niestety :) warto poczytać o tym w necie, z Tarczy nie skorzystają nawet firmy które są w restrukturazcji w wyniku epidemii a szacho jest w restrukturyzacji od lutego i ????????‍♀️

@Ania

Ja dzwoniłam dzis. Ale nie pytalam dokladnie o umowy zawierane przez studentów tylko ogolnie. A jaka jest roznica? Bo ewentualnie jutro dopytam.

@.

Zlecenia studenckie trochę różnią się od tych „zwykłych”

@Ania

A można prosic o wyjaśnienie tych różnic? Wiem,ze osoba do 26 r.ż. nie placi podatku i jest zwolniona ze skladek. I jakie to roznice?

@Ania

Jestem właśnie po rozmowie z Pania z ZUSu. Jeśli mamy umowe zawarta przed 1kwietnia 2020r.,nie podlegamy pod ubezpieczenie społeczne(zdrowotne to nie spoleczne),mamy nawwt umowy odnawiane co miesiąc to i tak nam się nalezy postojowe. Zadne 3umowy nie sa potrzebne. Tylko ostatnia zawarta przed 1kwietnia. Czy to umowa zlecenie studencka czy nie-nie ma to roznicy. Tak samo czy firma jest w restrukturyzacji,również nie ma to znaczenia.

Jak prezes jest taki odważny to czemu się tu nie odezwie albo nawet spotka odoboscie bo zakazy już w poruszania wstrzymali...

Prawo

Ale zakaz zgromadzeń obowiązuje dalej, radzę się zagłębić w nowe przepisy zanim wyrazi się opinie publiczna.

Prawo

Nie jestem przydu... prezesa jak ładnie to nazwałaś/eś. Jestem zwykłym szeregowym pracownikiem, którego śmieszą takie pseudo komentarze jak Twój. Prezes mógłby się z nami spotkać... w firmie pracuje ponad 3000 osób jak wyobrażasz sobie takie spotkanie? Chyba na stadionie. Zero wyobraźni, zero używania mózgu:) Nie pozdrawiam

@Prawo

Ja chociaż mam czym myslec Spotkanie nawet przez neta na wideorozmowie. Jak tak piszesz to widać że pasuje Ci całą tą sytuacją chyba że jesteś tak blisko prezesa i normalnie dostajesz wypłatę.... śmieszą mnie tacy ludzie co jeszcze komentują takie oszustwa.

Pan
@Prawo

Czyli 3000 ludzi oszukanych z tego 10 może przyd....prezesa którzy dostają normalnie wypłatę za to że pomagają w tych przekretach

Ma ktoś namiary telefoniczne na prezesa

heh

tarcza miała być głownie dla umowy zlecenia a oni wiekszosc z niej przeznaczaja na zwykłych pracowników, a nam dali połowe z tego co przepracowałyśmy, nie wiem czy to normalne i ciekawe kiedy raczą nam oddać reszte naszego przepracowanego wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Joart S.A. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Joart S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Joart S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joart S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 4 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joart S.A.?

Kandydaci do pracy w Joart S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joart S.A.