Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Para

Pracowaliśmy w gxo w tillburgu. Warunki mieszkaniowe słabe (hotel pracowniczy), ale wiem, że można trafić lepiej (np. Na mieszkanie). Największy problem był z zapisem na nadgodziny- trafiliśmy na dział gdzie nie było możliwości pracy w weekendy, a nawet na popołudniowe/ nocne zmiany. Prośby o zmiane działu/ szkolenie na inny dział regularnie olewane w wyniku czego zarabialiśmy tyle samo co w polsce. Nie było innych problemów, więc jeżeli nie zależy komuś na zarobkach to polecam ????

Sam

Zdecydowanie polecam agencje. Ja z cotygodniowej wypłaty byłem zadowolony. Ja na okres wakacyjny wyjechałem do Tillburgu. Z językiem nigdy nie miałem jakiś większych problemów, więc nie martwiłem się tym. Jak ktoś się zastanawia czy wymagany jest Jezyk noooo….. powiedzmy sobie szczerze w końcu wyjeżdżamy za granice to nie da się wyjechać bez jakichkowiek podstaw. Warto wcześniej się w tym temacie zorientować a później w praktyce przyjdzie to łatwiej.

@Sam

Ja języka nie potrafiłem :) Wyjechałem z kolegą i to z początku on pomagał mi w porozumiewaniu się. Co raz coś tam podłapałem i dalej to poszło. Zmieniając temat to z cotygodniowej wypłaty jestem zadowolony. Obawiałem się niestety, że się rozczaruje jak usłyszałem co mi mówili w ea. Cóż całe szczęście pozory czasem mylą. Ktoś zainteresowany? Pracujemy w Hertogenbosch. Jak coś mogę powiedzieć coś od siebie a resztą już profesjonalnie wezmą się za to pracownicy ea. Z całą pewnością nie pożałujecie, wiedzą co robią i wykonują swoją pracę bardzo profesjonalnie.

@Sam

Jak wyglądała rozmowa z pracownikiem E&A? O co pytali? Czy doświadczenie jest tu kluczowe? Z językiem nie mam problemów wiec o to się nie martwię.

Praca

Zdecydowanie polecam. Przy współpracy z agencja E&A udało znaleźć mi się prace, która nieźle poprawia mój budżet. Mieszkam do tego w dobrych warunkach i mam w porządku ludzi wokół siebie. Na pierwszy rzut oka widać ze agencja starannie dobiera kadry pracownicze.

Jakub76

Hej, wie ktoś może coś o lokacji w Amstelveen? Dokładniej order picker (fabryka ciasta do pizzy itp). Jak z zakwaterowaniem, godzinami?

Abc
@Jakub76

Krótko mówiąc lokacja jest w standardowych warunkach. Pokoje są 4-osobowe z piętrowymi łóżkami. Mimo to podoba mi się. Otrzymany jest porządek, meble nie są ani trochę zniszczone, widać ze właściciele dbają o miejsce. Poza tym możesz udać się do agencji, mają tam zdjęcia, które są aktualne.

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

Arexxx

Witam wszystkich. Agencji zatrudnienia E&A zawdzięczam pracę od czterech miesięcy w Bree w Belgii. Zajmuję się kontrolą jakości na hali. Sprawdzam jakość produktów, ilość i poprawność kodów etykietowych. Generalnie od początku byłem zainteresowany jakąś lżejszą pracą na co zwróciłem szczególną uwagę podczas trwania okresu rekrutacji w agencji. Bardzo mili ludzie, doradzają są przyjaźnie nastawieniu do klientów i zapewniają swoją pomoc.

wyjazd.pytanie
@Arexxx

Jak przebiegała organizacja wyjazdu? Czy e&a się wszystkim zajęło? Ile dni od przyjazdu poszedłeś do pracy. Interesuję mnie jeszcze jak tam warunki wyglądają mieszkaniowe, czy lokum jest zadbane w normalnym stanie?

Popiel@rski

Jestem w tym momencie zatrudniony w Tilburgu. Stanowisko order picker. Zarobki to średnio 14euro/h, tylko że brutto. Nie narzekam, czegoś takiego szukałem. Co prawda nie bardzo wiedziałem jak się zabrać za szukanie czy organizowanie wyjazdu w celu pracy za granicą, ale przypadkiem trafiłem na ofertę agencji e&a i poczytałem. Nie chciałem ryzykować, sprawdziłem opinie, porozmawiałem z ludźmi i umówiłem się na spotkanie. Teraz to ja mogę pomóc podjąć komuś decyzję w sprawie wyjazdu. Warunki pracy są odpowiednie dla pracowników. W agencji mówisz co się interesuje jakie masz kwalifikacje doświadczenie. Mamy tam do czynienia z moim zdaniem bardzo kompetentnymi pracownikami i zawsze znają coś odpowiedniego dla ciebie.

xyz

Ja jednak nie zgodzę się ze swoimi poprzednikami. Praca przez agencję to dobry i bezpieczny wybór. Pracownik jest pod "opieką" Pani rekruter. Jest problem? To to zgłasza i ja od razu dostałem odpowiedź jak coś nie grało. Co do pokoi z chłopakami mam pokój na naszą czwórkę i śpimy na łóżkach piętrowych. Jesteśmy zadowoleni.

agriz
@xyz

TEŻ sądzę, że ten wybór nie był tym złym. Praca jest pewna i nikt mnie nie zostawił na lodzie. Na wsparcie pracowników agencji można liczyć w trakcie przygotowania jak również pobytu i pracy w Holandii. Zapewniają nam tam taką poduszkę bezpieczeństwa w razie problemów zdrowotnych lub nawet samym zatrudnieniem, gdyby warunki jednak uległy pogorszeniu.

@agriz

W razie problemów zdrowotnych trzeba radzić sobie samemu.

myśli

Ile za tydzień jest wypłacane srednio wynagrodzie??

pracownik_za_granicą

Wpis umieszczam w celu być może zachęcenia osób zainteresowanych pracą za granicą, mając na myśli przede wszystkim Holandię. Decyzja o wyjeździe została podjęta tusz po kilkukrotnych, niestety, nieudanych próbach znalezienia pracy za przyzwoitą wypłatę w czasie obecnej sytuacji w Polsce. Tutaj wraz z dużym gronem zadowolonych klientów przyszła agencja zatrudnienia E&A. Słyszałem od znajomych o tej firmie, chociaż to w sytuacji kiedy było mi to naprawdę potrzebne pogłębiłem temat. Po pierwszym kontakcie byłem coraz bardziej na tak, osoba która mnie przyjęła, przeprowadziła rozmowę wzbudza zaufanie i z przekonaniem wprowadza w temat zatrudnienia za granicą. W swojej ofercie posiadają wachlarz propozycji pracy. Jest czas się ze wszystkimi zapoznać. Dodatkowo od Pani rekruter w każdej chwili jesteś w stanie otrzymać niezbędne odpowiedzi na pytania. W trosce o swojego klienta byli ze mną w stałym kontakcie. W trakcie przedstawili mi jak będzie wyglądać mi miejsce w którym będę mieszkał w czasie pobytu w Holandii. Lokacja jest na zadbana, zdjęcia były zgodne z późniejszym osobistym wrażeniem. Pracownicy zrobili kawał dobrej roboty, a ogólnie agencja wywiera na mnie pozytywne wrażenie.

Zielona

Czytałam wiele negatywnych komentarzy na temat pracy w GXO Nieuwegein. Czy dalej jest tam tak tragicznie? Nic się nie zmieniło?

Natalia

Witam. Chciałam się zapytać o pracę w Gxo Nieuwegein? Jak tam jest,jaki zarobek, jak z zakwaterowaniem? Planuje wyjechać ze znajomymi.

Beatrix052

Jak wyglądają pokoje w hotelu w Nieuwegein? I czy są 3-osobowe?

Kamil

Witam. Jak wyglądają zarobki w Oss na orderpickingu? Wyjdzie ze 2k po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia? Ktoś może się wybiera w przyszłym tygodniu?

szymek
@Kamil

Tak, 2k to ci na pewno wyjdzie. Wiem bo przynajmniej mnie to tak wychodzi. Zawsze możesz dołapać sobie jakieś nadgodziny. Pogadaj z kimś z agencji. Powiedzą ci wszystko co tam byś chciał wiedzieć. Dzwonię nawet z małą błahostką i do tej pory nie było sytuacji, że czegoś nie mogli załatwić. Także pełen profesjonalizm z ich strony. Zachęcam

robertmakowski

DOBRA praca przez sprawdzoną agencję. Ze strony agencji dostałem wsparcie, cenne rady pracowników. Kilku moich znajomych również chwali sobie E&A. W okresie wakacyjnym sporo sobie dorobili i nie musieli się martwić zatrudnieniem jak też miejscem pobytu. Fajni ludzie i mega wsparcie z ich strony. Dziękuję !

Kacper

Jeżeli ktoś jeszcze nie słyszał o agencji E&A a szuka pracy to polecam zaczerpnąć informacji ;) Tutaj można przebierać w ofertach pracy bez obawy o zakwaterowanie, podróż czy opiekę medyczną. Firma dopilnowuje wszystkich tych kwestii i dodatkowo pomaga z wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Osobiście podjąłem się pracy order pickera, godziny pracy my się podobają tak samo jak pensja. Jestem zadowolony ze tak dobrze trafiłem i zachęcam również innych.

Tomyy
@Kacper

A jak z dojazdem do pracy? Ile ludzi tyle opinii, a tutaj są różne. Także powiedz coś od siebie. Jak warunki mieszkaniowe.

Kacper
@Tomyy

Ze znajomymi do pracy dojeżdżamy samochodem. Jedzie się tak z 15 minut. Także nie narzekamy. My nie żałujemy wyjazdu. Fajne zarobki a praca dla nas w sam raz. Wiadomo gorsze dni w pracy każdemu się zdarzają, ale względnie jest to praca warta polecenia. Sprawa z lokacją ma się tak, że nie ma ona za wiele wspólnego z tym co niektórzy piszą. Agencja zapewnia odpowiednie warunki mieszkaniowe, No cóż inaczej tak dużo osób by się tutaj nie zatrudniało. Polecam

@Tomyy

Z Tilburg jest jakoś 10-12 min samochodem. Bardzo blisko i prosta droga. Serio jeśli szukasz pracy do możesz to śmiało wybierać. Nie mam w pracy nagonki jakiejś, a wypłata za tydzień takiej pracy jest dobrze płatna (bo ogólnie wypłaty są co tydzień) Zresztą Pani rekruter zapozna cię w razie potrzeby z takimi informacjami. Powiedzenia

Patryk
@Andrzej

Jak ogarniasz angielski? Czy bariera językowa to duża trudność, na miejscu nie mogę znaleźć pracy dla siebie i chce poszukać czegoś za granicą niestety mam problemy z językiem.

Olga
@Kacper

A osobiście miałeś okazje się przekonać jak wyglada pomoc medyczna i załatwienie wszyskich formalności z tym zmianę?

@Patryk

Angielski raczej był na poziomie dość miernym. Ale no jak już jednak chciałem pracować za granicą, ogarnąłem sobie trochę podstaw. Jakieś szybkie kursy na yt. To jak dla mnie wystarczyło, później to już tylko praktyka. Poradzisz sobie :)

Darixx

Czy ktoś stąd ma może wyjazd 11.11 w piątek samolotem z Krakowa do magazynu GXO Tilburg II? Albo czy ogólnie ktoś jedzie w tym dniu?

Sandy

NIE POLECAM! Po pierwsze przyjechałam do Holandii w poniedziałek, a do pracy poszłam dopiero w piątek. Często nie można było dodzwonić się do biura E&A w Rotterdamie lub słyszałam "przekaże koleżance", która nigdy nie dzwoniła. Dostawałam zupełnie inny rozkład na które zmiany mam przychodzić do pracy od agencji,a zupełenie inny od firmy, która mnie zatrudniała. Nie dostałam także aplikacji, gdzie mogłabym potwierdzić swój planning. Zakwaterowanie w hotelu pracowniczym w Bredzie to jedno wielkie nieporozumienie. Jak można wprowadzać ludzi do hotelu, jeżeli jest w remoncie? Jak można dać na pokój dwuosobowy, małą lodówkę z jedną półką? Jak na cały hotel mogą być tylko dwie kuchnie (z tego co wiem hotel w Rotterdamie ma o wiele lepsze warunki, takie jakie powinny być w hotelu pracowniczym). Już nie mówiąc o tym, że pokoje są małe, ciemne, a wielu lokatorów tego hotelu przyznało mi się ,że przez to mieszkanie w hotelu w Bredzie ma stany depresyjne. W hotelu jest też po prostu brudno. Już nie mówiąc o tym jako kobieta, większości w tym hotelu zakwaterowani są mężczyźni, myślę, że żadna kobieta nie czuje się bezpieczna w takim otoczeniu. Tydzień czekałam na to, żeby rozpocząć pracę, ponieważ "system nie działa". Byłam w obcym kraju, prawie na styg z pieniędzmi, w dodatku jeszcze zamartwiałam z czego opłacę zakwaterowanie. Przyjechałam 1 069 km, tylko po to, żeby siedzieć w pokoju. Kolejne moje pytanie- po co zaświadczenie o niekaralności skoro nawet nikt o to nie pytał? Praca w I.D. Logistics jako order picker- panuje tam jeden, wielki chaos, czekałam godzinę, żeby ktokolwiek dał polecenie. Nie ma team-leaderów, nie ma szefa, nie ma nikogo. Z opowieści jednej z Polek, usłyszałam, że ludzie czasami czekają po kilka godzin, siedząc w kantynie "na prace". Już nie mówiąc o tym, że w tej fabryce po Black Friday masa ludzi jest zwalniana- jest po prostu niepotrzebna. Kolejna rzecz - dlaczego nie ma koorydantorów w weekend? Jak jedna z Pań oświadczyła- "przecież w weekend nic nigdy się nie dzieje". Czyli jeżeli przykładowo w sobotę złamałbym nogę lub ktoś by mnie pobił, nawet nie miałabym komu tego zgłosić! Jedna z Pań, która była teoretycznie moją koordynatorką- była na urlopie. I nikogo nie było na zastępstwie. Pracowałam wcześniej w Holandii i nigdy, podkreślam nigdy nie miałam takich problemów. Nikomu nie życzę takich przeżyć. Także Ci ludzie, którzy mieszkają w "hotelu pracowniczym w Bredzie" zasługują na lepsze warunki mieszkaniowe. Czuję się (usunięte przez administratora) i jest mi potwornie przykro, że tak wobec mnie oraz innych Polaków zachowali się rodacy.

Koordynator E&a
@Sandy

Jak Ci się nie podoba to trzeba było iść na studia prawnicze, zrobić aplikację adwokacką i zostać adwokatem lub skończyć medycynę i zostać lekarzem. Ale jak się nie chciało uczyć czy się było niezdolnym to teraz trzeba tyrać za granicą za pół darmo, spać na zasikanych materacach w brudnych hotelach pracowniczych.

@Koordynator E&a

Argument na poziomie tej agencji

Jurek
@Koordynator E&a

To prawda co piszesz brawo ja sikam 3 razy dziennie w materac agencyjny dziękuję ienej

Incognito

Widać ,że ty za to jesteś na poziomie poniżej zera .Więc pracę chyba jako kordynator dostałeś przez ł......

Xx
@Sandy

Przecież jeżeli cis się stanie to dzwonisz na pogotowie lub policję, nie rozumiem problemu, ja radziłam sobie zawsze sama, poza tym jeżeli coś Ci się stanie w Polscevzy na prywacie w holandii też nie masz tam żadnego koordynatora lub opiekuna xD To jest zycie, trzeba sobie radzić. Przecież takie rzeczy powinno się umieć samemu ogarnąć, a nie być cse życie zdanym na kogoś... Nie zwalalabym tego na agencje

Alex
@Xx

Otóż to!Młodzi ludzie są roszczeniowi a nic nie ogarniają

koksior21

nie dziala mi gra ktora kupilem bo nie moge sie zalogowac przez "problemy techniczne" zal

mm

witam, mam dwa pytania do osob, ktore mialy stycznosc z GXO Tilburg II, magazyn h&m'u - jak zarobki, jak godziny? - jak z lokacjami? i najwazniejsze: - czy mieliscie stycznosc lub slyszeliscie o zakwaterowaniu na Sterksel Albertlaan 4

Odp

Na sterksel nie kwaterują pracowników xpo2 tilburg

Danila
@mm

A sama lokacja jest ok bo ma dużo 1-nek.

mm
@Odp

no to może zaczeli, nie bylo niczego blizej niestety

D.W.
@mm

Hejka mam pytanie,czy mieszkalas lub mieszkasz na tej lokacji?

U7

Nie polecam hotelu w Riel z tej agencji bo jest bez gwiazdek ok 70 osob w pełnym zakwaterowaniu. Bardziej przypomina stodołę przerobioną na pokoje. Doją 120 euro za tydzień. Pokoje 2 osobowe. Trafiają się ludzie po wyrokach. Nie sprawdzaja karalności. Atrakcje w tym miejscu to wspólną kuchnią, ubikacje i palarnia na zewnątrz. Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 797.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A