Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

Agnieszka- HR

Witam wszystkie osoby, które poszukują informacji o pracy w Kimball Electronics Poland. Jeśli interesuje Was praca na produkcji, możecie obejrzeć 30-minutowe nagranie, w którym kierownicy produkcji dokładnie omawiają warunki pracy, opisują, jak wygląda zakres obowiązków i możliwości rozwoju. Dowiecie się też, jakie wynagrodzenie i benefity oferujemy. Zapraszam na nasz profil na Facebooku https://fb.watch/8c8o_7Te6-/ Bezpośrednio pytania można zadać wysyłając maila na adres praca@kimballelectronics.com lub pisząc do nas na Messenger. Pozdrawiam Agnieszka Dział Personalny Kimball Electronics Poland

G.45

Chcialbym dostac sie do tej firmy. Jaka jest realna placa na poczatek?

g.20
@G.45

2965,47

op
@g.20

Rozumiem ze to na rękę niecałe 3 tys zł netto na 2 zm czy 3 zmiany. .To zależy na kogo się aplikuje bo jak ktoś ma papiery na multi operatora bo był w innej firmie to dostanie więcej bo w niektórych firmach multi zarabiają po 5 tys zł netto.

h30
@g.20

Ciekawe a jednak ludzi pozyskują do pracy i cały czas jak ktoś się zatrudniał x lat temu do dzisiaj tutaj pracuje .Takie siostry sisters i inne dziewczyny cały czas pracują Przeważnie etaty są zajęte gdyby tak mało płacili żeby ludziom nie starczało na nic to dawno by nie mieli ludzi do pracy .A jak widać na parkingu kimbala fury stoją i to nowsze .A niektóre dziewczyny poubierane jak na wybieg by szły a nie do pracy.

g50
@g.20

To w Poznaniu idzie znaleźć pracę za 3 tys zł netto większość tak firm płaci np. biedronka i bez dojazdu 20 km .Ale jednak ludzie x lat tutaj pracują i zarabiają więcej bo 3500zł netto z nadgodz ma się więcej i zależy kto kim jest bo multi ma dużo więcej itp.

Łucja
@g50

Hej, a jak płatne są nadgodziny tu? Czy są one obowiązkowe, wyznaczane przez pracodawcę czy dobrowolne? Ile ich się wyrabia mniej więcej miesięcznie?

pracownica kim
@Łucja

Jak są to nadgodziny dobrowolne .Powiem tak dobrze się zastanów czy w tak niestabilnej firmie chcesz pracować i ogólnie mówię.Raz przyjęcia raz zwolnienia mówią ze jest szansa na stałe ale to jest znikome. Z DNIA NA DZIEŃ mogą zwolnic kiedyś w jednym dniu poleciało dużo ludzi a na początek mniej więcej dawają 3 tys zł netto więc żadna łaska trochę więcej mają dziewczyny co pracują x lat .Więc za te pieniądze praca jest wszędzie.Ja będę odchodzić z tej firmy za lepsze wynagrodzenie.

Jakość

Dział jakości w firmie, mogę prosić o opinie?

k2

ALE na produkcji niektórzy uzyskali stałe zatrudnienie te osoby co przyjęli 3 lata temu bo mojej znajomej córka tak została i nie tylko ona bo jeszcze wcześniejsze dziewczyny tez jakoś zostały zatrudnienie. Więc nie wiem czy kwestia ze akurat potrzebowali i dużo pracy było bądź miejsca wolne się zrobiły bo np. na emeryturę odeszły panie.

bn

To zależy kto kim jest bo mój partner tu pracuje i zarabia niecałe 6 tys zł netto Nie narzeka ja trochę mniej zarabiam i jest ok tylko ze ja pracuje w innej firmie a on w kimbalu.

baza

Niektórzy dobrze zarabiają na produkcji bo mechanicy multi operatorzy itp. liderzy to zarobią i się nie narobią.

onb
@baza

No i pupilki liderów bo mają coś więcej od tych osób które normalnie pracują .Gwiazdy jak mieszkają z mamusiami to mogą sobie pozwolić na nowsze auta bo sa panny .Więc każdy ma inna wypłatę z innym poziomem zycia.i każdy robi na co innego bo ja mam mieszkanie swoje .

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Poznań
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
J.234

Czy szczepienia sa obowiązkowe???

@J.234

Nic o tym nie wiem nikt nikogo nie może zmusić do szczepienia .każdego to wola. Większość ludzi jest zaszczepiona .

szaraczek

Wszystko, czego się tutaj dowiesz na temat tej firmy to fakty. Dział utrzymania maszyn DUM. konserwa - konserwacja, przegląd szaraczek - specjalista utrzymania maszyn "Jazda na szmacie" tzw. konserwacje maszyn to absolutny priorytet w dziale utrzymania maszyn, bo bez tego nie ruszy produkcja. Po "konserwie" jesteś w stanie coś tam sklecić w maszynie. Stanowisko zajmowane przez Specjalistę Utrzymania Maszyn powinno nazywać się tak naprawdę konserwator maszyn. Dba się przede wszystkim o czystość, tj. ogólne oczyszczenie maszyn z zaległości po produkcji, przejrzystość szyb w piecach, oczyszczenie kadzi lutowniczych ze zgarów, mycie chłodnic w myjkach, smarowanie. W niektórych przypadkach po czyszczenie podłóg pod maszynami. Po kilku godzinach przy (usunięte przez administratora) z maszyn, pyle, spalonym fluksie, cząsteczkach metali ciężkich po procesach lutowania, zalegających we włosach, skórze i gdzie się da, nie weźmiesz prysznica bo zwyczajnie firma go nie posiada. Ani jednego ! Cały ten (usunięte przez administratora) przynosisz do domu. Prawdziwe utrzymanie maszyn, awarie, wymiany elementów podlegających zużyciu oraz eksploatacyjnych to temat drugoplanowy. Konserwy muszą być wykonane, do tego cała masa awarii, przy składzie średnio 4-5 osób na zmianę, mając blisko 600 maszyn na hali produkcyjnej i kilka na magazynowej przyprawia czasami o zawrót głowy. SERIO. Magazyn części zamiennych to żart i kpina. Brak podstaw typu nakrętki, podkładki, złącza elektryczne - pneumatyczne, bezpieczniki. Za to regały ponapychane masą rzeczy niepotrzebnych, które nigdy nie trafią na maszynę. Sporo rzeczy uszkodzonych, które z powrotem trafiają na magazyn jako "zregenerowane". Części dorabiane w firmach zewnętrznych nie pasujące do maszyn. Nie pasująca rzecz z magazynu, gdzie linia ma postój, jest wtedy dostosowywana do potrzeb. Wiercona, rzeźbiona, podcinana itp. Na spotkaniu później można usłyszeć, że linia miała postój, tyle i tyle strat, trzeba WALCZYĆ o premię. Wtedy miłościwy kierownik - pajac, podkręca śrubę szaraczkom, zamiast zająć się powodami postojów. Zakupowiec nie znający się kompletnie. UWAGA - potrafi powiedzieć, że jak coś nie pasuje lub czegoś nie ma, to znaczy, że nie jest potrzebne. Najlepiej to przynieś z domu. Premia magazynierów zależy od tego, aby jak najmniej części wydać z magazynu. Stad później te rzeźby w gównie. Jaśnie zarządzający w dziale DUM kierownik nie jest dla ludzi, tylko ludzie dla niego. Buc, który nie ma pojęcia jak prowadzić zespół ludzi. Wszystko jest w miarę OK dopóki słupki ilości produkcyjnych są na zielono. Gdy wchodzą na czerwono ... oj miłościwie zarządzający kierownik chodzi bardziej naburmuszony niż co dzień. Strach się odezwać a tym bardziej podchodzić. Także atmosfera w godzinach jego urzędowania jest fatalna. Co innego atmosfera wśród bliskich współpracowników zwanych "olimpem". Śmiechy i kpienie sobie z podwładnych słychać nieraz za drzwiami. Przykład: robienie zakładów, który z podwładnych, w jakim czasie i czy w ogóle znajdzie wybite zabezpieczenie nadprądowe silnika. Przejaw bezczelności i wręcz mając wyjeb... na pracownika "szaraczka" nie jest powodem do dumy z kierownika - pajaca. Wielu z szaraczków twierdzi, że lepiej jednak bez kierownika. Dział BHP z głównym specjalistą od wymyślania osłon, zabezpieczeń, i innych cudów dodatkowo utrudnia naprawy każdej maszyny. Posiłki regeneracyjne jednodaniowe warte co najwyżej 5-6 zł, firma zewnętrzna kasuje 13 zł. Prawdopodobnie jest to odciągane z pensji. Ranne zmiany, w ciągu dnia, gdy nieroby z biur są w firmie jest OK. Smaczne to co dają. Zmiany popołudniowe i nocne mają znacznie gorzej. Najczęściej w kółko ziemniaki pastewne dla bydła hodowlanego (serio) i śmierdzące wymoczone w occie buraczki z filetem z kurczaka lub pieczenią. Czasem pierogi, fasolka. System pracy: 4-brygadowy, ciągiem 7 dni bez przerw pomiędzy zmianami, tylko 1 wolny weekend w miesiącu. Są dodatkowe dni, które wynikają z nadmiaru godzin przepracowanych, tzw. regulatory. UWAGA - nie należy wybierać w weekendy, bo miłościwie zarządzający kierowniczek będzie naburmuszony. Tylko kilka osób wśród szaraczków ma pojęcie o robocie. Reszta to kombinatorzy i cwaniaczki. Także zastanów się podejmując decyzję o pracy w tejże firmie, a konkretniej w dziale DUM. Jeśli jesteś technikiem, a tym bardziej inżynierem - zmarnujesz się. Nie ma tam żadnych możliwości na awans i rozwój zawodowy. Bo niby jak masz się rozwinąć nie korzystając z dostępnych technologii. O typowej automatyce przemysłowej typu: PLC, HMI, napędy, pomiary wizyjne - zapomnij bo dział DUM tylko je odkurza. Zmianami parametrów, ustawień zajmuje się najczęściej inżynieria. Pamiętaj - priorytetem jest (usunięte przez administratora) chemia do czyszczenia i odkurzacz.

olka
@szaraczek

Ty piszesz o inżynierii a jakoś dziewczyny tutaj pracują x lat na produkcji i nie narzekają na prace i wypłaty.

@olka

Jest spora różnica między DUMem gdzie trzeba coś umieć a produkcją gdzie na większości stanowisk można posadzić małpę i też sobie poradzi.

@Kto to wie

lol, ale to jest słabe co napisałeś, musisz mieć naprawdę duży problem ze sobą. Akurat nasza produkcja jest wymagająca i wcale nie uważam, że byle kto może na niej pracować. Poza tym co to za tekst? widzę, że ludzie to już w ogóle nie mają oporów przed chamskimi tekstami. Ale wiadomo, pan anonimowy to odważny. Powiedz to komuś w twarz (usunięte przez administratora) ciekawe czy wtedy będziesz taki odważny.

Kto to wie

Nie chodzi o to żeby kogoś obrazić. Sam takie stanowisko mam. Praca jest monotonna i prosta jak budowa cepa. Jednak ludzie fajni, kasa ok i to jest duży plus firmy.

Mexemo

Na większości stanowisk postawisz małpę i też sobie poradzi bo musisz wciskać guziczek albo coś nałożyć więc proszę cię nie pisz ze nasza produkcja jest wymagająca, oczywiście są stanowiska gdzie trzeba używać mózgu ale jak narazie jest ich bardzo mało. Może w dobie automatyzacji to się zmieni tylko kto pójdzie za te same pieniądze ogarniać maszyny gdy może sobie wciskać guziczek i siedzieć na pupie :)

kaska
@Mexemo

Dlatego same gwiazdy tutaj pracują przynajmniej większość siostry sisters f bo niektóre gwiazdy by sobie nie poradziły w innym zakładzie .

pytanie
@Kto to wie

A teraz dużo jest pracy jak to wygląda bo gadali ludzie o zwolnieniach i jakos nie widziałam żeby masówka była z tym .Ze stałych pracowników nikogo nie zwolnili.

melisa
@Mexemo

Powiedzmy ale kazda osoba musi być szkolona to nie jest tak ze z ulicy kogos wezme i będzie umiał. To tak nie działa bo na działy stanowiska trzeba mieć szkolenia i myslec co się robi.

@melisa

Oczywiście że każdy musi być przeszkolony, z tym że na jednym stanowisku szkolenie zajmuje 1 dzień a na innym 3 miesiące. Jednak tych bardzo wymagających stanowisk jest teraz mało i rotacja na nich prawie nie istnieje.

melisa
@Kto to wie

Ale są osoby które są przeszkolone na różnych stanowiskach i dzięki temu więcej zarabiają bo się rozwinęły .Mają wyższego operatora bo więcej umieją, Więc takie osoby są nie do ruszenia jeśli pojawiają się zwolnienia .

Mexmo
@melisa

Jeśli masz na myśli multi-operatorów to mogę się jedynie uśmiechnąć. Gdziekolwiek pojawi się multik są uwagi do wykonanej pracy i wyroby niezgodne wracają z następnych kroków. Dobrze że mamy jeszcze osoby które nie zdążyły się rozwinąć i ogarniają w pełni jedno gniazdo zamiast robić (usunięte przez administratora) na całym dziale :)

Melisa
@Mexmo

Ciekawe to za nic pobiera multi operator kase co miesiąc jak tak uważasz to po co były mu szkolenia .Wszyscy tacy nie są bo tak jak napisałam są operatorzy co umieją ogarniać wiele stanowisk a sa osoby które codziennie pracują na tym samym.

Mexmo
@Melisa

Nie napisałem ze za nic biorą kasę, uważam ze wykonują swoją pracę poniżej akceptowalnego poziomu, bez zaangażowania i poczucia odpowiedzialności. Oczywiście nie można generalizować bo są multi operatorzy którym nie można nic zarzucić ale jednak sprawdza się powiedzenie ze jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

xyz
@szaraczek

Dokładnie w takim dumie o jakim piszesz pracowałem , miałem pewnie innego kierownika i nie było magazyniera ale cała resza zgadza się w 100% . Dlugo nie ogarnełem takiego stanu rzeczy :)

Ankieta-ocena

A moze by tak zrobic ankiete. Powiedzmy o liderach. Taka ocene. Ale zeby byla prawdziwie anonimowa. Nie do salki do kompa gdzie wiadomo gdzie ktos siedzi i co pisze. Papierowa. Do skrzyneczki sie wrzuci i moze GORA sie dowie co sie dzieje na dzialach. Jakie podejscie maja do nas liderzy. I jak sie zachowuja.

sekieta
@Ankieta-ocena

Niektóre laski to w lidera by w d weszła gdyby mogła sa popilki i oni mają najlepiej.

Zdziwiona tolerancją
@Ankieta-ocena

Wszyscy marudza na liderow ale mistrz jest tylko jeden! Chyba tylko Yanush (omp) moze bezkarnie powiedzieć do pracownika: ,,(usunięte przez administratora)" Z reszta to nie odosobniony przypadek takiego zwrotu do podwładnych. Wręcz to norma. Wszyscy o tym wiedzą a nikt z tym nic nie robi...

klipsiara
@Zdziwiona tolerancją

To się dziwię a lider czy mistrz to nie jest to samo Musiał by trafic na mnie jak ludzie sobie tak pozwalają to tak jest ja bym nie podarowała tego.

I co bys zrobila?
@klipsiara

No i co bys zrobila? Odpyskowala czy co? Poszła "zaskarżyć". Żeby wyjsc na donosiciela? A potem stracic pracę? ...Na dzialach panuja układy. Kolezenstwo z liderami pisanie na priv. Niektorzy tak czuli sie pewnie ze wybierali sobie stanowiska na których chcieli pracowac. O oddaniu krwi i opiece na dziecko badz l4 zapomnij bo potem masz KARE.

ikona
@I co bys zrobila?

Jaka kara opieka na dziecko się należy dwa dni do 14 lat w roku a jak jest chore to co ma zrobić jak nie ma z kim zostać w domu .To jakies chore zasady panują w waszym zakładzie .

Krzysztof
@Ankieta-ocena

Czy obecnie warto się zatrudniać w Kimballu jeśli nie ma się doświadczenia? Jakie są tu warunki pracy? Widzę że jest tu sporo osób które znają firmę od środka, więc liczę, że coś podpowiedzą. ;)

Skuteczny

Domyślam się ,że nie wprowadzono jeszcze u Was "Tajnych współpracowników" monitorujących "Wszelkie nieprawidłowości na działach". Nie potrzeba tam u Was lidera?

kolezanka

Ja pozdrawiam Marzenę K KTÓRA pracuje tutaj x lat a przed kimbalem pracowała w terawicie tylko ze tam była brygadzistka .Bardzo fajna kobieta nie wiem na jakim dziale pracuje ale jest fajna .

znajoma
@kolezanka

A ja pozdrawiam Elwirę tez była w terawicie a Marzenę tez pamiętam jeszcze parę lat i emerytura będzie u Marzeny bo już jest po 50 sce.Pozdrawiam was dziewczyny.

Szkoda ze zwolnili taka fajna dziewczynę z gena,ładna, mądra, zawsze uśmiechnięta, wszyscy ja bardzo lubiliśmy, no może oprócz płci żeńskiej, ale będzie nam jej brakowało, było na co popatrzec i praca milsza, nie wiem dlaczego jej nie przedłużyli umowy a zatrudniają ludzi nowych

vb

Widocznie nie pasowała komuś a tutaj zawsze tak jest zatrudniają a potem zwalniają.

Blondi

Moze poprostu bardziej od pracy interesowali ja faceci, jednemu małżeństwo rozwaliła a i tak latała dalej, napewno się to ludziom nie podobalo

hp
@Blondi

A może to faceci latali za nią jak atrakcyjna .

@hp

Do taniego sklepu jest zawsze duża kolejka

hp

Dobre ale nie pierwsza i nie ostatnia tak robiła bo romanse to zawsze tu były i będą itp.

bj

No pewnie to taką rudą już dawno powinni wywalić za to co robiła a pracuje cały czas i ma się świetnie.

Adp

Beznadziejny jest ten portal gdzie mamy pasek od wyplaty. 90% ludzi ma z tym problem. Ciagle poblokowane. Bez sens. Zrobcie cos z tym. Moze w ikeps niech beda te kartki

@Adp

Zgadzam się, ostatnio musiałem nowy login i hasło brać jak pity rozdawali, tak jak zresztą większość firmy, teraz znowu mam zablokowane i znowu muszę iść, wściec się idzie, niech coś z tym zrobią

ixi

Ludzie jak czytam te opinie to śmiać mi się chcę o tych zarobkach. Jak chcecie pisać to piszcie prawdę albo wklejcie tutaj kartkę od wypłaty..Gdyby tak super było to nikt by sam nie odszedł .Owszem staży pracownicy od x lat tutaj pracują to z przyzwyczajenia i ciężko by im było od nowa zaczynając gdzieś indziej.

elektra

No kimbal dobrze płaci jak niektórzy zmienili auta na nowsze więc musi ludzi stać na to i też codziennie jeździć po 20 km z Poznania. Więc chyba się opłaca.

pracownica kimbala

Tak straszyli takimi zwolnieniami że dużo ludzi straci pracę i co cały czas praca jest i nie widać tych zwolnień.

ilka

Ja tam jestem zadowolona z pracy i płacy na 3 zm odbieram 38oozł netto Wekendy mam wolne a niektórzy na 4 bryg maja mniej bądź tyle samo.Pracuje tutaj 13 rok idzie .

jak to?

Jak wyglada dofinansowanie kosztów dojazdów? Na jakiej podstawie to działa? W jakim stopniu można się spodziewać dofinansowania?

NianiaFrania
@jak to?

Dostajesz zwrot za bilety autobusowe, PEKĘ lub kartę paliwową :)

jak jest
@NianiaFrania

Za paliwo zwracają a autobusu zakładowego nie ma z Poznania.

Kimbalka
@jak to?

Dostajesz 100zł na sieciówkę TPBus albo 80zł na karcie moto do wykorzystania na stacji benzynowej lub w sklepie motoryzacyjnym.

ewcia
@Kimbalka

AHA TO FAJNIE ze zwracają coś za dojazd ze firma zadbała o pracowników .Czytałam opinie to różnie ale mam znajomą co u was pracuje x lat to nie narzeka na wypłatę itp.

On
@ewcia

Śmierdzi fejkową opinią. Pewnie Pani z personalnego na polecenie szefa.

ewcia
@On

Gdyby było tak zle to pracownice które mają długoletni staż w tej pracy by odeszły do innej pracy ,Moja znajoma pracuje w kimbalu ponad 20 lat więc musi być ok.

ona
@On

Tak jasne dużo ludzi pracuje tutaj i jest zadowolona z wynagrodzeń swoich i nie szuka innej pracy tylko chce pracować w kimbalu.

jpn
@ona

SAMA prawda niektóre laski są tak bez szczelne ze tutaj wielka dama a pustaki w głowie .i to dorosłe kobiety. Jest taka niesprawiedliwość dlatego gdy tylko znajdę coś innego odejdę.Za te wynagrodzenie to jest praca wszędzie.

kimb

Nie trzeba pracować na stanowisku multi żeby odbierać dobre wynagrodzenie ,Niektóre laski pracują na jednym stanowisku i zarabiają więcej od tego co jest wszechstronnym i więcej niż multik zarabiają. Niestety taka prawda nie jedna czegoś nie zauważyła i były poprawki.

Czy w Kimball Electronics Poland są szkolenia zewnętrzne?

box

tak

Łucja
@box

A jak często można się takich szkoleń w Kimball Electronicsie spodziewać? I jakich obszarów dotyczą? Są skoncentrowane na dane tematy czy są różnorodne? Każdy z pracowników może wziąć w nich udział? :)

ulka1
@Łucja

SZKOLENIA pracownika zależą od lidera .Jak dobrze pracujesz i jesteś pojętna to jesteś szkolona na inne maszyny stanowiska. Wtedy masz lepsze umiejętności i więcej zarabiasz od pozostałych .Masz wyższego operatora a nawet multi i jeszcze większe pieniądze.

Anonimowy

Największą marionetką i pajacem jest pseudo kierownik dystrybucji, który jest marionetką, niczym Andrzej D. w rękach prezezsa. Tyle, że jego prezesem jest lider " krzesełko z lubuskiego. Sam kieras to miękka faja bez własnego zdania z hasłem na ustach " komu przesuweczkę " oraz "oczywiście pani kierownik". Sam wypomni każdemu chwilę odpoczynku, a później w akcie ostatecznej hipokryzji idzie pić kawkę zliderem i drugim kierownikiem. Obiektywizm jest mu obcy, niczym nadgodziny jego pracownikom. Lubi lizusów i ludzi że spływów kajakowych, którzy wchodzą mu w tyłek, jak mokre kąpielówki. P. jest tak bezjajeczny, że powinien już dawno zrobić testy DNA na ojcostwo. ????

tosia
@Anonimowy

A niektóre panie mu w d wchodzą jak i liderom. Te uśmieszki itp. .

nina
@Anonimowy

Z tymi wyjściami żeby wyjść na chwile żeby się napić bywało różnie. Koledzy koleżanki lidera mają najlepiej bo wyjdą kiedy chcą i ile chcą .Jak kogoś lider nie lubi to ma przerąbane ta osoba .Układy układziki są i zawsze tak będzie i obgadywanie ludzi .

jeździecznikąd
@Anonimowy

Jak chcesz coś zmienić to, może przygotuj racjonalne argumenty i zaproponuj rozmowę anonimowy twardzielu.

olka

Ja czegoś tu nie rozumiem dużo opinii negatywnych jest a fakt jest taki że niektóre panie zatrudniały się jako młode dziewczyny zaraz po szkole i niektóre z nich pracują do dzisiaj .Więc nie jest chyba tak zle.jak tej pracy nie zmieniły.

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 39 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 378 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań