Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

Madzia 18

Zwalniają, bo mniejsze zamówienia, co zresztą widać ile osób na postojowym

Md
@Madzia 18

Ale starych pracownic nie zwalniaja bo caly czas pracuja

Mk
@Madzia 18

Ale mars przyjmuje w poznaniu i na poczatek 6200 zl brutto bo widzialam ogloszenie socjal super maja lepszy niz tu

twix
@Madzia 18

Ale to w calym zakladzie mniej pracy czy zalezy od dzialu w kimbalu od zawsze tak bylo ze nie ma stabilnosci w zatrudnieniu bo albo przyjecia albo zwolnienia ale osob z krotszym stazem zwalniaja ?

Kto to wie

po co mają zwalniać pracowników z mnóstwem szkoleń pracujacych kilka lub kilkanaście lat skoro moga zwolnić kogoś kto dopiero zaczął pracę?

@Kto to wie

A to prawda ze nowi zarabiaja wiecej od tych zasiedzialych ze im dali dobre stawki badz kazdy ma inna stawke nawet jesli to samo robia

Kto to wie
@Iga

Prawda, że każdy ma inną stawkę, ale rozbieżności nie są drastyczne. Ważne jest jakiego masz operatora. Nie prawda że nowi mają więcej. Mają ledwie 4100 czy jakoś tak brutto.

@Kto to wie

Tak tylko pytam bo ja pracuje na produkcji w innej firmie branzy spozywczej i mam 4700 zl netto w 4 zm systemie w Poznaniu i nie mam operatora tylko pracownik produkcji plus fajny socjal i nigdy zwolnien nie bylo jest stabilne a pracuje 17 rok

Kim
@Madzia 18

Jak zwalniaja to. osoby z krotszym stazem a moze wszyscy sa brani pod uwage .jakis kryzys idzie czy jak?

@Kto to wie

A wogole tak czy z operatorow bez nadgodz z wszystkim ktos ma 4600 netto a brutto 6300 bo tutaj tak wyczytalam

Wika
@Madzia 18

Nie od dzisiaj to jest ze jak malo pracy to sa ludzie zwalniani z pracy jak ktos mysli o stabilnym zatrudnieniu to niech zapomni bo takie sytuacje sa

@Kto to wie

Jest duza no jak operator ,1 3200 zl netto potem 2 ma 3600 zl netto 3 kolo 4 tys zl netto a multik 4500 do 5 tys zl netto wiec jest roznica

@Kto to wie

A czemu zwalniaja co miesiac .Co biora pod uwage .

Wt

No starych pracownic nie zwalniaja .Ale niewiadomo czy za chwile ich nie rusza tego nigdynie wiesz .Jak pracy nie bedzie to beda redukcje etatow

Wiesz co słabe piszesz bo piszesz bo w manie kobiet nie zatrudniają .(usunięte przez administratora)

Wiem

Starych nie zwalniaja pracownic bo ja pracuje 17 rok .Moja wypltata4700 zl netto .Mam operatora 3 .W dodatku tutaj jest lekka praca bo nic nie dzwiga itp."

Oo

Jak sa zwolnienia to tak jak ktos pisal z krotszym stazem zwalniaja ludzi i niewazne ze pracuja dobtze i sa ok(usunięte przez administratora)

Jasne
@Oo

Ruda to najlepsza pracownica w calym kimbalu .Poprostu twarz Kimbala dobrze i dlugo tu pracuje.Takich osob nie zwalniaja.

Gosc

Mars caly czas szuka ludzi do pracy czy berry mieszcza sie te firmy w Poznaniu i stabilna praca bo branza spozywcza a takie elektroniczne to wiadomo jak jest.Z tego co wiem lepiej placa w tych firmach niz tutaj.

Co

A stare pracownice tez sa zwalniane co pracuja z 15 lat czy 20 chyba nie.

Dora

Te osoby, które mają zostać zwolnione to już o tym wiedzą, firma uprzedza odpowiednio wcześnie? Z jakich stanowisk głównie zwalniają?

Np

O tej fabryce co ty piszesz to kolo 35 km od Poznania to jeszcze nie tak zle .Ja wole pracowac w mniejszym zakladzie miec stabilnosc i blizej bez zadnej jazdy juz Jeszcze jest ww w Poznaniu itp.

Tak to jest

Niektorzy tak narzekali ze firma malo placi itp a teraz przychodzi co do czego to placza .Wiadomo ze ludzie sie przyzwyczaili do pracy ludzi ale starych pracownic nie zwalniaja.A moze za chwile cos sie zmieni .A z wszystkich dzialow zwalniaja.

Hmm..

A jakiego działu jest ten kierownik Łukasz R.bo z tego co kojarzę to niema takiego kierownika ale za to jest lider.

BASIA

Zawsze zalniali ludzi ,rotacja niesamowita była w tej firmie.Brak poszanowania pracownika.Pani która na wszystkich donosi stoi zawsze u wrót sekretariatu .Podobno odszedl kontrahent.Dostali za swoje.

Co jak
@BASIA

Z jakich dzialow zwalniaja tych ludzi z wsxystkoch czy tylko z miektorych gdzie malo pracy.

Tak to jest
@BASIA

Niektorzy sami odeszli duzo wczesniej w tamtym roku bardzo duzo odeszlo i wygrali bo poszli za wiecej

Biala

Jak tyle osob zwalniaja to musi byc zle .Widac ile jest pracy itp a kazdego mozna zwolnic bez wzglendu ile lat kto tu pracuje .

Vb

Zawsze byla niestabilna .Ci co 10 15 i wiecej lat pracuja to im sie udalo kiedys ze uzyskali zatrudnienie na stale.Jak sa zwolnienia to moga kazdego zwolnic .

Kimbalowa

A co takiegp sie dzieje ze takie duze zwolnienia co miesiac co kimbal ma jakies problemy

Ty

A jakich Zwalniaja pracownikow co miesiac i z jakich dzialow.

Aga
@BASIA

Ale przeciez zaklad nie stoi caly na postojowym bo jakies zamowienia sa .Starych pracownic nie zwalniaja bo zadna z 3 msc nie dostala wypowiedzenia.

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Do wszystkich

Jak praca jest taka zła to czemu wszyscy pracujecie?! Zamiast sie zwolnić znaleźć lepszą, a nie opisywać ból d... w internecie. Zły dojazd? Na pewno jest praca bliżej. Za mało płacą? Znajdź taka gdzie płacą więcej. Nie takie zmiany? Nie jedna firma oferuje jedną zmianę. Nie pasują koledzy, odzież robocza, rodzaj wykonywanej pracy, prywatne życie innych? Co jeszcze tam robicie? Najlepiej wejść anonimowo i opisywać swoje bądź żalić się na cudze problemy. Zazdrość, zawiść i niezadowolenie z własnego życia. Współczuję wszystkim, którzy poświęcają tyle czasu temu portalowi.

@Do wszystkich

Masz racje ludzie tu pracuje narzekają a dalej pracują.

Odchodza
@Do wszystkich

No przecież odchodzą. Nie orientujesz się?? Odchodzą ludzie z różnych działów i z roznym stażem. Ale odchodzą j i odchodzić beda. Wiadomo że wszyscy nagle nie rzucą wypowiedzen ale stopniowo ludzie się wykruszą. Sam fakt że brakuje operatorów a ogłoszenie o pracę ciągle wisi gdzie tylko spojrzysz mówi za samo za siebie. A w firmie nie dzieje się dobrze i po to jest to forum żeby o tym pisać. Bo możliwe że GORA nie wie co się dzieje na hali??? I dlaczego ludzie już nie chcą tutaj pracowac. Akurat życie prywatne malo mnie obchodzi Innych ludzi i tu się zgadzam

Z tą pracowistoscia ludzi z Ukrainy bym nie przesadzała. To tak jak my ludzie z Polski. Jeden chce pracować drugi nie. A za chwilę ludzie spod żabki będą tu pracować bo rotacja ludzi jest przerażająca.

IWA
@Marta

Jak jest w kimbalu rotacja to o czymś to chyba świadczy jak ludzie odchodzą i tez gdyby zakład nadal by się mieścił na marcelińskiej jak kiedyś to tez może było by inaczej bliżej by było bo nie wszyscy mają auto Dojazd bez auta to masakra bo 20 km jedna strona chyba ze jest zakładowy autokar co zbiera ludzi np. z poznania tak jak amazon ma ze dowozi.

kto odejdzie

Duet sisters ta starsza to solara i sie lansuje nigdzie nie odejdzie i nie tylko ona jak ponad z 20 lat tu ktoś pracuje i bliżej do 50 niż dalej.

niki
@Odchodza

Odchodzą ludzie młodzi z krótszym stażem bo się nie spotkałam ze ktoś pracuje 15 lat itp. i odchodzi .Duzo osob chciało tu pracować to ich firma zwolniła bo nie było dużo pracy ile razy tak już było wiec firma nie stabilna jest jak ktoś chce na stałe .

@IWA

Zarobki jak na 3 zmiany są słabe. Chory system ocen i awansow- bardzo niesprawiedliwy. Praca szkodliwa. Wdychasz te opary cały czas przez8 godz i nikt nie powie ze Sie na zdrowiu nie odbije. Lokalizacja firmy akurat spoko. Z ogrodów fajne połączenia wiem bo sama jeżdżę a jak co to zawsze ktoś Cie zabierze za 5 zeta więc masz auto czy nie to i ak tu dojedziesz. . Ale fakt firma jest nie stabilna praca nie pewna. Rotacja okropna.

iwa
@Marta

Zarobki słabe przecież tu piszą ze 3700 zł netto przy 3 zm weekend wolny.To zle nie jest i na 2 zm mają podobne jak tu piszą .Wiem ze z ogrodów sa autobusy tylko do tych ogrodów trzeba dojechać jak ktoś bliżej mieszka ogrodów to ok dla mnie to nie bo 2 godz wcześniej bym musiała wychodzić z domu a pracę mam w pobliżu i stabilną bez tej jazdy.

Helena
@Marta

Czemu uważasz, że firma jest niestabilna, na czym ta niestabilność polega? Problem z umowami, płatnościami, czy jak? Co do tej szkodliwości, no to chyba pracownik wie, że będzie pracował w takich warunkach i wtedy firma zapewnia mu też strój ochronny.

skorpionka

A CO CIEBIE obchodzi inżynier jak chodzi do pracy na ile zmian .Można jezdzic autobusem jak ktoś mało zarabia to nie stać chyba na auto .Ludzie odchodzą ale którzy młodzi 30 plus 20 plus nie widziałam żeby ktoś odszedł 45 plus i więcej .no chyba ze miał dosyć tej pracy .A co do rudej to wszyscy wiedza czemu pracuje nadal .

martika

Jak mało płacą jak większość ludzi na 3 zm ma koło 4 tys zł netto bądź troszkę mniej 3700zł netto sa firmy ze mniej płacą .

Klamar
@skorpionka

A czy mnie obchodzi inżynier? I kto czym jezdzi do pracy? A ty tak serio widzę masz problem z zrozumieniem co czytasz haha. Usiądź i na głos ładnie przesylabizuj albo przegłoskuj moja odpowiedź na pytanie wyżej. I widzę spory kompleks na tle rudej. Do czego nawiązujesz w swojej wypowiedzi mówiąc o niej?! Żenada.

wiesia
@Klamar

Az tak dużo ludzi nie odchodzi .Jak odchodzą to młodzi z krótszym stażem i najgorsze zarobki nie są tutaj bo powyżej 3 tys zł netto przy 3 zm i zależy od stopnia operatora bo z 2 i 3 lepsze sa pieniądze tylko trzeba się szkolić i pracować. Jak ktoś idzie na 4 bryg to już ładna wypłatę będzie miał powyżej 4 tys zł netto .Tylko jak ktoś wyżej napisał gdyby nadal mieścił się zakład na marcelińskiej to praca była by na miejscu i na paliwo tyle by nie wyszło bo z koło 500zł trzeba odliczyć na miesiąc.No i racja tez jest taka ze za te 3 tys zł netto z hakiem znajdzie się bliżej prace .

Bzdury
@wiesia

Bzdury piszesz człowieku. Tutaj nie tylko ludzie z Poznania pracują. Piszesz brednie jakbyś w innej fabryce pracowała. Jeszcze brednie większe o tych zarobkach. Ja mam operatora wyżej od kumpeli a ona ma 100zl wiecej podstawy. Pracuje 14 lat a i powyżej 4 tys moja wyplata była tylko z nadgodzinami a jestem operatorem który pracował w różnych systemach. 3 zmian 4brygad itp. Szkoleń mam bardzo dużo i zaszeregowanie moje powinno być i tak wyżej. A i też niebawem odchodze. Wiec proszę doinformuj się zanim napiszesz brednie wyssane z palca. A i jeszcze dodam że ludzie z marketow siedzący na kasie tez mają auta i pracownicy w ekipach sprzątających i innych branżach. A wy tutaj piejecie i przeżywacie ze ludzie w kimbalu autami jezdza do pracy bo ich stać hahaha conajmniej jakby każdy tu mustangiem i porsche jezdzil

ASKA
@Bzdury

Operator operatorowi nie równy w zakładzie pracy w każdym zakładzie pracy na produkcji jest inna praca tzn specyfika itp. Nie wiem co robi u was operator jak wszyscy sa operatorzy. bo ja pracuje na produkcji w mars i zarabiam 4500zł netto na 4 bryg i nie mam operatora bo u nas operatorzy to faceci a kobiety to pakowacze.

Wiesia
@Bzdury

Nie piszę bzdur ja wiem ze nie tylko ludzie z Poznania tu jezdzą ja mam operatora2 i moja wypłata jest w granicach 3700zł netto i dla twojej świadomści tez szukam pracy bliżej swojego miejsca zamieszkania.

Ariana
@Bzdury

Najgorsze zarobki nie są niektóre firmy płacą mniej od kimbala .Jak to możliwe ze masz wyżej operatora od swojej koleżanki i masz mniej o 100zł w podstawie to cos jest nie tak .Ja nie wiem ile kto ma tylko wiem ze moja wypłata jest tez poniżej 4 tys zł netto przy 3 zm jak zrobie nadgodz to mam.

becia
@Bzdury

Ja pracuje 16 lat i 3 zm moja wypłata w granicach 3700zł netto i tez żeby mieć 4 tys zł coś powyżej to z nadgodzinami jak są bo nie zawsze są jak na 3 zm weekendy wolne to zle nie jest .O różnicach słyszałam tylko nie sadziłam ze ktoś może mieć operatora niżej i mieć więcej o 100zł jeśli tak jest to to jest chory system oceniania ja na razie nie odchodzę bo jak bym chciała odejść to muszę isc za więcej żeby sobie polepszyć .

ukcia
@Bzdury

A dlaczego ludzie odchodzą jakie są powody ja mam kumpele co u was pracuje to nie narzekała na wypłatę i ze słyszenia wiem ze i was nie jest praca ciężka fizyczna .

karolcia
@Bzdury

Wszyscy z kimbala nie odejdą i az tak dużo ludzi nie odchodzi bo co nagle połowa odchodzi rotacje były i będą.Nie będzie chętnych do pracy to przyjmą Ukrainki jak w innych fabrykach.

justynka
@Bzdury

Ja odeszłam z dwa lata temu sama miałam dosyć tej nie pewności w pracy rotacji ludzi i tej niesprawiedliwości przy podwyżkach nierówności .Jeśli chodziło o prace to jak praca tam gdzie człowiek się zatrudnia to trzeba pracować.Teraz pracuje w poligrafii w drukarni zupełnie inna praca branza i mam bliżej praca 3 zm zarobki podobny do kimbala ale bliżej miejsca zamieszkania i większy spokój .Także pozdrawiam wszystkich z kimbal a ja pracowałam 8 lat na elektroniku.

batura
@Bzdury

To zle nie zarabiasz to idz do takiego barona do czekolad tam na 3 zm dostaniesz najniższą krajową i wtedy docenisz to ile zarabiasz tutaj.

rybka

A Jak tyle ludzi odchodzi to firma cos robi żeby tych pracowników zatrzymać przecież zarobki niektórzy sa zadowoleni .

lusia
@Bzdury

I CO odchodząc do innej pracy tez na operatora nie chcę mi się wierzyć ciekawe i jeszcze powiedz ze za więcej na początek.

avator.
@Bzdury

Ty tez bzdury piszesz bo dajesz teraz do zrozumienia jakby wszyscy tu pracujący zarabiali poniżej 3 tys zł netto a to nie prawda większość kobiet na 3 zm zarabia 3500 zł netto w tych granicach i więcej ci którzy pojdą na 4 bryg będą mieć teraz 4 tys zł netto w tej granicy i coś więcej. bo powyżej tys zł brutto dochodzi dodatek za 4 bryg.

kryska

Każdego mogą zwolnić no przecież nie ma ludzi nie zastąpionych .Jak nie będzie pracy dla ponad połowy lub kimbal by padł to wszyscy tracą pracę ale tak się nie stanie tak tylko piszę .Nie tylko te sisters tak długo pracują inne osoby tez mają podobny staż.

gris

Czyli ta młodsza przy starszej się ślizgała a te sisters na jednym dziale pracują .

gris

I Znowu o siostrach f ludzie opanujcie się trochę nie macie innych problemów albo ruda

julcia

Siostry f podlizuski nie tylko one w tej firmie ale widocznie muszą być dobrymi pracownikami jak x lat tutaj pracują do dzisiaj bo były nie raz zwolnienia pracowników i je to omijało i innych.

nie odejda
@Odchodza

Wszyscy co długo tutaj pracują nie odejdą bo niektórym odpowiada praca płaca i warunki pracy i wiedzą co mają.

lena
@Odchodza

A kto odchodzi z dziewczyn bo nie słyszałam żeby ktoś odchodził z kobiet co ma 40 plus czy 50. i takie osoby długo tutaj pracują

Małgorzata
@nie odejda

Niektórzy nie odejdą praca im pasuje dobrze pracują i na zarobek nie narzekają. Ald bywa tak ze ktoś tkz.po chamsku się o to postara. Nwm jak można być takim zazwietym. Ale też jak muszą to zwolnią pracownika co krótko robi czy inne.

gosia
@Małgorzata

Bo to jest zazdrość ludzi i tyle jak ktoś jest taki zawzięty widać te obserwacje w szatni jak się przebieramy ze np. ktoś fajnie się ubiera.

bzdura
@Bzdury

Ty piszesz bzdury ja pracuje 18 lat i mam 4200 zł netto przy 3 zm a operatora mam 3 a ze stopniem 2 ma się niewiele mniej..

jeszcze pracuje

Ruda i te sisters nie mój poziom ja również odchodzę bo przestało mi się podobać i moim znajomym nie polecę pracy w rej firmie .

kimbalowa ona
@Odchodza

A co takiego się dzieje ze odchodzą ludzie bo ja siadam do pracy i mam w nosie ja przychodzę do pracy żeby zarabiać bo jak każdy ma jakieś opłaty itp.Rozumiem tych ze np. już męczą dojazdy po 25 km w jedną stronę ze szukają bliżej siebie bo koszty paliwa a ta dopłata wcale az taka duża nie jest ja mam blisko do kimbala bo mieszkam w Tarnowie podgórnym.

nie odejdą
@Odchodza

Osoby które x lat tutaj pracują powiedzmy z 15 lat i więcej np. z kobiet nie odejdą bo mają stabilność i bliżej im do 5o lat wiekowo niż dalej i pracują z przyzwyczajenia bo gdzie będą zaczynać od nowa jak odchodzą to ludzie młodzi przed 40 stka. itp.No chyba ze kogos zwolnią to obojętnie ile ma się lat trzeba szukać innej pracy.

ANGEL

Nie interesują mnie te osoby ruda i te sisters tylko takie osoby nie odchodzą z resztą każdy robi jak uważa widocznie im odpowiada wszystko bo mnie tez niedługo nie będzie i przepracowałam tutaj 13 lat i moja wypłata 3600zł netto i tam gdzie ide dodam ze na początek to dostaje na okres próbny przez pierwsze 3 msce. i praca na miejscu.

izabella
@Marta

Jak słabe sa zarobki na 3 zm poniżej 3 tys zł netto nikt nie zarabia wszystko powyżej w okolicach 3800zł netto i z sb ma się więcej pracuje i wiem ile zarabiam wiadomo dla faceta to trochę słabo ale dla dziewczyny az tak zle nie jest. W innych firmach mniej płacą.

Riri
@izabella

I w innych firmach dają więcej. Także ten.... nikt nie odchodzi żeby zatrudnić się w zakładzie który mniej płaci tylko idzie tam gdzie może więcej zarobić. Na 3 zmiany I warunki pracy wyplata jest poniżej średniej. Jeżeli jesteś panienka bez zobowiązań finansowych i masz blisko nie tracisz na dojazd to może być nawet ok zarobek

linlk
@Riri

To wszystko zależy na kogo się zatrudniasz w danym zakładzie ja pracowałam w kimbalu i odeszłam również na produkcje i mam 4500zł netto ale w 4 bryg ale nowa osoba co się zatrudnia dostaje mniej.

kinia
@Riri

No to masz racje no chyba ze ma kroś męża bądź partnera który zarabia więcej ale jak ktoś sam się utrzymuje bo np. ma ratę kredyt na mieszkanie to jest ciężko i dojazd tu tez to są koszty .Każdy patrzy gdzie lepiej płacą i jest stabilnie.

ona
@Odchodza

No dużo osób odeszło i odchodzi z produkcji do innych firm produkcyjnych jak ktoś dojezdza autem to na pewno znalazł w pobliżu zamieszkania i dojazd odejdzie jak ktoś mieszka z rodzicami nie ma swojego mieszkania itp. to ok ale jak ktoś ma opłaty typu rata plus opłaty to słabo bo z wypłaty niewiele zostaje i nie ma się co dziwić ze ludzie szukają pracy tam gdzie płacą więcej.Sama odeszłam i nie żałuje.

Ata
@Marta

To zależy kto kim jest bo ja pracuje na 1 zm teraz i moja wypłata 4 tys zł netto.

praca
@Odchodza

Taka ruda cały czas pracuje czy te siostry sisters więc az tak zle nie jest jak takie osoby pracują nadal i wiele innych ludzi.

anna
@Marta

Jak zatrudniają nowych ludzi to praca jest stabilna i sa ludzie do pracy .

odejda
@Odchodza

Tak a sisters cały czas pracuje z takim stażem nikt nie odchodzi długim jak ta starsza i wiele innych osób jak odchodzą to ludzie młodzi a nie jak bliżej 50 sci niż dalej jeśli chodzi o wiek.

ja ty
@Marta

Teraz sa zwolnienia co miesiac niewiadomo co tu bedzie jakie ciecia itp.Za rok moze przeszlo polowy nas nie byc albo inny scenariusz .

Koneser

Przepraszam że co? 2,50 za te popłuczyny z automatu, które tylko z nazwy są kawą? Rozumiem że wszystko drożeje itd. ale skoro podnosimy ceny jakość produktu mogła by też iść w parze. Tu niestety tak nie jest. Miałem okazję pić kawę z niejednego automatu i nigdzie nie miałem okazji pić takiej lury jak tutaj. Namiastkę smaku kawy można poczuć tylko zaraz po serwisie automatu - wtedy przez krótki czas leci coś co nawet smakuje :). Często też nasza kawa kosztuje wielokrotnie więcej bo zdarza się że automat nie wyda odp. reszty lub wcale albo po prostu nalewa pół kubka czegoś kawo podobnego. Pomijam już fakt częstych awarii. Proponuję wyzłomować te graty i wstawić jakieś nowe... Człowiek jest leniwy ale chyba czas zacząć parzyć swoją kawę...

Pracownik.
@Koneser

To prawda automaty do kawy i sama w niej kawa która wczesniej kosztowała 1 zł lub 1,50 zł była tak ohydna… i nadal jest. Lepiej było by dać za 4złote ale duży i smaczniejszy kubek kawy, z przykrywką… Automaty z jedzeniem też porazka, mogli by włożyć jakąś bułkę z stołówki codziennie. To na nocce jeszcze by człowiek zjadł. A tam same batony i cole, tigery. Porażka!

Qu

Z dlugim stazem nie zwalniaja pracownikow tskie osoby co pracuja z 10 15 20 lat maja na stale.Jak obcinaja na pensji z 3 zm na 2 itp to ludzie sami poszukaja sobie pracy za lepsze pieniadze.

Kolezanki

Ja zatrudnialam sie pol roku temu z kolezanka na dzial elektroniczny o mamy po 4300 zl netto przy 3 zm wiec nie ma co narzekac

Zarty
@Kolezanki

Chyba żartujesz sobie w tym momencie. Ja pracuje 14 lat i moja wyplata to nie całe 4 tys. Podobnie zarabiają moje koleżanki a ty masz tyle po pół roku pracy??? Chyba że z dodatkiem za 4 brygady liczysz albo z nadgodzinami. I takim oto sposobem firma "pozbywa "się dobrych stałych i sprawdzonych operatorów bo to jest krzywdzące żeby osoby po pół roku miały więcej niż my po tylu latach

Prawda
@Zarty

Po co sie nakrecac te kwoty chyba to jakis zart prawda jest taka ze na 4 bryg powyzej 4 tys zl netto sie zarabia ale wszyscy rownych stawek nie maja zalezy jakiego stopnia op sie ma i osoby ktore nie maja 26 lat to maja wyplate bez podatku wiec moga miec wiecej ale przy 2 zm czy 3 zm kokosow nie ma bo wiekszosc ma ponizej 4 tys netto

2 zm
@Zarty

Bo to prawda a ja bez nocek na 2 zm 3200 zl nettto i bede szukac innej pracy za wiecej bo z Poznania jest 22 km a mam na oku firme mars bo 6400 brutto prpponuja na okresie probnym na 4 zm

Op
@Zarty

A to ze pracujesz 14 lat to ma jakies znaczenie placa wam stazowe czy jak bo moim zdaniem wszystko zalerzy na kpgo sie zatrudniasz bo np ktos przychpdzi na multi operatora to wiadome jest to ze bedzie mial wiecej od zwyklego albo na stanowisko wyzsze

Joasia

A czemu nie jak ktos wczesniej w podobnej firmie pracowal i przyjdzie z papierami odpowiednimi ze pracowal jako multi wszystko jest mozliwe tylko wiadomo ze szkolenie przejdzie ale moze u was jest inaczej ja bylam u was na rozmowie bo chcialam zmienic moja obecna prace ale jak mi pow stawke to odmowilam bo w obecnej mam niecale 5 netto i myslalam ze u was placa lepiej

Inp
@Zarty

Jak piszesz ze ty i kolezanki macie niecale ,4 tys zl netto to chyba pasuje bo mozna zmienic za wiecej gdzie 4 dostaniesz na start i tymbardziej ze wiekszosc jezdzi pare km ale widocznie sie oplaca bo ja bym nie jezdzila bo dojazd kosztuje

Odeszlam

Rotacja ludzii mowi sama za siebie ze malo placa sloro ludzie poodchodzili i to z dlugoletmim stazem a niektore osoby nie odejda bo sie zasiedzialy w tym albo im dobrze albo stare (usunięte przez administratora) mieszkajace z. mamusiami boja sie zmian co prawie 50 maja ja odeszlam po 12 latach

Bp

Jak ktos mysli ze nie to nie wiem bardzo duzo od kilkus lat ludzi odeszlo z roznych dzialow wystarcxzy sie rozejrzec i jak nic sie nie zmieni to tak bedzie pracownice co blizej maja 50 to nie odejda widocznie im to pasuje od lat praca wczesniej od okolo 10 lat zrobilo sie okropnie

BASIA
@Bp

@Bp dokladnie..myślę że związek z tym mają właśnie Ci zasedzialu pracownicy,uważają ze wszystko im wolno.Juz kiedyś pisałam że powinna się tam pojawić IP.

Jk
@BASIA

No niestety ludzie sa niektorzy nie madrzy jak tak dalej tak bedzie to rotacja ludzi bedzie ja sie dziwie ze jak dlugoletni odchodzili pracownicy to ze nikt sie nie zainteresowal z gory dlaczego tak jest ale niektore osoby pracuja takie slodkie podlizuski gwiazdy

iga
@Zarty

Prawda jest taka ze nowe osoby maja nie wiele mniej teraz napewno szybciej wyrownaja do pracownika dlugoletniego bo czyms trzeba zachecic a poza tym firma nie stabilna bo pare razy bylo tak ze pracownikow zwolnoono bo bylo mniej pracy

Karolcia
@Zarty

A czy tutaj firma placi za staz chyba nie to nie jest bo teraz szybciej wyrownuja do dligoletniego pracownika skoro opanuje tA prace itp to dlaczego ma zarabiac mniej poza tym wiekszosc ludzi odeszlo i odchodzic beda zostana ci co boja sie zmian w innej pracy bo nie widza zeby robily cos innego

Kobieta
@Kolezanki

No to super ja na 4 bryg mam 4600 zl netto

Dlugo lat

Ty masz nie cale 4 tys zl netto ja pracuje 17 lat iam 4700 zl netto

Lalala
@Zarty

Ja sie zatrudnialam niedawno i dostalam 4500 zl netto na poczatek bo inaczej bym nie przyjela pracy ll

Um

Przeciez nieliczni po tyle zarabiaja wiec nic nie jest z choinki wziete bo 4 bryg powyzej 4 tys zl sie ma netto

Okej
@Lalala

To na jakim dziale zarabiasz takie pieniądze?

Lalala
@Okej

Elektronicznym w 4 bryg

Cw
@Zarty

Przeciez byly podwyzki ja dpstalam 20% podwyzki przez inflancje bylo wiecej niz zwykle

Seba
@Cw

Kiedy były podwyżki? Każdy dostał tyle samo procentowo? Teraz jak przyjmują nowych to też z wypłata podniesioną o 20%?

@Seba

Dla jaj chyba sobie napisal ktos o zarobki pytaj w kadrach jak sie ktos interesuje praca ile placa ci ludzie dla zartow pisza te kwoty

Ty

Z nadgodzinami to ja wyciagne 5 i pol kafla netto zalezy ile dni z wolnego przyjde

aktualny pracownik

Mogliby lepiej płacić ale tragedii nie ma jak na osobę przed 26 rokiem życia (przynajmniej na magazynie). Raz w roku wakacje pod gruszą, na koniec bonus świąteczny a jak ktoś lubi trzepać nadgodziny to zawsze coś wpadnie. Działów na magazynie jest kilka, na moim jak ktoś lubi mieć dużo ruchu to się spokojnie odnajdzie w tym wszystkim. Jedyne co mogę ponarzekać to to że nie mamy jak produkcja pełnej przerwy tylko czasem trzeba szybko jeść i wracać z powrotem do roboty bo zamawiają jakieś cholerstwo x). Są dni gdzie jest chilloucik a i takie gdzie na produkcji zasuwają jak na akord.

iga
@aktualny pracownik

Ta praca jest moze dobra dla kogos co mieszka w poblizu a gdyby tak dobrze placili to nikt by nie odszedl a w ciagu 5 lat masa ludzi odeszla i to tez z dlugin stazem dziewczyny.

Plk
@iga

Dokladnie te osoby co chcialy zarabiac wiecej to poszly do innych firm gdzie lepiej placa i blizej miejsca zamieszkania .

Iga

Jak slabo jak niektorzy maja po 4600 zl netto to 6200 brutto maja to to slabo nie jest

Lilka

Wszystko zalezy kto kim jest i ile lat pracuje i jakie podwyzki sie dostaje ale prawda wiekszosc ma ponizej 4 yys zl netto wiec jeszcze troche najnizsza krajowa nas dogoni

Lulu
@Iga

Gdzie te 6200 brutto chyba ze ma to multik albo ktos wyzej napewno nie zwykly operator 1 czy 2 chyba ze o czyms nie wiem.

Aro
@Iga

Trochę bez sensu porównywać taki przedział, bo wiadomo, że na wyższych stanowiskach zarabia się więcej ... A wiesz może ile na start, a ile po przejściu okres próbnego (o ile obowiązuje)? Taki przedział powinien być podany na forum, bo zgaduję, że i inni szukają takiej informacji ... Jestem jeszcze ciekaw czy w firmie można liczyć na stabilne zatrudnienie już od początku współpracy, czyli na umowę o pracę?

Kiedys
@Aro

Jak kiedyś pracowałem jie było czegoś takiego jak okres próbny (chyba że coś się zmieniło- w co watpie;-)) generalnie było zatrudnienie przez agencje i jak w miarę osobnik ogarnia to jest przejęty przez firmę... czas kiedy jest przejęty zależy czy Lider jest w miarę ogarnięty czy ma wszystko gdzieś. To czy chcesz ram pracować zalezy od Ciebie ale osobiście po przejechaniu kilku firm wiem że są lepsze ale również idzie spotkać gorsze i nie chodzi tylko o $ ale również traktowanie pracownika oraz atmosferę w pracy. Pozdrawiam

Madzia 18

Zarobki są różne. Zależy czy 3zmiany czy brygady i czy ktoś ukończył 26 lat.Praca spoko ,benefity,polecam.

lenaw
@Madzia 18

No powiedzmy zalerzy czy ktos sam sie utrzymuje placi sobie rate za mieszkanie itp czy jest sie singlem i mieszka z rodzicami czy z kims bo jak ktos sam mieszka itp to troche lipa rotacja mowi sama za siebie

Wercoa
@Madzia 18

Zarobki sa slabe w porownaniu do innych firm np do tabacco czy kraft czy mars tam o wiele lepiej placa a odchodzacy stad ludzie poszli za wiecej

Praca kimbal
@Wercoa

Popieram bo to prawda kiedys kimbal lepiej placil na przestrzeni 5 lat bardzo duzo ludzi odeszlo i to ludzie z dlugim stazem rowniez

@Madzia 18

A jakie sa te benefity jaki jest socjal dla pracownikow

News

Dobrzy to są ci co znią na maszynie pracują ,dają z siebie wszystko-zwròć uwagę na rotację obsady....

Jk
@Praca kimbal

No tak jest i firma nie zrobila nic zeby tych co odeszli jakos zatrzymac glowny powod to zarobki a i niesprawiedliwy system oceniania duzo ludzi sie zwolnila.

Mn
@Madzia 18

Nowe osoby negocjuja sobie zarobek on moze powiedziec sobie 4 netto ma byc jak nie to nie podejmie pracy jak np firma nie da szuka dalej itp do tego dochodzi a stary pracownik siedzi z przyzwyczajenia.

Hi
@Madzia 18

Ja rowniez polecam prace dobtze placa na wiekszosc rzeczy mnie stac jest dobrze

Pinko

Kimbal dobrze placi bo pracownicy sa caly czas jak ktos odchodzi to inni przychodza .

pytanie

A ile tak mniej wiecej zarabia operator serwisant i czy to jest praca biurowa bardziej czy produkcja

Produkcja
@pytanie

Serwisant- praca produkcja 3zmianowa.

Jola

Witam pracowałam w firmie i z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze jeszcze przez żadnego przełożonego nie zostałam potraktowana tak jak w tej firmie zero kontaktu zainteresowania moją osobą gdybym sama się nie upominała mogłabym wyjść a nikt by nawet nie zwrócił na to uwagi , warunki jak i atmosfera innych koleżanek z działu jeden wielki znak zapytania nigdy więcej nie wróciłabym ani do firmy ani nie poleciłabym innej osobie pracy w tej firmie ,a nie wspomnę o dniu w którym zostałam zwolniona jeden wielki brak szacunku do pracownika wyprowadzona jak worek ze śmieciami za drzwi mając prawo jazdy dojechałam w tym dniu z osoba która jeszcze pracowała musiałam czekać na zimnie przy aucie aż skończy prace i przyjdzie jedna wielka porażka ta firma

@Jola

A ile lat pracowalas i i jak mozesz to ile sie zarabia na prpdukcji 3 zm bo tiu roznie ludzie pisza.

Im
@Jola

Ok a za co zwalniaja np bo nie ma pracy czy co biora pod iuwage bo duzo osob po 20 lat pracuje w tej firmie i ich nie zwolnili.

Pr
@Im

Gamoń który pracuje 20 lat i zarabia połowę z tego co nowy pracownik... to jaka korzyść zwalniać skoro ogarnia wszystko a zarabia połowę tego co nowy?

@Pr

To nie jest prawda bo nowa osoba na poczatek dostaje mniej no chyba ze na jakies stanowisko

aaa
@Praca

Hej, a po jakim czasie można liczyć na zwiększenie wynagrodzenia? Nowy pracownik ma jakieś wdrożenie w obowiązki, jak to wygląda u was w firmie? Dużo nowych pracowników się przewija?

Lin

A u was pracuja ludzie z ukrainy na produkcji

etat

Tak to prawda, że chemii w zakładzie jest dużo. Jak na ciąże to nie wiem ale pomiary są, na wyłączonych maszynach ale są. Lakiery i takie rakotwórcze bo jak się czyta to aż strach a my maseczki mamy ale np. na genie maseczki nie są przeciw chemii tylko przeciwpyłu bo był u nas taki pan i mówił, że maski powinniśmy mieć inne z grubymi filtrami na rozpuszczalnik a mamy zwykłe i nikt z tym nic nie zrobił więc BHP jest tylko na papierze albo jak masz mieć okulary na oczach to pilnują. Ogólnie już byłam na kilku takich stanowiskach i wdycha się dużo. Czasami te duże jak otworzą na SmT to śmierdzi na całą fabrykę ale pracowac trzeba. Jak dostaniesz raka to następny przyjdzie.

….

Witam interesuje mnie jak wyglada praca na magazynie przy przyjmowaniu dostaw jaka wyglądają stawki ?

Anks

Przestancie pisac te bzdiry na temat wyplat bo nie wiem po co to robicie te kwoty to chyba z kosmosu nie mowie tutaj o liderach itp tylko o zwyklych pracownikach bo wiekszosc ludzi 3 zm ma niecale 4 tys zll netto

Dlugo pracuje

Ja pracuje ,20 lat jestem kobieta i mam 5200 netto jako multi

Yona

No slyszalam ze niektorzy tyle maja kolo 5 netto ale to jest tylko gadanie nikogo kartki niewidzilam od wyplaty lepiej nie wiedziec i sie nie. nakrecac .

Np

A dlaczego odrazu musial sie pozlizywac itp. niektorzy dobrze wykonuja swoja prace tzn sa dobrymi pracownilami i czasem to procentuje przy podwyzkach i ma sie wiecej od pozostalych

Niki

Te kwoty ludzie pisza chyba do zartow albo pisza zeby ludzie zagladali sobie do portfela ile kto ma albo zeby sie klocili miedzy soba wiadomo sa roznice ale bez przesady jak chcecie to wklejcie paski wtedy prawda bedzie gdyby bylo tak dobrze to nikt by nie odszedl

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 37 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 377 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań