Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

Koko

Czy pracowała u was Anna Dajerling? Może coś powiedzieć na jej temat?

PAULA
@Koko

TAK BARDZO FAJNA KOBIETA BYŁA LUBIANA OSOBA.

Lady
@Koko

Znana bo wielu zaszła za skórę

opn
@Lady

Ale zmieniła prace na lepsza a reszta kobiet siedzi i nierobi nic żeby sobie polepszyć widocznie nie nadawaja się do innej pracy lub boja się zmian a mowie o takich co maja z 40 lat wiekowo bo dużo takich jest .

elka
@opn

A gdzie będą mieć lepiej se stare wyzeraczki co x lat tu pracują niektóre to stare panny bez zobowiazan wiec chodza do pracy i całe zycie w tej firmie praktycznie a nie odejda same bo się boja a wiekowo nie sa az tak stare bo koło 40 stki wiec te które się zdecydowały odejść to poszukały sobie innej pracy bo chciały cos zmienić .

Toudi

Wiesniara jakich mało

elka
@Toudi

Gorsze tu pracują od niej a co do byłych pracowników kimbala niektórzy stad odeszli do unilevera i tak maja lepiej ze pracownicy będą strajkować i domagać się wyższych pensji i tak sobie polepszyli z jednego bagna do drugiego a pensje mniej więcej identyczne.

Matka

Praca ok ale niestety najgorzej jest jeśli kobieta zajdzie w ciążę. Niewiadomo dlaczego ale firma nawet kilkuletnim pracownikom nie przedłuża umowy. Dziwna polityka firmy (świadczenia płaci Zus), a Kimball jest stratny doświadczonego pracownika, który by wrócił.

@Matka

TO JAK DZIEWCZYNA WRACA PO MACIERZYNSKIM JEST ZWALNIANA TO FIRMA TRAKTUJE JAK ZŁO KONIECZNE .

@Matka

Ale te które maja umowy na stałe i wracają z macierzyństwa to pracują chyba nie ma problemu

Kasia..
@Matka

Święte słowa.. Mnie zwolnili bo przeliczyli że w ciagu roku bylam 5 razy chora.. Oczywiscie ciagle straszenie kierownika Arka, jego wymyslania... Wogole nie szanuja czlowieka.. Co chwile zwalniaja, przyjmuja nowych.. Lubia tracic czas na nauczanie.. Nowych.. Przykre to ze czlowiek staje sie nie potrzebny jak choroba dotnie.. Za to jego zoneczka.. Jest w pracy Jak sie podoba.. Non stop Z kims Gada.. Robota stoi.. I jest super.. Trzeba byc zona kierownika, najwidocznoej.. Albo tez powinni mieć swoje Kary, nikt nie widzi że robia Co chca.. Bo ktos I'm sie nie spodoba... A dziecko Jak zachoruje to Odrazu szukaj druga prace.. Liczy się Tylko twoja frekwencja.

@Kasia..

A masz prace już może mogłabym cos podpowiedzieć ja się dziwie ze zony kierownikow tak się zachowują ciekawe co na to prezes i się dziwie ze jest na to zezwolenie

zzz
@Kasia..

Żoną albo kochanką - przyjrzyjcie się

paulina
@Kasia..

Przewaznie żaden pracodawca nie lubi jak jego pracownicy chorują dłużej z tego co wiem a niektórzy sciemniaja raz w roku idzie sobie na tydzień na l4 i jest ok a człowiek który pracuje i ani razu nie chorował przez powiedzmy 10 lat a nagle zachoruje w roku 3 razyi nie sciemniał to już się nie podoba ale to tak jest wszędzie prawie w każdym zakładzie robia podsumowania w roku zwłaszcza w tych dużych zakładach tylko jak kobieta wraca po macierzyńskim nie powinna być traktowana jak zło konieczne bo to normalne ze dziecko zachoruje musze isc na opieke jak nie mam z kim zostawić np. z babcia nie każdy tak ma wiec to powinno się zmienić.

kimballowa
@zzz

Nie przesadzaj bo to ze ktoś z kims się lubi czy rozmawia nie znaczy to ze się jest czyjas kochanka itp. w każdym zakładzie nie tylko w tym robia podsumowania i zwalnia się osoby które chodza często na l4.

Neo

Witam. Czy może ktos napisac jaka atmosfera panuje wśród współpracowników? Czy kierownictwo szanuje pracowników??

lol
@Neo

kierownictwo szanuje co najwyżej słupki w excelu i swoje premie

ha ha
@lol

ha ha dokładnie :)

Mariola

W sumie Pan (usunięte przez administratora)ma racje.. Zony kierownikow sie panosza, gadu gadu, leniuchowanie ale tego nikt nie widzi, lepiej czepiac się szczegolow, I uwaga lepiej potrzebny fizjologiczne do domu zabierac bo wyjscia do wc sa nie mile widziane za to palacze wychodza bo przeciez musza kilka razy I wszystko Gra. Nie mam nic do palaczy.. Ale sa rzeczy wazne I wazniejsze.Nie doceniaja dobrych pracownikow, wola zwolnic I na nowo uczyc nowych.. I tak w kolo.. Nie wiem jak jest na innych liniach napewno tak jest na smt. Rozczarowana.

@Mariola

TO ZONY KIEROWNIKOW PRACUJA W TYM ZAKŁADZIE NIEZLE A JA UWAZAM ZE POWINIEN BYC ZAKAZ PALENIA W ZAKŁADZIE BO JAK TAK MOZNA PALACZE MOGA WYCHODZIC A ZA NICH TRZEBA ROBIC A ZWYKŁY CZŁOWIEK NIE MOZE WYJSC DO TOALETY SMIESZNE JA TEZ PRACUJE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM TYLKO ZE W POZNANIU I U MNIE TAK NIE MA I ROTACJI TAKIEJ NIE MA SIE DZIWIE ZE NIE SZUKA PANI INNEJ PRACY .

Stefan
@EWA

Dobrze myslisz.. Jakies rownouprawnienie powinno byc.. A nie ze jeden moze wszystko a drugi nic.... Widze Co się dzieje.. Nie polecam.. Sam szukam innej pracy.. A kierownikow to w (usunięte przez administratora) Kopnac sa tak nie wporzadku I nie sprawiedliwi.. Wiadomo na poczatku ladnie pięknie..

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
operator elektroniczny

Jak ktoś tu gada ze kimbal dobrze płaci to ja nie wiem ok najgorzej nie jest ale ja pracuje 2 lata operatorem jestem i mam 2600zł na reke bez sb i ndz super w innych zakładach to w granicach 3500tys zł płaca na reke np. w nivei bądź w krafcie czy w tabacco na pewno ja tu długo miejsca nie zagrzeje bo składam cv do lepszych firm.

PRACOWNICA

OK MOZE NIE SA AZ TAK WYSOKIE ZAROBKI SA PRZECIETNE ALE MOZNA ZAROBIC NA AKCJACH ZAKŁADOWYCH TYLKO TRZEBA MIEC Z CZEGO WPŁACIC TYLKO JAK ZWYKLE LUDZIE ROBIA Z TEGO TAJEMNECE.

@PRACOWNICA

O jakich akcjach piszesz ?

pracownica

Zakładowych kimbal przecież sa na giełdzie wystarczy wpisac akcje kimbal i sa wyniki po ile stoja

pracownica

Mnie ktoś z pracy o tym powiedział no chyba ze ludzie z produkcji nie sa w to wtajemniczeni ale ja już o tym słyszałam w innych zakładach ze takie cos maja i ludzie na tym zarabiają.

pracownik kimbala
@pracownica

DZis sprawdziłam na kompie czy kimbal notowany jest na giełdzie rzeczewiscie ma akcje ale ja nie wiem czy ktoś z produkcyjnych to posiada bo ja nie i ja nie słyszałam o tym żeby można było cos wpłacać może biurowi wiedza cos więcej a nawet gdyby było to mnie na to nie stać żeby wpłacać na jakies akcje zresztą nie interesuje mnie to.

Witam, jak wygląda sprawa nadgodzin ? Są ogłaszane dla chętnych? Czy w ogóle są? i jak są płacone ? Pozdrawiam;)

Pola
@anonymous

Kimball to dwie firmy , produkcja medyczna (mniejsza część) i elektronika (większość). Na EA nadgodziny są, ale to zależy na dział jaki trafisz bo nie wszędzie są. 50%, 100% zależy jaka pora dnia i czy to sobota. Na medycznym nie ma nic, chyba że za odbiór wolnego. Moja znajoma tam jest i narzeka, wieczne ciśnienie i pretensje przełożonych za grosze , a jeszcze najchętniej by premie ucinali. Za to tylko 2 zm mają i weekend wolny.

OLA
@Pola

NO OK DWIE ZM TYLKO ILE TAM ZARABIA MA CHOCIAZ 2 TYS ZŁ NA REKE CZY 2500ZŁ BO TO SIE MA NA 4 BRYG

kiedys tam pracowałam.
@Pola

Wiekszosc dziewczyn narzeka czy to medyk czy to ea a pracują dalej zamiast poszukać pracy gdzie indziej jak jest zle mi itp. to probuje gdzie indziej pracy ja tak zrobiłam a w kimbalu pracowałam 9 lat a w nowej firmie pracuje 6 lat i tego nie załuje i z tego co widze po opiniach to robi się coraz gorzej.

gość

Jak jest na laserach ? słyszałem że trzeba obsługiwać 5 maszyn i nakładać płytki

Donia13

Witam mam pytanie czy z okolic Szamotuł dojeżdzaja ludzie do pracy?

Qwerty
@Donia13

Tak, i to sporo.

iza
@Qwerty

OPŁACA się jezdzic za 2koła na 3 zm

Meggan

Witam czy w systemie czterobrygadowym święta są wolne czy pracujące?

Ostatnio trochę mało pracy jest czyzby jakies zwolnienia się szykowały.

Admin

Witam . Dojeżdża ktoś do pracy z Kościana lub okolic?

kimbalowa od roku

Ja pracuje tutaj od roku i mogę powiedzieć ze jest ok mam prace lekka przy tasmie i uważam ze w kimbalu nie ma najgorszych pieniędzy niektórzy zarabiają mniej ja tu zatrudniając się przyszłam za więcej z innej firmy.

PRACOWNICA KIMBALA X LAT

JESTEM PRACOWNICA KIMBALA od 15 lat w tej firmie i mogę powiedzieć ze nie jest tak zle jak niektórzy to opisują wypłaty na poziomie unilevera bądź innego zakładu pracy a niekiedy wyższe od np. milano dużo osob dziewczyn stamtąd przyszło i sobie chwali ta prace wiadomo każdy by chciał zarabiać 5 tys zł na reke jako zwykły na produkcji ale niestety w żadnym zakładzie tak nie jest tylko zagranica moja wypłata to 2500zł w systemie 4 bryg wiec ja nie narzekam na 3 zm ma się mniej trochę bo weekendy ma się wolne operatorzy mechanicy to inna bajka maja znacznie więcej bo maja inna prace a co do ludzi nie jest zle zależy jaka zm ale az tak to tez nie jest jak inni to opisują.

operator

Operator 1 ma ok stówki więcej. nie wiem czy to znaczna różnica

rox
@operator

Mechanicy maja koło 4 przed wypłata

robotjox
@PRACOWNICA KIMBALA X LAT

Zatrudnia tam agencja pracy czy firma? Co sądzicie o agencji, która tam zatrudnia?

KIMBALOWA
@PRACOWNICA KIMBALA X LAT

MOZE KTOS MA JAKIMS CUDEM NA 4 BRYG TE 2500ZŁ NA 3 ZM MA SIE 2 TYS ZŁ NA REKE NA PRODUKCJI MOZE Z HAKIEM ZWYKŁE PRACOWNICE.

viki
@PRACOWNICA KIMBALA X LAT

W kimbalu widocznie jest super zarobki i atmosfera jak stałe pracownice x lat pracują takie co zatrudniały się majac wtedy koło z 20 lat a teraz po 40 sce sa wiec opłaca się jezdzic tymbardziej ze teraz niektórzy na 2 zm chodza to za mniejsza kase jeszcze jabym miała ja dojezdzac z 20km bym nie jeździła szukałabym na miejscu prace widocznie te kobiety boja się zmian bo się zasiedziały .

PRACOWNIK
@viki

STARE PRACOWNICE TO MAŁO POWIEDZIANE ZE SIE ZASIEDZIAŁY TYLKO PRACA JEST LEKKA NICZEGO JAKIS CIEZKICH KARTONOW NIE DZWIGAJA TYLKO PRACA SIEDZACA NA TASMIE NO NP PRZYKRECAJA SROBKI ITP WIEC CIEZKA PRODUKCJA TO NIE JEST REKAWOW NIE POWYRYWA SIE I LATEM KLIMA.

operator1
@operator

Ja jestem operatorem i 2700zł na reke wiec super zarobek nie .

ANIA
@PRACOWNIK

TO W MIARE DZIEWCZYNY MAJA LEKKA PRACE JAK NICZEGO NIE DZWIGAJA I W MIARE DOBRE WARUNKI PRACY JAK PRACA SIEDZACA I ZAROBKI NIENAJGORSZE JAK DLA KOBIET.

pin
@operator1

A TERAZ niektórzy chodza na 2 zm do pracy nie ma nocek jakiś dział.

kimbalowa pracownica

Ja w kimbalu pracuje 2 lata i jestem zadowolona w miare chodze na 3 zm od pn do piątku i mam 2500zł na reke a 4 bryg dziewczyny maja więcej bo maja dodatek za 4 bryg i fajny socjal jest .

dddd
@kimbalowa pracownica

2500 to masz hahah, chyba w snach! na 3 brygadach masz 2 koła, nie kłam!

@dddd

Ja pracuje na elektronicznym dziale i mam w tej granicy wypłatę i mam umowę na stałe.

KIMBALOWA OD X LAT
@dddd

TE 2500ZŁ NA REKE TO W 4 BRYGADOWYM SYSTEMIE ALE NAPEWNO NIE NA 3 ZM.

kasia
@dddd

Jak tak płaca z 2 tys zł na reke na 3 zm to się dziwie ze ludziom się opłaca jezdzic z 20km do tej pracy dziewczynom autem np z Poznania dla mnie realne jest z 2500zł na reke

@kimbalowa pracownica

Ja pracuje na elektronicznym dziale na 3 zm i mam 2200zł na reke bez sb i ndz jak przyjdę w sb to mam więcej ale rzadko sa teraz nadgodziny wiec chyba te 2500zł to na 4 bryg bo się ma dodatek za 4 bryg .

Alicja
@dddd

Sama prawda jak ktoś napisał jakby ktoś zarabiał 2 tys zł na reke nawet na 3 zm to nikt by nie jeździł z Poznania do kimbala bo z 20 km jest i nie opłacało by się jezdzic autem bo paliwo kosztuje i utrzymanie samochodu tez a za 2 koła już znajdziesz prace na miejscu np. w lidlu czy biedronie i bez dojazdu bądź w Poznaniu na innej produkcji.

kpn
@Alicja

A gdzie sobie posiedzą niektóre gwiazdy i zapłacą nawet 2 koła na 3 zm dlatego nie zmieniają pracy pracownice co pracują tu x lat niczego nie dzwigaja praca lekka siedzaca i przy tym jeszcze wygladaja bo to ważne ubior i wygląd dla niektórych osob.

elektroniczna kimbalowa od lat
@KIMBALOWA OD X LAT

Tak normalna pracownica na 3 zm ma 2200zł na reke ja pracuje koło 15 lat na elektronicznym dziale i tyle mam WIEC NIE wiem o co chodzi jak ktoś chce pisać to niech pisze prawde o tych zarobkach a nie ze zawyza.

keps
@kimbalowa pracownica

A ja pracuje w takim samym systemie i mam 3 koła do łapy bez nadgodzin zadnych .

OPN
@dddd

KAZDY NARZEKA ZE ZARABIA 2TYS ZŁ NA 3 ZM NA 4 BRYG WIECEJ TROSZKE A JAKOS LUDZIE TU PRACUJA PO X LAT I JAKOS NIE ODCHODZA DZIEWCZYNY KTORE MAJA KOŁO 40 LAT WIEKOWO A NIEKTORE STAZEM TO TU PRACUJA 15 LAT I WIECEJ BADZ 10 LAT MNIEJ WIEC CZEGOS TU NIE ROZUMIEM JEZELI STWIERDZAM ZE JEST MI ZLE TO SZUKAM INNEJ PRACY W POBLIZU I NIE DOJEZDZAM A JAKOS STOI MNOSTWO AUT POD ZAKŁADEM BO LUDZIE JEZDZA .

@kimbalowa pracownica

Ludzie co wy piszecie jakie 3 tys zł na reke na 4 bryg ja pracuje tu z 13 lat w tej firmie i mam w granicach 2400zł na 4 brygadowce a na trzy zm maja koło 2 tys zł na reke bądź z hakiem no chyba ze piszecie o mechanikach operatorach itp. to oni maja więcej bo maja inna prace.

Kepsowa
@kimbalowa pracownica

Ja mam 6 koła na 3 zmiany tylko czasem musze wejś pod biurko Betona.

INL
@Kepsowa

TRZEBA MIEC NIE ZLE W GŁOWIE ZEBY TAKIE COS NAPISAC JAK MUSISZ TAK ROBIC TO WIDAC JAKI MASZ POZIOM I PO CO ROBISZ W TEJ FIRMIE NIE UMIESZ ZMIENIC SOBIE PRACY .

ala

A niektórzy teraz chodza na 2 zm do pracy rano i popołudniu bez nocek

@dddd

Na 3 zm ma się 2 tys zł może z hakiem nie wiem czemu ktoś tu bajeruje na 4 bryg może ktoś ma jakims cudem 2500zł na reke tak normalnie pracujaca dziewczyna na produkcji z nadgodzinami to ma się więcej tylko musza jeszcze być te nadgodziny.

paula
@dddd

Jakbym miała robic na 3 zm za 2 tys zł na reke tobym wolała zatrudnić się w lidlu bądź w biedronce i tez zarabiać 2 koła i bez nocek i bez dojazdu ja akurat miałam takie szczecie zatrudnić się we wyborowej w spirytusowych na produkcji i na 3 zm mam 3 przed wypłata na reke ale to było 12 lat temu wiec podziwiam tych co robia za 3 koła na produkcji.

paula

za 2 koła na produkcji

Dla dobrych pracowników firma to jak drugi dom. Trzeba o niego dbać. Tak jest też z Kimball Electronics Poland, dobrze pracujesz to będziesz miał dobrze.

wzg

Tak to czemu mase ludzi poodchodziło z tej pracy do innych firm widocznie nie jest tak miodzio.

xyz

Taki drugi dom, że nawet trzeba sobie tam znaleźć drugą żonę, niestety

IZK
@xyz

ROMANSE SA TO NORMALNE JAK PRACUJA DZIEWCZYNY I FACACI TYMBARDZIEJ ZE TO DUZY ZAKŁAD PRODUKCYJNY.

vk
@xyz

Bez przesady ok tutaj niektóre dziewczyny same lataja za tymi facetami .

@vk

I to stare durne, dzieciate, za mlodszymi... Za malo roboty maja... Chipy w fartuchach nie pomagaja... Amerykansko bardzo. Imprezy firmowe tez we wlasnym sosie ostatnio...

@vk

I w pracy sie pracuje, a nie romansuje...

JNM
@Xyz

NO PRZECIEZ NIEKTORE TO MAJA NIEZLE W GŁOWACH PUSTO I WYDAJE IM SIE ZE MAJA PO 20 LAT A TU DOJRZAŁE KOBIETY PO 40 MASZ RACJE I NIEKTORE UWAZAJA SIE ZA GWIAZDY JAKA JA JESTEM PIEKNA MAM POWODZENIE.

@JNM

Wiec uwazajcie mlode zony mlodych mezow.... Historie rodem z ukrytej prawdy... Miejce reke na pulsie

oli
@Xyz

No już młody facet koło 30 stki spojrzy na stara rure po 40 sce bez przesady ok rozumiem ze starszy facet na młoda chociaż teraz jest wszystko na wyciagnieciu reki.

ULKA
@Xyz

ALE JAKOS DZIEWCZYNY NIE ODCHODZA Z TEJ PRACY CO X LAT TU PRACUJA WIEC WIDOCZNIE WSZYSTKO ODPOWIADA PRACA I PŁACA A Z CHIPOW WIDOCZNIE NIE SPRAWDZAJA GDZIE KTO ŁAZI

produkcja

Wiekszosc narzeka ludzi zwłaszcza kobiety wiecznie niezadowolone a cały czas tutaj pracują może i tez nie wszystkie ale jedna z druga nie poszuka sobie gdzie indziej pracy tylko siedzi na krzesełku w kimbalu na tasmie wiec to jest nie zrozumiałe.

kimbalowa od lat
@produkcja

TO PRAWDA bo ludzie nie doceniaja tego co maja a gdyby tak z dnia na dzień niektóre laski dostały wypowiedzenia albo by firma padła toby niejedna osoba by płakała i nie wiedziała co ma zrobić a ze jest praca i w miare płaca itp. to narzeka się.

oli
@kimbalowa od lat

Laski nie odejda które pracują x lat bo gdzie pojda a poza tym niektóre sa już przyzwyczajone do tej pracy ze siedza na krzesełkach i zmian się boja i nieważne za ile robia .

ewa

A ja się spytam o system 4 bryg po ilu dniach pracy macie wolne i czy swieta takie jak np. 1 listopada czy 11 listopada macie wolne i czy w miesiącu jak wyrabiacie więcej godzin to wam płaca czy wolne dni macie sponad normy .

była pracownica kimbala

Ja osobiście nie polecam produkcji praca monotonna ok praca nie jest ciezka bo raczej siedzaca większość dziewczyn na tasmie pracuje i stare pracownice starzem co tu pracuje x lat to wrednych zdarzy się ze sa fajne ale mało a atmosfera to dzisiaj ze sobą rozmawiają a jutro się odgadują i jedna na druga kabluje wiec to jest okropne a i jeszcze jedno za te pieniądze co kimbal płaci to praca jest wszędzie bo za 2 tys zł z hakiem na reke idzie już znalesc prace w Poznaniu i bez dojazdu ja się ciesze ze stamtąd odeszłam do lepszego zakładu.

mojra

pracuję tu 5 miesiąc na produkcji z polecenia i uważam że jest to nie bardzo okej ponieważ jeśli chodzi o zarobki to stawka kimball a agencja jest porównywalna natomiast zaangażowanie ludzi z polecenia naprawdę bardzo odbiega od tego jak pracują osoby zatrudnione przez agencję. JA Cię polecam wytrzymaj zgarniemy kaskę. A szary ludek niech zasuwa jak się nie podoba to wymienimy na nowszy model rekrutacja trwa non stop -:)

@mojra

Ja mogłam podjąć prace w kimbal przez zakład zarobki mi powiedzieli koło 2700zł n reke w systemie 4 bryg na produkcje a trochę mniej na 3 zm uważam ze to nie jest zle tylko ze ja już tyle zarabiam w obecnym zakładzie i w Poznaniu wiec nie podjęłam pracy a poza tym musiałabym dojezdzac i na pewno w kimbalu jest lzejsza praca niż tu gdzie ja pracuje .

@mojra

Proszę się zastanowić dlaczego ludzi potrzebują bo dużo ludzi odeszło niestety kimbal przestał być atrakcyjnym pracodawca zarobki sa porównywalne do innych produkcji np. do unilevera dużo osob z kimbala poszło tam i nie musi dojezdzac z poznania z 20km.

pracownica produkcji

Socjal to jak w każdym prawie zakładzie prywatna klinika medyczna bony na swieta i multi sport karta to prawie każdy zakład ma w innych maja jeszcze np. na koniec roku 13 pensja tu niestety tego nie ma bądź wczasowe maja w innych zakładach prawda jest taka z roku na rok jest coraz gorzej .

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 39 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 378 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań