Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Kraków

Biuro Promo sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru pod

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Kraków

Jobman Group

Witamy, Sytuacja, o której Pani pisze, jest nam dobrze znana. Spowodowana była nie złą wolą jakiegokolwiek z naszych Pracowników, ale faktem, że w systemie widniały inne stawki niż uzgodnione z Klientem przez Biuro w Poznaniu. Osoba rozliczająca karty (a odbywa się to w większości w naszej Centrali w Krakowie niezależnie od tego, gdzie wykonywane jest zlecenie) rozliczyła Pani kartę zgodnie ze stawką widniejącą w systemie, bo nie miała informacji, że Biuro poznańskie uzgodniło inną stawkę ze sklepem. Pomyłka została wyjaśniona, dokonaliśmy korekty i wypłacono Pani brakującą część wynagrodzenia. Wielokrotnie wyjaśnialiśmy Pani powody tej pomyłki i przepraszaliśmy za zaistniałą sytuację. Tymczasem zostawia Pani komentarz, który jest ewidentnie dowodem złej woli i chęci oczernienia osoby, która działała zgodnie z procedurami. Jeżeli nadal ma Pani jakieś wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dobrego dnia, Zespół Jobman Group

Obserwator

Nie polecam zwykli (usunięte przez administratora) zarabiają więcej niż pracownik a że płacą ubezpieczenie to nie oni płacą sami na to pracownicy pracują bo z wypłaty odciagniete a z wypłaty za 160 h na rękę nie ma nawet 800 zł ponadto zaświadczenie płatne przelew płaci pracownik bo też z wypłaty odbijają nie polecam szukają jeleni i to wszystko na temat tej firmy

Ada

Cześć, wlasnie zobaczylam oferte pracy na swiatowych dni mlodziezy w Krakowie na arenie. 11 zł netto za godzine, 10 h dziennie wiec dniowka 110 zł i tak przez 6 dni wiec łacznie 660 do zarobienia. Wydaje sie byc super oferta ale po tych opiniach teraz sie zastanawiam czy podejmowac prace czy nie. Jak sądzicie?

Emilia

No właśnie nikt nic nie wie koniec miesiąca a tu nie wiadomo o co chodzi.

Firma Jobman Group Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Rossmann, Białogard, Wiele lokalizacji, Hala dostaw. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
sylwia

Jak zwykle nikt nic konkretnie nie wie :-( U nas tylko wielkie zamieszanie.

Jobman.pl
@sylwia

Szanowni Państwo, Wszelkich szczegółów związanych z usługą Personel Promo i dalszą współpracą udzielają nasze Biura Regionalne. Dane kontaktowe swojego biura znajdą Państwo na Koncie Pracownika. Lista wszystkich biur dostępna jest również na naszej stronie internetowej: www.jobman.pl/kontakt Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman.pl

Emilia

Właśnie jak to jest z tą likwidacją, bo ja wczoraj dowiedziałam się że na luty przejmuje Jobman jest mniej godzin ale więcej płatne.

Xoxoxo

Podobno pracownicy spod tesco...

sylwia

To kto teraz będzie wykonywał ich pracę? Wiadomo jakies konkrety?

sylwia

Właśnie ja też słyszałam o likwidacji, może wie ktoś coś wiecej??

xoxoxo
@sylwia

Tak, to prawda. Osoby pracujące na dziale F&F są tylko do końca stycznia.

lark

a czy ktos cos wie na temat likwidacji promo?slyszalam ze na ciuchach teraz naja pracowac pracownicy tesco od lutego

fhfg

Prace w Promo czy w Jobman ogólnie nie polecam. Jeśli ktoś chce dorobić (kilka razy w miesiącu itp) to Jobbman nie jest złą alternatywą ale jeśli chodzi o Promo.. To cóż głęboko bym się zastanowiła nad tą pracę, chyba że kogoś sytuacja zmusi do takiego typu pracy. Pracownicy tymczasowi bo tak są nazywane pracownice w Tesco nawet przez same kierownictwo, zarabiają stanowczo za mało. Stawka nie jest adekwatna do pracy jaką wykonują. są zatrudnione najczęściej na odzież ale są wysyłane do pracy na innym dziale np. nabiał czy towar dla piesków. Zgodnie z przepisami Promo osoba na twz tex soft nie moze wykonywać innych czynności na innym dziale niż odzież. Ale cóż życie swoje. Jeśli chodzi o dziewczyny z odzieży spoko, gorzej z pracownicami tesco. Traktują promo delikatnie jak pracowników drugiej kategorii. Nie dziwie się, ze rekrutacja pracowników jest bardzo wysoka. Kierownictwo traktuje także z góry. Pracownicy dając wcześniej dyspozycje mają wpływ na grafik, ale jak im coś wypadnie w trakcie miesiąca to klops, albo się zamieniaj (jeśli ktoś się łaskawie zgodzi) albo przychodź. Były przypadki, że dziewczyny z gorączką przychodziły do pracy. Problemem jest także wyjście nawet 10 min wcześniej z pracy, jeśli ktoś ma sprawę do załatwienia od razu po pracy to ma problem. Kierownictwo nie wypuści i bierz taksówkę. Więcej na taksówkę się wyda niż tam nie zarobi. Po za tym biorąc pod uwagę, ze zatrudniają studentów mogli by podnieść tą stawkę. Sam fakt, że ciągle pojawiają się ogłoszenia o prace o czymś świadczy.

xyz

Pracuję przez promo i jeżeli chodzi o grafik to masakra, niby w umowie jest zapis, że to ja decyduje kiedy przychodzę w praktyce jest inaczej. Dostaję gotowy grafik (pod koniec miesiąca na cały następny) i mam być. Oczekują ode mnie, że będę na każde ich skinienie, jeżeli druga osoba ma w danym dniu wolne ja muszę przyjść do pracy. Robią problemy nawet jeżeli chodzi o przyjście 2 godziny później. Poza tym w czasie pracy jest raczej luz nikt za bardzo się nie czepia, robię swoje i tyle.

szybki

zgadzam się z Tobą, co do tego , że jest to uznana i godna zaufania firma. Sam dzięki nim pracowałem gdy naprawdę na gwałt potrzebowałem gotówki. Tak samo mieli moi znajomi. Muszę przyznać , że jeśli będę miał jeszcze kiedyś potrzebę to również skorzystam z ich usług bez chwili zastanowienia. polecam

ewka

hej preacuje 2 miesiąc w tarnowie w tesco..Czekam na swoja 1 wypłate większość mam nocki ( nie ucze się) więc lipa z kasą za godzinę ale co zrobić..Biedny tarnów to każda praca dobra...Dziewczyny spoko kierownictwo też.Praca ok :) ale jakby podnieśli stawkę to super by było tarnów poleca tesco

mańka

PROMO ŁÓDŹ BAŁUTY Nie polecam nikomu pracy w tym sklepie na dziale odzieżowym. Fajny koordynator jednak kierownik traktuje go jako przynies/wynies/pozamiataj, tak że dziewczyna nie może za bardzo się wykazać. Pracowalam trochę ponad miesiąc. Wieczne fochy lidera zespolu Eweliny, która swoje problemy przynosila do pracy i groźby, że nie dostaniemy wolnego w wakacje czy też olewczy stosunek do innych. Taka osoba nie powinna pracować w grupie. Umowa zlecenie za 6 zl a w niej napisane wyraznie ze musimy informowac o nieobecnosci 48 h wczesniej, a i tak tłumaczenie ze ma sie wazne egzamin nie skutkowalo i raz zmuszona bylam przyjsc do pracy zamiast na egzamin. Pracownicy promo traktowani są gorzej niż pracownicy tesco. Kierownik i lider zamiast wspierac osoby które studiuja i sie rozwijaja to podcina skrzydla. NIE POLECAM NIKOMU !!!

Meji

a jak to wygląda od strony badań lekarskich do pracy na stoisku odzieżowym? Czy jest problem, jeżeli nie ma się książeczki sanepidu i poinformowało się o tym konsultantkę telefoniczną z biura Promo? Czy kierują na badanie, czy trzeba ją wyrobić? Czy jako pracownik odzieży nie jest się zobowiązaną do posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej? Druga sprawa: jak wygląda kwestia wypowiedzenia umowy? Robią jakieś problemy, np. z zapłatą lub z przyjęcie wypowiedzenia?

MF2

Pracuje przez Biuro Promo w Tesco na dziale odzieżowym - zarobki mogłyby być większe, ale ile pracy - takie zarobki. Wypłata zawsze terminowo, grafik ustalamy same, ludzie w Tesco bardzo mili,a co do pracy to lekka i przyjemna. :)Polecam! Szczególnie studentom!

mała_kulka

Pracowałam na odzieży w Tesco dla tej firmy przez kilka miesięcy w czasach, kiedy stawka wynosiła 6,43/h brutto. Ludzie z Promo są w porządku (bo i tak wszyscy jedziemy na jednym wózku...), wypłaty późno - zgodnie z umową, wiemy przecież, co podpisujemy - ale zawsze na czas. Uważam jednak, że stawka nawet teraz po podwyżce jest nieadekwatna do ilości wykonywanej pracy, ale ilość pracy zależy zapewne od zespołu Tesco, z jakim się pracuje. Nasze ,,panie tescowe" oprócz szukania nam na siłę zajęcia gdy nie było już nic do roboty (ok, trochę to logiczne) lubiły każdemu obrabiać d'pę. Szczególnie młoda pani kierownik. Podsumowując: samo Promo nie jest złe, ale jeśli kiedykolwiek dopadnie mnie bezrobocie i bieda, to nigdy nie wrócę do pracy w Tesco.

Ada

Pracuję na dziale odzieżowym, 7 zł brutto, mimo podwyzszenia średniej krajowej firma złamanego grosza nie dodała, a wręcz przeciwnie odciągneli nam 3 gr! Żal i jezcze ci napisza maila, że jak ci ie cos nie podoba to nara, wiesz co bierzesz podpiujac 3mieieczna umowe! Rotacja tez niezła, bo jak kto przychodzi na rozmowe i łyzy tę stawkę to od razu dziękuję.

zatroskana

Jestem pracownikiem Promo w Rzeszowie na stoisku odzieżowym juz 6msc. Studiuje na dwóch kierunkach. Nie dość ze umowa to spis kar i linczu jaki może Cię spotkać to jeszcze w TESCO pracownicy Promo są uważani za kogoś gorszej kategorii. Kierownik stoiska... tragedia. Niedoświadczony mężczyzna, który straszy umową, karą, zwolnieniem przy każdej okazji. Rotacja dziewczyn na stoisku ogromna, każda narzeka na niego, zwalniają się, jak trzeba isc na rękę z gafikiem? Pójdzie CI na rękę a potem powie ze kombinujesz bo masz sesje. Dziewczyny w większości fajne, niektóre? Donoszą, kłamią i lawirują. Nie polecam nikomu pracy może nie w promo ale w Promo dla Tesco. Kwestia wypłat i terminów jest jak najbardziej ok.

pluskwa

Pracuję w Krakowie na odzieży. Fajni ludzi, grafik dostosowany do potrzeb, często idą na rękę. Tylko stawka mogła by wzrosnąć.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 16 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jobman Group Sp. z o.o.