logo Praktiker Polska

Praktiker Polska

Łódź

Opinie o Praktiker Polska

anonim 2009-07-30 13:10:47
tragedia...nie polecam. wykorzystywanie ludzi,zarobki tragiczne...kreca przy wypłacie - w ciagu 3 mscy pracy dostałem- 511,00zł...313,00 na zwolnieniu.pensja z nadgodzinami znpow na reke wynosiła 1088,00zl porazka. praca fizyczna,1 osoba na dział.tragedia
naiwniak 2011-05-21 10:54:33
Zgadzam się w 100% z wypowiedzią na temat Praktikera Łódź , 1-2 osoby na zmianę na 2 działy 1/4 marketu, pensje śmieszne ok 1200 na rękę i mowy nie ma o podwyżkach w ciągu dekady, śrubę dokręcają do bólu , a niebieskich koszul jak sie tutaj ich nazywa (czyt kierowników działów, floor kierowników) więcej niż sprzedawców.
Centralnie ( z W-wy) sterowane zatowarowanie , nijak ma się do potrzeb klientów , a każdy nieobsłużony klient (kiedy ,roboty tyle ze nie wiadomo od czego zacząć (patrz stan osobowy) to skarga do floor menagera . Ciągły pospiech ,tyranie często ponad siły , i do tego masz byc uśmiechnięty zrelaksowany w relacjach z klientami ,którzy często odreagowują na tobie ,ubliżają ci .Podpisujesz jakieś oceny co miesiąc i nie ma w nich mowy o tym ,co za chwile stanie się pretekstem do zwolnienia Twojej osoby czyli o "skargach klientów" te pojawiają się nagle jak królik z kapelusza i to wystarczy by przed upływem terminu umowy wypowiedzieć ci prace.
kania 2012-11-23 15:02:11
jestem byłym pracownikiem (usunięte przez administratora).To juz nie ta sama firma co kilka lat temu. Cięcia cięcia i wkoło to samo. Personel zaczynał skakać sobie do oczu,z zazdrości że ktos dostał wieksza premie a ktoś mniejszą.
A panie (usunięte przez administratora)gwiazdy tylko lansować sie potrafiły. p. (usunięte przez administratora). ciagle naburmuszona i lepiej schodzic jej z drogi jak wstanie lewa nogą. Co za baba niemiła. poza tym kichapewnie jak w wiekszosci marketów. Za to dyrekcja(usunięte przez administratora)
akant 2016-04-06 09:36:12
oświadczenia w zarządzaniu marketem wielkopowierzchniowym i w zarządzaniu dużym zespołem również chcą więc jednak to nie jest takie proste się dostać tam
Zostaw swoją opinię o Praktiker Polska - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praktiker Polska