Opinie o Enexon w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Enexon. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enexon o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enexon w Poznań

Zenek

Wysokość zarobków zależy od naszej pracy i kwalifikacji!!

Julita

@lucjusz, co miałeś na myśli pisząc swój wpis? Jest on zapewne niezrozumiały dla większości użytkowników. Na forum dzielimy się merytorycznymi komentarzami dotyczącymi warunków pracy w Elektroskandia Polska, aktualnych ofert pracy oraz rekrutacji i jej przebiegu. Dlatego zachęcam do wpisywania na forum informacji dotyczących wymienionych tematów. Będą one przydatne dla innych użytkowników.

małgorzata
@Julita

skoro prosta polszczyzna jest dla ciebie niezrozumiała to powinnaś cofnąć się do przedszkola

Robert

Jeszcze nie spotkałem się z tym, żeby wszyscy byli zadowoleni. Zawsze coś się komuś nie podoba.

Niewolnik
@Robert

Robert był byś zadowolony dostajac wypłatę poniżej 2000 zł.

zadowolony
@Niewolnik

Rynek pracy jest otwarty - nikt Cię tu nie trzyma.

ekstra-przypominajka

Kierownik administracyjny hurtowni, pan błażej, dba o to, aby usuwane z tego portalu były posty obnażające jego nieuczciwe postepowanie. Gdyby miał choć odrobinę godności i honoru nie robiłby tego. W ten sposób postępuje tylko rasowy przestępca: Jako pracownik ochrony pilnowałem hurtowni Elektroskandia w Poznaniu na ulicy Dziadoszańskiej. Podczas pierwszego dyżuru poznałem tam człowieka, który notorycznie powtarzał sam o sobie: "jestem policjantem. jestem policjantem". To był ochroniarz, który od niedawna tam pracował. Na jego dyżurach kilkukrotnie dochodziło do kradzieży kabla, zawsze z tego samego miejsca, wartego kilka tysięcy złotych. Pan ten stwierdził, że kierownik administracyjny hurtowni, pan Błażej J. który jest tam odpowiedzialny za ochronę, zadecydował, że koszta skradzionego kabla pokryją wszyscy zatrudnieni tam ochroniarze, jak się wyraził: "również ty, ponieważ jesteś nowy". Powodem miało być to, że kradzieże mają miejsce na jego zmianie, a kierownik Błażej J. jest jego kolegą. Tuż po północy udało mi się schwytać osobnika, który okradał hurtownię. Przecięcia siatki w miejscu kradzieży dokonał on na oczach kamery, z której widok miał tylko drugi ochroniarz, ten podający się za policjanta. Najwyraźniej spał i dlatego nie miał jak zareagować. Policja odebrała zatrzymanego. Niedługo później dowiedziałem się od przełożonych i kolegów, że pan, który mówi o sobie, że jest policjantem, lubi kraść klucze pracowników obiektu i podrzucać je innym ochroniarzom, oraz że wcale nie jest policjantem, tylko był w przeszłości milicjantem. Wraz z Błażejem J. wyeliminował z hurtowni jednego z najlepszych ochroniarzy, podrzucając mu skradziony klucz. Mnie zaczął szantażować, że do spółki z kierownikiem administracyjnym, będącym jego kolegą, wyrzuci z pracy. Gdy tylko z zakładu wychodził personel przychodził na mój posterunek, wypinał się i skakał wrzeszcząc na cały obiekt, że mnie pobije i że mnie tak załatwi (razem z kierownikiem administracyjnym Błażejem J.), że wyląduję pod mostem. Zgłaszałem to moim przełożonym, jednak zachowanie tego pana nie zmieniło się. Następnie, gdy przyłapałem go jak śpi, rzucił się na mnie z zamiarem pobicia. Wyszedłem cało dzięki włączeniu "napadówki". Również przy grupie interwencyjnej człowiek ten mnie wyzywał. Tuż przed pójściem do domu podprowadził kolejny klucz i usiłował mnie w to wrobić Wydał także polecenie kierownikowi administracyjnemu, aby mnie zwolnił, co ten uczynił. Nie interesowało go, że doprowadziłem do ujęcia człowieka, który okradał jego pracodawcę!!

Startrek88
@ekstra-przypominajka

Jeleniewski :)

lucjusz
@Startrek88

Trząchał się ze strachu kiedy policjanci przyszli do hurtowni wkrótce po tym wydarzeniu :) :) :) :)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Oddziału w firmie Enexon? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Julita

@Robert, na temat każdej firmy są różne opinie. Napisz zatem swoją na temat pracy w Elektroskandia Polska. Może okazać się bardzo przydatna dla użytkowników tego forum. @... składowa 4, przypominam, że zgodnie z regulaminem należy wypowiadać się bez używania wulgaryzmów zarówno przy opiniach negatywnych, jak i pozytywnych. Zapoznaj się z regulaminem. Jak Twoim zdaniem wyglądają możliwości rozwoju zawodowego na stanowisku o którym piszesz? @ElektroParówka, dlaczego tak uważasz? Uzasadnij swój wpis. @Wiesiek, przypominam, że wpisy na forum powinny być zgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Jest to forum publiczne, dlatego nie należy nikogo obrażać. Napisz w sposób zgodny z regulaminem swoje zdanie na temat firmy. Może ktoś się orientuje czy obecnie prowadzona jest rekrutacja oraz na jakie stanowiska? Będzie to przydane dla osób, które chcą złożyć swoje CV.

ddsaaz

Wreszcie się wezmą za ten rzeszowsko - lubelski dwór

Dworzanin RZE/LUB
@ddsaaz

Tak z ciekawości zapytam a Ty kolego/koleżanko z jakiego dworu jesteś? Strach się przyznać?

Ziomek z pachnowoli
@ddsaaz

To nie dwór to folwark w którym przydaloby sie w końcu posprzątać. Całymi rodzinami robote w hurtowni mają i za jedną benzynę ze wsi do miasta jeżdżą. Takiego nepotyzmu jak w lubelskim to chyba nigdzie nie ma. Muszą mieć niezłe plecy w centrali, skoro jeszcze syna na przedstawiciela wkrecili. Całą familią rządzą, jakby to ich firma była. Kiedy to kumoterstwo w końcu sie skończy!

Były klient
@Ziomek z pachnowoli

Też się dziwię, że takich ludzi trzymają. Jak robiłem zakupy w P-ach to stary dziad notował towar w kajecie, bo powiedział, że żona pojechała do miasta, a fakturę wystawi jak wróci. Żonkosie robią co chcą i kryją się nawzajem, bo nie ma na nich mocnych. Ciepła posadka do emerytury zapewniona, a klient niech się buja i spada na szczaw. KARYGODNE!

Wiesiek
@ddsaaz

Tak mieli się wziąść za ten lubelski dwór i nic się nie zmieniło! Opryskliwa i nieokrzesana baba która tam pracuje powinna menopauzę leczyć a nie handlem się zajmować. Wszyscy na nią narzekają, ale jest nietykalna bo mąż jej jest kierownikiem. Cała rodzina od lat jest nieźle ustawiona. Na wsi by takiej błogiej sielanki nie mieli!

ElektroParówka

W ogłoszeniach o prace elektroskandii powinni pisać ,,szukamy naiwniaków, gotowych do wyzysku''!

fuck składowa 4

Firma żenująca, stawka początkowa na magazyniera 2600brutto dla osoby z doświadczeniem, z wózkami widłowymi, programami logistycznymi, dawno się tak nie wku$%$łem na rozmowie.

Zaniepokojony

Wypowiem się na temat atmosfery w magazynie centralnym Koninko z dnia na dzień jest coraz gorsza kolesiostwo i donosicielstwo na każdym kroku tyczy się to pań biurowych nie wiem co chcą tym osiągnąć droga koleżanka od wysyłek to już czuję się jak zastępca kierownika niestety da się zauważyć że głównym zajęciem a niektórych osób w biurach jedynym jest donosicielstwo szkoda na to patrzeć

Mateoo

Tak jest w Gliwicach, rodzinka Państwa Grac....., Pan Tomek to gość , o którym można pisać aż braknie czasu i miejsca, Pan Michał SAŁ... sam o wie...jest w tej firmie fajnie , przyjemnie, al;e nie w Gliwicach ze względu na Pan Tomasza G....bez szacunku dla innych ludzi , życzę mu ...nie źle ale nie spadaa na drzewo...jak jego kolego Mariusz S....., jego mość szef...pozdrawiam.Mateooo.

Taki ktoś
@Mateoo

Mateoo chyba coś Ci się popieprzyło. P. Michał już dawno tam nie pracuje a P. Tomasz to fajny gość jak również p. Mariusz. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Pozdrawiam życząc więcej optymizmu

kamil

Ja jestem bardzo zadowolony, najlepsza robota jaką mialem. Normalna umowa, nie śmieciówka, dobra kasa, nigdzie tyle nie zarabiałem. Godziny też przyzwoite i wszystkie soboty wolne. Na dzisiejsze realia kokosy.

LOL
@kamil

Hahahaha :D

XXX

Ostatnio na magazynie w Koninku pojawilo sie troche dziewczyn. Ogolnie sa pracowite. W ostatnim czasie nawet kilka osob dostalo umowe o prace i dobrze. Maja jakas tam odpowiedzialnosc za to co robia. Ogolnie praca jest spoko. Czasami trzeba tyrac, ale tak jest w kazdej duzej firmie. Nie mozna narzekac gdyby nie jedna z dziewczyn. Jak jest na magazynie kierowniczka to ona jest mila, grzeczna i w ogole cudowna, a gdy kierowniczka zniknie to wtedy pokazuje rogi. Pracuje tu moze z 6msc a zachowuje sie jakby ona wladala tym magazynem. Malo tego! Mysli zapewne ze nikt nie wie, a na kazdego donosi kto tylko jej podpadnie albo sie przeciwstawi. Dla kierowcow i kurierow niekiedy tez potrafi byc niemila wrecz chamska. Wiem, bo tu troche przyjezdzam i widze.

takToJa
@XXX

Ciekaw jestem o kogo chodzi? Bo chyba na Dziadoszańskiej nikt nie zdaje sobie sprawy że panuje taka atmosfera- może trzeba delikatnie zasugerować "wyżej" że jedna osoba psuje atmosferę całego zespołu..?

Julita

Brzmi to tak jakby @były handlowiec, coś nie grało logistycznie w firmie. Była tam osoba za to odpowiedzialna? Może tutaj nie zastosowano odpowiednich technik i rzeczywiście to odbijało się na Twojej pracy. Widziałam u nich na stronie, że szukają teraz phowców, ciekawe czy zakres obowiązków ten sam co u Ciebie, czy coś się zmieniło.

Skander

Jesteście pewni, że nie da się nic dobrego napisać? Jeśli tak to sadzę, że już powinniście pracować w innej firmie po co tak się męczyć. Ja słyszałem sporo dobrego!!

FRI3ND
@Skander

A co takiego dobrego słyszałeś?? Podziel się tymi dobrymi informacjami/

Były handlowiec
@Skander

Ja również doszedłem do wniosku - po co się męczyć. Jak tylko znalazłem inną ofertę, natychmiast złożyłem wypowiedzenia. Odszedłem, bo mimo szczerych chęci miałem dość. Dość braku szacunku dla mojego zaangażowania, dla mojej pracy, dla mojej osoby. W firmie wszyscy niby grali do jednej bramki, ake tu nie ma pracy zespołowej. Dział zamówień wydaje się nie rozumieć zależności - zamawiamy towar - handlowiec sprzedaje - wszyscy mamy zysk i pracę. Magazyn też potrafi zawalić z ważną dostawą do oddziału. Zależność jest prosta nie zamówimy / nie dostarczymy - handlowiec nie sprzeda - nie mamy zysku / pracy. Ale to ostatnie ogniwo czyli handlowiec jest twarzą firmy, on ma kontakt z klientami i on musi się tłumaczyć za dział zakupów, magazyn etc. Odszedłem bo miałem dość ciągłych tłumaczeń i braku poszanowania dla mojej pracy.

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zawsze narzekamy na swojego pracodawcę a sądzimy, że inni są znacznie lepsi. To wcale nie musi być prawdą. Ja tu pracuję i chociaż nie zawsze jest wszystko po mojej myśli ale jest spoko!

Kappo
@Paweł

Musisz mieć marne oczekiwania finansowe

@Paweł

Ciekawa propozycja pracy w firmie handlowej w branży technicznej Tutaj Wielkopolska, ale dotyczy całej Polski https://www.pracuj.pl/praca/regionalny-przedstawiciel-handlowy-wielkopolskie,oferta,5601189

Julita

Serwis gowork @KlientBytom nie ma prawa usuwać komentarzy o negatywnej treści. Jeśli komentarz w jakiś sposób narusza regulamin forum dostępny tutaj : gowork.pl/regulamin, to owszem portal ma takie prawo.

Hihi
@Julita

Cicho coś. Nie wierzę, źe od trzech miesięcy nic się nie wydarzyło.

Maleńki

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie?

Handlowiec

Czy praca przedstawiciela handlowego w Elektroskandii może dać godziwe zarobki? Co jeszcze dostaje ph do dyspozycji? Słyszałem o firmie dobre opinie.!

Elektra

Regulamin zabrania pisania personalnie do osób z firmy.

The truth

Jedynie na co stać tą firmę już to na usuwanie komentarzy- które bolą personalnie niektóre osoby z centrali. Dno i dwa metry mułu. Jeśli oddziałowi mówią, że jest źle, przedstawiciele też i logistyka też- to znaczy, że jest źle. Wbijcie to do swoich sprzedajnych głów. Rotacja trwa,a ogłoszenie na praca,pl znowu wisi do Poznania. Odradzam przyszłym kandydatom :)

Zostaw merytoryczną opinię o Enexon - Poznań

• Jak się pracuje w Enexon?

Zobacz opinie na temat firmy Enexon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Enexon
1.7/5 Na podstawie 192 ocen.
  • Dziadoszańska 10
    61-248 Poznań