Opinie o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solaris Bus & Coach S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Solaris Bus & Coach S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Aniele Boży Stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój. Rano, wieczór, we dnie, w nocy, bądź mi zawsze do pomocy. Broń mnie od wszystkiego złego i doprowadź do Żywota wiecznego. Amen.

Realista

Proszę Wszystkich jako rodzić dwójki dzieci mąż skończy ten strajk i promocję WJ i wracaj my do pracy ja tylko z Solarisa żyje

Puerto

Za pińcet to ja w jedną noc mogę zarobić tańcząc na rurze i dawać swojej dupci do pieszczenia tyle mogę dorobić.

Alas

Promują się prezesi związków, Promują się posłowie i to wszystko na Waszym kosztem. Idziecie ślepo za"prezesami" związków, a jak się okaże, że Wasz strajk doprowadzi do redukcji etatów, to wtedy zacznie się płacz i lament. A Wojtuś i Albercik szykują sobie ścieżkę nowej kariery, może posłami zostaną będą jeździć po innych firmach fotografować się ze strajkującymi. A wtedy Wy strajkowicze nie ujrzycie godnego życia, o które tak niby walczycie. W wielu firmach wręcz obniża się wynagrodzenia, zmniejsza etaty, więc pomyślcie trochę , jaki los Was.czeka....

Antoni
@Alas

Ale nas nie obchodzi jaka ścieżkę życia układają sobie Wojtek czy Albert,mogą robić co chcą. Nikt napewno płakać nie będzie bo pracy za 3000 jest pełno w koło ale tacy jak brygadziści czy kierownicy lub jeszcze wyżej napewno będą płakać bo takiej pracy za takie pieniądze nie znajda… A jak widać samymi Ukraińcami nie jest wstanie firma tych autobusów robić,bo już podobno poszukują pracowników na umowę-zlecenie na 2 tygodnie za 30 zł heheheh

@Antoni

Tak tylko ci panowie z ZZ mają płacone a ty nie... Tylko dostaniesz coś z zrzutki ????tak im nie chodzi o pracownika robola już jeden jest na Wielkopolskę a powiedział wam strajkującym ile z tego ma i ze strajk i zapraszanie posłów to tylko jego promocja ty dostaniesz z zrzutki 500 przy dobrych wiatrach a ile oni mają za dzień jako przewodniczący ZZ?

Stif
@Antoni

Z jednej brygady odszedł Ukrainiec bo stwierdził, że on tu przyjechał zarobić, a nie wegetować. Poszedł do innej pracy.

@Antoni

A pracy pełno za 3000 no chłopie to tak : Knioch Merx Rowitex Meramont Klumax... To wszystko nasi pod wykonawcy jedni z kilku my tracimy klijetów prace oni też... Myślisz w ogóle tak i za chwilę będziesz szukać pracy nie za 3000 a za 2000 bo ci pod wykonawcy są zależni od SBC a nie jak mówią Albert i Wojtek pracy pełno niech dają... To nie jest tak prostę jak byś choć trochę sie zastanowił to ok. 20 firm co daje te 3000 dziś to nasi podwykonawcy oni też ucierpią

Antoni
@Realista

A ty myślisz ze wszystkie firmy to podwykonawcy solarisa. Weź się człowieku trochę zastanów co ty piszesz i jakie są firmy. I nie słyszałem żeby ktoś stawki obniżał… I tak sobie to tłumacz i oszukuj się dalej

spawacz

Niepozdrawiam tych którzy chcą doprowadzić do upadku solaris. zapomnieliscie ze sbc to tez kooperacja i podwykonawcy gdzie pracuje wasza rodzina. powodzenia w tworzeniu biedy.

Biurowiec?????

@spawacz

Panie spawacz u podwykonawców więcej płacą niż u nas choć my produkt za grube bańki sprzedajemy!!!!

PGN
@spawacz

Ogarnij się jak może firma upaść z takim zyskiem.

Kaziu
@spawacz

padnie to padnie i co z tego teraz my padamy jak padnie to pójdziemy gdzie indziej pracować nie będziemy płakać z tego powodu płakać mogą ci co mają dobre stawi

@Kaziu

Pamiętajcie. Robol za trzy koła wszędzie sobie robotę znajdzie w dzisiejszych czasach. Tutaj najbardziej żale wylewają Ci którzy mają dwa razy tyle np.brygadzisci liderzy i inni podobni, każdy pracujący w firmie wie ile oni się narobią i to ich najbardziej boli. Bo nie dość że jakby pszyszlo im zmienić robotę to trudno im będzie znalesc tak płatna i za taką robotę co robia!

@Kaziu

Nie rozumiem tej postawy. Skoro masz gdzieś czy firma się utrzyma i mówisz, że "pójdziemy gdzie indziej pracować", to dlaczego jeszcze nie zmieniłeś pracy i nie poszedłeś tam, gdzie zapłacą tyle ile chcesz? Dlaczego siedzisz tu na siłę jeżeli masz widoki na lepszą pracę? Chodzi o zrobienie z siebie męczennika?

@Odp

I pytanie gdzie pujdziesz jak SBC padnie to padnie wiele firm w regionie. Po za tym to Panowie Przewodniczący ZZ na siłę ściągają ludzi z poza firmy robiąc cyrk Zalewskiego bo dobrze wiedza ze jeśli nie wygrają i ludzie tydzień za darmo stali to ci sami którzy teraz strajkuą pierwsi ich na taczkach po wiozą.

@Jaro

tu chodzi o to ze wszedzie tyle zarobisz. Pracownicy korzystają z prawa do strajku które jest im dane. Czego ty nie rozumiesz ? boisz się utraty o prace solaris mial juz minus 200mln i nikogo nie zwalniali a teraz sa o wiele większe zyski.

Mikel
@Jaro

I to jest prawda o całym strajku

Mikel
@Odp

To się u nich zatrudnij.

Jaro

Jak miał już 200 mln strat, to dzięki tym 100 mln zysku ma teraz tylko 100ml strat, czyli tak na prawdę ciągle jest na minusie. Ludzie chyba nie potrafią liczyć, a już na pewno nie politycy, którzy pojechali tam się lansować.

@Realista

Nie wiem czy jesteś realistą biurowym czy realistą brygadzista. Ale weź słownik w rękę. Słowo pójdziesz moim zdaniem pisze się z u kreskowane. Zwykły robol

@Odp

Ale o interpunkcji sam zapomniałeś. Tez jestem zwykłym pracownikiem z produkcji i z twojej IIzmiany ale że się chce wam siedzieć na popkach i nic nie robić

@Jaro

A jak bedzie 200mln na plusie to coś zmieni wieksza podwyzszka będzie? Nie firma została sprzedana do zagranicznych korporacji bo im się opłacało zainwestować 200mln. W Solarisie masz wykwalifikowanych robotników za najniższe stawki w Europie! Wczoraj cala produkcja stala a robili tylko ukraincy bo firma tylko żeruja na tych biednych ludziach bo jak nie podejmą pracy to zostają na lodzie a na pewno nie mają do czego wracać. TAK FIRMA ZARABIA NA LUDZIACH!

Jaro

Może firma została sprzedana bo żeby zagwarantować jej utrzymanie i zwiększyć szanse wygrania większych przetargów, a może już nie mieli pomysłu na jej dalszy rozwój. Dlaczego wychodzisz z założenia, że jeżeli forma jest na plusie, to od razu powinna rozdać całą kasę pracownikom? W pierwszej kolejności pieniądze powinny iść na spłatę długów(jeżeli są) i inwestycje(żeby zapewnić firmie konkurencyjność i widoki na kolejne zlecenia). Nigdy nie wiadomo jak sytuacja będzie wyglądała za klika lat. Jeżeli widzisz, że firmie lepiej się powodzi, to sam idź prosić o podwyżkę. Masz większe szanse, że coś ugrasz. Danie podwyżki tylu osobom na raz to nie jest taka prosta sprawa. Kasę trzeba będzie skądś przesunąć albo dodatkowo zadłużyć firmę. Strajkując generujecie ryzyko płacenia kar za nie dotrzymanie terminów. Może się okazać, że nawet jak ugracie podwyżki, to będzie to pyrrusowe zwycięstwo i za jakiś czas część ludzi zostanie zwolniona żeby zapewnić firmie płynność. A o Ukraińców się nie martw. Świetnie sobie radzą. Z reguły nie mają problemów ze znalezieniem pracy. Robili bo raczej nie należą do ZZ i pewnie ze względu na wizy mają krótko terminowe umowy, więc chcą zarobić ile tylko się da. I pamiętaj, że nikt nigdzie nie trzyma Ciebie na siłę. Tym bardziej w prywatnej firmie. Podpisując umowę zgodziłeś się na jej warunki (ale nikt nie zabroni Ci ich renegocjować).

@Jaro

Zgadzam się w 100 procentach komu mało niech szuka nowej pracy a nie psuje wizerunek firmy którą to przejęcie przez grupę CAF uratowało.

@Jaro

A pracownicy to nie inwestycja?Ale co mnie obchodzi co będzie za kilka lat,jeśli będzie jakiś problem to wtedy będę się martwił. Żyjemy teraz i obecnie i trzeba jakoś godnie żyć żeby rodzinom nic nie brakowało a nie żyć od 10tego do 10tego. Jak będą zwolnienia to będą nic na to nie poradzimy ale wiem ze pracy za 3000 jest pełno w koło ale gorzej już od brygadzisty w górę ze stołkiem bo za takie pieniądze i taka prace jaka maja będzie im ciężko znaleźć prace. Powiedz mi gdzie na którym dziale tak łatwo daje kierownik podwyżkę indywidualna bo jak pracuje tu 10 lat to nie słyszałem o takich podwyżkach bo każdy kierownik mówi nie ma pieniędzy. A wracając to tych podwyżek które firma dała czyli tak zwane 5% dla każdego to moje pytanie jest brygadziście,kierownicy i ci wyżej siedzący maja droższy chleb czy mleko czy kawę ze zasługują na więcej???

@Realista

Pójdzie pisze się przez Ó. Strajk polega na ty, że robi się szum.

@Bolo

Jeżeli nie interesujesz się tym co będzie za klika lat to trudno, twoja sprawa. Jeżeli pracy w koło jest pełno, to po co się tak meczysz i tracisz energię i czas w Solarisie ? Szkoda zdrowia. Jeżeli zazdrościsz brygadzistom to dlaczego nie starasz się zostać jednym z nich? Chleba droższego raczej nie mają, ale odpowiedzialność już raczej jest wyższa. W przypadku, gdy coś na produkcji idzie nie tak obstawiam, że to brygadzista musi zdać sprawozdanie i tłumaczyć się przed górą.

@Jaro

A czy ja napisałem ze się mecze,ja tylko chce mieć godnie zapłacone za wykonywana prace bo tej pracy jest coraz więcej. Interesuje się tym co się teraz dzieje,jak wszystko drożeje itd i chce aby mi na nic nie zabrakło. Zdecydowanie wole popracować trochę fizycznie niż cały dzień siedzieć i tylko brzuchy im wszystkim rosną. No jakaś tam maja odpowiedzialność ale to tez maja odpowiednia stawkę za to,a dlaczego ma mieć jeszcze więcej skoro ta odpowiedzialność im wcale nie wzrosła

@Bolo

Zawsze mogę dorobić w barze dla napalonych panów przebrany za niezłą sunię.

@Bolo

Ty nie masz pojęcia za co opowiada brygadzista widzę... Choćby za ciebie przez 8h...

Romper
@Realista

Nie mówię że wszyscy brygadziści, ale 60% stanowisko dostało "za świnioka". I tak sobie są.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Pytanie o procentowe podwyzki

Chcialem zapytac, jesli procentowe podwyzki są nieodpowiednie, to dlaczego skladki czlonkowskie na Solidarnosc sa procentowe ?

Produkcja

No i co im ci ludzie zrobią przez te dwa tygodnie nawet nie zdążą się nauczyć.Ale cóż zagrywka ze strony zarządu.

Zdenerwowany pracownik

Przez was strajkujących nierobów muszę robić za dwóch. Co wy robicie? Weźcie się do roboty leserzy.

Zdenerwowany pracownik

To niech cię masują po tyłeczku. Ja idę na chorobowe. Przeczekam aż ten cyrk z tym strajkiem się skończy. Strajkować się wam zachciało głupcy.

Pan nikt
@Zdenerwowany pracownik

Przecież nikt ci nie każe pracować za dwóch,możesz tez strajkować lub iść na zwolnienie

Cierpliwy

Skoro zarząd lubi zagrywki typu skłócona załoga to teraz czekam na to... Dodatkowe 20%dla załogi która nie bierze udziału w strajku :)

Szuszonka
@Cierpliwy

Ty nie masz wstydu tu pisać. Zamiast wspierać kolegów .Jak załoga wywalczy podwyżkę to po aneks pewnie pierwszy pobiegniesz. (usunięte przez administratora)

@Szuszonka

Nie zrozumiałeś sugestii kolego.. Także spokojnie też strajkuje

@Cierpliwy

Przestańcie strajkować dla dobra firmy i Wszystkich pracowników.

@Zwykły pracownik

Dzięki za radę. Już idę pracować.! Ps ludzie strajkujący nie mogą się odezwać i namawiać na strajk. Także wsadz sobie swoje rady...

Monter

Zwykły pracownik. 2 lata stażu 6500 brutto miesięcznie. Nie strajkuje bo i po co?

Chyba z 50 nadgodzinami tyle masz .... :-D

JAPR
@Monter

No i wszyscy w to uwierzyli. Cieszysz się

@JAPR

Nawet jakby mnie kierownictwo poniżalo biło i pluło w gębę to i tak bym dla firmy pracował za najniższą. Nie uważam się za kogoś wyjątkowego, a pracę traktuję jako dar.

@JAPR

Ja mu wieże bo podobnie zarabiam.

@Marek

Zapomniałem dodać, że też tyle mam ale daję do masowania swój tyłeczek, który jest ostro trenowany :-D

Bobo
@Monter

Co Ty opowiadasz za brednie i dyrdymały. 15 lat w firmie i ostatnia wyplata 3239 netto( w tym 20% premi)

@Bobo

Bobo to i tak sporo jak na dzisiejsze czasy.

Zwykły pracownik

Moji drodzy, kochani. Nie narzekajmy, mamy pracę. To jest najważniejsze. Pracuję już 10 lat za najniższą, ale zawsze stabilną i na czas wypłacana pensję.Dzieki temu mogę godnie przeżyć. Ta praca daje nam godne przeżycie. Nie protestujmy, bo to niszczy firmę i nasze koleżeńskie stosunki. Nie jestem lamistrajkiem. Cieszmy się z tego co mamy, bo zawsze mogliśmy mieć gorzej. Ja jestem wdzięczny firmie za pracę. Trochę refleksji i szacunku nabierzmy do pracy, bo bez niej byśmy nie przeżyli godnie.

@Zwykły pracownik

Przepraszam firmę w imieniu pracowników.

Sroka
@Zwykły pracownik

Weź rozpęd a ściana sama się znajdzie ... widać że jesteś nieudacznikiem życiowym

@Sroka

Żal mi ciebie biedny człowieku. Nie potrafisz docenić tego co masz.

Kieras

A(usunięte przez administratora)chodzisz już w brązowych spodniach ze strachu, a były całe białe. Kupkę na rzadko zrobiłeś, dlatego już nie strajkujesz z obawy o utratę pracy...

Sroka
@Kieras

Tak. Często smaruję swoją buzię fekaliami i traktuję jako maseczkę odmładzająca z (usunięte przez administratora) Taka moja pasja

Logika

Bardzo mądre słowa.

Darek Stolarz

Ja jeżdżę na PWA z Łazisk i jestem dumny z tego. A strajk mnie nie interesuje. Do Solarisa chodzę bym miał składki opłacone i zarabiam robiąc w warsztacie meble ludziom. I tu zarabiam prawdziwe pieniądze.

Wladek
@Darek Stolarz

Typowy szczęśliwy Pwas Z ROBOTY DO ROBOTY! I życie jest piękne! Potem przez takich co "chodzą po składki" w tym kraju się nie zmieni. Przecież pracownicy robią i nie narzekają. Więc jest super! - pomyślał pracodawcą.

Klamca
@Wladek

I tacy Pracownicy powinni być od razu zwolnieni, Jak może brygadzista w tak podchodzić do pracy? Jakii przykład daje pracownikom? Dołożyć brygafzistom jeszcze z 300zl. Zwlaszcza tym z DMEKU co po pół roku w roku są na l4.wszyscy wiemy o kogo chodzi. Brawo Wy.

B.G.
@Darek Stolarz

No i co ? Zazdrościcie mu ? Nawet jeśli wywalczycie te podwyżki (nie podwyszki), to skończy się przeciąganie przerw o 20minut, siedzenie na wygodnych fotelach z telefonem w ręku najlepiej ciągnąć firmowe wifi. Zacznie się prawdziwe składanie autobusów, a wtedy na serio każdy się zastanowi czy jest to teraz potrzebne, czy może lepiej by było zejść ze standardem życia o dwa poziomy niżej. Ale nieee... Bo sąsiad patrzy.

Tobias Rieper

Wstyd za tych „posłów” którzy gadają, że Solaris nie szanuje pracowników i mają nadzieję, że samorządy nie będą kupować naszych autobusów. Nigdy nie zagłosuję na lewicę.

@Tobias Rieper

Wstyd to jest za nas zarząd który szczędził 130zl brutto dla każdego robola i doprowadzil do takiej sytuacji!!! Jak nie mają pieniędzy to sobie też mogli dać 270 brutto albo nie brać wogole!

Maswo
@Tobias Rieper

Zgadzam się. To jest wstyd dla ZZ, dla pracowników i posłów lewicy. Czy Ci co tak ładnie klaskali nie rozumieją, że ci państwo z zewnątrz ogrzeją się tylko przy tym proteście i wypowiadają się przeciw firmie? Chcą postawić ją w złym świetle. Na reputację pracuje się latami a traci się w sekundę. Potem będzie lament, że autobusy się nie sprzedają. Bolą też wypowiedzi ludzi, którzy chcieliby upadku lub zamknięcia zakładu. Egoizm w najlepszym wydaniu. Rozumiem, że ludzie chcą więcej zarabiać. Czasy są coraz cięższe. Nie rozumiem jednak tych, którzy chcą by cały świat spłonął.

mrówka

I te marne 270 zł brutto to było na dwa lata .Bo w 2021 roku nie było podwyżek.Kiedyś musiało to pęknąć.

@Maswo

Tego co ci ludzie wyprawiają nikt normalny nie zrozumie. Ale ciekawe czy panowie Przewodniczący ZZ pobierają uposażenie z ZZ i w jakiej wysokości?. Coś na siłę parli do tego strajku a nie myślą z czego ludzie dzieci utrzymią i zrobią opłaty Ci Panowie pewnie stratni nie będą a strajk w ich mniemaniu musiał być bo ludzią za dużo obiecali.

Majster
@Realista

Po co związki zaprosiły tego RUDEGO LEWAKA. Żeby robił na proteście kapitał wyborczy. Przecież on ma taką moc sprawczą jak wczorajszy śnieg. JEDEN RUDY TEZ OBIECYWAŁ A POTEM W BRUKSELI SIEDZAŁ.I WRUCIŁ SIAC CZERWONĄ PROPAGANDE.

@Majster

Nooo masz race! Po co?! Zamiast sprowadzić Kaczyńskiego...może by co "doł".....

Wyłącz tvp

Haha

Ktorą prywatną autostradę wybudował twój ulubieniec. Czy nie uważasz ze 7 lat to wystarczający okres na wyjście na prosta? Zamiast tego jest skok na bangee bez zabezpieczenia.

Majster
@Haha

Demencja postepuje. A Kulczyk się śmieje.RUDY BEDZIE ZBIERAŁ EKIPE NA SZPARAGI TO MOŻESZ SIE WYKAZAC.

@Maswo

Firma do tego dopuściła i ona jest odpowiedzialna za ten strajk. Pracownicy korzystają z prawa jakie jest im dane. Firme boli to ze pracownicy maja tak wielkie poparcie wśród mediów i cala Polska na nas patrzy a oni woleli zaoszczędzić 130zl brutto.Teraz dyrektorzy poleca ze stołków w koncu!

Dokładnie jestem tego samego zdania. Ktoś musi za to co się stało odpowiedzieć. Czas na zmianę zarządzających. Natworzyli fikcyjne stanowiska ((usunięte przez administratora) W biurach to samo masa stanowisk fikcyjnych. Biurokracja zjada podwyżki dla produkcji.A jak się znajdą to ochłapy.No i wyszło co wyszło.Może w końcu zarząd się obudzi zobaczy jak ważny jest pracownik produkcji.

Qmen

To jest kpina, co robi w tej firmie qmen. Kawa i bajera, a na strajku Pan P..D w pierwszym rzędzie. Panowie zarządzający Proszę zróbcie z tym porządek bo patrzeć na to nie idzie.

Produkcja

PANIE I PANOWIE NIE DAJMY SIĘ ZASTRASZYĆ I ZŁAMAĆ. TO MY PRACOWNICY ROBIMY TE AUTA. ONI BEZ NAS SĄ NIKIM! JEDZIEMY DALEJ CIERPLIWIE I SPOKOJNIE!! PIONA I SZACUN DLA ZAŁOGI ZA MOTYWACJE! PAMIĘTAJCIE SOLARIS TO MY!!!

Były
@Produkcja

To była tykająca bomba. Szkoda że tak późno ale prędzej czy później musiało do tego dojść. Niech ten zarząd w końcu przejrzy na oczy.!(usunięte przez administratora)

widać dobrze wchodzisz gościu komuś w cztery litery za takie bzdety, kobiety z Biedronek jakby nie nagłaśniały swojej sytuacji dzisiaj byłyby traktowane jak stonki ....

Brązowe usta

Odpowiedź po 9 latach.

Kierownik

Moji monterzy nie protestują tylko pracują na szczęście.

Wataha

I co Panowie związkowcy.Drugi dzień strajku i lasery z PWA na chorobowe pouciekali pozostawili namowionych bez grosza. Mimo Waszych wysiłków produkcja ma się dobrze i małymi krokami idzie do przodu.Mam nadzieję że pracodawca się nie ugnie i wdepcze Was w ziemię.

Babu
@Wataha

Nie kupować węgla od PWAsów - dolewają wody do węgla!

@Wataha

Co ma oznaczać stwierdzenie PWA widzę ze się dzieli pracowników po rejestracji pojazdów wydaje mi się ze nie wszyscy z "PWA" pouciekali na chorobowe

PWA.
@Wataha

I Ty pewnie tą produkcję ciągniesz BUHAHAHAHA Raczej ciągniesz co innego. Każdy wie co i komu.

Andrzej Dziąsło

PWA pierwsi wygnańcy afryki

@Wataha

A jak tam Karmel nie strajkuje bo ma ładną podstawie i w d...e wchodzi kierownikowi

Tymoteusz
@Andrzej Dziąsło

Jak jesteś taki odważny i obrażasz ludzi to powiedz to im na hali a nie tu cwaniakujesz.

Jeżyce
@Andrzej Dziąsło

Boli Cię, że plscisz za wynajem 1500zl na poddsszu s okolica pachnie moczem ????

Burak
@Tymoteusz

Odważny w sieci.

No nie stety pierw namawia ludzi że mają strajkować a on sam robi a później dostaje się podwyżki że jest oddany dla firmy hahaha(usunięte przez administratora)

Nabuzowany
@Wataha

Tylko gościu malinowy te auta co teraz idą są z piątkowej zmiany jak jeszcze 2 robiły nie wiem czy choć trochę myślisz widzę że nie bardzo zobaczymy za parę dni

Janko

Oberkapo (K. A. P. O)

Pioter

POKAŻCIE CHOCIAŻ JEDNEGO STRAJKUJĄCEGO, KTÓRY ODMÓWIŁ PRZYJĘCIA PODWYŻKI W ZESZŁYM TYGODNIU. ŚMIECG NA SALI

GARGUŚ

Ty to nazywasz podwyżką?270 ZŁ BRUTTO

Nikt
@GARGUŚ

Ale jakoś podpisali podwyżki i teraz strajkuja?!?!?!

Chetnie Ci jednego przedstawię

@Pioter

Ja jestem taką osobą, nie podpisałem i strajkuje - pracuje na hali D

@Hugo

Jestem tylko zwykłym pozerem

Robol
@Pioter

No kolego mylisz się. Są tacy!Co z plakatami mają chodzić i się chwalić.

Zwykły pracownik

Jest mi wstyd za strajkujących pracowników. Przepraszam za nich firmę która daje mi godny zarobek na chleb.

Waldemar Majchrzak.

JEDZIEMY Z STRAJKIEM NIE ODPUSZCZAC TYM SPASIONYM MENDOM. WY Z GÓRY ZAMIENCIE SIE Z NAMI WYPLATAMI TO USMIECH Z PYSKA WAM ZEJDZIE. PAMIETAJCIE ZE BEZ PRODUKCJI MOZECIE SIE Z TYMI WASZYMI PSEUDO WYKSZTALCONYMI KADROWICZAMI ITP... W KUPER WSADZIC TO WASZE ZARZADZANIE I BEDZIECIE SAMI PRACOWAC NA DOLE TO DOCENICIE CO MACIE PADALCE.

spawacz
@Waldemar Majchrzak.

Bez tych z góry to możesz płoty w garażu spawać (usunięte przez administratora) i bez ubezpieczenia bo nie bedzie cie stac w twojej firemce garazowej.

Waldemar Majchrzak.
@spawacz

A góra bez nas co może....włącznie z tobą !!!

Wataha

Środa wczoraj wyprodukowała cztery szkielety a podobno 100 procent strajkuje Bolechowo strajkujących 51 procent reszta zachorowała.

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Bus & Coach S.A. - Bolechowo

• Jak się pracuje w Solaris Bus & Coach S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Bus & Coach S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 656.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solaris Bus & Coach S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 600, z czego 102 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 370 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solaris Bus & Coach S.A.?

Kandydaci do pracy w Solaris Bus & Coach S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solaris Bus & Coach S.A.