Opinie o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solaris Bus & Coach S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Solaris Bus & Coach S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Patriota

Wąchanie się z Anarchistami kto będzie następny ? Szopka tak to można nazwać ! Osoba która to spodkanie zaincijowała powinna podać się do dymisji ! Taka osoba ma nas reprezentować ?! Za daleko to poszło . Rozumiem walka walką lecz nie takim kosztem !

Qwerty

Wstyd mi za tych ludzi co strajkują. Nie rozumiem jak można strajkować w prywatnej firmie. Jak ostatnio mi się robota nie podobała to się zwolinlem. Nie rozumiem tej hucpy. Ograniczone umysły, które wyrażają się przez nieograniczone ambicję. "Łosiem stuf, łosiem stuf" hahaha żenada

Miki
@Qwerty

Jeszcze dużo rzeczy nie zrozumiesz ponieważ jesteś potomkiem chłopskiej rodziny i dlatego będziesz do końca życia przykręcał śrubki ale nie wiń się to nie twoja wina, to popostu geny

@Miki

Ty za to jesteś potomkiem królewskiej rodziny, która dziwnym trafem krzyczy "łosiem stuf". Nie wiń się pewnie ktoś z Twoich przodków źle zarządzał krolestwem i to nie Twoja wina, że teraz nie masz pałacu....

bubu
@Miki

Miki, skoro podpisałeś umowę na skręcanie śrubek, i tylko to potrafisz, to ile chciałbyś zarabiać? Miki, ty się walnij w ten swój pusty łeb i zastanów... Skoro jak twierdzisz robota, umiejętności i kwalifikacje są uwarunkowane, społecznie, genetycznie, to wypłatę powinieneś odbierać w bananach.

Szczerość
@Qwerty

2 tygodnie strajku a widać jacy ludzie nas otaczają. Było to potrzebne żeby poznać łudzi . Pozdrawiam.

DM
@Qwerty

Wyjdź jutro rano na środek przed strajkujących i powiedz im to prosto w twarz!!Co brak odwagi!?Po dwóch browarkach odważny kozak przy klawiaturze!!!

@DM

Nie powiem przez wzgląd na swoje bezpieczeństwo... Idź tam lepiej dmuchać w te wuwuzele.

Realista

Zarząd już nic więcej nie da Panie Panowie koniec!.Podziękujmy przewodniczącym i koniec szopki.Pan Albert pracuje Pan Slasz pracuje oni Solidarność normalnie ugodowi ludzie a Pan Panie Wojciechu dotarł do końca pan zrobił dziś cyrk i młodzież konfederacji ...taki stary chłop co pracować się Panie Wojciechu nie chce dość i stóp z konferencją bo to zło !

@Realista

Ps chodziło mi że Albert i Krzysztof z solidarności pracują z ludźmi jak strajku nie było tylko ten naj mniejszy i najgłosniejszy z kompromitacji nie chce oj Wojtek co ty ludzką powiesz ?

Fafik
@Realista

Nie kompromituj się chłopcze, strajk będzie trwał do skutku, czy to ci się podoba, czy nie

Strach

Widać po dzisiejszym koncercie anarchistów że strajk zamienia się w festiwal żenady. Anarchiści raczej pracy się boją więc proponuję strajkującym dobrowolne zwolnienia.Prywatna firma powinna być tylko dla tych co chcą pracować a nie dla takich którzy nawet nie potrafią czytać umów a gdy już podpiszą to przychodzi refleksja. Widzę strach w oczach pana J bo go strajkujący zlinczują tak jak próbują zlinczować pracodawcę.Korpo się obroni a prezesi związków pociągną pracowników na samo dno.Smutno się patrzy jak się ludzie dali zmanipulować związkowym karierowiczą.A najsmutniej się patrzy na to że grupa ludzi wprowadza niepotrzebne zamieszanie w firmie gdzie znajdą się jeszcze ludzie którzy chcą pracować.Pozdrawiam wszystkich którym się chce a tych którym się nie chce życzę nie do zobaczenia w tej firmie i powodzenia na rynku pracy i obowiązkowo doradzam czytanie umów aby potem płaczu nie było.

@Strach

Co cię to człowieku interesuje kto ile miał wypłaty ty im nie płacisz, (usunięte przez administratora)

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Michał Nosowińkowski

Zamiast przelewać pieniądze na zrzutkę Dla nierobów wolę przelać dla dzieci chorych bo to ma jakiś sens a ludzie co nie pracują sami tego chcą tylko narzekać jak to jest źle w solarisie a nikt ich tam nie trzyma nie rozumiem dlaczego mają taką samą premie co pracujący powinni mieć 0% bo co oni zrobili dla planu produkcyjnego ? Tak to jest to słowo co czytelniką się samo nasuwa "nic" albo bardzo dużo zrobili by nie zrobić planu To jakaś szopka z tą zrzutka skoro mieli wam zapłacić z funduszy związkowych a wy poprostu zebrzecie Szok słyszałem również że niektórzy się nie przebierają w służbowe ciuchy a czy nie mialo być tak że normalnie będziecie przygotowywać się do pracy ale jej nie będziecie podejmować? Również słyszałem że stoicie już 30 minut przed końcem pracy przy czytnikach to chyba też nie jest na miejscu kiedy to się skończy?

@Michał Nosowińkowski

A co cię to interesuje , pilnuj własnego nosa i własnego portfela

Realista

Przepraszam wszystkich strajkujących za moje wpisy, ale zmusiło mnie kierownictwo i obiecało 2 złote za każdy wpis, wiem wiem jestem zwykłom parówą , ale kocham jak mnie klepiom po plecach, czuję się taki ważny

Realista

No Panie Wojciechu Jasiński pokaż Pan ile dostałeś wypłaty czy nie pobierałes godzin związkowych w czasie strajku ?i pensję z OPZZ Konfederacji Pracy? bądź Pan uciwy do ludzi o których niby walczysz?

Realista

Dziś pan Wojciech pokazał jak szanuje pracowników SBC wypłaty a on bębny ...cyrk komedia ale on w lewicy w górę...Wojtek lewica nigdy nie popierała ludzi strajkujących oni robotników palą lali ...chłopie dobrze wiem że chcesz się wybić itd ale bądź uciwy pokaż ile wypłaty miałeś czy pobierasz za godziny od ZZ ile Pan Marszałek kosztował dzisiejsze bębny ile koszulki i z ląd z czego na to idzie bądź chłopie poważny i pokaż co ile i ile tydostałes od ZZ i SBc wypłaty za styczeń jak nic to Ciebie poprę i nawet rękę tobie podam i przeproszę jak straciłeś tyle co reszta

Realista

Podziękujmy Wojciechowi J.kto za?stóp z OPZz konfederacja niech będzie Solidarność bo choć nie popieram strajku ale Solidarność jest do ludzi drugi związek z lewactwa brzydzi mnie

Realistą

Panowie i Panie po pierwsze to przepraszam za błędy bo mam dysleksjcje.Powiem tak Panie Wojciechu Jasiński co dalej?!nie ma rozmów nie ma 800+zarząd ma cię w poważaniu...zrobiłeś dziś szopkę festiwal płaczu i rozpaczy z tymi bębnami poniżyłes Strajkujących mlodierz z kompromitacji nie ma rodzin... ludzie dostali mniejsze pensje a ty robisz sobie jaja ?bębny itd.. Panie Jasiński wzywam ujawnij dochody godziny związkowe itd bo jak na razie niszczysz ludzia pracę a za chwilę życie.Co to dzisiaj było? jestem zwykłym robiłem w szarym stroju ale ty już cyrk robisz!ile za to zapłaciliscie kto opłacił hotel Czazastemu?z kad na to masz ujawnij?!bo ludzie na raty nie mają !jak tak Wojtek?miej przyzwoitość i nie powiem co jeszcze...Odejdź chłopie i nie mąć

Jak to jest że włodarze związku mają godziny związkowe w czasie strajku i normalne wypłaty a strajkujący nic (usunięte przez administratora) wszystkich i zamiast normalnie rozmawiać to się lansujecie a ludzie bez kasy i na dodatek wyszliśmy wszyscy na dudka a zwolnienia l4 zwązkowców pokazują że nie walczycie o nas tylko o siebie ja mam dość tego kłamstwa daliśmy się (usunięte przez administratora) poraz kolejny jesteście do wymiany.

Joł

Przewiń parę postów wyżej. Tomasz 08.05.2020 13:36

Nie rozumiesz że bez godzin związkowych nie mogliby wychodzić poza teren firmy w czasie swoich 8 godzin pracy(strajku) a muszą to robić żeby spotykać się z gośćmi, jeździć do innych lokalizacji... Nie ogłupiaj ludzi. Jeżeli chcesz zniechęcać do strajku to ci się nie uda

NO JASNE
@Joł

W tym poście Tomasz 08.05.2020 NAPISAŁ .No jasne te 400 zł i tak by firma dała sama. NO JASNE Podwyżki w roku 2021 NIE BYŁO .A za rok 2022 Firma dała 270 zł brutto i 350 zł (dotyczy to pracowników produkcji) I to po kilku miesiącach bez zakończenia sporu co doprowadziło do STRAJKU Zarząd sam przyznał podwyżki po swojemu bez zakończenia sporu. Ja nie należę do ZZ Ale mam prośbę do ZZ I Zarządu o jak najszybsze dogadanie się.

Ty

Poprrostu zrobiliście szoł i tyle mam nadzieję że was z tego rozliczą bo zamiast pomagać to szkodzicie i dmagam się zmiany przedstawicieli związków niechce pracować na lanserów telewizyjnych tylko normalnych ludzi którzy potrafią rozmawiać i się dogadać do wymiany sory wojtek ale pezegiołeś i nie kłam w telewizji że ludzie tego chcieli

Obserwator

Mam pytanie jako zewnętrzny obserwator czy produkcja idzie czy jest zatrzymana? bo każda ze stron co innego oświadcza.

Pewien_panicz
@Obserwator

Produkcja idzie, ale nie idzie na zmianę, tylko jeden przesuw a autobus i tak nawet w połowie niezrobiony dodatkowo kierownicy robią łapanki i przerzucają ludzi, którzy nigdy nie robili pewnych rzeczy z jednego stanowiska na drugie i z powrotem i już widać efekty np. parapety, które mają taką parabolę, że można z nich zjeżdżać na sankach i koniec końców wszystko, co „wyjechało” z hali będzie przejeżdżać drugi raz i dodatkowo część autobusu będzie rozwalana i robiona na nowo jednym słowem sukces.

myślacy

Szkoda ze wczoraj towarzysz Czarzasty nie do końca powiedział prawdy na temat inflacji bo przecież jak może nie wszyscy wiedza ze 5 z 9% inflacji to zasługa lewicy poprzez jej głosowania i przynależność koalicyjna z EPL Natomiast nie skłamał ze będzie jeszcze drożej jak zostanie wdrożony pakiet ETS za czym pewnie razem z EPL i Tuskiem na czele zagłosują!

CZERWONA ZARAZA
@myślacy

MASZ RACJE KOLEGO!JAK MIELI WLADZE TO WYPRZEDALI WSZYSTKO.JAK BYLO GLOSOWANIE ZA WOLNYMI NIEDZIELAMI TO BYLI PRZECIWKO.A TERAZ POPIERA STRAJK.A.NWET 14 EMERYTURA PRZESZKADZA BO INFLACJA ZABIERA 13!GOSCIU MOWIL ZE NIE BEDZIE O POLITYCE A TU PIJE DO EMERYTOW.ONI TYLKO ZABIERALI,TOWARZYSZ ZAPOMNIAL ZE ZYJE ZA PIENIADZE PODATNIKOW A NIE SWOJE,PATRZE NA TEN STRAJK I WIDZE TE POLITYCZNE USTAWKI, TO ZALUJE ZE BRALEM UDZIAL W ANKIECIE. LADNIE GOSCIU PRZEMAWIAL.A W SEJMIE ZADNA USTAWA IM NIE PASUJE! otworzcie oczy to nie prtia dla pracownika a MILER w Brukseli i glosuje zawsze przeciwko polsce jak PO.

CZERWONKA

pamietaj nic sie nie dzieje bez powodu,WOLE TVN WIEKSZA PROPAGANDA I JAKBY NIEBYLO TAM JEST ZAWASZE ZLE.PRAWDA CALA DOBA.POLECAM

Ktoś
@CZERWONKA

A kto napisał że ja oglądam TVN? Pisałem Polsat. No tak. Z IQ ameby to w sumie wszędzie czytasz TVN. A tak z ciekawości; to daj znać gzie można kupić te WINA TUSKA. Najlepiej czerwone, wytrawne.

Pracuje

Ja pracuje i nigdy nie liczyłem na pomoc z opieki. Pozdrawiam gamoni.

Wągrowiec

Przynosisz wstyd swojemu społeczeństwu. Wągrowiec kojarzy się z Anglią.

Trole
@Wągrowiec

To są ludzie z innej galaktyki.

Demo

My tu pitu pitu strajki szajki, a na hali D inwidualne podwyżki zostały przyznane..

Hehe
@Demo

Hahaha.tez coś o tym słyszałem, ale nikt się nie chce chwalić

Pracujący pracownik

Mam nadziej,że po strajku będzie redukcja etatów tak z 200 osób. Skończy się chodzenie na kawki i papieroski, co godzinę te same twarze i pol dnia w telefonie. Zostaną Ci co chcą pracować i dopiero podwyżki i wtedy może będzie w tej firmie normalnie. Najlepszy argument do podwyżki "bo ja tu pracuje 20 lat" z czego 7lat na L4 a pozostałe 13lat wszystkie stanowiska zaliczone bo się nigdzie nie nadaje, ale się na należy "bo przecież tu robię 20lat". Szkoda slow. Wszystkim to wyjdzie na dobre. Nie będzie leserów którym się nie chce pracować,a Ci co chcą pracować będą mieli lepiej bo będą podwyżki i nie będzie trzeba zasuwać za ściemniaczy.

@Pracujący pracownik

Jestem pracownikiem produkcji i pewnie chciałbym 800 ale żaden zakład tyle nie da ,idźcie do prywaciarza to zobaczycie jak jest z podwyzszkami.Niech już ten strajk się skończy bo chce normalnie pracować a nie strajkować czy na L4,mam kredyt dom na utrzymaniu nie mogę sobie pozwolić na takie coś .Dobrze związki coś dadzą za strajkowanie ale ile ... wystarczy chociaż na kredyt ..nikt mi nie odroczy kredytu bo strajkuje.

Dawid
@Pracujący pracownik

Fajnie widzę ze o pisałeś całego siebie bo sam tak robisz czy to takie straszne ze chcemy godnie żyć w tym kraju tak właśnie nas spostrzegaja na zachodzie Polak (usunięte przez administratora) 500eur i starczy wielkie korporacje wykorzystują nas i dorabiaja sie kasy ktora wyprowadzaja z Polski wiecznie to słyszę firma najważniejsza nie to ludzie są najważniejsi i ich rodziny

Ktoś
@Dawid

Jak na razie CAF dofinansował Solarisa ponad 300 milionami, to co Ty bredzisz o wyprowadzaniu pieniędzy. Druga sprawa to czy za Solange zarabiałeś koksy bo była z Polski. Gratuluję wyprania mózgu przez telewizję reżimową. Jesteś Cep i tyle. A po trzecie widziały gały co podpisywały jak się przyjmowałeś

@Dawid

Tak tylko odrazu nikt Ci nie podniesie o tyle a dlaczego takie małe podstawy no to już lata zaniedbań firmy

lipa
@Pracujący pracownik

Tak ponoć ma być,ze starjkujący sami zaczną sie wykruszac itd.Nastana porzadki i firma znów zacznie pracować.

Pracuś
@Pracujący pracownik

Myślę że 4300 z groszem to spoko wynagrodzenie chciałbym tyle zarabiać po 18 latach pracy

Pijana żaba
@Pracuś

brutto kretynie

Prawda
@Pracujący pracownik

I Ty polecisz pierwszy bo z słabo pociągłeś kierasowi

Minion
@Pracujący pracownik

Wyrzucić leserów, zrobić czystki, to od razu się znajdą pieniędze na podwyżki!

Pracuś
@Pijana żaba

Zdaję sobie z tego sprawę

bubu
@Pracujący pracownik

wiele prawdy w tym co powiadasz,nie 200 a 500, 1000 winni (usunięte przez administratora)

Realista

Wojtek jaki masz plan co dalej? Ludzie stoją nie zarabiają ty pobierasz godziny związkowe czy nie? Jaka jest prawda?

Mam Kredyt
@Realista

Czy związki zabezpieczyły strajkujących co mają kredyty do płacenia?Gdzie można odebrać kase na ratę kredytu.Przy ankiecie nie pisało że strajk jest nie płatny.

Robol
@Mam Kredyt

Dobrze ze wiesz ile zarabiamy że starcza na ktedyt i opłaty i co tu chcieć więcej od życia przecież oto tu chodzi żeby w życiu starczyło do 10 gratuluję myślenia

Pracownik magazynu

Cześć Panowie i Panie. Jest mi niezmiernie przykro, że magazyn w tak wąskiej grupie przystąpił do strajku każdy z Was codziennie narzeka na kasę jaką zarabia, a jesteście mądrzy tylko w gębie między sobą. Macie możliwość historyczną na poprawę Waszej pensji i co robicie? Chowacie głowę w piasek tylko kilka osób stanęło z resztą zakładu ramię w ramię. Nie bijcie się szykanowania że strony kierowników. Walczcie o swoje prawa i lepszą kasę.

Mgr
@Pracownik magazynu

Tak im sie podoba ten strajk że poszli na zwolnienie lekarskie. O tej historycznej możliwości będą pisać podręczniki do historii i wspomną że połowa strajkujących po kilku dniach zaczęła brać lewe zwolnienia lekarskie. Gratuluję ,, wytrwałości" może Wojtek da Wam coś ze swoich godzin związkowych np. 8 stów dla każdego.

Inż
@Mgr

Z tej całej zbiórki wychodzi ok 12zł/dzień dla każdego. Przecież spawacze ze środy też się liczą do podziału prawda? Wcale się nie dziwię że ludzie poszli na L. Niestety nie wierzę w szczęśliwe zakończenie tej chorej sytuacji. Jedna i druga strona jest już w bagnie po uszy.

Gorszy sort pracownika

Firme stac na strajk a na podwyższki nie ma odpycha sie od rozmow z pracownikami mówiąc przez rzecznika ze pracownicy dostali po równo5% podwyzszki czyli wyrównanie inflacji jak się prezentują te podwyzszki w praktyce 270zl,350 i 450 brutto. Wicemarszałek Sejmu mowi ze 5% to jest podwyzszka dobra dla tego co zarabia dziesiątki tysięcy a nie pracownika produkcji zarabiającego 3tys zł. Taka podwyzszke to niech sobie rozdadzą do góry to sami by strajkowali. Zwiazki chciały nawet 400zl po równo nie sa lepsi i gorsi którzy strajkuja i sa słyszani w całej Polsce już kazdy widzi juz ze ta firma walczy z politykami, mediami i pracownikami, związkami nie dlugo beda z całą Polską!!

Maswo
@Gorszy sort pracownika

Zarząd oprócz dziwnych komunikatów to raczej nic nie robi. Trudno nazwać bezczynność walką z kimkolwiek.

@Gorszy sort pracownika

Tak ogólnie się nie zesraj z tą lewicą. Czarzasty zarabia dużo więc ma w (usunięte przez administratora) Zwykłych ludzi. Teraz to oni potrzebują % żeby dostać się do koryta. Dlatego sobie podjechał do nas. Zwykły (usunięte przez administratora)

Pioter
@Gorszy sort pracownika

Przecież przez polityków jest taka a nie inna inflacja. Wszędobylskie rozdawnictwo, pińćset dej, czternaste emerytury itp. Tak się kończy dodrukowywanie banknotów bez pokrycia. A później mają czelność odstawiać taką szopkę jak dziś... Wstyd

@Pioter

Inflację masz w całej Europie bo rządzą socjaliści i rozdają a głosują ludzie. Do takiej szopki dopuścił zarząd ,który zaoszczędził na pracownikach 50zl brutto.

@Ostry

Tak właśnie myśli typowy komuch. Nic nie robić tylko daj.

@VIP PLAYER

Odezwal sie żydokomunista Ty w ogóle nie rozumiesz co sie wyprawia jakie daj ?? Swoje już się dorobiłem pracą Nawet mnie nie znasz a pierd.....

@Ostry

Widzę i widziałem co się wyprawia. Gry karciane królują. Tak na moje możecie otworzyć kasyno. Tylko wtedy może uda się wam ugrać te osiemstow.

miko
@Gorszy sort pracownika

strajk jest jednorazowy a podwyżka wieczna

VIP PLAYER

Tak szczerze zostaw smartfona, tableta itp. i zacznij przykręcać te śrubki,bo to chyba Ci w życiu wychodzi najlepiej.

@VIP PLAYER

Za te ochłapy to sam przykrecaj i nie zapomni posprzatac w kiblu bo do tego sie nadajesz tylko.

Kielczanin
@Pioter

Polelicz sobie koszty pandemi, ceny gazu przed, ropy,emisji CO ze spalania wegla w elektrowniach, tarcze dla przedsiebiorców, zwiekszenie wydatków na służbe zdrowia. Dlaczego ludzie nie protestowali?Mysleli że to nie dołoży do inflacji i że ich nie dotyczy?500+ jest od lat to wydatek 40 mld a nie ponad 100 jak tarcza dla przedsiebiorców.Na ceny gazu od rosji,ceny ropy na swiatowych rynkach,ceny emisji CO2 Polacy maja taki wpływ jak na podbój kosmosu.Życzę merytorycznej wiedzy a nie siania ideologicznych bzdur.

@Ostry

„za te ochłapy” a ile zarobisz bez umiejętności miernoto życiowa?Odróżniasz płaski od grzechotki i myślisz, że to Ci wystarczy w życiu. Jak Ci nie pasuje praca to możesz zawszę zmienić na inną. Teraz jest czas pracownika i ze swoją wiedzą, umiejętnościami pewnie podbijesz świat.

@VIP PLAYER

Klaunie jakich umiejętności??? Płaskiej od grzechotki ładnie masz nasran.. w głowie. Zmieniam firme strajkiem, (usunięte przez administratora) juz nie dostaną podwyzszki za robienie dobrze pod stołem.

nikt
@Gorszy sort pracownika

Serio? 5% podwyzki od zlego prywaciarza to wrecz zbrodnia. Natomiast 7,5% wzrostu minimum krajowego to sukces. A przy tym zamrozone podwyzki w budzetowce to tez spoko. Upolitycznienie problemu w Solarisie nie przyniesie rozwiazania problemu. Wierzcie lub nie, gora juz liczy w jaki sposob wyrownac straty. Oj bedzie przykrecenie sruby po strajku.

Kris

Inflacja prawie 9% rok wcześniej. 3,4%, co daje ponad 12% w dwa lata. a podwyżka 5%? chyba ich poje.... Nie ma opcji strajkujemy do upadłego

Maswo
@Kris

A to pracodawca jest odpowiedzialny za inflację?

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Bus & Coach S.A. - Bolechowo

• Jak się pracuje w Solaris Bus & Coach S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Bus & Coach S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 656.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solaris Bus & Coach S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 600, z czego 102 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 370 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solaris Bus & Coach S.A.?

Kandydaci do pracy w Solaris Bus & Coach S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solaris Bus & Coach S.A.