Opinie o Plastic Components and modules Poland S.A. w Sosnowiec Generała Mariusza Zaruskiego 11

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plastic Components and modules Poland S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Plastic Components and modules Poland S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Components and modules Poland S.A. w Sosnowiec Generała Mariusza Zaruskiego 11

Dawny pracownik

Omjac ten zaklad zdaleka

@Dawny pracownik

Czy na pewno nie można powiedzieć o firmie nic choćby neutralnego? Twój nick sugeruje, że jesteś byłym pracownikiem firmy. Być może od czasu Twojego odejścia coś się w firmie zmieniło, nie sądzisz? Zmiany zachodzą w wielu przedsiębiorstwach i możliwe, że zaszły także w Plastic Components and Modules Poland, co spowodowało, że obecnie pracownikom pracuje się lepiej. Według Ciebie to prawdopodobny scenariusz?

pomnik

kurłaa

@pomnik

Na forum publicznym wypowiadamy się w sposób rzetelny. To ważne, by wzajemna komunikacja była tutaj prowadzona na odpowiednim poziomie. Tylko w taki sposób możemy pomóc osobom, które szukają w tym miejscu merytorycznych informacji. Używanie słów, które są uznawane w Internecie za odpowiednik wulgaryzmów, także nie są mile widziane na forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem niniejszego forum.

Mechmed.

Pomówienie - przestępstwo z art. 212 kk Wypowiadanie niepochlebnych i nieprawdziwych opinii o innej osobie może mieć dwojakie skutki. Z jednej strony tego typu czyny mogą naruszać dobra osobiste, z drugiej zaś być podstawą wniesienia prywatnego aktu oskarżenia do sądu z art. 212 kodeksu karnego. Pomówiono dobrą uczciwą osobe stawiając ja na przepaści między życiem a śmiercią w depresji. Ten kto tego dokonał bedzie z tym żył nosząc to brzemìę przez całe życie .

Czerwony Kapturek
@Mechmed.

Machmed, Ty się leczysz? Ciężka przypadłość.

Maja

Jeżeli zauważyliście brak Waszych wpisów to musiały one zostać zarchiwizowane przez administratora forum ze względu na łamanie przepisów regulaminu, w oparciu o który ten wątek funkcjonuje. Posty dodawane przez użytkowników nie mogą być obraźliwe i m.in. zawierać wulgaryzmów. Z pozostałymi zapisami regulaminu możecie zapoznać się wchodząc w ten link:https://www.gowork.pl/regulamin

Czerwony Kapturek
@Maja

Maja, nie pierdl

Aplikowałeś do firmy Plastic Components and modules Poland S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno

zasmarkany

pekińczyk kazał po usuwać komentarze

zasmarkany

Dlaczego są usuwane komentarze o lysym pekińczyku ?

Kevin

Jasne że usłyszycie. Szanować się to istotna sprawa spędzamy tam trochę czasu czasem mniej niż z rodziną a nawet zawsze mniej :-)

Czerwony

(usunięte przez administratora) na tym forum nocuje. Znowu tsza iść do roboty.

Maja

@Kevin rozumiem, że w Twoim odczuciu firma zmieniła się? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy.

Kevin

Praca jak każda inna, wszędzie jest walka szczurów. Maja czlowieka za nic a pensja? moze kiedys byla dobra.. teraz wszedzie tyle daja,umowy smiech na sali... żenada. Laski jakby mogły to za trzech by robily,biegiem bo chodzic chyba zabronili.

pasztet

Służę na lewo

Żenada

Śmieszna firma i w życiu nie polecę tam pracy. Jak szukają ludzi, żeby im wyrobili ilości, to biorą wszystkich jak leci, a później? Wyrzucają i radź sobie. Teraz był taki incydent - wywalić ludzi przed świętami, niech biedują, a w połowie grudnia dzwoni kobieta z GIGroup i wciska kity o powrót. Wyśmiałem i skwitowałem odpowiednio. Umowy na tydzień, nawet na 2 dni. Wstyd było by mi podać komuś taką umowę do podpisania. Mądrzy ludzie ominą to, jak i całe GI z daleka. Won z wyzyskiwaczami. Czemu dyrektora (de facto chama) z twarzą jak kot perski nie zwolnią. Pozdrawiam kumatych.

DyrektÓr
@Żenada

Dokładnie tak jest. Zwolnić ludzi w listopadzie, dzwonić przed świętami czy nie wrócą w styczniu powyrabiać ilości hahaha. Totalne kino i typowa Polska

mikexxxx
@Żenada

k koncu tos inteligenty napisal..mamy te same myslenie..omijak agencje pracy,kapitalistow itp

kaja

Napisz do nich, wiadziałam wcześniej, że poszukiwali ludzi do pracy głownie na produkcję, wiec byc może teraz również xoxo'

stary wyjadacz

Przechodzimy drodzy państwa z umów 2 tygodniowych na tygodniowe , na obecną chwilę zwolnienia wstrzymane także na PCFS jesteśmy po szyje w gównie ale dajemy rade :)

pracownik miesiąca

No to czas na parę nie dobrych słów o lakierni automatycznej nr 15

zaq

Panie i Panowie z PCFS! Chyba pomyliliście profil. To strona PCMP. Pozdrawiam koleżanki

marcin90

zapraszam do Saint-Gobain jak sie nie podoba tępe obsrance

nowy pracownik
@marcin90

noo pucuj sie pucuj

marcin90
@nowy pracownik

zawsze sie znajda takie lewary jak ty bez pojęcia o pracy, ktorym wszystko nie pasuje i najlepiej by lezeli i dostawali za to kase.

Noi?
@marcin90

W Saint - Gobain przynajmniej nie wyrzucą cię bo ich rów zaswędział tępa strzało. Rób tam jak kiep na 2 dniowych umowach ale nie zarażaj tym innych.

operatorka klejarki

Słyszeliście ze maja byc powtórki tych sławnych ,słynnych testów ?

xxxx123

Pozdrowienia dla małej złośliwej blondyny z hali B.

xxxx123

Mamy wyrażać swoją opinie na temat pracy a nie o osobach i jeszcze sypać nazwiskami najlepiej niech każdy skupi się na sobie i zajmie swoją pracą a opinie o osobach zachowa dla siebie.

Halinka

Chciałam pozdrowić seksownego Alexa z hali A

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Components and modules Poland S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Plastic Components and modules Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastic Components and modules Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastic Components and modules Poland S.A.?

Plastic Components and modules Poland S.A.

Plastic Components and modules Poland S.A.