Opinie o Plastic Components and modules Poland S.A. w Sosnowiec Generała Mariusza Zaruskiego 11

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plastic Components and modules Poland S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Plastic Components and modules Poland S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Components and modules Poland S.A. w Sosnowiec Generała Mariusza Zaruskiego 11

Gi group zatrudnia obecnie, jeśli jesteś robotem, nie ulegasz presji nie męczysz się i łatwo znosisz wyzwiska to ciebie szukają!:) Przychodzą tu ludzie i nawet po 1 dniówce uciekają, może 2 na 8 zostaje, totalna selekcja albo robisz jak robot albo nie masz tu czego szukać! zależy na którą maszynę i jaką zmianę trafisz,ale później i tak ganiają cię po wszystkich maszynach, niektórzy pracownicy wyżywają się od początku na nowych, pierwsze słowa jakie usłyszałem: " (usunięte przez administratora) młody masz szybko się uczyć i (usunięte przez administratora) bo ja nie mam czasu cie uczyć" i notoryczne nękania i wyzywania ubliżania, doprowadził mnie gość do takiego stresu że miałem ochotę mu wy**bać, zbeształem go jak psa i się odczepił, mówią na niego eunuch:) bo to baran jakich mało. Jakiekolwiek skargi do gi group spływają po pani z agencji jak po kaczce, nie interesuje ją to że pracownik jest nękany, wyzywany, poniżany i lekceważony, ważne jest to żeby klient był zadowolony! Norma to 350-400 zderzaków na 7h. Zapraszam:)

wybitny pracownik
@pracownik

Dokładnie taak jest jak napisałeś takich obsrańców jak tam dawno nie widziałem porazka totalna syf

bolo

ty baranie trzeba ich zgłaszac do pipu bo robią co chcą jak nie masz pleców to jesteś w (usunięte przez administratora) będziesz jebał świątek piątek i niedzielę Ludzie nawet jeżeli jesteście zatrudnieni przez pośrednika to zgłaszajcie każdą nieprawidłowośc do państwowej inspekcji pracy bo jak będziecie niepotrzebni to i tak was (usunięte przez administratora)

darecki

jak na razie po miesiacu wydaje sie byc calkiem spoko moze i robota nie lekka bo goraco na hali w chuhuhuh ale da sie zniesc ogólnie jestem zadowolony

Marenak

Podejrzewam, że osoby spoza Zagłębia niezbyt chętnie podejmują pracę w Sosnowcu, ale tak szczerze - czy możemy teraz te uprzedzenia sobie odłożyć na bok - czy można tam zdobyć odpowiednie doświadczenie, aby w przyszłości liczyć na jakieś lepsze wynagrodzenie i stanowisko? Mam nadzieję, że plastic components and modules stwarza takie możliwości..

Aplikowałeś do firmy Plastic Components and modules Poland S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
fred

Firma traktuje ludzi jak zwierzeta kiedy potrzebuje to zatrudnia na tydzien a jesli okazuje sie ze dzisiaj jestes niepotrzebny to dzwonia godzine przed twoja zmiana by cie poinformowac ze juz nie pracujesz. Moze pieniadze sa nie male lecz 2 tygodnie pracujesz a 2siedzisz w domu. Prawda jesli znasz brygadziste badz kierownika to prace bedziesz miec jesli nie znasz nikogo to nie omijaj to miejsc zdala. Tam bedziesz rzecza nie pracownikiem.

Niestety nie polecam,pracowałem tam 4 miesiące i tuż przed postojem z dnia na dzień zwolnili mnie i kilku innych pracowników "bo na razie jesteśmy nie potrzebni".to co ja mam powiedzieć żonie i dzieckuże przez miesiąc nie będziemy jeść?na odchodnym określili się tak "jak będą zamówienia to zadzwonimy"...żenada

bbb
@były pracownik

Dokładnie zgadzam się jak nie postoje to zwolnienia....dziś pracujesz jutro wylatujesz....umowy kilku dniowe nawet 2 dniowe się zdarzały. Przyjmują ludzi za chwile zwalniają i tak w kółko. Radzę omijać szerokim łukiem tą firmę

Porażka
@były pracownik

Zenada to mało powiedziane też dostałam (usunięte przez administratora) po 3 miesiącach, a za co bo nie mam pleców i nie wylizałam wszystkim rowów tak jak inni specjaliści w tej dziedzinie. Jednak są zakłady gdzie nie wymagają lizania niczego można mówić co się myśli, fakt za mniejszą kasę, ale każdy wybiera co chce albo duża kasa i robota na 3 miesiące stres nerwy i wyścig szczurów albo mniejsza kasa spokój święty i stabilizacja

xx

Teraz sa przyjecia przez gi groupa stawka 12,87 + 23%premi + jakies dodatki do prania i za bezproblemowa produkcje. 7maj niby zwiazki maja prowadzic rozmowy o podwyzki ale oni nic nie potrafia zalatwic. Pozdrawiam

kery

Witam, chciałem się zapytać czy można się zatrudnić w tej firmie przez pośrednika.

kolo

to ciesz się że nie robisz teraz mała kasa firma dno

były pracownik lakierni manualnej

super firma super kasa super praca szkoda że już tam nie pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Components and modules Poland S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Plastic Components and modules Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastic Components and modules Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastic Components and modules Poland S.A.?

Plastic Components and modules Poland S.A.

Plastic Components and modules Poland S.A.