Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

ROZCZAROWANY

Euro Work z Katowic to agencja posrednictwa pracy, która legitymuje się niekompetetnym personelem,biurokracją z lat 90-tych i mottem; "...kasa musi się zgadzać! Nie polecam albowiem osobiście się przekonałem, że nie liczą się z człowiekiem, posiadają nieprawdziwe informacje na temat pracy, wysyłają ludzi do pracy a po przyjeździe nie ma pracy albo człowiek pracuję tylko na mieszkanie i ubezpieczenie! Personel Euro Work z Katowic to zadumane w sobie zakompleksione osoby, których jedynym zadaniem jest zdobyć potencjalnego kandydata i wziąć za tę osobę kasę od klienta z Holandii, reszta nie liczy się! NIE POLECAM!

@ROZCZAROWANY

Akurat to, że nic nie wiedzą w Polsce to prawda. Wysłali mi kiedyś maila z informacją, że juz nie pracuje w firmie, gdzie cały czas otrzymywałam grafik i później pracowałam jeszcze przez blisko 2 lata. Randstad przepraszał mnie za sytuację, bo nawet oni nie wiedzieli, że agencja w Polsce każe mi się pakować.

Blacha

Czy ktos cos wie o pracy w zwole przy skladaniu rowerow bede wdzieczny

Czy pracował ktoś z was w okolicach Zwolle na produkcji przy przygotowywaniu materiału do lakierowania?

Anka

Witam. Czy ktos moze wie cos o ofercie pracy zbieranie zamowien przy kwiatach w Aalsmeer? Przez firme International Flex Job.

Tosemja
@Anka

Pracowałem przez okres wakacyjny. Praca najczęściej przy przygotowywaniu do wysyłki artykułów związanych z kwiatami, stroikami itp. Natomiast na miejscu w zależności od zapotrzebowania i miejsc pracy mogą zaproponować inne stanowiska pracy. Najczęściej w tygodniu było więcej niż 40godzin pracy - zależy od projektu i wielkości zamówień. Wypłata na czas, ale trzeba mieć w głowie by płacić rachunki za zakwaterowanie. Ze względu na sezon i dużą ilość pracowników Ja mieszkałem w hotelu w pokoju dwuosobowym i nie było źle. Ogólnie dobra do zarobku praca jeśli nie boi się ubrudzić np. ziemią.

dutchka
@Anka

Ja bylam z chłopakiem u nich na ofercie świątecznej, co prawda kilka tygodni tylko, wiec nie wiem jak to wygłada na dłużej. Godzin bylo sporo, wyplaty na czas, no i mało patoli- co dla mnie bardzo ważne... Jezdzilismy do pracy wlasnym autem, bo do 10 km sa rowery, a mi srednio taka opcja pasowała, ale co kto lubi...

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Dawid

Nie wiem, czy dobrze rozumiem. Na miejscu dowiedziałaś się, że po prostu nie ma dla Ciebie pracy? Trudno mi w to uwierzyć, dlatego, jeżeli możesz, to napisz na ten temat coś więcej.

Polak

Fatalna agencja.Nie polecam.Szkoda czasu i pieniedzy na dojazd do tej agencji.Od rekruterki w koncu uslyszalem ze mam szukac sobie innej agencji.Pomimo ze jest na urlopie a pokazaly sie oferty pracy nikt tam nie jest kompetetny ani udzielic informacji ani przeprowadzic rekrutacje.W koncu zadzwonilem do rekruterki jednak jest na urlopie i sie tym obecnie nie zajmuje.Zalezy mi wyjechac jednak widac nie zalezy im na pozyskaniu pracownika.Cale szczescie ze sa jeszcze inne agencje.Zycze tej agencji wszystkiego najlepszego oby tak dalej.

k

bardzo dobra agencja i można na niej polegać

BLEKITNY

Jade do pracy w DPD NA zaladunek i rozladunek (paczki kurierskie) chyba przez TT , pracowal lub pracuje tam ktos? jakies opinie?

Tadek
@BLEKITNY

Ja nie pracowałem na DPD, tylko na Post Nl. Z tego co mi tutaj ludzie mówią to to jest prawie jedno i to samo. Narobić się trzeba jak wszedzie, ale kasa spoko i na czas

Blekitmy
@Tadek

To super, wiadomo trzeba sie narobic aby zarobic, teraz tylko prosic Boga o normalne zakwaterowanie i mozna pracowac :))

Przemek
@BLEKITNY

Ja też jadę do Holandii do pracy DPD do pracy do tych paczek .No Zobaczymy jak będzie ,reszta należy do nich żeby się starać i pracowników przyjąć jak trzeba .Bo to że trzeba pracować to wiadomo .Jak będzie coś nie tak to wracamy i szukamy gdzie indziej miejsca i pracy.

adam
@Przemek

ja na dpd pracowałem ponad rok. zdarzal się przestój na 2 tygodnie, ale potem znowu było tyle godzin, zei pod 500euro można było zarobić. Ogolnie lepiej zostać, bo potem połowa roboty przez TEMPO TIM w holandi i jak już się raz zjedzie, to pozni nie chcą zpowrotem zatrudnić, a agencja bardzo dobra. Na dpd pracy zawsze jest bardzo dużo i jak się dobrze z planistom żyje to ci nocki daje same a stawka na nocke prawie 15 euro jest. Tylko żeby pracować, nie robic problemów i nie wyklocac się, bo ja nie ma tydzień czy dwa roboty to oni nic nie umiom zrobić z tym a godziny i tak wracaja

nowy

Siemanko, potrzebuję opini kogoś kto pracował/uje w firmie euro work. Praca w miejscowości Aalsmeer Flora Holland. Email: jakub785@interia.pl. Proszę o kontakt. Wyjazd 02.12.2019 r.

nowy

Witam potrzebuje opinii o Agencji Eurowork. pracownik w Walwijk igram micro mieszkanie Kaatshevel stawka 10,20 jakie mogę liczyc zarobki

Tadziu
@nowy

To sklep internetowy, więc zakładam, że zamówień teraz będą mieć dużo (bo święta), ale też dużo osób mogą tam wziąć do pracy i przez to, że za dużo będzie pracowników może być za mało godzin. Ciężko powiedzieć. Ogólnie praca tam jest spoko, zależy też od działu. Zarobki też zależą od działu na którym będziesz pracować. Najlepiej jest na pickingu z zarobkami (bo praca na wieczory i soboty), ale też najcięższa jest to robota w tym magazynie (dużo chodzenia po piętrach). No a ile ci agencja będzie zgarniać to już inna sprawa. Nie znam tej agencji. A co do lokacji to uważaj, bo to chyba jest niesamowity Droomgaard. Poszukaj sobie filmików na (usunięte przez administratora) Tak mi się wydaje, że to właśnie ta lokacja.

Karolina 1111

Ogólnie to nie polecam tej agencji nawet największemu wrogowi. W lipcu dostaliśmy razem z chłopakiem ofertę pracy od pani (usunięte przez administratora). Oferta może nie była zła, zresztą tego nie wiem ponieważ po zobaczeniu zakwaterowania, które znajdowało się w Zeewolde nasza przygoda się zakończyła. Przed dojechaniem na miejsce kontakowalismy się z naszym koordynatorem, który robił łaskę z każdym odebraniem telefonu, a gdy coś pytalismy to odpowiadała z wielkim oburzeniem. (usunięte przez administratora) Poszliśmy do wyznaczonego domku gdzie usłyszeliśmy od naszych "współlokatorów" że nie ma dla nas miejsca, jednak po chwili stwierdzili że coś ogarną i wszystko będzie ok. Pokój wyglądał gorzej niż cela więzienna. 2 osobne łóżka, których materace były poplamione myślę że każdy wie jakimi substancjami (efekt upojenia alkoholowego), umywalka z krwią w środku, pety na podłodze, szafa w której znajdowały się żółte od plam poduszki, pseudo szafka która była z plastiku w dodatku cała połamana oraz tona kurzu i brudu. W drzwiach nie było nawet zamków a myślę że żaden normalny człowiek nie zostawiłby tam swoich rzeczy. Zadzwonilismy do naszego koordynatora, który po około 15 minutach przyjechał na miejsce. Był zdziwiony z czym mamy problem, gdy powiedzieliśmy o całej sytuacji i że nie zostaniemy w tym domku usłyszeliśmy "no to powodzenia", obrócił się na pięcie i wyszedł. My zostaliśmy na lodzie w obcym kraju i z czterema walizkami. Także nie polecam nikomu i mam nadzieję że ta wiadomość dotrze do wielu osób, które mają zamiar tam pracować.

Franciszek
@Karolina 1111

Twoja opinia brzmi dość przerażająco. Jakie warunki zostały Wam przedstawione na etapie rekrutacji? Napisz proszę coś więcej.

Karolina 1111
@Franciszek

Nic się nie stało, wyszedł wsiadł w auto i odjechał, a my nie podjęliśmy tam pracy i na tym się skończyło

Klaudia
@Karolina 1111

Gdzieś teraz pracujecie? Polecacie jakąś firmę?

Luna

Witajcie kochani. Wraz z mężem chcielibyśmy wyjechać wspólnie w styczniu 2020 do Holandii. Czy oferta pracy na poczcie w Utrechcie jest szansą na zarobienie paru groszy czy zrezygnować? To nasz pierwszy wyjazd. I jak w tym miejscu zakwaterowanie? Czy jak pisze, że praca na 26 tygodni to bez możliwości zjazdu do PL ? Pozdrawiamy - będziemy wdzięczni do pomoc :)

Klaudia
@Luna

Polecam pracę przez E&a w Nieuwegein, tam byłam 1 raz i z chłopakiem udało się zarobić fajne pieniądze. Jeśli umiecie angielski to oferta pracy jumbo zuidkade Veghel przez Otto. Warunki słabe ale kasa bardzo fajna.

Halina

Czy ktoś z Was w ostatnim czasie korzystał z pośrednictwa Euro Work i mógłby napisać jak wygląda cały proces kwalifikacji do pracy? Jestem ciekawa, ponieważ na stronie internetowej firmy, znalazłam wiele otwartych rekrutacji: https://www.eurowork.net.pl/wszystkie-oferty.html

Marina1
@Halina

Wyjezdzam z nimi od 1.5 roku, przepeacowalam dwa kontrakty i teraz powoli szykuje sie na kolejny wyjazd do NL. Sama rekrutacja w biurze szybko, ale wiem ze mozna tez zrobic to online, ale nie znam konkretów. Powodzonka

Lila
@Marina1

@Halina może masz jakąś wiedzę na temat projektu produkcja przy oknach w okolicach miejscowości Zwolle? Może coś o godzinach, coś o warunkach zakwaterowania? Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź.

Dawid
@Lila

Cześć! Macie może informację, czy firma zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego? Z góry dziękuję za pomoc.

Nieznajomy

Czy pracował ktoś na hali wieszanie cykorii na haki(na maszynę, która obcina korzenie ? okolice Zwolle ? Czy praca jest tam cały czas ile można wyciągnąć na tydzień i jakie są ogólnie warunki mieszkaniowe ? Bo gdzieś czytałem że przy 40 h można zarobić mix 263 euro z groszami bardzo bede wdzięczny za info z góry dziękuje i pozdrawiam :-)

Eee

Panie z biura Euro Work to naprawdę złote kobiety, wyrozumiałe, prawdomowne a przede wszystkim tak mają wszystko zorganizowane że inne biura mógłby się uczyć od nich jak powinien wyglądać proces rekrutacji! Z ich strony naprawdę wszystko było super!! Niestety popieram zdanie moich poprzedników że w Nl wszystko jest inaczej. Agencja prowadząca czy to Randstad, czy Tempo Team maja totalny chaos i nie są w stanie zorganizować czegokolwiek raz żeby miało ręce i nogi w komplecie. Job Coutch ma za dużo ludzi na głowie chyba i nie jest w stanie niczego załatwić a jak już to po paru tygodniach. W zasadzie raczej nie wiem czy jest tu potrzebny bo i tak sam musisz sobie wszystko zapewnic. Najgorsza cechą tych agencji jest ich polityka polegająca na ściąganiu jak największej liczby osób w razie W, gdyby się jednak okazało, że pracy będzie więcej. I tak niestety ludzie przyjeżdżają do Holandii wydając mnóstwo pieniędzy a potem okazuje się że siedzą i czekają na pracę która może będzie lub nie. Na dwoje babka wróżyła. Co prawda te 120 h w miesiącu jest niby gwarantowane ale za takie pieniądze to ja uważam, ze się nie opłaca wyjeżdżać. Ba! nawet za 160 h w miesiącu to wypłaty i tak przy takich opłatach za domek są relatywnie niskie. Na szczęście są jeszcze biura które zapewniają dodatkową pracę w weekendy i do takich was forumowicze zachęcam! Na plus dla TT są dobre warunki mieszkaniowe jednak NIE wszędzie!

Tomek001

No ja tez jeste troche ciekaw co i jak na projekcie Arvato Harman.. dostałem właśnie. propozycje. Jechałem już z nimi 2 razy z p. A. i bywało różnie. Ale plus taki, ze pani z biura była mega ogarnięta i dawała znać o nowych ofertach. Była szczera i było okej. Byłem już na post nl i na produkxji. Tt czasami totalny ma nieogar, wiec dobrze mieć kogoś w polsce kto może w razie czego pomoc. Co do agencji to ok. Ktoś coś o Arvato harman?

Klara
@Tomek001

To może ja odp. Nie daj się zwerbowac do Arvato! Chyba że satysfakcjonują cię wypłaty po 200 e

Daniel_dc
@Klara

Klara a na jakim Arvato bylaś i kiedy? ja bylem na jblu, potem przeszedłem na medyczny i godziny i kasę miałem. ogólnie praca jest tam lekka, wiec jeśli ktoś chce sobie podźwigać to arvato odpada.

Nika
@Tomek001

Na nowej hali że słuchawkami było na początku mnóstwo pracy i tak miało być do końca roku. Później okazało się, że nie ma kompletnie godzin. Teraz nie wiem, jak tam jest. Na artykułach medycznych też są okresy przestoju i okresy, że są godziny, ale to już nie to samo, co 2 lata temu, gdzie godziny były ZAWSZE. Na Sony są może ze 3 miesiące pracy, później ludzie siedzą na rezerwach 1-2 dni. O Sonovie w sumie nie wiem nic.

Kristopher89

Dostałem kilka ofert od Euro. Pracowałem przez nich wcześniej na post nl. Nie powiem super lekko nie było. Ale akurat miałem dużo godzin, wiec było spoko. Trochę kasy przywiozłem miałem teraz urlop i chce wrocic do holandi. Dostałem ofertę na sligro. Ktoś coś wie?

MadMike
@Kristopher89

Hej jechalem na Sligro w Vehel przez nich. Bylem w biurze w Kato papierologi dużo, ale warto bo praca całkiem całkiem. Domki ok ale sie nie nastawiaj na luksus.mozna isc na prywatne.pozdro

Maxi_maxi

Osobiście mam dobre doświadczenie z samą agencja. Bardzo miła Pani Karolina i Kasia! Ale faktycznie na miejscu czasami był problem z dodzwonieniem się do jobcoacha. Generalnie praca jest ok. Pracowałam w różnych miejscach i wiem, ze czasami jest totalna porażka na pryklaf w good job... Jestem na na Arvato przy glosnikah jbl. Póki co mam godziny. Kończy mi się powoli umowa, wiec pewnie znowu poszukam czegoś przez te firmę.

Borys526

Witam, czy ktoś z Was pracował kiedyś przez agencje haizemberg i mógłby się wypowiedzieć? Niestety nigdzie nie znalazłem żadnych opinii. Pozdrawiam

margi222
@Borys526

Też szukałam opinii. Wydaje mi się że to stosunkowa nowa firma. Nie spotkałam się wcześniej z tą nazwą a wyszukuję pracy za granicą co chwila. ( W tym roku już 3 kraje zaliczyłam ; ) , i na tym nie koniec chyba) Możliwa jest też zmiana nazwy agencji, dość często praktykowane , szczególnie gdy firma ma złe opinie. Jednak wtedy przy wyszukiwaniu wg nowej nazwy, stary też by się przyplątała. Nie wiem co lepsze, nowa firma może bardziej dbać o pracowników, chcąc wyrobić sobie dobrą markę, z drugiej strony zaś, jako nowi na rynku mogą nie mieć dobrych kontraktów. Jak widziałam, na razie mieli tylko ogłoszenia o pracy przy inwentaryzacji. Czas pokaże. Pozdrawiam

Joanna
@margi222

Ja również mam nadzieję, że na forum odezwą się osoby, które mają doświadczenie w pracy w Euro Work. Ze strony https://www.eurowork.net.pl/kim-jestesmy.html możemy się dowiedzieć, że działają na rynku od 2006 roku. Poszukują osób do pracy na wielu stanowiskach: https://www.eurowork.net.pl/wszystkie-oferty.html, czy któreś wydaje wam się interesujące?

Nieznajomy

Co myślićie o pracy na warzywach i owocach w ZWAAGDIJK nazwa firmy HESSING pracuje tam ktoś lub pracował ? Czy są stałe godziny pracy ile można zarobić na tygodniówce po odciągnięciach z góry dziękuje za odpowiedz :-)

Jacek
@Nieznajomy

Wlasnie mam tam jechac. Dowiedziales sie czegos albo moze tam juz jestes. Jechac tam czy nie jechac. Jest tam praca i co z tymi depozytami za rower?' Jak cos wiesz to zadzwon 797300489 jaca Zadzwon jak najszybcie bo jade jutro do biura

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work