Grupa Farmacol

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Farmacol

Aktualność
Widząc Państwa rosnące zainteresowanie działalnością Grupy Farmacol, postanowiliśmy wykorzystać funkcjonalności serwisu GoWork do bieżącej komunikacji z naszymi pracownikami oraz kandydatami do pracy w GKF. Każda opublikowana opinia jest dla nas wyjątkowo ważna i nadzwyczaj cenna, dlatego też podlegać będzie szczegółowej analizie przez dedykowany Zespół. Zapewniamy, że będziemy stale obserwować Państwa aktywność na portalu GoWork, a na wszelkie komentarze postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi – jednak z uwagi na poufność niektórych informacji nie zawsze będzie to możliwe. Zachęcamy zatem do osobistego kontaktu telefonicznego lub mailowego – na Państwa opinie czekają pracownicy Biura Zarządu, przedstawiciele działu HR lub Państwa bezpośredni przełożeni.
Szczęśliwa pracownica

Bardzo podoba mi się praca. Lekka fajna i przyjemna. Ogromna gama szkoleń i rozwoju i bardzo dobra stabilna pensja. Bardzo wykwalifikowana kadra kierownicza, która zawsze słurzy swoją pomocą i doświadczeniem. Jestem szczęśliwa, że mogę tworzyć zgrany zespół w firmie.

@Szczęśliwa pracownica

Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy. Trzeba pracować ja się cieszę, że wogule mam pracę i ją szanuję jestem wdzięczna firmie za byt i godne życie

Głos prawdy
@Szczęśliwa pracownica

Dziękuję firmie w imieniu pracowników za dobrą pracę. Firma stawia nietylko na rozwój indywidualny pracownika, ale również zawsze dobrze go nagradza w postaci pensji i wysokich premi

@Głos prawdy

Pracuję 15 lat. Nigdy nie żałowałem decyzji swojego życia

Zniesmaczony
@Szczęśliwa pracownica

Oj (usunięte przez administratora) o jakiej lekkiej pracy ty mówisz? Owszem, jeżeli pracuje się na starcie i większość zmiany gra się na telefonie, to praca faktycznie jest lekka i przyjemna lub, jeżeli tak jak ty, czy np. twój kolega (usunięte przez administratora), pół dnia obserwujecie ludzi na kamerach, a drugie pół pijecie kawę, to wtedy też można powiedzieć, że praca jest lekka i przyjemna. Rzeczywistość jest jednak zgoła inna. Asortyment nie jest lekki, często dochodzi do kontuzji u pracowników, których oczywiście wy nie widzicie. Ogromna gama szkoleń i rozwoju. Pytanie: dla kogo? Dla ciebie i (usunięte przez administratora)? Bo przecież nikt z pracowników magazynowych nie jest zapraszany na żadne szkolenia i nikt nigdy o takowych nie słyszał. Bardzo wykwalifikowana kadra kierownicza. Powiem ci, że wszyscy, ale to wszyscy śmieją się z tego zrywając boki. Tylu niekompetentnych kierowników na tak małym metrażu, to na pewno nie ma w żadnej firmie. Nie wmawiaj sobie, że jesteś super kierowniczką, bo ty nie masz o kierowaniu ludźmi najmniejszego pojęcia. Gdyby nie instrukcje z Katowic, to nie wiedziałabyś nawet jak włożyć papier do drukarki. A co do bardzo dobrej i stabilnej pensji... Bez wątpienia byłaby lepsza, gdybyś interweniowała w Katowicach, podczas gdy ty nie zgłaszałaś żadnego zapotrzebowania na większe pieniądze dla pracowników. M.in. dlatego bardzo duża ilość naprawdę dobrych pracowników zrezygnowała z pracy. Wiem, że ze wszystkich sił staracie się przypodobać Katowicom, ale to na nic, bo ludzie którzy pracują na magazynie dobrze wiedzą jaki panuje tu bałagan, niesprawiedliwość i ogólnie wszystko jest na opak. PS. Zainwestuj też w słownik, bo twoja ortografia leży. Nie musisz się wysilać z odpisywaniem. Ani ty, ani (usunięte przez administratora). Wszyscy wiedzą, że jakiekolwiek komentarze, które pozytywnie opisują oddział w Rogoźnicy lub absurdalnie odpierają zarzuty, są waszego autorstwa.

@Zniesmaczony

Przeciez widac ze ktos robi sobie żarty a ty się jeszcze tłumaczysz nie wiem po co. Każdy kto pracuje na magazynie wie jak wygląda sytuacja

@Zniesmaczony

Chyba nie wiesz co to jest sarkazm :D

@Zniesmaczony

Drodzy Państwo szanujmy się wzajemnie tak w pracy jak i poza nią. Jeśli zaobserwowała Pani jakiekolwiek ewentualne nieprawidłowości prosimy o ich zgłoszenie poprzez: https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/system-zglaszania-naruszen/

@anonim

,,wogule" to ciesz się że masz pracę. Farmacol to Twój poziom.

@Grupa Farmacol

Jeśli już piszecie o zgodności z kodeksem. Jak wiadomo praca jest stojąca lub chodząca. Dlaczego np nie ma przy stanowiskach pracy krzesła. Wedle przepisu powinny być w razie, gdy pracownik źle się poczuje. Moim zdaniem powinny być oznakowane, by było wiadome gdzie takie miejsca są. A i jeszcze apteczki, czy nikt do nich nie zagląda. Bo jak coś się stanie, to nie ma jak opatrzyć ranę.

Śmiech
@Kikka

Może Ci telewizor I fotel dać stanowisko pracy jest chodzące a nie leżące chcesz poleżeć i nic nie robić to idź na plażę a praca jak każda trzeba się ruszać farmacol to nie poczta gdzie Panie siedzą za okienkiem i przybijają pieczątki weź na luz bo jak słyszę o jakiś nierobach co już mają widzimisię w kontuzjach to widać że jesteś słabym ogniwem w społeczeństwie i idź do biedronki na kasę i tam możesz siedzieć

@#
@Kikka

Krzesełko? Serio? Po pierwsze, w razie gdyby ktoś się źle poczuł są dostępne w regałach drabinki te jednostopniowe a jeśli nie wszędzie są one to można iść w regał i usiąść w regale jeśli ktoś się źle poczuje, nie widzę potrzeby zagracania regałów krzesłami, bez przesady, to jest magazyn a nie biuro :D Co do apteczek to jeszcze nie spotkałam się z sytuacją żeby nie były uzupełnione, nawet specjalne nożyczki do cięcia plastrów tam znajdziesz, plastry różnego rozmiaru, te duże do cięcia, opatrunki więc nie mogę powiedzieć złego słowa na zaopatrzenie tych apteczek.

@Śmiech

Widzę, że nie rozumiesz o co chodzi. Szkoda mi nawet komentować Twoją wypowiedź.

@@#

No to super, że macie drabinki na to. Winszuję pomysłu.

@Śmiech

Zgodnie z § 49 r.b.h.p. przy wykonywaniu pracy niewymagającej stale pozycji stojącej należy zapewnić pracownikom możliwość siedzenia. Przy wykonywaniu pracy wymagającej stale pozycji stojącej lub chodzenia należy zapewnić pracownikom możliwość odpoczynku w pobliżu miejsca pracy w pozycji siedzącej. Siedziska powinny spełniały wymagania Polskich Norm. Możliwość odpoczynku przez pracowników w trakcie przerwy na stołówce, gdzie znajdują się miejsca siedzące nie czyni zadość powyższemu przepisowi, Widać jak znasz się na przepisach. Pozdrawiam

@@#

Rozporządzenie dzieli stanowiska pracy stojącej na dwie grupy; te, przy których nie trzeba stać bez przerwy oraz stanowiska wymagające ciągłej pracy w pozycji stojącej. W pierwszym przypadku należy zapewnić możliwość siedzenia a w drugim krótkiego odpoczynku w pozycji siedzącej - jedno i drugie sprowadza się do konieczności wyposażenia stanowiska pracy w krzesło robocze, taboret lub hoker. Taborety i krzesła przemysłowe powinny spełniać normy: PN-EN 16139:2013-07 Meble - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - Wymagania dla siedzisk użytkowanych poza mieszkaniem PN-EN 1728:2012 Meble - Meble do siedzenia - Metody badań wytrzymałości i trwałości PN-EN 1335-1:2020-09 Meble biurowe - Krzesło biurowe do pracy - Część 1: Wymiary - Wyznaczanie wymiarów PN-EN 1022:2019-03 Meble - Meble do siedzenia - Oznaczanie stateczności Czy drabinka ma taką normę?

Śmiech
@Kikka

jak władasz kodeksami to zmień zawód na prawnika hahahah o odpoczynku i spożywania posiłku masz przerwę a nie pracy biurowej a jak ci nie pasuje to idz do biedronki na kasę i tam jest miejsce siedzące a niestety tu trzeba chodzić i skanować leki widać że jesteś słabym ogniwem w społeczeństwie i najlepiej to idż do amazona to tam na pewno dadzą ci stołek i telewizor haha a jak ci nie pasi to się zwolnij a nie narzekaj na pracę bo nie którym to farmacol życie uratował i nikt cię nie zmusza tu do pracy może napisz do farmacola żeby ci dali leżankę i będziesz leżeć i klikać w klawisze na telefonie hahha nie bądż człowiekiem śmiesznym jak pajacowy klaun

Śmiech Nowy wpis
@Kikka

Boże kochany kto was stworzył ?chyba pinokio i ulepił was z plasteliny słabeusze

DON DIEGO Nowy wpis
@Szczęśliwa pracownica

Ciekawe kto szerzy taka propagandę kuziel jego (usunięte przez administratora) z kamer Wiesiek albo ktoś z zarządu. Może zastanówcie się nad pracą dla u putina bo w szerzeniu propagandy kłamstw jesteście nr 1.

No elo ekspedycyjne (usunięte przez administratora). Witamy w kolejne wspaniałe dni gdzie kierownik przychodzi naburmuszony bo robota nie jest zrobiona do końca po czym przez cały dzień napatoczy mu się (usunięte przez administratora) ekspedycyjny ((usunięte przez administratora)) którą do końca zmiany ruga i się czepia bez powodu. Trzymajmy się w jakiś sposób i uciekajmy póki się da

@..

Pracowałem na ekspedycji dawno temu. Zauważyłem pewną regułę często stosowaną w różnych służbach: " Im (usunięte przez administratora), tym lepszy bo można Nim łatwo sterować. Samodzielne myślenie nie jest cechą pożądaną"

@JF 100 %

Administrator usuwa prawdziwe opinie na temat tego zakładu pracy i traktowania pracownika na ekspedycji. Maczane paluszki kierownika z tego działu są

@..

Zgodnie z regulaminem portalu GoWork usuwane/moderowane są jedynie wpisy, które naruszają przepisy RODO lub zawierają wulgaryzmy.

@..

Ale ktoś wciska kity na temat kierownika. Nic z tych rzeczy nie miało miejsca.

Śmiech Nowy wpis
@..

pracuję w Farmacolu już dosyć sporo lat i nigdy takich skontuzjowanych narzekających papilonów nie widziałem przychodzą młodzi oderwani od pieluchy i myślą że będą leżeć i nic nie robić a najlepiej idz do MOPS-u i dostaniesz zasiłek dla weteranów nieróbstwa

.. Nowy wpis
@..

To chyba nie pracujesz na ekspedycji i nie wiesz co się tam dzieje lub raz na jakiś czas przychodzisz stąd Twoja ocena albo jesteś kierownikiem z ekspedycji i sam o sobie piszesz że nic takiego miejsca nie ma. Oczywiście że ma to miejsce bo ten kierownik to taka osoba gdzie mu ktoś mocniejszy opór stawia to się z nim przekrzykuje i nie daje dojść do słowa pomimo że sam kierownik nie ma racji a jak jest ktoś kto się mało udziela czy się godzi na jego warunki to potrafi się czepiać bez powodów tej osoby albo wyśmiewać przy wszystkich. Wiele takich sytuacji było lub się dzieje i każdy to widzi ale nikt nic z tym nie robi bo każdy pilnuje swojego nosa albo powiela to samo po kierowniku. Także proszę nie mówcie mi że takie rzeczy nie mają miejsca bo doskonale każdy wie że mają ale nie jest to mówione na głos przez nikogo

Siwy

Od tej hurtowni trzy cie się z daleka (usunięte przez administratora) zarobki najniższa krajowa od 2200 max 2600 na rękę no chyba że będziesz charowal w soboty niedzielę nadgodziny to albo coś kapną na lody albo do wybrania będą dni. Niedziela oczywiście jeden dzień za jeden nie liczcie na więcej. (usunięte przez administratora) brud chamstwo ludzie uciekają brak łazi prysznicy do domu jedziesz śmierdzący po pracy bo jest co robić esesmani gonią wymagają braki w ludziach robisz za 2, 3 nie raz fałsz obłuda za plecami obgadywanie (usunięte przez administratora) do kierownictwa a potem uśmiechy głupie. Przełożeni co jeden to ważniejszy większość nie zna słowa dzień dobry dowidzenia nie mówiąc o reszcie jak podstaw nie znają itd itp jednym słowem tragedia i cud w jednym ze coś takiego stoi funkcjonuje zarabia że jeszcze bhp się nie przyj... do warunków pracy np pip do nadurzyc (usunięte przez administratora). Ktoś tu ma nieźle (usunięte przez administratora) kosztem ludzi. Pozdrowiam chcesz się przekonac zerknij lubisz (usunięte przez administratora) wychodzić spocony śmierdzący bez kąpieli z pracy to miejsce wsam raz dla ciebie.

@Siwy

Spełniamy wszystkie przepisy regulujące funkcjonowanie hurtowni farmaceutycznych, czego dowodzą wyniki przeprowadzanych kontroli. Jeżeli Pan/Pani ma jakiekolwiek sugestie prosimy o kontakt poprzez system zgłaszania naruszeń Sygnalista https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/system-zglaszania-naruszen/

Beka
@Grupa Farmacol

To jakim cudem przechodzicie kontrolę odnoście grafików. Według prawa musi być przekazany na 7 dni przed kolejnym tygodniem pracującym a tego tu nie ma!!! Jest wystawiany 3,2 dni przed kolejnym tygodniem pracującym

...
@Beka

Jak to mówią grafik jest miesiaczny na komputerze i niby każdy może mieć do wglądu. Ale tak patrząc to nie mamy dostępu do kompa co jest chroniony hasłem.

@Beka

Grafiki są tworzone z należytym wyprzedzeniem, jednak ze wzg. na nagłe absencje, mogą być aktualizowane na bieżąco (takie sytuacje dozwolone są w przepisach prawa).

@Grupa Farmacol

No spełniacie najniższe warunki standardy jakie musicie spełnić żeby istnieć bez łaski. 2200 na rękę musi być tj 3010 brutto łaski bez mamicie ludzi oszukujecie na wstępie plus premia po wypłacie okazuje się że premia wliczona w podstawę. Prysznice łaźnia po co za duże koszta niech ludzie śmierdzą po pracy potem i w domu się kąpią za swoje. Mistrzowski plan odwaliliście na święta z bonami chcieliście aby ludzie kupili od was towar waszej produkcji o wartości 500zl wstyd. Gdyby ludzie nie zastrajkowali dali by dziecia pod choinkę witaminę C od was. Wczasy pod grusza brak nic nie dajecie jesteście największymi dziadami w rejonie i do tego kłamcami wyzyskiwaczami. Hurtownia powinna nosić nazwę KL farmacol. Dlaczego jeśli któryś z zarządu jest na tyle wyedukowany lub prezes to się zorientuje dlaczego KL.

@Grupa Farmacol

UWGA! To jest kłamstwo. Grafiki są tworzone przez kierowników w poniedziałek i wtorek. Wywieszane są w środy około godziny 13. Jesteście głosem pracodawcy na tym serwisie a dopuszczacie się bezczelnych kłamstw. Jakim prawem dopiero w środę popołudniu pracownik dowiaduje się czy weekend ma pracujący czy wolny? Proszę odnieść się do tej sprawy rzetelnie a nie tylko powielacie te gotowe formuły, które nic nie wnoszą do dyskusji.

@Grupa Farmacol

A czy prawo pracy dopuszcza zmuszanie pracowników do przyjscia w weekend bo nagle pod koniec tygodnia okazuje się że jest dużo pracy? Nie pisze tutaj o planowanej niedzieli na rano i na noc tylko o sobotach na rano. Zazwyczaj nie są pracujące ale zdarza się ze np w czwartek dowiadujemy się ze magazyn bedzie otwarty również w sobote rano i zaczyna się tasowanie grafikiem bo trzeba poprzestawiać i dopisać ludzi na sobotę.

Beka
@Grupa Farmacol

Tak sobie każdy może tłumaczyc. Chcecie mi powiedzieć że przez 2 lat jak tu pracuje co tydzień 3 dni przed kolejnym tygodniem pracującym nagle muszą zmieniać grafik? Śmieszni jesteście. Wielokrotnie nikogo nie ma na L4 a mimo to grafitu nie ma wcześniej niż na 3 dni przed kolejnym tygodniem pracującym. W komputerze jest dla wglądu tylko dla pipu ale on nie ma nic wspólnego z naszymi zmianami, tam tylko się zgadzają nazwiska nic więcej.

Faustyna xD
@Siwy

To, że nie ma łaźni prysznica to swoją drogą ale człowiek nawet nie ma jak się przebrać po pracy bądź przed bo szatnia jest DAMSKO-MĘSKA ... Normalnie masakra...

Olik
@DON DIEGO

Ja za wasze ściemy i stanie tam gdzie nie ma kamer i walenie w klawisze na telefonach bym nic nie dała żadnych premii my co nie które zapierniczamy a nie którzy siedzą w boksach i udawają że pracują a kierownicy zmian nocnych mają to gdzieś bo i tak się boją cokolwiek odezwać bo się boją żeby ktoś nagle nie poszedł wcześniej do domu na przepustkę Pracodawca chyba wie i widzi kto pracuje albo ściemnia i tu ma racje bo zapewne się przekonał za ubiegły rok jaka mieszanina była wśród pracowników i komu można zaufać ja nie narzekam pracuję i mam też rodzinę na utrzymaniu a w narzekaniu to widać kto kwiczy chyba ściemniacze i nieroby

@Olik

Jezeli szczytem twoich ambicji jest ta firma to niestety nie ma o czym z toba rozmawiać. Nie dziwie się ze ludzie maja gdzieś ta robote bo zarobki są więcej niż średnie a wymagania maja. Kiedyś przy starej ekipie jeszcze jakoś to było ale ta firma coraz bardziej staje się pazerna na pieniądze i jest coraz gorzej

@eM.

Zauważane, ewentualne nieprawidłowości prosimy zgłaszać poprzez system zgłaszania naruszeń: https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/system-zglaszania-naruszen/

Mbvm
@Grupa Farmacol

Smieszni jestescie caly czas odpowiadacie tak samo beznadziejnie. Jak sie nie ma nic madrego do powiedzenia to sie nie odzywajcie bo i tak nic z tego nie wynika. Cala firma zaklamana i te wasze odp sa na tym samym poziomie co caly zaklad. Robicie co chcecie kosztem pracownikow. W kiblach (usunięte przez administratora) i smrod, stanowiska pracy smiech na sali. Kierownicy tragiczni a wy tu sobie (usunięte przez administratora) urzadacie i udajecie super fajnych ludzi po drugiej stronie ekranu.

Stevenson
@Faustyna xD

Damsko - męska? Gdzie? Bo chyba piszesz o jakimś innym Farmacolu? Przecież mamy osobno szatnię damską i osobno szatnię męską, są to dwa oddzielne pomieszczenia. Łaźnia? Prysznic? Może jeszcze salon SPA i masażu Ci ogarnąć? Już widzę jakby to wyglądało potem w opiniach gdyby zrobili prysznice, że mycie jeden po drugim, że brudno, że zagrożenie grzybicą i bla bla bla, cokolwiek by nie zrobili znajdą się tu imbecyle co to znowu będą narzekać i wieszać psy. Kończysz robotę, jedziesz do domu i bierzesz prysznic w swoim domu, jakoś nie widzę problemu.

@Faustyna xD

Szatnie w Grupie Farmacol nie są koedukacyjne. Prosimy o nie szerzenie dezinformacji.

@Stevenson

Przez kilka tygodni była wspólna szatnia damsko męska. Tam dalej za jadalnia.

@Grupa Farmacol

UWAGA! Kolejne kłamstwo. Na korytarzu, między salą konferencyjna a działem reklamacji, znajduje się szatnia koedukacyjna. Korzystają z niej nowo zatrudnieni. Jest to jedno pomieszczenie a szafki przydzielane są bez względu na płeć. W ciągu tygodnia oficjalny profil pracodawcy skłamał w tematach premii frekwencyjnej, grafików oraz w kwestii szatni. Drogi zarządzie, zatrudniliście (awansowaliście?) na to stanowisko osobę niekompetentną. Osobę, która swoimi kłamliwymi komentarzami bardziej szkodzi wizerunkowi firmy niż go ociepla.

kondzio
@Olik

bo taka jest prawd co kolega napisał a kierownicy zmiany bynajmniej na noc co robią nic nie robią a my pózniej musimy nadrabiać i się denerwować

OLIK
@Stevenson

NIE KTÓRYM JUŻ SIĘ W GŁOWACH POMIESZAŁO CHYBA I WYMYŚLAJĄ NIEBIAŃSKIE WYGODY I CO NIE KTÓRYM KONTUZJA NA GŁOWĘ UDERZA

Faustyna xD
@Stevenson

Noo damsko - męska. Wiem bo tu pracuje i właśnie w takiej szatni jestem...

Pracodawco, farmacol skoro postanowiliście odpowiadać na nasze komentarze i opinie to proszę wytłumaczyć dlaczego rezygnujecie z prwmie frekwencyjnej półrocznej??? Skoro to była forma nagrody dla osób które miały cały czas 100% obecności.. sami sobie pod sobą dołki kopiecie.

@..

Dokładne tak.Jak firma chce zmotywować pracowników skoro zabiera bonusy? Jeżeli nie premia frekwencyjna półroczna to powinien być dodatek stażowy,dodatek za szkolenie nowego pracownika. Dobrym pomysł podpowiadam: bonus dla osób,które mają najwięcej nadgodzin i są pomocni zwłaszcza w czasie sezonu i niedoboru pracowników oraz w sezonie wakacyjnym.

@Zelda

Nie zawsze są nadgodziny i nie na każdym dziale więc twój pomysł nadaje się do kosza. Normalna nagroda to by było te 600zl premi w nagrodę za 100% a jak mało osób z tego korzystało to to zwiększyć i tyle.

@Ehh

Powinien być dodatek za ekspolatację zdrowia i to konkretny.To nie żart.Praca w logistyce nie jest lekką pracą. Przerzucanie ciężkich pojemników nie tylko na ekspedycji,ale i na kontroli i na stacjach powoduje uszczerbkiem na zdrowiu. To liczne kontuzje,urazy.Ile można nieprzerwanie pracować z przeciążeniem kręgosłupa,z zapaleniem stawów? Tak samo długie km na stacjach powodują uszkodzenie żył.Pracodawca nie zapewni stosownej rekompensaty finansowej,a pracownik musi czasem podjąć się operacji prywanie.Kogo to obchodzi skąd weźmie na to pieniądze? Niech tak dalej firma robi,a wkrótce stała załoga już mocno sfatygowana się wykruszy. Teraz poczuli się pewniej bo pojawili się nowi z Ukrainy,ale jak zobaczą jak ta firma działa,jaka jest płaca i sprzęt to zrezygnują. Po za tym jest jeszcze kwestia selekcji kandydatów.Słabe ogniwa(lenie,nierozgarnięci,niekumaci i tak odpadną).

....
@Zelda

Jak pracodawca nie umie nawet zadbać o odzież. O odpowiednie buty czy strój pracowniczy. Dają śmieszne grosze za pranie. Więc też nie zadba o opiekę zdrowotna.

@..

Od 1 marca 2022 roku nastąpiły zmiany wynagrodzeń zasadniczych dla pracowników magazynów. Zasady na jakich one nastąpiły opisane były w komunikatach przekazanych pracownikom na tablicach ogłoszeń. Dodatkowo wyjaśnione będą w listach dołączanych do aneksów do umów. Szczegóły zmian oraz sposób ich przeprowadzenia, jeśli wymagają dodatkowej informacji, wyjaśnią Kierownicy Magazynów. Prosimy o skontaktowanie się z kierownikiem magazynu w którym Pan/Pani pracuje.

@Zelda

Serdecznie dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że poddamy ją szczegółowej analizie.

Dtotohaha
@Zelda

Jak jesteś schorowany to idź do lekarza i dostaniesz rentę bo najwidoczniej jeszcze nie widziałeś co to ciężka robota a na ekspedycji nie jest ciężka robota bo nie przezucasz tonami paczki a najwidoczniej potrzebowałbyś pracę w fotelu i telewizor Nie bądź chłopie żałosny!

to ja
@Dtotohaha

Nie jest ciężka robota na ekspedycji ? A byłeś kiedyś na rampach zwłaszcza na nocnej zmianie ?

@Dtotohaha

Chłopie co ty wypisujesz za bzdury?Nie jestem facetem!!!Skoro piszę,że na stacjach są i ciężkie przedmioty to znaczy,że tak jest. Tak samo twierdzą babki na stacjach.Mamy liczne przeciążenia,kontuzje i urazy(przerzucanie ciężkich zgrzewek z nutridrinkami, syropy,wody i roztwory do iniekcji,szklane butelki z sokami i lekami(borasol i rivanol).Często i w dużych ilościach. Zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym i w czasie akcji rabatowych ciężkie produkty są kompletowane w konkretnych ilościach. Renata?Na jakim ty świecie żyjesz chłopie?W Polsce jest problem nawet z niepełnosprawnością. ZUS żałuje schorowanym nawet tych uwałczająco-niskich świadczeń. Lekka praca?Kto by nie chciał mądralo.Wiadomo jak wygląda rynek pracy.Jednak ty jak widać nie masz o tym pojęcia. Jesteś oderwany od rzeczywistości skoro dziwisz się ludziom,którzy pracują fizycznie,a zdrowia nie mają. Jak widzę takich mądrali to mnie wykręca.Skoro jesteś taki zdrowy i silny to dalej zapieprzaj jak gladiator. Widać,że masz mentalność pokornego sługusa,niewolnika i robola.Tacy jak ty godzą się na wszystko,przytakują i kłaniają wyzysującym. Tacy jak ty nie chcą nic ulepszyć,poprawić i zmienić.Nie masz pojęcia mądralo co to ergonomia w pracy. Nie pisz zatem,że w Farmacolu jest lekka praca.Chyba,że robisz tzw.dobry marketing.Masz coś z tego?

Don Kichat
@Dtotohaha

Herkules się cholera znalazł.Poczekamy,aż perdalnie ci kręgosłup,siądą mieśnie,stawy i ścięgna. Wtedy wyślemy cię na komisję do ZUS lub sam będziesz szukał pracy na ochronie.

Szczery
@Dtotohaha

Widać,że robol to stan umysłu.Niewolnik i siłacz,który pokornie zgina kark.

@to ja

Ja pracowałem na ekspedycji na nocną zmianę ale jak widziałem obiboka chudego w okularach jak ściemnia albo jara papierosy na pace to wolałem się zwolnić i iść do Amazona a wy róbcie robotę za niego bo tylko śćieme walił chudy krzykacz albo siedział u zmianowych i dziwić się później że ludzie uciekają z ekspedycji i dziwię się że chyba nadal farmacol go trzyma obiboka bo w większości z nocnych zmian ludzie uciekali tylko przez niego

On
@Dtotohaha

Zapraszmy ma rampy wytrzymasz tydzień to daje ci swoją cała premie. Paczki są ale to jakieś 20/30% całego towaru,resztę to ciężkie pojemniki pełne syropów, duże kartony pieluch czy pełno kartonów bocznego które zazwyczaj są ciężkie.

On
@Dtotohaha

Taka lekka robota? To dlaczego mówi nie wytrzymują fizycznie i się zwalniają? Cały czas są u nas bramki i całyagazyn musi przychodzić nam pomagać. Ale chyba wzywali nie te osoby co trzeba bo wystarczyło ciebie zawołać to byś wszystko sam zrobił. Następnym razem zgłoś się do kierownika że chcesz iść na ekspedycje.

Lucyfer
@Zelda

Wiadomo o kogo chodzi ten brodaty koordynator z nocki!!! On ma jakieś ciężkie zajęcie? dziwga coś ciężkiego? Niech się wypowie ktoś kto go widzi w akcji...

@Yy

Ten chudy obibok potrafi zrobić więcej w 30min niz ty robiłeś na całej dniówce. Więc nie gadaj głupot. Na nocce jest 4/5 osób które coś tam robią i potrafią nadgonic z robota reszta się nie nadaje albo mówi że nie będzie tak zapieprzac za takia małą wypłatę. W tych 4/5 osobach jest właśnie ten chudy w okularach. A ludzie się zwalniają i nie chcą chodzić na nockę bo jest za dużo roboty i ciągle mało ludzi że trzeba robić za 2..

@Don Kichat

Ale ja jak najbardziej popieram, bo praca nie na każdym dziale jest lekka. Na czarnych są bardzo ciężkie kartony, które często trzeba przenieść z palety na paletę i niestety ale nikt nie pomoże, więc niech każdy wypowiada się za siebie

@Zelda

Zadania wykonywane przez Pracowników GK Farmacol powinny być realizowane zgodnie z przepisami wynikającymi z rozporządzenia BHP. Jeśli obserwują Państwo zachowania, które - Państwa zdaniem - mogą odbiegać od obowiązujących norm - prosimy o dokonywanie zgłoszeń bezpośrednim przełożonym lub poprzez system zgłaszania naruszeń dostępny na stronie internetowej GK Farmacol.

Bobh
@.

Ale na czarnych się więcej siedzi między regałem tak gdzie kamera nie sięga niż robi. Byle tylko szybciej nie skoczyć i żeby kierownik nie wysłał ich na kontrolę.

jeet
@Lucyfer

brodaty widzi ciężką pracę chyba w gadaniu prawie przez całą nockę ze swoją lubą co ją wkręcił bliżej kierowników zmian a jak idziemy z kontroli po braki to cały czas ględzi z dziewczynami pytam gdzie kierownicy zmian?

@Bobh

No ja się wcale nie dziwię, bo niestety ale gdy na czarnych jest tyle pracy, że nie idzie tego wyrobić a do pomocy nikogo nie dadzą, to z jakiej racji mamy się spieszyć żeby do innych chodzić? Kiedy jest czas na siedzenie, to jest czas, ale kiedy trzeba (usunięte przez administratora) To tak jest. Nie jestem z Katowic, wypowiadam się za swój dział. Ps. Kierownik magazynu jest po naszej stronie, bo widzi jak się staramy, więc...

Kids
@M.

W Katowicach czy mają 300 czy 800 zawsze kończą o tej samej godzinie byle ich nie wysłali na inny dział do pomocy. Idziesz po czarne a tam ani jeden zrobiony patrzysz w prawo a dziewczyny sobie siedzą na paletach między regałami bo nie ma tak kamery. Tak naprawdę czarne zaczynają dopiero robić koło 1:30 a tak to przeciągają byle ich nie robić. Popołudniu tylkk wszystko jest robione na bieżąco. Może u ciebie w oddziale jest inaczej ale w Katowicach tak wygląda.

kaspian
@jeet

Hahahhaa, odezwała się :D akurat mistrzyniami w gadaniu o pierdołach zamiast robić jest właśnie kontrola, niektóre laski tylko tam pracują, pozostałe stoją i gadają, wszyscy to wiedzą. Patrzcie najpierw na siebie a potem oceniajcie innych przekupki.

@Lucyfer

I co z tego że się będziemy wypowiadać o brodatym pseudokoorynatorze skoro Kierownictwo wyżej tego nie zauważa jakiego nieroba mają który non stop tylko dyskutuje a swoją pupilkę wsadził obok Kierowników zmian koordynator powinien dać przykład jak to robią dziewczyny koordynatorki a on cały czas krąży po magazynie I gada i gada i za co mu farmacol płaci ? to nie wiemy może bardziej przyjrzeć się temu osobnikowi bo kiedy idziemy po leki na stację to nigdy go nie widziałam aby coś robił tylko udaje że coś robi nosząc skaner

@Zelda

Jak jesteś schorowany to idź na rentę i pracować na recepcję w HOTELU!!!!!!

Mlody
@Kids

Dalej tak robią? I nic im nie powiedzieli? Jak tam robiłem dwa lata temu to też tak robiły. Widzę że farmacol ma to gdzieś a ekspedycja potem musi gonic.pozdro chłopaki.

Ciężki
@Zelda

Podoba mi się Twoje podejście do pracy . Jakkolwiek system pracy w Farmacolu jest dobrze opracowany tak sama logistyka w większości oddziałów niestety kuleje . Począwszy od komory przyjęć poprzez magazyny i kończąc na ekspedycji widać wiele nieprawidłowości które wpływają na płynność i komfort pracy a co za tym idzie również na wydajność . Dużą odpowiedzialność ponoszą tu kierownicy , ich brak kompetencji i często żenujące podejście do swoich obowiązków .

@Ggg

Powiedział co wiedział.Gdzie ty żyjesz?Na jakim świecie?Porady w stylu idź na rentę?W Polsce? W kraju gdzie schoroany człowiek nie może liczyć na głodową rentę w wysokości kieszonkowego. Z tą recepcją hotelową to naoglądałeś się za dużo filmów. Nie dawaj już dobrych rad bo ręce opadają.Pamiętaj,że i tobie kiedyś zdrowie się posypie. Nie jesteś wieczny,nie jesteś z gumy.Wtedy ktoś doradzi tobie:''Idź na ochronę". Praca w farmacolu mogła by być bardziej ergonomiczna,gdyby mądrzy od ustalania lokalizacji poszczególnych leków(ciężkich) posłuchali próśb i sugesji pracowników ze stacji. Tak samo na kontroli ciężkie pojemniki powinni sprawdzać faceci lub silne osoby,które mają mocny kręgosłup. Skoro ciężkie produkty są na stacjach i powodują kontuzje i przeciążenia to coś tu jest nie tak z BHP.

@Kids

I co z tego że siedzą a my zapierniczamy a Kierownicy z nocnej zmiany mają na to (usunięte przez administratora)..Ne bo sami siedzą na telefonach jak M

@Zelda

Widocznie ty jesteś nie kumaty i słabym ogniwem w farmacolu I nie kumasz co to ciężka praca bidoku podniesiesz jakąś paczkę i ci żyły pękają nie bądź śmieszny i żałosny haha śmiechu warte jak ci ciężko to idź do ochrony i będziesz w stołek pierdział i tak ci będzie ciężko i będziesz narzekał hahahaha

Hunter
@Grupa Farmacol

Nie zgadzam się z Państwa wypowiedzią. Olewaja państwo każda prośbę pracownika, ludzie chodzą i proszą. Potem skarżą się Państwo kierownikom na magazynie i tacy ludzie są gorzej traktowani i dawani na najgorsze zmiany :))

Ahtung
@Hunter

Przeciez zawsze tak bylo a decyzje organizacyjne to porazka. Robienie na zlosc jak w przedszkolu i wszystko zalezy jaki akurat dany "kierownik" ma humorek. Kierownicy magazynu powinni isc na mocne szkolenie z kultury i traktowania ludzi.

@Yy

Kolejny mądrala,który zgrywa Herkulesa.Taki luzik dla ciebie ta praca?Poczekamy,aż będziesz miał kontuzję. Nie szanujesz słabszych?Nie ma się czym chwalić pajacu. Dumny,że (usunięte przez administratora)Normalnie osiągnięcie.Ale pamiętaj wszystko do czasu. Kolejny lub ten sam pod innym nickiem wyskakuje z pracą na ochronie.Sam sobie idź na ochronę. Nie moja wina,że nie mam zdrowia.Nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz. Tak się składa,że mam różne sensowne pomysły,ale w tej firmie nie mogę liczyć na lepsze stanowisko. Jak czujesz się dobrze w roli (usunięte przez administratora) i robola,któremu jest niby tak dobrze,a praca dla niego to luzik to twoja sprawa. Rób tak dalej,a ruina zdrowotna gwarantowana.Nie zapomnij o tym wspomnieć przy najbliższej kontuzji,urazie. Nie zapomnę wtedy ci napisać czegoś na ten temat. Ale jesteś niekumaty skoro tego nie rozumiesz i popisujesz się jak ci ta praca pasuje. Widze,że kogoś tu zabolała moja opinia i mentalności niewolnika.Stąd etykiety i nabijanie się. To typowa reakcja na krytykę.Niech ci żyłka nie pęknie i żółć nei zaleje. A teraz (usunięte przez administratora) śmieszny i żałosny niewolniku,zgłoś się na wszystkie nadgodziny i jeszcze przemebluj cały magazyn. Wedle mnie możesz nosić ciężary aż nie padniesz na pysk. Nikt was zgredów o komentarz nie prosił.Piszecie te swoje madrości i pokazujecie jacy jesteście mali. Żegnaj (usunięte przez administratora)

@Hunter

Dziękujemy za opinię. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, niestety ta opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chciałaby/łby Pani/Pan dokładniej opisać sprawy, które Panią/Pana zaniepokoiły, prosimy o wiadomość na adres kontakthr@farmacol.com.pl

@Ahtung

Dziękujemy za opinię. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi z Państwa strony. Jeśli chciałaby/łby Pani/Pan dokładniej opisać sprawy, które Panią/Pana zaniepokoiły, prosimy o wiadomość na adres kontakthr@farmacol.com.pl

@Zelda

Jesteś chłoptasiu żałosny widzę że do Farmacolu przybłodziles albo mama Cię wygnała do pracy i narzekasz że ciężko bo myślałeś że tu w Farmacolu bedziesz ściemniał po regałach niestety tu clebusia darmowego nie dostaniesz na chleb trzeba zapracować a jak ci nie pasi do idź do MOPSiku hahahaha

@jeet

Możesz sobie pisać jak i tak tym typem nieroba chodzącego po magazynie ze skanerem i gadającego nikt nie zajmie się dobrze napisane wcześniej w komentarzach że brodaty pseudokoordynator tylko ściemnia po regałach i za co mu firma płaci to nie wiem

Jjkkkkk
Klient
@XD

Tak zgadza się to prawda robi tylko zamieszanie . Kolejna osoba to Elusia na kontr. Całą zmianę nockę przegadala 17.03.2022r. Doszczętnie całą nikt jej ani słowa nie powiedział. Sabina takiej osoby udaje że nie widzi .Gdyby to inna osoba rozmawiała se tak to by ją widziała i reagował. Więc rozmawiając nie jest się wydajnym. Była by wydajna gdyby pracował dalej Sob. Pat. To by jej podawał pojemniki w których było by dużo lini minimum 20. To by była kobieta wydajna.Cala zmianę przegadac to trochę niepoważne .

@XD

Informujemy, że praca zespołów na terenie magazynów poddawana jest regularnej kontroli. Ewentualne, zidentyfikowane nieprawidłowości są przez nas weryfikowane i poddawane procesom naprawczym. W celu ułatwienia komunikacji zachęcamy aby wszelkie zgłoszenia dot. funkcjonowania Grupy Farmacol kierować poprzez stronę internetową https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/system-zglaszania-naruszen/

@jeet

To prawda że łazi po hali że skanerem i udaje że pracuje a najwidoczniej to nie przeszkadza widocznie nikomu a zwłaszcza Kierownictwu że takiego nieroba trzyma a jak się idzie po braki to nic tylko stoi i gada z koleżankami a zwłaszcza że swą lubą co przy Kierownikach zmian jest a od nas na kontroli wymaga się szybkiego skanowania z prędkością lecącej rakiety

Typek
@Lucyfer

Tak my go widzimy w akcji brodaty dyskutuje a nie pracuje kto i dlaczego go ktoś zrobił koordynatorem!!?w porównaniu do dwóch Koordynatorek co pracują na noc to one powinne zostać Kierowniczkami bo nadganiają robotę a on ściema wali i chyba za to został pseudokoordynatorem śmiechu warte haha

Jaaaa
@Grupa Farmacol

Wszystko ok pracownicy magazynu dostali podwyżkę a co szacowna firma powie o przewoźnikach? Paliwo poszło prawie drugie tyle do góry, ZUS do góry a stawki w miejscu. Przed pandemia zabrano nam po ok 1000 zł zekomo że pandemia ( woziliśmy tyle samo jak nie więcej towaru ) teraz też towaru nie schodzi mało, co poniektorzy się czasami nie zdołają zapakować a wy ,zapominacie o podwyżce

@Ahtung

Widzę, że nie tylko w Morach przydałoby się takie szkolenie dla zmianowych....

@Jaaaa

Farmacol nie ma bezpośredniego wpływu na wynagrodzenia kierowców, te ustalane są z firmami transportowymi, które świadczą usługi na rzecz spółki w ramach relacji b2b. Zapewniamy, że podjęliśmy odpowiednie kroki, w ramach których nastąpi ustalenie nowych warunków współpracy odpowiadających aktualnej sytuacji na rynku. Na przyszłość prosimy o komunikację z osobami, które bezpośrednio ustalają z Państwem warunki współpracy.

@Zelda

W życiu już ktoś dokonał selekcji i uznał Cię za słabe ogniwo i niekumata istotę. Dlatego pracujesz w Farmacolu.

zelda
@JF 100 %

mnie praca w Farmacolu odpowiada a ty 100% jf widocznie nie nadawałeś się do pracy w firmie i poszedłeś widocznie myć kible do amazona

eM
@Yy

To po co wchodzisz na stronę Farmacolu, skoro pracujesz w Amazonie? Tęskno Ci pewnie ;0)

speedee
@Typek

Zabawne, jak bardzo narzekacie na tego koordynatora. Dobra, może i nie ma tempa pracy takiego, jak koordynatorki z nocki, może i czasami stanie i pogada, ale kurczę, robota mimo tego idzie sprawnie na taśmie i szybko. To nie obóz pracy, żeby nie móc do nikogo gęby otworzyć, bez przesady. Można pogadać i równocześnie pracować, a jeśli już naprawdę chcesz doczepić się do gadania zamiast roboty to idź na kontrolę i zobacz, jak niektóre paniusie tam gadają. I to nie jest tak, że gadają i robią, tylko stoją przy komputerach innych pań i gawędzą, jeszcze tylko im kawkę zaparzyć i podać, a robota stoi i to już bardzo wielu pracowników widziało, jak wygląda praca tych pań tam u góry, a tylko narzekają, interesują się innymi pracownikami i robota nie idzie, więc zejdźcie w końcu z tego koordynatora i otwórzcie oczy.

@JF 100 %

To wy,którzy tak mnie oceniacie jesteście niekumaci skoro nie rozumiecie o co mi chodzi. Większość pracowników na stacjach uważa,że praca na tym dziale jest nieergonmiczna i powoduje liczne kontuzje i przeciążenia. To wy,którzy po mnie jedziecie jesteście słabym ogniwem,gdyż macie podejście do pracy (usunięte przez administratora) Na wszystko się zgadzacie,nic nie chcecie ulepszyć i poprawić.Nie obchodzą was słabsi. Powiem więcej wy karmicie się dopieprzaniem innym,a to ściadczy o waszym zaniżonym poczuciu własnej wartości. Dzień bez dowalania to dla was dzień straconym. Coś naturze niewyszło w toku ewolucji skoro egzystują takie ogniwa jak wy.

@Yy

Przez takich jak ty i inni obecni na tym forum w faracolu nie jest lżej,gdyż na wszystko się godzicie i nic nie ulepszacie. Jesteś z siebie taki dumny,że zapieprzasz.Ale pamiętaj twoje zdrowie nie będzie wieczne,a siły opadną.

@speedee

Zapewne odezwała się jak ktoś napisał wcześniej protegowana brodatego z nocnej zmiany nadająca się tylko do zakładania klipsow na pojemniki ha

@Zelda

TO SKORO CIĘ BIORĄ JUŻ KONTUZJE I CIERPISZ Z POWODU NIERÓBSTWA TO IDZ NA RENTĘ I PRZYJMĄ CIĘ OD RAZU DO OCHRONY

Maja

Zgadza się to uwłaszcza godność kobiety a ona nawet wstydu nie ma nie dość że płaszczy cztery litery na stołku i bawi się telefonikiem my skończyłyśmy na kontroli o 3.30 pracę i poszłyśmy do domu a ta roznegliżowana paniusia co tylko potrafi klipsiki nakładać na pojemniki siedziała cały czas i hihi śmiechy urządzała sobie z kierownikami zmian moja koleżanka dzwoniła do mnie 02.20 i mówi że jak my nie mamy już nic do roboty to musimy iść wczesniej do domu a później musimy odrabiać My schodziłyśmy z góry kontroli na dół to było słychać aż na górze jak się bawią na dole że aż M...ał na biurku siedział z radości bo paniusi plecki było widać prawie z bielizną Pytanie dlaczego inni pracujący przy kierownikach zmian na nocnej zmianie jak ta paniusia z gołym brzuchem może siedzieć i prawie do końca zmiany i nic nie robiąc a my musimy iść do domu i pozniej odrabiać a płacone mamy po równo Może ktoś się zajmie tą paniusią bo psuje nam opinie i godność nam kobietom

Mora

Laska jakiej nie było i inteligencja może jej pozazdrościć każdy

Ok
@Maja

Całkiem ciekawe i zabawne jest gdy czytasz wypowiedzi jak ta i zastanawiasz się, kto psuje opinie? Ba! I godność. Opinia jest subiektywna i w tym przypadku ciężko stwierdzić, czy mała i rozjuszona grupka zawistnych kobiet jest odpowiednim punktem do opinii zasięgania. Mało tego! Godnym jest zajmować się swoim i okazywać klasę w podejściu do ludzi i pracy nawet tych "znielubionych", bo inaczej to my się wszyscy w tym smutnym świecie zjemy nawzajem. Słowem, widzę tu psucie opinii z waszej strony jak już, a z godnością tym bardziej nie ma to wiele wspólnego. Pora zmienić podejście w stylu "ktoś ma lepiej, to psujmy mu życie". To do niczego nie prowadzi. Nigdy! Rozumiem. Chodzi o sprawiedliwość, ale trzeba rozróżnić sprawiedliwość od emocji, które mówią nam "to mi się należy i już!". Jestem tylko wolnym obserwatorem, ale za to obiektywnym. "Ślinienie się" to raczej zła domena osób śliniących się, a nie tych, które są tego obiektem. Jak już wspomniałem jestem wolnym obserwatorem sytuacji, ale znam farmacol na tyle, że wiem, że bez kompetencji i odpowiedniego podejścia na pewne stanowiska nie można by było liczyć. Mała rada na koniec: podejście godne człowieka rozumnego, trochę klasy i skupienia się na sobie, a nie na podkopywaniu innych, a może i do was się ktoś kiedyś "zaślini" i nazwie was "paniusiami". Tego wam życzę, ale trzeba wyjść trochę ambicją poza kontrolę na magazynie- chyba, że to marzenie z dzieciństwa? Nie wiem. Szkoda mi tylko Pani od klockowania, jeśli czyta GoWork, bo pewnie nikt jej nawet nie spytał, czy czuje się dobrze z takim traktowaniem przez męską część współpracowników, a uśmiech w pracy to prawdopodobnie zwykłe bycie sympatycznym- wiecie co to w ogóle znaczy? Nie trudźcie się w hejtowaniu mojej luźnej opinii i tak nie przeczytam, bo tu już nie wrócę. Radzę natomiast zrobić grupkę nienawiści na Messengerze, a nie zaśmiecać fajnie przemyślany serwis internetowy subiektywnymi żalami do świata. Pozdrawiam.

Ok

@Grupa Farmacol

To może naprawcie te rampy na ekspedycji bo w końcu ktoś dostanie ciężkim pojemnikiem w głowę i będzie po człowieku. Zakręt śmierci gdyby nie ta krata..

ccc@
@Maja

Ciągle tylko narzekanie i obgadywanie pracowników, a może zamiast zazdrościć innym pracownikom to paniusie z kontroli wzięłyby się w końcu za robotę? Bo stać i pociskać pierdoły to każda z nich potrafi, obgadywać innych to potrafią, a potem robota stoi w miejscu przez nie tak, że dziewczyny z taśmy muszą iść i im pomagać bo obojętnie jak obstawiona by nie była kontrola to wiecznie taśma stoi. Niektóre paniusie to chyba mają tam płacone od ilości słów, które wypowiadają a nie od wydajności, a zamiast interesować się koordynatorami z taśmy i ubiorem koleżanek to może skupiłyby się na robocie i swoich obowiązkach? Bo ich zazdrość co do nawet już ubioru koleżanek jest po prostu żałosna, najwyraźniej same nie mają czym się pochwalić patrząc na średnią wieku u góry a o zerowym IQ nawet nie wspomnę u nich.

freddy
@Maja

Wstydu to nie mają panie z kontroli, które każdego obgadują a potem fałszywie uśmiechają się tym ludziom w twarz, niby dorosłe kobiety, swoje lata mają a rozumu zero, a zazdrość o urodę i figurę koleżanki z dołu to aż kipi z nich, ale w sumie co się dziwić, skoro tam u góry same starsze paniusie robią, co to ani figury, ani inteligencji, ani nawet wyglądu, za to wyszczekane jak przekupki z targu, może właśnie powinny na targu zatrudnić się?

Jaaaa
@Grupa Farmacol

Nie pisze jako pracownik, a jako przewoźnik, przy obecnych stawkach paliwowych każdy z przewoźników jest stratny na stan obecny po około 1500 zł miesięcznie na paliwie, nie wspomnę o niższej stawce vatu na 0aliwie co też my obrywamy. Nikt z państwa nawet się nie pofatyguje wybrać się na komory porozmawiać zobaczyć realnie jak sytuacja wygląda tylko wolicie nie odbierać telefonów albo obiecywać gruszki na wierzbie. Przewoźnicy ledwo zipia i oby to się nie zakończyło że staną bo niebedzie za co wlać paliwa...

JE 100 %
@Szczery

Praca dobra dla nastolatków bez kwalifikacji, którzy chcą zarobić na swoje pierwsze wakacje pod namiotem. Na ekspedycji taki cyrk, że dziennie powinni grać na zmianę Clown Song lub Entrée des clowns : En sifflant la Polka. Pozdrawiam serdecznie konfidentów, którzy na mnie nadawali. U mnie dużo lepiej niż u Was. :) Hahaha.

@ashes#
@Maja

Psuje opinię? Opinię to psują panienki u góry, które zajmują się ploteczkami, obgadywaniem, pokazywaniem sobie wzajemnie zdjęć i filmików, zabawą telefonem zamiast pracować. Ich krzyki i śmiechy słychać nawet na dole. Tak, mowa o kontroli. Już teraz prócz obgadywania koleżanek zajęły się nawet obgadywaniem kierowników zmian, wstyd!!! Dorosłe kobiety a zachowanie dzieciaków z gimnazjum. Tu przychodzi się pracować drogie panie, a nie stać przy komputerach koleżanek i śmiać się i urządzać sobie pogawędki a robota stoi. Interesuje je wszystko naokoło, ale ich własna praca i obowiązki w ogóle, a tylko wiecznie narzekają, żalą się, jak nie dajecie sobie rady siedząc tyłkami na krzesłach przy sprawdzaniu pojemników słuchając do tego muzyki na cały regulator to zmieńcie pracę na bardziej lekką, przynajmniej kontrola wyczyści się z tych dwulicowych panienek, które obgadują wszystkich a nie patrzą na siebie, zajmijcie się w końcu robotą a nie wsadzajcie nosa w cudze sprawy i w cudze życie. A co do odrabiania godzin to do kogo macie pretensje? Ile razy było tak, że wychodziłyście wcześniej bo robota skończyła się wcześniej? A potem narzekacie na odrabianie godzin? To po co wychodzicie? Znajdźcie sobie robotę i wychodźcie po ośmiu godzinach pracy, żaden problem.

@Zelda

Ktoś się podszył pod Zeldę i wypisuje bzdury.Prima Aprilis dla dzieciaków. Znowu ten sam głupek i palant pisze farmazony o rencie i pracy na ochronie. To na pewno jakiś dziadyga zgred.Odewał się tytan pracy o mentalności (usunięte przez administratora) Skoro jesteś niby taki pracowity to co jeszcze robisz i czego szukasz w farmacolu? Gnaj do pracy,gdzie cię docenią i tam się popisuj robolu. Jak wiadomo pajac pozostanie pajecem.

@Zelda

Szanowni Państwo, Każdy pracownik i każda praca jest ważna. Prosimy o powściągliwość w wyrażaniu swoich opinii.

Gutierez
@Dtotohaha

Dla takich (usunięte przez administratora) może praca na ekspedycji nie jest ciężka, ale nie wszyscy mają stalowe zdrowie i są przede wszystkim normalnymi ludźmi w przeciwieństwie do ciebie.

XDP
@Zelda

Ja się zgadzam z twierdzeniem że jak jesteś młody w moim wieku i nie wyrabiasz się z robotą i jesteś połamany i bolą Cię nogi krzyże kręgosłup to Ty zmień pracę w ochronie albo idź na rentę bo ja jakoś też pracuje w dziale ..... i nie narzekam jak Ty w każdym zakładzie trzeba pracować a nie opierniczac się najwidoczniej pomyłką u ciebie było przyjść do farmacolu a stwierdzając jak ująłeś że jestem np.ja albo ktoś z nas pracowity to dlatego pracuję w farmacolu I nie narzekam jak Ty najwidoczniej propozycją najlepsza dla Ciebie pracy byłaby praca w ochronie i pił byś sobie herbatkę i być może daliby Tobie fotel i telewizor i w tedy byłoby dla Ciebie praca hepi

mam co mam
@Zelda

chłoptasiu ty to rzeczywiście nadajesz się na rentę alb do ochrony pracę trzeba szanować a nie użalać się nad swoim niedołężnym sposobem wykonywanej pracy jak jesteś z chorowany to i do zus-u i tam cię wyleczą

Armando
@Szczery

Lepiej tego nie da się ująć, w końcu ktoś normalny napisał prawdę

Dinek
@Zelda

Chłopie ty nie widziałeś ciężkiej pracy ale powtórzę po kimś idź do ochrony albo na rentę a nie pisz bzdur my też jesteśmy młodzi I nie narzekamy na pracę w farmacolu widocznie jesteś słabego pokolenia xd

KMS
@Zelda

Idż do ZUS-u dadzą ci rentę i nie narzekaj bo ci żyła pęknie nie napiszę gdzie a pózniej do pracy w ochronie tam będziesz siedział i nic nie robił hahahahahahaha

riki
@Don Kichat

praca na ekspedycji jest ok i nie trzeba narzekać tylko trzeba sobie tą pracę dobrze zorganizować a nie płakać że jest ciężka praca na ekspedycji a Ty najwidoczniej już się wypaliłeś nieróbstwem i troszkę przeniesiesz parę pojemników i już narzekasz na skrzywienie życiowe też pracuję od niedawna i daję radę a w wiekszości to naprawdę pracujących na ekspedycji ze mną to faktycznie nadaje się do ZUS-u i na rentę socjalną bo w tym przypadku pracy na ekspedycji i mówienie ze jest cięzka praca to najwidoczniej (usunięte przez administratora)

@Bobh

Jakby Kierownicy zmian nie przymykali oczów na ściemniaczy między regałami I gonili ich do roboty to by wszystko było ok a tak Kierownicy zmian boją się co kolwiek odezwać a ściemniacze się z tego śmieją i mają to gdzieś

Lolek
@Zelda

Jak masz problem ze zdrowiem to idź do lekarza a nie wyżalaj się i nie przesadzaj z tą ciężką pracą bo jej jeszcze nie zaznałeś a jak jesteś sposkręcany życiowo to należy Ci się renta haha..bo nie którym jak tobie to Farmacolek życie uratował a jak dostaniesz rentę to Cię przyjmą do ochrony i tam dostaniesz telewizor i klapki będziesz sterował pilotem kanały telewizyjne i też powiesz że ciężką praca jest bo Cię palce będą boleć od wciskania programów na pilocie......hahahaha nie mogę człowieku takich bzdur czytać jakie piszesz

GG
@Zelda

Nie pajacuj kogoś bo sam nim jesteś a robota jak robota mnie się podoba a tobie jak jest ciężko to idz do apteki i tam będziesz nosił bandaże bo jak tu widzę to chyba same skontuzjowane osoby pracują i słabeuszki oderwane od maminej pieluszki a jak ci ciężko to rzeczywiście idz do ochrony albo na recepcję do hotelu

Ona

Dlaczego nie ma zgody na noszenie spodenek za kolan? Przecież idzie się ugotować w tym blaszaku tak jest ciepło. Przez okres letni powinna być zgoda na długie spodenki. Lepiej się będzie pracowac.

@Ona

Przepisy BHP ograniczają możliwość zmiany wymogów dotyczących ubioru pracowników na terenie magazynu.

@Ona

Może byś chciał jeszcze w klapkach chodzić a dziewczyny w bikini żeby chodziły śmieszny jesteś a przepisy BHP wyraźnie zabraniają i nie tylko na magazynie farmacolu ale i wszędzie na magazynach a jak Ci gorąco to idź pracować za ratownika na plażę w Sopocie xd

@Grupa Farmacol

To dziwne my nie możemy w spodenkach a dziewczyny z kontroli i taśmy chodza sobie w klapkach po magazynie... Jakoś nikt tego nie widzi..

Alojzy
@Ggg

Jakie BHP ?! Sam dziś na oczy widziałem jak dziewczyna po magazynie chodziła w klapkach. Tak w klatkach po magazynie! I jest to notorycznie że tak chodzą, żadnej ochrony. A jak już mówisz o BHP to firma powinna zapewnić ubranie robocze odpowiednie do warunków panujących na magazynie. A tego nie zapewnia.

@Ehh

Przepraszam ale jestem zbyt (usunięte przez administratora) żeby to zrozumieć

@Ona

Z tego co zauważyłam, to nie wszystkich obowiązują przepisy BPH. Jedni mogą nosić spodenki do kolan lub za kolano, sandały czy klapki, inni nie. Jedna może mieć koszulkę na ramiączka, druga nie bo komuś przeszkadza...

@M.

Dziewczyny w klapkach to nie widzą, w szczególności (usunięte przez administratora) ale jak facet w spodenkach wchodzi to kamerzysta wybiega z tej swojej kaciapy żeby tylko zwrócić uwagę.

@Ehh

Informujemy, że każda zatrudniona osoba w GK Farmacol jest zobowiązana do stosowania się do przepisów BHP. Kierownictwo magazynu jest zobligowane do kontroli ich przestrzegania.

Sandały do roboty ;D
@Grupa Farmacol

No jak widać nie kontrolują bo codziennie widzę dziewczyny w klapkach.

digison
@..

O ile nie śpi akurat w tej chwili w tej swojej kanciapie to wybiega hahahahaha. Połazi trochę po magazynie, poszwęda się, pochowa między regałami i wraca na górę na dalszą część spania. Ciekawi mnie tylko, czemu tak intensywnie perfumuje tą swoją kanciapę, że woń perfum czuć aż przy ubikacjach przy szatni a drzwi ma zamknięte i sam nie pachnie tak intensywnie tymi perfumami, pozostawiam to do rozważenia bo chyba wiemy wszyscy o co chodzi.....

@digison

Janina przestań już obgadywać każdego bo się już stajesz nie przyjemną koleżanką

Ligunia
@Ehh

Doczepiasz się do klapek a my przynajmniej nie jaramy po kibelkach kobiecych fajek elektronicznych jak wasza koleżanka z ekspedycji co pracuje od 12.00 ile razy była przyłapana jak jarała w kiblu przez niektóre dziewczyny a doczepiasz się klapek bynajmniej niektóre z nas nie łamią przepisów BHP jak wasza koleżanka

@Ligunia

Skonczcie juz na siebie nadawać!!!!! Czy wy nie rozumiecie, ze to właśnie jest na rękę gorze? Jezeli pracownicy kloca się między sobą to nie ma jedności i łatwiej jest im wami sterować.

Hdjsk
@Ligunia

To samo wynrobicie w kibelki, dlatego chodzicie w parach jedna stoi na czatach druga jara. I tak w kółko.

Waniek
@Ligunia

Zgadza się ona może jarać i siedzieć na telefonie i ścieme po kątach walić a my faceci nie możemy pyknąć dymka bo zaraz jakieś kontrole

Bob
@Ligunia

Tak właśnie koleżanka z ekspedycji w czarnych włosach jeśli o nią chodzi to ściemniara numer jeden albo telefon i słucha muzyki albo przegląda coś bez przerwy w telefonie I wysługuje się młodymi nowoprzyjętymi pracownikami ja wolałem się zwolnić bo wołem nie chciałem zostać I tyrać za kogoś a Kierownictwo ma na to (usunięte przez administratora)

Boom
@Ligunia

Wy elektrycznych nie palicie tylko normalne i dmuchawców dym do wentylacji. A wasza koleżanka dziewczyna od woskowego chodzi sobie w klapeczkach po całym magazynie, nie tylko ona.

Wazny
@Boom

Zastanów się co piszesz. Dziewczyna od wozkowego chodzi na rano i na 12 więc jakby chodziła w klapkach to napewno kierowniczka sekcyjna zauwazylaby nieodpowiednie obuwie. Jak również inni kierownicy na hali. A na rano ich jest dużo.

XYZ
@Wazny

Chodzi o tą z nocki

Barbi
@XD

Właśnie ona lubi obgadywać każdego a później udaje że nic się nie stało a jak jesteśmy w szatni to jej się gębą nie zamyka każdego potrafi oczernić dobrze że nie zawsze pracuje na nocne zmiany bo chętnie bym jej (usunięte przez administratora)

Aga
@XD

I dlatego ona pracuje osobno na automatach bo nikt z nią nie chce pracować i lepiej z dala od niej bo z jednej strony będzie z tobą się śmała a z drugiej strony Cię obsmaruje do innych koleżanek

@Ligunia

Nie potrzebnie tu pisałem bo widać że robi się tu.(usunięte przez administratora) I masz pecha nie jestem z ekspedycji, tam mogą sobie otworzyć bramy i mają chlodniej a my na środku magazynu nie mamy takich luksusów..

Lila
@XD

Dobrze że z tą (usunięte przez administratora) co robi na automatach ja nie pracuje na noc bo rzeczywiście obrabia każdemu cztery litery a pcha się i na siłę szuka znajomości co nikt z nią nie chce mieć do czynienia miejcie dziewczyny na baczności bo i wam opinie zszargać może idę szczęśliwa do pracy na dzień i nie oglądam jej (usunięte przez administratora)

Hoho
@Waniek

Ona teraz na dzień pracuje to chyba nie jara fajek a za karę założy sobie jeszcze jeden kolczyk w usta hahaha

Hoho
@Bob

Nie w czarnych tylko w rudych włosach

Kasieńka ok
@XD

Janka co robi na automatach na noc tak ma chyba w genach kogoś obgadać i zepsuć komuś opinie i dlatego z nią nikt nie chce pracować

Ehh
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 godzin.

Zaczęło się. Widzicie? Zabraliscie premie półroczna i teraz ludzie zaczęli chodzić na L4 bo za 100zl brutto szkoda sobie nie zrobić wolnego :D a to dopiero początek, w wakacje to będzie pełno L4. Chyba za bardzo osoba co to wymyśliła nie przemyślała co to spowoduje.

sonix **

A ja jestem za tym, aby zwolnić i nie przedłużać umów wszystkim leniom, którym się robić nie chce, co to co piątek uż zgłaszają, w niedzielę nie chce im się przychodzić, chodzą na lewe L4 bo ciepło na dworze, bo weekend za pasem i impreza, bo nie pasuje dana zmiana, po co nam tacy ludzie na magazynie? Potem za nich trzeba harować bo się obibokom robić nie chce, a jak słyszę już tych co to mają pisemka od lekarza bo dźwigać nie mogą bo kręgosłup chory to pytam po co zatrudnili się na magazynie? Myśleli, ze tu się nie dźwiga i nie podnosi bo nie rozumiem ich toku myślenia? Ale jakby im powiedzieć, ze na ciężkich gabarytach są pozycje lepiej płatne to nagle doświadczyliby cudownych uzdrowień, założę się.....ściemniacze do potęgi. Masz zaświadczenie na chory kręgosłup? To na rentę zmiataj a skąd ściemniacz!

M
@sonix **

L4 się dopiero zacznie tak czerwiec,lipiec,sierpie, wrzesień. Zabrali premie półroczna za frekwencję to już nikt nie będzie chodził chory do roboty bo tak praktycznie nic nie straci. W przeciwieństwie do zeszłego roku gdzie można było stracić 600zl.

@M

Owszem, półroczne premie frekwencyjne zostały zlikwidowane, ale zostały one zastąpione miesięcznymi. Każdy pracownik jest rozliczany z każdomiesięcznej obecności w pracy.

@sonix **

Dziwisz się za taką pensje i warunki że człowiek w niedzielę do pracy nie chce przyjść bo ja nie. Kible non stop pozapychane po jednej kabinie czasami idzie się (usunięte przez administratora) jak wszystkie 3 na takim magazynie w odstępie po 100m od siebie zajęte. Ze człowiek po wypłacie psychicznie siada musi gdzieś dorobić sobie żeby przetrwać to bierze l4 żeby gdzie indziej zarobić odpocząć psychicznie od was proste. To nie ściemniacze tylko ludzie którzy mają dość wyzysku i waszych kłamstw tu mówicie ze weekend płatny a potem że do wybrania. Dla was karzdy troszkę co ma oleju w głowie upomni się o swoje jest troszeczkę cwany zna swoją wartość nie da się tak łatwo wykorzystać okrasc jest leniem i nie robem. Szukacie (usunięte przez administratora) ludzi (usunięte przez administratora) nie znających swojej wartości tacy dla was są cenni ma robić i milczec.

@Grupa Farmacol

UWAGA! Kolejne kłamstwo. Premie półroczne nie zostały zastąpione miesięcznymi. Oba te dodatki funkcjonowały w tym samym czasie. Co miesiąc dostawaliśmy 100zl brutto a raz na pół roku dodatkowe 600zl brutto, oczywiście pod warunkiem wzorowej frekwencji. Kłamstwem jest twierdzenie, że coś zostało zastąpione kiedy po prostu ta dodatkowa premia została nam zabrana a nie dostaliśmy nic w zamian. Na przyszłość proszę o dokładniejszą weryfikację Państwa wpisów bo bardzo źle to wpływa na Waszą wiarygodność.

@Grupa Farmacol

Kto je widział? Na pasku są owszem premia też czyli 2200 odjąć premie średnio 300zl odjąć 100zl dodatku frekwencyjnego wychodzi na to że czysta wypłata to ok 1700, 1800 zł czyli jesteście złodziejami. Niedzielę do wybrania gdzie niedziela to czas wolny dla rodziny odpoczynku itd. Człowiek ma się zajechać w niedzielę kosztem wolnego dla rodziny dla 100zl brutto? Nawet na wejście z dzieckiem do energylandi nie starczy żeby mu wynagrodzić czas z nim nie spędzony nie mówię już, o lodach np na miejscu. Lepiej wziąść wolne w farmacolu iść gdziekolwiek na zlecenie np Amazon w niedzielę dostaniesz ponad 200 na rękę albo gdzieś, na czarno za 300, 400.

M
@Grupa Farmacol

Nie zostały niczym zastąpione niczym, dlaczego ludzi wprowadzacie w błąd?.. miesięczna była od zawsze. Zlikwidowali półroczna i nic nie dodali. Więc teraz lepiej iść odpocząć jak ktoś się źle czuje niż siedzieć w domu za marna stówe.

@Grupa Farmacol

Nie zostały zastąpione bo miesieczne premie dostawaliśmy jeszcze wczesniej niż półroczna. Kwota premi miesięcznych została bez zmian wiec proszę nie wprowadzać ludzi w błąd tak jakbyśmy nagle je dostali zamiast premi półrocznej.

kolo
@Prawda

Widać że ci co odpisują to nie mają zielonego pojęcia o tym jak funkcjonował i funkcjonuje magazyn, a może to odpisuje jakiś automat ;) bo cały czas tylko wklejane są stałe te same formułki

@DON DIEGO

Drodzy Państwo, liczymy na wzajemny szacunek również w korespondencji prowadzonej, w portalu GoWork. Przepraszamy za nieprecyzyjną odpowiedź w naszym poprzednim wpisie dotyczącym zasad premiowania. Szczegóły dotyczące miesięcznego wynagrodzenia są dla Państwa dostępne u bezpośrednich przełożonych bądź w Dziale Kadr i Płac - zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Dawid Lesiuk

Ludzie skąd ten ból (usunięte przez administratora) Nie chcecie pracować, albo coś wam się nie podoba, to się zwolnijcie. Nikt tam na siłę nikogo nie trzyma, a obrzucanie się błotem na jakimś goworku to szczyt hipokryzji, tym bardziej że w pracy chodzi każdy uśmiechnięty Najeżdżacie na kierownika (pozdro (usunięte przez administratora)????) że stoi magazyn, a to wszystko przez braki kadrowe, nie przez niego Jestem ciekaw dlaczego zamiast zgłosić swoje wszystkie żale na górze to siedzicie cichutko Pozdrawiam, przystojniak z zakretu ????

@Dawid Lesiuk

Pozdrawiam przystojniaka z zakrętu

Aktualność
Ehh

Dlaczego wszystkim wyrownacie wypłaty do tego samego poziomu? To jest niesprawiedliwe że osoby które ciągną to wszystko będą miały tele samo co osoby które się opierniczaja, nic nie robią..

Kontrolka

Dlaczego grafik na kolejny tydzień jest tak późno? 3 dni przed kolejnym rozpoczęciem tygodnia(niedziela)???? Przecie to jest niezgodne z prawem!!!!!!! Jak już musicie dawać tak późno to czemu nie w poniedziałek tylko w środę??? Jak mam coś zaplanować z mężem dziećmi skoro dwa dni przed weekendem dopiero się dowiaduje że idę w niedzielę do pracy?.. normalni jesteście?!!!

@Kontrolka

Dziękujemy za komentarz. Uprzejmie informujemy, że za opracowanie harmonogramów pracy odpowiedziani są bezpośredni przełożeni. Prosimy o kierowanie zapytań bezpośrednio do nich.

@Grupa Farmacol

Ze zmianowymi wiecznie są problemy. Każdy ma swoich faworytów pod których jest robiony grafik. Dlaczego nie wszystkie osoby pracują na noce i często mają wolne weekendy? Wydaje mi się, że skoro jest w firmie tryb pracy 3 zmianowy, obejmuje on wszystkich. Od rozwiązywania takich problemów jest też góra moim zdaniem. Pozdrawiam

???!!!
@Kontrolka

Naprawdę sądzisz, że pisanie tutaj tekstów o grafiku pracy w jakikolwiek sposób ci pomoże? Idź do kawowego kierownika i powiedz mu o problemie. No chyba że wolisz się żalić w nacje, a nie rozwiązać problem w realu.

Klika

Możecie coś zrobić z tymi skanerami. W Szczecinie tragedia, czasami brak skanerów, często nie funkcjonują jak się należy, a przecież to nasze narzędzie pracy.

@Klika

Uprzejmie dziękujemy za informację. Jakość urządzeń i sprzętu magazynowego jest dla nas szczególnie ważna, prosimy o przekazanie tej informacji osobie odpowiedzialnej za sprzęt w Państwa magazynie.

kierowca

Szanowny FCL, piszę tylko w imieniu własnym, ale sądzę że inni kierowcy podzielą moje zdanie. Oczekuję pilnych działań z Waszej strony w kwestii zracjonalizowania naszych płac. Ceny paliwa ciągle rosą - jednorazowy dodatek, bo nawet nie podwyżka w wysokości 5-7 groszy na km nic nie daje. Do teraz wszystkie koszty wzrostu cen ponosiłem sam, ale tak dalej po prostu się nie da. Rozwiązanie musi być systemowe, stale reagujące na zmiany. Inflacja i "nowy ład" również powodują że nasze płace maleją. To nie jest próba szantażu ale uczciwa informacja - w razie braku Waszej reakcji w najbliższym czasie może dojść do odmowy wyjazdu z towarem. I nie będzie to strajk, a brak możliwości finansowych na zrealizowanie wyjazdu.

Klika
@Grupa Farmacol

Było zgłaszane, ale jakoś się tym nie przejmowali. Skanery są niekompletne. A jak zabraknie, to trzeba czekać, aż ktoś odda. Albo pracować z awaryjnym skanerem, co wpływa na jakość pracy.

@Klika

Dziękujemy za opinię. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, które mogą pomóc nam jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania naszych pracowników oraz poprawiać ich komfort pracy. Zapewniamy, że przeanalizujemy tę sprawę.

@kierowca

@Klika

Dziękujemy za proaktywność. Naszym priorytetem jest utrzymywanie infrastruktury technicznej w pełnej sprawności, dlatego na bieżąco monitorujemy sprzęt magazynowy, z którego Państwo korzystają. Wydłużony czas serwisu skanerów, który Państwo zauważyli był bezpośrednio związany z mocami przerobowymi firmy odpowiedzialnej za jego realizację.

Monika

Witam. Mam pytanie, czy nasza Spółka jest za pomocą poszkodowanym w wojnie czy nie? Zorganizowałam zbiórkę rzeczy dla dzieci, kobiet oraz osób starszych, które mieszkają na ten moment w hostelu, a ich jedynym dobytkiem było zaledwie kilka reklamówek, które przywiozły... Straszny i przykry widok. Spotkałam się z opinią pewnej osoby - nie przełożonego - że Farmacol nie jest Mopsem, a ochrona ma jawnie zabraniać tej zbiórki na terenie firmy. Podarunki były przekazywane w szatni bądź obok stanowiska ochrony. Czy to faktycznie tak nie godne pracownika zachowanie? Może pytanie powinno brzmieć, czy taka zbiórka nie jest przejawem naszego człowieczeństwa i chęci niesienia pomocy?

Siwy

Dlaczego usowacie wpisy niewygodne dla was? Prawdy nie można napisać? Że kierownictwo zarząd niewychowane nie potrafią się nawet przywitać nie szanuja pracownika, marnie płacą socjal na poziomie zero. Prawda boli? Że nie ma prysznicy i ludzie po pracy do domu jada śmierdzący potem. Dla was liczą się tylko słupki bo ludzie na pewno nie.

@Siwy

Zgodnie z regulaminem portalu GoWork moderowane lub usuwane są wpisy, które zawierają wulgaryzmy, łamią przepisy z zakresu RODO (ochrona danych osobowych), wzywają do mowy nienawiści wobec innych osób. Bardzo chętnie porozmawiamy z Panem bezpośrednio, prosimy o kontakt poprzez maila kontakthr@farmacol.com.pl celem umówienia spotkania.

Aywey

Też mamy takiego (usunięte przez administratora) na zmianie na ekspedycji. (usunięte przez administratora)czy jakoś tak. Mało robi i wszystkimi się wysługuje. A najlepsze że jest przyklejony do elektrycznego wózka. My musimy ciezkie palety wozić ręcznym wózkiem a on w tym czasie wózkiem elektrycznym wozi po jednym kartonie bo więcej mu się nie chce.. Rozumie żeby wozić elektrykiem ciężkie palety ale żeby jeden karton? A potem narzekają że wózki zepsute nie ma czym pieluch ładować. Niesprawiedliwe jest że my młodzi mamy tak zasuwać a on sobie będzie woził po jednym kartonie. Większość pracujących normalnie zastanawia się kiedy on tym wózków wjedzie na kontrolę bo są tak nierozlaczni. Nie dziwię się że nikt nie chce tu pracować skoro trzeba za takiego robić bo ciężko mu z wózka zejść.. Firma powinna porządek z takimi (usunięte przez administratora). Chyba zglosze się na same nocki przynajmniej nie będę musiał pracować z tym typem, tam przynajmniej nie można używać wózków elektrycznych bo są używanie tylko i wyłącznie do załadunków.

@Aywey

Przede wszystkim czy ktoś spytał go o uprawnienia na wózki?my musieliśmy dostarczać uprawnienia do Kierownictwa Magazynu

Eciee pecie
@Yy

Ma dlatego mówi że będzie tylko jeździł elektrykiem a nie paleciakiem. Bo skoro zrobił sobie kurs to nie będzie chodził na nogach.

@Yy

Użytkowanie sprzętu, który wymaga specjalnych uprawnień jest realizowane tylko i wyłącznie przez osoby je posiadające.

Pracodawca

Zgodnie z zapotrzebowaniem realizacji usług za pośrednictwem sprzętu na którego użytkowanie wymagane są odpowiednie kwalifikacje oraz zezwolenia, pracodawca organizuje cykliczne szkolenia. Jeśli w najbliższym czasie pojawi się takie zapotrzebowanie - pracownicy zostaną poinformowani o tym fakcie.

@Grupa Farmacol

Tylko po co ma używać tego wózka do przewozu jednego kartonu skoro równie dobrze może go nieść w rękach? Oszczędności? Chyba macie małe rachunki skoro na to pozwalacie.

Eciee pecie
@Grupa Farmacol

Prąd jest tani, więc można jeździć bez celu i ładować co godzinę. A jak się nie ma wózka bo się ładuje to w tym czasie nic nie robić i czekać aż się naładuje. Taka firma można stać i nic nie robić. A do kibla jeździć wózkiem bo się nie chce chodzić na nogach. Masakra.

Jadzia
@Grupa Farmacol

No tak, ale dziewczyna chciała na wózki, to jej ponoć powiedziano, że zatrudnienie docelowo tylko dla mężczyzn.

@Jadzia

O pracy operatora wózka widłowego decydują odpowiednie kompetencje i uprawnienia, a nie płeć.

Gość
@Grupa Farmacol

Pracodawco nie kumacie tematu chyba I tu nie chodzi o to że ktoś ma uprawnienia na wózki a chodzi konkretnie jeżdżenie bezcelowe wózkami po magazynie czyli na pusto bo nawet jak ktoś napisał że nie chce się pójść na nogach do kibelka tylko się podjeżdża a w nocy człowiek jeden z drugim nie można się doczekać na jaśnie panów wózkowych aby śćągli paletę bo albo gdzieś razem stoją i bojerują albo jak kiedyś to było bo ich musiałem szukać po magazynie oglądają wzajemnie sobie w telefonikach muze i jak się tu nie wkurzać a później robotę trzeba pospieszać i nikt tym się nie zajmie

Maja
@Gość

A zwarcałeś w takim razie komus uwagę, czy piszesz tylko na forum? ;)

Gość
@Maja

Uwagę.... a nie piszę jakiś bzdur o kimś jak inni tylko o pracy bi mi się kilka faktów nie podoba u wózkowych a ja chcę pracować a nie ściemniać i może ktoś w końcu zrobi z tym porządek

Lyxmgxkhmdkydo6
@Gość

No i o to chodzi że jeździ bez celu żeby Tylko nie robić. Tak zwane puste przebiegi. Wystarczy spojrzeć na kamery że siedzi na wózki i nic nie robi, żeby komuś pomóc to jest ostatni, a żeby ściągać z ramp to jest ostatni. Wiadomo jak można ściągać z ramp stojąc na wózku, nie da się więc lepiej nie ściągac. Wózek się rozładuje, podłącze, w 30min się naładuje można dalej jezdzic udając że się robi.zaznaczam że nigdy nie miałem problemu z wokowymi wysokiego składu, zawsze ściągali Jak ich zawołałem. A jak nie mieli czasu to chłopak , ekspedycji brał wózek i ściągał no nie było czasu.

@Gość

Jeśli widzi Pan/Pani nieodpowiednie zachowania prosimy o zgłaszanie ich do bezpośredniego przełożonego.

Róbcie dalej za te swoje 2400 brutto czy ile tam ale nie użalajcie się nad swoimi zarobkami i jak to ciężko wyżyć za tyle bo sami nic nie robicie i siedzicie w tym za przeproszeniem (usunięte przez administratora) zwanym farmacol i nie macie nawet zamiaru roboty zmienić bo ktoś i tak was kupi za 100 zł brutto podwyżki i zmianę kamizelki z pomarańczowej na niebieską. Pozdrawiam, hej

Cyrk
@..

Dokladnie laza narzekaja a przed kierownikami sie podlizuja wszyscy stekaja a nikt nic z tym nie robi. Pracuja dziewczyny po 15 lat np na kontroli nocki gadaja po katach a w twarz zadna nie powie bo kolesiostwo na 6+ tam jest bo przeciez jedne z drugim to koledzy od lat. Do (usunięte przez administratora) sie tam meczcie po bokach obgadujcie a face to face sie usmiechajcie. Wszyscy zaklamani. Praca bez perspektyw i zadnej szansy zarobkowej no godne zyci3

Em$
@Cyrk

To się zwolnij, jedna maruda mniej bo już tego narzekania słuchać nie idzie, łeb od tego pęka. Jak Ci robota nie pasuje, za mało zarabiasz to nara, krzyżyk na drogę, nikt za Tobą płakać nie będzie a i robota pójdzie lepiej

Cyrk
@Em$

Tez tak wlasnie zrobilam i od razu zycie piekniejsze :) polecam

@Cyrk

Bo Cię wywalili za nieróbstwo

Rozżalona

Czy ktoś w końcu zrobi porządek i utemperuje Sz W ze strefy 21? Gość cały czas przechwala się znajomością z kierownikiem S K i rozpowiada każdemu co to on nie potrafi załatwić i jakie ma plecy... Ciekawe czy Pan S K zdaje sobie sprawę z tej sytuacji bo z opowieści Sz W wynika, że mają bardzo bliskie relacje, wręcz koleżeńskie. Nie wydaje mi się, żeby człowiek na tak poważnym stanowisku był zadowolony, że największy leser i bumelant na magazynie zdradza każdej napotkanej osobie szczegóły ich rozmów i do tego przechwala się że są kumplami. Co najbardziej zadziwiające to wszystko wydaje się być prawdą bo każdy inny pracownik po takich numerach jakie odstawia Sz W dawno poniósł by konsekwencje a tymczasem Sz nie musi pracować na 12 czy nockę tylko ulubiona 10, może stać sobie godzinami w regale lub spacerować po całym magazynie z gromadka wiernych koleżanek, ogólnie robić co mu się podoba. Zero konsekwencji... No ale on ma plecy. Jak to mówi sam Sz dopóki ma takiego kumpla to kierownicy mogą mu na skoczyć... Nie pozdrawiam

@Rozżalona

Skąd wiesz i piszesz (usunięte przez administratora) posty S.K jest w końcu Kierowinikiem magazynów i powinien znać swoich pracowników i odwrotnie a że jakiś (usunięte przez administratora) SZ W się z wychwala to nie znaczy że są na koleżeńskiej ścieżce zajmij się pracą a nie plotami a od spraw takich jak opisujesz że gość ścieme wali to jest od tego Kierownik zmiany

Tańcząca z pojemnikami
@Rozżalona

Wyczuwam zazdrość na kilometr. Zajmij się swoją robotą albo zacznij czukać nowej. Bo jeśli ma takie plecy o których piszesz to nie masz już życia w Farmacolu.

mua
@Yy

Sami zmianowi się trzęsą przed nim bo ostatnio przecież dzwonił ze skarga do SK na nich i dostali bure. Nawet sekcyjni są po stronie SzW bo mówią mu wprost kto się na niego skarży i potem podchodzi do ludzi i ich straszy ze juz długo tu nie popracują bo im załatwi zwolnienie. To jest paranoja ze taka osoba jeszcze tu pracuje

@mua

Powyższy temat jest przez nas weryfikowany.

@mua

Widocznie nic nie robisz tylko chodzisz za każdym i podsłuchujesz kto I do kogo dzwoni a najwidoczniej jesteś spowiednikiem bo Ci się Kierownicy zmianowi żalą haha a jak Kierownicy magazynu sobie nie dają rady to wiadomo w ostateczności dzwoni się do Naczelnego Kierownika i tyle co tu rozczesać jakieś bzdety a ciekaw jesteś czy o tym straszeniu przez SZ W byliście chociaż u z któryś Kierowników

opop
@Rozżalona

Nie rozumiem po co chodzi i chwali się na magazynie jakie to ma plecy u kierownictwa? Chce zrobić z siebie jakąś gwiazdę? Czy po prostu potrzebuje zwrócić na siebie uwagę? Taki zapatrzony w siebie. To on nie wie, że nie należy ufać ludziom w pracy? Przecież w pracy nie ma się kolegów ani koleżanek, sorry, nie zna tego powiedzenia? Sam sobie właśnie dołki kopie a zamiast łazić po magazynie i gadać takie farmazony to mógłby zacząć pracować a nie rozstawiać ludzi po kątach i ściemniać w regale śmiejąc się z koleżankami. To jest praca a nie podwórko. Jemu tylko wydaje się, że ma plecy u kierownictwa, kierownicy mają ważniejsze rzeczy na głowie niż taki szaraczek z taśmy.

@opop

Nie tylko on jeździ sobie z kartonikiem jednym po magazynie a kolega z brodą imienia nie podam..jeździ sobie na pusto po magazynie albo siedzi na telefonie a my musimy czekać na panicza wózkowego aby ściągnął nam paletę i gdzie tu sprawiedliwość

@opop

To dajcie go na noc to jedna osoba zrobi z nim porządek chyba wiadomo o kogo chodzi haha ha

..dj malik
@Yy

Właśnie on nienawidzi nocek bo za dużo roboty i wie że nie pojeździ na nich wózkiem :D

@Grupa Farmacol

Informujemy, że temat został zweryfikowany, tak pod kątem osobowym jak i procesowym. Proces zarządzania przebiega zgodnie z wewnętrznymi regulacjami.

Nn
@Yy

Co Kierownikowi zmiany możesz zgłosić! jak oni boją się cokolwiek odezwać w sektorze człowiek zapierdziela a inni chowają się i później trzeba nadrabiać a Kierownicy zmiany się niczym nie interesują dobrze że pracuję na dzień i tam robotą można być zadowolony bo pracując na noc to przegięcie w stylu olewającym przez Kierowników zmiany

Chętny pracownik
Kandydat

Mam pytanie ile farmacol daje podstawy, proszę o szczerą odpowiedz

@Chętny pracownik

Wynagrodzenie jest uzależnione od zajmowanego stanowiska. Szczegóły wynagrodzeń są ustalane na rozmowach rekrutacyjnych. Jeśli ma Pan pytanie odnośnie konkretnego ogłoszenia o prace prosimy o kontakt pod adresem mailowych: kontakthr@farmacol.com.pl

Pype
@Grupa Farmacol

Wszyscy zwykli pracownicy mają podstawy 3010zl nie zależnie czy jesteś doświadczonym pracownikiem czy dopiero się zatrudniłes. Dlatego jest taki Przemial. Ludzie co robią po kilka lat mają tyle samo podstawy co typ który dopiero co dostał umowę. Ja pracuję w tej firmie 7 lat i mam podstawy 3010 a typ który niedawno dostał umowę ma tyle samo.

RDK

Fajnie się tam bawicie na tym magazynie ????

@RDK

Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu by mógł/a Pan/Pani przekonać się jak wygląda praca w naszym magazynie.

aneta
Kandydat

Dzień dobry, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w dziale transportu? Widziałam w internecie ogłoszenie

Andrzej
@aneta

Najgorszy dział w tej firmie, unikaj!

Tańcząca z pojemnikami
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Kto zajmuje się wymianą worków na strefach? Od kilku dni worki nie są wymianie, są przepełnione albo poprostu ich nie ma. Nocna zmiana przychodzi i nie ma gdzie wyrzucać (usunięte przez administratora) Bo niektórzy nie patrzą czy to folia czy karton i wszystko jest ładowane do jednego. To się potem urywa, wysypuje itd. Nie stać was na duże worki? Zainteresuję się tym ktoś w końcu? Szukacie oszczędności na bezpieczeństwie pracownika. Przecież można się poślizgnąć na tej foli albo kawałku kartonu który wypadnie z tego worka... Tak dbacie o BHP a o takim (usunięte przez administratora) zapomnieliście...

Ktokolwiek

Polecam tym którzy pracują w farmacolu i zajmują się plotkami zamiast pracą - zająć się swoim życiem i skończyć(usunięte przez administratora) ???? Do pracy powinno się przyjść, pracować, wyjść ???? A nie snuć spiski, plotki i różne inne insynuacje na temat czyjegoś życia ⚠️ Chcesz się czegoś dowiedzieć to podejdź do tej osoby i zapytaj. Bo jak na Wasz wiek to czuje się o wiele bardziej dojrzała, serio ???? Kocham dowiadywać się różnych plotek na swój temat, pewnie nie jedna osoba pracująca w tym zakładzie też była na moim miejscu i czuła się z tym źle.

Ktokolwiek
@Ktokolwiek

Gdyby ktoś pytał to ja (usunięte przez administratora) :)

Megane

Pracuje nie długo w tej firmie na ekspedycji ale z tego co mówią starzy pracownicy to nie doceniają oddanych pracownikow i 99% osób się zwalnia z powodu małych pieniędzy jak za taką pracę. Brak pomocy od reszty magazynów przy duzej ilości pracy. Brak wystarczającej ilości ludzi a jak już są to się kompletnie nie nadają. Sam po majówce zaczynam szukać nowej pracy bo to na ekspedycji trwa już kilka lat więc nie ma sensu tu siedzieć.

@Megane

Na każde stanowisko w Grupie Farmacol, prowadzimy przejrzysty proces rekrutacji. Już na jej początkowym etapie nasi kandydaci informowani są m.in. o wysokości wynagrodzenia. Zależy nam też na budowaniu długoletnich relacji pracowniczych, bo każdy zatrudniony Członek naszego Zespołu wnosi do Grupy swoje wysokie, zawodowe kompetencje. W Grupie Farmacol zawsze stawiamy na rozwój - zachęcamy też do niego naszych Pracowników. Zapraszamy więc do bezpośredniego kontaktu z działem HR – z przyjemnością pomówimy wówczas o dostępnych dla poszczególnych stanowisk rozwojowych opcjach.

Megane
@Grupa Farmacol

Żadnej rekrutacji nie ma. Przyjmujecie każdego jak leci, nawet jak ewidentnie widać że się ktoś nie nadaje. A wywieszanie grafiku niecałe 3 dni przed majówka to już jest gruba przesada? Jak ktoś ma sobie coś zaplanować. Ale oczywiście jak przyjdzie pip to nagle w komputerze jest na miesiąc tylko nikt z pracowników go nie widzi. A prawdziwy grafik jest robiony 3 dni przed kolejnym tygodniem..

@Megane

Niestety to prawda. Dobrzy pracownicy którzy mają staz i wiedzę co rusz zwalniają się bo nie chca pracować za te same pieniądze co nowy pracownik a obowiązki razy dwa bo przecież znają się na robocie. Nowi się nie znają i nie chca poznać- dewiza większości z nich jest przyjść, odwalić swoje i do domu. A segregacja pracowników jest równa zeru - ma dwie rece i dwie nogi to się nadaje.

noe

Tak prawda 100 %

@eM.

Trafiłeś w sedno. W kilku zdaniach podsumowałem cala ekspedycje. I wymieniłeś główny powód dlaczego tu jest jak jest..

@..

Za długo tutaj pracuje zeby nie widzieć takich rzeczy, niestety to jest przykre ze firma nas nie szanuje, od nas oczekuje się pełnej dyspozycyjności i poświęcenia dla firmy a co dostajemy w zamian? Tu juz niech każdy sobie odpowie. Potem sa pretensje kiedy stary pracownik powie, że ma dość i będzie pracować tak samo jak nowy. Wtedy dopiero widac dysproporcje nowy-stary pracownik. Poza tym problemów jest dużo wiecej - mozna tutaj wymienić srednio wykwalifikowana kadra kierownicza, zerowa motywacja od przełożonych wręcz nie raz demotywujaca, wszechobecne koneksje które zaburzają zdrowy osad względem pracowników którzy są poza kolem wzajemnej adoracji, brak reakcji na zgłoszone przez pracowników nieprawidłowości, takie osoby sa wręcz piętnowane bo każdy boi sie o wlasny stołek i nie chce się wychylać. Sorry jak ktoś się nie nadaje na stanowisko to go ustępuje komus kto się w końcu sprawdzi i duzo duzo więcej... byc moze zarzad nie zdaje sobie sprawy co tak naprawdę dzieje się na magazynie ale warto zeby w końcu wzięli na poważnie posty ludzi którzy opisują prace na magazynie bo duzo z tego to prawda. Praca sama w sobie nie jest skomplikowana ale przez niskie place, traktowanie pracowników jak kołków bez szkoły i nierówności wśród nich powodują ze coraz trudniej w tej firmie o dobrego pracownika

...
@eM.

W tej firmie kierownik sekcyjny zamiast Ci pomóc albo coś załatwić to z wielką łaską Cię wysłucha bo jak to możesz coś od Niego chcieć i jeszcze zrobi Ci pod górkę i przy okazji obgada z innymi kierownikami.

@Megane

Temat grafików jest przez nas weryfikowany w każdym z oddziałów. Rekrutacja w GK Farmacol jest realizowana zgodnie z wewnętrznymi procedurami. Ostateczna weryfikacja gotowości pracownika do wykonywania powierzonych zadań dokonywana jest podczas okresu próbnego.

@...

Wszelkie zgłoszenia, które trafiają do kierowników poddawane są wewnętrznej analizie. Jeśli wnioski z nich płynące wymagają wprowadzenia zaktualizowanych procedur - te są realizowane.

@eM.

Każdy pracownik zasługuje na szacunek. Jeśli zauważył Pan/Pani nieprawidłowości związane z procesem zarządzania lub inne bardzo prosimy o złożenie zawiadomienia (możliwe również anonimowe) poprzez System zgłaszania naruszeń. Wszystkie zgłoszenia są rozpatrywane i analizowane. Zgodnie z wewnętrzną procedurą organizacji to jedyna droga do wszczęcia postępowań. Komentarze na portalu GoWork nie mogą być podstawą do realizowania prac przez Komisję. Podajemy adres: https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/system-zglaszania-naruszen/

@Grupa Farmacol

Wystarczy że wejdziecie na kamery wtorek/środa i zobaczycie kiedy grafik jest wieszany. Przecież nikt się nie przyzna że notorycznie łamie nasze prawa. Powie że w komputerze jest na cały miesiąc co nie jest prawdą.

pracuś
@Grupa Farmacol

Ludzie piszą co tu pracują jak to wszystko negatywnie wygląda naprawdę a wy cały czas swoje regułki klepiecie, rozumiem że musicie tak pisać ?

@pracuś

Odpowiadamy na Państwa wpisy, relacjonując stan faktyczny przebiegu procesów w organizacji. Powtarzające się pytania wymagają podobnych odpowiedzi.

Zadowolona
@Grupa Farmacol

Jak dla mnie super praca. Lekka fajna i przyjemna. Bardzo dobra pensja i możliwości ogromnego rozwoju. Nie można narzekać na pracę. Jest super.

Prośba

Może zarząd pójdzie na rękę i zezwoli pracownika przez okres letni na noszenie spodek na magazynie? Wiadomo nie takie jak na plaży tylko takie co zakrywają kolana. Robi się bardzo cieplo i ciężko jest wytrzymać w spodniach.. Załoga na pewno się ucieszy że zarząd myśli o swoich pracownikach.

@Prośba

Sto bezprawiu!

Farmacol co za bzdury piszecie o przestrzeganiu prawa?! A co na to powiecie "129 Kodeksu pracy rozkład czasu pracy – zwany potocznie grafikiem – musi zostać wręczony pracownikowi najpóźniej na 1 tydzień przed rozpoczęciem pracy. W świetle przepisów niedopuszczalna jest więc sytuacja, w której pracownik poznaje swój grafik pracy na kolejny tydzień dopiero w piątek po południu." Co tydzień łamiecie prawo pracy, i prawa pracowników. Wywieszanie grafik na 3 dni przed rozpoczęciem kolejnego tygodnia a często zmieniacie grafik w w piątek gdzie w sobotę rozpoczyna się nowy tydzień pracujący. I wy jeszcze piszecie że przestrzegajcie prawa?! Śmieszni jesteście. To samo niedzielę powinny być płatne no chyba że pracownik sobie wybrał wolne w jakimś dniu tygodnia ale to tylko na ŻĄDANIE pracownika! A nie z góry jest narzucone że w niedzielę mam wolne w tygodniu bez pytania czy wg che te wolne.

@Sto bezprawiu!

Zobowiązania wobec Pracowników Grupy zawsze realizujemy zgodnie z przepisami prawa. Jeśli jednak zaobserwowała Pani/Pan zachowania, które Pani/Pana zdaniem mogą odbiegać od tych obowiązujących nas wszystkich – prosimy o zgłoszenie tego faktu poprzez System Zgłaszania Naruszeń (dostępny na firmowej stronie www) lub poprzez zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres kontakthr@farmacol.com.pl Każde zgłoszenie dostarczone tymi dwoma kanałami podlega dogłębnej analizie przez dedykowane zespoły Grupy – włącznie z wprowadzeniem ewentualnych programów naprawczych. Zachęcamy zatem do bezpośredniego kontaktu.

@Sto bezprawiu!

Za niedzielę należy się 1,5 dnia.... Farmacol ma swoje prawo.. Inne się nie liczą, bo zawsze mają głupie tłumaczenia...

@Grupa Farmacol

Przecież jest napisane jak łamiecie prawo. Kazdyo tym w firmie wie,wystarczy się przejść po magazynie i obojętnie kogo spytac. Albo w poniedziałek lub w piątek zobaczyć czy jest już grafik na kolejny tydzień. Ale gwarantuję wam że takich nie zobaczyć bo ich nie ma. Najwcześniej są w środy.

@Grupa Farmacol

Nie realizujecie zgodnie z przepisami kodeksu pracy. Niedziela jest traktowana jak normalny dzien pracy, kierownicy narzucają nam kiedy mamy wybierać wolne, a i tak mamy do odbioru jeden dzień gdzie kodeks pracy stanowi jasno 1 do 1 do odbioru jest na prośbę pracownika, grafik nie jest na czas, zmieniany do ostatniej chwili i wiele więcej o czym doskanle wiedza kierownicy magazynu i zastepca

Lol
@Sto bezprawiu!

Przyjdź na ekspedycje nie będziesz się musiał przejmować grafikiem. Będziesz chciał przyjść tylko na godzine do roboty w tygodniu? Nie ma sprawy, będziesz chciał przychodzić do pracy co drugi dzień nie ma sprawy, nie chcesz przychodzić w weekend a czasem nie przychodzić w piątki żeby mieć dłuższy? Oczywiście z tym też nie ma problemu. Boisz się że cię zwolnią? Nic z tych rzeczy jeszcze ci podziękują że przyszedłeś raz w tygodniu. Tak 2yglada ekspedycja.

ja
@Grupa Farmacol

Skończcie wklejać cały czas te same formułki tylko weźcie się w końcu za przestrzeganie przepisów !

@ja

Wszystkie procesy zachodzące w GK Farmacol są organizowane zgodnie z wewnętrznymi procedurami. Dotyczy to również metod zgłaszania ewentualnych naruszeń, dlatego tak jak stale informujemy – prosimy o kierowanie zgłoszeń poprzez dedykowane do tego narzędzia: mailowo na adres kontakthr@farmacol.com.pl lub przez stronę internetową https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/system-zglaszania-naruszen/

@Grupa Farmacol

Wystarczy że tu zostało zgłoszone. Ale skoro nic sobie z tego nie robicie to macie gdzieś prawo.

@Grupa Farmacol

Śmiech na sali co wy robicie i jak nas traktujecie.

Stop bezprawiu
@Grupa Farmacol

Człowiek zgłasza wam notoryczne łamanie prawa i chce pozostać anonimowy to wy jeszcze chcecie żeby do was napisał z prywatnego meila który macie w systemie bo co miesiąc przesyłacie na niego pasek. Poważni jesteście? Chyba nie bardzo.

eM
@Stop bezprawiu

Typowi internetowi krzykacze. Człowieku - jeden z drugim - zbierz się na odwagę i idź z problemem do kierownika. Jeśli ci nie pomoże, to idź do jego szefa, a jeśli ten nie da rady do to zarządu. A kiedy twój problem nie zostanie rozwiązany, to po prostu zmień pracodawcę. Weź swoje życie w swoje ręce - miej trochę odwagi, a nie wylewaj swoje frustracje w internecie, bo nigdy nie pójdziesz do przodu - zawodowo i osobiście. W każdej firmie są określone procedury - u nas też. Piszą Ci tutaj człowieku od miesięcy jak powinieneś zgłosić problem, to zamiast ich posłuchać to walisz te posty w necie, jak głową o ścianę i nic z tego nie masz oprócz pewnie wielkiej dumy, że im dowaliłeś... no szacun po prostu. Weźcie się wreszcie za siebie, bo jak to czytam ro zastanawiam się z kim ja pracuję - jakbym w dwóch rzeczywistościach funkcjonował. Zrozumcie wreszcie - normy dotyczą nas i zarządu tej firmy - warto czasem czytać ze zrozumieniem.

e

Nie ściemniaj ludziom. Możesz anonimowo zgłosić problem przez firmową stronę. Wystarczy czytać trochę więcej niż GoWork.

e

ja daję dwieście!

e2
@..

Masz rację - to wystarczy. Teraz niech Gowork wprowadzi nam harmonogramy zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pogoń ich tylko trochę, bo cię nie jakoś nie słuchają... ŻAL.

Heheszki
@e2

Nie musisz dodawać 4 różnych komentarzy podając się za 4 osoby żeby było że tyle osób jest za łamaniem prawa i za pracodawca. I tak wszyscy wiedzą że to jedna osoba napisała. Jakis kierowniczek w garniturze który musi tu odpisywać i dodawać pozytywne komentarze żeby nie było samych negatywne. Chłopie wyluzuj wypij sobie kawkę i siedź za tym biurkiem jak siedzisz. Zgłaszać z prywatnego mejla żeby mieć problemy jak się ma rodzine na utrzymaniu w dzisiejszych czasach? Widać że rozumem nie grzeszysz.

@Stop bezprawiu

System SYGNALISTA umożliwia anonimowe zgłoszenie ewentualnych nieprawidłowości https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/system-zglaszania-naruszen/

@Grupa Farmacol

Zostaliście powiadomieni a mimo to macie gdzieś łamanie naszych praw. Jeśli jest jakiś sygnał to powinniście się sami zainteresować i podać to tam gdzie trzeba..

Thomas57
@eM

W każdej pracy są minusy,jest wolny rynek - jak komuś nie pasuje to ....pa pa

@..

Informujemy, że portal GoWork nie służy do zgłaszania ewentualnych naruszeń w Grupie Farmacol. Wewnętrzne procedury Farmacol wymagają zgłaszania nieprawidłowości w systemie sygnalista, który zapewnia pełną anonimowość. Zweryfikowaliśmy ostatnie zgłoszenia w systemie Sygnalista i nie odnotowaliśmy tego typu sprawy. Jeżeli Pani/Pan temat wymaga interwencji, po raz kolejny prosimy o wpis poprzez https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/system-zglaszania-naruszen/

Heheszki
@Lol

Eeeeejjj zapomniałeś napisać że można przyjść 20 min po rozpoczeciu przez wszystkich pracy wyjść 15 min wczesniej przed wszystkimi, wpisać 8h nie mając ich i się śmiać że " przecież ZLECENIA nikt nie sprawdza, więc można wychodzić" jak to robi Marcin G na ekspedycji.

@Heheszki

W przypadku zaobserwowania nieprawidłowości, w zakresie funkcjonowania obowiązujących procedur pracy, prosimy o przekazanie tego typu informacji bezpośredniemu przełożonemu.

Linko
@Grupa Farmacol

Jak sprtepisami prawa. Cały tydzień od 14 do 22 i w sobotę na 6 rano. Czy to jest zgodne z prawem? Czy kierownik zmiany może tak spokojnie łamać prawo, bo jest nietykalny? Może kontrolujcie ich z grafikiem. Choć grafik też jest późno dany. Masakra z tym. Chyba, że skarga ma iść w innym kierunku, jeśli nie potraficie tego skorygować.

Nienormalni
@Heheszki

Znalazł się w Niemczech :D i zamiast go wyrzucić za porzucenie pracy to go trzymają.. Do tego kierownik wpisał nam go na dzienna zmianę. Tak więc już na samym początku tygodnia mamy osobę mniej. I jak ta ekspedycja ma działać jak takich ludzi trzymają? Nowy przychodzi widzi co tu się wyprawia że za nic nie zwalniają, za nieobecności nie ma żadnych konsekwencji, to robi to samo. Taka jest polityka tej firmy.

XD Expedition
@Nienormalni

...bo jak widzi się polskie rządzenie to pracownik ( wolny człowiek ) ucieka aż do Niemiec :D Nie pierwszy z ekspedycji, tam uciekł. Brawo On !

Kobiety
@Eh

Jadę autobusem po nocnej zmianie i mam pytanie do pracodawcy kiedy w końcu będzie porządek u nas dziewczyn w toaletach na magazynie? podłogi brudne brak papieru toaletowego (usunięte przez administratora) itp koleżanka musiała się prosić o papier... ochroniarza aby otworzył drzwi do pomieszczenia sprzątaczek aby wydał papier toaletowy czy ktoś zauważa ten (usunięte przez administratora) i w ogóle nadzoruje te panie sprzątające firma farmacol powinna świecić przykładem jeśli chodzi o czystość a tu jak był (usunięte przez administratora) tak dalej (usunięte przez administratora) jest i to też jest łamanie prawa pracowniczego z brakiem dostępu do czystych toalet ...wstyd....wstyd...i hańba...nie wiem czy farmacol oszczędza na środkach czystości od 2022r i wprowadziła jakiś nie wiadomy ład rządowy bo w zeszłym roku było ok..

@Linko

Weryfikujemy temat na bieżąco. Kierownicy, tak jak pozostali pracownicy firmy zobowiązani są do przestrzegania przepisów prawa pracy.

@Nienormalni

Wszyscy podlegamy takim samym zasadom i regulaminowi pracy. Jednak z uwagi na różnorodność form zatrudnienia, czas pracy poszczególnych osób może się nieznacznie różnić. Czas pracy jest monitorowany, wszelkie rozbieżności są weryfikowane i poddawane analizie.

@Kobiety

Toalety sprzątane są zgodnie z harmonogramem. Jednocześnie zachęcamy do zachowania czystości dla komfortu nas wszystkich.

@XD Expedition

Tylko że on ma wrócic dlatego go kierownik nie zwolil tylko trzyma, Liczy że wróci i będzie przychodził przynajmniej raz w tygodniu :D

XYZ
@Grupa Farmacol

A co z ciepłą wodą w łazienkach? Nie ma chyba jej już od pół roku.

@Grupa Farmacol

Ta jasne zgodnie z harmonogramem nie bądźcie pośmiewiskiem bo to nie prawda w niedzielę to nawet sprzątaczki nie było i taki sam przypadek co koleżanka opisywała bronicie się nie znając faktów i powtórzę za koleżanką wstyd I hańba

@Grupa Farmacol

To wymieńcie jednego z Kierowników zmian I będzie dobrze bo nie potrzeba spowalniacza I komórkowca co siedzi na telefonie a taśmy stoją a idąc do niego z uwagami dotyczącymi naszej pracy i brakach to lekceważy nas a Kierownictwo magazynu od dawna o tym wie I nie reaguje i wiedzą o którego kierownika zmiany chodzi śmiechu warte dobrze że jeszcze my z kontroli coś ogarniamy a nie sciemniamy