Farmacol S.A.
3 571 1813 5 1
Jacek byly pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Magazyn

Uwaga Uwaga ludzie którzy się przyjmują do Farma-col panuje tam dżuma 21 - wieku bezmózgowie uważajcie itd ........

... Nowy wpis
@Jacek byly pracownik

Notoryczne grabienie pracownikow i zerowe podwyżki.

Tak8Nie1
Nowy

Witam chcę się zatrudnić jaki dział jest najlepszy i najlepiej opłacany?

TakNie2

Zarzad :))

Tak13Nie1
Nickoś

Ekspedycja.

Tak5Nie5
Kris
@Nickoś

Szczególnie jak chcesz zarabiać niecałe 2000 zł i połamać kręgosłup na rampach to ekspedycja jest wymarzonym działem :)

Tak7Nie3
magazynowy
@Nowy

Najlepiej ze wszystkich działów dla facetów wychodzi się na komorze przyjęć.Minusem jest akord,plusem,że przyjmując całe partie towaru można wyrobić oczekiwaną normę do premii akordowej.Na gabarycie też jest podobno w miarę,ale za to są tam ciężkie rzeczy. Jednak nie ma się co czarować w farmacolu kokosów się nie zarobi.

Śmieć
@magazynowy

Przecież na Gabaretowym jest takie samo (usunięte przez administratora) jak na ekspedycji. Wypłaty jak za pół etatu, dobrze że się zwolniłem z tego (usunięte przez administratora).

TakNie3
@Nowy

Rzaden dział. Lepiej idź do innej firmy

Tak10Nie5
MK
Nazwa działu: Marketing
@Nowy

Proponuję ci iść na komorę o ile jest miejsce ale zapewne cię wywala na inny dział gdzie nie ma ludzi. Najlepszy to komora nie narobisz się a zarobisz. Odradzam 15 bo tam się narobisz a nic nie zarobisz (wiem po swoich doświadczeniach). Jest jeszcze ekspedycja podobno tam chłopaki najmniej zarabiają w całym magazynie dlatego jest tam takie przemiał. Tam najwięcej się narobisz a kasa żadna, no chyba że lubisz się napić lub naćpać w robocie w czasie przerwy to ten dział jest dla ciebie bo nie robią z tym problemow. Jak masz kurs na wózek to idź na wozkowego, najlepsza robota jaka może być w tej firmie. Osobiście nie polecam tej firmy ja od kilku dni pracuje w innej i nie żałuję. Szkoda mi znajomych z farmacolu ale ważne żeby iść do przodu a nie stać w miejscu(firma źle traktuje starych pracownikow) zero perspektyw na podwyżki). Pozdro dla kumatych jeszcze się spotkamy.

Tak4Nie3
@Nowy

Hmmmm, ja pracuję na taśmie, ale też i na kontrolę idę czasami, ale większość zmiany spędzam na taśmie więc na przykładzie taśmy powiem, że tam idzie wyciągnąć nawet ponad 4.000zł. na rękę, jeśli jest robota i jeśli czasami zrobisz nadgodziny, ale bez nadgodzin idzie wyciągnąć między 2.800 a 3.200 na rękę, jeśli też potrafisz dość szybko pracować to i na premii za wydajność możesz wyciągnąć 900 - 1.100zł. na samej premii, tak wyciągają pracownicy, którym chce się pracować i nie mają problemu z tą robotą bo co do reszty to nie wiem, skarżą się na niską płacę, na zarząd, najlepiej jest przyjść samemu i popracować i sprawdzić czy jest to praca dla Ciebie czy jednak jest za ciężka i zbyt szybka ;) Przyjdź i przekonaj się po prostu bo opinie będą różne, negatywne, pozytywne a po co masz się zniechęcać po tym,co ludzie piszą najlepiej przekonać się na własnej skórze, zawsze możesz zrezygnować po próbnym okresie. A pracownicy sami mówią ile dostali wypłaty więc widełki są bardzo różne, zależy to też od zaangażowania w pracę, od tempa ;)

@Sonix

To jaką ty masz podstawę skoro bez nadgodzin i wg wyciągasz 2800/3200 na rękę? Coś nie chce mi się w to wierzyc.

Tak8Nie1
@..

Podstawę mam 2200 ;-) podobno nowi pracownicy mają znacznie większa niż starsi stażem, nie wiem ile w tym prawdy jest, ale pracując na taśmie kiedy jest dużo pracy idzie wyciągnąć ładną wypłatę ;-) mnie się zdaje, że dużo też zależy od tempa pracy i tego czy się chce czy nie chce pracować no i na pewno też od działu, na którym się pracuje

Tak3Nie3

W takim razie musiała byś wyrabiać premie 1550 /2100 brutto co jest nie możliwe

Tak7Nie2
@..

Wszystko jest możliwe, jeśli się chce ;)

Tak2Nie7
Kiki
@Sonix

Zerowy podatek i same nocki to tyle zarobisz z gołych godzin niemożliwe :]

Tak3Nie2
@Kiki

Zerowy podatek? hmmm, mnie odciągają podatek ;) zaczynam rozumieć frustrację tych, co narzekają na niskie zarobki, skoro ludzie pracujący normalnie, z odciąganymi składkami i podatkiem mogą wyciągnąć ponad 3.200 zł. ;) a niektórzy nie umieją wyciągnąć powyżej 2.100 zł. ;) cóż, nie wszyscy pracownicy są tacy sami, jednym nie chce się robić a innym się chce, stąd taka rozbieżność wynagrodzeń między innymi :) Ale wróćmy do tematu. Nowy - Jeśli chcesz przekonać się jak wygląda praca w Farmacol po prostu zatrudnij się, masz ten okres próbny i zlecenie, popracuj i będziesz wiedział czy zostaniesz czy nie ;) Na każdym forum gdziekolwiek zapytasz o jakąkolwiek pracę będą podzielone opinie :) jakbyś miał się kierować opiniami to pewnie nigdzie byś nie pracował :) Zawsze możesz zrezygnować i poszukać czegoś innego co może bardziej będzie Ci odpowiadało ;)

Al-a Nowy wpis
@Sonix

Cały czas są w Farmacolu ludzie, którzy bez nadgodzin nie mieliby nawet dwóch tysięcy. A najlepsze jest kiedy to oni czasem wprowadzają nowych, którzy na dzień dobry mają wyższe stawki...

Tak10Nie2
Ganjaman Nowy wpis
@MK

Sadzić Palić ZALEGALIZOWAĆ! DO TEGO PIWKO ekspedycja!! Kamerzysta i tak nas nie złapie, bo interesuje się muzyką klasyczną :D

Tak4Nie1
1975
Nazwa działu: Magazyn

Jak wygląda praca na magazynie, duzo jsst pracy? Czy jest tam tzw (usunięte przez administratora), czy atmosfera jest spokojna a jacy są lydzie którzy pilnują pracowników.

Były15

Dwadzieścia lat doświadczenia w różnych firmach. Ponad dwa lata w Farmacol traktuje jako życiową porażkę. Dla mnie to co się tam wyprawia na każdym szczeblu tej firmy to jakiś dramat.

Tak22Nie5
Ranking

Never again

hahahah :D Krótko na temat. Ta firma jest skończona.

gość
Nazwa działu: Magazyn

Niestety wszystkie negatywne opinie o firmie to prawda.Jestem starszym pracownikiem,pracowało się parę lat ale na szczęście mam nową pracę i jestem bardzo zadowoloną, szanowaną i przede wszystkim nie wyzyskiwaną osobą.W końcu mam prawo do wolnych weekendów, grafik na cały miesiąc i normalną pensję bez nadgodzin.

Tak25Nie9

Nazwa działu: Produkcja

Wysyłają w kilka miejsc bo wiedzą, że taki pracownik da sobie radę na kilku stanowiskach przy pomocy jeśli na danym dziale jest dużo pracy. Na tym także polega praca koordynatora - koordynowanie zmiany, nie tylko zamawiają brakujące leki, ale także rozkładają między ludźmi tak pracę, aby szła szybko i sprawnie i aby wyrobić się z wyjazdami. Tym bardziej, jeśli jeden pracownik jest przeszkolony na kilka stanowisk więc jest mobilny i wysyłany przez koordynatora tam, gdzie jest najbardziej potrzebny akurat, proste i nawet oczywiste ;)

Tak8Nie12
Nazwa działu: Produkcja

Albo raczej ktoś, kto wie co to praca i nie jątrzy bez sensu i nie narzeka wiecznie na swojego pracodawcę i zachowuje się normalnie a nie szuka wiecznych zaczepek. Ależ byłoby cudnie, gdyby wszystkie te osoby co tak marudzą na firmę zwolniły się i trafiły do firm, gdzie poznają dopiero co to wykorzystywanie i wyzysk.

Tak8Nie18
Nazwa działu: Produkcja

Widzę, że pustostan w Twojej głowie dał o sobie znać publicznie hahahahhaa, może niech dadzą sobie spokój Ci,którzy narzekają na Farmacol bo to jest dopiero nudne już,do porzygania wręcz

Tak6Nie16
@@%@

Poco się ukrywasz pod nic znaczącym nikiem? Podpisz się imieniem i nazwiskiem niech firma się dowie kto jaki jedyny ich szanuje, może ci dadzą podwyzke. Ale pewnie już ja dostałeś skoro tak głęboka wchodzisz bez wazeliny.

Tak9Nie4
@...

Wiesz, co to RODO? to raz, dwa, zauważ,że każdy tutaj ukrywa się "pod nic nie znaczącym nickiem",więc mam do tego takie samo prawo,jak cała reszta ;) pozdro ;)

@@%@

Tylko w przeciwieństwie do ciebie ludzie tu piszą negatywne komentarze bo nie chcą żadnych konsekwencji. Ale skoro ty dajesz pozytywne to czemu się nie ujawnisz? Nie masz się czego bać

Tak8Nie3

Czy w Farmacol S.A. panuje luźna atmosfera?

Tak1Nie11
Majka
@Pytanie

Tak. Jedni wchodza, inni wychodza ;)

Tak22Nie2
Roci
@Pytanie

Co wy możecie powiedzieć jak się pracuje tylko ściemniacze i nieroby piszą bzdury o firmie.Ja pracuje i nie narzekam spoko praca tylko dla dorosłych a nie dla dzieci z przedszkola

Tak7Nie24
@Roci

Całkowicie się zgadzam, tylko lenie i obiboki jątrzą na tą firmę, którzy wolą na telefonie siedzieć i pieprzyć bzdury w regałach zamiast wziąć się za robotę, tak potraficie narzekać na tą firmę, pyskować kierownikom, odmawiać o cokolwiek Was POPROSZĄ bo tam nie zmuszają tylko zapytają lub poproszą. Dziwne, że niektórzy potrafią wyciągnąć i do 3.800 nawet ponad 4.000 zł. a Wam ciągle mało, narzekacie, że zarabiacie mało, ciekawe czemu? Hmmmmm, może dlatego, że (usunięte przez administratora) robicie na zmianach bo przecież narzekanie i wieczne pretensje są ważniejsze niż robota. To nie jest praca dla leni, którzy bez telefonów są jak bez ręki i którzy myślą,że przyjdą na 8 godzin, pogadają w regałach, porobią trochę pozycji i zarobią kokosy, otóż to tak nie działa, zachowanie niektórych ludzi niby DOROSŁYCH tam wręcz mnie bawi, bo zachowują się jak dzieciaczki, które nie dostały cukierka i mają focha na wszystkich. Kierownicy magazynowi są mega fajni i mili, nie zmuszają do niczego tylko zapytają a to, że im odmawiacie bo jesteście leniami śmierdzącymi to już Wasz problem. Tak samo nie ogarniam, jak można psioczyć na koordynatorów, zazdrościcie im posady czy jak? Grzecznie poproszą, zapytają a i tak niektórzy nawet na to psioczą, co Wy macie wieczny okres, że łazicie tacy niezadowoleni i tak jątrzycie? Matko, masakra jakaś..Jeśli wiecznie tylko odmawiacie, pyskujecie kierownikom i koordynatorom to nie dziwcie się potem, że premia jest mała, bo nikt nie będzie płacił komuś, kto narzeka na swoją firmę i (usunięte przez administratora) robi na zmianach. Są tam ludzie, którzy potrafią pracować, którzy potrafią współpracować z koordynatorami i dzięki temu tworzą bardzo fajną atmosferę, bo do pracy przychodzi się pracować, a nie wylewać swoje żale i narzekać, jeśli tak robicie to polecam iść do psychiatry i położyć się na kozetce i wszystko mu powiedzieć ewentualnie dla bardziej sfrustrowanych proponuję trening boksu na worku treningowym albo w ringu, pozdro.

Tak7Nie26
$ STiVi $
@@%@

@%@ Lepiej bym tego nie ujął, brawo dla Ciebie, trza Ci polać ;) dobrze prawisz. Lenie i obiboki są tam najbardziej sfrustrowani. Pracuję na nocki i atmosfera na zmianach nocnych jest po prostu mega :D Ludzie współpracują ze sobą, jest zabawnie pomimo mega dużej ilości roboty :D Co do koordynatorów zgadzam się, przynajmniej jeśli chodzi o tych z nocki ;) bo tych z dziennych zmian nie miałem okazji dobrze poznać. Dorota, Paweł i Karina tworzą mega sympatyczną atmosferę na zmianie, aż chce się pracować, aż miło przychodzi się do roboty ;) pozdro dla Was ;) poza tym ci koordynatorzy też mają swoich zaufanych pracowników ;) (usunięte przez administratora)

Tak5Nie24
@@%@

Po pierwsze dzień pracy w Polsce jest od około stu lat ośmiogodzinny, a zmuszanie, ok. PROSZENIE, o zostawanie w nadgodzinach, jeśli jest czymś stałym (bo nie mówię o sporadycznych przypadkach) dowodzi braków organizacyjnych, tym bardziej jeszcze gdy mówimy o dniach wolnych jak soboty czy niedziele. No chyba, ze to wszystko jest stuprocentowo dobrowolne, wtedy jak najbardziej, Że nie jest, wiesz tak samo jak ja. Płace zaś ocenia się po tym, co masz za normę godzin, nie to co możesz wycisnąć "mieszkając" w zakładzie. Nie każdy tu ma dwadzieścia parę lat i obiadek od mamusi na stole. Niektórzy mają daleki dojazd, rodziny, sprawy domowe czy wreszcie nie wiem, hobby, pragnienie odpoczynku po pracy albo wypicia piwa chociażby. Ich sprawa. Nie po to tysiące ludzi strajkowało w XIX i XX wieku o to, by mieć to prawo, żeby teraz tacy nadgorliwcy jak Ty im je wydzielali. A jeżeli taki ktoś pracując uczciwie zarobiłby np. 2000 zł na rękę, to nie mów mi, że to jego wina, bo taka płaca za pracę jak nasza jest w 2020 roku ZA NISKA. Koniec, kropka. Słusznie ktoś napisał tutaj, że minimum podstawy w firmie powinna być minimalna krajowa plus dopiero premie. Wtedy to ma sens. Teraz nasze płace SPADŁY i pora to powiedzieć głośno. Wzrastają ceny, wzrosła minimalna a ktoś, kto ma trochę ponad nią nie dostał nic.

Tak18Nie4
KO
@@%@

Talia modry/mądra??? Zapraszam na ekspedycje gdzie robisz za podstawę 2200 i musisz (usunięte przez administratora)jak dziki osioł i nic z tego nie masz, przyjdź zdejmij kilka tysięcy pojemników i wtedy napisz pozytywny komentarz. Wy sobie stukacie na skanerze dokładacie leki a my to wszystko w całości nosimy i jeszcze jeden z drugim będzie pisał że się opierdzielamy. Zapraszam serdecznie zobaczymy jak wam pójdzie. Czemu nikt nie przyjdzie do nas jak nie mamy ludzi? Wszystkie inne działy jak mają problem dostają pomoc a tylko nie my? Bo nikt nie chce do nas nie chce przyjść, za dużo jest roboty. (usunięte przez administratora)

Tak11Nie4

Tylko ty (usunięte przez administratora) w gastronomi fakt faktem pracują co weekend bo jest największy ruch ale za to w tygodniu mają wolne. A w ogóle to zamknij ten ryj i się tu j*bany dupowłazie nie wypowiadaj!!!

KO
Nazwa działu: Magazyn

Ponawiam zaproszenie na ekspedycje. Po ściąganiu 8h pojemników nawet ty (usunięte przez administratora) byś nie został godziny dłużej. W większości firmach się robi 5dni w tygodniu a jak się robi w weekend to za kasę a nie za wolne w środku tygodnia co nikomu nie jest potrzebne:]

Tak12Nie4
Nazwa działu: Magazyn

(usunięte przez administratora) Tydzień pracy ma 40 godzin, miesiąc około 176. Dwunastogodzinna praca oznacza więcej wolnego, a nie pracę CODZIENNIE po dwanaście. Tak samo praca w weekendy oznacza wolne w tygodniu i to wtedy kiedy chce pracownik, nie firma. I nie mówię tu o czymś gdzieś tam, tylko o SWOICH doświadczeniach, bynajmniej nie biurowych i nie z jednego miejsca pracy. Nie ma problemu żeby raz na jakiś czas pracować w wolne albo zostać dłużej, ale jeśli firma STALE ma takie oczekiwania, to powinna przyjąć większą ilość pracowników, a nie zabierać czas który mamy na rodzinę, sport, wypoczynek czy pójście z dziewczyną do kina. Dotarło?

Obcy

Kierownicy wypisują Cię na weekend nie pytając czy Ci pasuje, z tygodniowym, góra dwu tygodniowym wyprzedzeniem(rzadko kiedy i nie na każdym magazynie, a powinny wisieć miesięczne grafiki, te są tylko w komputerze dla PIPu i najwyżej drukowane i wieszane na czas kontroli), choć nie powiem można się zamienić, ale nie ukrywam jak pójdzie się po drugi wolny weekend w miesiącu to patrzą na Ciebie spod byka. Dzień wolny też Ci sami wypisują, chyba że się podejdzie wcześniej prosić o zmianę dnia wolnego. Wspomnę jeszcze o kłamstwach dotyczących płatnych nadgodzin, bo zdarza się tak, że za dane nadgodziny (z gorących okresów pracy,) obiecują zapłatę, po czym każą wybierać nadgodziny i nie płacą. To jest szczyt zdzierstwa i obłudy, a za takie zachowanie, każdy tak potraktowany powinien odmówić jakichkolwiek nadgodzin. Aha i jeszcze taka mała uwaga, pracownik nie ma żadnego obowiązku pozostawać po godzinach, za jednym wyjątkiem, w przypadku kryzysowych sytuacji, które wynikły nagle. Także nakazanie pracownikom przychodzić w niedzielę, jest nie zgodne z prawem, bo nie jest to żadna nagła sytuacja, tylko zaplanowana produkcja. Zakład niby wykręca się tym że to zakład pracy w ruchu ciągłym, ale to bzdura, bo ani nie ma tu potrzeby utrzymania maszyn w ciągłej pracy, ani w weekend nie ma wyjazdów. Zresztą, kierownicy sami określają pracę w niedzielę nadgodzinami. Jednak, kiedy człowiek chce się dowiedzieć i upewnić, zajrzeć do regulaminu, to nie ma takiej możliwości. Na magazynie nie ma i jest odsyłany z miejsca na miejsce, czyli zwykła spychologia. Także tego, takie są praktyki stosowane w tej firmie :/ Niestety wiele podobnych praktyk sprawia, że odechciewa się w niej w ostateczności pracować.

Tak8Nie3
Mały i przyjemny

Jak PIS obiecuję i dotrzyma obietnicy to do 2023 roku minimalna krajowa ma wynosić 4000 brutto. A w farmacolu nadal będzie podstawa 2200 albo 2400 brutto. W tym roku minimalna krajowa wynosi 2600 brotto i firma kroii ludzi na kasę za jedną osobę od 200 do 400 brutto. W ciągu roku to daje nie zła sumke. Teraz to momnozyc przez ilość osób zatrudnionych w farmacolu ro daje fajna sumę zaoszedzonych pieniędzy przez firmę. I tladego Pan Olszewski ma majątek około 1,5 miliarda złotych. Dorobił się na kantowaniu swoich pracowników, gdyby nie pracownicy to by nie miał takiej fortuny

Tak6Nie2
Bekson
Nazwa działu: Marketing
@Mały i przyjemny

W tym roku pewnie będzie wyżej na liście najbogatszych ludzi w Polsce.

Td

Poczytałam trochę i opinie jak wszędzie... Aż się nie chce czytać bez szansy na znalezienie wpisu o konkretach. Padło na Ciebie haha może mi odpowiesz jak wygląda praca? Czy w tej firmie przyjęcia są tylko dla osób z kierunkiem medycznym? Jaka jest stawka? Jaka atmosfera wśród pracowników? Też pracuje na magazynie i wiem jak to wygląda (jedni pracują inni narzekają....) dlatego proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Obcy
@Td

Przyjmują wszystkich na magazyn. Wykształcenie nie ma żadnego znaczenia. W końcu tylko pakujesz leki według wztki. Nie musisz nic o nic wiedzieć. Nie wiem jak teraz, ale wcześniej trzeba było przepracować na zleceniu przez kilka miesięcy, a potem dają umowę. Stawka? Nie wiem ile dają teraz dla nowych. Napewno nowi dostają w umowie o pracę więcej niż pracownicy starsi stażem... Nie żartuje. Może i ciężko znaleźć konkrety, lecz są. I masz rację, na większości stron firm znajdzie się też wpisy nie zadowolonych pracowników, warto się i z nimi zapoznać, mieć na uwadze. Lecz zwróć też uwagę na ich ilość, nie bez powodu w pewnych miejscach jest ich tak dużo. A gdzieś poniżej jest post o tym ile ludzi się tu przewinęło przez 3 lata. To daje do myślenia.

Aga
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Nazwa działu: Finanse

Jak wygląda atmosfera pracy w finansach/księgowości? Warto aplikować?

Obserwator
Nazwa działu: Magazyn

Związki zawodowe mają zająć się negocjacjami w sprawie wynagrodzeń. Oby ugrały to co 1,5 roku temu: podstawa wynagrodzenia(bez wliczania premii)min.ustawowe czyli 2600 brutto. Przepis o podstawie wynagrodzenia jest haniebny dla Ministerstwa Pracy,ale nie musi to oznaczać,że firma nas ogra na wypłatach.Premia frekwencyjna i akordowa jest ruchoma i nie musi być stała.Jak ktoś się rozchoruje lub ma urlop to wiadomo,że jest stratny nie ze swojej winy.Jak można płacić grosze za jedno zlecenie?Kpina i poracha. Dobrze mogą zarobić tylko ci,którzy praktycznie biegają.Trzeba mieć do tego zdrowie.Nie dosyć,że nam obcinają premie itd.to jeszcze robią z nas biedaków. Pracownicy ze wschodu nie muszą wcale u nas pracować.Jak znajdą pracę za lepszą kasę to odejdą sami. Pracowników należy szanować to już dawno nie te czasy:''Jest 100 na wasze miejsce". Żeby organizacja pracy się zmieniła to kadra musiała by zapieprzać razem z pracownikami. Siedząc za biurkiem łatwo jest się mądrować.Wprowadzić taki porządek jak w Amazonie: jest dużo pracy,brakuje ludzi to kierownictwo jazda za terminale i na stacja tam gdzie jest nadwyżka. Firma powinna także pomyśleć i zadbaniu o pracowników,którzy mają pewien problem zdrowotny,a są pracowici,lojalni.Powinien być dodatek na opłacenie sobie prywatnej rehabilitacji.Ja nie żartuję.Ta praca niszy zdrowie.Niektóre firmy,które mają szkodliwe warunki pracy wypłacają dodatek za szkodliwe warunki. Firma praktycznie nie zapewnia ergonomicznych warunków pracy.Ciężki asortyment może się pojawić praktycznie na każdej stacji czy to w postaci przedmiotu czy ciężkich kartonów.Kwestia transportu pracowniczego:należałoby zwiększyć obszar o różne miejscowości.Wtedy łatwiej było by znaleźć nowe osoby w miejsce tych,którzy odchodzą.Ludzie coraz częściej się zwalniają.Kto wie może za jakiś czas wszystkie oddziały podzielą los oddziału w Szczecinie,który bez pomocy innych nie uciągnie bo tam brakuje pracowników.Cierpliwość wykorzystywanych i traktowanych jak głupki ludzi nie trwa wiecznie.Bez pracowników magazynowych firma by nie istniała. Tak dla przypomnienia.Kasa uderzyła do głowy szefostwu,a do grobu kasy nikt nie zabierze.

Tak20Nie2
Obserwator
Nazwa działu: Magazyn

Co mi nie pasuje?!Otóż przepis,że premie są wliczane do podstawy wynagrodzenia.I przez to pracodawca na legalu nie musi nic dokładać bo min płaca jest. Premię frekwencyjną za miesiąc można praktycznie w jednej chwili stracić,a ten pieprzony,niewolniczy akord jest różny. Premia akordowa to jedno oszustwo,co miesiąc jest inna,za 1 linię płacą jak za ulotkę,a żeby godnie dorobić to trzeba szarpać. Ja pracuję w miarę szybko i co z tego?Premię akordową ma wysokości kieszonkowego,wszystko zależy jakie i ile korzystnych zleceń się trafi w dniu,tygodniu,miesiącu.Jestem natomiast wykończona tym szybkim chodem,dźwiganiem przepełnionych pojemników. Kręgosłup siada już większości pracowników. Zdrowia nie mam,a pracy na stacji często jest jak dla dwóch i więcej osób. Przepisy kodeksu pracy są korzystne,ale dla pracodawców.Nas zawsze ministerstwo pracy ogra.

Tak4Nie6
ZbytDobryNaTenObozPracy
@Obserwator

No cóż, 8 tyś pracowników przez 3 lata jakich się przewinęło przez oddział w Katowicach mówi samo za siebie. A są to pracownicy i z biurowca i z hali. Jest to ogromna liczba. Jak widać kierujący magazynem/firmą mają problem z myśleniem i wyciąganiem wniosków. Zakładają, że zawsze przyjdą nowi, nawet jeśli to prawda, to nikt z nich nie bierze pod uwagę ile na tym tracą. Niby praca prosta, ale trzeba się jednak nauczyć co i jak, wyrobić w sobie pewien nawyk, poznać magazyn, gdzie leżą leki, sposób, żeby pracować jak najlepiej. To zajmuje czas. Nie oszukujmy się, przez pierwsze dni, a nawet tygodniowe, nowi pracownicy są mało efektywni. Starsi robią 2-3 razy więcej w tym czasie. Tylko, że Ci nowi pracownicy odchodzą po jednym dniu, tygodniu, miesiącu. Ilość osób, która zostaje na dłużej jest marginalna. Jak widać firmie to się opłaca i pomimo tak olbrzymiej rotacji pracowników, to im się opłaca nadal - to albo kierujący magazynem nie myślą, obniżając tym samym wydajność całej firmy - czyli znacznie więcej zarabiają na starszych, doświadczonych pracownikach, mimo to, nie mają zamiaru nikogo docenić, płacąc lepiej i traktują nas jak zło ostateczne. Szkoda tylko, że nikt z nich nie pomyślał nigdy, że to dzięki pracownikom działa firma, bo bez nich, wszystko by stało. A firma przynosi zysk i to ogromny, także nie jest to kwestia nieopłacalności, a zwykłej niechęci do tego żeby płacić lepiej. Na dodatek perfidnie kantuja, brak przejrzystości w kwestii wydajności, jeśli już informacja się pojawia, to nie zgadza się z tym co sprawdza się u kierowników. Premia która wypłacają ewidentnie bazuje na tym co jest wywieszane. Nie raz pracując dłużej i więcej można dostać tyle samo czy nawet mniej niż w poprzednim miesiącu. Obiecywanie wypłacenia pieniędzy za nadgodziny, po czym odmówienie zapłaty i nakazanie wybrania wolnego to szczyt cwaniactwa. Kolejny przykład pokazujący jak firma stara się oszczędzać na pracownikach, okłamując i łamiąc dane słowo. Kierowniczki z taśmy, ich zachowanie jest oburzające. Rozumiem, że ze względu na piastujące stanowisko nie dostają pieniędzy za nadgodziny ( zgodnie z kodeksem pracy, choć pewnie i tutaj można to ominąć w ten czy inny sposób), jednak powiedzenie pracownikowi, z wyrzutem i pretensjami, że miał już wolny weekend w tym miesiącu, podczas gdy one siedzą sobie wygodnie w niedzielę w domciu, to GRUBA przesada, brak empatii, zrozumienia, zarozumiałość. Zwłaszcza jeśli pracownik cały czas przychodzi do pracy w tym w weekendy robiąc nadgodziny zgodnie z ich grafikiem. Tak w ogóle, standardowa ilość nadgodzin możliwych do wykonania w roku to 150 godzin. Żeby to zwiększyć, pracownicy muszą się na to zgodzić. I nawet jeśli pracownik odbiera za nadgodziny dzień wolny, to nadal są to nadgodziny. Nie wspomnę już, że za pracę w niedzielę, nawet przez 4h pracownik może dostać cały dzień wolny. No, ale oczywiście firma nigdy nie pójdzie nikomu na rękę, zamiast tego jak wspomniałem każe wybrać nadgodziny, które obiecała wypłacić. Firma ma gdzieś pracowników, także zmieniłem podejście do firmy i mam ją gdzieś. Żałuję szczerze, że tak długo tu przepracowałem. Znikam bez wypowiedzenia, nie warto poświęcać nawet na to czasu, skoro tak się traktuje pracowników.

Tak9Nie2
Anre
@Obserwator

Jak chcecie związków to idcie do walęsy a nie szukajcie problemów w firmie.Jak nierób nie pracuje to nie zarabia.I tyle w temacie.Amen

TakNie9
@Anre

No wlasnie takie bzdury sie opowiada ale niestety mozna robic faktycznie a przy wyplacie tego nie widac. Tak ma chyba sporo osob, z nikad sie to nie bierze. A aneks do umowy dostales?:)) haha

@Obserwator

Nie pasuje Ci praca w Farmacolu? zwolnij się, takie to proste a skąd jątrzyć na firmę i pracodawcę...

Tak2Nie4
ZbytDobryNaTenObozPracy
@@%@

Jakie jatrzenie? Od kiedy to wyrażenie własnego zdania, przedstawionego w jasny i kulturalny sposób to jatrzenie? Podałem nawet przykłady tego co zaobserwowałem w ciągu pracy w tym magazynie. Nie powiem, z początku wszystko było dobrze, ale z czasem zauważyłem te wszystkie defekty. I masz rację, zwolniłem się jak napisałem wyżej, czego jak widać nie zrozumiałeś.

Tak3Nie2
Jared :)
Nazwa działu: Magazyn

Pracuję w tej firmie od paru miesięcy, wiem, uznacie, że nowy nic nie wie, ale mało mnie to interesuje, wypowiem się na temat tej firmy. Otóż praca tam bardzo mi odpowiada,atmosfera jest w porządku, zarobki mi bardzo odpowiadają, nawet ponad swoje oczekiwania są :) I próbuję znaleźć podstawy tych,którzy oczerniają kierowników i koordynatorów i znaleźć ich nie umiem,przynajmniej w stosunku do mnie są oni w porządku, o cokolwiek nie poprosi się idą na rękę, nie robią problemów. Byłem świadkiem tego, co jest tu poruszane często, mam na myśli tych, którzy stoją w regałach z telefonami i obgadują każdego,albo zniechęcają innych, aby nie zostawali dłużej,aby nie pokazywali co potrafią, buntują bardo ludzi przeciwko tej firmie, uważam, że jest to zachowanie osób, które nie dorosły jeszcze do pracy. Mnie praca tu pasuje i jestem zadowolony z niej.

Tak3Nie7
Dawid
Nazwa działu: Magazyn

W ciągu 3 ostatnich miesięcy po raz drugi podnieśli stawki za pakiety ok system i medicover... Może byście tak dali podwyżki a nie robicie wszystko żebyśmy mieli coraz mniejsze wypłaty..

Tak10Nie
@Dawid

No niestety firma ma nas za nic..

Tak5Nie3
Fajnie było

(usunięte przez administratora) z kontroli dalej robią laseczkę swojej Pani Koordynator a największe lizydupy są koordynatorami na taśmie i automatach? Z komentarzy wynika że tak, o jak dobrze uwolnić się od tych łagrów i zarabiać godnie

Wyjebaniec

Ludzie tykele jest ofert pracy. A wy obicie siedzicie jak te wierne psy w farmacolu. I robicie 2200 brutto. I myślicie że będą podwyżki. Ja już teraz mówi za żadnych podwyżek nie będzie.

Tak10Nie
Senthia
Nazwa działu: Magazyn

Tak czytam te Wasze wypociny, jak psioczycie na firmę, wyzywacie kierowników, macie problem z zarobkami, premiami, aneksami, bonami i tak dalej i szczerze? Pękam ze śmiechu, małe dzieci, które kłócą się o to czyja jest zabawka. Naprawdę nie mieliście okazji wcześniej pracować w jakiejś gównianej firmie za marne grosze, bardzo, bardzo marne grosze skoro tak najeżdżacie na Farmacol i to, co Wam oferuje? Wszystko Wam się nie podoba: warunki, kasa, kierownictwo, praca, wymagania to skoro jest to tak beznadziejna robota to pytam: po jaką cholerę jeszcze tam tkwicie ? Zwolnijcie się - proste, zwolnicie miejsce ludziom, którzy chcą tam pracować i którym ta praca odpowiada i zatrudnijcie się w tak gównianej firmie, w której poczujecie co to jest robienie za darmo bez premii, bez bonów, bez umowy o pracę, bez płatnego urlopu. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" - znacie to powiedzenie? Kupa śmiechu jest z tego Waszego niezadowolenia. A bo kasa do (usunięte przez administratora) a bo premie marne, a bo coś tam. Nie ma idealnej roboty, w każdej pracy coś Wam nie będzie pasowało, a skoro chcecie zarabiać jakieś nie wiadomo jakie kokosy to idźcie do takiej roboty gdzie te kokosy będą, ciekawe czy przyjmą Was bez odpowiednich i wygórowanych kwalifikacji żebyście mogli te kokosy zarabiać. Stanie w regałach 8 godzin zmiany nie wzbogaci ani Waszego konta ani Waszej premii. To mnie bawi, stanie w regałach i napierdalanie na kierownictwo i robotę a potem wielkie oburzenie, że premia do (usunięte przez administratora) ano do (usunięte przez administratora) bo wydajność do (usunięte przez administratora) bo lepiej jest pieprzyć bzdury w regałach niż wziąć się za robotę!!!! A firma nie będziecie trzymała leni i obiboków, dlatego Was nie zatrzymują kiedy zwalniacie się bo wolą zatrudnić nowych,którym będzie zależało.

Tak14Nie15

Ale bzdury

Tak11Nie3
Be Yourselfe
@,,,,

Krótko i na temat.(usunięte przez administratora)Ewentualny przyszły pracowniku nie sugeruj się takimi "pozytywnymi wpisami" bo są one nieszczere. Wystarczy chociażby przeczytać wpis niejakiego "Jana" z Wrocławia. Dokładnie to samo co w Katowicach tylko lokalizacja inna i tak w całej Polsce.

Tak6Nie2
Kiki
@Senthia

Skąd wiesz że ludzie nie robili w gorszych firmach za przysłowiową miskę ryżu?! Nie masz prawa oceniać ludzi! Tu się daje opinie o firmie a nie o ludziach a z tego co wiem to nie tylko w Katowicach firma źle traktuje pracowników i ma ich gdzieś. Jak lubisz robić za paroba to proszę bardzo może ci dadzą 100 za pozytywny komentarz bo próżno tu takich szukać :]

Tak11Nie
Łowca
@Senthia

Senthia to albo ktoś z kadry kierowniczej albo jakiś podstawiony (usunięte przez administratora) - (usunięte przez administratora)Wybielanie firmy i stosowanie nieprawdziwego pozytywnego PR to typowa strategia takich ludzi.Wypociny tego osobnika są żenujące.Robić z siebie (usunięte przez administratora)żeby kadrze się to podobało?Hańba!Firma jest znana z krojenia pensji i wyzysku.Premia akordowa naliczana jest skandalicznie nisko,kwota za inwentaryzację była komiczna.Co do tekstu,że można się zwolnić to pomyśl (usunięte przez administratora),że może nie wszyscy mają taką możliwość(pracownicy z regionów o wysokim bezrobociu,a tu mają w miarę blisko,osoby w wieku 50+,osoby które wybrały nie ten kierunek nauki,osoby,które nie mogą rywalizować ze studentami na rynku pracy,gdyż oni są tańsi,bez znajomości tez się dobrej pracy nie dostanie. Niby ogłoszeń z praca jest dużo,ale są to zwykle marne prace: reklamacje,windykacje,praca na kasie,sklepy spożywcze,call center itp.) Twoje pyskowanie jest więc nie na miejscu.Znalazł się kurka obrońca farmacolu. Masz coś z tego klakierstwa (usunięte przez administratora)

Tak12Nie
Meritum
Nazwa działu: Magazyn

Czy ktokolwiek pracujący na dziale kompletacji - stacja wydań otrzymując umowę o pracę otrzymał aneks do umowy z dokładnym opisem naliczania premii akordowej?Informacji o progach,ile jest naliczane za każdą linię na dziale stacja wydań?Na tablicy informacyjnej są dane bardzo ogólnikowe,nie pisze ile otrzymuje się za wykonanie kompletacji 1 zamówienia - linii.Pracownicy orientują się tylko tyle,że są to kwestie groszowe,dokładnie ile groszy jest za 1 linię nikt nie wie.Cały ten akord bez podpisania stosownego aneksu do umowy ze szczególnym uwzględnieniem norm i należności w premii akordowej jest w odniesieniu do przepisów kodeksu pracy nielegalny. (usunięte przez administratora)

Tak12Nie
@Meritum

Firma skonstruowała wszystko tak żebyśmy się niczego nie doliczyli. Ci co mają premie uznaniowa też nie mają jej wpisanej w umowie, jest tam wpisana tylko podstawa o premii żadnej mowy. Specjalnie tak jest że jak firma chce oszczędzić to sobie utnie premie u każdego a my nie mamy nic do tego bo nie mamy w umowach..

Tak7Nie1
@..

Premia widnieje na pasku. Tyle, ile jej wyrobisz tyle masz. Na samej premii idzie wyciągnąć nawet do 980zł nie na rabiając się przy tym zbyt wiele, wystarczy tylko wyrabiać wydajnosć zamiast stać w regałach i pierdzielić całą zmianę

Tak4Nie6
Nazwa działu: Magazyn

Nie jest to pic na wodę a to, że nie potrafisz wyrobić wydajności to już Twój problem. Firma nie daje Ci premii 900 zł. za piękne oczy tylko właśnie za to, jak przykładasz się do pracy, za to dostajesz premię

TakNie7
@@%@

Premia 900zl, bo podstawa 2200.

No chyba, że podstawa 2500 i premia 900, nie podoba się praca?zwolnij się, nara

Tak1Nie7
Gekon
@@%@

A chęcią się zamienie. Przyjdź na ekspedycje 2200 podstawy 500zl premie do tego do ściągnięcia ponad 4tys pojemników ktore swoje ważą. Nie mamy tak jak u was regałów żeby się schowac :>

@,,,,

Sa tacy co maja jeszcze pare stowek w dol, uwierz.

Jan
Nazwa działu: Magazyn

Na magazynie we Wrocławiu tak płacą jak w Katowicach. No i nie ma kto pracować. Nie polecam. Poza tym od tego roku przyjmują tylko na zlecenie. Rotacja jest straszna, atmosfera kiepska. Praca na zmiany, w weekendy. Myślę że za te pieniadze znalezc mozna zdecydowanie lepsza pracę.

Tak7Nie1
Alberttto
Nazwa działu: Magazyn

Wiecie coś czy dostaniemy aneksy do umów? Minimalna krajowa wzrosła znacząco a my nic nie dostaliśmy. Nowi pracownicy ktorzy sie zatrudniają mają wyższe podstawy niż pracownicy starsi stażem?

Tak6Nie3
@Alberttto

Nowi dostają już podstawe 2600 my nie dostaniemy żadnych aneksów bo firma się tłumaczy że mamy więcej niż najniższa krajowa. Bo na pasku dodają razem podstawę i premie i wychodzi że mamy więcej. Tak więc zapomnij że cokolwiek dostaniesz więcej. To nie jest dobra firma tu się kokosów nie zarobi. Firma nie przewiduje podwyżek dla pracowników.

Tak5Nie4
@..

Ztym że składki odciągane są od podstawy, a nie od podstawy+premii+czegos tam.... A ceny za ok system? Do kogo idzie ta kasa

@,,,,

Składki są odciągane od całości nie tylko od podstawy. Masz wszystko dodane brutto i wtedy odejmuja. Ok system? Oczywiście że na ppk chyba nie myślałeś że oni ci dadzą coś za darmo

An
@..

Zarobek liczy sie jako kase ktora dostajesz, a nie skad sie co wzielo. A tak liczac nikt tu nie robi za minimum, nawet to nowe jakie teraz weszlo.

Tak4Nie
Alberttto
@..

Dlaczego nam nie dadzą wszystkim takiej samej podstawy a premi taką jaką każdy z nas sobie wypracuje. Wiadomo że jedni pracują wiecej inni mniej ale wówczas nikt z pracowników nie byłby pokrzywdzony że wypłatę ma mniejszą jeśli mniej pracował lub ewentualnie zadowolony jeśli w danym miesiącu wyjątkowo efektywnie i wydajnie pracował.

,,,
@Alberttto

Przeciez "wypracowana premia" to sposob na nowych, zeby im zalezalo. Wyplata czy sie starasz czy olewasz taka sama. Moze byc nawet wiecej dni w miesiacu przepracowanych a wyplata jeszcze mniejsza. A wydajnosc osob ktore w danym dniu mialy wolne? Ups :)

Bebson
@Alberttto

Ludzie bo to farmacol ! Tu na pierwszym miejscu jest jak największy zysk nie ważne że naszym kosztem. Nie dadzą rządnych podwyzek. Rok temu miały być w styczniu i nie bylo, teraz też nowe będzie.

@Bebson

Pokaz mi firme ktora nie jest nastawiona na zysk ????

Bekson
@J.M.

Wszystkie są ale jak w innych się ludzie masowo zwalniają to firma próbuje coś z tym zrobić a tu? Firma ma gdzieś pracownikow, ludzie robią po kilkanaście lat i zarabiabiaja praktycznie tyle co nowy a czasem nawet mniej i to jest sprawiedliwe?.

Katia
Nazwa działu: Magazyn

Czytam i czytam... nie dowierzam że ktoś dalej pracuje w tym cyrku! Jakim trzeba był ćwierćmózgiem by dawać sobą pomiatać jak tanią (usunięte przez administratora) za 2100 netto? Za pieniądze za których nawet nie zrobi się podstawowych opłat no ale robienie pod stołem kierownikom na parterze i koordynatorkom na piętrze musi sprawiać niektórym sporą przyjemność ;) (usunięte przez administratora)

Tak3Nie3
Majka
@Katia

2100 netto? Ja mam 1980 bez nadgodzin a 2100 to chyba wliczajac podwyzke.

,,,
@Majka

I ty sie mozesz starac i nawet 2 z przodu nie masz, inni olewaja i 2100 maja bez niczego. Taka polityka. Mowienie ze "kto chce ten zarobi" to bzdura.

Brak slow

Gdyby nie Farmacol co nie którzy by mieszkali pod mostem. Po prostu Farmacol im życie uratował. Jak można w tej firmie przerobić 15 czy 20 lat jak nie którzy przerobili w Farmacolu. Ja przerobiłem 2.5 roku i miałem dość. W szczególności tych wypłat przepraszam jamłużny. Już ten magazyn się sypie, jak patrzyłem na ściany to w nie których miejscach są ściany popękane. Magazyn ma ze 3 lata a już się sypie. Jak za 20-30 lat się nie zawali ten magazyn to będzie cud

@Brak slow

Pomijajac fakt ze niektorzy i niektorych piszemy lacznie, to nie rozumiem, skoro taki jestes szczesliwy, po co sie tu udzielasz? Za 20-30 lat to zeby przyjac lek niepotrzebna ci bedzie hurtownia czy apteka tylko sam sobie go wygenerujesz jakims qr kodem w domu.

Brak słów
@J.M.

Wchodzę na tą stronę tylko po to żeby się z was pośmiać. Tacy twardzi jesteście na opiniach i tak narzekacie na tą firmę jaka jest. Ale coś w tym kierunku zrobić to nie ma nikogo. Każdy się się vhowa między regały i że spuszczona głową robicie. W końcu weźcie los w wasze ręce i poprawcie swój los w tej firmie albo zmienię pracę a nie narzekaj cię że mało zarabiacie. Jak nic się nie odzywacie to firma was kantuje na każdym kroku. Jak by się zorganizowało około 50 czy 60 ludzi i rzuciło wypowiedzenie w tym samym czasie to byscie wywalczyli jakieś pieniądze. Albo zorganizujcie się i róbcie powoli żeby systematycznie były opóźnienia w wyjazdach to coś wywalczycie. Ale nie na magazynie takiej osoby żeby taki mały bunt zorgaznizowac. Każdy robi i narzeka że mało kasy zarabia. Tylko trzeba pomyśleć logicznie i wziąść swój los we własne rece

Tak13Nie5
@Brak słów

I co to da? Ostatnio ekspedycja zastrajkowała nic nie pojechalo na czas to przyszedl Jacek i powiedział że nic nie może, co najwyżej może dać pomoc z komory i innych działów. I co??? Ani jednego słowa o podwyżkach.. Oni mają gdzieś czy jedzie o czasie czy nie. Trzeba stąd uciekać.

Tak4Nie4
koniec

to fakt ze w farmacolu pracuje wiekszosc(usunięte przez administratora) ludzi na kazdym kroku.mydlą ludziom oczy ze bedzie premia polroczna ale za to zabiora premie wydajnosciowa ktorej i tak prawie wogole nie ma.

Tak3Nie5
Zelda
 Rekomendacja

Co?Skąd to info,że nie będzie niby premii frekwencyjnej półrocznej?Chyba fake news bo nic nam o tym nie wiadomo.Z 2 strony firmę stać na różne wstrętne ruchy.Kasę mają,a tną nas na każdym kroku.Ale zarząd do grobu tej kasy nie weźmie.Chciwość i pazerność to gł.ich wartości.Tak dla zasady przypominam:"Kto nie szanuje swoich pracowników,ten nie wart złamanego grosza".Bez pracowników firmy by nie było.Kije samobije pod choinkę. Farmacolowi słabo idzie?HA!!!Oto aktualne (usunięte przez administratora)

@Zelda

Miejsce 21 Andrzej Olszewski majątek w mln złotych: 1507 6,58 % w górę Branża: hurtownie farmaceutyczne

@Nick Carter

Co roku coraz więcej a dlaczego? Bo jako jedyna firma nie daje podwyżek. A jak dają to 100zl brutto i nie wolno nikomu nie mówić ..

Tak8Nie
Men
@..

Ja nie przyjąłem..Niech sobie ...wiecie co z tym zrobią!

Tak1Nie3
... zainteresowany

jak praca na ochronie

@... zainteresowany

Szukaj na forum Juventusa, to oni tu sa, ale to nie jest lekki kawalek chleba akurat u nas.

ŁYSY

Farmacol rzucił cukierki dla pracowników

Byku
@ŁYSY

To te przeterminowane. Rzucili żeby ludzie się nie gniewali że nie będzie już tej premii półrocznej za frekfencje. Ma jej nie być bo są cięcia w firmie.

TakNie6
Some

Nie znalazłem nic o pracy przedstawicieli, jaka pierwsza umowa, ile wizyt, czy targety realne, jaka podstawa i szanse na premie, jakie samochody czy gps i oczywiście jaka rotacja?

Wiedza
@Some

Targety realne na gołą podstawę, samochód słabizna , GPS, brak prywatnych przelotów

Some
@Wiedza

Toniezbyt motywujące, możesz rozwinąć coś więcejj?

Tak1Nie1
Sexholik

Robienie minety jest zdrowa dla kobiety. Po nie ktore dziewczynom bym zrobił minetke w farmacolu.

Tak4Nie7
Ryży
@Sexholik

Ja lubię tarmosić pierożki

Tak1Nie5
Angel
@Ryży

Typowy dziad.Potarmosić to ty sobie możesz jedynie swoją gruchę,a o pierożkach ponętnych koleżanek to sobie możesz pomarzyć.

Przeciwko KUR3STWU
@Angel

Ktoś kto takie, rzeczy pisze na forum to samo z siebie wynika, że zwykła plzda do lania nic więcej. Zresztą sam nick "ryży" mówi wiele za siebie.

Tak1Nie1
WstydliwaNataliaDotCom
@Angel

Nie, no bez przesady z tym marzeniem :) A poza tym, dziewczyny w Farmacolu porządne, pracowite i normalnie pogadać z nimi można i pożartować czasami. Wesołych Świąt dziewczyny.

Roci
@Przeciwko KUR3STWU

Wszyscy na forum co piszą o innych (usunięte przez administratora) nieprawdy to są wszyscy (usunięte przez administratora) niech się zajmą swoimi (usunięte przez administratora) a zwłaszcza ryżu nie rób

Kocik
@Ryży

Ryży ty se możesz potarmosić pierożki ale pieluchy jednorazowe na ekspedycji. Forum jest dla pracowników a nie dla bydła

Tak4Nie
Piotrek
@Sexholik

Jestem chętny

@Piotrek

Chciałem tylko powiedzieć, że podpisywanie się czyimś przezwiskiem/imieniem również może być karane tym bardziej gdy wypisuje sie takie bzdury. Zamiast pisać o ludziach piszcie o pracodawcy.

15d
Nazwa działu: Magazyn

(usunięte przez administratora), kierowcy zmuszeni do umów b2b, bez prawa do urlopu, bez L4, bez żadnych praw pracowniczych. Znany przypadek gdy nie udzielono wolnego na pogrzeb ojca pracownika. Coś strasznego, ze takie coś ma miejsce w 21 wieku w Polsce.

praca

wypłaty wygladaja tak ze nadgodziny i premia swiateczna zostaly wyplacone ale na premi wydajnosciowej oszukuja ludzi bo nie ma jej prawie wogole i to jest dowod na to ze oszukuja.

Tak6Nie1
magazynowy
@praca

Od pół roku nie można się doprosić kartek z tabelą z wydajnością i błędami na stacjach. Co to?Nakaz firmy?Pracownik ma prawo i do wglądu i do wydruku wyników na prośbę. Każda firma ma obowiązek być transparentną.Chyba,że ma coś do ukrycia i kombinuje jak to zrobić na szaro pracowników.

@magazynowy

Nawet na oksystem zrobili przekręt. Na pasku pisze że ściągnęli 32zl a jak się wchodzi w profil na stronie oksystem to jest że płatność wyniosła 10zl. Ja się pytam gdzie się podziało 22zl????

Tak1Nie3
milimetr
@..

dostajecie paski na meila regularnie?ja od pazdziernika zero....

Zostaw opinię o Farmacol S.A. - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie