Farmacol S.A.

Katowice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 243 ocen.

Opinie o Farmacol S.A.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmacol S.A.

ula

wczoraj pani zaprosiła mnie na rozmowę na magazyn do Katowic . Chciałabym dowiedzieć sie opinii na ten temat . Ale rzetelne opinie

turbob
@ula 6 dni temu
wczoraj pani zaprosiła mnie na rozmowę na magazyn do Katowic . Chciałabym dowiedzieć sie opinii na ten temat . Ale rzetelne opi...

Tak rzetelnie i uczciwie: Omijaj z daleka.

Xxxx

Maja a ty ksiazke piszesz ?

anonim

wielki rozpiżdziel w tej firmie,dostawy nie na czas

Maja
użytkownik zarejestrowany

@gośćpiszesz o tym, że w ciągu ostatniego miesiąca odeszli z firmy pracownicy z wieloletnim stażem. Rozumiem, że Ty również planujesz się zwolnić. Możesz powiedzieć, czy te odejścia są najbardziej widoczne w którymś z działów firmy? Wspominasz też o zmianach. Możesz powiedzieć coś więcej o systemie w jakim pracuje się w Farmacol S.A.?

gość

firma fatalna wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk,pracować najlepiej na okrągło,jak masz umowę o pracę to za przymusowe przyjście do pracy w sobotę i niedzielę dostajesz wolne w tygodniu,a jak jest dużo roboty to wolne ci odwołują i kiedyś dadzą w terminie im odpowiadającym,odwołują nawet urlopy oczywiście nie pupilom donosicielom,zmiany do bani od 10,11 ,12 o normalnych zmianach zapomnij,praca jak w obozie tylko szybko i taśma się liczy bo wyjazdy najważniejsze większość starych dobrych pracowników zwolniła się w przeciągu ostatniego miesiąca,ja również się zwalniam jeszcze pracownik

Jovvi

Ja też myślę o szukaniu nowej pracy. Na tej stronie http://slask-praca.pl/katowice-szanse-na-dobra-prace/ mają sporo praktycznych porad dotyczących szukania pracy w naszym rejonie.

Alicja

Czy ma ktoś miże mail do kadr ?

były pracownik
@Alicja 07.09.2017, 17:01
Czy ma ktoś miże mail do kadr ?

kadry@farmacol.com.pl

Maja
użytkownik zarejestrowany

@była pracownica porusza kwestie pakietu socjalnego. Ktoś z obecnych pracowników firmy może powiedzieć coś więcej na ten temat? Na jakich stanowiskach można na niego liczyć? Co wchodzi w jego skład?

olo

A ja dopiero się przyjmuję i na razie jestem zainteresowany pracą

niedoszły pracownik

proces rekrutacji w tej firmie to kpina i żartym na rozmowie oświadczają że szukają pracownika od 1 sierpnia ( rozmowa ok 20 lipca). przed 1 sierpnia informacja telefoniczna że niby będzie drugi etap i będą informować około 10 kolejny telefon do firmy i informacja że maja kandydata i czekają na jego decyzję, po tygodniu ciągle czekają na info od kandydata. w końcu wczoraj telefonicznie koleś oświadcza że nie wie co z dana rekrutacją bo on jej nie prowadzi. informacji udzielał ciągle ten sam człowiek. Wnioski wyciągnijcie sobie sami. Stanowisko nie robotnicze , związane z obsługą nieruchomości.

marius

A ja od znajomego słyszałem zupełnie co innego. Nawet do 2500 zł netto przy pracy świątki piątki na magazynie zarobić można. I z tego co wiadomo to niektórzy po 8- 10 lat tam pracują. Jednak można. Praca jest po 8 godzin, socjale, chociaż nie wiem jak te socjale wyglądają, możliwe że są tylko dla kierownictwa.

była pracownica

Jeśli chodzi o pracę w telemarketingu,to powiem tak...jak się jest na infolinii ogólnej to jest ciężko bo telefony przychodzące są non stop,po zakończonej rozmowie jest kilku sekundowa pauza i od razu "wbija" się nowe połączenie przychodzące, dochodzą telefony wychodzące z kart no i trzeba sprzedawać aby wyrobić 100% planu, jak się go wyrabia regularnie to jest niby okej bo jest za to dodatkowa kasa,ale i tak jest to g....niana kasa w porównaniu z premiami w innych firmach ,a już nie wspomnę o marnym wynagrodzeniu podstawowym. Przyjęcia do telemarketingu są nonstop, duża rotacja. Ja przepracowałam tam ładnych... "kilka" miesięcy i co do kierownictwa to.... hmmm z pewnością obgadują i wyśmiewają się z nowych pracowników, atmosfera na sali ogólnie jest fajna choć jak wszędzie są tzw. towarzystwa wzajemnej adoracji..., Jak się nie wyrabia normy sprzedaży to w efecie po jakimś czasie wypowiada się umowę lub nie przedłuża jej, są tam fajne osoby oraz wredne, zresztą tak jest wszędzie.

Maja
użytkownik zarejestrowany

Rozumiem, że jeśli w firmie mają miejsce takie sytuacje, o których wspominacie, to może to budzić frustrację. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam o tym, że wszystkich użytkowników forum obowiązują zasady regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii warto zapoznać się z jego treścią.

Nikodem

Nie polecam pracy w telemarketingu. Wyzysk i mobbing. Kierownictwo na prawo i lewo obgaduje pracownikow i sie z nich wyśmiewa.

edek

W dziale telemarketingu cały czas szukają ludzi do roboty na słuchawkach

Przewoźnik

Organizacja pracy super, przez 8 godzin rozładowywali swoją naczepę. Pozostali przewoźnicy czekali aż przyjdzie II zmiana magazynierów i ruszy się kolejka .

seba1
@Przewoźnik 30.06.2017, 15:01
Organizacja pracy super, przez 8 godzin rozładowywali swoją naczepę. Pozostali przewoźnicy czekali aż przyjdzie II zmiana magaz...

normalne .... Wszyscy wszystko mają w d..ie. Nie ma się co dziwić jeśli taka bezinteresowność i psie traktowanie ludzi zaczyna się od góry. Przekłada się to na pozostałych pracowników. Najgorsze to "czy zostaniesz dzisiaj na nadgodzinach?" hahaha i jak tu prowadzić normalne życie ???!!!!

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Izaura czyli praca w dziale księgowości wiąże się z dużą ilością obowiązków?

kowalski

Chamstwo i łamanie praw pracownika na poziomie podstawowym, przyczyni się do .............

Maja
użytkownik zarejestrowany

@ktoswiększość pracowników pracuje tylko od kilku godzin do paru tygodni? Pracy na jakim stanowisku/dziale firmy dotyczy aż tak duża rotacja?

ktos

w Warszawa (Mory) fatalna atmosfera pracy, chamstwo i mobbing, duży przemwiał - znaczna większosc przychodzących pracuje od kilku godzin do paru tygodni

Maja
użytkownik zarejestrowany

@anymous co rozumiesz mówiąc o wyzysku? Wspominasz również o nierównym traktowaniu pracowników i dyskryminacji. Czy masz na myśli konkretne sytuacje? Jeśli chodzi o mobbing, kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie zdarzenia miały miejsce w firmie? Firma ma obowiązek przeciwdziałać takim sytuacjom. Informowałeś o tym pracodawcę?

Księgowa

Powie ktoś coś o pracy w księgowości?

Izaura
@Księgowa 07.06.2017, 12:22
Powie ktoś coś o pracy w księgowości?

szczerze odradzam, młode i dobre ksiegowe odchodzą po roku, po dwóch latach, wyzysk i ciągłe dokladanie pracy, o szefowej nie wspomnę przez wrodzoną delikatność

anymous

Nie polecam. Jestem pracownikiem jednej z ich filii. Wyzysk niesamowity, wytykają każdy błąd, można zapomnieć o podwyżkach, a jak kierownictwo na kogoś się uprze, to lepiej nie wspominać. Jeszcze raz wyzysk, nierówne traktowanie, zachowanie noszące znamiona dyskryminacji i mobbingu.

Maja
użytkownik zarejestrowany

@mmm czy w takim razie mogłabyś/mógłbyś tutaj napisać jak wygląda praca na hali? Jakie są jej plusy i minusy? Czego mogą się spodziewać osoby, które zastanawiają się dołączeniem do firmy?

Jacek

Współpraca z z Farmacolem to błąd. 20 lat była moją dominującą hurtownią. Nigdy nie zalegałem z płatnościami natomiast u nich występowały ciągłe pomyłki,dostarczany był nie zamówiony towar,opiekun całkowicie nie kompetentny.W 2016r. miałem kilka przeterminowanych f-ur i zaczęły się pisma straszące sądem,blokady,brak rozmów i jakichkolwiek rozwiązań.W efekcie przestałem zamawiać ,spłaciłem wszystkie zobowiązania jak również odsetki karne ,które mi naliczyli.Nie dali mi nawet szansy dalszej z nimi współpracy tylko potraktowali mnie jak oszusta.Po 20 latach współpracy nikt nie zadzwonił do mnie i nie zaproponował nawet gorszych warunków tylko naliczyli odsetki. Przestrzegam przed współpracą z Farmacolem ,hurtownią tylko na papierze.

mariola

Witam wszystkich serdecznie, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku telemarketera/konsultanta ds. sprzedaży? Chciałam wysłać CV bo właśnie szukają na to stanowisko, interesują mnie warunki pracy, godziny pracy, atmosfera i w ogóle jak się tam pracuje.... Z góry dziękuję za pomoc.

oonnnaaaa
@mariola 31.03.2017, 16:50
Witam wszystkich serdecznie, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku telemarketera/konsultanta ds. sprzed...

nie polecam. Pracowałam ponad rok na tym stanowisku okropna męczarnia - jeden tydzień pracujesz po 7 godzin a drugi po 9. Można się nabawić nerwicy. Dwa weekendy pracujące - razem z niedzielą. Pani BS - P stosuje mobbing i jak do niej trafisz to niestety mozna zapomnieć o przespanych nocach. Praca fajna na zasadzie - umowa o pracę na okres próbny - przeboleć to a potem zajść w ciążę i niepracować. Pozdrawiam

mariola
@oonnnaaaa 05.04.2017, 22:20
nie polecam. Pracowałam ponad rok na tym stanowisku okropna męczarnia - jeden tydzień pracujesz po 7 godzin a drugi po 9. Można...

Hmmmm.....dziękuję Ci bardzo za odpowiedź....., jeśli tak naprawdę jest z tą panią BS, to nie wiem.... czy ktoś w firmie o tym wie, czy ktoś z tym co s robi...? co przełożeni na to..... A powiedz mi , jak jest z przerwami na posiłek, przerwami na potrzeby fizjologiczne...? Jak z planowaniem urlopów, czy przełożeni robią problemy?

Kobieta98

Od 2 tygodni pracuje na magazynie i jest to jakiś dramat ! Ludzie są traktowani gorzej niż bydło ! Jak mam na 6:00 i do 9:00 nie ma puszczanych taśm to musze chować się po regałach żeby sobie chociaż na 5 minut usiąść bo jest to zakazane na magazynie . Jak nie ma puszczanych taśm to trzeba sprzątać itp . Po dzisiejszym dniu stwierdziłam ,ze rezygnuje z tej pracy bo nikt nie będzie mną pomiatać ..aaa i jeszcze jedno jak np.zachorujecie nagle i nie mozecie przyjsc wiec dzwonicie do kierownika zmiany w ten sam dzien w ktorym mieliscie zmiane to jestescie na minusie 150 zł :) bo musicie 3 dni wczesniej informować ,ze was nie bedzie ...no tak przeciez ja dzwonie 3 dni wczesniej i informuje ,ze za te 3 dni dostane sraczki -_- ludzie uciekajcie od tej pracy

mmm
@Wojtek 17.05.2017, 17:08
Buhhhhaa :) Powyższy komentarz napisał jakiś TROL z biura Farmacolu . 1400zl za dwa tyg L4 ??? Przecież w Farmacol z ledwością...

ludzie z biura nie znają pracy na hali. pracowałam kilkanaście miesięcy w farmacol i powiem tak-pracownicy tacy sobie ale brak kultury od większości przełożonych.

Kavvva
@Wojtek 17.05.2017, 17:08
Buhhhhaa :) Powyższy komentarz napisał jakiś TROL z biura Farmacolu . 1400zl za dwa tyg L4 ??? Przecież w Farmacol z ledwością...

1400 to za cały przepracowany miesiąc plus premia w DOKiW się zarabia. Śmiech na sali

Maja
użytkownik zarejestrowany

Farmacol S.A. szuka obecnie osoby na stanowisko Asystent/-ka w Biurze Zarządu. Zamierzacie aplikować? Pracujesz w firmie? Czego mogą się spodziewać osoby odpowiadające na oferty pracy?

Zszywacz

Pracowalam w Fcl kilka lat temu, przez kilka lat. Jak to w pracy bywa z niektorymi sie dogadasz z niektorymi nie. Niestety klity sa - ale tam pracuja ludzie po 20 lat razem wiec nie ma co sie dziwic, do niektorych zaufanie jest do niektotych nie. Podpierdalanie na porzadku dziennym... Ale pracuj uczciwie nikt nie bedzie sie czepial... Nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ciebie nie beda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Fakt zwolnilam sie bo nie dalam juz rady z ostatnim przełozonym, do tej pory sie trzese jak o nim pomysle, ale wczesniejsi byli ok. Pomimo tego: wymagania spore, kasa nieadekwatna... Najlepsza ekipa byla Komora Przyjec -zgrana i pomocna. No ale to 3-4 lata temu.

alka

niektórzy zmianowi mają nowych pracowników za nic a nawet pokazują chamstwo w formie nie podania ręki jak nowy pracownik (który powoli się wdraża) pierwszy podaje a nawet nie odpowiadają na przywitania. To bardzo niszczy chęć do pracy u nowego pracownika. Już tam nie pracuje bo dostałam nową prace. przykre...

bobby
@alka 06.03.2017, 02:45
niektórzy zmianowi mają nowych pracowników za nic a nawet pokazują chamstwo w formie nie podania ręki jak nowy pracownik (któr...

ta lub ten kto to napisał albo napisała(nie wiadomo jaka płeć) musi być ktoś nowy na magazynie....

laser
@alka 06.03.2017, 02:45
niektórzy zmianowi mają nowych pracowników za nic a nawet pokazują chamstwo w formie nie podania ręki jak nowy pracownik (któr...

to fakt

wela

praca na wyniszczenie zdrowia psychicznego

Okejos24

Jest w stanie ktoś opowiedzieć na temat pracy w tej firmie na stanowisku operatora wózka widłowego ?

luis
@Okejos24 19.02.2017, 21:50
Jest w stanie ktoś opowiedzieć na temat pracy w tej firmie na stanowisku operatora wózka widłowego ?

z tego co widziałem, na wózkach jeżdżą stare wygi które pracują tam długie lata i mają język starty od lizania .... Nie masz chyba co liczyć na szybkie zagrzanie miejsca z tego wynika

amin

prawie zatrudniłam się ale juz nie chce

Nick

Czy pracował ktoś na stanowisku "Koordynator komory przeładunkowej"? Jakie warunki, jakie obowiązki i zarobki? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Anonim
@Nick 04.02.2017, 09:39
Czy pracował ktoś na stanowisku "Koordynator komory przeładunkowej"? Jakie warunki, jakie obowiązki i zarobki? Z gór...

Uciekaj! Niewolnicza praca! Brak urlopu, brak chorobowego. Praca od poniedziałku do niedzieli. Za grosze lub na własnej działalności.

bobby

co tydzień nowi pracownicy. ciekawe ile osób wytrzyma choć miesiąc. ciekawe kiedy zobacze ukraińców na magazynie-oni już zalewają salus i neuce

summerboy

Pracowałem w farmacolu i powiem tak. Wcale tam źle nie było. Fakt faktem praca na taśmie wymaga zdolności manualnych ale praca na komorze i do uzupełniania leków w pólkach to fajne zajęcie. Wiadomo że nadgodziny i dyżury są ale to typowe dla hurtowni lekarstw. na temat wypłat się nie wypowiadam...

Ktośtam

Bo nic takiego się nie dzieje ot co. Po prostu płakanie w internecie

farmazłodzieje
@Ktośtam 25.01.2017, 08:48
Bo nic takiego się nie dzieje ot co. Po prostu płakanie w internecie

Bredzisz.Czy nagminna presja w wykonywaniu nadliczbowych godzin pracy lub zwolnienie dla tych,którzy tej presji nie podołają jest czymś normalnym ? To dla ciebie płacz?

bommbaaaa
@farmazłodzieje 30.01.2017, 11:53
Bredzisz.Czy nagminna presja w wykonywaniu nadliczbowych godzin pracy lub zwolnienie dla tych,którzy tej presji nie podołają je...

osoba która napisała ten pozytywny komentarz to musi być ktoś kto ma zagrzane miejsce po krótkim czasie pracy. nawet wiem kto...

inspektor

Witam wszystkich. Jak czytam te komentarze to dziwi mnie jedna rzecz. Czemu nikt ale absolutnie nikt nie zgłasza łamania prawa pracy w Państwowej Inspekcji Pracy?? Od tego jest PIP żeby poprawić warunki pracy w takich zakładach.

123

Jak wyglada praca w dziale marketingu w farmacol Katowice ? Lub też jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ?? Jakie zarobki w marketingu ?? Czy praca w marketingu jest godna polecenia ??

gryzipiór

A jak wygląda praca asystenta ds. administracji lub rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko?

markus

Pierwsze wrażenie jakie firma robi - słabe. Tak wiejsko i sielsko.

Puk

Ryba zawsze psuje się od glowy

Imagine Dragons

Witam, zwolniłem się z tego farmasyfu trzy miesiące temu. Omijajcie z daleka!!! Kabelstwo, nepotyzm, co chwile usterka systemu który źle liczy wydajność, chamsko i złośliwie dopisywane błedy przez kontrole jeśli jest się nie lubianym, kierownictwo nie pytając się czy człowiek może zostać dłużej KAŻĄ i obowiązkowo trzeba zostać jeśli nie to nara !! Tam karierę robią tylko wazeliniarze, kapusie!! Uczciwy człowiek który chce pracować długo tam nie pobędzie !! Zapieprzałem przez równe osiem godzin i nawet dłużej , schudłem prawie 14 kg i wydajność miałem niską co kierownictwo miało do mnie pretensje.Po tej pracy stałem się wrakiem człowieka ! Więc ostrzegam innych omijajcie ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z daleka!!! Pozdrawiam zdrowo myślących!

elo320

Czego można się spodziewać na stanowisku kierownika e-sklepu? był już ktoś na rozmowie? jakieś warunki omawiane?

Ola

olivia1350@onet.eu też wysłałam CV. Zaprosili mnie na rozmowę 7.11. Zobaczymy co będzie....

Ciekawa
@Ola 02.11.2016, 13:49
olivia1350@onet.eu też wysłałam CV. Zaprosili mnie na rozmowę 7.11. Zobaczymy co będzie....

Na jakie stanowisko?

Anonim

Witam, chce sie zatrudnić ale komentarze mnie zniechęciły. Dalej tak jest?

Marta
@Anonim 29.10.2016, 12:16
Witam, chce sie zatrudnić ale komentarze mnie zniechęciły. Dalej tak jest?

pracowałam tam przez ostatnie 2 tyg . Nigdy więcej farmacol !!!! wyzysk człowieka niesamowity

Otis

Ten zakład pracy to oboz pracy kierownictwo to byłe "ryle" z kopalni którzy tylko potrafia szmacic ludzi ale co się dziwić jak sam prezes to ostatni .......

Tomi

UWAGA!!! DLA NOWYCH CO CHCĄ SIĘ PRZYJĄĆ DO Farmacol S.A. - Katowice. Rozmowa kwalifikacyjna była następująca że trwała zaledwie jakieś 30, 40 minut, kierownik powiedział co miał powiedzieć, nie zaznaczył że za każdy błąd odciągają z wypłaty oraz powiedział, to fakt że robi się 7 dni w tygodniu, czyli od poniedziałku do niedzieli oraz że nie ma problemu z wolnym. Pracowałem tam zaledwie dwa tygodnie, na początek spokój nie wymagali abyś szybciej robił, wiec pracowało się spokojnie, po tygodniu zaczęło się zmieniać, wymagali tempo, zawalało Cię pojemnikami, to mówili aby nie zastawiać taśmy bo powinna dalej jechać, jak pojemników w cholerę a nikt nie miał pomóż, człowiek się dopiero uczył poznawać gdzie co jest a oni już wymagali tempo pracy, ale to nie najważniejsze, potrzebowałem wolne na sobotę, zapomnijcie że kiedykolwiek dostaniecie, ci co tutaj piszą że dostają to widać że to stali bywalce, albo kierownictwo pisze takie głupoty, TAM NIE MA ŻADNEGO DNIA WOLNEGO!!! nawet jak chodzisz do szkoły to od razu możesz się zwolnić, masz jakąś ważną sprawę? ich to nie interesuje masz przyjść, niedziela czy niedziela nie ważne, a to jeszcze nie wszystko. Piątek, zebranie Kierownik mówi Ty, Ty i Ty jedziesz na jakieś przenoszenie mebli, zdziwiłem się, firma zajmująca się lekami a przenoszenie mebli?? masakra, naprawdę. To jeszcze nie wszystko, za nadgodziny nie wypłacają, wypłata 20, jeśli masz długi i musisz spłacić do 10, to masz problem bo wcześniej ci nie wyślą. Jednym słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic więcej. UCIEKAJCIE OD TEJ FIRMY JAK NAJDALEJ!!! bo to nie jest praca dla młodych, tam pracują tylko Ci co liżą 4 litery kierownikowi, co innego mówią na rozmowie, a co innego jest w pracy.

Monika
@Tomi 26.09.2016, 11:49
UWAGA!!! DLA NOWYCH CO CHCĄ SIĘ PRZYJĄĆ DO Farmacol S.A. - Katowice. Rozmowa kwalifikacyjna była następująca że trwała zaledwi...

Dokladnie zgadzam sie z tym czlowiek nie maszyna aby pracowal siedem dni w tygodniu kierownictwo klamie z tym wolnym tam nigdy nowy nie dostal zanego wolnego pod umowe zlecenie po trzech miesiacach chca dawac umowe o prace watpie aby ktos w tej firmie tyle wytrzymal

Klaudia

Farmacol Katowice to jest jedna wielka masakra. Zrobisz bledy i od nikogo nie dowiesz sie co to za bledy bo nikt nie wie . kierowniczka ola zero szacunku do pracownikow ,mlodych wykorzystuje jak tylko sie da. Zero wody na stanowisku pracy . chcesz isc zjesc ha pros sie pol godziny bo inaczej zapomnij o jedzeniu. Toaleta na terenie magazynu ha toytoy jest czystrzy . nie polecam !

Klaudia

Farmacol Katowice to jest jedna wielka masakra. Zrobisz bledy i od nikogo nie dowiesz sie co to za bledy bo nikt nie wie . kierowniczka ola zero szacunku do pracownikow ,mlodych wykorzystuje jak tylko sie da. Zero wody na stanowisku pracy . chcesz isc zjesc ha pros sie pol godziny bo inaczej zapomnij o jedzeniu. Toaleta na terenie magazynu ha toytoy jest czystrzy . nie polecam !

Zostaw opinię o Farmacol S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmacol S.A.