Farmacol S.A.

Opinie o Farmacol S.A.

ktos

o Warszawie (Mory) , nie polecam, fatalna atmosfera

wielbłąd

pan kierownik zwany generałem wrzeszczy praktycznie przez całą zmianę,przypuszczam że to z powodu małego fiutka i przerośniętego ego. Może żona go w domu poniża a on to samo robi w pracy? W każdym razie wszyscy kierownicy mają być z reguły niemili ale to chyba odgórna dyrektywa "szefa wszystkich szefów". Pani Ula zwana dalej magazynierem to przykład chamstwa czystej wody. Ma do ciebie pretensje że sobie nie znalazłeś lekarstwa na półce chociaż to do niej należy.Wszyscy mają wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkolenie nowych pracowników to farsa, zarobki takie sobie (za 23 dni 1900zł) ogólnie dno. Dobre zarobki mają tam tylko "poganiacze"czyli kierownicy.Ich premie uzależnione są od wydajności"wielbłądów" czyli pracowników więc wrzeszczą i poganiają.Jedyny miły poganiacz to Kamil.

anos

nie polecam!!! odradzam!! kierownicy i koordynatorzy traktuja ludzi jak najgorszych roboli tragedia......szczegolnie na kontroli. (kontrola) jedna zmiana na pare miesiecy, popoludniowa lub nocka. Ranki tylko elita. NIE POLECAM. Traktuja pracownikow jak "PIESKI" ktore sie maja byc na kazda komende. Jezeli chcesz byc poniznany/a i pytac za kazdym razem czy mozesz zjesc to praca dla ciebie..

BUUbuuu

Krótka piłka !!! ŚMIESZNE BŁĘDY HEH WPISYWANE Z PALCA CZASAMI WPADAJĄ LEKI Z TAŚMY TO JUŻ WOGÓLE GRATULACJE :) NIE RAZ IDZIESZ I WIDZISZ A TU CIACH LEŻY COŚ CO WYPADŁO NA ZAKRĘCIE PO CZYM ZARAZ WPADA SYMPATYCZNA PANI.JAK JEST MYŚLĄCA I WIE ZE DOBRZE PRACUJESZ TO NIE WPISZE CI BŁĘDU ALE JAK MOŻESZ O TYM WIEDZIEC POŁOWIE TYCH GŁUPICH PANIENEK KTÓRE SAME DOSTAJĄ OSTRO PO PIZ... NIE PRZYJDZIE I NIE POWIE O BŁĘDZIE TYLKO DOSTAJESZ JAK IDZIE NA NIESWIADOMCE !!!!KIEROWNICY MISTRZOSTWO ZERO KULTURY BIEGAJĄ W ZDŁUŻ TAŚMY KUR.. WYŚCIG SZCZURÓW HEH ABY SZYBCIE ABY SZYBCIEJ .... SOORRRY TAM JEST STOŁOKA A KAŻDY Z NICH ZAPIERD... I WCINA TE KANAPKI B NASWET SAM CZASU NIE MA ZJEŚĆ BO NIBY SZYBKO I AKORD HEH TAM NIKT AKORDU NIE WIDZIAŁ TAK APROPO BO CO CO NAPRAWDE ZAPIER.. MAJĄ TAK ŚCIĘTE WYNAGRODZENE DLATEGO NIKT NIE POTRAFI OD PANA SIWEGO OKREŚLIĆ SIĘ IE ZOSTAŁO LINII WYDANUCH DRAMTA JAKIŚ !!! DLATEGO PRZEMIAŁ LUDZI BIEGAJA ODZYWAJA SIĘ JAK DO ŚMIECI PSEUDO KIEROWNICTWO WARUNKI JAKIE TAM PANUJĄ NA TAŚMIE TO DRAMAT NIE PRZYJDZIESZ DO PRACY -50 ZŁ NA ZLECENIU AHAHAH !!!! POINFORMUJESZ NAWET 8 H WCZESNIEJ NIE WIEM SRACZKA BOLI GŁOWA DUPA ... I TAK -50 ZŁ POZNIEJ - 100 I TAK DALEJ I TAK DALEJ SAMI ODPYCHJA LUDZI !!!!DO TEGO DOCHODZI SPRZĄTANIE ZA FREE JAK JESTES NA AKORDZIE I SŁABO POSPRZĄTASZ TO TAKA WIELKA PANI CHYBA URSZULA POJDZIE I NAPISZE ZE SIE NIE NADAJESZ DO TEJ PRACY BO TRZEBA SPRZATAC JAK INWENTARYZACJI !!!!! TAK WYGLĄDA TAM PRACA KAZDY Z KIEROWNIKÓW OSOBY KTÓRE POMYLIŁY TROCHE SWOJE POŁOWANIE I DLATEGO TAK WYGLADA PRZEMIAŁ LUDZI NA TYM MAGAZYNIE !!!! JESTEŚMY W KONTAKCIE DOPISZE JESZCZE SWOJE PARE ZDAŃ ALE JUZ MI SIE NIE CHCE BO JAK MYSLE O TEJ PRACY TO MI NIE DOBRZE EHHHH

ktos

Witam! Jeśli ktoś zagląda jeszcze tutaj to prosze o info jakie sa zarobki magazyniera, a jakie w telemarketingu? i jakie umowy proponuja?

firma tragedia,kombinują byśmy się sami pozwalniali,ucinają premie,ganiają ka każdym kroku.firma to dno!!!!!!!!!!!

Marysia

Wycisk ostry rzeczywiście .Harówka ostra za nadgodziny raczej nie placą, ale ludzie pracują tam fantastyczni.

Wypłata nadgodzin za przepracowanie niedziel i sobót była uiszczna z góry w wysokości 50 zł, i to wtedy jak pracpwnicy już bardzo nalegali. Godzin przez kadry nie wypłaca sie w tej firmie. ogolne wyzyskiwanie ludzi i niwych pracownikow ktorzy zaczeli tam prace. marnie;/

Przyjazna atmosfera bardzo sympatyczni ludzie którzy tam pracują

Zostaw opinię o Farmacol S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmacol S.A.