Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

Ciekawska

Dzień dobry czy ktoś może coś o pracy w biurze w Firmie Farmacol,godziny, stawki itp. Z góry dziękuję

greg

Widzę kolejna osoba, która zapewne została zwolniona bo nie wyrabiała podstawowej normy, za ciężko dla Ciebie co? I teraz tu wylewasz żale? Kolejny (usunięte przez administratora)wypowiada się

JoJoJo

i jeszcze jedna historia to było też w Anglii kiedy pracowałam w 72 firmach to wtedy pojawiła się potrzeba zatrudnienia mnie na obrabiarkach i musiałam zemnic pracę z aktoamtu na tokarkę b byłam lepsza od innych konkurentów na kastingu. I wtedy jak pracowała na tokarce to z maszyny wypadła część i uderzyła ie w rędke i krew się pojawiła. wtedy do kierownika a on mi powiedział że to moja wina i żaby wracała do pracy a ja nie. i wtedy powiedziałam dość. Ręka w krwi ja ja do pracy o nie. I wtedy wróciłam do Polski i poszłam rozmawiać do Farmacolu wtedy taka pani mnie zatrudniła powiedziała że z moim doświadczeniem w 72 firmach wykształceniem po prawie będę najlepsza w magazynie,I ona była taka miła na korytarzy w administracji wszyscy mówią sobie dzień dobry i śmieją sę do siebie to jest miłe i ja chyba tam chcę pracować. Tutaj w magazynie nie jest sympatyczne bo luszienie sąmil i nie mówią dżin dobry i dziękuję. Ja z moim wyskszłatłceniem będę ratować w biurowcu bo mam prawnie i mnie tam potrzebują. Ta pani co ze mną rozmowaiała to mi powiedziała. Więc niewiem co zrobię może tam pójdę a może nie Sama nie wiem jeszcze

:-(
@JoJoJo

Po tym jak tu obsmarowałaś koordynatorki a zwłaszcza jedną wypisując te ohydne kłamstwa i oszczerstwa masz czelność jeszcze myśleć o pracy w biurowcu? Chyba sobie kpiny dziewczyno robisz!!! (usunięte przez administratora)tutaj a że wiemy już kim jesteś to jedyne po co możesz tu wrócić to wytoczenie Ci sprawy sądowej za to wszystko bo obciążających dowodów jest na tyle, że odpowiesz za to wszystko!!

osa
@JoJoJo

(usunięte przez administratora)Pracowałaś aż w 72 firmach tak? A w jakim okresie? W ciągu ilu lat? I chwalisz się tym? Że nie zagrzałaś w jednej firmie dłużej miejsca? Zapewne wywalali Cię z każdej firmy kiedy poznali się na Tobie, tak było z Tobą u nas. Pracując w tylu firmach to wstyd wręcz bo to tylko oznacza, że albo Tobie robota nie pasowała i przepracowałaś w jednej firmie AŻ miesiąc (wooow), albo Ciebie zwalniali bo nie nadawałaś się do roboty, wstyd. Druga sprawa, na bank u nas nie powiedzieli Ci czegoś takiego, że pracując w 72 firmach poradzisz sobie tutaj bo gdybym ja była rekrutującą Ciebie i zobaczyła, że masz na koncie 72 firmy to nigdy bym Cię nie zatrudniła bo bym wiedziała, że co chwila zmieniałaś pracę i nigdzie nie zagrzałaś dłużej miejsca a tacy pracownicy nie są poszukiwani co nie potrafią na lata utrzymać jednej pracy, więc to "chwalenie się" to tylko godne jest pośmiewiska z Ciebie.

Obi

Ja też jestem już zmęczona ta zmiana na 22. Pracuję na strefach. Mając praktycznie cały czas na 22. Teraz pytanie do pani kierownik lub do kierownika magazynu. Dlaczego jest tak bardzo nie sprawiedliwie że osoby z godziny 18 wogole nie chodzą na 22? Wszystkie mogą tak chodzić. Tylko wszystkie mają (usunięte przez administratora) wymówki. I jedne i te same osoby są wypisywane na 22. Żądamy aby te panie tez chodziły na 22 albo będziemy sami interweniować do kierownika wyżej. Nie można już słuchać tłumaczenia jednej z pań z stref 21 iż ona nie może na 22. Ciągle tylko chodzi i całemu magazynowi o tym opowiada. Prawda jest taka że może tylko kłamie. Nie ma sprawiedliwość z tymi godzinami

Grafik
@Obi

Prawda, strefa 21 jest chyba jakaś faworyzowana, jedna pani mając na 22:00 stamtąd jeździła sobie na 18:00 dopóki nie zwrócono jak uwagi że ma jeździć na 22:00 według grafiku. Poza tym jak słyszę te (usunięte przez administratora) teksty "bo ja nie mogę na 22:00" albo tekst "ja mam dziecko i muszę z chłopem wymieniać się" to już mnie (usunięte przez administratora). Tym bardziej że ta pani co tak mówi że dziecko ma i musi wymieniać się to nie jest to małe dziecko przy którym trzeba być cały czas więc takie kity niech wciska w okno i te gadanie bo ja mam dziecko jest już nudne. Jeśli nie potrafisz podzielić obowiązków i rozłożyć je po równo to zmień sobie na poranne zmiany. Panie kierowniku proszę wziąć pod uwagę strefę 21 jeśli chodzi o ich godziny bo na 22:00 wiecznie te same osoby chodzą czasami po 3 tygodnie z rzędu podczas gdy na 22:00 ze strefy 21 nie są wypisywane tak często. Albo będzie jakaś sprawiedliwość albo zgłosimy to wyżej bo to co (usunięte przez administratora) panie ze strefy 21 przechodzi już ludzkie pojęcia.

lola

A bardzo chętnie bym sobie porobiła na 18:00. Robota wtedy jest, całe 8 godzin nabijam wydajność, 2:00 idę do domu, więcej dnia mam z tego bo nie muszę tyle odsypiać, może nawet dopisze mi szczęście i na 18:00 trafię na działający skaner, super zmiana, nie to co na 22:00, brak skanerów, robota kończy się po 5 lub 6 godzinach i potem już nie mam jak wydajności robić, w domu jestem przykładowo po 7:00, bardzo chętnie oddam koleżankom z 21 zmiany na 20:00 i 22:00 tak na miesiąc czasu przynajmniej.

beta

No ja na przykład z chęcią wezmę zmiany na 18:00, super sprawa, całą zmianę jest praca, mam pewność, że całe 8 godzin robię wydajność.

bella

W przeciwieństwie do strefy 21 to my jesteśmy wymieniane na 22:00 podczas gdy na strefie 21 to nie obowiązuje. Następnym razem jak jakaś pani z 21 nie będzie pasowała 18:00 a będę miała na 22:00 to zapytam czy zamieni się ze mną zmianami, z miłą chęcią wezmę sobie tydzień zmian na 18:00 a ona niech tkwi na magazynie do 6:00 gdzie robota kończy się po 3:00.

nika

No niestety, ale my nie mamy takich specjalnych względów jak strefa 21, że mają możliwość pracy na 18:00. Dziwnym trafem u nas funkcjonują tylko godziny 20:00 i 22:00 a też chciałybyśmy na 18:00 pracować zwłaszcza teraz gdy nie ma tyle roboty i czasami przed 4:00 już nie ma co robić.

Spróbuj przez agencję oni po 3 miesiącach dają to pod zakład na zlecenie a po miesiącu umowę o pracę -mialam przez agencję tamtego nie przyjęłam ale miałam taką propozycję na szkoleniu to samo mówią

Doświadczenie np na kasie można podać ,kompletowanie ,pakowanie takie tam proste prace

Of

No ta dziewczyna w ogóle (usunięte przez administratora), opisała tam na tyle dużo rzeczy że ludzie już wiedzą kto to jest, teraz to już prosta droga żeby zająć się nią prawnie i wyciągnąć konsekwencje.

NIK.

Mam pytanie czy u was też robicie zamówienia Warszawskie Mory .I czy macie płacone za linię wyrobione na Warszawskich Morach.Pyta Rogoznica.

Xyz
@NIK.

Ludzie macie akord !!! Więc jak chcecie mieć nie zapłacone za linię ? Skoro robisz zamówienia swoje mory przesunięcia wahadło to za wszystko masz normalnie płacone ile zrobisz tyle zarobisz .

@Xyz

A zdarzało się może tak, że nie było zamówień? jak wtedy reagują? Kto pierwszy wyrobi to jego czy po prostu po równo dzieli się wszystko w zespole?

Niko.

Cześć ,Czy u was też każą pod naciskiem przychodzić do pracy w soboty i niedziele,Pyta Rogoznica,

Mógłby ktoś się podzielić opinia na temat utrzymania ruchu, jak z zarobkami, nadgodzinami, ogólnie praca itp?

Gg gg.

Czy u was też będą różne stawki w umowach chodzi o to że ktoś może nie mieć tej kwoty najniższej krajowej w aneksie .Czyli do najniższej będzie dopełnienie premią. Czyli daný pracownik musi wypracować premię żeby miał najniższą krajową. A godziny nocne będą liczone od stawki w aneksie czy bedzie mało pieniędzy za te godziny..Czy u was też się na to zanosi.

Śnieżynka

Pracuje w farmacolu jedyny zakład który przyjmuje zaświadczenia od psychiatry.

JoJoJo

Dam wam dwa przykłady z mojego życia związane ze mną dlaczego warto. Jeden za granicą pracowałam w Anglii na linii przy zupkach chińskich na parkingu.(praca przez agencję) Owego dnia mieli komisję w zakładzie Na parkingu trzeba uzywac rękawiczek magazynowych nie wolno pakować w tekstach Zakład od 2 lat nie zamawiał rękawiczek. Zupki chińskie leciały rozerwane a kartony do polowania miały powierzchnię ogryzki od zapałek i przy kontakcie z nimi leciała krew z rąk A ponieważ miałam kontakt z otwartą zupką i ręce zakrwawione miałam lateksu. Podszedł do mnie szef wraz z tą komisją zewnętrzną. Dlaczego ja pracuję w tych rękawiczkach. Ja odpowiedziałam na to co powyżej opisane. Że pudełka są takie,że krew,że otwarte zupki a szef nie ma na stanie magazynowych rękawiczek. Wtedy tą komisją zapytała gdzie są rękawiczki bo ta Pani nie może robić w tych ale nie może też robić bez. Okazało się że od 2lat ich nie zamawiał O czym wiedziałam. Tak więc tą komisją pozwoliła zostać mnie w tych rękawiczkach a szef zapłacił parę tysięcy funtów. Ponieważ ja przestrzegam przepisów ten szef nie miał prawa mnie tknąć palcem jeszcze mogłam podejść do rekrutacji. Odwróciło się komisją stanęła po mojej stronie. Drugi przypadek Też w Anglii. Zakład z plastikami (operator,produkcja mechanik) praca przez agencję Pracowałam tam długo trzeba było mieć rok żeby dostać umowę pod firmę. Ja byłam w trakcję rekrutacji Jest to bardzo wysoko stojąca firma i dużo chcą .oni tam projektowali te plastikowe wynalazki i jedno z zamówień okazało się problemem. Gdzie mogli stracić klienta mieli rok opóźnienia bo nie mogli ustawić maszyny żeby wyszedł dobry detal. Pewnego razu od kierownika dostałam to zamówienie żeby zrobić na stemple napisy. Przyszłam na stanowisko i pytam się gdzie sá dobre detale bo to sá (usunięte przez administratora) A on na to że to to .Do tego stempel nie drukował urywał napis.(jeden z mechaników siedział nad ustawieniem tej strmplarki 2 tygodnie..(i poszedł do domu i ten kierownik też już szedł bo robił 12 godzin ) Tam trzeba było przestawiać temperaturę w programie ale do tego zamówienia wiedział jak ten jeden mechanik. Kierownik do mnie że mam je skończyć i wysyłamy. Ja na to że te śmierci nie spełniają żądań klienta pod którymi mam się podpisać ,do tego mam podpisać naklejki i w raporcie nr palet. Ja na to że zrobię ale on się podpiszę i wyślę na swoją odpowiedzialność. On poszedł do prezesa szefa co z tym dalej. Oni przyszli i powiedzieli żeby puścić takie bo nie mają wyjścia. Kierownik do mnie że mam pozwolenie. Na to ja że on niech wyślę na swoją odpowiedzialność jak ma pozwolenie. Bo dla mnie to śmierci. Kierownik się pod wszystkimi podpisał. No więc robimy . Zaczyna się psuć stempel ja zgłaszam kontroli i mechanikowi który nie wie jak go przestawić i piszę pracę w raporcie. Mówi żeby powiedzieć kontroli żeby zatrzymała Tak więc zrobiłam na to kontrola jakości że ma puszczać bo ma pozwolenie. Po czy pod koniec zmiany mam zatrzymane wszystkie palety. Dzwoni na drugi dzień agencja że nie mogę wrócić. Na to ja że idę tam. Agencja chcę wyjaśnienia jest na miejscu w zakładzie. Na to ja że kontrola nie chciała zatrzymać od razu mimo że ja i mechanik o to prosiliśmy. Bo nic się nie da zrobić. Do tego o czym wiedziałam co pół godziny zaznaczała w raporcie Ok. A dopiero pod koniec zmiany liderka i ona zatrzymały palety. Moje wyjaśnienie przez całą zmianę było ok co 30min to jak ona to sprawdza, Poza tym ja nie na swoją odpowiedzialność wysłałam palety tylko kierownik. Tak więc ten sam kierownik mimo że tamta była pod zakładem odebrał jej stanowisko. A mnie nie zrobili nic i miałam potem umowę pod zakład.

@JoJoJo

A prawdę mówiąc to dali operatora tej kontroli a ja miałam jako jedyna te maszyny wtryskowe bo zdążyli mi je zrobić. A on wcale. Tak że całkiem mogłam ją usunąć. Wygrałam rekrutację z facetami z którymi co dni walczyłam przez 1 rok każdy dzień decydował bo przed pracą był kasting. Do Tego od tej firmy miałam na cała Anglii prezent udostępnione damską i męska pozycję .

@JoJoJo

I tak prawdę mówiąc taki Anglik od startu ta po trzech dniach przychodził jak miał wolną chwilę. On na kontroli jakości pracował 37 lat. Dawał mnie wszystkie inf. dlatego wiedziałam wszystko o tej kontroli. 2,5miesiąca potem odszedł na emeryturę. Dzięki niemu nigdy mnie niczego nie cofneli.

@JoJoJo

A ja jeszcze wpadłam na pomysł żeby obserwować tą maszynę co powoduje wady. Więc zrobili mnie maszynę. W sumie miałam 3 hale w całości przez 5lat.

@JoJoJo

Tu formę pomóż mnie złożyć bo jestem sam a koledzy na przerwie a forma nie może wisieć. Wręczyli mnie konsolkę i tyle gadania. A mnie maszyny szły.

@JoJoJo

Ja tym samym nie zamówiłam co się dzieje z detalem tylko co się dzieje z maszyną. Więc w końcu zrobili mnie maszynę z programem . Łącznie mam 72zakłady i instytucje.

@JoJoJo

Tak tylko że ten zakład wysyłał do każdej nawet najmniejszej instytucji swoje detale. Oni projektowali je i stanowiska. Byli gł instytucją na świecie od której powstała sieć na świecie.Teraz ta ekologia i jest nowy projekt ma go Holandia. Dlatego mogli zrobić ten prezent. Jest szybkość i są duże wagi. Miałam też ładunek i rozładunek dużych tirów z ziemi z materacy i mebli i rozpikowywanie tira na palety a potem załadunek palet reszta na dopych. 5osób do 2/3tirów. Mam też biura i stanowiska. tak że mam inf.

@JoJoJo

Ja za nizam ten poziom do normy która ma być i jeszcze cię porównają do osoby która stoji w regałach i spaceruje wyszło i nikt go nie zwolnił na to samo wyszlo Ja też nie mam wszystkiego wkładam trud a pani kierownik traktuję mnie jak przedmiot. Na to samo wyszło i liczyło się od początku Jak bym wiedziała to bym przyszła z poduszką na tą nockę i bym sobie spala w tych regałach. (usunięte przez administratora)

@JoJoJo

I na SMS kontaktowałam się jak to wychodzi. I było tak ja chciała. Zamieniła mnie bez zdania racji tam będą potrzebować bo tam osoby odchodzą . Im się bardziej przydam. Najpierw mnie wykwalila i dzwoniła do mnie prywatnie a potem jak nie chciałam przejść pod zakład i to umotywowałam to po 3 tygodniach nie jestem już potrzebna.Ze mnie przenosi na stałe. (Złamała paragraf kodeksu pracy-kierowniczks)

@JoJoJo

I tym samym te strefy były nie ważne i zaczeło mnie się liczyć od początku te 400 godzin to wiem od drugiej kierowniczki. Tam też mormę wyrobiłam bo to bułka z masłem ale pozycja mnie nie interesuje ale mnie na nic nie zamienią . Dopiero po przepracowanych godzinach bo potrzebują.

@JoJoJo

Wrócić jak mnie już przeniosła też nie mogłam Dopiero po 3 miesiącach mogą zamienić ale nie muszą.

@JoJoJo

To się zaczęło liczyć tak jak bym dopiero przyszła do zakładu. Tamte strefy były już nie ważne ten okres 4 miesięcy. Chłopak nic nie robił i nie przedłużyli a dostał przez 3 miesiące kasę taką samą jak ja

@JoJoJo

Dlaczego ja pozwoliłam jej przenieść a no dlatego że odda z wielką łaską jak sobie tam nie poradzę i się boję. Taka była odpowiedź. Ja na to nie będę pracować tam gdzie zaczełam być nie mile widziana. I zostałam bezpodstawnie zamieniona. Argument kierowniczki nie do zaakceptowania Ponieważ zarowno na strefy aki tam dali osoby przez agencję od startu.

@JoJoJo

I do tego nie wiadomo co podają dalej do innego pracodawcy W tej samej branży te strefy anulowali powiedziała agencja albo zakład że mam to drugie. A tam też nie mogą pobierać doświadczenia. Więc te normy mogą komuś dawać. Wasze normy. Ja uważam że jest to problem.

@JoJoJo

Odpowie ta kierowniczka tam z pionu ze stref, I reklama gdzieś zostanie zgłoszona. Finalnie.Tyle podpowiem

@JoJoJo

Zawsze idę sama i dlatego tylko do współpracy, Nie mogę bo załatwiam sprawy prawne.

JoJoJo

Dostanę choć jedną logiczną odpowiedź. Bo ta akurat nie jest co najwyżej ukazuje słabość osoby i brak wiedzy.

Detektyw

Wystarczy od początku tego go work przeczytać tę wpisy tak z grubsza Ani jednej inteligentnej logicznej wypowiedzi. A z tego co wiem to wśrodu to jest. Zasadnicza szkoła zawodowa i jeszcze nie w swoim zawodzie w dzisiejszych czasach to to już dno A potem pan chce iść do pip i zrobić zdjęcia i nadrobić sobie tylko kłopotu i zapłacić karę zamiast załatwić problem. Ale nie było takiego który by pomógł i powiedział stop. Dyrektor to może i się stara a od kierownika w dół żyję to własnym życiem.

JoJoJo

A sprawę można bez zdjęć i problemu załatwić. I da się jednym wejściem do solidarności. I po problemie. Wy to potraficie ludziom w środku problemy robić. Tyle ludzi ile to zaakceptowało wpis xyz tyle nie rozwiniętych Liczymy .

Wigilia

Tyle tu jadu i toksyny na tym forum a nikt nie napisze jak przyjemmie teraz i świątecznie na stołówce. Ja w swoim imieniu chcę podziękować za pyszną wigilię, kolędy na stołówce, przepyszne ciasta i pamięć o pracownikach. Stołówka wygląda magicznie i bajkowo, bardzo fajny pomysł i wykonanie, catering przepyszny, dziękuję. Pewnie i tak znajdą się tacy co będą to krytykować bo przecież tyle w nich nienawiści, mam propozycję dla nich, nie podoba Wam się firma to zwolnijcie się, serio, nie potrzebujemy tutaj toksycznych ludzi.

Lok
@Wigilia

Dziękujemy za smaczny poczęstunek, upominki dla dzieci pracowników. Widzimy że powoli wszystko zaczyna się poprawiać.

cake

Co do ciasta to prawda, niektórzy nie hamowali się w jedzeniu nie myśląc zupełnie o innych, którzy ani kawałka nie zjedli, ciasto powinno było być wydzielane tak, jak paczki w biurze, przychodzisz po paczkę cateringu i dostajesz kawałek sernika i makowca, wtedy każdy by się załapał, a tak niektórzy (wybaczcie za określenie) (usunięte przez administratora)po cztery kawałki i jeszcze upychali w szafce a inni nie dostali nawet okruszków, wstydźcie się, naprawdę.....

Zbulwersowana

Jestem zbulwersowana tymi komentarzami. Ja się też najadłam. Ciasta było pełno, nie wiem skąd tyle opinii, że zabrakło? Jeszcze zostało i można było brać. Bardzo dużo tego było.

Kpina
@Zbulwersowana

Ci co przyszli na 14 do pracy nie mieli już żadnego ciasta... z wigilia super pomysł i bardzo miło. Jedyne co trzeba zmienić to właśnie wydzielanie ciasta bo tak jak ktoś pisał niektórzy nie mają za grosz kultury i (usunięte przez administratora) po kilka kawałków a dla innych którzy idą na przerwę później już nie ma....

Szeregowiec
@Wigilia

A my w Żernikach nie mieliśmy Wigilii. Firma od lat nam nic takiego nie organizuje. Ostatnio świąteczną stołówkę mieliśmy w 2018. W 2019 kupili tylko cukierki czekoladowe. Od 2020 już nic. Nie żeby jakoś nam na tym zależało,ale daje do myślenia.

Śnieżynka
@Szeregowiec

My mieliśmy poczęstunek wigilijny - tzw. szwedzki stół z firmy cateringowej. Dania były niezłe i ładnie przygotowane.Życzenia od firmy przekazał nam z-ca kierownika gł.magazynu. Dziękujemy w imieniu oddziału Żerniki.

JoJoJo

Te dmuchawy pod rampą to ekonomiczne rozwiązanie kierownika . A dyrektor zamontował. Teraz pytanie czy dyrektor kazał ich nie używać i nie dał piecyka żadnego czy kierownik chciał nie odpisywać strat i pochwalić się swoim ekonomicznym rozwiązaniem. Pracownik powinien to mieć zakłady inne przestrzegają i pracownik się nie prosi.

@JoJoJo

I teraz albo łamane prawo,kodeks przez kierownika. Albo związki zawodowe oskarżają dyrektora o lekceważenie praw obowiązków itd.

@JoJoJo

Moja zdaniem jest to wina kierownika ponieważ jeżeli dyrektor nie oszczędza i ma również świadczenia socjalne oraz miejsca pracy dla ludzi głuchoniemych. To wątpię żeby robił to kosztem pracowników. Podejść tam do biura solidarności w zakładzie i związki się tym zajmą

@JoJoJo

W sumie jest jeszcze siedziba gł. która ma projekt sieci ale tak naprawdę prywatny przedsiębiorca dołącza się do sieci farmacol. Tym samym w swoim biznes planie ma zawarte wydatki firmy. Wina kierownika że jest zimni na ekspedycji. Zbierzcie się i podejdźcie sobie do tej solidarności w zakładzie. To można załatwić od ręki oni się tym zajmą.

Boby

Jak nic się po nowym roku nie zmieni z temperaturą na ekspedycji sprawa zostanie zgłoszona do pipu z dołączonymi zdjęciami termometra przy stanowiskach pracy. Co drugi na L4. A wy się zastanawiacie dlaczego chłopaki na L4, UZ, czy SW.. Nie zapominajcie im jeszcze zabrać premi za to że z waszej winny mają zepsute święta.

@Boby

Nic z tym nie zrobią w pip. Tutaj akurat można iść do biura odnośnie dodatkowej przerwy. Spróbuj iść do związków zawodowych

Apap
@Boby

Masz nad każdą rampą dmuchawę ciepło/zimno. Oszczędzają i nie jest włączona. Nagraj wideo i zgłoś. To już jest parodia żeby na takich sprawach darmozjadzić.

:]

Anonimowo mogę wszystko. A zebrać dowody na łamanie praw pracownika tym bardziej. Kolejna sprawa w socjalu nie mają prawa nas nagrywać a to robią :] Wiec nikt się tu zasad nie trzyma.

@:]

Tak ale podpisujesz zgodę na przetwarzanie i marketing więc mogą . Nie mogą tego wykorzystać publicznie. Jak tutaj to są pierwsi bo dyrektor a jak przestrzeganie coś względem pracownika to ich nie ma. I robią z ludzi (usunięte przez administratora).

@:]

Jedna osoba wniosek zgłosi na pewno do urzędu miasta . Bo nie pod tym się podpisywała co zastała po czym oni sami rzekomo się podpisują. To prawo żyje własnym życiem. To się wogóle nie zgadza względem ponad 72 zakładów. Przecież rząd uchwała ustawy. Ja już kodeks po tylu zakładach i przepisy znam na pamięć. I czasem trafiam żle i wygrywam sprawy . Prowadziłam już kilka jedna za granicą oparła się aż o Trybunał stanu. Jedną sprawę wam załatwię.

@Joanna ##$

Bo potem przekazują sobie informacje zakłady, ludzie ich zdaniem nic nie mogą. I jest moda na łamanie i olewanie . I nie zapewnianie tego co się człowiekowi należy

@Joanna ##$

Na kilka spraw zero przegranych z instytucjami Na 72 zakłady i instytucje. Od dziecka wygrywam i szkołę też mam o profilu prawnym Podpowiedź ludzie jak wygrać 100 Zawsze oskarżacie na konkretny paragraf który został złamany. Inaczej się nie uda jakaś filozofii itd.

Xrtola

(usunięte przez administratora)odnośnie tej firmy. Pracowników magazynu trzymają na zleceniu, jak nie ten to następny zaraz się pojawi na jego miejsce. Korzystają z taniej siły roboczej w postaci Ukraińców. W biurze nie lepiej. Kasę oszczędzają na każdym kroku, a najbardziej na pracownikach. Podwyżek na stanowiskach niższych brak, na wyższych a i owszem. Bardzo duża roszada pracowników, cos o tym świadczy. Polska firma która bawi się w korpo tylko po polsku. To nie może się udać.

Pozytyw
@Xrtola

Bardzo fajna firma. Dobre zarobki ogromny rozwój zawodowy i zawsze idę do pracy z uśmiechem.

Taaaa
@Pozytyw

Zarobki najwyższe stosunkowo do tej branży a i tak ludzie nie chcą. I pytają o powyższki i nie mogą wytrzymać ponieważ jest zły klimat w pracy. Ludzie się męczą odczuwają dyskomfort psychiczny,są zdenerwowani,żal im samych siebie zaczyna się robić,tym samym nie mają ochoty wykonywać dalej pracy dla tego pracodawcy. Spotykają się z nieuczciwością wobec siebie.

Taaa
@Pozytyw

Powiadasz z uśmiechem. Ale tu się nie ma z czego śmiać. Dla mnie to podchodzić tak bezmyślnie, zlewać wszystko,wszystkich. Tak naprawdę nie zależy tobie na sobie. Czy firma rozwija odpowiedz brzmi nie są to proste często monotonne gdzie nie trzeba myśleć tylko w koło wykonywać czynności. Wogóle nie rozwija ta firma ponieważ są to proste prace magazynowe wykonujesz ruchy które na co dzień tobie znane i potrzebne do codziennego prywatnego życia no chyba że tyko pilot i telewizor. A wyżej ważna jest od tej pamięciowego kojarzenia co tak naprawdę nawet osoba z nie zdolnością intelektualną potrafi ważne jest logiczne ustawienie ludzi i analiza jak tego logicznego myślenia to przychodzisz na swoje stanowisko i nie masz gdzie pracować,jest zamieszanie. Tak uważam

Taaa
@Pozytyw

Pamięciowa nauka i monotonia jest w szkołach specjalnych. Tak samo monotonia.(dlatego bez wykształcenia i doświadczenia) A wyżej musisz logicznie myśleć bo inaczej jest zamieszanie. Nie ma kontroli nad najistotniejszymi elementami Jak reagowanie na nie przyjemne sytuacje Żeby ludzie poczuli komfort, szacunek do prywatności osoby, Jak w logiczny sposób rozplanowanie pracy Obserwacja kilku rzeczy na raz jak przy kilku maszynach. A jak tego brakuje to niestety jest zamieszanie , ludzie nie zadowoleni,przeganiani , nie uczciwie traktowani,

Taas
@Taaa

Zamieszanie na stanowiskach pracy jest bezpośrednio winą koordynatorów którzy nie nadają się do pracy na swoje stanowisko. Oczywiście nie wszyscy się nie nadają Brak logicznego myślenia.

Liroy
@Taas

Na ekspedycji coś o tym wiemy, kordynatorzy(usunięte przez administratora). Do tego nie ma komu pracować, dają do nas ludzi których nie chcą na innych działach. Za kartę itp. Na magazynie 15 potrafią robić selekcję kto się nie nadaje jest przenoszony, na ekspedycji wręcz przeciwie biorą wszystkich jak się da. Mówi się kierownikowi że dana osoba się nie nadaje a on ma klapki na oczach. Przez takich ludzi są opóźnienia.

Joanna

I ostatnie życzenia dla (usunięte przez administratora) Wesołych świąt, Szczęśliwego nowego roku, I wszystkiego co sobie tyko zamarzysz. Dużo kasy.

Joanna //////

I jeszcze jedne życzenia sobie która była ujęta na go work bo wiem że przeżywa ta osoba jest wrażliwa Też koordynator (usunięte przez administratora) życzę różowego życia. I stałego uśmiech na twarzy bo nawet działa. Zdrowych spokojnych i wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 2024. Pozdrawiam

Joanna /////////////////

???????????????????????????????????????????? Dla koordynatorki która się nadaje na stanowisko swoje myśli logicznie. Chciałbym złożyć szczere życzenia świąteczne i szczęśliwego nowego roku. Jest nią (usunięte przez administratora) ze stref z nocy. Chociaż nie znam ale pozwolę sobie nie bezpośrednio ale pośrednio. Życzyć jej dużo wytrwałości,szczęścia,, cierpliwości. Oraz dobrego przypływu gotówki w nowym roku 2024. Wszystkiego dobrego w każdej sferze życia. Pozdrawiam

Detektyw

(usunięte przez administratora)to ja już bym wolała wyglądać tak jak ta(usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) No bo tak . Jak nie sportowiec.

Detektyw

Tak (usunięte przez administratora) jest gruba. Super pewnie 30kg mniej.Ta ok? Zastanówcie się co robicie

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 674.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 595, z czego 114 to opinie pozytywne, 256 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol