Farmacol S.A.

Kielce

Opinie o Farmacol S.A.

Alicja

Zainteresowani pracą w Farmacol S.A.? Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.farmacol.com.pl/praca/ogloszenia-pracy/ Macie już jakieś doświadczenia z firmą?

rfgb

teraz to widze ze szukaja znowu kilku ososb do zatrudnienia np. specjalsity do spraw kontrolingu finansowego w Katowicach wymagane jest miedzy innymi utaj wykształcenie wyższe czy znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (w szczególności Excel)

bulinka

sprecyzuj co oznacza według ciebie "na fajnych warunkach"?

tata

ta firma ciągle kogoś poszukuje bo ludzie się zwalniają. Nikt za takie grosze nie bedzie pracować.

ludwik

jak od 12 lat jeżdzisz @mistrz kierownicyb to wydaje mi się, ze jest to naprawde spory staż i spokojnie mozesz teraz do nich aplikowac, pewnie nie ma już za dużo takich kierowców jak Ty. A co do reszty to wydaje mi się, że jednak nie ma już tutaj czego się obawiać tak naprawde, bo firma od kilku lat już działa.

mistrz kierownicy

Farmacol S.A - Cefarm bardzo mnie ciekawi i przyciąga jako potencjalny nowy pracodawca bo teraz szuklam na szybko zatrudnienia jako kierowca. zakładając że z mojej strony nie będzie dochodzić do żadnych wspomnianych wcześniej nieuczciwości, czy mam szansę obecnie na zatrudnienie u nich? za kółkiem jestem od dwunastu lat już non stop

a

Niech sie wezma za niektorych kierowcow pod stolem dajacych

ping

ciekawe kiedy kolejne zwolnienia, bo przecież na tych się nie skończy. Czyżby kolejna cisza przed burzą?

Zgadzam się, z opiniami. Pozwalniali i nie ma kto pracować,za mała obsada. Jeden pracownik wykonuje pracę za kilku innych.

OP

potwierdzam wszystkie wypowiedzi dotyczace cefarmu kielce [usunięte przez moderatora]. I tylkko wieczne pretensje do pracownikow niewiadomo o co. A placa najnizsza jak sie tylko da. Praca tam to strata czasu praca tylko dla desperatow niemajacych wyjcia. Wolabym smieci wozic niz tam pracowac. Nikomu nie polecam bylem tam i tylko czas zmarnowalem.

pracownik - 2009-08-13 20:56:31 to najgorsze miejsce pracy na kuli ziemskiej!!! uwierzcie!!!! wykorzystuja ludzi na maksa najlepiej jakby kazdy pracowal charytatywnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora] zastraszanie zwolnieniami!!! a ciagle brak pracownikow!!! jeden pracownik wykonuje prace za kilku!! jest od wszystkiego!!! zastanowcie sie przed podjeciem pracy!!! poganianie popedzanie!!! w spokoju zjesc nie mozna bo zaraz ktos na ramieniu siedzi i wygania!!! SZOK!!!! ja na szczescie juz tam nie jestem :) Wszystko to prawda. Zarobki najniższe a praca nie do przerobienia.Choćbyś się zacharował to i tak będzie mało i żle.

xy

zgadzam sie co do waszych wypowiedzi ta praca wykancza wszystkich pracownikow ludzie sa wredni ale to i tak nie najgorsze kierownictwo [usunięte przez moderatora] premii nie daja bo system sie non stop myli albo malo pozycji albo pierwsze zmiany lub za malo nocy 1080 zl na reke i dzici do wyzywienia a na rynku bryndza i jak tu zyc we wszystkie swieta trzeba pracowac a kasy za to nie dadza bo zapomna;) albo dadza premii 50zl i powiedza ze za swieto dziekujemy za taka laske pozdrawiam wszyskich pracownikow

eeeeeeeeeeeee

ludzie fałszywi kierownictwo też duża rotacja ludzi wykorzystywanie zastraszanie zwolnieniami jednym słowem masakra potrafia zgnębic i zgnoic człowieka ludzie [usunięte przez moderatora] po 2 lata bez umowy o prace a z umowa najniższa krajowa ciężka robota trzeba sie nalatac klimatyzacja nie chodzi na magazynie jest 30 stopni

xxx

nic dodac nic ujac [usunięte przez moderatora] w 4 miesiace potrafi zrobic z czlowieka wrak.

AGA

Mam pytanie czy faktycznie jest tam tak strasznie??? Pytam bo dowiedziałam się że są przyjęcia i mam zamiar tam się zgłosić. Możesz sprostować swoje zdanie na temat pracy w Ce farmie? dzięki :)

AGA

Zostaw opinię o Farmacol S.A. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmacol S.A.