Farmacol S.A.

Gdańsk

Farmacol S.A.
2 95

Opinie o Farmacol S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iza

Czy firma Farmacol prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Na stronie internetowej nie ma nowych ogłoszeń. A taka informacja byłaby przydatna dla osób zainteresowanych pracą w tej branży. Jak wygląda procedura rekrutacji w Farmacol? Jaka atmosfera panuje podczas rozmowy o pracę? Czy kandydat jest zapraszany na dni próbne?

jeje

Farmacol to jedna wielka ściema, na początku obiecują że po 3 miesiącach umowa o prace będzie,po przepracowaniu 3 miesięcy ani widu ani słychu o umowie na stałe, zapierdzielasz przez pierwsze chyba 3 miesiące na stawce najniższej, a potem na akord, za każdy błąd zabierają kasę z wypłaty każą przychodzić w weekendy, i to czasami 3 razy w miesiąc, do tego praca po godzinach co prawda jak kto chce ale jak nie pójdziesz patrzą krzywo, jak pójdziesz nawet nie podziękują......Do tego jak ktoś z kontroli się uweźmie (a jest tam parę "miłych" Pań zwłaszcza na nockach) bo ciebie nie polubi to wpisuje błędy z zawiści,nawet jak nie możesz znaleźć leku na magazynie to ci błędy wpiszą....

Jo
@jeje 10.02.2016 18:00

(usunięte przez administratora) prawda. Po 3 miesiącach mam umowę o pracę, nie na akord ale godzinowke

Iza

@ww Twoje posty niezgodne są z zasadami określonymi przez Gowork. Regulamin jest dostępny pod tym adresem https://www.gowork.pl/regulamin Jest tam wyraźnie napisane, że na forum nie można nikogo w żaden sposób obrażać. Warto zapoznać się z regulaminem i go przestrzegać.

zakaz noszenia spodenek krótkich

ww

teraz przyjechała jakas (usunięte przez administratora) z katowic i zabroniła słuchac radia

@ww 17.05.2018 20:08

ww

(usunięte przez administratora) firma nie przychodzcie do pracy

ww

kamery teraz montują nawet w kiblu

zero podwyzek 1800 brutto

zarobki są zjebane

tylko zarobki te same

Iza

Obecnie poszukują na stanowisko Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń. Z oferty wynika, że zapewniają pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży, bogaty pakiet benefitów – opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie. Ktoś jest zainteresowany taką ofertą pracy?

w3o

a jakie konkretnie muszę spełnić wymagania aby dostać się do was na takie stanowisko pracy jak Pracownik ds. obrotu środkami odurzającymi, substancjami psychotropowymi i prekursorami kategorii I? dajcie znać?

asd

@dawnyaptekarz Harry i Róża jeszcze pracują

dawny aptekarz

We farmacolu 4 lata temu jeszcze było w miarę w pożo, nie było na akord a teraz z tego co słyszałem zapierdziel jest na akord. Pamięta ktoś jeszcze Lelego jak frajerował do dziewczyn? :-D A Harry tam jeszcze pracuje?  A Róża też tam nadal pracuje?

kierownik

Weźcie sie do roboty nygusy!! Za fajki ich gonią..żal..zakaz palenia na terenie zakładu pracy nadal obowiązuje!!

tyty

Na mmagazynie jest ogromny bałagan.nic nie ma i nie można znaleźć.kierownicy to banda buraków.zmuszają żeby przychodzić szybciej albo zostać dłużej a sami zajmują się telefonem albo fajkami elektrycznymi.a nam nie pozwalają spokojnie zapalić tylko w biegu wszystko

Kamila

Dzieki ci kordun za info a ile mozna tak zarobic na reke? Daja odrazu umowe o prace?

Kamila

Szukają teraz u was do pracy na hale?

dawny

Widac ze chyba nie dali.

dawny

Dali czy nie dali???????????

pyrka

W Jaryszkach nawet życzeń nie było!

@pyrka 02.01.2015 13:36

To lipa na maxa, a do jedzenia co dali jakies paczki choc dali wam?

Było wielkie zarcie? :P

dawny składacz

Jaka była wigilja w tym roku? Było chojnie nastawione jedzenie?

Codziennie.i przy każdej okazji

@elizabet tajlor 11.12.2014 16:27

Widacz odwaznego nagle brakuje heh.

elizabet tajlor

Tak..jestem kumplem kierownika.dzięki temu lepiej zarabiam

@elizabet tajlor 09.12.2014 17:08

To w tyłek szefowi codziennie wchodzisz? :-D

elizabet tajlor

Jak kradniecie to wam potrącają.jak nie chce się robić to małe pieniądze.jak struga się głąba to was obserwują

@elizabet tajlor 02.12.2014 11:00

Jak jestes taki hojrak mow kim jestes???

rob

Pacha podobno trenuje pilke a co jak się smierdziel spoci?kawalerka pachy paruje

@rob 23.11.2014 01:11

Jak chce sie pracowac na akkord byc obserwowanym wszedzie przez kamery jak w big brother (na wc jeszcze nie maja kamer ale to moze byc tylko kwestia czasu heh mowiac polzartem) i pracowac na zlecenie za male pieniadze i miec potracone za braki to polecam ta firme.

tata

Beznadziejna praca bez przyszłości sami kolesie zarobki marne trzymać się jak najdalej/Szef jest śmierdzielem PACHA kupa smiechu

Wypłaty takie sobie sa.

Znam się na swojej robocie...

Praca biurowa to nie logistyka. Mylisz pojęcia. Odpadasz na dzień dobry...

Malina
@Znam się na swojej robocie... 14.11.2014 18:08

A ty kim jestes??? Szefem szefow???

Zostaw opinię o Farmacol S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmacol S.A.