Opinie o Kaufland Polska w Bydgoszcz Al. Armii Krajowej 47

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kaufland Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kaufland Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Bydgoszcz Al. Armii Krajowej 47

Jack

Właśnie się dowiedzieliśmy że po raz kolejny nas okradli. Centrala dołożyła 500 to MW że swoim przydupasem z Torunia tak wymyślili ze każdego kto pracuje na akordzie okradli z kilku stów. Banda zlodzieji!!!! Oby teraz poleciało tyle L4 że znów będziecie (usunięte przez administratora) ze strachu pod siebie

Adrej
@Jack

Kogo masz na myśli? M. B?

Jack
@Adrej

Jeśli pracujesz w tej firmie to wiesz kogo mam na mysli

an-225
@Jack

Odnosząc się do wpisu wyżej. Mamy połowę kwietnia, a załoga nie widziała wypracowanego akordu! Czyżby kolejne próby matactwa?

Chłopie, a mógłbyś po polsku napisać?

Czy my już mieszkamy w takim (usunięte przez administratora) że sami nie możemy wybierać inwestorów tylko jakieś badziewia .chcesz być na Polskim runku do się dostosuj nie to pa inni przyjdą i się dostosujà bo rynek chłonny tu mieszka 38 milinów ludzi

M. W.: Dlaczego Home Office jest w tak małym stopniu wykorzystywany w porównaniu z magazynem w Woli?

Stary

Pewnie dlatego, że dyrektor z Woli nie boi się podejmować samodzielnie trudnych decyzji

@Stary

Podsiadło nie ma fal, a M. W. nie ma jaj.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Panowie nie spinajcie się będzie tak samo jak Warszawskim Amazonie mimo zachorowania pracownika na covid -19 reszta pracowników miała przyjść bo wysyłka była zagrożona. A pracownicy dobrze się czuli.Jaki sens jeden dystrybutor do dezynfekcji i ubikacje wspólne z kierowcami ciężarówek i tanim mydłem oraz odległość metra jak się wchodzi jeden korytarz .Te Tysiąc premii nie starczą na respirator. Zdrowia panowie i oby nas to nie dopadło.

klient

Kaufland przy Skarżyńskiego w Bydgoszczy. Jednorazowe rękawiczki foliowe do pieczywa leżą we wnęce szafki na najniższej półce przy podłodze, rzucone luzem byle jak, wyciągane są całe opakowania zgrzewek,wymacane i wszystkie wymięte przez klientów. Dla mnie nie ma to nic wspólnego z zachowaniem higieny. Dostęp do rękawiczek powinien być zorganizowany zupełnie inaczej. Podobne problemy spotykałam w innych sklepach. Klienci to brudasy w dużej liczbie, a personel sklepów nie dba o higienę i nie reaguje zmianami na uwagi

pani

A na kasie macie teraz rękawiczki czy też płyny odkażające? Jak to wygląda?

Wszyscy w strachu przed koronawirusem, a w CD Bydgoszcz pracownicy zmuszani do codziennej 12 godzinnej pracy bez względu na wszystko, możesz kichać smarkać,na nikim to wrażenia nie robi. Masz robić po 12 i nie dyskutuj. Żadnego minimalizowania ryzyka.

Por que

Podwyżki w Kauflandzie obejmą wszystkich pracowników sieci - kasjerów, zatrudnionych w centrach dystrybucyjnych, jak i pracowników centrali. Poziom wynagrodzeń będzie podnoszony proporcjonalnie do pełnionej funkcji.

Wszędzie to piszą
@Por que

Od nowego roku obrachunkowego, który rozpocznie się 1 marca, sieć zapowiedziała dalszy wzrost wynagrodzeń. Podwyżki płac obejmą wszystkich pracowników sieci – zarówno pracowników sklepów, centrów dystrybucyjnych, jak i pracowników centrali. Poziom wynagrodzeń będzie podnoszony proporcjonalnie do pełnionej funkcji. Na popularnym w branży stanowisku kasjer-sprzedawca w zależności od stażu pracy pracownicy otrzymają od 3200 do 3900 zł brutto miesięcznie, w tym do 500 zł dodatku motywacyjnego. Na wszystkie podwyżki Kaufland przeznaczy w tym roku niemal 50 mln zł – informuje firma w komunikacie.

@Por que

No zobaczymy czy wszystkim dadzą podwyżki

@gość

tak jak wszyscy mieli dostać za brak chorobowych

Nicolas

Widzisz kolego taka polityka firmy. Głośno trąbią o tym że pracownicy mają dodatek motywacyjny tylko zapominają powiedzieć ze nie wszyscy pracownicy go mają!!!

@Por que

Niestety podwyżki nie dotyczą wszystkich bo pracownicy biurowi ich defekty nie dostają inflacja w górę wszystko w górę zal

nie doczytałeś małym druczkiem :-)

Droga dyrekcjo, jak się ma dodatek motywacyjny za brak L4 do sytuacji związanej z coronavirusem? Z jednej strony firma zaleca pozostanie w domu razie podejrzenia choroby, a z drugiej strony za to karze...

@Zainteresowany

Nie daj Boże pracownik zachoruje na coronavirus zamknięta z powodu kwaratanny dystrybucja czy market możesz pisać do wice dyrektora o zapomogę.

Ellllo

Po zebraniu, 100 do motywacyjnego i 100 do podstawy. Osoby które miały mieć podwyżkę z umowy po 1 marca otrzymają ją za rok w marcu.

@Ellllo

A wszyscy którzy nie dostają motywacyjnego i tak go nie dostaną za karę bo sumiennie chodzą do pracy i dlatego firma nie widzi potrzeby żeby dać im dodatek. żenujące podejście

Koko
@Ellllo

Ha ha ha , tyle w temacie...

@Koko

W mediach oglaszano, że Kaufland w końcu daje podwyżki , aż inne firmy zaczynały nam zazdrościć. Jak się rozniesie ile tej podwyżki dostaniemy, konkurencja będzie ryczec ze śmiechu. My zresztą tez ryczymy, tylko powód mamy inny...

Wolf

Ciekawy artykuł związany z podwyżkami i związkami zawodowymi, jedna z jego treści: "Podczas referendum strajkowego związkowcy chcą zapytać pracowników Kauflandu czy są zadowoleni z warunków pracy i wynagrodzenia, a także czy wobec braku podwyżek są gotowi wziąć aktywny udział w strajku. Dla związkowców z Bełchatowa będzie to olbrzymie wyzwanie logistyczne, bo aby referendum było ważne musi wziąć w nim udział min. 50 proc. pracowników. Obecnie w ok. 200 marketach sieci Kaufland w Polsce pracuje ok. 16-17 tys. osób."

@Wolf

Hura będziemy strajkować i pracować za darmo dłużej

Cbd

Lidl sięga głęboko do kieszeni i podniesie pensje pracowników. To kolejny etap wymiany ciosów pomiędzy odwiecznymi rywalami: Lidlem i Biedronką. W 2020 roku obie firmy będą zmieniać podstawowe wynagrodzenia. Jak wynika z naszych informacji, zmiany w pensjach obejmą nie tylko kasjerów, ale i pracowników na wszystkich szczeblach. Ktoś chce więcej informacji niech po necie poszuka, lidl to prawie jak kaufland, oni mogą A u nas problem.

@Cbd

Znalezione na wiadomosci handlowe .pl Sieć Kaufland poinformowała, że zamierza podwyższyć pensje swoim pracownikom od 1 marca, ale decyzja o wysokości podwyżki jeszcze nie zapadła. Sieć przekonuje, że jest jednym z trzech najbardziej atrakcyjnych pracodawców w swojej branży. Sieć zapowiada podwyżki pensji od 1 marca, ale nie wiadomo jeszcze, jakie kwoty wchodzą w grę, bo – jak informuje sieć – „decyzję o wysokości podejmiemy po zakończeniu trwających obecnie szczegółowych analiz.”

Czy Kaufland Polska zapewnia kartę multisportu?

Duroń

Tak, ale podwyżek już nie, niedługo w kiosku będą lepiej zarabiać niż Kauflandzie

Cbd

zebranie centrali ze związkami oraz mediatorem z ministerstwa to 3 luty. Wszystko się rozstrzygnie czy beda podwyzki. .

Powodzenia w negocjacjach.

Mój jest ten kawałek podłogi

I już coś wiadomo...

Duroń
@Mój jest ten kawałek podłogi

Nic nie dadzą

@Duroń

Puki co 0zł podwyżki,

Jasiek

Praca w handlu nie jest lekka ale nikt nie obiecywał , że taka będzie ale ważne, że firma jest dobra dla pracowników.

Borsuk
@Jasiek

a co wiesz o pracy na magazynie, jest możliwość pracy od pon-pt? :)

Mój jest ten kawałek podłogi
@Borsuk

Zawsze jest możliwość pracy od pon-pt i wtedy dzień wolnego i zaczynasz od nd-czw...

Borsuk

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie, poszukuję obecnie pracy i szukam czegoś na dłużej, znacznie dłużej. Jak wyglądają zarobki dla świeżaków z uprawnieniami UTD?

@Borsuk

Zależy od stanowiska jakie cię interesuje.

Pracownik5

Kpina to kierownik Sławek. Góra ponoc nakazuje mu przekazywać nam abyśmy utrzymywali ustalone przez firme standardy. A sam ma je ciągle w nosie. 23 grudnia zauważył ze za małą ilość retrakowych na fresh zaplanował, zresztą jak co roku haha więc zakasał rękawy i sam na ratraka wskoczył. Bez odpowiedniego ubrania roboczego ale co było szczytem nieodpowiedzialności a już ze strony osoby na takim stanowisku całkowitym zaniedbaniem to fakt ze na dziale wysokiego składowania, ściągał palety z górnych półek bez Kasku na głowie. Może myślał, że jego łysina go ochroni przed ewentualnym spadkiem jakiegoś artykułu na ratraka. Jak dla mnie to szczyt (usunięte przez administratora) I jak tu wymagać od pracowników niższego szczebla przestrzegania zasad bhp jak taki zły przykład idzie od tak zwanego lidera. Pozdrawiam

@Pracownik5

Kawał cymbała z ciebie. Chciał wam pomóc a ty takie rzeczy wypisujesz.

Retr
@Retrakowy

Sławomir jaki jest taki jest, ale też nie można mu odmówić żeby bał się ubrudzic ręce jak reszta kierowników nie licząc Krzysztofa.

@Retr

Sławek teraz a Sławek kiedyś to niebo i ziemia, oczywiście teraz na plus. Sam miałem z nim kiedyś drobne tarcia , ale teraz złego słowa nie powiem o nim. Wręcz przeciwnie.

d1
@Retrakowy

kolega ma racje przestrzeganie zasad bhp to rzecz święta i każdy pracownik jej zobligowany do ich przestrzegania, Niezależnie od zajmowanego stanowiska. Codziennie retrakowym spada towar który następnie trafia na odpisy ze ściaganych palet i gdyby Pan Sławomir zaprzestał to tolerować z tak zwanego sentymentu do tej funkcji i zrzucać wine na kompletujących inaczej byś pisał. Trochę więcej ostrozności i odpowiedzialnego podejścia do pracy kolego. Nie ma nic zabawnego z tego że towar spadnie z góry To nie tylko niebezpieczne ale i spora strata finansowa dla firmy w przedziale miesięcznym nie mówiąć już o rocznym.

Mrówa

@Pracownik5

Czepiacie się. Godzinne szkolenie przed każdym rozpoczęciem zmiany z bhp i się poprawi.

Sławomir

Część, tu Sławomir, (usunięte przez administratora) sie od mojej łysiny

Dajmy posiłek regeneracyjny i nazwijmy to wigilią. Majstersztyk

Lepiej bym tego nie napisał. Do słowa majstersztyk świetnie pasuje inne słowo- kpina !

gość

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził

@gość

M.W. Daj już spokój :)

Cbd

Wszystkim pracownikom magazynu w Bydgoszczy życzę wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaufland Polska