Opinie o Kaufland Polska w Bydgoszcz Al. Armii Krajowej 47

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kaufland Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kaufland Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Bydgoszcz Al. Armii Krajowej 47

Koszty, koszty i dziadowanie. Dziękujemy Panie Macieju. Wesołych Świąt

?

Może ktoś przedstawić jak wyglądała wigilia i co na niej było?

@?

Nie było wigilii . Wigilia jest 24 grudnia a nie 19. Był normalny posiłek plus trochę słodkiego i mandarynki

Cbd

Przyłączam się do życzeń dla dyrekcji... zacne było to spotkanie przedświąteczne- tak trzymać- w sumie po co się starać, my i tak jesteśmy tylko robolami.

@Cbd

Ciekawe dlaczego post z godziny 21:44 został usunięty. Tam było tylko imię szefa magazynu. Pana M.W. W innych postach mogą padać imiona a w tym akurat nie. Ciekawe

Moze napisz życzenia te życzenia Bez imienia

Robol

W sumie po co ma do nas schodzić, jak i tak nikt nie może na niego patrzeć.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
WZZ Jedność Pracownicza

"Ciąg dalszy rokowań w sprawie podwyżek płac w Kauflandzie zakończył się podpisaniem protokołu rozbieżności. Związek w ten sposób przechodzi do kolejnego etapu sporu zbiorowego, którym są Mediacje. Negocjacje z udziałem mediatora, wyznaczonym przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej odbędą się niebawem. O terminie będziemy was informować . Na obecną chwilę spółka Kaufland nie była w stanie zaproponować żadnej kwoty podwyżki. Związek nadal potrzymuje postulat wzrostu płac o 800 zł dla każdego pracownika zatrudnionego w spółce Kaufland Polska. Ponadto uzyskaliśmy informacje że dodatek za frekwencję nie będzie zabrany."

Ul

Odpowiedz związków na ich Facebooku.

Cbd

Trzymam kciuki za pozytywne rozstrzygnięcie tej sprawy.

WZZ „Jedność Pracownicza

W poniedziałek 16 grudnia 2019 r. o godz. 13:00 we Wrocławiu odbędzie się druga tura rozmów Przedstawicieli Międzyzakładowej Organizacji 002 WZZ „Jedność Pracownicza” z Zarządem Kauflandu. We wrześniu związek wystąpił do władz Kaufland Polska Markety z siedzibą we Wrocławiu z postulatem wzrostu płac o 800 zł dla każdego pracownika zatrudnionego w spółce. Od tamtego czasu Międzyzakładówka z Bełchatowa jest w sporze zbiorowym z pracodawcą. Pierwsze rokowania odbyły się 12 listopada. Na prośbę przedstawicieli Kauflandu nie doszło wtedy do podpisania protokołu rozbieżności a strony dały sobie ostatnią szansę i wyznaczyły kolejny termin rozmów. Spór zbiorowy to jedna sprawa, natomiast 2 dni temu Międzyzakładowa Organizacja Wolnego Związku Zawodowego „Jedność Pracownicza” otrzymała emaila od przedstawiciela spółki Kaufland, w którym związkowi przedstawiony został projekt „porozumienia o współpracy” z adnotacją, że jego treść jest poufna. Porozumienie o współpracy jakiś czas temu podpisał inny związek, działająca w Kauflandzie „Solidarność”. Zarówno władze spółki Kaufland i związku zawodowego „Solidarność” głośno mówili o sukcesie jakim jest porozumienie o współpracy, natomiast żaden z członków ich związku zapewne nie zna jego treści. Projekt „porozumienia o współpracy”, który otrzymała Międzyzakładowa Organizacja WZZ „Jedność Pracownicza”, kłóci się z ideą wolnych związków zawodowych. Podkreślamy, że Międzyzakładowa Organizacja 002 WZZ „ Jedność Pracownicza” z siedzibą w Bełchatowie działa w oparciu o kodeks pracy, ustawę o związkach zawodowych, ustawę o rozwiązywaniu sporów zbiorowych i inne ustawy. Związek nie jest zainteresowany podpisaniem z Kauflandem „porozumienia o współpracy”, które godzi w interesy pracownika oraz ogranicza działanie i obraża naszą Organizację. Podpisując taki dokument byśmy zrzekli się prawa do skutecznego reprezentowania pracowników również podczas poniedziałkowych negocjacji, dlatego związek jednogłośnie go odrzucił. Ps. Nasi działacze stwierdzili, że dawno się tyle nie śmiali jak podczas lektury projektu „porozumienia o współpracy”, jaką przesłał Kaufland????

Może dyrekcja się zainteresuje lub zarząd złą kondycją działu sprzątającego bo za te pieniądze ludzie nie chcą pracować za dwóch pracowników którzy uciekają na L 4 lub mają pracę w duszy .

przy sprzątaniu i tak za dużo zarabiacie !!!

Cbd

Dział sprzątający coś tam ogarnia. Jedyny problem z nimi to to że co chwilę na fajkę latają.

Zdziwisz się jak ci kartony wkręcą w koła i będziesz miauczał że normy nie wyrabiasz bo syf na magazynie

@Cbd

Nie wszyscy są palący na tym dziale zazdrość porostu bo akordu nie ma.Co do zarobków się nie wypowiadam bo mnie najniższa krajowa wyprzedzi.

Cbd

Też nie pale, a na temat akordy się nie wypowiadam po prostu lotto mi to

@1Pracownik

To choć i spróbuj może się zamienimy???

Cbd

Brawo może coś im się uda.

WZZ "Jedność Pracownicza"
@Cbd

WZZ "Jedność Pracownicza" 14.11.2019 23:57 "We wtorek 12 listopada 2019 r. we Wrocławiu odbyły się rozmowy przedstawicieli Międzyzakładowej Organizacji Wolnego Związku Zawodowego „Jedność Pracownicza” z zarządem spółki Kaufland Polska Markety. Spotkanie było pokłosiem postulatu, który wysunął związek we wrześniu domagając się wzrostu płac o 800 PLN dla każdego pracownika zatrudnionego w tej sieci. Wówczas Zarząd Kauflandu nie był w stanie zrealizować żądań związkowców wobec czego doszło do sporu zbiorowego, który obliguje obie strony do bezzwłocznego podjęcia rokowań. Podczas wtorkowej tury rozmów strony również nie doszły do porozumienia, Pracodawca nie był w stanie przedstawić żadnej propozycji, która mogłaby zakończyć spór zbiorowy na tle płacowym. Z uwagi na rozbieżność swoich stanowisk istniało duże prawdopodobieństwo wejścia w kolejny etap sporu, w który włącza się mediator wyznaczony przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Aby do tego nie doszło, zarząd spółki Kaufland Polska Markety zwrócił się z prośbą do związku zawodowego o wyznaczenie jeszcze jednego spotkania w ramach rokowań i wskazał, że jest otwarty na dialog. Związkowcy Międzyzakładowej Organizacji WZZ „Jedność Pracownicza” i Przedstawiciele Kauflandu wspólnie zdecydowali, że w dniu 16 grudnia 2019 r. odbędzie się drugie spotkanie w celu ostatecznego rozwiązania sporu zbiorowego w drodze porozumienia."

Święta.

"Kaufland pracownikom przygotował karty prepaid oraz paczki świąteczne. Te pierwsze będą zasilane kwotą do 550 złotych, która będzie uzależniona od dochodów zatrudnionych. Bony będzie można zrealizować w marketach sieci, a wykorzystanie ich nie będzie ograniczone czasowo. – Prócz tego przygotowane zostaną także specjalne świąteczne paczki mikołajkowe. Ponieważ Kaufland stawia przede wszystkim na polski asortyment, w paczkach znajdą się ulubione polskie produkty spożywcze, słodycze i inne specjały. Zawartość paczki będzie dopasowana do oczekiwań samych pracowników wyrażonych w ramach konsultacji. W tym roku rozdamy ponad 15 000 takich zestawów – komentuje dla Bankier.pl Małgorzata Jabłońska z biura prasowego Kaufland Polska." Czyli dla 99% u nas 350zł

@Święta.

W lidlu trochę lepiej. Przede wszystkim wysokość bonu uzależniona od stażu pracy i nawet do 700 zł Wow. A u nas 350 zł zawsze coś ale trochę żal w dzisiejszych czasach to koszt tygodniowych zakupów żywności dla 3 osobowej rodziny. Na szczęście spotkania przedświąteczne w ostatnim czasie bardzo podniosły swój poziom duży plus dla dyrekcji że zaczęli na to zwracać uwagę bo kiedyś to było bardzo obciachowe spotkanie A i popołudniowa zmiana łapała się na sporej nawet nie na ochłapy po spotkaniu. Do 700 zł dla pracowników Lidla Zatrudnieni w Lidlu, podobnie jak inni, skorzystają z bonów na zakupy w sieci czy paczek świątecznych. – W tym roku również chcemy docenić pracę naszego zespołu i w ten sposób podziękować pracownikom za ich wkład w rozwój sieci – mówi w rozmowie z Redakcją Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication z Lidl Polska.Pracownicy Lidla w okresie Bożego narodzenia otrzymają premię w wysokości do 700 zł na karcie przedpłacowej, a jej wysokość tym razem jest uzależniona od okresu zatrudnienia. Podobnie jak w Biedronce zatrudnieni będą mogli uczestniczyć w spotkaniach świąteczno-noworocznych, które będą organizowane w ramach zespołów lub obszarów pracy. Dzieci pracowników otrzymają za to paczki ze słodkościami.

Czy w Kaufland Polska zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie okres próbny 7miesiecy jest na umowie próbnej.

Bronisław

Czy podczas takiej umowy próbnej przysługują prócz pensji jakieś benefity lub premie?

@Bronisław

Tak wszystkie benefity, premie przysługują na umowie próbnej

Stary

Jak chcą zarabiać więcej niech przeniosą się na paleciarnie. Zarobią więcej a robić będą to samo czyli nic.

@Stary

Parkieciarnia jaja sobie kolego robisz Jak kierownik potrafi powiedzieć nie chce mi się z tobą współpracować.

Mogę marudzić i dramatyzować nie o wynagrodzenie mi chodzi ale brak ludzi . Oraz redukcją etatów

Paleciarnia*(usunięte przez administratora) Jak kierownik potrafi powiedzieć nie chce mi się z tobą współpracować.

draco
@Stary

Jeżeli dobrze rozumiem, to uważasz, że osoby w ekipie sprzątającej jak i na "paleciarni" nic nie robią?

zizu

Czy wiadomo już kiedy będzie następna reorga na foodzie i freshu, pytam bo chłopakom już znudziło się obecne ustawienie a dawno nie było reorgi więc warto by było coś poprzestawiać tak dla zabicia czasu.

Siwy
@zizu

Wczoraj była , taki zdolny jesteś że nawet nie zauważyłeś

Szogun

Najlepszy w tej firmie jest śpiący Artur, kierownik na zmianie przyjęcia towaru. Zebrał kase od swoich pracowników na podarunek dla dwójki z nich z okazji narodzin dziecka i kasa rozpłynęła się mu w kieszeni.

hit
@Szogun

może potrzebował żeby zatankować quasqaia?

Janek

Na jakie stanowiska są wakaty obecnie? Jakie są warunki płac?

UDT

Czy na magazynie jest możliwość jeżdżenia wózkiem widłowym jeśli straciło się prawo jazdy i ma się zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych?

Kauflandowiec
@UDT

A jezeli straciles prawo jazdy to mozesz dalej jezdzic samochodem???? Sam sobie odpowiedz.

Dyzio
@UDT

Nie trzeba mieć prawa jazdy żeby jeździć wózkiem widlowym.

XYZ
@Dyzio

Ale zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych ma więc lepiej niech zadzwoni i zapyta. Chociaż killer jakoś jeździ a sytuacja chyba była ta sama. Zadzwoń i zapytaj tak będzie najlepiej.

feluś

Dzisiejszy obiad przebił wszystko, zupa z robakami i smacznego życzył kucharz! Catering twój styl

@feluś

Może czas na zmianę jeśli chodzi o catering? Ponad dwa lata obiady serwują i jakościowo czasami nie wygląda to dobrze. Dyrekcjo (jako że to czytasz) może czas coś poszukać innego?

XYZ
@Cbd

Na początku było nawet dobre ale małe porcje. Później zamienili to na trochę większe porcje ale totalny (usunięte przez administratora) Ciągle to samo, bym był w stanie wymienić 15 różnych dań które w ciągu miesiąca się zdarzą. A te zupy wołają o pomste do nieba. Osoby które były na delegacji w Woli czy w Gliwicach pamiętają jaki jest przeskok pomiędzy posiłkami. Najlepszy magazyn w Polsce jak nie w Europie, a ma najgorsze posiłki.

@XYZ

Jedzenie jednym słowem dramat. Ale dyrektor dusigrosz nic innego nam nie zaproponuje, pewne jak w banku.

Mi tu już ręce opadają na tą firmę, zarobki to jedyne co tu jeszcze ludzi trzyma, za to stosunek przełożonych wyższego szczebla (kierownicy nie są źli), czyli dyrekcji i Jacusia do zwykłych pracowników woła o pomstę do nieba. Coraz więcej osób zaczyna mówić o szukaniu alternatywy. Kiedyś naprawdę tu było fajnie. Teraz niechce się robić tak po ludzku. Przykre to.

Gorszy sort człowieka

Pan Maciej niech zacznie szanować pracowników a nie uważać ich za gorszych od siebie tylko dlatego że zarabia więcej pieniędzy. Nikt nie chce iść na imprezę integracyjną przez właśnie dyrektora Macieja który ma się dalej patrzeć na na nas z góry.

@Gorszy sort człowieka

Dokładnie ja też nie idę właśnie przez niego na imprezę. Tam i na wigilii pracowniczej potrafi dziękować i się pięknie uśmiechać, a w rzeczywistości rzuca kłody pod nogi ze swoim giermkiem Jacusiem. A co do Jacka, to albo celowo robi pod górkę ludziom swoimi decyzjami, albo jest kompletnie przypadkową osoba na swoim stanowisku. Jego decyzję bywają wręcz absurdalne.

Mój jest ten kawałek podłogi

Haha Haha Całe szczęście że was nie będzie bo buraków nie wpuszczają.

@Gorszy sort człowieka

Dawno temu kiedy nie było chętnych do organizowania imprezy integracyjnej pracownicy dostawali bony do restauracji (manekin, 52 City diner czy dolce Vita) i powiem że to było najlepsze rozwiązanie bo można było sobie z rodziną spędzić miło czas. A taka impreza integracyjna z ludźmi których widzi się po 8-10 godzin 5 dni w tygodniu to juz za wiele, co to za integracja. Teraz to nawet nie ma już takiego wyboru ,bo był wybór impreza z/bez rodziny A czemu nie ma wyboru bonów?

Pako
@Cbd

Chcieliśmy by były bony ale dostaliśmy odpowiedz że dyrektor zdecydował że nie ma takiej możliwości i będzie impreza, gdzie przyjdzie z 10% załogi. Taniej wychodzi 20% (połowa nie przyjedzie z deklaracji) niz 100% bonów opłacić. To kolejnym absurd z życia Kauflanda.

Zadaniem Jacka jest wymyślenie tego jak to zrobić, żeby było zrobione ale żeby pracownik na komplecie nie zarobił!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaufland Polska