Opinie o Kaufland Polska w Bydgoszcz Al. Armii Krajowej 47

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kaufland Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kaufland Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Bydgoszcz Al. Armii Krajowej 47

Alicja

Zachęcam osoby obecne na forum do wzajemnego nie obrażania się. Forum jest publiczne i wymaga przestrzegania regulaminu, który akceptuje się przed dodaniem komentarza. Zapraszam do zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś z pracowników Kaufland Polska chciałby napisać co obecnie dzieje się w firmie?

super sayian

Nie zgadazam się z Wami, Kaufland to jest bardzo porządna firma, pracuję już tam 4-ty rok. Na początku byłem na stawcę 2400, teraz już mam 3200, premia wydajnościa jak najbardziej to wyrobienia, 2500 w zaokrągleniu. Do tego mogą dojść jakieś nadgodziny, więc na rękę w miesiącu wychodzę 4500zł. To że Wam się nie chce pracować, to nie powód do marudzenia, nieroby! Na tacy nigdy nic nie było podane.

Nie karmcie trolla.
@super sayian

Mogłeś jeszcze z 4 wiadomości wysłać. 4500 brutto - no chyba że masz netto :) 3200 podstawa 1300 nadwyżki W tym przy 10 nadgodzinach masz +/- 380zł - możesz dodatkowo przychodzić ale jak nie chcesz mieć życia prywatnego, czasu dla swojej kobiety/dzieci to twoja sprawa. Liczmy że masz te 800-900 zł akordu, nie wiem na którym dziale. Ale żeby wrabiać taki akord to trzeba biegać jak małpa w zoo albo napier.. tony. Wiec stary pracuj tak dalej ale przy okazji odkładaj sobie do słoika ten akord żebyś miał na lekarzy za parę lat. Pamiętaj kasa przepada a zdrowia nie odkupisz. Nic dziwnego że o tych starych pracownikach jest taka opinia że potrafili by (usunięte przez administratora) spod siebie zjeść byle by tylko zarobić. Panadol i jazda do roboty. Przepuklina? nie problem 2 miesiące chorobowego. Pamiętaj że przychodzą do pracy zwyczajne osoby a ci stali pracownicy zostali przez 10 lat wyselekcjonowani właśnie takie osoby jak ty które będą na każde skinienie, nie odezwą się jak coś się im nie podoba, jeden na drugiego warczy. Uwierz mi że atmosfera miedzy starymi a nowo przyjętymi osobami jest dzień do nocy. U nas jak ktoś ma problem, paleta się wywaliła jest do przerzucenia, zawsze znajdzie pomoc. Nikt koło takiej osoby nie przejdzie obojętnie, a u was szybciej będą się śmiali i (usunięte przez administratora) dalej jak zwierzątka, ale wszystko do czasu. Organizm się o swoje upomni. Ludzie widzą co się dzieje i powoli odchodzą a skomlenia takiej osoby jak ty nikt nie słucha, jedynie ty słuchasz swoich panów kierowników.

Pracownnik
@Nie karmcie trolla.

Czlowieku.. przy stawce 3000-3200br + premia wydajnosciowa ktora w tym momencie wynosi ok 2600 (odpowiednio 240szt i 180wag) wyrobienie 200% normy to jest pikus a co za tym idzie dostajesz okolo 4tys na reke.. mam 12 dni wolnego w m-cu( w standardowej pracy ok 8=same weekendy) wiec to Ty nie masz czasu dla rodziny.. Gowno to tez chyba Ty jesz spod siebie skoro nie potrafisz wyrobic normy.. Przepuklina=kpina.. mozesz jej dostac targajac zakupy do domu.. to jest praca fizyczna wiec powinienes wiedziec z czym to sie wiaze.. to nie jest praca dla chlopcow ktorzy nie potrafia podniesc 30kg.. Przewrocona paleta.. nie ma problemu, wszyscy sie zejda bo co to jest 5-10 min przy 10-cio godzinnym trybie pracy.. Na koniec.. kierownikow to chyba Wy sluchacie jak pieski skoro wszyscy tak na nich narzekaja i maja pretensje.. dla jasnosci: dzial Fresh.. pozdro Jaśki

super
@Nie karmcie trolla.

Na samą myśl o Twoim komentarzu, aż mi się źle robi, jesteś pewnie zwykłym świerzakiem...Pracuję na dziale Fresh, a co do zrowia mam się bardzo dobrze. A jeśli zrezygnuję z jednego dnia wolnego świat, rodzina, przyjaciele na pewno mi się nie rozwalą. A co do palet, jako doświadczony pracownik zawsze służę dobrą radą dla innych, potrafię przerwać swoje zlecenie i pójśc pomóc innemu co " przewróciła się paleta, bądź trzeba ją przełożyć" Jestem zdania że trzeba sobie pomagać! Żyję ze swoimi kierownikami dobrze, bo to ma swoje zalety, coś za coś. Widać że jesteś maruderem któremu nic nie pasuje, w życiu nie przychodzi nic za darmo, chcesz żyć na pełnej swobodzie musisz na to zarobić.

Bolebor
@super sayian

Pełna stawka akordu do wyrobienia. oj to chyba cos ci sie pomylilo. Tylko tylko nieliczni to zrobili bądź są w stanie to zrobić(533). Normy frisch 240 i 180 może to Pikuś ale zrobić 200% już nie tak łatwo akordy wiszą na tablicy i nie jest tak różowo jak piszecie ze to jest takie proste mieć te 2600. Poza tym pamiętajcie ze zawsze mogą podnieść normy i będą to robić. Takie Gliwice mają normę odpowiednio 270 i 210 także macie co tam gonić. 16:30 do 0:45 zero życia towarzyskiego i zawsze trzeba sie dogadywac o wolne co nie zawsze wychodzi i wolne dni planować trzeba sobie z miesięcznym wyprzedzeniem i liczyc ze kierownik o nich nie zapomni co sie zdarza czesto. 12 dni wolnego- To mnie rozbawilo bo to prawda ze tyle jest ale w kwietniu przy 152 godzinach pracy w miesiacu. Z reguly jest to tylko jeden dzien wiecej wolnego od normalnego 8godzinnego trybu pracy gdzie w kwietniu ma sie 11 dni wolnych. Ludzie szanujmy się, szanujmy siebie na wzajem, swoje zdrowie i zdrowie kolegów też oraz szanujmy te prace nie ważne jaka ona jest. Starajmy się też aby nam się pracowało tylko lepiej.

Daniel
@Pracownnik

Mirka pismo poznaję- kłamstwo

Drake
@super sayian

Super ale ile osób niby maxa wyrabia? Na Fodzie zostały 4 osoby które wyrabiają ponad 2k premii a maxa ma tylko Łukasz. Zrobiły się dwie grupy po podwyżkach norm, ci co zarabiają premie 1,5k+ i ci których zsumujesz i mają średnio 500zł premii na głowę. A procentowo wychodzi to 15% zarabiających 1,5k premii do 85% reszty, to tak jak by mówic że w kasynie idzie zarobić bo 15% osób wygrywa ale nikt nie spojrzy że 85% traci swoje pieniądze... Naszym celem jest dogonić Gliwice jak to mówi dyrektor, tyle ze tam niby od 5lat nie były podwyższane normy z 210 i 270, wiec nie wiadomo czy 6 rok utrzymają się na tym samym poziomie.

Cd
@Drake

Jeśli w tym roku będą podwyżki wynagrodzenia (podstawy) to aby zminimalizować straty tym spowodowane to norm pójdzie do góry. Stare praktyki tak było odkąd pamiętam.

@super sayian

Żona: Janusz! Wstawaj! Obarałeś się!

Я не рекомендую!

Pracownicy skłuceni, pełno tępych i fauszuwych ludzi którzy są konfidentami. Firma robi żeby niby pogodzić załoge pseudo zebrania z których nic nie wynika a wręcz zaognia konflikty bo skłyconą i tępą załogą łatwo manipulować. Praca trwa 8:15 min. Bo tłumaczą że niby przerwa 30 min i trzeba odrobić. W praktyce na przerwe się nie chodzi albo kanapka w biegu 5 min. I trzeba robić te 15 min hu...wi na kapelusz. Я не рекомендую!

Я не рекомендую!

Nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi. Za mało ludzi a wymagają cudów. Pracownikom wmawiają że tak już będzię bo sklep nie przynosi zysków, tymczasem obroty coraz większe, zresztą potwierdził to GUS. Straszą że nie dadzą zaplanowanego urlopu wypoczynkowego bo firma niby w tarapatach czego nie widać po liczbie klijentów 500+. Ktoś tu kłamie i próbuje robić z pracowników idiotów.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Alicja

@Sick, czy oprócz stałego wynagrodzenia można liczyć na dodatkowe profity ze strony pracodawcy? Na przykład pakiet socjalny lub dofinansowanie do karty sportowej? A może Kaufland Polska oferuje swoim pracownikom zniżki na zakupy? Zachęcam pracowników firmy do aktywności na forum.

Ulka

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników

Sick
@Ulka

Potrzebuje roboli, nie pracowników. Masz zbudować wieże na 2,20m z zgrzewek z butelkami, skrzynkami z piwem czy alkoholem. Nie powiedzą ci o której kończysz bo trzymają to w tajemnicy a za takowe pytanie można nie miłą wiązkę dostać od jednego z kierowników. Gdyby zatrudnili kogoś doświadczonego żeby prowadził ten magazyn, a nie udawał to wtedy może by to miało ręce i nogi. Zarobki złe nie są, zarządzanie jednostką magazynową jest nie umiejętne a osoby decyzyjne robią pod górkę na każdym kroku.

Sick

Zamiast robić bezużyteczne ankiety, mogli by wejść na gowork i przeczytać jakie panują warunki że ludziom odechciewa się pracować przez błazenade tak na prawdę paru osób z góry. Jeśli ktoś pobiera pensje za taką fuszerkę to trzeba zastanowić się czy głupsza nie jest osoba która nadal trzyma go na stanowisku.

Ula

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Czy wszystkie placówki firma tak wyremontowała?

Kap
@Zainteresowany

O jakiej placówce mowa?

ByćMożeNowy

Witam wszystkich , czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w CD w Bydgoszczy na stanowisku Magazynier Działu Opakowań Zwrotnych ? jakie zarobki, jakie zmiany , na czym dokładnie ta praca polega ? pozdrawiam

Kev
@ByćMożeNowy

Praca na paleciarni i, wydawanie palet, skrzynek plastikowych, wózków do kwiatów, praca w dzień i w nocy

Tonik

Praca w handlu nie jest lekka, nerwów nie brakuje ale jak ktoś to lubi . Ważne żeby firma była dobra dla pracownika.

Witam, czy Ktoś mógłby powiedzieć mi coś więcej na temat pracy jako Magazynier Wydania Towaru w CD Bydgoszcz ? jakie długie zmiany ? Jakie wynagrodzenie ? Nadgodziny ?

CDB
@Kandydat

FOOD Zmiany po 8h ale najczęściej na rano od 6:45-17:00 w tym 2h po 50% nadgodzin. Popołudniu od 15:15 do końca a nikt nie wie kiedy jest koniec. Więcej jest dni z nadgodzinami niż bez nadgodzin. Fresh można się dowiedzieć z opisów na dole, nic się od tego czasu nie zmieniło. Na początku z nadgodzinami około 2500 na rękę, a jak się wprawisz to 3k+, w tym około 20+ nadgodzin. Praca ciężka, ludzi brak. Zapraszamy bo odciążenie zawsze się przyda :)

@CDB

Ale pomimo ze praca ciężka , to widzę ze chociaż kasa nie najgorsza .... To są 2 zmiany ? rano i popołudniu ? czy nocki tez są ? A jak z Weekendami ? A jak z umową o pracę ? O pracę tymczasową czy zlecenie dają na początku ? A coś więcej na czym polega ta praca ?

CDB
@Kandydat

To zależy gdzie się dostaniesz bo na freshu (temp. od -2 do 2stopni) praca odbywa się w godzinach 16:30 do końca czyli nawet to 4 godziny. Na Fodzie są 2 zmiany ale najczęściej możesz liczyć na 3 tygodnię popołudniu i jeden na rano, Weekendy pracujące nawet, święta wszystkie możliwe także,stawka w takie dni jest normalna. Na początku umowa na 6-7 miesięcy tymczasowa, jeśli w tym czasie będziesz szybko robił i nie pójdziesz na chorobowe to otrzymasz umowę na stałe. Praca polega na kompletowaniu zamówień. Dostajesz urządzenie przypięte do pasa, podpinasz do nich takie słuchawki z mikrofonem i latasz po magazynie w to miejsce w które komputer ci powie i zbierasz towar na paletę typu jogurty/mleko/masło itp. oraz mięso to na freshu. Na foodzie zbierasz alkohole/napoje/słoiki/puszki/chipsy/chemie itp. Paleta ma około 2.20 wysokości, po czym zawozisz ją na wybraną strefę na magazynie i od nowa pobierasz nowe zlecenie i tak 8-12 godzin. Monotonia okropna. Średnio te 15 ton dziennie na paletę musisz wrzucić. Bardzo dużo osób mówi że za granicą pracowali lżej za dużo lepsze pieniądze niż tutaj.

To tylko ja

Fajnie płaca a tylkobto na plus po za tym każdy patrzy na każdego by kogoś złapać na błędzie czy czymś innym . Ludzie tu awansują pulsując czyli skarżąc na siebie na wzajem checesz być kimś kabluj tak się wypijesz jesteś człowiek dla każdego to tobą gardzą banda patalachow jak bym miał takie możliwości zwolnił bym tych konfidentów !

Don pedro

W Kaufland aby mieć dobrze trzeba trzymać palec głęboko w (usunięte przez administratora) jestemobserwatorem z odrębnej firmy to co się dzieje w centrum log bydgoszcz to porażka . Całe szczęście ze nie pracuje dla nich a pracownikom naprawdę wspolczuje

Omen

Ja się wypowiem z perspektywy osoby która pracuję od 1/2 roku i nie pamięta co kiedyś było. Ukrainców jest co raz mniej co nie zmienia faktu jest ich około 40% a dochodziło do 70, pewnie przed świętami przyjdzie nowa partia. Zarobki kompletujących na Foodzie są ogromne jak na to co robią, zarabianie od 3do 4,5k w Polsce to naprawdę dużo. Średnia premii na Foodzie w ostatnim miesiącu to 1200zł, na retraku z tego co chłopacy mówią =/- 500zł. Co do kierowników to trzeba powiedzieć że nie są za ciekawi, jedyny plus że robisz swoje i nikt ci nad głową nie stoi. Gorzej jak już chcesz coś załatwić, no to mają cię w (usunięte przez administratora) br /> Szkoda kierownika Mariusza na Foodzie bo jako jedyny był ogarnięty i było widać że mu zależało, ale może to dlatego że był nowy.

Pumias
@Omen

Witam Rozumiem że osoby kompletujące zamówienia mogę liczyć na wyższe stawki niż np Operator Wózka Wysokiego Składowania

XYZ
@Pumias

Jak widać wyżej na to wygląda. Dodatkowo tak zwani operatorzy wysokiego składowania też kompletują. 2 tygodnie retrak / 2 tygodnie kompletacja. Nie chcą dawać umów na retrak bo podobno już jest za dużo i góra się o to denerwuje że w innych magazynach tyle retrakowych nie potrzeba.

JK
@Pumias

Nie wózków ma większą podstawę

Drake

Wiadomo co było na spotkaniu przedstawicieli z dyrektorami i co koniec końców z tego wyszło?

23.01.18

Wiadomo coś na temat podwyżek w tym roku?

anonimowy driver

pytanie apropo oferty na wozki widlowe wysokiego skladowania.. ile placa netto i ile godzin tzn jaki system pracy? 8h czy 12h? jak tak poczytac opinie to dramat co tam sie wyrabia..

Gal
@anonimowy driver

Około 2500-2800 na rękę. W tym nadgodziny około 10-15, podstawa + premia. Ale nie wydaje mi się żeby potrzebowali kogoś na wózki (mimo to że od samego początku ogłoszenie na ich stronie wisi) bo nawet chłopakom co już dłużej pracują mówią ze nie ma dla nich miejsca a o umowie to podobno nieliczni mogą pomarzyć. System pracy po 8h ale nie wiesz kiedy wyjdziesz czy to ranki czy popołudniu trzymają cię dłużej. W najlepszym wypadku godzinę w najgorszym okresie 3-4h dłużej. Najgorsze że o tym o której kończysz dowiadujesz się w czasie kiedy następuje koniec zleceń a tego nikt nie jest w stanie powiedzieć. Mimo jakiś tam szacunków nauczyło to nas nie nastawiać się na wyjście grafikowo albo według podanej godziny. Na rano człowiek też myślał że 15 i do domu bo przychodzi druga zmiana, ale niestety realia są inne. Kierownicy sami mówi że nie mamy sobie planować życia do godziny 17-18 kiedy idziemy na 6:45. Dodatkowo z dnia na dzień mogą ci kazać np. przyjść na 9 a później trzymają cie godzinę dłużej. Chciał bym coś milszego napisać ale nie idzie. Można przyjść spróbować samemu sobie wyrobić opinie, ale zapewne będzie ona podobna jak u poprzedników.

Daria

Jak się pracuje w firmie? czy zarobki poprawiły się coś?Podpowiedzcie coś nowemu chętnemu.

Food
@Daria

Na dzień dobry masz chyba 2100 na rękę plus akord jaki wypracujesz , plus nadgodziny (średnio jest ich około 10 miesięcznie) robota ciężka, kompletacja to nie jest lekki kawałek chleba, wypłaty na czas, nadgodziny wszystkie są płatne co miesiac

Cd

Wszystkiego najlepszegow Nowym 2018 Roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaufland Polska