logo Kaufland Polska

Kaufland Polska

Bydgoszcz

Opinie o Kaufland Polska

Karry Ploter 2014-08-30 02:18
Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. 2400 brutto ale trzeba się nadźwigać i to nie mało ok 10 ton towaru dziennie i to ciągłe schylanie - masakra - kręgosłup po 2 latach do wymiany. Chłopie jak cię by przyjęli to na dzień dobry nocki i tylko nocki od 16:00 nawet do 4:00 lub dłużej. O rannej zmianie możesz w ogóle zapomnieć. Trafiają tam tylko lizusy lub ludzie z problemami zdrowotnymi, lub po długim chorobowym często tylko na miesiąc lub dwa.
Wisienka 007 ma na myśli to że kiedyś w grafiku były same 10h teraz dążą do 8h czyli praktycznie codziennie w robocie (mój świat) więc pracując na nockach o rodzinie, znajomych i imprezowaniu wieczorami możesz zapomnieć. A liczy się człowiek czyli klient który kasę w sklepie zostawia a nie szeregowy pracownik którym dyrekcja praktycznie interesuje się wtedy kiedy wydzwaniają do ciebie żebyś przyszedł na nadgodziny bo nie ma komu robić, przyjdziesz jesteś cacy nie przyjdziesz toś leń i nierób tak o nas myślą ci na górze w rcd bydgoszcz
Karry Ploter 2014-08-30 02:27
Ciągle narzekasz na swoją starą prace. Tu będziesz przez 3 miechy mówił jaka to fantastyczna praca i zarobki - będziesz to mówił żeby ci przedłużyli umowę bo druga umowa może być już na stałe. A jak dostaniesz umowę to też zaczniesz narzekać może nie po trzech miesiącach ale po pięciu czy sześciu i będziesz wręcz "rzygał" tym wszystkim, zmęczeniem, godzinami pracy, ludźmi dookoła, dziwnymi decyzjami tych na górze i w ogóle wszystkim wszystkim. Więc mocno się zastanów. Ludzie często odchodzą z rcd do mniej płatnych prac bo tu jest naprawdę ciężko
nowy 2014-09-14 13:22
spoko. przyjdź zatrudnij się to się przekonasz co tam się dzieje. na krótki czas to może i dasz rade. ale nie jest różowo. pamiętaj byle nie trafić na warzywa
xyz 2014-10-22 20:47
Czy moze mi ktos napisac kto byl kierownikem u was ok 6 lat temu?
Karry Ploter 2014-11-03 10:18
Na warzywach jest chłopie bardzo ciężko, do tego dochodzi zawyżona norma która musisz wykonać i z której będziesz rozliczany. Do tego kierownik "burak".
Polecam zmianę poranną ale problem taki że tam cię nie wezmą. Ludzie po 10 lat na nockach robią i rannej zmiany nawet nie powąchali tylko tyrka. Lepiej spróbuj do lidla się dostać na pewno tam na początku lepsze perspektywy będą bo to nowy magazyn i tak będie większa rotacja pracowników na różnych działach i stanowiskach niż tu.
Do nas spróbój za około 2 lata bo w tym czasi ma powstac nowy magazyn gdzieś w okolicach bydgoszczy i wtedy medziesz miał jepsze perspektywy niż teraz. pozdro
ja 2014-12-15 04:27
Hejka miras:-)
Lizususie:-)
ja 2014-12-15 04:30
Znowu wygadany kierowniczek mirek:-) nżal:-)
stylista 2014-12-20 13:42
Kierowniku mirku zacznij ubierać się schludniej, bo spodnie dresowe i koszulka bez rękawów to siara, być kierownikiem to nie tylko odbierać dobre siano i nic nie robić wyglądać też trzeba. spójrz na innych kierowników, pracowników biurowych a później na siebie bo naprawdę siaraaaaaaa
hilary 2015-03-06 08:13
W kauflandzie dwie zmiany to jak dwie rozne firmy. Zmiana przyjecia ( rano ) to calkiem niezla praca. Zarobki ok 2300 netto i ogolny luz. Ani tam ciezko ani nie ma cisnienia na pracownikow. Co innego nocka. Tam przezucenie kilkunastu ton dziennie to standard. Zarobki podobne jak na dniowce plus akord jesli ktos go wyrobi. Normy podkrecane co roku juz teraz wiele osob nie moze wyrobic. No ale wazne ze w wykresach lysego wszystko sie zgadza. Na freszu kierownictwo w miare spoko. Jak jestes w pozadku to oni tez sa raczej pomocni. Sytuacja ma sie znacznie gorzej jak trafisz na warzywa pod skrzydla pana efekt jojo. Gowniarz bez wyksztalcenia swoja pozycje w firmie zawdziecza tylko swojemu konfidenctwu. Trudno mi zrozumiec czy ten czlowiek ma wogole sumienie. Do tego jego humory jak u dojrzewajacej nastolatki. Ogolnie ranna zmiana od zawsze faworyzowana przez dyrekcje. Od nocki tylko podnoszenie wymagan i rzucanie klod pod nogi. Firma ktorej z czystym sumieniem moge odradzic. Pozdrawiam
fr-og 2015-03-10 03:16
Co freszaki od marca normy pracy do góry. Nie martwcie sie w przyszłym roku też podniesiemy heheehehehehehe i dobrze wam tak.

I tak najlepiej pojechali z braćmi i innymi robocikami - najlepszym zabrali motywacje do pracy - brawoooooooooooo w końcu dyrekcja podjęła bardzo dobrą decyzje.

TAK Zróbcie jeszcze zebranie ciekawe kto będzie się odzywał hahahahaha

Praca nie zła tylko normy za wysokie, nocki fejne do czasu bo to inny świat. Kasa spoko ale z premią przy tych normach będzie ciezko.

Byle trafić na warzywa tam norma pracy idzie w dobrym kierunku.
Bimber 2015-03-24 19:28
Praca w rcd bydgoszcz jest super i polecam każdemu kierownictwo i dyrekcja spoko można się dogadać .
messi 2015-04-16 22:28
To nie to forum koleżanko. to forum magazynu kaufland w bydgoszczy a nie sklepu kaufland.
Ktoś 2015-05-20 22:45
Witam zostałem zaproszony na rozmowę o pracę. Dowiedziałem się tylko tyle że same zmiany nocne. Jak to wygląda w Bydgoszczy w Centrum Dystrybucyjnym na tę chwilę? Jakie są zarobki?
bolek i lolek 2015-05-26 14:45
tak kolego tylko zmiany nocne na dzień dzisiejszy wchodzą w grę czyli praca od 16;30 do ok 1;00 aktualnie zdarza się też 3:00 w zależności od składu osobowego i wielkości wysyłki.
przez 3 miesiące najniższa stawka chyba 2450 brutto + premia + dodatek godzin nocnych. max na magazynie na nocce 3000 brutto
praca fizyczna, dość męcząca

nooo 2015-08-21 09:24
Może w Woli bo w Bydgoszczy to lipa!
info 2015-08-31 23:08
Żadnych takich dodatków do wyjazdów wakacyjnych nie ma. ubezpieczenie grupowe jest za które co miesiąc się płaci w zależności od wybranego pakietu 20-100 zł/miesięcznie
Z dodatkowych rzeczy to tylko karta multisport ale to odpłatne ok 50zł/miesięcznie, prywatna opieka medyczna luxmed za ok 50 zł/miesięcznie (chyba że się dłużej pracuje to zakład płaci a pracownik tylko podatek od tej sumy). paczka świąteczna o wartości ok 50 zł i bony na boże narodzenie 300-500 i wielkanoc 200-300 w zależności od dochodu na członka rodziny. i od czasu do czasu jakiś podarunek od firmy gdy wprowadzają nowe strategie marketingowe aby pokazać pracownikom co sie dzieje w firmie ale to bardzo rzadko.
xyz 2015-10-16 09:21
Znowu zaczęto robić szum wokół marketu Kauflandu w Inowrocławiu,komu na tym zależy żeby ten market oczerniać , może Dyrekcja Kauflandu we Wrocławiu przyjrzy się co się tam dzieje.Według mojej oceny market Kauflandu jest jednym z najlepszych w Inowrocławiu i komu zależy na wprowadzenie zamieszek w tym markecie.
były 2015-10-18 14:04
A co tam słychać u was na spornej w RCD Bydgoszcz?
gigus 2015-10-18 18:21
Kolego na spornej ogólnie bez większych zmian. Jakiś czas temu ukarali najlepszych bo zabrali nagrody a z tych pieniędzy dali podwyżki na przyjęciu żal ☺. Na nocce atmosfera ok nawet kier og wyluzowal i się nie czepia
majka 2015-11-13 01:42
Gruby stale zmienia nam grafiki i każe zostawać dłużej bez wpisywania tego na liste normalnie porażka. Za wszystko zabierają nam pieniadze za każdą pomyłke. Grubas każe nam robic palety po 2.5 metry bo ma premie od tego i na zlosc chlopaką na bramie.
Hihehe 2016-02-08 12:31
Dawaj do nas. Na wydaniu bardzo ciężko, lipnie godziny pracy ale są miejsca gdzie jest gorzej. idzie się przyzwyczaic
Gigi 2016-02-09 12:26
Zakładowego Funduszu Socjalnego (paczka na swieta + dwa razy w roku bony do kauflanda, bony w sumie w roku od 500 do 800 zl, pakiet opieki medycznej Luxmed platny ok 50 zł lub bezplatny jesli pracujesz powyzej 2lub 3 lat oraz pakiet sportowy MultiSport dla Pracowników dofinansowany przez Pracodawcę aktualnie pracodawca dopłaca 20 zl a pracownik płaci ok40zl, czy nawet posiłek regeneracyjny w miejscu pracy posilki szału nie robią nie wszyscy chodzą z różnych przyczyn.
Gigi 2016-02-09 12:31
Właśnie od tego roku podobno będą wypłacane dodatki z funduszu socjalnego do urlopu. nie dużo tego będzie 300-600 zł i co dwa lata można się ubiegać.
Hihehe 2016-02-14 09:58
Tu nie market tylko magazyn. Tu ludzi i po 10 lat pracują
Jim 2016-03-22 14:16
Kolejny rok bez podwyżek wynagrodzeń dla magazynierow :-(
auron 2016-04-11 22:04
Wy też wymagacie nie wiadomo czego i jakich zarobków a prawda jest taka że przyjęli nas po szkole podstawowej i Liceach bez konkretnego zawodu więc ja się ciesze że mogę dostać np 1900 zł na rękę pracując 3 lata , wiem koledzy którzy pójdą gdzieś indziej mają tyle samo na wstęp ale oni są wykształceni mają zawód czy jakoś tak dlatego ta różnica, ludzie cieszmy się to co mamy.
Jim 2016-04-15 14:15
Za chwilę zwykły cieć na bramie będzie miał 12zl na godzinę A Ty na wejście masz 15zł. On robi niewiele A Ty 160 godzin ciężkiej tyrki.
Edi 2016-04-21 11:11
Są jednak podwyżki płac dla magazynierów. Dobra to wiadomość.
Edi 2016-05-31 16:21
Mając ze dwa lata przepracowane to masz 3000 brutto + premia akordowa nowi mają parę stówek mniej
ktos 2016-06-09 23:47
3000 brutto plus premia ? To napewno nie w kaufie. Ja jestem 6 lat w kg i mam 2300 a premii nie wodzialam nigdy
John 2016-10-11 13:27
Ale jaja lidl wszystkim swoim pracownikom ma wypłacić 600 zł jednorazowej premii bo będzie obchodzić urodziny. A w kaufie coś będzie na 15 lecie firmy w PL?
Bobik 2016-10-13 11:16
Bez kitu podobno w lidlu na magazynie po 2 latach pracy 3600. Czy to prawda? Ktos to moze potwierdzic?
Julia 2016-10-18 21:56
Witam, Kaufland to firma pełna sprzeczności,z jednej strony wizerunek zewnętrzny czyli firmy nastawionej na klienta i to całkowita prawda w relacji pracownik- klient, to klient ma zawsze rację, wolno mu wszystko powiedzieć, zrobić pracownik ma sie tylko grzecznie uśmiechać i trzymać klientowi palec w d... w przeciwnym razie narażony jest na skargi które nasi szanowni klienci coraz liczniej piszą przy czym nie zawsze do końca trzymając się faktów czyli prawdy- koloryzują, wyolbrzymiają. Można odnieść wrażenie że klient wchodząc do marketu myśli że jest panem i władcą i wszystko mu się należy, jestem pracownikiem Kauflandu od prawie 10 lat i wiele sytuacji w trakcie tych lat widziałam, przykłady - Klient zgłosił się kiedyż do marketu ze skargą, bo kilogramie maki nie było kilograma mąki tylko 965g w jednej 955g w drugiej itd. klient żądał żebyśmy natychmiast coś z tym zrobili, tylko co? doszło do takiej awantury, że kierownik musiał wezwać policję, dopiero funkcjonariusze wytłumaczyli klientowi że my tylko sprzedajemy mąkę nie paczkujemy jej na magazynie, dodam, że na paczce było napisane +/- 50g. Inna sytuacja z działu kas- klientka była tak sfrustrowana, że nie wytrzymała i uderzyła kasjerkę w głowę torbą w której miała pęk kluczy cud że nic się wtedy nie stało, ale tak jak powiedziałam klient ma zawsze rację a my mamy zrobić wszystko aby była zadowolony . Teraz obraz wewnętrzny Kauflandu, firma jako płatnik jest bardzo solidna, pensje zawsze na czas ich wysokość zależy od wielkości miasta i objęta jest tajemnicą, mogę jedynie napisać że należą one do najwyższych w branży spożywczej, do tego bony na święta i na tym plusy niestety się kończą. Pracujemy dłużej niż 8 godzin i niestety nie pozwalają nam tego wpisać do ewidencji bo nie ma nadgodzin oddają nam te godziny po trochu, ale oddają , w tym roku zmieniła się polityka Kauflandu odnośnie zatrudnień nagle okazało się że jest nas po prostu za dużo , czego nigdy jakoś nie odczuwaliśmy a teraz jest jeszcze gorzej, wystarczy że ktoś wypada
np. z powodu choroby i nagle robi się wielka dziura, którą ciężko wypełnić. Wielu z nas nie potrafi zrozumieć tej sytuacji, jak to możliwe że do tej pory na dziale było np 25 osób teraz jest nas np. 20 i nadal słyszymy że jest nas za dużo jak to możliwe? Ludzie maja dość, wychodzą z pracy naprawdę zmęczeni i sfrustrowani bo nikt z niczym się nie wyrabia, dział kas nie daje rady sam obsłużyć klientów ludzie z działów siedzą na kasie a towar zalega na magazynie, tworzy to konflikty wewnątrz marketów. Do tego wszystkiego dochodzą tzw akcje "Jadą" wtedy wszyscy musza stanąć na rzęsach aby market wyglądał nagle na kasach nie ma kolejek i co ci ludzie którzy wizytują nasze markety, mają myśleć, skoro wszystko wygląda cacy, skoro market tak wygląda wszystko jest ok więc skąd te narzekania na brak ludzi. Bo NIKT nie widzi na co dzień mega kolejek piątek wypłacanych za kolejki, magazynów przeładowanych towarem, bałaganu na dziale po przejściu 3000-5000 klientów codziennie, oto Kaufland w pigułce
kamaz 2016-10-18 22:00
Dzięki klientom sklep funkcjonuje @julia dlatego zatrudniając kasjerów patrzy się też na to czy nadajesz się do pracy z klientem czy nie za bardzo
Stary pracownik 2016-11-13 19:26
Marek to na razie musi skombinować wpip osób na nowy magazyn, jeżdżą na targi pracy, niby tyle Cv zdobywają tylko jakoś nikt nie przychodzi do roboty bo każdy wie jaki to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest na Spornej! Wiecznie dokręcają śrubę, była podwyżka 200zł brutto do podstawy ale co z tego jak zmienili lejałt na magazynie i zarabiasz teraz mniej jak przed podwyżką bo zamiast np: 700zł akordu możesz teraz wyciągnąć 300zł!
Na dzień dobry dają 2800brutto a po dwóch latach pracy 3000 brutto+ ewentualny akord. Kompletacja tylko na nockach w święta, weekendy itp.
Odradzam pracę w tej firmie lepiej poszukać pracy na innym magazynie!
John 2016-11-19 12:35
Złożone cv to jeszcze nie wydajny pracownik z wieloletnim stażem. Niech przyjmują jak najwięcej osób bo leżymy z wysyłką.

Stary pracownik 2016-11-19 15:35
Dla wszystkich zainteresowanych pracą w kauflandzie na magazynie:
-na rozmowach kwalifikacyjnych obiecują kandydatom wysokie zarobki, w rzeczywistości ponad połowa chłopaków na magazynie nie wyciąga więcej niż 2500zł na rękę na kompletacji ( trzeba średnio przerzucić 300 ton w miesiącu żeby to zarobić)
- norma na jogurtach, margarynach itp wynosi prawie 260sztuk na godzinę i wbrew pozorom nie jest to łatwe do zrobienia, na mięsie norma wynosi ponad 180 kartonów na godzinę i tu jest w miarę ok
- umowa jest o pracę nie ma żadnych śmieciówek
- wypłaty zawsze na czas i zawsze co miesiąc wypłacane nadgodziny ( nawet za dwie lub trzy nadgodziny wypłacane są pieniądze)
- bony na boże narodzenie 300zł, na wielkanoc 200zł
- bezpłatny posiłek dwudaniowy w restauracji gasto na spornej ( jakość posiłków tragiczna, gasto idzie po najmniejszej linii oporu serwując na magazynierom byle co do zjedzenia a dyrekcja tego nie widzi lub nie chce widzieć bo tak jest od lat)
- kompletacja odbywa się tylko popołudniami od 16:30 do i tutaj jest różnie może być do 1:00 w nocy lub nawet do 3, 4 nad ranem i to jest największy minus tej roboty bo mimo, że masz np w grafiku w danym dniu 8 godzin zaplanowanej pracy to MUSISZ siedzieć do oporu, aż skończy się kompletacja!
-wózki jakimi jeździmy zarówno do kompletacji jak i wózki wysokiego składu to zdezelowane szroty naprawiane po łebkach żeby tylko się toczyły, na nowy magazyn mają być zabrane stare wózki, i inne graty z magazynu bo nasz dyrektor to dusigrosz ważne, że On odbiera pewnie z 30tysi na rękę miesięcznie a my na magazynie mamy tyrać za praktycznie te same pieniądze co 8-10 lat temu, bo podwyżki w kauflandzie są od wielkiego grzmotu lub jak jakieś strajki mają miejsce w Woli albo w Gliwicach lub jak się zwalniają grupowo ludzie tak jak parę lat temu się zwolniło sporo osób w jednym czasie to nagle wprowadzili nagrody dla najlepszych pracowników za wydajność, którą (jak się później się okazało) wprowadzono sporo wcześniej na innym naszym magazynie, a w chwili obecnej nagrody te są zlikwidowane od prawie dwóch lat.

Jeżeli czyta to ktoś kto pracuje na innym magazynie w Bydgoszczy to niech tu napisze jak jest u niego w firmie.
Misiak 2016-11-25 15:08
W lidlu pracowałem to fakt na urodziny była kasa pierwsza umowa masz 2850 druga umowa masz 3450 a trzecia na czas nieokreślony 3850 ale ciężko tam wytrzymać rygor straszny robisz po 12 lub 14 h dziennie kolega z o/w
dwbx 2017-01-11 16:18
dlaczego od pierwszego dnia nie zachowujecie konsekwentnie praw pracowniczych....macie jak chcecie....
arrek 2017-01-14 18:55
Czyli????
John 2017-01-16 17:35
Zapraszam do lektury artykulu ciekawe info o zarobkach między innymi w Lidlu.
Magazynier po 2 latach 3600 a wysoki skład nawet 4000 brutto.

Cd 2017-01-24 12:48
Lidl szaleje z podwyzkami... niby kauf to ten sam właściciel A różnice w zarobkach już bardzo duże...
Nickname 2017-02-11 12:07
Przyjęli dużo nowych.
Zarobki 2800/2900/3000 na start/po roku/po dwóch latach - dalej już nic stoisz w miejscu.
Norma ciężka do wyrobienia bo pracownicy pracujący po 5-10lat ją podnieśli do maximum i nowemu pracownikowi jest ona nie do pomyślenia.
O akordzie można zapomnieć chyba że będzie się jadło codziennie antybiotyki a wracając z pracy nie miało życia i odsypiało 12h.
Wyjazdy do Woli bo nie ma miejsca, wszystko ok.
Ale tam palety mają średnio po 2 metry a 2,5 metra to max. a tutaj prawie każda paleta musi mieć 2,5 metra.
Przerzucanie kilkanaście ton dziennie jak górnik a zarobki jedne z najniższych w tej branży.
Stary pracownik 2017-02-13 14:10
Tak, potwierdzam jako stary pracownik to co napisał kolega!
Olaf 2017-02-15 02:21
Norma na jogurtach była jeszcze przed rokiem 240 później 260 już jest 280.
Życzę powodzenia świeżakom bo z akordu ani złotówki nie powąchają, a nie zanosi się by coś miało się zmienić na nowym magazynie.
zawiedziony 2017-02-17 19:36
Witam serdecznie jestem klientem od 10 lat w kauflandzie na skarżyńskiego 8 w Bydgoszczy .Jest ten market po remoncie .Zostały wprowadzone duże zmiany między innymi kasy samoobsługowe ,nie jestem z tego zadowolony no ale co są to są .Natomiast zachowaniem p. dyrektor jestem bardzo oburzony widziałem nie raz krzyki i łzy pracowników . Jest mi żal tych pracowników ponieważ kiedyś widziałem uśmiech i zadowolenie że pracuja w takim a nie innym markecie .Lecz teraz co tam się dzieje to jest nie do opisania .Pracownicy są zastraszeni a p. dyrektor czuje się jak ryba w wodzie widząc strach w ich oczach czyżby to był MOBING? Przychodziłem z chęcią do tego sklepu przez tyle lat ,lecz teraz przez ta atmosfere nerwową wole iść i nawet dopłacić do konkurencji.
'
Stary pracownik 2017-02-18 12:20
Obecnie norma na jogurtach to 240 na godzinę a na mięsie 170
AS 2017-02-19 13:19
Co nie zmienia faktu że jest ona zawyżona na jogurtach, a co najgorsze że wszyscy o tym wiedzą.
Mięso 4alejki wszystko obok siebie ładnie się układa, często calaki lub zrzucasz parę sztuk i masz 30koli w minutę.
Na OG norma prawie sama się robi.
A na jogurtach zapierniczasz jak dziki rex.
Rozumiem że starzy pracownicy pamiętają każde miejsce w każdej alejce, do tego pamiętają większość numerów.
Nie dość że musisz dosłownie skakać, biegać i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jeszcze schylasz się cały czas.
Jestem ciekaw nowego magazynu jak wszyscy zaczną od nowa.
Bo tera nowy wyrobi 75% a starzy po 160 ale to są najlepsi co zostali z 10lat a tera przyszły normalne osoby.
Powinna być norma różna dla nowych i starych pracowników.
Stary pracownik 2017-02-21 20:58
Norma na og sama się robi? Chyba na łeb upadles czlowieku widac, że nie pracujesz tu zbyt długo a już na pewno nie kompletowania na og. Tam norma wynosi koło 320/na godzinę i trzeba nieźle cisnąć żeby to zrobić!
Zostaw swoją opinię o Kaufland Polska - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska