logo Kaufland Polska

Kaufland Polska

Bydgoszcz

Opinie o Kaufland Polska

bilbo 2017-04-18 03:39
Nie wyśmiewaj chłopaka za to że sam chce do czegoś dojść nie po układach i plecach rodziny. Sprawdź loginy 10 ostatnio wysłanych namiesiąc na fresza. Porównaj z nazwiskami zast€pców prezydenta. Zdziwisz się Mordo.
bilbo 2017-04-18 04:04
Nie wierzę. To co? Mama nie może mu załatwić lepszej roboty? Głupia, czy za uczciwa i przeciwna układom? Który to? I piszesz że kierowniki olewają jego pomysły i układy. Idioci. A co na to p. Marek i Wierzba?
bilbo 2017-04-18 04:16
Szczera prawda. Ale za każdą godzinę nocną nie masz szkody.
CENTRUM NIEWOLI 2017-04-23 14:20
Nie POLECAM firmy
pracownik kaufland CD 2017-04-23 15:45
firma kaufland ceni sobie bardziej pracowników za wschodniej graniyy niż nas!!!
tak nie może być że ukrainiec który pracuje w Polsce jest lepiej traktowany niż Polak!
powinny się zainteresować tym jakieś instytucje, bo kaufland próbuje się robić taki polski a ma nas za gorszych we własnym kraju!!

powinny powstać jakieś związki zawodowe polaków na magazynie bo nie moge patrzeć na to co się dzieje
Alicja 2017-04-24 15:43
Wiecie, że Kaufland zainwestuje w Polsce ponad 700 mln zł? W planach ma 5 nowych placówek oraz remonty sklepów! Więcej informacji możecie znaleźć pod poniższym linkiem:
OP 2017-04-24 18:43
Ale w jaki sposób miało by to poprawić naszą sytuację w centrum logistycznym Kaufland?
$wieżal 2017-04-27 17:53
W żaden sposób. Przenoszenie mi€dzy działami, ratowanie frescha. Wózki połowa to złom. Trzeba walczyć, żeby mieć na czym jeździć. Trasy takie, że zbierasz po dwie pozycje z alejki. Dostałem retraka po paru dniach rzuciłem wypowiedzenie, bo Kosa zrobił mi grafik po złości odwrotnie niż chciałem i potrzebowałem. Szkoda tylko Waldzia bo chce coś zmienić i tak ch.. z tego pewnie wyjdzie.
Stary pracownik 2017-04-30 13:56
Jak ktoś lubi ciężką pracę fizyczną po 10-12godzin to jest to praca idealna.Pracuje się w weekendy i święta, tylko normy i normy są najważniejsze. Prawie każdy kto tam pracuje szuka roboty bo to tyranie do oporu czyli nawet po 12 godzin jest ponad siły! Zdecydowanie odradzam ten zakład !
Świeżak 2017-05-02 15:12
Święta prawda. Są tu "starzy pracownicy" jak: Szulc, Topek, Pietrucha, Kaczyna, którzy wytrzymają wszystko. Reszta nowych zatrudnia się i od razu uciekają. Albo jesteś Kolli'fucker i biegasz, albo robisz po 80 proc na Freschu i boisz się, czy przedłużą Ci Umowę.
KaufszLandia 2017-05-06 12:08
Ukraińcy robią nawet po 100+ nadgodzin w miesiącu.
Oni mogą a wy Polacy?
Potrafi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 12-14h dziennie utrzymując przez ten czas wydajność na poziomie 150% i jeszcze być zadowolonym.
Wiec jak wy śmiecie marudzić!
Tak właśnie myślą sobie kierownicy i dyrektorzy.

Najgorsze co mogło się stać dla tego magazynu to zatrudnienie osób za wschodniej granicy, bo tera nie muszą się spinać by zatrudniać Polaków, kiedy na twoje miejsce czeka już 5 ukrainców.

Na ten moment nie wiem czy już nie pracuje więcej ukrainców niż Polaków.
Będzie co raz gorzej panowie, trzeba się na to mentalnie przygotować.

Dodatkowo ostatnie sprawozdanie ZZ Kauflanda jest z 21lutego...
A na magazynie jedyną osobą w związkach jest nasz dyrektor.

Jak tu ma się coś zmienić!

Najgorszej dobija ta bezradność i podejście kierowników że jak się nie podoba to nie musisz pracować.
SamWieszKto 2017-05-10 18:55
A może tak zaczniemy uderzać do Wierzby, że też chcemy do Związków?
Alicja 2017-05-11 12:17
Kaufland inwestuje w Polsce w zielone technologie! Więcej dowiecie się pod linkiem: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/kaufland-inwestuje-w-polsce-w-zielone-technologie,39897
Wal 2017-05-12 21:07
Mam w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co kto o mnie myśli. Ojciec był w top 16 najbogatszych woj. pilskiego. Matka jest zastępcą prezydenta. Co z tego? Pracuję tak samo jak Wy. Jestem z tego dumny. Sam dochodzę do swojej pozycji.
Podpis 2017-05-17 16:13
Idą urlopy a ludzi nie przybywa.
Wiecie co to oznacza?
Po 11-12h w pracy w piękne słoneczne dni.
Dobry robol nie jest zły!
Stary pracownik 2017-05-23 04:32
Co to oznacza? Dłuższe godziny pracy. Chłopaki rzucają wypki i jest Nas coraz mniej, a szkoda, bo poprawce ostatniej reorgi w końcu wszystko będzie miało ręce i nogi. Dobrze, że jest Jacek, który chce słuchać. Inaczej SAP'a ustawialiby przez kolejny rok. Szkoda, że nie płacą za pomysły. A już chcą podnosić wydajności. Numery wewnątrz regałów super pomysł, ale głównie na freszu na sztukówce by się przydało. I na mięsie kody na ścianach. Ostatnia reorga na napojach na foodzie- porażka, ale można poprawić.
ciekawska 2017-05-26 21:22
Co to znaczy kody na ścianach na miesie
Cd 2017-05-28 07:57
To znaczy że każde miejsce z towarem mięsnym ma swój adres na hali np. 001-045-A i te kody wiszą dość wysoko i ciężko jest je odbijać skanerem i trzeba patrzeć do góry. Więc są przyklejone do ścian i na wysokości wzroku. Stąd hasło 'kody na ścianach na mięsie '
ciekawska 2017-05-28 20:10
Czy to jest pomoc w sprzedaży czy nowy pomysł
Cd 2017-05-28 21:45
Te info nie dotyczy sklepu tylko magazynu. Bo to jest forum magazynu.
gość 2017-05-31 10:23
jak zwykle mądrzy na forum a na codzień gęby nie potrafią otworzyć. bohaterowie forum od siedmiu boleści. nawet swoich praw porządnie nie znacie tacy jesteście mocni. ktoś was zmusza do pracy? może z nieba wam spadnie. pośredniak czeka na takich jak wy. idźcie do carefoura tam jest lepiej. ja wyrabiam ile wyrabiam, potrafię zarobić, godziny pracy są jakie są bo jestem magazynierem a nie dyrektorem i godzin sam sobie nie ustalam. a z was dzieciaki specjalnej troski i tyle
Pik 2017-06-02 10:21
Oho, bohater się znalazł.
Ludzie są przed przedłużaniem umowy, mają kredyty, chore dzieci nie każdy może sobie pozwolić by mówić otwarcie co mu się nie podoba, bo na jego miejsce już czeka 5 ukrainców.
Ludzie są co raz bardziej świadomi że to dąży do tego by 80+% pracowników będzie za wschodniej granicy.
Jest co raz więcej rozmów o związkach.
Wybór jest między Związkami Zawodowymi Kaufland, zrzeszone w grupie NSZZ Solidarność tyle że ostatnie sprawozdanie było w maju więc te związki istnieją tylko na papierze. (i w internecie)
Oraz
Wolny Związek Zawodowy "Zmiana - Jedność Pracownicza"
To oni wynegocjowali podwyżki dla pracowników Kaufa w Polsce.
Widać że chcą działać, i są zdecydowani żeby nas odwiedzić, jak więcej osób będzie chętnych.

Takie pytanie 2017-06-04 13:23
Kiedy będzie towar pożądane na paletach poukładany
Lolo 2017-06-05 07:42
Panowie ta cała dyrekcja to jedno wielkie lajno , jedynie co robią dobrze to wprowadzają chaos , nie polecam tego magazynu dopóki nie zmieni się zarządzanie
Nie pracownik 2017-06-05 07:51
Taka odpowiedź.A co to znaczy Pożądany
Takie pytanie 2017-06-05 12:29
Miało być napisane pożądnie to znaczy tak żeby nie leciało nic na głowę to znaczy żeby było jak sięgnąć i kartony z mięsem nie do góry nogami
Dyrektorzy! Obudźcie się!!! 2017-06-05 14:23
Food na 15:15 to jakiś parodia.
Gdyby to było do 23:30 to bym rozumiał ale by 85%dni siedzimy do 1-3 w nocy.
Nie mamy nic z życia.
Dodatkowo prawie cały miesiąc mamy na popołudniu, tylko nie liczni mają więcej niż 5dni na rano.
Połowa nawet nie ma 4 dni na rano bo akurat wypada im wolne, lub święto w tygodniu na rano.
Oni próbują nas jak najbardziej zniechęcić do tej pracy.
Z miesiąca na miesiąc żyjesz że będzie lepiej a tu z miesiąca na miesiąc dostajesz jasne sygnały że ciebie tu nie chcą.
Praca robi się już strikte pod ukrainców którzy są niebo wzięci że na 15 godzinę, nie mają rodzin przyjechali czysto na zarobek no to nic dziwnego.

To jak to się odbyło jest okropne.
Grafik na cały miesiąc 25-26 ostatniego miesiąca.
a 31 do podpisania że zmiana grafiku na cały miesiąc na 15:15

Dyrektor już powiedział że to zmiana na stałe.
Dosłownie 90% osób ta zmiana nie odpowiada, wszystko można było przeżyć, ale takiej beznadziejnej atmosfery nie było jeszcze nigdy odkąd tu pracuje.

Najgorsza i najgłupsza zmiana jaką można było zrobić w tej pracy.

Brak słów na to wszystko.

Najlepsze będzie tłumaczenie za rok że 80% pracowników to Ukraincy bo "Polacy nie chcą tu pracować" - chcą panie dyrektorze/kierowniku!!!
Po prostu wy nas zmuszacie aż na siłę do odejścia.

Nie wierze żebyście byli na tyle głupi żeby nie wiedzieć do czego to dąży.

Za granicą przez biuro pracy nie było się tak traktowanym przez firmę jak tutaj.
Szanowali przynajmniej nasz czas i rozumieli że tak nie wolno robić.

Powinniście się wstydzić za to jak nas traktujecie.

Dla zainteresowanych pracą.
Z ręką na sercu nie polecam.
Został mi jeden miesiąc do przedłużenia umowy jeśli nie zmienią się godziny i traktowanie pracowników to nie przedłużę umowy.

Ehh 2017-06-07 12:29
Była rozmowa z dyrektorem.
On powiedział że były głosy by kończyć wcześniej o 15, i że nie chcieli robić 2h przerwy dlatego zrobili na 15.
Nie podoba się to jakieś 80-90% osób ale Szulc wyskoczył od razu i mówi że super a Mucha mu przytaknął.
Zamiast zmienić coś, to teraz połechtali dyrektora i sobie myśli że to zmiana na lepsze...
Co raz gorzej... 2017-07-04 11:51
W poprzednim miesiącu dostaliśmy super zmiany na 15 godzinę, a na nowy miesiąc super pomysł z tylko jedną przerwą dziennie.
Rozumiem że dyrektorzy/kierownicy nie potrzebują więcej przerw niż jedna, to zrozumiałe przy tym co robią.
Ale my pracujemy ciężko fizycznie, układamy na paletach tony w ciągu zmiany która często wydłuża się ponad 8h.
Skandaliczna zmiana, człowiek się modli by było lepiej a z miesiąca na miesiąc dalej jest co raz gorzej.
Na jednego nowo zatrudnionego polaka przypada 5+ ukrainców.
Pracodawca nawet się nie stara o to by polaków przyjmować a woli co 1/2 roku wymieniać zmęczonych ukrainców na świeżych.

Polak 2017-07-04 15:59
Robi się coraz gorzej.
Leshek 2017-07-14 17:15
Fresh to zło wcielone
Food da się zarobić jak się trzyma dyscypliny i szybko robi
OG zamknięty krąg dla starych pracowników
Na wózek można wejść jest lżejsza praca ale nikt z nas nie chce bo zarobisz tzw. gówno premie 100-300zł jak chłopacy

Zmiana 7-15:15 ,15:15 -23:30 na foodzie
Fresh 16:30 - 0:45

Ilość pracowników tymczasowych to na freshu około 70% na foodzie około 55%

Najlepiej przyjść i sprawdzić jak się robi
Wal 2017-07-17 02:42
Dzisiaj po 7 miesiącach ci€żkiej pracy, szkoleniu w Woli, wyszkoleniu paru chłopaków na Foodzie dostałem w nagrodę za zaangażowanie w pracę... Wypowiedzenie. Nie ma snw iść tu do pracy. Starasz się, a po 7 miesiącach wyrzucają Cię jak $miecia. Zero szacunku do pracownika. Pracujessz jak beduin, a i tak ukrainiec jest bardziej ceniony.
Zeus 2017-07-18 09:13
A podali chociaż powód?
Dyrek 2017-07-18 14:20
To jest moja najlepsza praca w życiu, nic nie mogę zarzucić tej firmie. Można iść śmiało do pracy i zarabiać ogromne pieniądze.
Cd 2017-07-18 16:08
Nie musieli podawać powodu. Umowa mu sie pewnie skonczyla i nieprzdłużyli mu. Niech napisza co przeskrobał.
Das Kauf 2017-07-18 18:26
Chyba jako sprzątacz.
Bo paradoks jest taki że za to co oni robią źle płacone nie mają ;)
Zły 2017-07-20 10:24
Wiadomo ilu osobom nie przedłużyli umowy?
nowy 2017-07-20 22:12
Blomberg za jaranie. Waldas za aambicję. Fortuna za r. ..baną paletę, do tego Kulesze i stawka się zamyka
Nowy 2017-07-27 12:49
Nic dodać, nic ująć.
Amen.
}{ 2017-07-31 02:17
"Picie nawet alko typu Jack."
2-3 dni temu była kontrola i złapali Ruska który jeździł retrakiem.
A wzięli tylko retrakowych, ilu by złapali z kompletacji to nawet nie chce sobie wyobrażać.
Cd 2017-07-31 19:22
Ktoś posta usunął. Hehe. Odnośnie kierowników i pracowników za wschodniej granicy. Ciekawe czy to był moderator czy ktoś inny może sam autor.
Stary pracownik 2017-08-01 12:55
Masz rację Walduś!
Wal 2017-08-01 18:36
Dawid wpisał mi bardzo niskie wyniki kompletacji (w ostatnim czasie 125-145%) i to że nie pomagam innym, że nie umiem pracować w grupie i ogólnie jestem nielubiany. Nigdy nie zostawiłem nikogo w wyj..... paletą, nowym, nawet Ukraińcom zawsze pomagałem w alejkach. Zarzut z kosmosu. A Dawid nawet mi nie dał opinii do przeczytania.
Cd 2017-08-01 21:25
Porostu byłeś nie wygodny. Może zbyt wygadany, za dużo mówiłeś i stawiales sie, w ten sposób chcieli cie odstrzelic i praca twoja nie miała tu znaczenia. Postawe kierowników pozostawie bez komentarza bo szkoda na nich czasu i nie zasluguja na moj czas .
Wal 2017-08-03 21:40
Może. Ale i tak lepszy jest ukrainiec, niż polak. ????
lubieplacki 2017-08-04 11:39
Ukrainiec nie będzie robił problemu o nic, poza tym że afera bo otwierają i zjadają wszystko i zostawiają na przypał, a potem trucie ile to syfu nie robimy i ile to kamer nie będzie, coraz większy cyrk. Nie przedłużenie Ci umowy Walo mocno obniżyło morale, aż strach sie teraz odzywać, zabawa w obóz pracy sie rozkręca, ukrainców to już chyba biorą jakiś wybrańców ze wsi spod prypeci
Był Waldek będzie Vladimir 2017-08-05 11:00
Ktoś usunął mój post...
A był napisany bez żadnego obrażania i bez przekleństwa, sama czysta prawda.

Niestety jesteśmy mniejszością narodową i trzeba się z tym pogodzić.
Najważniejsze żeby trzymać się razem i sobie wspólnie pomagać.

Na Rusków nie patrzymy bo dzisiaj są a za 2 tygodnie jest na jego miejsce inny.

Nick taki sam 2017-08-07 12:46
Nie POLECAM pracy w tym zakładzie mam nadzieje że starzy pracownicy pouciekają gdzie pieniądze są takie same za łatwiejszą o wiele prace. Zastanawiam się co ludzie tam jeszcze robią... Gdyby nie kredyty i brzuchy do wykarmienia nikt tam by nie pracował. Kucharz zarabia już 2500 netto na rękę, a ma mniej do pracy niż w tym zakładzie i w dodatku się naje legalnie xD Pozdrawiam i uciekajcie z tego zakładu jak najdalej najdalej najdalej szkoda nerwów!!!
Piko 2017-08-09 23:45
a jak wygląda praca w CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM KAUFLAND NA PETTERSONA 4? Jakie zarobki dla nowo przyjętego na magazyn na stanowiska kierowcy wózka widłowego lub kontrolera jakości wyrywkowej palet?????
wasyl 2017-08-10 16:30
nużno mnoga rabotać a dieniek mnoga niet
Zostaw swoją opinię o Kaufland Polska - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska