Opinie o Polon-Alfa S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polon-Alfa S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polon-Alfa S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Polon-Alfa S.A. w Bydgoszcz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
ZniesmaczonyKauczuk

Dziwny tok myślenia tych wyżej niż pionek. Podwyzki przyznawane leniom i lizusom a nie sumiennym, pracowitym i wykształconym pracownikom. W firmie głównie góruje (usunięte przez administratora) i to bezczelne. Największymi kapusiami są nieudacznicy, którzy chcą zabłysnąć u kierownika. Sami nic nie robią a oskarżają innych by siebie wybielić (usunięte przez administratora) dna). Sporo fachowców odeszło i to takich na poziomie we względu na drastycznie niski poziom płac i niemiłą korporacyjną atmosferę. Niestety z fajnego, przyjaznego Polonu zrobilo się korpo, które idzie na ilość nie na jakość - a ta spadła ze względu na wyścig szczurów, kto więcej ten lepszy, więc jakość schodzi na drugi plan... Polon nie idźcie tą drogą (chyba, że udajecie, że nie widzicie co się dzieje i chcecie doprowadzić do klęski takiej potężnej firmy...)

kandydat
Kandydat

Widziałem, że pojawiło się ogłoszenie na inżyniera serwisu - powiedzcie czy warto? ile taki inżynier serwisu zarabia i jak atmosfera w pracy? jakie godziny pracy są tam?

Neutral

Ten zakład to zło.Tam tylko garstka ludzi jest normalna,reszta na czele z rządzącymi przesiąkła fałszem, kłamstwem ,obłudą i zawiścią. Występuje tam ukryty świetnie prowadzony (usunięte przez administratora) kto jest inteligentny na tyle to zobaczy...kto nie...będzie się temu podawał .Do potencjalnych zainteresowanych -chcesz mieć zdrowe nerwy omijaj szerokim łukiem.

Bimbamnom

Oh cudowna święta trójca...łysek, piesek łyska i kolejny łysek (nie liczyczymy emeryta...czas na urlop nad morzem, przyzwyczajać do piasku) To ekipa żenująca, nie umiejąca zarządzać zakładem a co dopiero ludźmi !!!! Żal mi Was bo dorowadzacie ten zakład z taką tradycją do ruiny brawo !!!! Nie ma poszanowania pracownika i jego pracy, nie ma żadnego zrozumienia. Jak się nie podporządkujesz czy prędzej czy później i tak cię ustrzelą. Dramat !!!!! Gorzej niż źle !!!!! Dążenie do celu po trupach, niestety po trupach ludzi.

Neon
Kandydat

Chciałem zapytać o stanowisko-kilka dni temu pojawiło się ogłoszenie na technika elektronika do Polonu. Czy praca jest godna polecenia ? Jak mają elektronicy w Waszej firmie ?

Nieobecny
@Neon

Omijaj człowieku ten zakład szerokim łukiem ...Dobrze radzę ..

@Neon

Jeśli chcesz być szanowany jako człowiek i pracownik to z czystym sercem nie radzę. Ten zakład już jakiś czas temu spadł na psy. Nie potrafią docenić człowieka. Omijaj

Flex
@Neon

Omijaj. Rozkazy,nakazy,zakazy,brak szacunku, olewanie i lekceważenie pracownika.Tam nie liczysz się Ty i twoje sprawy...tam liczy się tylko kasa...tylko robić, robić, robić...pampers i kula przy nodze byle byś nie odchodził od stanowiska bo zaraz będziesz beee.Z zarobkami też szkoda gadać. Szeroki łuk i nie oglądać się na zakręcie.

Irena
@Flex

coś więcej o tych zakazach? Jestem osobą palącą i zastanawiam się jak tam wyglądają przerwy i czy w ogóle jest opcja na wyjście na petka?

Abc
@Irena

Przerwa jest jedna 15- sto minutowa. Zakaz palenia !!! Palarnia jest i owszem , ale nie wolno z niej korzystać. Poczytaj wcześniejsze komentarze, jest o tym mowa. Masz siedzieć i robić wyśrubowane normy , a nie palić :)

Flex
@Irena

Absolutny zakaz palenia!!! Przerwa 15 minut.Jak wspomniałem wcześniej robić,robić,robić i najlepiej nie ruszać się ze stanowiska.Tam liczy się tylko kasa-Ty jako pracownik człowiek jesteś tam nikim.Jesli się z nimi nie zgadzasz w czymś i masz własne zdanie zostajesz tym złym i najlepiej na "odstrzał.O atmosferze między pracownikami szkoda nawet gadać-zazdrość i plotkarstwo na porządku dziennym jeden drugiego to by w łyżce wody najlepiej utopił. Irena szkoda zdrowia i nerwów.

Ka

Przerwa 15 min Zakaz palenia totalny, jak Cię Cię złapią masz pozamiatane

Pracownik Nowy wpis
@Neon

Atmosferę w firmie budują ludzie. W działach konstrukcyjnych atmosfera jest OK i ludzie są w porządku. Przychodź śmiało na rozmowę. Jak dostaniesz u nas pracę to bardzo dużo się nauczysz, a jak będziesz miał zapal do nauki programowania to możesz spokojnie w przyszłości możesz zostać konstruktorem programistą. Praca jest fajna, ciekawa, pełna wyzwań i oparta o najnowsze technologie, a zarazem niekorporacyjna. Najważniejsze czego wymagamy na stanowisko technika to chęci do pracy i trzeba nie bać się tranzystorów na rozmowie o pracę ;)

Julia Nowy wpis
@Ka

Przerwa 15 minutowa na ile godzin pracy? 8?

Nick Nowy wpis
@Julia

Tak i nie mozesz wyjsc na papierosa tak samo jak masz nadgodziny i pracujesz 12h . 15 minut przerwy na prace od 6 do 18 wnioski sobie wyciągnij sama

True

Wszystko co zle piszą, Wszystkie złe oponie są jak najbardziej trafione i prawdziwe. Omijać szerokim łukiem ten zakład. Nie warto nawet próbować aby się przekonać. Uwierzcie, prawda jest taka ze jest źle. Nabral Polon korporacyjnego rozpędu i zatrzymać się nie chce.Szczerze to Polon w Brzydgoszczy jest jednym z gorszych pracodawców. Szukajcie czegoś w miarę normalnego.

Marzena
@True

Póki co widzę same narzekania ale żadnych przykładów.... coś więcej na temat samej pracy? wynagrodzenia? atmosfery?

Pi
@Marzena

Marzenko to nie jest portal , aby podawać przykłady wyciągać brudy na powierzchnię. To jest strona na której wyraża się opinie , a nie rozwiązuje własne pełne kompleksów intrygi i sprawy. Jeśli nie orientujesz się czym jest opinia to proszę zapytaj Google. Praca jest fajna, zakład pracy spoko naprawdę dobry pracodawca tylko Wy ludzie jesteście....To Wy sami tworzycie taką ,a nie inną atmosferę. Zajmij się proszę pracą i skup na obowiązkach. Być może z dobrobytu i z nudów troszkę Wam się po przewracalo ?

Eeee
@Pi

Chyba coś Ci się pomyliło...chyba nie o tym Polonie piszesz...kiedys to było fajnie ale nie teraz!nie z tymi rządzącymi ,kiedyś to była kadra...owszem co do samej pracy racja- jest spoko,ale cała reszta tragedia.

Tok
@Eeee

Nie no racja źle bardzo skoro przełożeni wymagają co za ludzie. Nie potrafisz się dostosować tylko pretensje , że się wymaga i oczekuje czegokolwiek od pracownika. Myśląc co było kiedyś a nie ma tego teraz to Ty kronikarzem powinieneś był zostać a nie zwyklym robolem. Jesteś by pracować czego nie rozumiesz. Myśląc Twoim rozumowaniem kiedyś to byly czasy każdy miał telefon stacjonarny na kablu nie co teraz każdy ma w kieszeni. Zrozum czasy się zmieniły, pora abyś też zmienił swój sposób rozumowania.Wnioskuje , że myślenia nie zmienisz- Ty nie myślisz !

Eeee
@Tok

Wymagać-a dopuszczać się wymuszeń ,szantażu.. czyli tzw.m...-inngu to dwie różne rzeczy. Poza tym istnieje coś takiego jak empatia.W ostatnim czasie im tego bardzo brakuje,mają tak wyprane mózgi przez te stanowiska że zatracają w sobie wizerunek dawnych "kolegów ",którzy tak jak my wszyscy byli zwykłymi robolami-zachowywali się tak samo jak my wszyscy!Jeśli tego nie widzisz i Ciebie pewne sprawy nie dotyczą...to oczywiście że będziesz ich bronić bo chcesz im tak dziobać żeby Cię wreszcie zauważyli Ty oczywiście nie widzisz żadnych problemów po prostu jesteś taki sam jak oni...prostak.A może wystarczy czasem założyć czyjeś buty postawić się w pewnych sytuacjach i odczuć to co oni robią na własnej du....e ,zamiast wygłaszać swoje idiotyczne "mądrosci".Jesli ktoś tu nie myśli to ewidentnie Ty,! bo właśnie tacy jak Ty,pozwalają na to żeby tacy ludzie jak oni jechali po innych jak chcą !Można pracować i wymagać z ludzkimi odruchami- a nie dopuszczać do pewnych sytuacji.To że kiedyś było inaczej i teraz jest inaczej tylko pokazuje jak od tamtych lat tacy jak oni i tacy jak Ty stali się bufonami zapatrzonymi w samych siebie i w swoje kabzy.Kiedys ludzie też pracowali...tez trzeba było wyrobić jakiś plan,ale byli przyjaciółmi. Dziś przez takich jak oni i takich jak Ty to się ludziom pracować nie chce w takich zakładach.Kasa to nie wszystko zapamiętaj to sobie i wbij w ten spaczony mózg.

Kev
@Eeee

Racja! Coraz więcej gnojstwa w tym zakladzie,coraz mniej życzliwego człowieka. Kasa i władza odbiła w dynie! Już sam zastępca zapomniał jak sam jarał faje z pracownikami i opieprzał się po pokojach! Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był. Większość tak robiła, a jakoś robota szła, nawet lepiej niż teraz i jakoś wszyscy byli dla siebie ludźmi .Znalazł się kolejny "ambitny " od lizana.

Pff
@Tok

Weź potężny rozbieg i walnij głową w ścianę ,może stalaki i klepki wrócą na miejsce!

Elo
@Pff

Jak dzieci... Pełne gęby jadu zza telefonu a może jeden, drugi i trzeci by sobie nastrzelali po ryjach... Tyle odwagi, a po kiblach baraszkować macie odwagę? Do czego to doszło, że łatwiej zrobić loda w kiblu niż powiedzieć prawdę w oczy...

Kinga
@Kev

Ten zastępca to zwykły prostak Pytanie kto takiego pajaca posadził na to stanowisko

@Kinga

Jak to kto...kierasek, któremu mamusia ogarnęła stanowisko.

@Kinga

Bo pracowała w kadrach I synusiowi załatwiła posade kierowniczka

Hanna Nowy wpis
@Ho

Posadzili na stanowiska nieudaczników i tak to wygląda

olo

to tylko sie nadaje do (usunięte przez administratora) sam prezes byly pies ktory chadlowal autami wyp z wawy do bydzi zeby ferment , dostal posae prezesa. ja procwalem na polonie 3 lata i wiem wszysko.

Odp
@olo

Prawda. Zamieciony pod dywanik i postawiony na stanowisko prezesa by afera nie wyszła na jaw.

Neutral

Ssssss
@Neutral

To wszystko prawda! Ciekawe dlaczego słowo na "M" jest bezczelnie usuwane??,bo jest niewygodne?to może należy zastąpić je innymi słowami jak szantaż,wymuszanie,obmawianie ,itp. Dodam tylko że takie ekscesy występują nie tylko na hali montażowej, ale i na hali mechanicznej gdzie swoją pieczę prowadzi tam nie za bardzo miła brygadzistka ,której też władza totalnie odbiła.Kto wybrał tę babę na tą funkcję, to chyba też był niespełna rozumu.Nie dość że nic jako brygadzistka nie ogarnia to jeszcze wyżywa się na nowych pracownikach.Ci ludzie tam uważam "rządzący,zanim zaczną pracę z ludźmi to powinni być po kolei przebadani psychiatrycznie ,bo kompletnie nie nadają się ani do pracy tam...a już tymbardziej do ludzi.Nie polecam tego zakładu.

Roman
@Ssssss

No tak to już jest jak się bierze gamonice na brygadzistki????

Damian
@Ssssss

Bo to jest zwykła prostaczka Nie radzi sobie ze swoją funkcją (usunięte przez administratora)potrafi to musi gdzieś odreagować I wtedy wyżywa się na innych Tylko z taką mendą to się robi porządek

Boguś
@Ssssss

Skoro nic nie ogarnia jako brygadzistka to pytanie czym i podkreślam czym zasłużyła na takie stanowisko Odpowiedź sobie dopisz

Andzia
@Boguś

Jeżeli chodzi o Panią B to o niej już krążą legendy w tym zakladzie

Ona
@Boguś

Od tylka strony :)

@Ssssss

Takie sytuacje zgłasza się przełożonym a nie wypisuje tutaj Jeżeli widzisz że brygadzista jeździ po ludziach nie wolno przechodzić obojętnie Zgłoś przełożonym a jeżeli nie reaguje jest Inspekcja Pracy

Biden
@Halina

Haha im to pasuję. Oni właśnie takie osoby wybierają. Czym większa świnia tym bardziej się nadaje

@Ssssss

Jeżeli osobo widziałaś taką sytuację i nic w tym temacie nie zrobiłaś to jesteś tak samo winna jak i osoba która wyżywa się na pracowniku A pamiętaj jak by wpadła Inspekcja pracy do zakładu to i kierownik po D by dostał Bo pracodawca nie lubi jak mu inspekcja pracy wchodzi do zakładu A każdy pracownik ma prawo iść do pracy ze spokojem a nie z bólem żołądka kto dziś się na mnie wyżyje Kierownik zastępca czy brygadzista

A tak na koniec Państwowa Inspekcja Pracy plac Piastowski 4 A

@Biden

Każdy nowy pracownik ma prawo czegoś nie umieć czy nie wiedzieć A brygadzista jest od tego żeby mu pomóc Taki brygadzista czy kierownik też był tu kiedyś nowy i uczył się wszystkiego Tylko czy ktoś mu robił pod górkę Nie sądze Bo starzy pracownicy Polonu to byli normalni ludzie Których teraz została garstka

@Biden

Ale miejmy nadzieję że Pan Kierownik przeczytał co się dzieje z jego załogą jak jest traktowana A to on jest odpowiedzialny za bezpieczną i normalną pracę swojej załogi Wierzę że zrobi porządek i ludzie zaczną być normalnie traktowani A nowi przestaną się bać odezwać

Ssssss
@Biden

Zgadzam się z tą opinią.Tutaj nie ma ludzkiego podejścia ani zrozumienia....jest tylko MUSISZ...jesli chcesz zachować pracę.Jesli kierujecie swoje kroki do tego zakładu polecam zawrócić i szukać czegoś gdzie liczy się zwykły pracownik.

Korki
@Halina

Jakim przełożonym...??Przecież oni wszyscy są siebie warci...jeden łeb jedna szyja...inspekcja?-zapytaj ludzi czy będą chcieli być w sprawie jako świadkowie.Jesli znajdziesz takich to można działać. Powodzenia.

@Korki

Można inaczej to zrobić i nie będziesz potrzebował świadków Chociaż z drugiej strony w niejednym zakładzie byli tacy cwaniacy a potem z wielkim hukiem lecieli za drzwi z kopem na dowodzenia To jest wszystko do czasu

Korki
@Halina

Obyś miała rację....i los im się odwdzięczył.

XYZ
@Ssssss

Są osoby które tylko czekają aż wybuchnie afera i wypowiedzą się na temat zachowania brygadzistki

@Ssssss

Jak tam ? Brygadzistka uspokoiła się czy gorąco koło tyłka się zrobiło Wiesz Inspekcja Pracy w tych czasach jest za pracownikami

Syla
@Ssssss

Niech jakiś zakładowy Amant zajmie się nią Będzie w niebo wzięta I nie będzie miała czasu jeździć po nowych pracownikach

logo firmy Pracownik magazynu
Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce
(22 opinii)
logo firmy Kierowca kat. B Hoper
Brisk Przemysław Marcela
(1 opinia)
logo firmy Pomocnik elektryka
Bydgoszcz
Blachere Polska Sp. z o.o.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Piotr

Cześć Piszę bo to co czytam to normal opini o pracodawcach tam gdzie pracujemy jest żle to pytam po co tu jesteś idż chonorowo szukaj lepszej pracy a nie wypisuj żali to portal na informacje o firmie dla pytających.Sprawdż jak jest gdzie indziej.

Marek Mostowiak
@Piotr

Dobra Krzychu kup sobie słownik bo sie zdekonspirowałeś

@Marek Mostowiak

Polon na pewno dumny z zastępcy kierownika analfabety. To chyba świadczy o wszystkim jakie osoby są na kierowniczych stanowiskach. Tragedia

Lolek

Święta prawda!co do dyrektora i jego kierownika i zastępcy!!! Mają ludzi za nic!!! Kompletnie! Nie rozumiem co ten dyrektor jeszcze robi w tym zakladzie?przecież dawno jest na emeryturze on powinien na działce siedzieć i kotlety smażyć a nie zajmować się firmą! Ja mam nadzieję że pewnego dnia spotka całą trójkę sprawiedliwość i karma wróci do nich podwójnie! Odradzam pracy w tej firmie.Tam robi się niewolnictwo.

Piotr

Cześć Kolego no źle cie nazwałem słuchaj szujo ty mi nic nie pomogłeś kto chce pracować sam da sobie radę a ty wielkie problemy dzięki temu zakładowi odbierasz premie za przepracowane lata a pamiętaj do pracy przychofdzidz na 8 godzin i rypirsz na pewno nie za nie bo ja tak mam 8 godzin a Twoje określenia wyglądu i wady choroby to brak kultury NAPRAWDĘ MYŚLAŁEM ŻE PRACUJE Z KLASA LUDZI ALE SIĘ MYLIŁEM PROSZĘ ZASTANÓW SIĘ NAD TYM CO ROBISZ JESTEŚ MŁODY I DASZ TO NAPRAWIC. POZDRAWIAM. BARAN PIOTR

@Piotr

Chłopie Ty powinneś do podstawówki trafić na nowo,a nie na "zastępcę kierownika"...o losie,kto był tak głupi,że wybrał Cię na to stanowisko??!!! Polecam zaopatrzyć się w słownik języka polskiego i pouczyć się ortografii,interpunkcji i naucz się chłopie składać poprawnie zdania bo się ośmieszasz w tym momencie.Zapraszam na nowo do szkoły podstawowej.

Piotr

Cześć Zapominałem ty się chwalisz 5 miesięczna praca i co chcesz być brygadzistą czy liderem to czemu słyszę słowa ANIA a ten produkt co to jest i gdzie on jest pamiętaj to jest prawda a ja jako BARAN NIE BĘDĘ POD JAGNIECIEM PIOTR

@Piotr

Tu już szkoda tego barana, bardziej to już podchodzi pod osła. Krzychu podaj się do dymisji bo się kompromitujesz i ośmieszasz.

Wiolonczelistka

Polubiłam Cię Tomku :) Szkoda że się na Tobie wcześniej nie poznali bo z tego co piszesz to byłaby z Ciebie fantastyczna osoba zarządzająca a do tego super planista zaopatrzeniowiec, pewnie jeszcze jakieś talenty by się znalazło. Teraz tak bardziej na poważnie ;) Pajac z Ciebie i czym dłużej wylewasz tu swoje frustracje i nie spełnione ambicje tym bardziej to potwierdzasz. Szkoda też że legitymujesz się hipokryzją, przypominam iż to właśnie Ty cisnąłeś za plecami ze starszych pracowników i twierdziłeś że powinni tych ui pozwalniać a później z bananem na twarzy z nimi rozmawiałeś. Jesteś strasznie toksyczną osobą co potwierdza Twoja reakcja na każdą krytyczną uwagę w Twoim kierunku. Nie potrafisz przyjąć odmowy i krytyki na klatę tylko od razu reagujesz agresją jak dzieci w gimnazjum. Tak tak wiem dasz mi radę, potwierdzam ale walenie kogoś w ryj to jedyne co możesz dać od siebie. Przemyśl swoje zachowanie bo się chyba obwodziki od ciągnięcia wózeczka przegrzały.

@wolonczelistka Ups...

A może baby im trzeba dawno bobra nie widzieli to spermuszka bije na dyńke. No to kierownicy MISIAKI lejce w dłoń i jechana na ręcznym. Spuścicie z krzyża to wam się lepiej zrobi i nie będziecie mieć tak pokichanych pomysłow. Bo trochę władzy i odwala. Pisiory !!!

PIOYR

Cześć Ja nie BARANEM a to TY uważasz się za najlepszego produkjnego TRYKA

@PIOYR

Totalny analfabetyzm.

Hahaha
@PIOYR

Podstawówki przyjmują teraz ukraińskie dzieci,żeby uczyły się języka polskiego...polecam się zapisać i puczyć.

Bimbamnom

Wow
@Bimbamnom

Trafione w punkt!....myślę że ich zachowania są spowodowane niskim poczuciem własnej wartości.Dostali kierownictwo więc chcą być wyżsi i zablysnąć niestety światła sławy nie świecą tak jak powinny i chyba potrzebna będzie latarka. Zrobili sobie z ludzi tarcze...ale to tylko świadczy o nich samych.Kierowniku...,:zastępco...żal mi Was!

Wow

Niestety to prawda,jak nie trzymasz im palca wiadomo gdzie to jesteś tym złym,ich dewizą tam to ,szantaż,durne upomnienia i głupie teksty.Kto ich w ogóle wybrał??na jakiej podstawie?Ta firma była kiedyś taka fajna przychodziło się z chęcią...a teraz wstajesz do tej pracy i żygać Ci się chce.Taka właśnie stworzyli atmosferę. Szkoda bo praca fajna...ale kierownictwo niestety porażka.

Tak
@Wow

Mało powiedziane porażka. Nie liczy się praca którą wykonujesz to nie ma żadnego znaczenia nie zostaniesz doceniony. Liczy się to że jeśli znasz swoje prawa to jesteś do odstrzału bo jesteś niewygodny. Nie masz żadnych praw jako pracownik ŻADNYCH !!!! Dwóch łysych i pies brawo byle tak dalej to sami będziecie zapindalać zobaczymy jak ogarnięcie temat a że bystrością nie błyszczycie to życzę powodzenia.

zmieszany

obiecują większą kasę, a przy przedłużeniu umowy i tak minimalna krajowa. starałem się bardzo, widocznie zbyt mało jak na te realia

Pan bo

Czemu niewygodne opinie są w bezczelny sposób usuwane?

Hej

Niestety...źle się dzieje. 1. Brygadzista "białych" dba tylko o własny interes, nie pomaga swoim pracownikom a wręcz utrudnia, zdecydowanie poprzedni brygadzista był lepszy Jako jedyna brygada nie raportuje, ciekawe czemu? Niestety stał się również (usunięte przez administratora) 2. Jedne osoby mają zakazy i nakazy, inni za to są z tego zwolneni choćby dlatego, że tatuś owej pani niegdyś pracował z obecnym dyrektorem. Pani o której mowa może stać i rozmawiać z kolegą pare razy dziennie w nie ograniczonym czasie. 3. Kamery, które mają służyć do ewentualnego wypadku na hali bądź kradzieży nagle stały się po to aby inwigilować co jest nie zgodne. 4. Wymagania czasu pracy oraz norm gdzie prawda jest taka że brakuje podzespołów, podstawowych części, pakietów jest nierealne. Serio nikt tego nie widzi?? To jest zwyczajna kpina !!!

BH
@Hej

ad. 3 - pracodawca ma pełne prawo monitorowania realizacji zadań przez swoich pracowników, poprzez wykorzystywanie dostępnych technik i narzędzi (polecam zapoznanie się z przepisami w tym zakresie)

Obserator
@Hej

Wszystko wszystkim byradzista jest ok. Ale jest ktoś co uważa jest lepszy.

@Hej

Piszesz o Arnoldzie Boczku ? Masz rację taki jest, nie nadaje się na to stanowisko. Brak kompetencji oraz wielka stronniczość. Nie jest sprawiedliwy, z uporem maniaka ma zasłonięte oczy by nie widzieć jak jego brygada kantuje na pracy i najzwyczajniej leci w ..... Jako brygadzista nie potrafi wyciągnąć z ludzi nawet najmniejszej wydajności, nie dba o dobro Polonu lecz dba prywatne układy. Należy odebrać mu to stanowisko ponieważ kompletnie nie jest przygotowany zarówno pod względem merytorycznym ani psychicznym. Nie sprawdza się tak jak poprzedni... Nikt tego nie widzi ?

Ka
@Ho

Dobro polonu :D bo ...ebne :D a ty widzisz że nie ma pracy? I sami sobie musimy radzić. Nie no gratuluję. Każdy widzi to co chce. A ty co robisz dla "dobra polonu"? Wypruwaj sobie żyły dalej na pewno ci podziękują Wdzięczność polonu to ważna rzecz :D

fsdfdsfs

Ile płacą?

Worker

Jak tam regulacje płacowe? Już ustalone ile skapnie z Pańskiego stołu pracownikom? W końcu firma wyrabia po kilkadziesiąt milionów czystego zysku od kilku lat (ostatni może byl rekordowy?) i wszystko idzie do podziału „dla udziałowców” - wszystko jest publicznie dostępne na stronie KRS - mało kto czyta sprawozdania.

Ona
@Worker

Nie wierzę!!! Tyle milionów zarobili a pracownikom „pseudo podwyżki”?! Zero szacunku dla naszej pracy - wstyd!

Barbara
@Ona

Ile tej podwyżki skapnęło? Pamiętaj, że wielu nie miało z nowym rokiem żadnej, więc jeśli choć trochę dali, to zawsze coś.

ONA
@Barbara

Patrząc na te ceny i koszty życia to te 200 brutto nijak ma się do tego ile jest to warte Patrzą tylko na swoją kabzę a nie na ludzi! Plyją nam w twarz a ludzie się cieszą że deszcz pada

Ten
@ONA

Sprawedliwoźci to tu niema

Wesolutka
@Ten

Nie ma i nie będzie - do czasu aż się PIP tym nie zajmnie!!!! Pora zgłosić to dyskryminowanie pracowników - wszystkim równo powinni dawać a nie że jedni nic a inni 20%

Prezes
@Wesolutka

W Polonie zarabia sie mało konkurencja płaci duzo lepiej paradoksalnie ludzie masowo nie składają wypowiedzeń wiec góra dalej płaci najmniej proste

pieczarka
@Wesolutka

A dlaczego po równo? Jeśli pracodawca wyżej ocenia pracę i zaangażowanie danego pracownika, to dlaczego ma nie dostać więcej? Widać, że nasza władza w kraju przyzwyczaiła ludzi, zgodnie z zasadą, że czy się stoi czy się leży, 2000 się należy.

Wieczny
@Prezes

Można wiedzieć jaka konkurencja .

Pi
@pieczarka

Jak Wam źle to droga jest prosta : Składasz wypowiedzenie i odchodzisz nic więcej nie musisz ani narzekać ani zniechęcać. Naprawdę droga jest wolna. Możesz jedna z drugim dokonać dalszego rozwoju swojej osoby poza strukturami Polonu. Naprawdę nie musisz pracować na siłę jeśli coś Ci nie pasuje zmień pracodawcę. Jeśli nie chcesz odejść to idź do lekarza bo od dawna potrzebujesz pomocy...

Kandydat albo nie

Dzień Dobry, Szanowni Państwo koledzy i koleżanki piszę do Was na tym portalu z prośbą o małą pomoc. Otrzymałem dziś telefon i zaproszono mnie na rozmowę o pracę na stanowisko technologa procesów produkcyjnych. Pomóżcie o powiedzcie czy warto się zatrudniac w Waszym ukochanym Polonie ? Jakie jako technolog miałbym obowiazki i czy znosne jest to stanowisko ? Proszę o odpowiedź, bardzo mi pomożecie z podjęciem decyzji o zatrudnieniu bądź nie. Mam nadzieję do zobaczenia wkrótce. Pozdrawiam i Dziękuję

Marzena
@Kandydat albo nie

i jak wrażenia po rozmowie? Jakie pytania Ci zadawali?

Zniesmaczony_Kuba

Zwracam się tutaj do kierowników, przełożonych i innych zwierzchników postawionych na wysokich szczeblach. Proszę Szanowa Kadrę o zwrócenie uwagi na jedną rzecz: jeżeli pracowników traktuje się jak najgorsze bydlo oraz z normalnych biur/gabinetów przerzuca się ich do "obory" (jak jakieś (usunięte przez administratora) a nie ludzi) "all together" to zaczynają się oni tak zachowywać. Proszę Państwa od Afery nazwijmy to ładnie "butowej" już wszyscy gadają dookoła, stanowi piękną wizytówkę naszej firmy. Proszę pomyśleć jak ta biedna kobieta się teraz czuję?... jakie konsekwencje zostały wyciągnięte wobec sprawcy?.... Ktoś w ogóle sie przejął?... Stworzyli Państwo atmosferę rywalizacji i współzawodnictwa.... Ale ludzie skaczą do siebie do gardeł oczerniając się wzajemnie.... Kto zrobił mniej, kto zrobił więcej, kto w ogóle czegoś nie dopilnował. Nie ma empatii i zrozumienia dla drugiej osoby. Widać to nawet tutaj na GoWorku jak bardzo Państwo skłócili ludzi.... Ludzi, którzy nie wytrzymują już psychicznie stworzonych na hali warunków..... Zamknęli Państwo palarnie... Że tak grzecznie spytam: "Co Państwu strzelilo do głowy?". Jestem niepalący, ale jako realistą wiem, że z dnia na dzień nie przestaną ludzie palić. Chodza do kibla lub do starej piwnicy i albo coś demolują, albo zostawiają (usunięte przez administratora) niemiłosierny, że aż niedobrze się człowiekowi robi. Nie wspomnę o dymie, który dusi, gdy ktoś chce tylko załatwić swoją potrzebę.... Jakby nie można przed palarnia zrobić czujników do odbijania się, który by odliczał czas pracy. W każdym razie Gdyy byla palarnia nie było takich cyrków. Nie wrzucano do butów innych osób czegos, co nigdy nie powinno się tam znaleźć... I ogólnie "hańba!" Dla tej osoby. Wstyd i hańba. Ale i dla Państwa droga jądro, że nic z tym incydentem i wieloma innymi nie robicie.... Kasa to nie wszystko.

Realista
@Zniesmaczony_Kuba

Niestety, ale podpisuję się pod tym w 100%.

Stary pracownik
@Zniesmaczony_Kuba

Jest źle lider nie szanuje ludzi nie pomaga wytyka palcem kto lepszy a kto gorszy a nawet głupszy (bo tak własne nowa liderka która nic nie umie nazwała jedna se swoich ratownictwa) a będzie jeszcze gorzej .Do Polonu przyjmowana jest (usunięte przez administratora) zero kultury i wychowana więc strach myśleć co takiej strzeli do głowy.

Janusz Tracz
@Zniesmaczony_Kuba

Jak to przełożeni nic nie robia? Na przykład kierownik zaczął chować buty do szafki

Nieobecny J
@Zniesmaczony_Kuba

Powiem tak ,dobre określenie, nigdy bym się nie zdobył na taka myśl (bydło)ale zgadzam się z tym określeniem.Praowała w tym zakładzie osoba (koleżanka) która z dnia na dzień została (usunięte przez administratora)na na inne stanowisko zdegradowana a tylko dlatego że nie podobała się brygadzistą .Kobieta na poziomie ale miała swoje zdanie w wielu kwestiach (dobre zdanie )i to było powodem ..Więc widać że prawo głosu w tym zakładzie mają osoby nadużywające alkoholu..Moje dni w tym zakładzie też są policzone ...Karma wraca ....Naszi panowie i panie na stanowiskach otwórzcie szeroko oczy i w końcu szanujcie pracowników ,dobrych pracowników ,i róbcie wszystko aby ich zatrzymać na stanowiskach .

Popisalas się miało być .

Pozytywny

Zamiast pisać tu na goworku idź i jej to powiedz prosto w oczy. A tatuaży jej zazdrościsz!?

On

Rozumiem że byłeś/byłaś naocznym świadkiem że wiesz to z całą pewnością że to ta owa pani tak? I dasz sobie za to głowę obciąć. Czy po prostu wierzysz ludziom bo tak gadają a przecież ploty to wyznacznik prawdy. To się nazywa pomówienie i szarganie dobrego imienia i to jest karalne. Jeśli zostanie to udowodnione wtedy możesz z całą pewnością pokazać palcem. A tak to brawo za tok myślenia.

Jack
@On

Popieram w stu procentach. I mam nadzieję że ta osoba nie odpuści tych pomówień

Iw
@Zniesmaczony_Kuba

Widocznie sobie zasłużyła tam jest więcej takich osób które na takie coś zasługują

Mol
@Iw

Co ty powiesz. Ciekawe na co ty zasługujesz po komencie wnoszę że nie nazbyt wiele

Barbara
@Zniesmaczony_Kuba

Obawiam się, że to nie tylko sprawa montowania czujników, czy atmosfery współzawodnictwa. Taki straszny klimat nie tworzy się odgórnie, to ludzie już ze sobą przynoszą skłonności do tego. Dramat, nie wiem, jak to wytrzymują ci, co tak nie mają. Może pieniądze dobre i zaciska się zęby, czy jak...

Dr Lubicz

W te święta, życze niektórym pracownikom, aby na święta dostały jakieś antyperspiranty i dezodoranty. Za niektórymi to taki smród się ciągnie, że można zwymiotować. W szatni to ja już nie wspomne. Żeby była jasność, nie tyczy się to tylko Panów ale także i Panie. Idźcie do tego rossmana, wydajcie te 15zł raz w miesiącu, to może nie zbiedniejecie… Wstyd. Żeby w prawie 2022 roku mówić ludziom żeby sie myli i o siebie dbali.

kandydat

Parys
@kandydat

Atmosfera coraz gorsza między pracownikami,dzięki kierownictwu,którzy zamiast zajmować się rzeczami istotnymi zajmują się tym jak przyszpilić pracownika do stanowiska.Jesli masz ochotę na taką atmosferę zapraszamy .Warto zabrać że sobą pampersy i kulę z łańcuchem i kłódką.

Astra
@Parys

@Parys w każdej firmie trzeba pracować a nie tylko siedzieć na papierosku lub FB w telefonie... jeśli wymóg "pracy w pracy" jest dla Ciebie nieodpowiedni to możesz zawsze się zwolnić bo chyba nikt na siłę Cię tam nie przykuł do kaloryfera

Parys
@Astra

Uważam, że swoją pracę wykonuje rzetelnie i dobrze,ale widocznie Ty po prostu co niektórym zazdrościsz.Jeśli pewne rzeczy Cię tak bolą zawsze też możesz posiedzieć na fb! Tylko zanim kogoś oskarżysz o to, to może zastanów się czy dana osoba nie korzysta np.z telefonu bo korzysta z dokumentacji,która w tym zakładzie jest albo nieaktualna albo zła,a kiedy odpalasz telefon automatycznie włącza się internet.Po prostu wychodzi na to że Ci po prostu żal...pewną część ciała ściska.Jesli Ci tak tam dobrze to siedź i bądź ich niewolnikiem jeszcze trochę i ludzie sami zaczną odchodzić, bo oprócz pracy liczy się też dobra atmosfera.Taka była kiedyś ,a teraz to po prostu żal jak ludziom co niektórym ,szczególnie tym co awansowali się we łbach poprzewracało i władza uderzyła w piątą klepkę.

@Astra

Skoro jesteś tak świetnie poinformowana kto siedzi na fb ,to widocznie sama na nim siedzisz,jesli tak wszystko świetnie wiesz! Przyzwoite firmy starają się robić wszystko tak aby wszystkim było dobrze,wiele zakładów ma wyznaczone do palenia palarnie i nikt nie robi z tym problemów,wystarczy podzielić przerwy tak żeby czas mieli dla siebie i Ci co palą i Ci niepalący i to działa w wielu firmach.Zgadzam się z Parysem tu chcą wprowadzić niewolnictwo tak to po prostu wygląda.To Ci właśnie wielcy kierownikowie powinni się wziąść za robotę bo wiele rzeczy ostro kuleje i problemem nie są pracownicy...tylko brak organizacji i logicznego myślenia .To oni w pierwszej kolejności powinni się wziąść za robotę...bo ludzie dadzą sobie radę, produkcja bez ludzi już raczej nie.

Blue
@Malutka

Dokładnie. Poza tym każdy niech się zajmie sobą a nie większość interesuje się innymi. Obrabianie tyłków na porządku dziennym. (usunięte przez administratora) bo ktoś to a bo ktoś tamto.... Niech się każdy zajmie sobą.

@Blue

Wiesz co jest najbardziej przykre?że takie osoby jak Astra stanowią 98% ludzi w tym zakładzie z czego większość to kobiety! Ludzie opanujecie się! Czy wy nie widzicie jak wam piorą mózgi??co to za zawiść między wami,nienawiść, fałsz??...jakaś (usunięte przez administratora) bezpodstawna zazdrość?Nie macie swoich spraw?innych problemów?Zamiast naskakiwać na siebie spójrzcie na tych ,którzy próbują wami rządzić!...to ludzie ludziom tworzą taką atmosferę.Przestańcie wchodzić w tyłki kierownikom,bo i tak wam pokażą na co ich stać oraz środkowy palec!Potem wielkie zdziwienie jak to w pracy jest źle i nie dobrze! Zróbcie coś z tym co próbują z nami robić, a przestańcie psioczyć na siebie.

Nicki
@Malutka

@Malutka - skoro 98% osób myśli jak @ASTRA to chyba jednak nie z nimi jest coś nie tak... Uczciwe wykonywanie swoich obowiązków bez sztucznego "jak cię widzą to pracuj", powinno być normą a niestety tzw. millenialsi ze swoją roszczeniową postawą i niechęcią do wszystkiego w koło psują każdą firmę. prawda stara od wieków jest jedna - chcesz coś osiągnąć to musisz ciężko pracować i nikt w życiu nikomu nic za darmo nie da - jeśli nic od siebie nie dajesz a tylko żądasz to nie dziw się, że pracodawca odpowiednio to "docenia". to, że ktoś nie zwraca uwagi i nie komentuje pewnych zachowań nie znaczy, że ich nie widzi i w odpowiednim czasie ich nie doceni. Usiądź na chwilę w ciszy i sama zadaj sobie pytanie - co TY byś na miejscu pracodawcy zrobiła mając takiego pracownika? widzisz, że ciągle albo w telefonie, na papierosku lub w inny sposób zbija bąki poza stanowiskiem pracy... dasz takiej osobie podwyżkę? dodatkową premię? nagrodę? czy raczej docenisz osobę, która robi swoją robotę prawidłowo i daje coś od siebie więcej? jakby nie patrzeć to z obiema osobami pracodawcę łączy taka sama umowa tzn. pracownik zgadza się na wykonywanie określonej pracy na określonych warunkach a pracodawca deklaruje wypłacanie wynagrodzenia, opłacanie składek itd. W obu przypadkach obie strony DOBROWOLNIE godzą się na WSPÓLNIE ustalone warunki i nikt przymusem ani siłą nie będzie kogokolwiek trzymał przy stanowisku pracy. Umowa o pracę jak nazwa wskazuje jest jedynie umową, którą można w dowolnym momencie rozwiązać - nie jest to żaden "wyrok śmierci" i wygnania na kraniec "płaskiej ziemi" ;-)

@Nicki

98%kobiet...a nie osób! To po pierwsze...bo tylko fałsz i obłudę oraz zazdrość, która ewidentnie przemawia przez Ciebie widać tylko w kobietach! Jeśli pasuje Tobie"niewolnictwo"to siedź i.uczciwie pracuj...życzę Ci żeby pracodawca naprawdę docenił Twoją ciężką pracę.Jesli ktoś uczciwie wykonuje swoją pracę i zajrzy w telefon to twoim zdaniem to zaraz obibok?jeśli ktoś zapali papierosa na którego przeznaczona była nowa palarnia to zaraz popełnia przestępstwo?fakt że były przegięcia z paleniem i wychodzeniem ale uważam że i takie rzeczy można omówić z pracodawcą żeby obie strony były zadowolone.Uwazasz że 3 wyjscia do toalety to jest w porządku?.Co ja bym zrobiła na miejscu pracodawcy??to już Ci mówię...probowalabym dogadać się z ludźmi i z ludźmi ustalić dobre dla obu stron zasady,a nie angażować w to "ludzi,którzy kiedyś byli takimi samymi pracownikami jak my ,którzy palili,rozmawiali,chodzili jak my wykonując swoją pracę uważam że jak najlepiej ,a teraz nagle" urośli" bo dostali awans jest po prostu tchorzostwem.To czy ja palę czy nie...czy wyjdę gdzieś nawet do kibla bo mnie przycisnie czy z kimś porozmawiam to jestem dla Ciebie obibokiem?tak Cię to boli...masz czas obserwować to też tak rób, nie jesteśmy niewolnikami do cholery! To że ktoś gdzieś wyjdzie to nie oznacza że ktoś sobie olewa pracę!...To jest Twoja zazdrość i nic więcej...Tak to nie jest wyrok śmierci...ale zapytaj starszych stażem pracowników jak było kiedyś...a jak jest teraz! Rodzinna atmosfera?gdzie?...teraz wy w szczególności kobiety jedna druga by najlepiej zlinczowala!o ta poszła zapalić! Pod ścianę i lincz...kobieto to jest zazdrość czysta zazdrość! Inaczej tego nie idzie nazwać. I wspomnisz moje słowo.. praca tonie wszystko w zakładzie...bo uważam że wykonuje swoją pracę najlepiej jak się da...ale liczy się też atmosfera...a ten zakład jest pełen zawistnych zazdrosnych bab.Tak to widzę...z resztą nie tylko ja.

@Nicki

...a tak na marginesie..."nagrodą,"nazywasz te śmieszne premie, które wymyślił jakiś..."INTELIGENT"?...będziesz orać na premię, której możesz nie dostać...albo dostać jakieś ochłapy na pocieszenie?rzeczywiście super doceniają pracowników w tym zakładzie...odejme sobie śniadanie żeby ktoś inny dostał premię dla której ja się będę poświęcać.To jest kpina i Ty to nazywasz "docenieniem pracownika?"Dobre! Rzeczywiście wysokie masz ambicje...wiesz co ?to już za tą premię wolę iść zapalić :DxD

Nicki
@Malutka

@Malutka - Twój ton wypowiedzi dużo więcej mówi o Tobie i Twoich odczuciach niż sama treść. poza tym, to co zrobiłaś żeby coś zmienić? żeby pracowało się lepiej? Większość osób widzi wroga w drugiej osobie ale nie widzi nienawiści w samym sobie - to jest takie pospolite w tym kraju (bo "somsiad" ma bardziej zielone liście na drzewach") Tak naprawdę to my - pracownicy sami budujemy atmosferę i zacznijmy od siebie. Przecież kolejny wskaźnik wydajności, narzucone nowe zasady itd. nie powinny mieć wpływu na to co się dzieje między pracownikami, którzy pracują ze sobą od lat. Dla tych na górze jesteśmy tylko tabelką w wordzie i cyferkami na ekranie. Kto z pracowników widział prezesa osobiście? kto rozmawiał z kadrą zarządzającą firmą? dopuki im się nie powie prawdy prosto w oczy to nie będą wiedzieli - przecież się nie domyślą bo nie ma na etacie wróżbity macieja. gdzie są związki zawodowe które powinny dbać o pracowników i być solą w oku pracodawcy? Może warto założyć nowy związek żeby pokazać pracodawcy siłę zjednoczonej załogi?

@Nicki

Mój ton świadczy o tym że nie lubię lizustwa i zazdrości i wchodzenia w tyłki kierownikom.I dziwię się ludziom, że na to właśnie pozwalają! I to właśnie tacy ludzie psują zakłady pracy! Bo liczy się moja droga nie tylko sama praca,ale to żeby też mieć chęci żeby do niej przychodzić, co jest podstawowym budulcem atmosfery między ludźmi...bo jak nie będzie wspólnej zgody i współpracy między nami szarym pracownikami to i efektów pracy też nie będzie tylko wspólną niechęć i nienawiść...ale skoro nie potrafisz tego zrozumieć teraz to już nie zrozumiesz.

@Nicki

Co Ty gadasz! Przecież oni to doskonałe widzą i wiedzą jak jest! Nie jedna osoba już się wypowiedziała w tej kwestii!Przecież przedmówczyni cały czas Ci mówi jak jest między ludźmi jaka robi się atmosfera ile jest jadu i złości, Ty za to cały czas stoisz w obronie pracodawcy, który doskonale zdaje sobie sprawę że zmian,A atmosferę między ludźmi czuć już na samym wejściu na halę tylko ślepy chyba tego n nie widzi!

@Pyk

Nie wiem jak Wy uważacie, ja uważam że skoro wykonuje normę mam prawo iść nawet 10 razy do kibla i nikogo nie powinno to interesować. (usunięte przez administratora) Niech każdy zajmie sie sobą!

@Pracownik

Uważam tak samo!...ale jak być może zauważyłeś że nowy "kierownik" łazi po hali jak strażnik z zegarkiem i wszystkich co za dużo chodzą karze upomnieniami utraty tej śmiesznej "premi",na którą i tak większość pracowników ma wywalone.Są też w tej firmie "życzliwe"osoby ,które to boli i mu skrzętnie pomagają .I nie za bardzo obchodzi go to ,że wyrabiasz swoją normę czy też nie.Zamiast zajmować się sprawami firmy i sprawami produkcyjnymi on woli się zajmować śledztwem po ile czasu i gdzie kto sra.

Praciwnik
@Pyk

Sugeruje dołączyć do związków zawodowych, niestety tak jest ze w tej chwili jest bardzo mało osób do nich zapisanych i przez to nasi przedstawiciele maja związane ręce, ale gdyby było w nich np. 80%załogi mysle ze inaczej można wtedy rozmawiać z prezesem.

@Praciwnik

No właśnie...widać jak.wszyscy są zastraszeni ,siedzą na swoich miejscach i dłubią...a "kolega "będący kiedyś tak samo szarym pracownikiem śmieje się że wszyscy się go boją! Ludzie do czego to dochodzi?...zostaliście pozbadnięci przez jednego gościa któremu awans zaszkodził!!!

WKURZONY
@Pyk

"Kolegą"to on raczej już nie jest. Stracił u mnie ten status.Ale życie-dziś jest na górze, jutro może spaść w dół to się nazywa karma i zazwyczaj często wraca!

Xyz
@Praciwnik

A dlaczego macie sie bać?

Pyton
@Malutka

Dogadać się z ludźmi. Myślę że skoro codziennie przychodzisz do pracy to respektujesz zasady, jeśli się na nie nie godzisz, szukasz innej pracy.

Tak

100% prawdy. Brawo

Pyk

I znów ra zazdrość to takie słodkie

Nie umiecie sobie wprost powiedzic, tylko tutaj prawie z imienia i nazwiska? Kazdemu moze sie wydawac cokolwiek, ale ludzie maja prawo do prywatnosci.

Też też

Oj jeszcze morsiczka z mężem + koleżaneczki przerębeleczki + pokemoniara lubują się w kablowaniu zapomniałeś wspomnieć hihi

Oooo
@Też też

O proszę czyli @Pol alfa to jednak mężczyzna hahaha ha ale jesteście śmieszni wszyscy... Przedszkole :)

Oooo
@Też też

Też też.... Hahaha następna zazdrosna (usunięte przez administratora) Hahaha pozdrawiam :)

thinker
Kandydat

Dzień dobry! Czy ktoś z Państwa zechciałby się podzielić opinią o pracy w Dziale Organizacyjno-Prawnym? Aktualnie przedsiębiorca rekrutuje na stanowisko prawnika. Z góry dziękuję za wszelkie opinie i sugestie. Pozdrawiam.

Ktos
@thinker

Prawie cały dział prawny odszedł w krótkim czasie. Mówi się, że żadne propozycje nie były w stanie skłonić tych osób do pozostania... Mimo wszystko prawnik to odpowiedzialne stanowisko wiec to raczej oferta dla odważnych.

@thinker

Praca polega na bieżącej obsłudze prawnej spółki i jej organów, a także współpracy ze wszystkimi innymi działami w PA (w szczególności prawo gospodarcze, cywilne, sprawy sądowe, windykacja należności, obsługa korporacyjna, kwestie koncesji). Dział jest niewielki. Zachęcamy do aplikowania.

Pan M

Słyszałem że od dłuzszego czasu kierownictwo chciało rozdzielić pewne dwie osoby ale z marnym skutkiem w koncu im sie udało Nie daje wam do myslenia ze ten hit z butami to może być ich podpucha? Przynajmniej było wesolo i było slychac smiech a tak znów stypa i kostnica.

Zostaw merytoryczną opinię o Polon-Alfa S.A. - Bydgoszcz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Polon-Alfa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polon-Alfa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polon-Alfa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Polon-Alfa S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Polon-Alfa S.A., to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polon-Alfa S.A.?

Kandydaci do pracy w Polon-Alfa S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polon-Alfa S.A.