Opinie o Polon-Alfa S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polon-Alfa S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polon-Alfa S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polon-Alfa S.A. w Bydgoszcz

Tomasz

Firma jest na tyle najlepsza że każdy normalny szybko z niej ucieka do innych firm Gdzie jest lepsza atmosfera i lepsze zarobki No ale jak ktoś jest gamoń i nie potrafi znaleźć innej pracy to siedzi w Polonie

NICK

Firma nie jest ciekawa, człowiek robi swoją robotę a i tak go zwolnią! Dużo niesprawiedliwych wynagrodzeń jest w firmie gdzie asystentka ma 6-kę na przedzie, zastępca dyrektora ponad 15-kę a sam nowy dyrektor 28. Nie dbają o pracownika a żeby doczekać się dostępu do systemu to trzeba czekać miesiąc.

Arla
@NICK

A skąd taka szczegółowa wiedza o stawkach wynagrodzenia?

NICK
@Arla

W autobusie mówili - nie wierzysz że takie są to zapytaj u źródła. Zwłaszcza teraz jak dają te marne podwyżki.

Beti
@NICK

Też słyszałam takie kwoty Najlepsze to to że w kadrach papiery się walają na biurkach i wszystko widać

@Beti

A to ile osób w sumie tam teraz jest zatrudnionych, że tego typu nieporządek miałby być w dokumentacji? Zresztą faktycznie mają aż tyle pracy tam? A ile im płacą?

@Irena

Wynagrodzenie na produkcji oscyluje na granicy najniższej krajowej i zatrudniając się należy się niestety tego oczekiwać takie są realia w tej chwili i nie trzeba obrażać przy okazji wszystkich . Jest wolny rynek sporo zakładów placa lepiej bardziej szanują to idź tam gdzie jest lepiej

Neutralna
@NICK

Ty, co wypisujesz te swoje ,,złote myśli" pod adresem innych, może w końcu przedstaw się wszystkim, bo ludzie zaczynają się chyba domyślać kto Ty jesteś. Dziś jesteś NICK a jutro kim będziesz? Lubisz ,,siać" ferment i wywoływać konflikty? Nie odpowiada Ci spokojna atmosfera w pracy, to się zwolnij, (usunięte przez administratora)

Neutral

@olo a może widzi "jak wszyscy z niej walą łacha" tylko po prostu nie przejmuje się opiniami ludzi, którzy nie maja ciekawszych rzeczy do roboty tylko sianie fermentu na tym potralu? Czy Wam się kiedyś znudzi gnojenie ludzi w internecie? Bo w twarz to pewnie jej tego nie powiedziałeś. W tej firmie jest tyle jadu i fałszu, że trzeba mieć olewke na takich ignorantów i robić swoje. A jak zazdrościsz komuś pensji to polecam wziąć się do pracy to może też zasłużysz na większą kase :D i będzie na nowe uzębienie ;)

OLO
@Neutral

za takie "propozycje" to już jeden "polonista" dostał w m0rde i miał wymieniane uzębienie w szatniach różnie rzeczy się mogą dziać z troski radzę uważać i przestrzegać bhp bo wypadki mogą się zdarzać nawet najlepszym a przecież nikt by nie chciał żeby do takiego doszło

Polon

Na prochach jak na prochach, ale są jeszcze inne nałogi, nie liczę ,,wody ognistej", która się ,,gasi" prawie codziennie. I proszę, wystarczy być na ,,stanowisku", mieć ,,plecy" i wszystko wolno, nawet podszywać się pod innych. I na co mu przyszło, sam sobie odpowiada na własne ,,zaczepne" pytania. To się nazywa być ,,zaburzonym".

2023

Raczej złość, bo miał być sukces zawodowy a wyszło jak zwykle i teraz innej roboty trza szukać a mierzy się wysoko i tchórzem zalatuje bo podpina się pod inną wypowiedź. Czy to nie przypadkiem celowe szkodzenie, żeby skłócić innych? I nastanie noc a on dalej swoje. Tak to bywa jak się lubi na innych zwalać winę za swoje grzeszki.

Galaretka

Ciekawe co tobie może wyskoczyć i skąd, o ile coś tam masz, w co wątpię. I pilnuj swojego stanowiska bo są inni kandydaci, kobiety też.

Paroweczka

Oj nie denerwuj się tak na noc bo znowu nie zaśniesz, buziaki. A rodzynki są zdrowsze od parówek.

@NICK

To pewne info o tych zarobkach? Były jakieś podwyżki ostatnio dla zwykłych pracowników? Bywają jakieś premie?

@Galaretka

I co z tymi kobietami? Ile ich teraz tu pracuje tak właściwie i na których stanowiskach?

@Kandydat

Tak premie bywają dla fotografów i kamerzystów w tym zakładzie

On

Mało tego ludzie pisemne upomnienia dostają bo niby wolniej pracowali jak Panie kamerzystki nagrywały!!!

@On

Oj Inspekcja Pracy będzie miała ręce pełne roboty jak odwiedzi Polon A myślę że będzie to niedługo

@On

A szafki które były sprawdzane bez obecności pracownika który posiada ową szafkę Jeżeli nie ma podejrzenia kradzieży nikt nie ma prawa kontrolować szafki pracowniczej po nieobecnośc pracownika który szafkę zajmuje Chyba czas najwyższy żeby wszystko zgłosić inspekcji pracy Tylko ludzie zacznijcie mówić jak jesteście traktowani

Szary niedźwiedź from Amerika
@Ola

Nie powinnien a nie ma prawa to jest różnica więc nie wprowadzaj zamętu ;) Jak już trzaskasz takimi hasłami to się najpierw zorientuj w temacie.

@Szary niedźwiedź from Amerika

Pewnie miała ukryte rzeczy potrzebne na produkcje lub montaż dlatego tak się burzy :)

@Szary niedźwiedź from Amerika

A mieli podejrzenie kradzieży?Nie mieli więc po co szafki były sprawdzane Bo bałagan w szafkach Proponuję obejrzeć wszystkim sprawdzającym i robiącym zdjęcia jaki bałagan mają wokół siebie Który z daleka śmierdzi Sądem Pracy

Tomasz
@NICK

Firma nie jest ciekawa to jest mało powiedziane Ta firma to dramat (usunięte przez administratora) jak nie robią tobie zdjęć to cię nagrywają Kolejna sytuacja liderki o jednej w zeszłym roku było głośno że wyżywa się na pracownikach no ale jeżeli miała poparcie w kierowniku który wtedy obejmował to stanowisko to co się dziwić a obecny widzi i komentuje że ściemnia a nie pracuje i też z tym nic nie robi No ale miejmy nadzieję że to będzie do czasu i znajdą się następcy którzy w końcu zrobią z tym porządek

Chyba najlepsi z desperatów W Polonię to chyba tylko pracują ludzie którzy nigdzie indziej pracy nie mogą dostać Bo nikt o zdrowych zmysłach tam nie zostaje na dłużej

Kierownik utrzymania ruchu

Widzę dość świeże ogłoszenie na Kierownika utrzymania ruchu i się zastanawiam, czy składać CV? Ktoś wie dlaczego jest rekrutacja? Ktoś odszedł, czy został zwolniony? Z góry dziękuję za informację.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
AnoniM

Omijajcie tą firmę bo tam tylko (usunięte przez administratora) innych żeby tylko stołek dostać bo trzeba kaski na obstrzykiwanie ryja ale nawet to nie pomoże

@AnoniM

i co komu po takim stołku wspomnianym? ile ich tak właściwie jest do objęcia jak już? i czy ewentualnie opiszesz mi strukturę, żeby mniej więcej wiadomo było jakie są opcje?

Walentynki

A czego ci zal?

Ik

Mnie dziwi fakt że trzymają taką osobe ktora nic nie wnosi nic nie robi po co trzymać kogoś takiego?????? Komu bierze? Paweł kierowniku może się wypowiesz bo to strasznie ludzie frapuje

Baron
@Ik

Wielu z nas zastanawia się po co trzyma się taką osobę.To siedzi i nic nie robi.Łazi od stanowiska do stanowiska i tylko ludziom w pracy przeszkadza.Czy kierownictwo kontroli jakości tego nie widzi?...czy nie chce widzieć? Gdzie tutaj sprawiedliwość? Wielu z nas musi ciężko pracować na zarobione pieniądze,a Pani bez zębów za co ma płacone?za łażenie? Za glupi śmiech który rozchodzi się na hali...ona pracuje tu czy tylko jest imitacją jakiejś "ozdoby"...może szanowne kierownictwo by coś w końcu z tym zrobiło...dajcie jej jakieś zajęcie albo zwolnijcie w końcu tego nieroba.

Prawda
@Baron

Zwolniliście swego czasu wiele wartościowych osób...ale najgorszy nierób Polonu siedzi od lat i nic tam nie robi...oprócz (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) z konroli !! Tylko psuje krew innym

IK 2
@Ik

Nas wszystkich dziwi fakt, że ciebie tu trzymają, kto nic nie wnosi do firmy. Komu ty ,,bierzesz"?????? I co cię tak frapuje? Żeby główka nie rozbolała od tego zamartwiania się. Tak, masz rację po co ty tu jeszcze jesteś.

Prawda?
@Prawda

Kto zwolnił te wartościowe osoby? A co tak uczepiles się akurat jednej osoby z kontroli? Ciekawe dlaczego? Popełniłeś jakiś błąd a teraz nie można tego odkręcić? Jak to się nazywa? Scedowanie odpowiedzialności na innych za swoje.... no właśnie, za co?

Baronowa
@Baron

Kochany, czy ty chcesz też mieć problem z uzębieniem? Stomatolog kosztuje. Do moderatora! Usuwacie expresowo niewygodne wpisy a zostawiacie takie agresywne, zaczepne. A może tobie szanowna dyrekcja zmieni w końcu stanowisko.

Jagienka

Za dużo białego wina i proszków od bólu (usunięte przez administratora) na noc. A osrany to jesteś sam bo masz samych wrogów w Polonie.

Były AS

Na pracuj.pl zobaczyłem ogłoszenia na managerów do projektów i musiałem napisać! Niekorpiracyjna atmosfera-szczyt hipokryzji ! Jak ktoś ma dość zagranicznych korporacji to polecam , szybko zatęskni za zachodem!

Neon

Chciałem zapytać o stanowisko-kilka dni temu pojawiło się ogłoszenie na technika elektronika do Polonu. Czy praca jest godna polecenia ? Jak mają elektronicy w Waszej firmie ?

Nieobecny
@Neon

Omijaj człowieku ten zakład szerokim łukiem ...Dobrze radzę ..

@Neon

Jeśli chcesz być szanowany jako człowiek i pracownik to z czystym sercem nie radzę. Ten zakład już jakiś czas temu spadł na psy. Nie potrafią docenić człowieka. Omijaj

Flex
@Neon

Omijaj. Rozkazy,nakazy,zakazy,brak szacunku, olewanie i lekceważenie pracownika.Tam nie liczysz się Ty i twoje sprawy...tam liczy się tylko kasa...tylko robić, robić, robić...pampers i kula przy nodze byle byś nie odchodził od stanowiska bo zaraz będziesz beee.Z zarobkami też szkoda gadać. Szeroki łuk i nie oglądać się na zakręcie.

@Flex

coś więcej o tych zakazach? Jestem osobą palącą i zastanawiam się jak tam wyglądają przerwy i czy w ogóle jest opcja na wyjście na petka?

Abc
@Irena

Przerwa jest jedna 15- sto minutowa. Zakaz palenia !!! Palarnia jest i owszem , ale nie wolno z niej korzystać. Poczytaj wcześniejsze komentarze, jest o tym mowa. Masz siedzieć i robić wyśrubowane normy , a nie palić :)

Flex
@Irena

Absolutny zakaz palenia!!! Przerwa 15 minut.Jak wspomniałem wcześniej robić,robić,robić i najlepiej nie ruszać się ze stanowiska.Tam liczy się tylko kasa-Ty jako pracownik człowiek jesteś tam nikim.Jesli się z nimi nie zgadzasz w czymś i masz własne zdanie zostajesz tym złym i najlepiej na "odstrzał.O atmosferze między pracownikami szkoda nawet gadać-zazdrość i plotkarstwo na porządku dziennym jeden drugiego to by w łyżce wody najlepiej utopił. Irena szkoda zdrowia i nerwów.

Ka

Przerwa 15 min Zakaz palenia totalny, jak Cię Cię złapią masz pozamiatane

@Neon

Atmosferę w firmie budują ludzie. W działach konstrukcyjnych atmosfera jest OK i ludzie są w porządku. Przychodź śmiało na rozmowę. Jak dostaniesz u nas pracę to bardzo dużo się nauczysz, a jak będziesz miał zapal do nauki programowania to możesz spokojnie w przyszłości możesz zostać konstruktorem programistą. Praca jest fajna, ciekawa, pełna wyzwań i oparta o najnowsze technologie, a zarazem niekorporacyjna. Najważniejsze czego wymagamy na stanowisko technika to chęci do pracy i trzeba nie bać się tranzystorów na rozmowie o pracę ;)

Julia
@Ka

Przerwa 15 minutowa na ile godzin pracy? 8?

@Julia

Tak i nie mozesz wyjsc na papierosa tak samo jak masz nadgodziny i pracujesz 12h . 15 minut przerwy na prace od 6 do 18 wnioski sobie wyciągnij sama

Nie ma inaczej na 8h pracy wg prawa pracy pracownikowi przysługuje 15min płatnej przerwy.Regulaminowo pracownikowi przysluguje dodatkowa przerwa, gdy pracuje w wymiarze nadgodzin w tym przypadku 12h. Każdy szanujacy się zatrudniony pracownik znający prawo pracy korzysta ze swojego prawa do tej przerwy. Jeśli nie korzystasz to zapewne nie jesteś zorientowana i świadoma swoich praw. Przykre, że aby się tego dowiedzieć musisz brednie wypisywać na portalu służącym do zupełnie czego innego. Najpierw bądź świadoma swoich praw. Nie można być głupim człowiekiem i w dodatku siać zamęt oraz wprowadzać w błąd nierzetelna informacją innych. To, że Ty nie korzystasz to nie jest wina innych tylko Twoja bo jesteś niedouczona. P.S Jeśli jesteś palaczem i chcesz pracować z kipą w ustach to zatrudnij się w zieleni miejskiej będziesz mogła odpalać jednego od drugiego przez całe 8 badz 12 godzin.

Ona i on
@Kasia

Z przerwa sie zgadzam ale palarnia jest i to czy ktos by zapalil papierosa na swojej przerwie to nie wyplyneloby na wydajnosc i efekty pracy, a wrecz przeciwnie, mialoby to pozytywny efekt na motywacje do dalszej pracy. Mozna by jasno okreslic zasady palenia np tylko w czasie przerwy albo odpracowanie czasu przebytego na palarni. Za zlamanie regulaminu potrecenie czesci premii itp. P.S. Latwo sie mowi gdy nie jestes palaczem, a wystarczy odrobina empatii.

Zosia
@Ona i on

Nie każdy chce w pracy wąchać śmierdzącego dymem papierosowym kolegę czy koleżankę

Żal Was
@Zosia

Zgadzam się z Tobą, jednak ja oraz każdy musimy wąchac każdego dnia Wasze nie umyte ciała.Śmierdzące pachy , smrody z du py i inne. Większość z Was śmierdzi jak nie starością i molami to inni sfermentowanym potem spod pachy. 3/4 pracowników śmierdzi leniem i lenistwem, a tej pracowitej 1/4 części zabrania się wyjścia na papierosa by złapać oddech od śmierdzieli. Nie wspomnę o trupim zapachu z niektórych falszywych morderczek. Dajcie spokój sami....

ONI
@.

już bez przesady - nie jest tak źle. to raczej obraz przerysowany przez tych którym się pracować po prostu nie chce. jak robisz swoje sumiennie i uczciwie to nikt się nie czepia. tu pracują ludzie i jak się z nimi dogadujesz to już indywidualna sprawa. raczej jest w porządku - firma ma uczciwe podejście choć kokosów w zarobkach ciężko się spodziewać

@ONI

A jak ktoś jest zaangażowany na przykład to jakaś premia wpada?

Xxxl
@Żal Was

Dobre miłośnik lub miłośniczka zapachów powinna taka osoba pracować w laboratorium he

x
@Monika

premia jest miesięczna, w zależności od wykonanego planu, max 18%

zawisza posysa
@x

Wykonanie planu nie ma na to wplywu. Wartość wyrobów które schodzą z produkcji już tak.

@Neon

Praca jest godna polecenia. Firma ma stabilną pozycję na rynku. Pracodawca dostrzega potrzeby pracownika.

Irena

piszesz o dostrzeganiu potrzeb pracownika rzez pracodawcę... Możesz to rozwinąć? jakie korzyści masz przez to na myśli oraz warunki zatrudnienia?

Kolega

Wyrazy ogromnego uznania dla Pani która wykonała Krasnala Polonka. Rewelacja. Ta dbałość o detale. Buciki ESD i fartuszek "czapki z głów". Jednak są w tej firmie ludzie którym coś się chce i zupełnie bezinteresownie dają coś od siebie. Uważam że Polonek powinien pozostać z nami na dłużej. Może maskotka firmowa?

@Kolega

Skrzat jest rewelacyjny :-)

Kasjer sprzedawca

Zapraszam do Lidla na kase nie będziecie mieli czasu wylewać hejtu na tym portalu

Mareczek

Kolesiostwo i lenistwo na działach króluje. Masz plecy? To możesz robić błędów ile chcesz czy stać oparty z telefonem na maszynach to nic ci nie zrobią. Z tego co słyszałem w końcu zrobili tam przesiew i księżna z pracy rezygnuje. Bo chodząc po hali i mówiąc że się nudzi o czymś świadczy? Lecz wystarczy mieć plecy w postaci pana Technika I już można robić co się chce. Praca zależy od tego kto jak sobie plecy zrobi a nie od tego jakie posiada się umiejętności. Tyczy się to też innych działów, jeśli potrafisz dobrze się podlizać to na pewno daleko zajdziesz.

Leniwy
@Mareczek

To leć na dział SMT tak was wszystkich (usunięte przez administratora) boli bo to niby najlepsza fucha ale chętnych brak

Szlaban
@Mareczek

To zapraszamy, zobaczysz co to znaczy biegać przy maszynie 8-12hr. Łatwo się mówi gdy na danym stanowisku się nie pracuje, nabór jest, przyjdź. Panuje tu po prostu dobra atmosfera, a nie kolesiostwo. Zajmij się pracą przy swoim stanowisku bo widocznie masz jej za mało wypisując takie komentarze na portalu.

X
@Mareczek

Skoro tak bardzo zazdrościsz, że się nic nie robi i mam się plecy w postaci "pana Technika", to czemu sam nie pójdziesz na to stanowisko? Śmiało, wakaty są otwarte. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, ale jakbyś miał z^pierdalać 8h przy linii, to już by ci nóżki zmiękły. Bez odbioru ????????

@Mareczek

Hej. Na SMT jest wakat. Aplikuj. Masz trzy miesiące na to, aby pokazać, czy nadajesz się do tej pracy. Zaręczam, że pan Technik dołoży wszelkich starań aby pomóc przy szkoleniu.

@Mareczek

I co? Tylko niezadowolona minka? Żadnych deklaracji, że spróbujesz?

(usunięte przez administratora).....

Igor

Ty chyba nie wiesz co piszesz jakie trzeba było się uczyć Spójrz na przełożonych czy oni jakieś wykształcenie mają Nie bądź śmieszny Co niektórzy kierownicy czy liderzy zielonego pojęcia nie mają co robią nie wspomnę o wyksztalceniu

Maria

Cześć, pytanie w sprawie oferty Ustawiacz wtryskarek - Brygadzista, czy trzeba mieć duże doświadczenie w nadzorowaniu pracowników? Może ktoś był na rozmowie i dowiedział się czegoś.

Michal
@Maria

Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia Wystarczy popatrzeć na liderów czy liderki albo kierowników Nie potrzeba nawet posiadać wiedzy nad tym co robisz

Robert

Nie trzeba Popatrzeć na przełożonych to dramat Gamonie I tyle w temacie

Iza
@Michal

No niestety nie ma już w tym zakładzie kierowników z prawdziwego zdarzenia Którzy znali się na swoje pracy Wystarczy spojrzeć na tych pajaców co teraz są Żadnej wiedzy Nie wspomnę już o liderach

Edward
@Maria

Co ty nie trzeba Niech kierownicy i liderzy pochwalą się jaka jest ich wiedzy nad tym co robią Czym prędzej się zajmowali

Powiem krótko - polecam. Pracuje się bardzo dobrze. Wynagrodzenie ok.

Oko

Boże ludzie czy wy nawet w czasie świąt musicie pluć na siebie jadem? Co z wami? Dorośli a zachowują się jak dzieci! Gorzej niż w przedszkolu! Agnes i Święty Mikołaj nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale groźby są karalne i na miejscu Adiego już dawno sprawa u mnie wyglądałaby na policji. Myślałem, że pracują tu ludzie na poziomie ,ale sądząc po tych wpisach pracuje tu totalne dno. Do nowych pracowników.: Zastanówcie się czy chcecie pracować tam mając w koło siebie takich ludzi.

Maskara

Lidzie już nie macie co wymyślać hahah trzymajcie się …. I wara o de mnie

?

Czy na dzień dzisiejszy pracownik na linii zarobi 2600 do ręki?

Ona

Ile ??? 2600 na rękę No żart jakiś

Nieobecny
@Ona

Pracowałam w tym obozie , pół roku już nie pracuje znalazłam inną pracę ,z chęcią idę do nowej pracy; atmosfera super nadgodziny płatne 100 procent ,trochę nadgodzin i 4 tys jest .Nigdy więcej do tego (usunięte przez administratora) ;omijać szerokim łukiem ...Są jeszcze zakłady gdzie szanują pracownika ja tam właśnie trafiłam ; nie wspominając już o fałszywych koleżankach ,100zl więcej podwyżki i jesteś zniszczona ..zdeptana ...

Nina
@Nieobecny

Nikt normalny w tym zakładzie nie zostaje

@?

Faktycznie (usunięte przez administratora) skoro 300więcej niż minimalne wynagrodzenie nie chcą płacić.

Krzysztof

A nadgodzinami da się to chociaż nadrobić trochę?

@Krzysztof

Trochę nadrobisz. Nadgodziny są tylko w tygodniu. Sobót nie ma lub są tylko dla wybrańców. Za chwile mają być dwie zmiany , wiec i nadgodziny się skończą.

@On

O, a czemu wprowadzają dwie zmiany?

@Monika

Bo więcej produktów wycofują niż wprowadzają na rynek :D

Hq

2200 przy lekkich wiatrach doceniają ludzi

Ba

Siedlisko najgorszej zarazy i szumowin Wychodzą najgorsze ludzkie zachowania rzygać się chce patrząc na te zakłamane ryje rąbiące sobie mawzajem tyłki firma dno, najgorsze dno, kanaliza Brygadzista latający z gołą fujarą brawo to się tam liczy zwykłr (usunięte przez administratora) i nic więcej

U

@świętymikołaj Róznież ciebie się to tyczy zwykła (usunięte przez administratora)

DJ Bob

Nie rozumiem dlaczego nowy dyrektor nie wierzy temu portalowi przecież tu jest ujęta sama prawda! Niestety to co dzieje się w tym zakladzie to (usunięte przez administratora)

@DJ Bob

Ale czekaj to dosłownie ktoś pokazywał mu te opinie, że miewasz takie wątpliwości? Każdy z góry to czyta? Komentowali to w firmie jakoś?

@Irena

Na zebraniu mówił ze wiedza ze czytają to chyba nie trzeba pokazywać!

@Ola

A to nie wiedziałam. I co z tego zebrania wyszło, że tu nieprawdę piszą? w ogóle to często takie zebrania tu są? jakie tematy jeszcze są poruszane?

@Irena

Idź na zebranie to się przekonasz a nie tutaj się pytasz!

Aga
@Ola

No to skoro czyta To Panie Prezesie wstydu nie masz żeby zrobić paczki dla dzieci niczym ochłapy To że pracowników traktujesz jak (usunięte przez administratora) a oni na to pozwalają to wasza sprawa Są dorośli Ale te paczki to aż nie chce się na nie patrzeć Żałosne

Aga
@Aga

Rób sobie pośmiewisko z pracowników jeżeli na to pozwalają A nie z naszych dzieci

Alicja
@Aga

Najlepsze są te batony z miazgi czekoladowej ha ha ha Prezesie sam sobie to zjedz a nie dzieciom to prezentujesz

HUEHUEHUE

A skąd Ty możesz wiedzieć ile pieniędzy było na paczki dla dzieciaków ? Wszystko wiedzący widać jesteś towarzyszu. Spójrz może najpierw na siebie zamiast oceniać kadrową.

Zainteresowana

Coś niedobrego się dzieje ,strach przychodzić do pracy bo wypowiedzenia lecą na łeb na szyję ,tylko po co są tworzone jakieś durne stanowiska pracy typu kontrola jak Ci ludzie nie mają pojęcia co robią bo są nowi i jak tu się integrować jak jest taka atmosfera ,lepiej by ta kasę przeznaczyli na jedno miejsce pracy.

Kokos
@Zainteresowana

Jak to nie dobrego?Przecież to było do przewidzenia to owoce działań i rządów samej warszawki i poniekąd naszego kierownictwa plus sytuacja na Ukrainie. Przecież od dawna wszyscy piszą tu że zakład ciągnięty jest na dno i właśnie ten czarny scenariusz się sprawdza!Przecież oni zwalniając nie potrafia nawet uargumentować prawdy, dlaczego wymyślają jakieś głupie dyrdymały że to pracownik się nie sprawdził. Plany dwóch zmian padły w gruzach no i dobrze. Caly czas zakład funkcjonował z jedną zmianą i było dobrze i praca była i nadgodziny...a teraz?? To co zrobili z tą firmą to jedna wielka porażka ,nie tylko jesli chodzi o produkcję ale i atmosferę wśród ludzi. Czego żałujecie?Przecież firm z taką polityką i takim samym rządzeniem jest tu multum...za to takich firm których można żalowac takich jak były kiedyś już nie ma.Nie to (usunięte przez administratora) to będzie inne...czego się boicie...teraz jedynie będzie jeszcze gorzej.Chyba że nowy dyrektor zacznie słuchać pracowników ,a nie "inteligentów" zza biurka.

Damian Petrov
@Kokos

Na spotkaniu z pracownikami nowy dyrektor wyraźnie powiedział, że jedyne co planują to zwiększyć normy (oczywiście ubrał to w słowa efektywnosci pracy i wydajnosci na której ma sie opierać premia- więc w sumie premii też nie będzie niedługo), pieniądze na podwyzki nie wiedzą czy mają i muszą przeliczyć (czyli nie mają), no ale możemy sie integrować i wybrać usprawnienie stołówki żeby nam sie milej spędzało 15 minut przerwy. A wyników ankiet podejrzewam że nie poznamy nigdy, lub poznamy w wersji jak sąsiedzi ze wschodu: 120% oddanych głosów i ocena pracy 9,5/10

Niestety to prawda.

@Zainteresowana

Ty mówisz o bezsensownych stanowiskach na kontroli, a stwarzanie stanowiska aby kręcić prace ludzi telefonem to ma sens, po co to? To jest dopiero konkretne stanowisko na sile zrobione!

Adrianna
@Ola

Zobaczcie sami ile jest niedopilnowanych stanowisk na których ludzie siedzą i nic nie robią poza udawaniem. Są takie stanowiska, gdzie czas się zatrzymał. Ja muszę pracować i na mnie się patrzy,mierzy mi się czas,kręci ze mną filmy ale nie widzi się tych ,którzy niewiele wnoszą swoją osobą bo z pracą nie mają wiele wspólnego.Pracować na nierobów i (usunięte przez administratora) już mi się nie chce...

Zostaw merytoryczną opinię o Polon-Alfa S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polon-Alfa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polon-Alfa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polon-Alfa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 13 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polon-Alfa S.A.?

Kandydaci do pracy w Polon-Alfa S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polon-Alfa S.A.