Opinie o Polon-Alfa S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polon-Alfa S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polon-Alfa S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polon-Alfa S.A. w Bydgoszcz

DJ Bob

Nie rozumiem dlaczego nowy dyrektor nie wierzy temu portalowi przecież tu jest ujęta sama prawda! Niestety to co dzieje się w tym zakladzie to (usunięte przez administratora)

@DJ Bob

Ale czekaj to dosłownie ktoś pokazywał mu te opinie, że miewasz takie wątpliwości? Każdy z góry to czyta? Komentowali to w firmie jakoś?

@Irena

Na zebraniu mówił ze wiedza ze czytają to chyba nie trzeba pokazywać!

@Ola

A to nie wiedziałam. I co z tego zebrania wyszło, że tu nieprawdę piszą? w ogóle to często takie zebrania tu są? jakie tematy jeszcze są poruszane?

@Irena

Idź na zebranie to się przekonasz a nie tutaj się pytasz!

@Ola

No to skoro czyta To Panie Prezesie wstydu nie masz żeby zrobić paczki dla dzieci niczym ochłapy To że pracowników traktujesz jak (usunięte przez administratora) a oni na to pozwalają to wasza sprawa Są dorośli Ale te paczki to aż nie chce się na nie patrzeć Żałosne

@Aga

Rób sobie pośmiewisko z pracowników jeżeli na to pozwalają A nie z naszych dzieci

Alicja
@Aga

Najlepsze są te batony z miazgi czekoladowej ha ha ha Prezesie sam sobie to zjedz a nie dzieciom to prezentujesz

HUEHUEHUE

A skąd Ty możesz wiedzieć ile pieniędzy było na paczki dla dzieciaków ? Wszystko wiedzący widać jesteś towarzyszu. Spójrz może najpierw na siebie zamiast oceniać kadrową.

Zainteresowana

Coś niedobrego się dzieje ,strach przychodzić do pracy bo wypowiedzenia lecą na łeb na szyję ,tylko po co są tworzone jakieś durne stanowiska pracy typu kontrola jak Ci ludzie nie mają pojęcia co robią bo są nowi i jak tu się integrować jak jest taka atmosfera ,lepiej by ta kasę przeznaczyli na jedno miejsce pracy.

Kokos
@Zainteresowana

Jak to nie dobrego?Przecież to było do przewidzenia to owoce działań i rządów samej warszawki i poniekąd naszego kierownictwa plus sytuacja na Ukrainie. Przecież od dawna wszyscy piszą tu że zakład ciągnięty jest na dno i właśnie ten czarny scenariusz się sprawdza!Przecież oni zwalniając nie potrafia nawet uargumentować prawdy, dlaczego wymyślają jakieś głupie dyrdymały że to pracownik się nie sprawdził. Plany dwóch zmian padły w gruzach no i dobrze. Caly czas zakład funkcjonował z jedną zmianą i było dobrze i praca była i nadgodziny...a teraz?? To co zrobili z tą firmą to jedna wielka porażka ,nie tylko jesli chodzi o produkcję ale i atmosferę wśród ludzi. Czego żałujecie?Przecież firm z taką polityką i takim samym rządzeniem jest tu multum...za to takich firm których można żalowac takich jak były kiedyś już nie ma.Nie to (usunięte przez administratora) to będzie inne...czego się boicie...teraz jedynie będzie jeszcze gorzej.Chyba że nowy dyrektor zacznie słuchać pracowników ,a nie "inteligentów" zza biurka.

Damian Petrov
@Kokos

Na spotkaniu z pracownikami nowy dyrektor wyraźnie powiedział, że jedyne co planują to zwiększyć normy (oczywiście ubrał to w słowa efektywnosci pracy i wydajnosci na której ma sie opierać premia- więc w sumie premii też nie będzie niedługo), pieniądze na podwyzki nie wiedzą czy mają i muszą przeliczyć (czyli nie mają), no ale możemy sie integrować i wybrać usprawnienie stołówki żeby nam sie milej spędzało 15 minut przerwy. A wyników ankiet podejrzewam że nie poznamy nigdy, lub poznamy w wersji jak sąsiedzi ze wschodu: 120% oddanych głosów i ocena pracy 9,5/10

Niestety to prawda.

@Zainteresowana

Ty mówisz o bezsensownych stanowiskach na kontroli, a stwarzanie stanowiska aby kręcić prace ludzi telefonem to ma sens, po co to? To jest dopiero konkretne stanowisko na sile zrobione!

Adrianna
@Ola

Zobaczcie sami ile jest niedopilnowanych stanowisk na których ludzie siedzą i nic nie robią poza udawaniem. Są takie stanowiska, gdzie czas się zatrzymał. Ja muszę pracować i na mnie się patrzy,mierzy mi się czas,kręci ze mną filmy ale nie widzi się tych ,którzy niewiele wnoszą swoją osobą bo z pracą nie mają wiele wspólnego.Pracować na nierobów i (usunięte przez administratora) już mi się nie chce...

Flavio

Niestety wszystko co było dobre w Polonie dawno się skończyło.To już nie to co było.Ciężko się z tym pogodzić, że aż żal.Przychodząc tu parę lat temu to nie chciało się do domu wracać. Może nie było luksusów ale praca szła i ludzie byli względem siebie serdeczni teraz to jedno wielkie nie porozumienie...nawet w paczkach dla dzieci...i zobaczycie że za rok już nie będzie prawie nic. Ten Polon to już nie Polon...teraz to już tu nawet nie chce się przychodzić....a jak już jesteś to tylko czekasz aż minie te 8 godzin byle jak najszybciej do domu.To co teraz jest wymyślane i robione tam to jedna wielka komedio-dramat.

Eleonora
@Flavio

A co jest nie tak z paczkami świątecznymi dla dzieci?

to ja
@Eleonora

paczki to były przed pandemią,,, PACZKI a nie słoiki z dzemem i batoniki energetyczne,,

Eleonora
@to ja

To co było w paczkach sprzed pandemii?

@to ja

Te batoniki to dramat U nas do śmietnika wylądowały Nie wspomnę o dżemach nie wiadomo skąd

Arla
@Aga

Naprawdę jest się czym chwalić, że się wyrzuca jedzenie. Ludziom się juz chyba w głowach przewraca od dobrobytu. Po co w takim razie komentować zawartość paczek, które się dostało z funduszu SOCJALNEGO, jeśli można sobie pozwolić na wyrzucanie?

@Arla

Mnie zastanawia jak można wydawać fundusz socjalny na takie rzeczy Tym bardziej że to są słodycze dla dzieci Nie wyobrażam sobie dać takich batonów dziecku do zjedzenia

Arla
@Aga

A co jest w nich takiego strasznego, toksycznego, niejadalnego?

Nie nie jest źle
@Flavio

Nie jest źle ja sobie siedzę i nadal na legalu przeglądam strony internetowe w komputerze. Mogę robić w sieci co chcę i tracę na to sporo czasu za który mi płacą i to jest fenomen, a i jak muszę pracować to i w tel sobie coś poogladam albo zagram w grę. Póki nie wyłączą Internetu i nie zablokują przeglądarek Nie zginiemy ! - zawsze będzie okazja nic nie robić ale i niewiele za nic zarobić...

czy pracodawca zapewnia prywatnną opiekę medyczną?

Abc
@Zainteresowany

Nie. Żadnych dodatkowych profitów nie ma.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Stwosz

Parę słów o "fajnych koleżankach" jedna wary obciągary taki lachuciąg plastik totalny i zero mózgu i sponsoring na pełnej. Druga to "pełne uzębienie" z jazdami psychicznymi braciszek też pojechany jak cała rodzinka jak się okazuje ćpuków i chlejarzy Lapsiary totalne że aż żal !!!!! Jesteście śmieszne bo na innych gadacie,obgadujecie ale jak wam się coś przytrafi to nagle wielka krzywda i jaki ten świat okrutny i niesprawiedliwy.Sprawiacie swoją głupizną że wszyscy się z was śmieją :D ale jak to w cyrku i clowni muszą być by rozśmieszyć publiczność. Takim jak wy zakazałbym zabierania tlenu innym. Takich powinno się trzymać z dala od innych ludzi tych normalnych. Przykre że zatrudniacie takie patologie.

Wanda
@Stwosz

Aj, z tego co piszesz domyślam się, że atmosfera wśród pracowników w firmie nie jest za dobra? :P Ps. nie lepiej takie rzeczy załatwiać personalnie, a nie na forum? :-)

Grzegorz Łomacz
@Wanda

Atmosfera jest spoko. Po prostu kilka jednostek wprowadza zamęt i zajmuje się głupotami bo ma za nudne życie prywatne. Czasami muszą wylać żal i flustracje na forum internetowym bo tylko tu się tym ktoś zainteresuje ;)

Qba
@Grzegorz Łomacz

Atmosfeta spoko?żartujesz chyba albo jesteś lizypupcią jedno z dwóch. Ludzie na siebie donoszą i obgadują i ty uważasz to za spoko? Atmosfeta już dawno nie jest spoko.

RICKI TIKI
@Wanda

Właśnie dobrze ,że o takich rzeczach się pisze to może przestrzec tylko nowych pracowników od kogo najlepiej trzymać się z daleka.Bo tym "paniusiom" dobrze się wszystkich obgaduje, dobrze im z wszystkich szydzić,dobrze wyśmiewać się ze współpracowników,ale w sobie wad i żadnych ułomności nie widzą,zapominają jaki same brud pod paznokciami noszą i smród przeszłości ciągnie się za nimi.One innych widzą ale siebie nie.W innych widzą maleńki okruszek w sobie belki nie dostrzegają! Najgorsze jest to że takich "paniuś" jest więcej.Wysoko głowę noszą a tak naprawdę są nic nie warte.

On
@Stwosz

No dokładnie (usunięte przez administratora) na maksa, ale nie ma to jak partnera po sadach ciągać, a jak urlop w Grecji zapłacił wzięła L4 i poleciała wara, wszyscy widzieli zdjęcia na FB nawet te szybko usunięte. A później kierownik pyta czy chora była to śmiała się w twarz mu i ze tak. Brawo.

L4
@On

O kim mówisz ?

@On

A bo to ona pierwsza wzięła lewe L4 Daleko sięgać jak był lekarz w zakładzie i co niektórzy brali L4 żeby święta przygotować Prawda Pani jedna z liderek Wyszedł serniczek na święta

Krol
@Anna

Prawda! Biorą L4 na pieczenie serniczków, a jak chore -lezą do roboty i zarażają innych to jest dopiero głupizna.

Zosia
@Krol

A potem ci taki pajac napisze że chore przychodzą bo nie chcą premi stracić Żenada Pewnie te same które prędzej biorą L4 na pieczenie

@Zosia

Ale to poważnie aż tak skrajnie chore osoby przychodzą? Bo skoro faktycznie ktoś kogoś miałby zarażać to nie powinni ich przymusowo do domu oddelegować?

@Krol

Mnie też mój brygadzista zarazil covidem bo nie chciał iść na chorobowe bo mu premii stracić żal było. Przychodzil do pracy i zarazal bo jest pazerną na kasę (usunięte przez administratora)

Głowa w chmurach

Odeszłam z tego zakładu x temu ,z ciekawości zajrzałam tutaj żeby zobaczyć jak się sprawy mają i jestem zniesmaczona nie tylko pogorszyły się warunki panujące w firmie...pogorszyło się ludziom w głowach...Tyle jadu,tyle zawiści,mam wrażenie że pozjadali byście się gdyby była taka możliwość... Sranie do butów?! Podszywanie się pod kolegę?! Obrzydliwe komentarze do koleżanek i kolegów pełne wręcz zwyrodniałych podtekstów... Przykre. No ale cóż nie mój cyrk,nie moje małpy/żmije. Życzę wam abyście się tylko nie zatruli własnym jadem :)

@Głowa w chmurach

Nie pracujesz to znaczy że nie wiesz jak obecnie wygląda praca w Polonie Więc nawet nie dyskutuj A że lasce nastali do butów no wiesz tam jest więcej takich osób którym by się to przydało

Irena

To ja się chętnie dowiem szczegółów jednak odnośnie tej pracy tutaj skoro takie rzeczy się tu odbywają. Opowiesz konkrety w takim razie?

Głowa w chmurach

Dyskusja ? Nie ma z kim i nie ma o czym :D Uważasz że robienie do butów jest normalnym i cywilizowanym sposobem na załatwianie zarówno spraw fizjologicznych jak i tych o których można porozmawiać ? Teraz jestem rozbawiona,może trzeba pomyśleć o zakupie kuwet dla zakładu :D Wyraziłam swoją opinię,osoba popierająca takie metody rozwiązywania problemów musi mieć mentalność przedszkolaka z domieszką źle wychowanego kota i na pewno nie jest dobrą osoba do prowadzenia dyskusji powyżej tego poziomu. Grzecznie sugeruje dorosnąć ;*

XYZ

Zgadzam się z Tobą, a kolega też sobie na to zapracował. Za chęć do życia i miłość do ojczyzny nikt nikogo by tak nie traktował.

@XYZ

Ów kolega zapracował sobie zapewne tym że ma bogatsze życie niż ci ,którzy z tego powodu mają ból zwieracza :D Ale nie od dziś wiadomo że im się komuś lepiej powodzi tym ma więcej wrogów ;)

Gocha

Ile zarabia pracownik produkcji? Na ile zmian pracuje zakład? Dziękuję

Urszula
@Gocha

Sama szukam pracy. Wiesz może czy wymagają jakiegoś doświadczenia?

Xyz
@Urszula

Najlepiej mieć doświadczenie w pracy z elektroniką, lutowanie lub znajomosci :)

@Urszula

Jak szukasz pracy to omiń ten zakład szerokim łukiem chyba ze nie masz ambicji i chcesz najniższe pieniądze. Do tego traktowanie przez przełożonych z kultura na poziomie asfaltu.

Leks
@Urszula

Umiejętności elektroniczne są wymagane. Ale nie polecam zakładu,praca nie jest zła, ale atmosfera wśród pracowników, traktowanie przez kierownictwo...absolutne (usunięte przez administratora)... Pieniądze tragedia...system premiowania komedia i dramat w jednym.A pomysły kierownictwa....lepiej pozostawić bez komentarza...zaklad zamiast się rozwijać idzie na dno... Po za tym wchodzą dwie zmiany...nie wiadomo po co...jak samej pracy ledwo starcza na jedną zmianę .Dojazd z popołudniowej zmiany do domu tragedia...tylko jeden autobus...no chyba że jesteś zmotoryzowana. Nie polecam!

Jakiś
@Leks

Jak to nie ma pracy na druga zmianę, pełno tego stoi, zatrudnia ludzi to ruszy to na dobre, i dobrze, już przy zatrudnieniu było mówione o dwóch zmianach wiec po co te żale. Zmień prace! Premia nie pasuje wiec weź teraz czysta pensje a premie oddaj, obojętnie ile to wychodzi to cieszymy się ze jest, ludzie chorobowego nie biorą bo nie chcą tego stracić a ty marudzisz. Droga wolna, rynek otwarty. Biedna bez samochodu i czekasz na autobus och :)

Leks
@Jakiś

No widzę że niewygodny mój komentarz usunąłeś jednak i tak Ci to nic nie da- ludzie widzą co się dzieje i nikt nie jest (usunięte przez administratora) żeby stwierdzić jak jest.Jezeli dla Ciebie czujki i tylko czujki to ten nawał pracy to jesteś po prostu śmieszny.Rozejrzyj się i popatrz jak pozostałej pracy jest niewiele.Po za tym nikt nie jest (usunięte przez administratora) i potrafi porównać zeszły rok z tym ile wtedy schodziło produkcji a ile schodzi teraz...byly i nadgodziny i soboty...a teraz?Nie ominę też tego ile trzeba czekać na pracę.I nie jest też tajemnicą ile bubli na czujkach zrobiło ostatnio samo kierownictwo wprowadzając "nowe" zmiany więcej z tego (usunięte przez administratora) niż dobrodziejstw ciągniecie ten zakład na dno...z resztą jest porównanie jak było kiedyś jak jest teraz! A gdzie Ci ludzie co mają być zatrudnieni? Z tego co widzę tłumu przed bramą nie ma! Za to widać jak powoli zaczynają stąd ludzie uciekać...a jak już przychodzi nowy i słyszy pieniądze to odwraca się i wychodzi.Tak masz rację premia tu to rzeczywiście plus tylko to masz racje ratuje beznadziejne zarobki samej podstawy... Ale jeśli uważasz że poświęcenie chorych ludzi którzy boją się stracić te parę groszy to coś dobrego to jesteś skończonym idiotą .Rzeczywiscie chory pracownik to naprawdę coś wspaniałego tylko patrzeć jak za chwilę wykosi choroba pół zakładu.Marudzę na waszą beznadziejna głupotę i podejście do pracy i do ludzi...bo to dzięki takim jak Ty z fajnego niegdyś zakładu zrobiło się szambo.A jeśli chodzi o samochód...no cóż nie dość że analfabeta to jeszcze czytać ze zrozumieniem nie potrafisz...widzisz chodziło mi o to ze nie chodzi o czekaniu na autobus ale o to że z popołudniowej zmiany jest tylko jeden autobus 22:18...potem nie jedzie nic stoisz w lesie! Ale oczywiście (usunięte przez administratora) musiał przeinaczyć. Dla Twojej informacji jakoś tyle lat jeżdżę autobusem i żyję! I nie ominę też faktu jakiego gnojstwa dopuszcza się w tym zakladzie tworząc (usunięte przez administratora) regulamin zabierając ludziom tą groszową premie jak ktoś weźmie 11 dni urlopu...to się nadaje do inspekcji pracy lub nawet do sądu pracy! Szkoda wielka szkoda...kiedyś Polon istniał bez waszych (usunięte przez administratora) pomysłów i prosperował dobrze teraz to tylko żal patrzeć co z tego zostało.

Jak to mawiają uderz w stół ;) Tak cię to zabolało? Ciekawe dlaczego

Mnie nic nie zabolało Tylko stwierdzam że zakład idzie na dno Dzięki śmiesznym rządzącym Polon to poprostu dramat

Xxx

Dziwne tylko że nikt na to z wyżej rządzących nie reaguje...i nikt tego nie widzi że wybrali na kierownictwo totalne zero.

Co kolejna osoba odeszła Poszła po rozum do głowy i spierdzielila z tego dziadostwa

Bo jedni mogą a innych starszych pracowników przenosi się karnie na gorsze stanowiska bo nie wyrabiają bardzo wysokich w tej chwili norm . Jak się pracuje w Polon Alfa od ponadx30 lat to ma się teraz podziękowanie . Przypominam że każdy będzie kiedyś starszy p.Lider którą nic nie robi również i tekst majstra przyjdą inni to jest dopiero szacunek to chamstwo

True

Wszystko co zle piszą, Wszystkie złe oponie są jak najbardziej trafione i prawdziwe. Omijać szerokim łukiem ten zakład. Nie warto nawet próbować aby się przekonać. Uwierzcie, prawda jest taka ze jest źle. Nabral Polon korporacyjnego rozpędu i zatrzymać się nie chce.Szczerze to Polon w Brzydgoszczy jest jednym z gorszych pracodawców. Szukajcie czegoś w miarę normalnego.

Marzena
@True

Póki co widzę same narzekania ale żadnych przykładów.... coś więcej na temat samej pracy? wynagrodzenia? atmosfery?

Pi
@Marzena

Marzenko to nie jest portal , aby podawać przykłady wyciągać brudy na powierzchnię. To jest strona na której wyraża się opinie , a nie rozwiązuje własne pełne kompleksów intrygi i sprawy. Jeśli nie orientujesz się czym jest opinia to proszę zapytaj Google. Praca jest fajna, zakład pracy spoko naprawdę dobry pracodawca tylko Wy ludzie jesteście....To Wy sami tworzycie taką ,a nie inną atmosferę. Zajmij się proszę pracą i skup na obowiązkach. Być może z dobrobytu i z nudów troszkę Wam się po przewracalo ?

Eeee
@Pi

Chyba coś Ci się pomyliło...chyba nie o tym Polonie piszesz...kiedys to było fajnie ale nie teraz!nie z tymi rządzącymi ,kiedyś to była kadra...owszem co do samej pracy racja- jest spoko,ale cała reszta tragedia.

Tok
@Eeee

Nie no racja źle bardzo skoro przełożeni wymagają co za ludzie. Nie potrafisz się dostosować tylko pretensje , że się wymaga i oczekuje czegokolwiek od pracownika. Myśląc co było kiedyś a nie ma tego teraz to Ty kronikarzem powinieneś był zostać a nie zwyklym robolem. Jesteś by pracować czego nie rozumiesz. Myśląc Twoim rozumowaniem kiedyś to byly czasy każdy miał telefon stacjonarny na kablu nie co teraz każdy ma w kieszeni. Zrozum czasy się zmieniły, pora abyś też zmienił swój sposób rozumowania.Wnioskuje , że myślenia nie zmienisz- Ty nie myślisz !

Eeee
@Tok

Wymagać-a dopuszczać się wymuszeń ,szantażu.. czyli tzw.m...-inngu to dwie różne rzeczy. Poza tym istnieje coś takiego jak empatia.W ostatnim czasie im tego bardzo brakuje,mają tak wyprane mózgi przez te stanowiska że zatracają w sobie wizerunek dawnych "kolegów ",którzy tak jak my wszyscy byli zwykłymi robolami-zachowywali się tak samo jak my wszyscy!Jeśli tego nie widzisz i Ciebie pewne sprawy nie dotyczą...to oczywiście że będziesz ich bronić bo chcesz im tak dziobać żeby Cię wreszcie zauważyli Ty oczywiście nie widzisz żadnych problemów po prostu jesteś taki sam jak oni...prostak.A może wystarczy czasem założyć czyjeś buty postawić się w pewnych sytuacjach i odczuć to co oni robią na własnej du....e ,zamiast wygłaszać swoje idiotyczne "mądrosci".Jesli ktoś tu nie myśli to ewidentnie Ty,! bo właśnie tacy jak Ty,pozwalają na to żeby tacy ludzie jak oni jechali po innych jak chcą !Można pracować i wymagać z ludzkimi odruchami- a nie dopuszczać do pewnych sytuacji.To że kiedyś było inaczej i teraz jest inaczej tylko pokazuje jak od tamtych lat tacy jak oni i tacy jak Ty stali się bufonami zapatrzonymi w samych siebie i w swoje kabzy.Kiedys ludzie też pracowali...tez trzeba było wyrobić jakiś plan,ale byli przyjaciółmi. Dziś przez takich jak oni i takich jak Ty to się ludziom pracować nie chce w takich zakładach.Kasa to nie wszystko zapamiętaj to sobie i wbij w ten spaczony mózg.

Kev
@Eeee

Racja! Coraz więcej gnojstwa w tym zakladzie,coraz mniej życzliwego człowieka. Kasa i władza odbiła w dynie! Już sam zastępca zapomniał jak sam jarał faje z pracownikami i opieprzał się po pokojach! Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był. Większość tak robiła, a jakoś robota szła, nawet lepiej niż teraz i jakoś wszyscy byli dla siebie ludźmi .Znalazł się kolejny "ambitny " od lizana.

Pff
@Tok

Weź potężny rozbieg i walnij głową w ścianę ,może stalaki i klepki wrócą na miejsce!

Elo
@Pff

Jak dzieci... Pełne gęby jadu zza telefonu a może jeden, drugi i trzeci by sobie nastrzelali po ryjach... Tyle odwagi, a po kiblach baraszkować macie odwagę? Do czego to doszło, że łatwiej zrobić loda w kiblu niż powiedzieć prawdę w oczy...

Kinga
@Kev

Ten zastępca to zwykły prostak Pytanie kto takiego pajaca posadził na to stanowisko

@Kinga

Jak to kto...kierasek, któremu mamusia ogarnęła stanowisko.

@Kinga

Bo pracowała w kadrach I synusiowi załatwiła posade kierowniczka

Hanna
@Ho

Posadzili na stanowiska nieudaczników i tak to wygląda

Adrian He***k
@Elo

Coś o tym wiem, na pewno będziemy mieli możliwość sobie pobaraszkować z Beatą. W końcu w jednym zakładzie nic nie ginie, trzeba mieć z pracy trochę przyjemności

.ki
@Adrian He***k

Naiwny ktosiu co jak co ale Adi by tak nie napisał, chcąc go wpieprzyć w coś musisz wiedzieć że trochę Adiego znamy a on by się tak nie wyraził. Więc sorry ale ci nie poszło. Uuu nie fart. Poza tym skoro coś cię boli to idź mu to powiedz prosto w twarz a nie robisz smród za plecami. Szczyt chamstwa i buractwa. Tak jesteś zwykłym burakiem

Val
@Adrian He***k

A jednak nie ma już wątpliwości, że w tym zakladzie ludzie to (usunięte przez administratora) Jakim trzeba być wrednym i brzydkim paszkwilem żeby podawać się za kolegę z danych osobowych i pisać bzdury wyssane z palca! Buraczko bądź buraku...nie masz własnego życia i spraw?czy jesteś tak zazdrosna o dobre kontakty kolegi z koleżankami?A może po prostu Ty takich nie masz i naprawdę nie wiesz co zrobić z własnym życiem skoro (usunięte przez administratora)sie do innych! Albo jesteś tak brzydka czy brzydki że nikt nie zwraca już na Ciebie uwagi...moze warto zajrzeć w głab siebie i zapytać swojego brzydkiego "ja" dlaczego? Daj sobie luz i zgłoś się na leczenie psychiatryczne,może warto nad sobą trochę popracować?bo chyba upały ostro w dekiel przygrzaly! Ludzie co was obchodzą kto z kim i gdzie zajmijcie się robotą w końcu po to tam przychodzicie. A skoro ktos z sobą fajnie żyje to co to Cię obchodzi...moze naprawdę zapytaj siebie czemu Ty pustaku/pustaczko nie masz z ludźmi takich kontaktów. Żal mi Ciebie bo tylko pokazałaś/łeś jak bardzo Ci żal (usunięte przez administratora) ściska.Adi olej to!!! Ludzie to mendy....szczegolnie w tym zakladzie.

Janet
@Adrian He***k

No pewnie zabawa w pracy to rzecz święta ???? Następnym razem bądźcie ciszej ????

***** *******
@Adrian He***k

Wśród pracy w ciszy jęk się rozchodzi, patrzcie Brygado zdrajca przychodzi. Czym prędzej się wybierajcie, do piwnicy pospieszajcie szukać Pacana.

Sz
@***** *******

Buahahaha

Polon
@Adrian He***k

Może bardziej się przyjrzyjdzie nowej parze roku. Pan Boczek i panienka bez zebów z kontroli. To jest dopiero hicior. Może wreszcie Boczek zadupczysz bo już czas najwyższy ale gustu nie zazdroszczę ale jak się nie ma co się lubi to się lubi nawet takie coś i co jak co duzo miejsca w buzi :D

Milo
@Polon

Doskonała para grubas i żuluwa Pasują do siebie. Każda potwora znajdzie swego amatora nawet taka bezzębna patologia. Ale co się dziwić jak nawet picie w pracy potrafi połączyć. A panienka jest znana z tego że daje temu co się nawinie. A jak jajka swędzą to trza korzystać wór na łeb i jazda no chyba że to miłość buachacha Bierz grubasku może to twoja jedyna szansa Patola alfa. Burdel w czystej postaci.

Pacan
@Val

Wziąłby sie za robote bo jedyne co potrafi to siać kłastwa o innych współpracownikach. Chyba mu sie wydaje że z tą nastolatką haha Pana Boga za nogi chwycił bo mu ego podskoczyło. Bezczelny do swoich pracowników. Nie nadaje sie na to miejsce! Gdzie kierownictwo ma oczy?! Nadaje sie najwyżej do czyszczenia pojemników

Adrian He***k
@Adrian He***k

Lubię mamuśki, a Beata to najlepszy MILF. Kochamy się codziennie po krzakach, żeby jej dzieciak nie widział, choć toalety w Polonie też są przytulne. Dagmara, czekam na ciebie mój aniele :*

Biedronka

Ja też

Zenek
@Adrian He***k

Ty co to piszesz te bzdury to chyba Ci żal... Chyba Tobą się nikt nie interesuje bo jesteś brzydki pasztet...i zazdroscisz innym dobrego kontaktu...a nawet jak coś jest między nimi to co Cię to obchodzi weź zajmij się sobą masz chyba bardzo nudne życie że zajmujesz się wypisywaniem tych dyrdymałów...żal mi Ciebie. Co za zazdrość w tym psychicznym zakładzie zazdroscisz też znajdź se chłopa bo widać że bez bol....a dostajesz pier....zal po prostu żal.

X

Odezwała się ćpunka i alkoholiczka wytykająca błedy innym spójrz na siebie i swoją matke co wydała na świat a potem pokazuj palcem na innych.trochę pokory dziewczyno ale ty przecież nie znasz tego słowa jak wiele innych.co mzk tak boli że trzeba się wpieprzac w samochody innych ludzi? Zrób se prawo jazdy i problem zniknie ale no tak..lepiej wydać na chlańsko i ćpańsko :D

Dpd

Ty się lepiej nie odzywaj bo ścierą do po podłogi to akurat jestes ty zakała polonu.

Pan
@X

Też to widziałem jak obie żebrały o podwózke na parkingu xD żenujace

Neutral

Ten zakład to zło.Tam tylko garstka ludzi jest normalna,reszta na czele z rządzącymi przesiąkła fałszem, kłamstwem ,obłudą i zawiścią. Występuje tam ukryty świetnie prowadzony (usunięte przez administratora) kto jest inteligentny na tyle to zobaczy...kto nie...będzie się temu podawał .Do potencjalnych zainteresowanych -chcesz mieć zdrowe nerwy omijaj szerokim łukiem.

Ssssss
@Neutral

To wszystko prawda! Ciekawe dlaczego słowo na "M" jest bezczelnie usuwane??,bo jest niewygodne?to może należy zastąpić je innymi słowami jak szantaż,wymuszanie,obmawianie ,itp. Dodam tylko że takie ekscesy występują nie tylko na hali montażowej, ale i na hali mechanicznej gdzie swoją pieczę prowadzi tam nie za bardzo miła brygadzistka ,której też władza totalnie odbiła.Kto wybrał tę babę na tą funkcję, to chyba też był niespełna rozumu.Nie dość że nic jako brygadzistka nie ogarnia to jeszcze wyżywa się na nowych pracownikach.Ci ludzie tam uważam "rządzący,zanim zaczną pracę z ludźmi to powinni być po kolei przebadani psychiatrycznie ,bo kompletnie nie nadają się ani do pracy tam...a już tymbardziej do ludzi.Nie polecam tego zakładu.

Roman
@Ssssss

No tak to już jest jak się bierze gamonice na brygadzistki????

Damian
@Ssssss

Bo to jest zwykła prostaczka Nie radzi sobie ze swoją funkcją (usunięte przez administratora)potrafi to musi gdzieś odreagować I wtedy wyżywa się na innych Tylko z taką mendą to się robi porządek

Boguś
@Ssssss

Skoro nic nie ogarnia jako brygadzistka to pytanie czym i podkreślam czym zasłużyła na takie stanowisko Odpowiedź sobie dopisz

Andzia
@Boguś

Jeżeli chodzi o Panią B to o niej już krążą legendy w tym zakladzie

@Boguś

Od tylka strony :)

@Ssssss

Takie sytuacje zgłasza się przełożonym a nie wypisuje tutaj Jeżeli widzisz że brygadzista jeździ po ludziach nie wolno przechodzić obojętnie Zgłoś przełożonym a jeżeli nie reaguje jest Inspekcja Pracy

Biden
@Halina

Haha im to pasuję. Oni właśnie takie osoby wybierają. Czym większa świnia tym bardziej się nadaje

@Ssssss

Jeżeli osobo widziałaś taką sytuację i nic w tym temacie nie zrobiłaś to jesteś tak samo winna jak i osoba która wyżywa się na pracowniku A pamiętaj jak by wpadła Inspekcja pracy do zakładu to i kierownik po D by dostał Bo pracodawca nie lubi jak mu inspekcja pracy wchodzi do zakładu A każdy pracownik ma prawo iść do pracy ze spokojem a nie z bólem żołądka kto dziś się na mnie wyżyje Kierownik zastępca czy brygadzista

A tak na koniec Państwowa Inspekcja Pracy plac Piastowski 4 A

@Biden

Każdy nowy pracownik ma prawo czegoś nie umieć czy nie wiedzieć A brygadzista jest od tego żeby mu pomóc Taki brygadzista czy kierownik też był tu kiedyś nowy i uczył się wszystkiego Tylko czy ktoś mu robił pod górkę Nie sądze Bo starzy pracownicy Polonu to byli normalni ludzie Których teraz została garstka

@Biden

Ale miejmy nadzieję że Pan Kierownik przeczytał co się dzieje z jego załogą jak jest traktowana A to on jest odpowiedzialny za bezpieczną i normalną pracę swojej załogi Wierzę że zrobi porządek i ludzie zaczną być normalnie traktowani A nowi przestaną się bać odezwać

Ssssss
@Biden

Zgadzam się z tą opinią.Tutaj nie ma ludzkiego podejścia ani zrozumienia....jest tylko MUSISZ...jesli chcesz zachować pracę.Jesli kierujecie swoje kroki do tego zakładu polecam zawrócić i szukać czegoś gdzie liczy się zwykły pracownik.

Korki
@Halina

Jakim przełożonym...??Przecież oni wszyscy są siebie warci...jeden łeb jedna szyja...inspekcja?-zapytaj ludzi czy będą chcieli być w sprawie jako świadkowie.Jesli znajdziesz takich to można działać. Powodzenia.

@Korki

Można inaczej to zrobić i nie będziesz potrzebował świadków Chociaż z drugiej strony w niejednym zakładzie byli tacy cwaniacy a potem z wielkim hukiem lecieli za drzwi z kopem na dowodzenia To jest wszystko do czasu

Korki
@Halina

Obyś miała rację....i los im się odwdzięczył.

XYZ
@Ssssss

Są osoby które tylko czekają aż wybuchnie afera i wypowiedzą się na temat zachowania brygadzistki

@Ssssss

Jak tam ? Brygadzistka uspokoiła się czy gorąco koło tyłka się zrobiło Wiesz Inspekcja Pracy w tych czasach jest za pracownikami

Syla
@Ssssss

Niech jakiś zakładowy Amant zajmie się nią Będzie w niebo wzięta I nie będzie miała czasu jeździć po nowych pracownikach

Tamara
@Ssssss

No proszę znowu komuś się naraziła Chyba wyjątkowo to lubi

Zeus
@Ssssss

No nie potępiaj tej kobiety Kiedyś była adorowana przez kolegów w pracy nazwijmy to tak A teraz wszystko się pokończyło wiec musi gdzieś odreagować

Krzysztof
@Roman

Co z nimi jest nie tak? Weź coś więcej powiedz

Kolezanka
@Ssssss

Przecież ona nie potrafi zwykłych zakupów zrobić angażuje do tego kolegów z pracy więc jak ona może ludźmi rządzić (usunięte przez administratora)

Jain
@Neutral

Sama prawda

Cześć Piszę bo to co czytam to normal opini o pracodawcach tam gdzie pracujemy jest żle to pytam po co tu jesteś idż chonorowo szukaj lepszej pracy a nie wypisuj żali to portal na informacje o firmie dla pytających.Sprawdż jak jest gdzie indziej.

Marek Mostowiak
@Piotr

Dobra Krzychu kup sobie słownik bo sie zdekonspirowałeś

@Marek Mostowiak

Polon na pewno dumny z zastępcy kierownika analfabety. To chyba świadczy o wszystkim jakie osoby są na kierowniczych stanowiskach. Tragedia

Dla Piotra analfabety
@Piotr

Honor pisze się przez samo H . Udajesz mądrego, a błędy ortograficzne popelniasz. Sugeruje literaturę słownika ortograficznego języka polskiego.

Krzysztof
@Dla Piotra analfabety

Pomijając kwestię ortografii, to może jednak napiszesz też coś o samej pracy? Co sądzisz o tej firmie?

The best
@Krzysztof

Praca jest świetna. Obowiązki są do wypełnienia bez najmniejszych trudności przez niemal każdego.Przełożeni są bardzo kompetentni,a swoją serdecznością i życzliwością z uśmiechem na twarzy zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem. Zakład jest naprawdę jednym z niewielu w mieście, gdzie rękawów nie ubrudzisz i rączek nie naderwiesz. Polecam każdemu, kto tylko jest zainteresowany. Atmosferę tworzą sami pracownicy czyli ludzie. Niezależnie od tego co przeczytasz i usłyszysz to Ci, którzy już tam są ją tworzą. Nie pracujesz z szefostwem tylko z ludźmi, których jak to bywa nie zawsze można nazwać ludźmi. Polon to marka, której byle kto swoim narzekaniem nie zmieni. Zawsze narzekać będą Ci, którzy mają najwięcej do powiedzenia. Najwięcej do powiedzenia mają Ci , którzy najmniej znaczą i mądrego nic nie wnoszą. Zachęcam i Zapraszam . Przekonaj się sam i sam kieruj się przekonaniem i własnym zdaniem. Nie wszyscy jesteśmy jak owieczka Dolly

Hłe
@The best

Czy cię doszczętnie poyebczyło? To się wazelina nazywa. Już tyłki wszystkim wylizałeś/łaś? Ile ci zapłacili za ten komentarz bo czytam i nie wierzę. Śmiszny jesteś człowieczku serio aż mi cię żal Klapeczki się nosi na nogach nie na oczkach wiesz? Poczytaj wcześniejsze komenty i popracuj dłużej a zobaczymy wtedy. Strasznie ci współczuję i tylko tyle mogę. Baranów ciąg dalszy

olo

to tylko sie nadaje do (usunięte przez administratora) sam prezes byly pies ktory chadlowal autami wyp z wawy do bydzi zeby ferment , dostal posae prezesa. ja procwalem na polonie 3 lata i wiem wszysko.

Odp
@olo

Prawda. Zamieciony pod dywanik i postawiony na stanowisko prezesa by afera nie wyszła na jaw.

Lolek

Święta prawda!co do dyrektora i jego kierownika i zastępcy!!! Mają ludzi za nic!!! Kompletnie! Nie rozumiem co ten dyrektor jeszcze robi w tym zakladzie?przecież dawno jest na emeryturze on powinien na działce siedzieć i kotlety smażyć a nie zajmować się firmą! Ja mam nadzieję że pewnego dnia spotka całą trójkę sprawiedliwość i karma wróci do nich podwójnie! Odradzam pracy w tej firmie.Tam robi się niewolnictwo.

Cześć Kolego no źle cie nazwałem słuchaj szujo ty mi nic nie pomogłeś kto chce pracować sam da sobie radę a ty wielkie problemy dzięki temu zakładowi odbierasz premie za przepracowane lata a pamiętaj do pracy przychofdzidz na 8 godzin i rypirsz na pewno nie za nie bo ja tak mam 8 godzin a Twoje określenia wyglądu i wady choroby to brak kultury NAPRAWDĘ MYŚLAŁEM ŻE PRACUJE Z KLASA LUDZI ALE SIĘ MYLIŁEM PROSZĘ ZASTANÓW SIĘ NAD TYM CO ROBISZ JESTEŚ MŁODY I DASZ TO NAPRAWIC. POZDRAWIAM. BARAN PIOTR

@Piotr

Chłopie Ty powinneś do podstawówki trafić na nowo,a nie na "zastępcę kierownika"...o losie,kto był tak głupi,że wybrał Cię na to stanowisko??!!! Polecam zaopatrzyć się w słownik języka polskiego i pouczyć się ortografii,interpunkcji i naucz się chłopie składać poprawnie zdania bo się ośmieszasz w tym momencie.Zapraszam na nowo do szkoły podstawowej.

Cześć Zapominałem ty się chwalisz 5 miesięczna praca i co chcesz być brygadzistą czy liderem to czemu słyszę słowa ANIA a ten produkt co to jest i gdzie on jest pamiętaj to jest prawda a ja jako BARAN NIE BĘDĘ POD JAGNIECIEM PIOTR

@Piotr

Tu już szkoda tego barana, bardziej to już podchodzi pod osła. Krzychu podaj się do dymisji bo się kompromitujesz i ośmieszasz.

Wiolonczelistka

Polubiłam Cię Tomku :) Szkoda że się na Tobie wcześniej nie poznali bo z tego co piszesz to byłaby z Ciebie fantastyczna osoba zarządzająca a do tego super planista zaopatrzeniowiec, pewnie jeszcze jakieś talenty by się znalazło. Teraz tak bardziej na poważnie ;) Pajac z Ciebie i czym dłużej wylewasz tu swoje frustracje i nie spełnione ambicje tym bardziej to potwierdzasz. Szkoda też że legitymujesz się hipokryzją, przypominam iż to właśnie Ty cisnąłeś za plecami ze starszych pracowników i twierdziłeś że powinni tych ui pozwalniać a później z bananem na twarzy z nimi rozmawiałeś. Jesteś strasznie toksyczną osobą co potwierdza Twoja reakcja na każdą krytyczną uwagę w Twoim kierunku. Nie potrafisz przyjąć odmowy i krytyki na klatę tylko od razu reagujesz agresją jak dzieci w gimnazjum. Tak tak wiem dasz mi radę, potwierdzam ale walenie kogoś w ryj to jedyne co możesz dać od siebie. Przemyśl swoje zachowanie bo się chyba obwodziki od ciągnięcia wózeczka przegrzały.

@wolonczelistka Ups...

A może baby im trzeba dawno bobra nie widzieli to spermuszka bije na dyńke. No to kierownicy MISIAKI lejce w dłoń i jechana na ręcznym. Spuścicie z krzyża to wam się lepiej zrobi i nie będziecie mieć tak pokichanych pomysłow. Bo trochę władzy i odwala. Pisiory !!!

PIOYR

Cześć Ja nie BARANEM a to TY uważasz się za najlepszego produkjnego TRYKA

@PIOYR

Totalny analfabetyzm.

Hahaha
@PIOYR

Podstawówki przyjmują teraz ukraińskie dzieci,żeby uczyły się języka polskiego...polecam się zapisać i puczyć.

Bimbamnom

Oh cudowna święta trójca...łysek, piesek łyska i kolejny łysek (nie liczyczymy emeryta...czas na urlop nad morzem, przyzwyczajać do piasku) To ekipa żenująca, nie umiejąca zarządzać zakładem a co dopiero ludźmi !!!! Żal mi Was bo dorowadzacie ten zakład z taką tradycją do ruiny brawo !!!! Nie ma poszanowania pracownika i jego pracy, nie ma żadnego zrozumienia. Jak się nie podporządkujesz czy prędzej czy później i tak cię ustrzelą. Dramat !!!!! Gorzej niż źle !!!!! Dążenie do celu po trupach, niestety po trupach ludzi.

Wow
@Bimbamnom

Trafione w punkt!....myślę że ich zachowania są spowodowane niskim poczuciem własnej wartości.Dostali kierownictwo więc chcą być wyżsi i zablysnąć niestety światła sławy nie świecą tak jak powinny i chyba potrzebna będzie latarka. Zrobili sobie z ludzi tarcze...ale to tylko świadczy o nich samych.Kierowniku...,:zastępco...żal mi Was!

Wow

Niestety to prawda,jak nie trzymasz im palca wiadomo gdzie to jesteś tym złym,ich dewizą tam to ,szantaż,durne upomnienia i głupie teksty.Kto ich w ogóle wybrał??na jakiej podstawie?Ta firma była kiedyś taka fajna przychodziło się z chęcią...a teraz wstajesz do tej pracy i żygać Ci się chce.Taka właśnie stworzyli atmosferę. Szkoda bo praca fajna...ale kierownictwo niestety porażka.

Tak
@Wow

Mało powiedziane porażka. Nie liczy się praca którą wykonujesz to nie ma żadnego znaczenia nie zostaniesz doceniony. Liczy się to że jeśli znasz swoje prawa to jesteś do odstrzału bo jesteś niewygodny. Nie masz żadnych praw jako pracownik ŻADNYCH !!!! Dwóch łysych i pies brawo byle tak dalej to sami będziecie zapindalać zobaczymy jak ogarnięcie temat a że bystrością nie błyszczycie to życzę powodzenia.

zmieszany

obiecują większą kasę, a przy przedłużeniu umowy i tak minimalna krajowa. starałem się bardzo, widocznie zbyt mało jak na te realia

Pan bo

Czemu niewygodne opinie są w bezczelny sposób usuwane?

Hej

Niestety...źle się dzieje. 1. Brygadzista "białych" dba tylko o własny interes, nie pomaga swoim pracownikom a wręcz utrudnia, zdecydowanie poprzedni brygadzista był lepszy Jako jedyna brygada nie raportuje, ciekawe czemu? Niestety stał się również (usunięte przez administratora) 2. Jedne osoby mają zakazy i nakazy, inni za to są z tego zwolneni choćby dlatego, że tatuś owej pani niegdyś pracował z obecnym dyrektorem. Pani o której mowa może stać i rozmawiać z kolegą pare razy dziennie w nie ograniczonym czasie. 3. Kamery, które mają służyć do ewentualnego wypadku na hali bądź kradzieży nagle stały się po to aby inwigilować co jest nie zgodne. 4. Wymagania czasu pracy oraz norm gdzie prawda jest taka że brakuje podzespołów, podstawowych części, pakietów jest nierealne. Serio nikt tego nie widzi?? To jest zwyczajna kpina !!!

BH
@Hej

ad. 3 - pracodawca ma pełne prawo monitorowania realizacji zadań przez swoich pracowników, poprzez wykorzystywanie dostępnych technik i narzędzi (polecam zapoznanie się z przepisami w tym zakresie)

Obserator
@Hej

Wszystko wszystkim byradzista jest ok. Ale jest ktoś co uważa jest lepszy.

@Hej

Piszesz o Arnoldzie Boczku ? Masz rację taki jest, nie nadaje się na to stanowisko. Brak kompetencji oraz wielka stronniczość. Nie jest sprawiedliwy, z uporem maniaka ma zasłonięte oczy by nie widzieć jak jego brygada kantuje na pracy i najzwyczajniej leci w ..... Jako brygadzista nie potrafi wyciągnąć z ludzi nawet najmniejszej wydajności, nie dba o dobro Polonu lecz dba prywatne układy. Należy odebrać mu to stanowisko ponieważ kompletnie nie jest przygotowany zarówno pod względem merytorycznym ani psychicznym. Nie sprawdza się tak jak poprzedni... Nikt tego nie widzi ?

Ka
@Ho

Dobro polonu :D bo ...ebne :D a ty widzisz że nie ma pracy? I sami sobie musimy radzić. Nie no gratuluję. Każdy widzi to co chce. A ty co robisz dla "dobra polonu"? Wypruwaj sobie żyły dalej na pewno ci podziękują Wdzięczność polonu to ważna rzecz :D

fsdfdsfs

Ile płacą?

Worker

Jak tam regulacje płacowe? Już ustalone ile skapnie z Pańskiego stołu pracownikom? W końcu firma wyrabia po kilkadziesiąt milionów czystego zysku od kilku lat (ostatni może byl rekordowy?) i wszystko idzie do podziału „dla udziałowców” - wszystko jest publicznie dostępne na stronie KRS - mało kto czyta sprawozdania.

@Worker

Nie wierzę!!! Tyle milionów zarobili a pracownikom „pseudo podwyżki”?! Zero szacunku dla naszej pracy - wstyd!

Barbara
@Ona

Ile tej podwyżki skapnęło? Pamiętaj, że wielu nie miało z nowym rokiem żadnej, więc jeśli choć trochę dali, to zawsze coś.

ONA
@Barbara

Patrząc na te ceny i koszty życia to te 200 brutto nijak ma się do tego ile jest to warte Patrzą tylko na swoją kabzę a nie na ludzi! Plyją nam w twarz a ludzie się cieszą że deszcz pada

Ten
@ONA

Sprawedliwoźci to tu niema

Wesolutka
@Ten

Nie ma i nie będzie - do czasu aż się PIP tym nie zajmnie!!!! Pora zgłosić to dyskryminowanie pracowników - wszystkim równo powinni dawać a nie że jedni nic a inni 20%

Prezes
@Wesolutka

W Polonie zarabia sie mało konkurencja płaci duzo lepiej paradoksalnie ludzie masowo nie składają wypowiedzeń wiec góra dalej płaci najmniej proste

pieczarka
@Wesolutka

A dlaczego po równo? Jeśli pracodawca wyżej ocenia pracę i zaangażowanie danego pracownika, to dlaczego ma nie dostać więcej? Widać, że nasza władza w kraju przyzwyczaiła ludzi, zgodnie z zasadą, że czy się stoi czy się leży, 2000 się należy.

Wieczny
@Prezes

Można wiedzieć jaka konkurencja .

Pi
@pieczarka

Jak Wam źle to droga jest prosta : Składasz wypowiedzenie i odchodzisz nic więcej nie musisz ani narzekać ani zniechęcać. Naprawdę droga jest wolna. Możesz jedna z drugim dokonać dalszego rozwoju swojej osoby poza strukturami Polonu. Naprawdę nie musisz pracować na siłę jeśli coś Ci nie pasuje zmień pracodawcę. Jeśli nie chcesz odejść to idź do lekarza bo od dawna potrzebujesz pomocy...

Zostaw merytoryczną opinię o Polon-Alfa S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polon-Alfa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polon-Alfa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polon-Alfa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polon-Alfa S.A.?

Kandydaci do pracy w Polon-Alfa S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polon-Alfa S.A.