Opinie o Polon-Alfa S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polon-Alfa S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polon-Alfa S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polon-Alfa S.A. w Bydgoszcz

Cbb

Jeżeli pracujesz dobrze ale na kilka dni poważnie zachorujesz np na zapalenie oskrzeli lub będziesz zmuszony zaopiekować się chorym dzieckiem to Pan kierownik Ł. I tak Cię zwolni bo zbyt wiele czasu poświęcasz na wyzdrowienie a masz pracować. Nie potrafią docenić pracownika. Zdecydowanie nie polecam tej firmy.

Jaś45
@Cbb

w punkt, niestety kadra w tej firmie to totalny dramat

Jedna wielka masakra!

Zatrudniaja po jednej osobie, obserwuja caly czas , albo sie komuś spodobasz albo nie w brygadzie, tu jest tak ze patrza glownie na umiejetnosci manualne na efektywnosc polaczona z jakoscia. Nic za darmo.nie ma , co niektorzy ciagle piszecie o premiach! Najpierw pokaz co umiesz i 0 bledow! Tu szukaja skrupulatnych pracownikow!

Nie wiem czemu piszecie o jakimś urzędowaniu albo jego zakończeniu, ale czy możecie przy tym ustosunkować się do warunków pracy specjalisty ds. inwestycji? Ta wystawiona do internetu oferta mnie interesuje. z opisu wynika, że wielu kandydatów poszukują. Ze względu na rozwój? nowy zespół się kompletuje? Opowiecie o tej pracy?

Edzia

Daj sobie spokój z tym zakładem Tam jest dramat zarobki śmieszne atmosfera pracy do (usunięte przez administratora) Każdy normalny ucieka z tego zakładu

XL
@Edzia

Biura to fajne zespoly. Ludzie sympatyczni. Ktos kto pisze o zakladzie, chyba nie wie o Wroclawiu.

Pracownik the best

Pomóżcie Proszę, chcę zatrudnić się w Waszej firmie i poszukuje konkretnie plusow i minusów na temat pracodawcy , przełożonych kierowników, liderów czy brygadzistow. Pomocna będzie opinia o atmosferze i relacjach między pracownikami. Jak traktowani są nowi pracownicy oraz czy istnieją układy i ukladziki głównie chodzi mi o staruchach co pracują tam całe życie... będę wdzięczny bp zmiana pracy to niełatwy krok. Zmienić chcę bo wprowadzili u mnie brygady a w Polonie jak w szkole o 14 do domu. Też bym tak chcial. Polecicie ? Czy warto próbować ? Mam szansę się zaklimatyzować ? Nie obchodzi mnie nepotyzm tylko atmosfera i ludzie zarówno swierza i mloda kadra oraz ludzie co pracują tam cały czas. Jak relacje z nimi jak kierownictwo ?? Dziękuję Wam , to od Waszych wpisów będzie zależało czy się spotkamy więc proszę o konkretne wypowiedzi a nie małorzeczowy bełkot

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Nelka

Widziałam kilka wzmianek po wpisach na temat brygadzistów, udało mi się nawet odszukać taką ofertę sprzed roku. i właśnie teraz się zastanawiam czy to były ostatnie nabory na taką funkcję? I jak kwestia awansu na to stanowisko teraz wygląda? jest on w zasadzie możliwy? Ciekawi mnie na ile zakres obowiązków zaczyna się faktycznie wtedy różnic. Ile się zarabia?

Olek
@Nelka

Stanowisko na brygadzistę masz tylko po znajomościach, albo mamusia tam pracuje i ci załatwi albo kolesiostwo, ale tak na marginesie jednego mogliby wyrzucić na zbity (usunięte przez administratora) brygadzista granatowych taki jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba, nic innego nie robi jak tylko chodzi po hali i gra w grę nie wiem może pokemony zbiera, stoi przy koleżkach na pierdołach albo w drzwiach sprawdza pogodę. Mamusia robotę załatwiła okej ale wykaż się z pracą bo o podwyżce marudzisz, tylko szczerze za co? A kierownik tego nie widzi? Okulary za słabe?

Natalia
@Olek

Stanowiska po znajomościach i potem takie ułomy siedzą na tych stanowiskach jak to jest teraz w Polonie Albo nieroby albo śmierdzące lenie albo głąby które nic nie potrafią

Gloria
@Olek

A spójrz na liderów To samo robią Pani B jeździła po pracownikach gdzie sama rąk sobie nie wyrywała Następna Aneta donosiła na pracowników przez co mieli premię zabierana podczas gdzie ona na telefonie siedziała zamiast do roboty zabrać się A później jak była zmiana kierownika to ostaną była Do ciebie też karma wróci liderki od siedmiu boleści

Witam, a co z przyjmowaniem młodszych specjalistów? Ostatnimi czasy widzę, że ktoś podobnie zainteresował się pracą przy utrzymaniu systemów IT, taka tez oferta widnieje w internecie, lecz dla osoby z doświadczeniem. Co natomiast dla ludzi bez niego? Czy staże będą teraz na wiosnę przewidywane?

Żenada

Witam. Chce się wypowiedzieć w sprawie odbierania premii za tzw.efektywnosc .I tu kieruje to nie tylko do samego kierownictwa ale również do Pana Prezesa.Proponuję usiąść na cały dzień na produkcji wykazać się swoją własną efektywnością po czym niech Panie z telefonami nakręca wam filmik ,który ma zero odwzorowania do całodniowego przebiegu czasu pracy i samemu sobie uczknąć z premii.Bo to co robicie to jest żenua!!!!I Oczywiscie wiem że ogólnie macie to tam gdzie jest zazwyczaj ciemno.Ale jeśli wspomoże was ta nasza premia to kupcie sobie za nią kawę czy herbatę.To nie my powinniśmy się wstydzić tylko Wy z tego co robicie! Nam nie ujmujecie tylko sobie sami wystawianie opinie.Zenada..Ludzie cokolwiek nie będziecie robić to i tak wam zabiorą więc nie warto się przejmować ani starać.

Leniwy
@Żenada

Kombinowanie z premia poprzez nieobiektywne ocenianie pracownika myślę że skutek będzie odwrotny ludzie zrezygnują z premii efektywności a że większość ma najniższą i jest tylko że względu na te premie to już wszystko wiecie pozdrawiam zarząd

.....
@Leniwy

Dlatego nie warto się przejmować,po co denerwować się na własnym zdrowiu za czyjeś chamstwo i głupotę. Przecież to wszystko co robią te głupie filmy ten cały cyrk miało na celu nas pozbawiać tej premi teraz jest tego największy dowód! Niech sobie wsadza w buty te premie,może będą wyżsi.Ja tam wychodzę z założenia,że jak nie ta praca to będzie inna może nawet lepsza i docenią nas gdzie indziej.Wiekszosc siedzi tu ze względu na 1 zmianę, ale uwierzcie są firmy gdzie jest też 1 zmiana, a pracodawca potrafi docenić swoich pracowników i wcale mu nie potrzebne żadne głupie filmy do tego. Pozdrawiam Was i zapraszam do przemyśleń.Wielu stąd odeszło i uwierzcie nie płaczą z tego powodu.Mysle że patrząc na to co oni robią wręcz da wam to kopa żeby szukać pracodawcy,który was doceni nie poprzez takie dziadostwo i słupki w kompie...ale doceni jako ludzi którzy naprawdę się starają.Polon już dawno utracił swą świetność i to już nie wróci.

Pracowni

Jest niedopuszczalne by jeden pracownik uderzył drugiego w miejscu pracy w obecności kierownika.Czy P.. dyrektor wie o tym incydencie. Pracownik znęca się fizycznie nad innym pracownikiem kierownik to dno bez serca i honoru

Pani tlc

Masz rację coś w tym jest, niby jeden zakład ale kilka różnych zasad. Nas z tej strony ganiają za wszystko, jak pdejdziesz do innego stołu to Wielka zbrodnia. Palić nie możemy nawet w przerwę śniadaniową a z drugiej strony tego samego zakladu chodzą palić po kątach i (usunięte przez administratora). Kierownik wie kto ale nie goni za to. Ile czasu dziennie ile tygodniowo ile miesięcznie tracą na nielegalne palenie i im to uchodzi. Mnie od tego siedzenia tylek się spłaszczyl a też bym zapalić chciała chociażby w przerwę w połowie pracy...

Aleksandra

@Pracodawca dokładnie, my go znamy (usunięte przez administratora). Brakuje dobrego zarządcy tego wydziału,obecny udaje że dowodzi ludzmi,gdyż to ludzie rządzą nim. Od osoby na stanowisku kierowniczym żądamy, aby też wymagano i rozliczano ze swoich obowiązków. Dla przykładu na palcach jednej ręki można policzyć osoby,które nie naruszają przepisów BHP i śniadaniowe posiłki konsumują w miejscu do tego przeznaczonym czyli na zakładowej stołówce. Kierownik niejednokrotnie przychodzi na wydział i nie ma umiejętności by zwrócić uwagę i nakłonić swoich pracowników do przestrzegania podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Niektórzy ani jednego śniadania nie zjedli na nowej stołówce .Czy to jest w porządku. Może przydała by się się większa kontrola. Nas brygadzistka goni i to nawet az za bardzo, ale to już osobny temat

@Aleksandra

Czas najwyższy zgłosić to wyżej niż kierownik Nie dopuszczalnym jest podnoszenie ręki na pracownika Marcinie kierowniku jak ty na to możesz pozwolić Przecież ty odpowiadasz za bezpieczeństwo i higienę pracy pracowników

Edyta
@Aleksandra

Chłopie zostałeś uderzony w pracy zgłoś to do dyrekcji następnie do Inspekcji Pracy I powiedzmy otwarcie Kierownik czyli Marcin na to pozwolił zamiatając temat pod dywan gdzie w tym momencie agresor nie poniósł żadnych konsekwencji

Nie takie gwiazdy spadały

@Pracodawca Dyrekcja została poinformowana , czekamy na pierwszy konkretny ruch i na pociągnięcie do odpowiedzialności. Nie może pójść w świat opinia, że w Polonie biją. Nikt nie będzie chciał pracować w firmie, w której można oberwać po twarzy i w dodatku bez wyciągnięcia najmniejszych konsekwencji.

Dorota
@Nie takie gwiazdy spadały

Jeżeli taka sytuacja miała miejsce to dlaczego dopiero teraz została zgłoszona do Dyrekcji a nie prędzej zanim wszystko tutaj wypłynęło Dlaczego poszkodowany tego nie zgłosił Może się bał Temat dla Uwagi jak nic

Tomasz
@Nie takie gwiazdy spadały

Ale to już poszło w świat I nie od dziś wiadomo że do tego zakładu nikt nie chce przyjść i wszyscy z niego uciekają Wystarczy tam popracować i potem widzimy tutaj komentarze typu liderka się wyżywa na nowych zabierają premię za byle powodu aż wreszcie zostaje uderzony pracownik Przecież to jest dramat To się tylko do Inspekcji Pracy nadaje i do tetelewizji

True
@Tomasz

@Pracodawca Wystarczy wymienić wadliwie ogniwa w postaci osób zarządzających. To nie ekipa-zaloga jest winna tylko kierownik!!! Nie potrafi być konsekwentny i wyciągnąć odpowiedzialnosci. Pobity pracownik jest słaby psychicznie , zastraszony i boi się o marną posadę. Dyrekcję powinien powiadomić odrazu sam Pan Kierownik na którego oczach poszkodowany oberwal w twarz. Ten kierownik nie nadaje się na to stanowisko. Otrzymał tę posadę poorzez nepotyzm a nie kwalifikacje. Kierownik powinien być sprawiedliwy, traktować wszystkich równo. Skoro jest całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych na terenie całego zakładu to powinien być konsekwentny i karać tych, którzy za jego przyzwoleniem palą papierosy. Ile razy w toalecie, nawet na montażu czuć świeżo spalonego papierosa, a kierownik co z tym robi ?? Nic , a nic bo to nie jest kierownik tylko koleś kolegi co palcem nie potrafi pogrozic tylko ostrzega tych co łamią zasady. Sama palę i denerwuje mnie ze nie jestem koleżanką Pana kierownika i mi nie wolno. Chciałaby,aby Pan Dyrektor w którym cała nadzieja przejrzał się temu zjawisku. Powinno być też więcej kamer dla zapewnienia bezpieczeństwa bo ja się boję i obawiam, że kiedyś przyjde do pracy i to mnie jakiś agresor zaatakuje. Skoro nie obroni mnie Pan Kierownik to chociaż będzie nagranie monitoringu.... Błagam niech się ktoś zlituje i odsunie pozoranta i aktora w roli kierownika wydziału bo strasznie mu to nie wychodzi.... myślę,by odejść z pracy. Za takie wynagrodzenie mogę pracować w innej atmosferze ale przede wszystkim w poczuciu bezpieczenstwa i ludzkiego szacuku...

Tomasz
@True

Dla mnie to jest skandaliczne zachowanie tego kierownika Z drugiej strony dlaczego załoga tego nie zgłosiła skoro kierownik ma to gdzieś Może czas najwyższy załogo iść całą ekipą do dyrekcji i powiedzieć co tu się wyprawia Że człowiek nawet bezpiecznie nie może pracować Ze biorą na stanowiska ludzi którzy do tego się nie nadają Trzeba być bez serca żeby patrzeć na krzywdę drugiego człowieka i nic z tym nie zrobic

Xxx

To jest specyficzne miejsce począwszy od słabeusza Kierownika ktorym rządzą ludzie a nie on ludźmi po brygadzistki które tylko są statystkami a nie organizatorkami tych miejsc skończywszy na ludziach (usunięte przez administratora) bo go nie szanują tam jest cyrk jeden wielki i wszyscy siebie warci Marudzą marudzą a nadal siedzą i siebie nawzajem nie wyniszczają

Szkoda słów, traktował jak wszystkich innych co nie są kolegami od flaszki. Kierownik słynie że faworyzuje kolesiów a normalnych pracowitych ludzi poniża ma za nic. (usunięte przez administratora)to idealne słowo by określić to co dzieje się na tym wydziale. Inspekcja jest ba placu piastowskim jbc

XYZ
@Marcin

Jak to mówią życie kołem się toczy a karma nigdy nie zboczy i kiedyś może wróci na swoje stare stanowisko i może ktoś będzie go tak traktował jak on traktuje pracowników Czego bardzo mu życzę Bo normalny kierownik powinien szanować swoją brygadę bo inaczej on sam nie zasługuje na szacunek

@Żenada

Cześć, ta premia za efektywność co miesiąc wpada? Często ją ucinają? Ile ona wynosi tak na marginesie, jest czego żałować, jak jej nie przyznają? Interesuje mnie stanowisko produkcyjne, ale dobrze by było nie pracować jedynie na samej podstawie.. jakieś inne dodatki firma zapewnia? Ciężko się tu dostać do was?

Produkcja

Firma ucina premie pod byle pretekstem, z resztą dość niewysoka druga sprawa że niektóre normy są nie do zrobienia nawet przez najlepszych pracowników . Jest socjal na święta i paczki w grudniu ale nie od razu trzeba chyba rok przepracować . Na premie nie licz bo może być różnie

T

Znowu szukacie informatyka, co się stało z poprzednim ?

Mira

O pracy na wsparciu sprzedaży ktoś by mi cos napisał? nie widzę chyba tu z ostatniego czasu opinii w tym zakresie a właśnie specjalisty szukają. Standardowo interesuje mnie atmosfera na dziale oraz to ile średnio się zarabia, bo niestety nie podają widełek. Zarobki bardzo się różnią czy raczej podobnie wszyscy zarabiają?

.....

Ferment?...ferment w tej firmie to tylko oni sieją odkąd powstała nowa hala.Wskaż pracownika który źle pracuje!!! Wszyscy chcą zarobić nikt nie przychodzi tam dla przyjemności.Traktuja nas jak tręndowatych temu rzucimy "kiełbaske",a ten niech zadowoli się resztkami.Cóz prawda w oczy kole...nie martw się niedługo sama zaczniesz robić , ale na ich premie...albo po prostu jesteś jedną od nich więc co się dziwić.Jak uważają że pracownicy nie pracują to niech ich po prostu zwolnią a nie karają za coś czego nie robią! Owszem są też tacy co nie pracują...ale oni to widzą i jakoś z tym nic nie robią...przypadek ? Nie sądzę...ale prawda boli.

Mnie tylko zastanawia jedno. Czy dosłownie o każdym stanowisku można tak napisać jak tu oceniacie? chodzi mi dla przykładu o specjalistę ds. Utrzymania systemów IT. czy na tym dziale także występują jakieś problemy (pomijając te systemowe :] ), znacie atmosferę i zarobki?

Tylko NIE Polon

@Pracodawca Zakład wydawał się ciekawy, nowa hala, porządek i dyscyplina. Ja pracowałem na dziale elektronicznym, gdzie znałem swoje obowiązki oraz wszelkie zakazy. Ludzie,którzy tam pracują tworzą niezbyt ciekawą atmosferę jednak nie dziwię się za te pieniądze ciężko znaleźć dobrych pracowników i ludzi. Dział mechaniczny rządzi się swoimi prawami. Pracownicy za pozwoleniem kierownika mogą palić papierosy zarówno na hali ,w toaletach ale i na zewnątrz firmy. Kierownik ma jakieś układy ze starymi i pozwala im na wszystko. Tak jest na produkcji w Polonie. Dział elektroniczny naszpikowany kamerami i rygor hakbwe wojsku, dzial mechaniczny bez monitoringu bez kamer i kontroli. Jeżeli robisz swoje możesz wszystko trochę jak za czasów dawnego ustrou. Odszedłem i nie żałuję. Teraz widzę i dostrzegam te firmową patologię. Nie polecam nikomu.

Tons
@Tylko NIE Polon

Nie prawda. Na produkcji kamery są także. Jakie palenie papierosów? Chyba po pracy na parkingu :)

Agnieszka

Po pierwsze jeżeli jest zakaz palenia tytoniu na terenie zakładu to obowiązuje wszystkich a nie tylko wybranych Po drugie osoba niepaląca nie koniecznie ma przyjemność pracy gdzie osoba która przed chwilą zapaliła śmierdzi petami na kilometr

Agnieszka

A ja jak teraz bede czuć że ktoś pali na terenie zakładu i na kilometr śmierdzi petami osobiście zgłoszę do dyrekcji Nikt nie chce pracować w smrodzie

Ty

Witam. Widziałem ogłoszenie, że potrzebujecie na stanowisko - Specjalista ds. Obsługi Klienta Serwisu czy może ktoś napisać na temat tej pracy czy warto aplikować. Z góry dziękuje za odpowedź

Zainteresowany.

Witam. Widziałem ogłoszenie, że poszukują ustawiacza ale już wygasło. Ktoś może wie czy nadal potrzebują do pracy. Może ktoś napisze czy w ogóle warto tam szukać pracy?

@Zainteresowany.

No dla ustawiacza tez już niczego nie widzę, mnie interesowała wcześniej oferta dla inżyniera wsparcia technicznego. Widzę przy tym oznaczenie, że to praca od zaraz. Z czego wynikają zatem te nabory? czy to rotacja? I czy z tego stanowiska można awansować na jakieś jeszcze?

T

Złożyłem CV na informatyka i zero odzewu. Widać że nie stać ich na dobrych pracowników.

@T

Ich na nikogo nie stać, chyba że za najmniejszą stawkę, i nie dopominają się o więcej bo firma nie ma dla Was pieniędzy :) :)

Oki
@Ola

Aha, czyli na rynkową stawkę nie mam co liczyć jeśli aplikuję? Może znasz widełki? Ktoś pisał o najniższej krajowej, ale to chyba nie na stanowisku związanym z IT?

@Oki

Na pewno nie masz co liczyć na taką stawkę, najniższą krajowa zarabiają w większości ludzie na produkcji tutaj stawek nie znam, pisze z doświadczenia i radzę omijaj ten zakład, szukaj tam gdzie będziesz godnie żyć.

Edziu
@T

Wszyscy dobrzy pracownicy uciekli z Polonu Nikt kto się ceni tam nie zostaje Ten zakład pracy omijać szerokim łukiem

@Edziu

Przez co uciekli? Chodzi tylko o nierynkową stawkę? Czy jeszcze coś jest na rzeczy? Prosze, zdradź coś więcej :P Robić gdzieś trzeba, tu mam blisko do zakładu, ale wiadomo, jak ma być serio tak źle, to trzeba to dobrze przemyśleć

On

Oczywiście atmosfera to dramat, jedni na drugich gadają a firma imprezy organizuje, ha ha ... integrować się z takimi ludźmi. Jak ktoś jest w miarę normalny szuka i odchodzi.

Z

Przez co uciekli? Poczytaj sobie Ten zakład to jakaś pomyłka Zarobki śmiechu warte atmosfera tragiczna i jeszcze traktowanie pracowników takie że tylko do Inspekcji Pracy nadaje się Dramat Omijaj szerokim łukiem tą firmę

Ewka

Cześć, widzę ze ktoś o księgowość podpytywał, na stronie nie widziałam oferty na ten dział ale była za to dla konstruktora na Bydgoszcz. Z opisu wynika, że wynagrodzenie jest adekwatne do zakresu obowiązków. Możecie mi zatem opisać ten praktyczny? Jakie teraz są nakładane? Możliwe są do wskazania widełki? I czy polecacie aplikować?

Księgowy

Firma dała ogłoszenie na stanowisko księgowego, jestem zainteresowany, czy ktoś mógłby napisać jakie są warunki pracy w księgowości, jaka panuje atmosfera oraz na jakie zarobki można liczyć z wykształceniem wyższym i kilkuletnim doświadczeniem pracy w księgowości?

Polon-Alfa S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko Księgowa. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Xyz

Witam, potrzebują ludzi do pracy ma produkcję?

@Xyz

Czlowieku ty omijaj ten zaklad szerokim wielkim łukiem, dno, i kolesiostwo nic wiecej, ludzie jak mogą odchodzą lub będą odchodzic bo ta atmosfera ci zarządzający to porażka totalna i za najniższą krajową a normy takie że odechce Ci sie tam byc, od nowa nagrywają ludzi aby normy podnosić!!!

T

Widzę, że szukają informatyka, czy warto ?

Informatyk
@T

Po studiach też szukacie informatyków?

Aaaaah

Może by tak dwie księżniczki z serwisu wzięły się za robotę a nie wysługują się nową koleżanką? Robota stoi a kawki odchodzą jedna za drugą... Do pracy się przychodzi pracować a nie na ploteczki jak do kawiarenki...

Malaga
@Aaaaah

Prawda jest taka, że jedna z księżniczek cierpi na chorobę zwaną megalomanią, to zaburzona osoba. Uważa się za kierowniczkę (-egocentryczkę), każdego zakapuje by czerpać korzyści w postaci przylizania się, może awansu, ale by zostać kierownikiem trzeba wziąsc się ostro do pracy a nie kawki spijać i wykorzystywać innych, trzeba mieć też kompetencje. Rządzić to może w domu. A donoszeniem sama sobie dołki kopie i powoli w nie wpada.

Pigi

Ja nie rozumiem jednego.Dlaczego coś takiego nie jest zgłaszane gdzieś wyżej?Dlaczego pozwalacie się zastraszać ?dajecie sobą pomiatać na widzimisie tych pseudo " kierowników "? Wszyscy narzekacie a nikt nic z tym nie robi!!Przecież to co się dzieje nie dzieje się od teraz...to się dzieje od dnia kiedy pozwolono im rządzić...tyle czasu minęło i nie ma żadnych działań w tym kierunku ze strony pracowników?do kogo macie pretensje?sami pozwalacie na to żeby robili z wami co chcą...zastaszanie ,szantaż w tej firmie są na porządku dziennym....a wy nic...pozwalacie sobie sami na to więc nie rozumiem czemu jesteście zdziwieni że jest jak jest.

Ida
@Pigi

To wszystko powinno być zgłaszane do Inspekcji Pracy I wszyscy powinni potwierdzić co się dzieje w tym zakładzie jak ludzie są traktowani Począwszy od liderki o której było głośno że jeździ po ludziach i na nowych pracownikach wyżywa się konczywszy na kierownikach od siedmiu boleści i całej reszcie czyli tych co robią zdjęcia kolegom w pracy czy nagrywają (usunięte przez administratora) a nie zakład pracy

Xxx
@Ida

Ludzie powinni się skrzyknąć i zgłosić firmę do inspekcji pracy chociażby za same narzucanie urlopu. Chore praktyki, firma stoi to według kp powinno być płacone postojowe. Ile w tym roku już tych dni musieliśmy wypisać? A ile jeszcze trzeba będzie? Śmiech na sali. A później przed świętami wielkie odrabianie, bo urlopu brakuje. Jak ma nie brakować, jak góra musi mieć tydzień wolnego w majówkę np. Zaproponowali by chociaż, że w ramach wolnego w poniedziałek, który na bank trzeba będzie wypisać w sierpniu przyjdziemy do pracy w sobotę. Wszyscy. A spróbuj się odezwać, to zaraz Cię podpieprzą do kierowników, że masz za dużo do powiedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Polon-Alfa S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polon-Alfa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polon-Alfa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polon-Alfa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polon-Alfa S.A.?

Kandydaci do pracy w Polon-Alfa S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polon-Alfa S.A.