Opinie o Kaufland Polska w Bydgoszcz Al. Armii Krajowej 47

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kaufland Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kaufland Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Bydgoszcz Al. Armii Krajowej 47

Dare

Kasjerka w Kauflandzie od 200 do 300zł brutto podwyżki, a magazyn od 100 do 200... Chyba uważają że nasza praca jest mniej ważna dla funkcjonowania firmy dlatego takie a nie inne podwyżki. A co gdyby pokazać że jednak nasza praca też się liczy i jest niezbędna do funkcjonowania firmy i zarabiania pieniędzy? Inflacja na poziomie 10% a podwyżki na poziomie 2-3%, pracujemy tyle samo za mniej.

NN
@Dare

W lutym idealny czas że pokazać co tym myślimy.

@Dare

Na magazynie są osoby/stanowiska, które nic nie dostały-to nie jest fajne. Są osoby/stanowiska które dostały 100/200. Osoby które dostaly prawdziwą podwyżkę to tylko te które były na tzw 4 progu dochodowym. Cała reszta 1,2 I 3 próg dochodowy tak naprawdę dostały tylko to co im się należało już wcześniej z umowy tyle tylko że doszedł nowy 4próg. Tak że tegoroczną podwyżka będzie dopiero w przyszłym roku.

NN
@Cbd

Widełki w tym patomagazynie to niezły skandal. Jeżeli nie zostanie to uporządkowane to te podwyżki są nic nie warte. To jest niebywale że w tym miejscu nawet jak są podwyżki, to jest to robione w taki sposób, gdzie kompletnie demotywuje to załogę. Akurat to nie jest zależne od naszej dyrekcji, ale trzeba przyznać że innymi swoimi ruchami przyczyniają się do coraz większej irytacji załogi. Także jeżeli ktoś chce tu przyjść, radzę się dwa razy zastanowić. Nie jest tu kolorowo a tendencja raczej zniżkowa. Wielu ludzi na różnych szczeblach zaczyna się zastanawiać czy nie zaryzykować zmiany.

Kauflandziarz
@NN

Pierwszy weekend lutego wystarczy:-)

@Kauflandziarz

????

Lila
@Dare

A ile w tamtum roku była kwota najwyższa wcZasów pod grusza ?

@Lila

W tamtym 2021 była już kafeteria. A do 2020 co 2 lata było 500 albo 600 zl

@Dare

Logistyka Kaufland daje podwyżki. Śmiech na sali. 200 zl dla magazynier to 1.25zł/h. Niektóre stanowiska dostaną 100zł czyli 0,62 zł/h podwyżki. Wybrane stanowiska nic nie dostały. Tegoroczne podwyżki nawet nie rekompensują wysokiej inflacji.

Zapraszam do lektury

6 grudnia protest związkowców pod siedzibą Kauflandu. Przed manifestacją zarząd spółki rozesłał informację, że zgromadzenie zorganizowane przez związkowców jest niezgodne z prawem oraz stanowi naruszenie obowiązków pracowniczych. W trakcie protestu związkowcy złożyli petycję do zarządu. Oczekują, że do 13 grudnia zarząd się do nich ustosunkuje. Gdyby tak się nie stało planują kolejną manifestację w styczniu, a wiosną zamierzają rozbić przed Kauflandem miasteczko namiotowe, by walczyć o uczciwe wynagrodzenie oraz godne traktowanie w miejscu pracy.

Eeeee tam
@Zapraszam do lektury

Brawo życzę wytrwałości i konsekwentnego dążenia do celu. Dziś kobieta która pracuje wiele lat i zachodzi w ciążę zarabia mniej niż osoba nowozatrudniona wstyd ala firma Kaufland uważa, że to jest ok.

CBD

Podwyżki wynagrodzenia w CD nie dla wszystkich i bardzo symboliczne.

Paweł L.

Takie pytanie - czy my mamy podpisane pity 2? ????

Wwwww
@Paweł L.

Zapytaj w dziale personalnym. Tak chyba najprościej?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
2025r.

Radni przyjęli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w Solcu Kujawskim dotyczącym m.in. magazynu wysokiego składowania w nowym centrum dystrybucyjnym Kauflanda, więc nic już nie stoi na przeszkodzie przenosin do miejscowości Solec Kujawski.

@2025r.

Ciekawe czy już pomyśleli o pojazdach pracowników do nowego CD. Do Solca nic nie jeździ

@Cbd

Dyrekcja dostanie nowe bmki :)

Xyz

Z kolei w Solcu Kujawskim ma powstać centrum dystrybucyjne Kaufland o całkowitej powierzchni zabudowy 85 tys. mkw., z magazynem wysokiego składowania. Inwestycja wartości ok. 300 mln zł jest na etapie uzyskiwania zmiany warunków zabudowy.

Asia R.

Jak wygląda kwestia wynagrodzenia w tym miejscu pracy? praca w jakim systemie? jakie godziny pracy?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kaufland Polska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Cbd

Do 10 dnia następnego miesiąca.

Ktos

Kto dal pozwolenie na pracę w takich warunkach...Śmierdzi rozpuszczalnikiem strasznie...gryzie w gardło,zbiera się na wymioty...na fodzie pootwierane bramy a na freszu nie da się tak pracować...co na to bhp. Przez 8h będziemy wdychać ten smród... Kto odpowie za brak wyobraźni...

Hahaha
@Ktos

Uwielbiam tą firmę. Tylko tabelki mają się zgadzać, człowiek jest tu nikim, numerkiem obozowym.

@Hahaha

Dokładnie. Tak jak piszesz. Tabelki wykresy, słupki to tylko musi się zgadzać. Głowy teorią wypchane, a praktyka pokazuje co innego. Niektórzy z wyższych stanowisk naprawdę nie mają pojęcia co tam się dzieje i tylko swoimi bzdurnymi decyzjami dezorganizują pracę magazynu. Tak naprawdę to na palcach jednej ręki można wskazać osoby które znają się i ogarniają temat. Reszta to tak jak pisałem, mózgi wyprane teorią, a praktyka pokazuje co innego. A najlepszego jest to że jak zgłaszasz jakiś problem to oni mają to w nosie, i twierdzą że wiedzą lepiej, a Ty jesteś tylko od brudnej i czarnej roboty. Tam rządzi exel, i po trupach ale tabelki i wykresy muszą się zgadzać. Tak jest od lat.

@Ktos

tylko jęczeć potraficie tylko jęczą i nic nie robią żeby swój los poprawić to tak jak ze strajkiem bo jak przyszło co do czego to nie było odważnych przez to jakie jestescie miekkie faje znow dostaniecie w lutym ochłapy na raty

@były pracownik

Skoro jesteś byłym pracownikiem to h... Cię to obchodzi! Bez Kauflandu żyć nie możesz, że się tu udzielasz???!!!!

Jak długo trwa proces awansu w Kaufland Polska?

Jaca

Nie ma awansów w tej firmie, chyba że na stanowiska dyrektorskich.

KD

Rozumiem ze koles zawor... na freshu wraz z kolegami kopie dołek pod pewnym gosciem. I co niektórym moze to byc na reke. Ale dlaczego dostaje ciągle najlepsze pobrania kosztem pozostałych w dodatku ma czas na fajeczki i pilkarzyki w trakcie kompletacj. Niech kierownictwo bądz jakis gostek z biura który mu w tym pomaga płaci mu z własnego portfela. Zostawiam do przemyślenia.

Hiszap

Witam. Kojarzy ktoś jak nazywa się agencja ochrony która obsługuje magazyn logosyyczny w Bydgoszczy ? Jest tam pewna śliczna czarna Pani z ochrony .... szukam kontaktu byłem tam raz i pewnie nie będę więcej :) Proszę o pomoc .

CBD

Kiedy do Solca przenosiny?

London
@CBD

2025

Wymagają prawka ?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Kaufland Polska?

Z

Praktycznie nie ma

CBD

Ogólnie na zachodzie to pracownicy danych chęci często mają rabaty na zakupy w swoich sieciach. U nas się nie praktykuje takiej formy bonusów dla pracownikow - A szkoda.

Ciekawy

Źródło gazeta.pl: "Biedronka, Lidl oraz Kaufland, czyli największe sieci handlowe w Polsce poinformowały o przygotowaniu świątecznych bonów dla pracowników. Netto natomiast oferuje rabaty dla pracujących w czasie drugiej fali pandemii koronawirusa. W zależności od sieci pracownicy mogą otrzymać od 500 do nawet 1000 zł." Ja się pytam, po co to takie bzdety bez pokrycia podajceie do mediów...

Tylko jedno w głowie mam

"W dniu dzisiejszym wystosowaliśmy pismo do naszego pracodawcy Kaufland Polska Markety z prośbą o premię „covidowa”, która byłaby przyznawana na czas pandemii. Nasi sąsiedzi z Kauflandu z Niemiec i Czech docenili już swoich pracowników. Jesteśmy przekonani, że w Polsce spółka stanie na wysokości zadania i doceni ciężką pracę ludzi zatrudnionych w Kauflandzie."

W tym roku bony na święta wyższe o 150 zł

Hej
@Tylko jedno w głowie mam

Związkowcy z Kauflandu zaczęli przygotowania do strajku po tym, jak władze spółki oświadczyły w mediach, że polscy pracownicy nie dostaną dodatków covidowych do pensji. Dodatkowe pieniądze dostali pracownicy tej sieci za naszą południową i zachodnią granicą. Spółka informuje, że rozważa różne warianty podziękowania swoim pracownikom za pracę. Pracownicy sieci Kaufland w Niemczech otrzymają jednorazowy voucher – dodatek covidowy do pensji w wysokości 200 euro. W Czechach sieć podniosła wynagrodzenie pracownikom średnio o ok. 1 tys. zł. Ma to ścisły związek z trudną sytuacją epidemiologiczną w tych krajach i brakiem chętnych do pracy w handlu.

Co wchodzi w socjal Kaufland Polska?

Kruk

nadgodziny i opieka ssmanów

Mrówa

- wsparcie w postaci bonów dla pracowników którzy popadli w trudną sytuacje finansową - co roczne imprezy okolicznościowe dla pracowników lub Voucher do restauracji - dofinansowanie do wypoczynku tak zwane wczasy pod gruszą wypłacane co dwa lata Więcej jest benefitów sponsorowanych w całości przez kaufland jak miedzy innymi - prywatna opieka zdrowotna Lux Med - opieka fizjoterapeutyczna na terenie zakładu - wsparcie w kontynuacji studiów na wybranych przez pracodawce uczelniach wyższych - dopłata do karty MultiSport - ubezpieczenie grupowe na życie na bardzo korzystnych warunkach i jeszcze wiecej. Pod tym katem to bardzo atrakcyjna firma po wiecej informacji odsyłam do załącznika https://firma.kaufland.pl/prasa/aktualne-komunikaty-prasowe/strona-szczegolowa.y=2019.m=12.n=praca-w-kauflandzie.html w niektórych kwestiach magę sie mylić a jeśli tak to liczę na poprawienie pozdrawiam

Ciekawy

Coś więcej wiadomo o ognisku COVID w magazynie Kaufland na Petersona?

pionek
@Ciekawy

zamiecione pod dywan

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaufland Polska