Opinie o ComfortExpress S.A w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ComfortExpress S.A. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ComfortExpress S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ComfortExpress S.A w Kraków

Ania Nowy wpis

Ktoś poda numer telefonu do firmy?

milena Nowy wpis

Bardzo prosze o konkrety, co to za sprawy w sądzie?

cceko Nowy wpis

ale przecież u nich dobrze się pracuje i recepcja to jest wizytówka

były pracownik Nowy wpis

Niestety tak było. Do prawdy? NA każdej recepcji są takie obowiązki? W Krakowie jest wiele hoteli które recepcje traktują jako wizytówkę ( czyli obsługa gości, faktury i nic więcej) - ze stawką 10 zł/h - jest różnica?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ComfortExpress S.A? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Witam, pracowałam w hotelu Comfort Express Krzywaczka. Jedno wielkie dno. Praca na recepcji dla nich to: obsługa recepcji obsługa baru oraz restauracji obsługa zmywaka sprzątanie toalet mycie podłóg noszenie ciężkich krzeseł z sal konferencyjnych obsługa bufetu śniadaniowego wraz z pełnym przygotowaniem sprztanie restauracji. To wszystko za 6 zł/h.... W dodatku byłam dodatkowo na dzień w którym było wesele. Miała być kwota 150% dniówki... a przy wypłacie zupełnie mi tego dnia nie wypłacili. Odradzam stanowczo

CK

Witam Opóźnienia w wypłatach od 2-3 dni do 7-8 dni, zero szacunku dla pracownika. Najlepiej żebyś pracował 24h na dobę a brał pensje za 8h :). Obietnice szefa tyle znaczą co nic. Totalne oszukiwanie ludzi i ich wykorzystywanie. A i firma ta ma siedzibę w warszawie a obiekty w pruszkowie i świebodzinie. Pensje w wysokości około 1700-1900 i to rozbite na umowę o pracę i zlecenie

Bardzo chętnie dołączę się do sprawy przeciwko ComfortExpress.

maagat

Zgadzam się jak najbardziej z @Tomek. Dno i 2 metry mułu. Nie szanują pracownika.Nie są terminowi co do wypłat wynagrodzenia.Za psie pieniądze wymagają cudów dosłownie. Radzę nie podpisywać się własnym nazwiskiem.

tomek

Dno! i 2 metry mułu!

Kalotas

Celem istnienia ComfortExpressu jest stworzenie sieci hoteli i restauracji 2 i 3 gwiazdkowych w pobliżu węzłów komunikacyjnych. W zasadzie jest to dobre rozwiązanie dla kierowców, którzy przemierzają całe tysiące kilometrów i mogą odpocząć w sieciówce. Podejrzewam, że będą w przyszłości myśleli o stworzeniu jakiejś karty stałego klienta tak by móc normalnie rozliczać się z firmami.

domi

no dobra to wpisy takie jak ten powyżej chyba mozna sobie darować jeśli chodzi o komentarze. jeśli ktoś kto rzeczywiście interesuje się i ma jakieś sensowne informacje na temat ComfortExpress jest jeszcze na tym forum to napiszcie jak wygląda sprawa w chwili obecnej jeśli chodzi o wynagrodzenia w tej firmie

Nie polecam nikomu pracy dla tych ludzi. (usunięte przez administratora) Wszechobecna kontrola, listy zadań do wykonania, maile, pytania kiedy to będzie zrobione itd. Jak lubicie ciągły stres,co chwilę maile od "szefa", telefony poza godzinami pracy z pytaniami kiedy to będzie zrobione, to bardzo proszę.

adam

Dziek iw takim razie za informacje, może ktoś mimo wszystko ma inne doświadczenia z firmą, bo mam jakies przeczucie, ze jednak cos trzyma ludzi w comfortExpress.

aitor

@tomek, skoro wygrałeś rzeczywiście sprawę w sądzie to prędzej czy później i tak kasę na szczęście odzyskasz

rulon

to dziwne, że współpraca z ComfortExpress wygląda w ten sposób... chyba za długo to oni w tym biznesie nie pociągną

jarek

Znalazłem kilka ogłoszeń na recepcje od comfortExpress, wymagania typowe, doświadczenie roczne, języki, nie wiem tylko co mieli na mysli piszac znajomość Internetu... Może chodziło o korzystanie.

luki

ComfortExpress to sieć hoteli, to jeszcze pewnie zalezy w którym i trzeba odsiać opinie klientów. Jest może tutaj ktos zadowolony z pracy na recepcji?

jurek

Również chętnie poczytałbym jakieś komentarze na temat Comfort Express, bo kiedyś słyszałem, że było bardzo dobrze, ale tutejsze komentarze troche temu przeczą.

zax

Ciekawi mnie co się teraz dzieje z comfortExpress, bo bardzo dano nie było tutaj opinii, gdyby coś ktoś słyszał to proszę o odpowiedź.

Piotrek

Ja jestem chętny i jeszcze znam dwie firmy które tez się z chęcią dołączą. jak możemy się umówić?

Zostaw merytoryczną opinię o ComfortExpress S.A - Kraków

ComfortExpress S.A
1.4/5 Na podstawie 36 ocen.
  • 991
    32-442 Kraków