Opinie o Bosch w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bosch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bosch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Warszawa

prawda w oczy kole

Lustereczko powiedz przecież kto jest najpiękniejszy na świecie... Ja babo - chłop z linii PQ. Mam piękną cerę i muskularne ręce. Jak czegoś się dotknę to wszystko niszczę, nawet mój mężczyzna przy mnie kona! he? he? he?

ponad tym

Kristof - 2012-12-13 10:05:39 buba - 2012-12-12 23:51:16 Rycerz i jego dama, jak malowani, farbowani (dark), może ma jakieś discounts na żarcie i mountain dew . Ha,ha ,ha. Żałosne. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi . Po co piszesz ?ja nie wiem! i szczerze, to chu-a mnie to obchodzi, bo żyję własnym życiem!

Kristof

buba

Analityk Biznesowy

Bardzo fajne

Czemu na rozmowie nie powiadomiono mnie (a wlasciwie sklamano) o mozliwosci rozwoju?

Leszno
aruga

Ludzie są wredni i fałszywi .Nie wiesz z kim masz do czynienia. A pozory często mylą. A plotki były, są i będą. Bo ludzie muszą o czymś sobie pogadać.

obserwator

Kartony to wizualizacja linii do nissana. buduje się najpierw ją z kartonów, tak aby można byłą ją zobaczyć i ewentualnie nanieść poprawki tak aby nie poprawiać już tej, która bedzie z konstrukcji metalowej. [usunięte przez moderatora] to zona technologa, do którego dowalają sie inni co jest paranoją. To jest tak, że jak coś inni zobaczą innego to zaraz wysnuwają niestworzone historie, następny coś doda i z tego rodzą sie ploty, a sami nie znają prawdziwych celów pewnych rzeczy.

zainteresowana

O co chodzi z tymi kartonami i z tą jakąś [usunięte przez moderatora]? Wytłumaczy ktoś?

pyton

Jacy wy jesteście chorzy..... Strajk i (usunięte przez administratora) z tego.... Pozniej [usunięte przez moderatora] ktory dostal nowy projekt a dla kiepow to spadek... A teraz jeszcze urażony(a) Anakonda co mu żal dupe sciska... Każdy pali z kim chce u nas w eluxie to normalne ze pali sie ze znajomymi

anakonda

[usunięte przez moderatora], jak widać, i czuć, uderzyła władza do głowy. Lepiej niech pilnuje swojego męża [usunięte przez moderatora], z kim się umawia na fajeczkę. Ha, ha. Niezły ubaw.

obserwator

Dla tego [usunięte przez moderatora] to awans, bo zajmuje się nowym projektem NISSANA. gdzie będzie praca. I nie piszcie pierdół to bo każdy zwalniał osoby.

pastuch

i zalatwil i poganiam takich [usunięte przez moderatora] jak ty haha

robson

Żebyś ty [usunięte przez moderatora] nie jechał jak czarny za chlebem. Stary załatwił Ci pracę to siedzisz w niej. Ciekawe jak długo??? A takie małe gówno jak Ty da się zniszczyć i długo tam nie porządzisz bo wygryzą Cię inni.ha? ha? ha?

dzial opini

nic was nie uratuje dalej bedziecie jechac jak czarni za chlebem haha !

eskalacja

Drugą i trzecią grupę tworzą zaś wszyscy pozostali pracodawcy. Przesłanką, decydującą o zróżnicowaniu sytuacji tych pracodawców jest zatrudnianie co najmniej 20 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty na dzień 1 stycznia danego roku. Warto zwrócić uwagę na dwie sprawy. Po pierwsze na fakt, iż ustawa nie mówi o 20 pracownikach w sensie osobowym, lecz o 20 pełnych etatach. Po drugie na to, że momentem decydującym dla określenia liczby pracowników z punktu widzenia obowiązku tworzenia zfśs jest każdorazowo dzień 1 stycznia, tak więc zmiana zatrudnienia w ciągu roku nie powoduje zmiany sytuacji pracodawcy. Pracodawcy spełniający wskazany warunek mają co do zasady obowiązek utworzenia zfśs. Ustawa dopuszcza jednak możliwość nie tworzenia funduszu, pod warunkiem zawarcia takiego postanowienia w układzie zbiorowym pracy lub regulaminie wynagradzania. Jeżeli u pracodawcy funkcjonuje organizacja związkowa musi ona wyrazić zgodę na takie zapisy. W przeciwnym wypadku muszą one być uzgodnione z pracownikiem wybranym przez załogę do reprezentowania jej interesów. Co ważne, niedopuszczalna jest rezygnacja z tworzenia zfśs poprzez uzyskanie zgody przedstawiciela załogi, w sytuacji w której u pracodawcy działa związek zawodowy, który ma bowiem bezwzględne pierwszeństwo w reprezentowaniu w tym zakresie całej załogi.

SrtXXX

No tak w tym roku dali podwyżkę ale premie zabrali-tzn naliczaja ja tak że jej nie ma.W rezultacie moze sie okazać ze zarabiać będziemy mniej niż przed podwyżką...a na dodatek nie wiadomo czy bedzie jakiś dodatek na Święta to jakieś kpiny....i co na to ZWIĄZKI???

xxx

No to STRAJK!!!!!!!!!!!!

eskalacja

Strajk Jeżeli przebieg mediacji wskazuje, że nie doprowadzą one do rozwiązania sporu przed upływem określonych wcześniej terminów, związek zawodowy może zorganizować jednorazowo i na czas nie dłuższy niż 2 godziny strajk ostrzegawczy. Tylko pracownicy zorganizowani w związek zawodowy mają prawo, po uprzednim wyczerpaniu rokowań i postępowania mediacyjnego, ogłosić strajk. Strajk może być ogłoszony z pominięciem tej zasady, jeżeli pracodawca bezprawnie uniemożliwił przeprowadzenie rokowań czy mediacji lub rozwiązał umowę o pracę z działaczem związkowym prowadzącym spór. Ogłoszenie strajku może nastąpić po uzyskaniu akceptacji takiej decyzji przez większość załogi, pod warunkiem, że w głosowaniu wzięło udział co najmniej 50 proc. pracowników. O strajku związek zawodowy powiadamia pracodawcę 5 dni przed jego rozpoczęciem. Strajku nie mogą podejmować pracownicy: od których pracy zależy życie i zdrowie innych ludzi oraz bezpieczeństwo państwa ABW, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, CBA, Policji, Sił Zbrojnych, Służby Więziennej, Straży Granicznej, służby Celnej oraz jednostek organizacyjnych ochrony przeciwpożarowej zatrudnieni w organach władzy państwowej, administracji rządowej i samorządowej, sądach i prokuraturze. Strajk jest legalny gdy: jest ogłoszony przez związek zawodowy. Żadna inna organizacja, ani grupa pracownicza nie może proklamować strajku przed jego ogłoszeniem zostały wyczerpane rokowania i postępowanie mediacyjne, chyba że nielegalne działania pracodawcy je uniemożliwiły lub pracodawca rozwiązał stosunek pracy z prowadzącym spór działaczem związkowym żądania pozostających w sporze pracowników dotyczą wyłącznie warunków pracy, płac, spraw socjalnych albo praw i wolności związkowych ogłoszenie strajku uzyskało akceptację większości załogi, pod warunkiem że w głosowaniu wzięło udział 50 proc. pracowników w strajku wzięła udział załoga nie objęta zakazem strajku strajk został ogłoszony co najmniej 5 dni przed jego rozpoczęciem. Pracownik biorący udział w legalnym strajku zachowuje wszystkie uprawnienia wynikające ze stosunku pracy, w tym prawo do świadczeń z ubezpieczenia społecznego, z wyjątkiem prawa do wynagrodzenia. Udział w legalnym strajku nie może stanowić podstawy zastosowania przez pracodawcę jakiejkolwiek sankcji wobec pracowników. Natomiast udział w nielegalnie zorganizowanym strajku może być uznane za naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych, co stanowi podstawę rozwiązania umowy o pracę z winy pracownika, bez wypowiedzenia (art. 52 k.p.)

srtXXX

Dobrze powiedziane kolego...Tylko jak to teraz udowodnić i znależć świadków którzy to potwierdzą...Ludzie są zastraszeni i sie boją...

cezar

Czy są przyjęcia do pracy? Interesuje mnie praca od teraz tylko nie wiem czy jest sens składać dokumenty. Słyszałem o otwarciu nowych linii. Czy to prawda? Proszę o informację

aruga

Parki były, są i będą. Tak to już jest w organizacjach. Pracowałam w wielu firmach, i wiem , że tak jest. Czasami z niektórych parek, wylęgają się trwałe związki. Dajcie im spokój, niech dzwonią do siebie, umawiają się, spotykają. Nic wam do tego. Plotki ich i tak nie dotyczą. Są ponad tym .

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Warszawa

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch
2.8/5 Na podstawie 255 ocen.

Bosch