Opinie o Bosch w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bosch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bosch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Warszawa

Pracownik BOSCH

ten zakład to wyzysk obcięli premie i za nadgodziny mi i wielu osobom nie zapłacili jak nie oddadzą kasy to dzwonie do inspekcji pracy bo nie podaruje takiego [usunięte przez moderatora] bo robiłem w paru zakładach ale takich przekrętów jak tu to niema że ciągle nie płacą za nadgodziny dopiero jak ktoś zrobi zadymę w biurze to oddają kasę! cwaniaczki dali niższą pensję i nie dali za nadgodziny to jest NIEMIECKI (usunięte przez administratora) =BOSCH .i podwyższyli normy o 30 procent na niektórych maszynach.więcej robimy to większa kasa a oni tak zrobili DALI PODWYŻKĘ 150 ZŁ BRUTTO a zabrali jedną premię co wychodzi ze tych dwóch podwyżek nie było.każdy wściekły bo nie zmienia się reguł podczas gry!

Mały

Nie narzekajcie. Gdybyście pracowali w Twardogórze w Ilpei, to wiedzielibyście, co to syf ... Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma ...

jj

a co ma byc jest konkret

AT PL7

No właśnie, co z tymi wypłatami. A co związki na to?

Analityk Biznesowy

Bardzo fajne

Czemu na rozmowie nie powiadomiono mnie (a wlasciwie sklamano) o mozliwosci rozwoju?

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
bosz

ludzie, co z wyplatami sie stalo ostatnio?

soul

o jakiej babce ze stolowki mowa ja pracuje na stolowce i zdnej pary tam nie widzialam wiec nie lej wody poza tym wszystkie znam ze stolowki i sa zajete ale kłam

skrzatowa

Co racja , to racja. Palą kiedy chcą. Parki też się tam zawiązały. Taki mały i ta babka ze stołówki.

ATtmc

Naucz się pisać polskie litery, i idź najlepiej na palarnie włazić komuś w Arsch. Sprawdź w słowniku. A może jeszcze kogoś poderwiesz, chociaż nie ma tam ciekawych okazji.

kkkkk

bo my mamy swoj rytm pracy . a co boli cie to? to ze ciebie gonia jak psa to masz lipe ;)

ATtmc

Dlaczego są lepsi i gorsi? Na palarni przy obróbce TMC ciągle są ludzie. Ich nie obowiązują przerwy, tak jak wszystkich innych? I ciągle te same osoby. Chyba nie mają co robić Jak chcą sobie poflirtować, to niech to robią w przerwach.

Kika

Proszę, nie piszcie tu o pierdołach. Komuś się pomyliły portale.

lllss

invenio czy rendzers :D

Znalazca

W budynku Bosch jest kila suk, które lubią robić loda. Nie z Boscha, ale z firmy która jest w tym budynku. Trzeba tylko je znaleźć. Ja znalazłem.

EYE

pensje się liczy po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku a bosch mało płaci 2 tys na rękę i to z premią którą szantażują że obetną jak coś nie tak.[usunięte przez moderatora]-liderzy straszą że jak w wolne dni nie będziesz robić to zostaniesz zwolniony z pracy-a to łamanie kodeksu pracy.kończy ci się umowa 6 miesięcy i lecisz,a nikt nie podpisywał umowy z pracą w wolne dni.ludzie robią z musu,ale ja i tak opisze tą firmę do gazety i inspekcji pracy bo nie pozwolę żeby bezkarnie tak ludzi traktowano.BOSCH to Niemiecki [usunięte przez moderatora].bo to co tam się dzieje to nadaje się do gazet.pozdrowienia dla nas szaraków

traitor

a Tu chyba nie rozchodzi się o zarobki, tylko o warunki w jakich ludzie pracują. Dlaczego nie mają pracować w godnych warunkach? A co do zarobków, to nie wiem jak teraz jest, bo też już tu nie pracuję, ale wiem jak było. Więc, jeżeli Ci chodzi o kasę to OK zarobisz te 3 tys. papierów, ale w jaki sposób. Ile musisz pracować? To teraz policz sobie, ile zarobisz pracując po 8h/dziennie, bez nadgodzin, bez weekendów, odlicz koszt dojazdu (ja rozumiem, że to są koszty uzyskania przychodu, ale różnica wychodzi niecałe 30 zł, a fizycznie ile płacisz za dojazd do pracy?), dolicz czas dojazdu do pracy, mnie schodziło 2h/2 strony (ktoś mi za to płacił? Nie!) Pracując po 12h/wychodziło 14h. Dlatego mogę wnioskować, że zarobisz tyle, co ja teraz, po odejściu z boscha, gdzie pracuję w godnych warunkach, po 8h/dziennie,bez weekendów, bez kosztów dojazdu do pracy, a czas zajmuje mi max.30 min./2strony. Tyle w temacie, dlatego nie do końca się z Tobą zgodzę, co do tych zarobków, a jeżeli chodzi o warunki pracy w bos (usunięte przez administratora) to nie wnikam w szczegóły, każdy wie jak było i (z tego co czytam) jak jest.

bosch soldier

wydaje mi sie ze troche przesadzacie, ludzie pracuje gdzies w polsce za 1200 zl i sie ciesza ze maja prace maj na chleb rachunki itp a wy zarabiacie tyle co zarabiacie i jeszcze narzekacie, ja pracuje na lini manualnej na IPS czasami jest ciezko i trzeba podkrecic srube wszyscy lataja nie ma nawet jak zamienic slowa ale ciesze sie ze mam prace i zarabiam 3 tysiace a nie tysiac. staram sie robic swoje i zawsze jakos ten dzien\\\\ noc leci. teraz pracujemy po 12 h codziennie - mamy placone za nadgodziny - cieszmy sie z tego - niektorzy pracuja a nie maja placone od paru miesiecy a my mamy regularnie wyplaty - mamy je , mamy na nasze rodziny itp. wy byscie chcieli 8 tysiecy za stanie i przekladanie korpusow to moga robic malpy ktorym nie trzeba bedzie placic, za kilo bananow beda stac i 12 h to robic trzeba je tylko wyszkolic a my jestesmy tylko zywym podajnikiem sztuk i w dodatku nam placa 3 tys minimum - nie oszukujmy sie nikt nie ma jakiegokolwiek doswiadczenia czy wyksztalcenia a jak na polskie realia zarabiamy dobrze, pomijam fakt ze wszystko jest po znajomosci robione w tej firmie i ludzie z zupelnie innymi predyspozycjami nagle staja sie kontolerami operatorami czy magazynierami etc. ale niestety tak jest w takich duzych firmach. wiec zmierzajac ku zakonczenia mojej wypowiedzi - przestancie narzekac tylko pracujcie bo jak was z boscha wywala to nawet w miesnym tyrolskiej nie bedziecie podawac bo was nie przyjma. niestety ta firma to 90 % ludzie z mniejszych miejscowosci (twardogora sycow olesnica etc. ) ktorzy i tak sie ciesza ze zarabiaja 3 kola a to na nasze realia jest duze. ja mieszkam pod olesnica i co miesiac mi jeszcze spokojnie zostaje odliczajac dokladnianie sie rodzicom do rachunkow i jedzenia plus ubrania itp i wlasne wydatki nawet potrafie odlozyc. wiec pracujmy i nie (usunięte przez administratora) .... jak nam ciezko a nawiazujac do ostatniej wypowiedzi zglaszanie do PIP-u nic nie da bo to za pewne wszystko jest polapane ;))) wiec ogarnijcie sie ludzie bo jak czytam te 7 stron komentarzy to mi sie wymiotowac che. A ZA PEWNE TE NEGATYWNE KOMENTARZE PISZA OSOBY KTORE SIEDZA NA AUTOMATYCZNEJ LINI BMW ZAKLADAJA 8 H USZCZELKE I CHCIALY BY BRAC 6 TYSIECY ZA SIEDZENIE I PIERDZENIE W KRZESLO ---- LUDZIE TU JEST POLSKA TU TRZEBA[usunięte przez moderatora].. BY MIEC NA CHLEB. POZDRAWIAM EKIPE Z LLD - ZAWSZE DAMY RADE ! ;) REKORDY SA NASZE ;D

Hmm

Musicie wiedzieć, że za pracę w godzinach 18 - 6, należy wam się wynagrodzenie 100%. Nie słuchajcie nikogo, kto twierdzi, że najpierw robimy nadgodziny od 18-22, a potem normalnie mamy płacone. To jest szwindel. Jak można zaczynać pracę od nadgodzin ?? Dzwońcie do PIP (Państwowej Inspekcji Pracy) i zgłaszajcie to! Nie dajmy się okradać!

Heh

Dzięki za pozdrowienia :) Tej wody oczywiście nie da się samej pić bo od razu ma się rozwolnienie :) Dodatkowych przerw w upały jak nie widać, tak nie widać. BHP'owcy nic nie robią, aby polepszyć ludziom warunki pracy. Pojawiają się tylko, jak jest jakiś audit. Wtedy chodzą, aby się pokazać, że coś ich interesuje... :/

..już tu nie pracuję

Tu zawsze był syf i chyba NIC się nie zmieni. Najwyższy czas zgłosić, że każda norma jest przekroczona (hałas,wentylacja, temperatura, itp.), a tak przy okazji, założyli Wam klimę na hali, czy dalej .[usunięte przez moderatora] w takich warunkach, bo \"p. WakaWaka\" (chyba już \"śpiewa\" u siebie) i \"p.BHP\" nie znają KP i Rozporządzeń (żyjemy w Polsce, obowiązuje Kodeks Pracy i Rozporządzenia, norma 28st.C, przy odpowiedniej wilgotności powietrza + waga, płeć i predyspozycje człowieka) Należą się dodatkowe przerwy, napoje energetyczne (nie woda!) i klima, ew. wentylatory, dmuchawy, co by ludzie nie padali jak mrówki, ale najważniejsze, że \"fartuchy\" mają klimę, żaluzje i inne (usunięte przez administratora) erele, żeby im dobrze było, a \"fizole\" niech zdychają i robią na Nich, ale gdyby nie fizole, to roboty dla \"fartuchów\" też by nie było. Więc więcej szacunku dla ludzi i przestrzegania przepisów, no i Pozdrowienia dla \"fizoli\". Dzięki Bogu..

Państwowy Inspektorat Pracy 2

Uwaga! Skargi i wnioski NIE MOGĄ BYĆ ANONIMOWE. Te niezawierające imienia i nazwiska lub nazwy oraz adresu wnoszącego POZOSTAWIA SIĘ BEZ ROZPOZNANIA. Okręgowy Inspektorat Pracy może podjąć decyzję o rozpatrzeniu anonimowej skargi lub wniosku jeżeli wynika z nich, że: w sposób rażący naruszane są przepisy prawa pracy, w tym w szczególności występuje zagrożenie życia lub zdrowia pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Warszawa

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch
2.8/5 Na podstawie 255 ocen.

Bosch