Opinie o 31 Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy 31 Baza Lotnictwa Taktycznego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w 31 Baza Lotnictwa Taktycznego o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 31 Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznań

podoficer

Po szkole podoficerskiej służę w tej jednostce wojskowej, zarobki nie małe, mundurówka, 13 pensja, urlopowe, miła atmosfera pracy, przełożeni oky, mieszkanie dostałem z WAM, dojazd dobry. Jest super jakiś czas temu na terenie 31 bazy udostępniono ośrodek sportu (baseny, hale do gry w piłę nożną itd, bieżnia do uprawiania lekkoatletyki). Polecam

Max
@Zniesmaczony

Poprostu napisał to co bardzo wielu ludzi uważa.macie mnóstwo przywilejów jakich nie ma większość ludzi naprawdę pracujących.a robi się z was wielkich bohaterów.ja w pełni popieram mikiego.najlepiej jeszcze idźcie po 5 latach na emeryturę bo przecież się tyle narobicie.

Witam serdecznie. Na głównej stronie Bazy widziałem ofertę pracy dla Magazyniera. Wymagane roczne doświadczenie posiadam niestety nie w resorcie ON, ale to już kwestie mile widziane. Wciąż może będę mieć szanse. Proszę jednak mi opowiedzieć jak w tym roku praca wygląda. Czy jest ciężko?

Emeryt Nowy wpis

Powiem tak jednostka ok, ale ludzie, którzy tam służą czyli żołnierze to ludzie myślący o sobie, że są lepszym sortem. Cywile to w ogóle jacyś odklejeńcy od rzeczywistości. Kadra gdy zbliża się jakiś dodatkowy wylot na ćwiczenia zagraniczne to jeden przez drugiego donosi na siebie do przełożonych. Masakra.

Zdefiniujecie „fachowca” w kontekście zatrudnienia w Bazie? Jakiś czas temu pojawiła się taka opinia, że jeśli praktycznie się nie pracuje to można być lepiej traktowanym właśnie od tego wspomnianego fachowca. Jak należy to w rzeczywistości rozumieć?

FRAGMENT INFORMACJI POWIATU

WRESZCIE DOJDZIE DO BUDOWY NOWOCZESNEJ DROGI DO 31 BLT Powiat poznański ma budżet na 2024 rok, w którym rozpocznie się największa inwestycja w historii tego samorządu. Za blisko 200 mln zł zbudowana zostanie droga obronna Borówiec – Koninko – Krzesiny. Na minionej sesji Rady Powiatu radni zdecydowaną większością głosów zadecydowali o kształcie przyszłorocznych dochodów i wydatków powiatu. Niemal 140 mln zł powiat poznański zamierza przeznaczyć w przyszłym roku na drogi, z czego 90 mln zł na inwestycje. Największą z nich będzie przebudowa drogi Borówiec – Koninko – Krzesiny. Całe zadanie – budowa wraz z wykupem gruntów – warte jest 200 mln zł. W przyszłym roku pierwszy etap pochłonie niemal 60 mln zł. W ramach zadania przebudowanych lub zbudowanych po nowym śladzie zostanie łącznie 9 km dróg, powstaną cztery ronda oraz wiadukt nad torami kolejowymi w Koninku i dwa mosty na rzece Kopli. Pieniądze na tę najdroższą inwestycję drogową w historii powiatu pochodzą z budżetu państwa. 13.12.2023R

Niezbędna nowa brama Krzesiny Nowy wpis
@FRAGMENT INFORMACJI POWIATU

Od początku modernizacji lotniska Krzesiny w 2001r czekano na nowoczesną drogę dojazdową.W 2019r Zarząd Dróg Powiatowych przystąpił do jej projektowania. Jednocześnie Baza (Pion Ochrony - Glina) i Sekcja Infrastruktury (Twardy) przystąpili do opracowania założeń (mwwo-u) do budowy nowoczesnej Bramy Krzesiny z parkingiem. Pomimo pandemii chyba już zakończyli i uzgodnili z inwestorem Wojskowym Zarządem Infrastruktury, tak aby drogę dojazdową z A-2 i z DK S-11oraz nową główną bramę największej bazy lotniczej w Polsce zakończyć w miarę równocześnie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie 31 Baza Lotnictwa Taktycznego? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Jolanta

witam czy ktoś ma odniesienie się do tej opinii z ubiegłego roku odnośnie tego, że podobno bez znajomości trudno jest dołączyć? na głównej stronie widziałam, że publikowane są oferty pracy, ostatnia z nich jest skierowana do starszego referenta do Sekcji Planowania. Zastanawiają mnie praktyczne warunki zatrudnienia oraz atmosfera w miejscu pracy, ponieważ podkreślono dbałość o dobrą atmosferę i komunikację w zespole. Jakich zarobków można się spodziewać?

Xxx
@Jolanta

Zarobki pracowników cywilnych są bardzo niskie. Jeśli chodzi o atmosferę w miejscu to nie liczyłbym na zbyt dużo.

@Xxx

Skoro tak to ile średni staż pracy w takim wypadku by wynosił? Zarobki niskie, relatywnie co do pełnionych funkcji? Czy sumarycznie można je określić? Nawet w postaci przedziałów płacowych?

podoficer

Miki
@podoficer

No i co...???...cieszysz się...jeszcze może dup...wam codziennie dają...???...żal że inni ludzie na was pracują...i ile pieniędzy idzie na was (usunięte przez administratora)

Zniesmaczony
@Miki

Żałosna postawa. Wylewanie żalu za swoją nieudolność życiową zawiść i zazdrość. Weź się za siebie i zmień coś w swoim życiu bo jad za swoje porażki i źle decyzję w życiu aż się wylewa. Nie pozdrawiam

@Zniesmaczony

Postawa postawą, mnie to zastanawia czemu jeszcze u pracował podczas pisania tego. Raczej tak ogólnie to rozumiem, że nie jest to zbytnio spotykane na miejscu skoro tutaj prezentujesz to zniesmaczenie?

Max
@Zniesmaczony

Czy pracodawca 31 Baza Lotnictwa Taktycznego motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jak szefostwo w 31 Baza Lotnictwa Taktycznego traktuje ludzi?

Szkoda tylko że osoby, które chciałyby służyć w jednostce nie maja szans się dostać bez znajomosci. W WCR mówią, że brak miejsc, jednak Moi znajomi mający tam kogoś się dostają…. Duża niesprawiedliwość !!

LOL

Czy poza bezsensownym generowaniem hałasu w promieniu 30-40 km, ta baza ma również inne zastosowania?

gen.
@LOL

Pytanie poliszynela, to wojsko nie linie lotnicze Port Lotniczy na Ławicy. Wojska lotnicze, piloci, żołnierze szkolą się. Samolot generuje dzwięk, podmuot to obrona państwa, kraju. Rozsądek i rozum nie egocentryzn dbanie o własną przestrzeń życiową dom i ogródek, sąvwiększe wartości wolność, niepodległość i ochrona narodu polskiego. Baza lotnicza istnieje dłużej niż osiedle domków jednorodzinnych.

Poznaniak
@gen.

Ojej...to że się szkolicie to wszyscy wiemy...wystarczy obejrzeć propagandową TVP gdzie super minister MON wychwala was pod niebiosa...a tym czasem pytanie czy poza robieniem hałasu w Poznaniu i okolicach jest zasadne...padaja tu wielkie słowa o ojczyźnie niepodległości...problem w tym że moglibyście szkolić się gdzieś indziej a nie nad głowami tysięcy domów blokow...cały problem ze ktoś wymyślił ta nieszczęsna bazę obok Poznania...a poza tym z punktu widzenia obywatela to tylko się szkolicie i nic więcej...ciekawe jak każdy z nas nie chodziłby do pracy tylko byśmy się wszyscy szkolili...nie neguje potrzeby istnienia armii lotnictwa ale robienie z was niewiadomo kogo super bohaterów narodu jest żenujące...fajnie było w zeszłym roku jak super minister Błaszczak w epicentrum pandemii uspokajał w tv że żołnierzyki dostaną obiecane podwyżki...w momencie gdzie tysiące ludzi traciło pracę...jesteście tylko kolejna uprzywilejowaną grupa zawodowa która tak naprawdę nic nie robi...

buhaha
@gen.

obrona przed kim?

e tam
@Poznaniak

lekarze śpiący na dyżurach nocnych, czy (usunięte przez administratora) prawnicza też się nie przemęcza, bez przesady, że tylko oni

leo
@Poznaniak

akurat żołnierze są większymi bohaterami niż ten wsiok z magazynu

Wazechojciec
@LOL

Tak, wk...wianie ludzi pracujących z domu. Jak nie mają gdzie latać, to niech latają na symulatorze. Bo osobiście mam dość.

Dariusz
@Wazechojciec

No wiesz, samoloty jednak trochę hałasują. A nie zawsze można ćwiczyć na sucho na symulatorze. Aż tak są głośni?

Jolanta

A gdyby wprowadzono jakąś sztywną godzinę na to, żeby każdy mógł się ewentualnie tego spodziewać to może to by jakoś podziałało jako taki kompromis?

Mike
@Wazechojciec

Prawda.

@Mike

Ale taki symulator chyba nie odda rzeczywistości takiej w ujęciu już faktycznym? A to jednak potrzebne?

Szkoda gadać

Szkoda gadać

@Szkoda gadać

W sumie to czemu?

31blt

Niczym

Żołnierz

Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy. Nie porównuj podoficera do tego oficera. Teraz pałęta się w klubie Grunwald Sportowym, tzw relikt PRL, która firma tworzy klub sportowy z etatami, poza wojskiem i (...).Absurd? Wyobrazić sobie sytuację z życia: szpital i klub sportowy NFZ, sportowcy medycy: lekarze, pielęgniarze, na etacie w szpitalu, przeniesieni do klubu sportowego NFZ, zajęcie granie w piłkę, badmintona, tenis. Przychodzić do pracy, zamiast leczyć gra w piłkę, relaks, idylla życiowa. Powróćmy do klubu Grunwald Sportowego utrzymywanego z pieniędzy MON, w zarządzie masa osób znanych: były gen. WP i byli płk, podoficerowie (...). Co tam robią? Zarządzają tzw zjawisko strażnik żyrandola i dodatkowy przychód poza wysoką emeryturą. Czyli chłopaki z dawnych czasów służby wspierają siebie, trzymają się razem, wiele innych osób i żołnierze zawodowi przy wojsku, zamiast służyć w J.W, mają relaks. Nazywa się to zjawisko żołnierz sportowiec, nadaje się do filmu Miś komedii? Jak sport w WP to: jest obiekt sportowy, można stworzyć zawody sportowe np piłka nożna, trenować w określonym czasie wolnym. A tak Absurd. Nie wiedziałem, że zastępca dowódcy J.W. ma duży wpływ na to co się dzieje w ramach jednostki wojskowej: zmiana infrastruktury, przebudowa. O tym decydują politycy, MON w Warszawie, a dowódca J.W. wykonuje rozkazy. Poza lataniem odwiedź Grunwald tam spotkasz swojego ulubieńca. Dobrze, że społeczeństwo nie jest w pełni świadome na co MON wydaje pieniądze.

Pilot
@Żołnierz

Nie masz pojęcia ile były zastępca Dowódcy Bazy zdziałał dla WKS Grunwald (spytaj Użytkownika), gdy wymusił niemal na warszawskich decydentach wymianę nawierzchni stadionu na sztuczną itp prace, modernizacje sieci, nawierzchni,awaryjne opróznianie stadiionu itp itd. Zgłosił też potrzebę modernizacji pozostałej nawierzchni przy stadionie, budowę częściowego zadaszenia itp. Nie muszę dodawać ile wywalczył na obiekcie Saperska gdzie wyremontowano dach i samą halę sportową, strzelnicę itp.

P
@Pilot

Należy dodać, że były zastępca Dowódcy Bazy doprowadził też na stadionie WKS przy ul. Promienistej do modernizacji: - trybun - szatni i łazienek oraz w.c. dla zawodników i sędziów, oraz sali odpraw w budynku administracyjnym - wcześniejszej modernizacji zaplecza socjalnego w innym budynku - częściowej modernizacji kotłowni c.o. w budynku administracyjnym. oraz modernizacji dużego parkingu przez 16.brl Jarocin Pamiętać należy o remoncie kortów tenisowych przy ul. Bukowskiej i pływalni przy ul. Dąbrowskiego. OBY KAŻDY ZROBIŁ TAK DUŻO !

@Żołnierz

Żołnierzu Po pierwsze w kwestii formalnej to tzw. ,,ulubieniec'' odchodząc z armii odszedł z WKS Grunwald i ,,nie pałęta'' się po Kubie więc Twoje info jest nieprawdziwe i chybione. Po drugie to WKS Grunwald oprócz organu założycielskiego jakim jest MON nie ma nic wspólnego z wojskiem, a tym bardziej z etatami wojskowymi. Zapewne miałeś na myśli Zespół Sportowy ale to po raz kolejny świadczy o braku Twojej elementarnej wiedzy w tym temacie. I wreszcie po trzecie po Twoich wywodach stwierdzam, że byłeś lub jesteś żołnierzem niskiej rangi wykazując się znowu niewiedzą jaki to wpływ ma dowództwo jednostki na realizację chociażby wspomnianych inwestycji występując z pozycji tylko przyszłego potencjalnego użytkownika bo ma i to bardzo duży ale tłumaczenie Tobie tych powiązań biorąc pod uwagę wcześniejsze wywody byłoby długotrwałe i obarczone obawą, że nie zrozumiesz całości tematu . Podsumowując jeżeli masz inną wizję co do żołnierzy sportowców w wojsku to Twoim adresatem powinien być Min.ON bo to ta osoba kreuje tego rodzaju politykę w armii????????‍♂️. Czołem

ŻOŁNIERZ
@1234

Nie kłam , nie wprowadzaj w błąd opinie, znajomego syn jest żołnierzem zawodowym w J.W. na etacie, do Grunwald Klubu Sportowego prze delegowany. Pytanie: zawodnicy w Klubie Grunwald to żołnierze zawodowi? Z inf podanych 'tak", żołnierz zawodowy co robi w tym klubie? Można to zweryfikować, np kadry, finansowa i imię , nazwisko. Relikt PRL na czele z gen. Konopką w stanie spoczynku nosi się w mundurze, na blogu widać na zdjęciach, zakłada mundur i wręcza puchary itp ( co on tam robi w tym mundurze?). Sprawa w toku, warto przesłać do MON na poziomie ministerstwo, żeby ten relikt wygasić, zamknąć. W każdej j.w. jest obiekt można ćwiczyć, grać w piłkę w czasie wolnym od służby, organizować zawody sportowe.

Dziennikarz
@P

Dzięki za in. pokaz czym zajmuje się osoba w stopniu płk, w jednostce wojskowej, parodia wojska. Pokazałem znajomym reakcja śmiech na tzw "sali", ja jestem dziennikarzem z inf. podanych przez osobę, zainteresowałem się tematem i to 31 BLT. Polska i WP i na etatach osoby po szkołach oficerskich, bywa kursie oficerskim po tzw edukacji bywa zaocznej, wieczorowej i mgr ( studiach), kursy w ramach WP organizowane ( nadają temu rangę b. Wysoką, po czasie awans) i siedzi potocznie z (usunięte przez administratora) na stołku ( nic nie robi, szkolenie określone na początku roku, nie ma produkcji to wojsko), do emeryturki i w świat dobrobytu emerytura 6000< zł netto.

gen. Walezy Ważydrong (:
@1234

Lista żołnierzy sportowców, udostępniona na stronie, a dyrektor WKS Grunwald mjr Stanisław W. mjr. , tak hucznie żegnany na emeryturę odszedł z KS GRUNWALG i dowód na etaty żołnierzy zawodowych w WKS Grunwald: http://wks-grunwald.poznan.pl/wks.php?s=hokej&str=zawodnicy

@1234

"Po drugie to WKS Grunwald oprócz organu założycielskiego jakim jest MON nie ma nic wspólnego z wojskiem, a tym bardziej z etatami wojskowymi. Zapewne miałeś na myśli Zespół Sportowy ale to po raz kolejny świadczy o braku Twojej elementarnej wiedzy w tym temacie." Skrót: WKS Grunwald Wojskowy Klub Sportowy Grunwald, mam rozumieć, że niema nic wspólnego z wojskiem, a w nazwie "Wojskowy", MON organ założycielski, a żołnierze zawodowi na etacie np pan mjr W. odszedł na emeryturę ( na etacie sprzątaczki, przynieś wynieś , pozamiataj?). Udajesz debila albo imbecyla? ( (usunięte przez administratora) to upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim, imbecyl-pośrednim). Niestety ten blog ludzie czytają przy kawce ( okresowo), zastanów się wpierw jak coś napiszesz, zdaje sobie sprawę z reliktu instytucji jakim jest MON i wojsko w Polsce ( z gen. K., w mundurze pojawia się na boisku WKS Grunwald i wręcza puchary, kim jest tren generał, żeby pagonami i to jakimi świecić w klubiku "podrzędnym", bo to nie jest klasa światowa, przyzwoitość dla munduru i stopnia wojskowego). Wojsko a Sport, żeby w nazwie instytucji mieć Wojsko, organ założycielski MON, mjr. na etacie w Klubie j.w. w nazwie i udawać, że nie ma nic wspólnego z wojskiem, plus etaty żołnierz ( jest wykaz na stronie). Krwawica mnie bierze jak z wojska robi się przytułek dla sportowców semantyka językoznawcza zobowiązuje: sport a wojsk, ja służę a nie udaje że służę, wojsko a klub sportowy. Posiedzi na etacie mjr itp niższe zaszeregowanie U. i odejdzie na emeryturę, przydatność do obrony kraju "0" bez szkolenia, pseudo żołnierz z "nazwy", prawo do emerytury wojskowej, wszystkich świadczeń. Jak ktoś wspomniał, przedmówca ŻOŁNIERZ tzw zjawisko neo fabuła do filmu Miś ( komedii).

plut.
@1234

Poczytałem sobie i cytat przytaczam i inf o dokonaniach tzw łysej pały taką ksywe miał Satkoś. "Należy dodać, że były zastępca Dowódcy Bazy doprowadził też na stadionie WKS przy ul. Promienistej do modernizacji: - trybun - szatni i łazienek oraz w.c. dla zawodników i sędziów, oraz sali odpraw w budynku administracyjnym" Czy wy jesteście normalni, społeczeństwo płaci podatki, niemałe pieniądze na wojsko. Z inf. można się dowiedzieć o dokonaniach płk, żal mi Was, i ten gen. Konopka w klubiku sportowym, mam rozumie" poziom intelektualny dostosowany do (...). To jak WKS Grunwald kto finansuje? mjr. Ważydrąg by kierownikiem tego przubytku, co On tam robił? Żal mi Was.

mgr żołnierz
@1234

Cytat "biorąc pod uwagę wcześniejsze wywody byłoby długotrwałe i obarczone obawą, że nie zrozumiesz całości tematu ." Zaznaczyłem mgr, pokazałeś oblicze tzw mondrala nadymana do granić ratio-rozumu, prosta wypowiedz przedmówcy, dyskurs, a priori określasz przedmówce, że jest ograniczony. Pokazałeś oblicze tzw cwaniaczek w strukturach wojska, MON w zjawisku holizm, z pieniędzy podatników utrzymujemy darmozjady, brak szacunku do ludzi, szkoda mi Ciebie. Głupek?

@P

Ta inf. podana nadaje się do prokuratury, zbadać zasadność wydatkowania pieniędzy publicznych, zastępca dowódcy płk Sadkowski zajmował się rewitalizacją obiektów i to jaskich. W 2009? zgłoszono na tego pana sprawę do MON (usunięte przez administratora) jest w tle psychoprofilaktyk tej jednostki, która podrzucała na komisje lekarską koperty ( draństwo). Całokształt i komentarz z bloga "1234" pokazuje: mamy do czynienia grupą osób, przywilejem, układem? Nie dziwie się ( po zapoznaniu się z sprawą) pana płk nie pożegnano w właściwy sposób, wspomniał o tym na blogu "pilot". Ten twór WKS Grunwald to relikt PRL. Proszę podać więcej inf. przekażemy ŻW.

,,Wojaku'' (nie ,,Żołnierzu'' bo tym swoim nickiem kalasz tą grupę osób) nadal nie rozumiesz, że WKS jest organizacją pożytku publicznego, w której nie ma etatów dla żołnierzy. Z uporem maniaka mylisz klub sportowy z zespołem sportowym ale widocznie albo nie rozróżniasz celowo albo po prostu to Ciebie przerasta. Dobrze żebyś też wiedział, że stanowiska w zarządzie klubu i poszczególnych sekcjach pełnione są SPOŁECZNIE, a dotacje na ich funkcjonowanie pochodzą m.in. a budżetu miasta oraz sponsorów. Jeszcze raz informuję, że jak masz problem z funkcjonowaniem w armii żołnierzy-sportowców to pisz do Ministra ON bo to on propaguje sport w wojsku i zatwierdza etaty dla sportowców w mundurach. Czołem

W kwestii formalnej Wojaku WKS Grunwald NIE POSIADA ŻADNYCH OBIEKTÓW SPORTOWYCH, a te z których korzysta dzierżawi od wojska na podstawie stosownych umów podpisanych przez zarządcę tych obiektów. Czołem

@gen. Walezy Ważydrong (:

WKS Grunwald nie posiada ŻADNYCH etatów wojskowych, a wspomniani zawodnicy to byli żołnierze na etatach w zespole sportowym bądź 31 blt

@mjr

Mjr pewnie nie wiesz, że mjr W odszedł do rezerwy z Zespołu Sportowego gdzie pełnił obowiązki z-cy Szefa Zespołu, a nie z WKS Grunwald gdyż w WKS Grunwald NIE MA żadnych etatów wojskowych ????‍♂️

@plut.

W kwestii formalnej mjr Ważydrąg NIGDY nie był kierownikiem????‍♂️

@mjr

Jeżeli masz jakieś dowody i informacje to niezwłocznie powinieneś zgłosić to do organów ścigania bo inaczej sam dopuszczasz się przestępstwa. Jeszcze jedno wiadomy płk odchodząc do rezerwy był żołnierzem nie 31 BLT tylko 2 SLT ????‍♂️

@1234

Głupek?, zadziwia ten poziom intelektualny jak przedmówca określił "nadymane do granic rozsądku", (usunięte przez administratora)

Mjr
@1234

"pełnił obowiązki z-cy Szefa Zespołu, a nie z WKS Grunwald gdyż w WKS Grunwald NIE MA żadnych etatów wojskowych ????‍" Proponuje etat generała dywizji drużyny sportowej (: Dziękuje za wyczerpujące inf. spróbuje u nas na osiedlu stworzyć Klub i drużynę z poparciem ministerstwa ON i wkładu "układu" ( chłopaki uzyskają po 25 latach emerytury wojskowe). (:

ŻOŁNIERZ
@1234

Kala? Tworzenie drużyny sportowej na czele mjr WP, kala w idee sprawiedliwości społecznej, dualizm wartości np etat żołnierza ( obowiązki na tym etacie i cel obrona kraju nie sport i relaks). Wyobraź sobie firmę MPK zatrudnia kierowców tramwaju ( tramwajarzy) i wyznacza na etat tramwajarz sportowiec, nie kieruje tramwajem tylko gra w piłkę w drużynie sportowej ( na zajezdni tramwajowej), po boisku śmiga gen trzygwiazdkowy z pucharami. Wyjaśniłem mi to dosadnie, trwało trochę, człowiek jak w filmie Miś ( ta część z 3 domami i strefa zabudowana, zjawisko absurdu). Dużo inf. ciekawych o płk który nie został pożegnany ( znana osoba w aspekcie pejoratywnym z okresu po 2009 w duecie z psychoprofilaktyk?), po czasie pojawił się w 2 SLT ( dobrze, że z niego gen. nie zrobili (: Ciekaw inf. podane (komentarze) o remontach z inicjatywy płk. S, ( były zastępca dowódcy 31 BLT), jakie robił w firmie prywatnej WKS G. w nazwie wojskowy, a nie wojskowej (: Tą kwestie wyjaśniłeś "nazwa a podległość". Ta drużyna sportowa "idea szczytna" godzi w wartości i solidarność w wojsku ( dualizm wartość i zasad) żołnierz na etacie i obsługa oręża i żołnierz bardziej sportowiec czynność np kopanie piłki "podmiot" idea promowanie sportu w WP. sprawę Wyjaśniłeś, problem kierować do MON, tzw obyczajowość. Sprawę uważam za zamkną świata nie zmiennie, trochę się uśmiałem nie ja jedyny. Wpisy wywołały reakcje, ludzie w moim otoczeniu są wkur..., sprawa wyjaśniona, żeby nie reagowali na wpisy, skończy się na wokandzie i zadość uczynienia. Pozdrawiam.

@ŻOŁNIERZ

pozdrawiam (:

szer. zaw.
@1234

Ile jadu w wypowiedzi, gdzie to się wychowywało z grupy dowództwa tej nieszczęsnej bazy. Ta reakcja w tle ten Klub i jakiś interes, przywilej. Szok. Szacunku nie mają nie będą mieli. Typowy (usunięte przez administratora)

Lol

W artykule przedstawiono moje imię i nazwisko nie wyrażam zgody na udostępnianie tych danych

Lol

Bo jest nie prawdziwa

@Lol

Opinia jest nieprawdziwa? Czemu? I pisałeś kiedyś o tych danych, że nie pozwalasz na ich udostępnianie, zrobiłeś coś z tym tak wgl?

Czas na drogę dojazdową

Czy 31.BLT dorobi się wreszcie (po ponad 22 latach modernizacji bazy) nowoczesnej drogi dojazdowej ?, czy baza w Powidzu wcześniej doczeka się drogi dojazdowej z autostrady ?

Ilona
@Czas na drogę dojazdową

A były już jakieś plany na tą drogę czy nie? Może zaproponuj to firmie? :)

bean

No dobra, ale najwważniejsze dla mnie jest to, żeby wypłata była zawsze respektowana, a skoro dbają o to, żeby wynagrodzenie mogło być na czas, to nic dziwnego, że są teraz tak bardzo popularni na rynku. A socjale jakie się pojawiają u nich? Pozdrawiam

RU
@bean

TO NAJWAŻNIEJSZE ,, CZY SIĘ LEŻY CZY SIĘ ŚPI 2000 SIĘ NALEŻY" STARE POWIEDZENIE. A PODATNIK PŁACI NIEROBOM PŁACI ZA TO ŻE SĄ, BO TO SŁUŻBA A NIE PRACA. NIEDAWNO GEN. DREWNIAK WYSTAWIŁ OPINIĘ WOJSKU POLSKIEMU SIŁY POWIETRZNE STRACIŁY BY KONTROLĘ NA NIEBIE PO KILKU GODZINACH. DODAM ROSJANIE WYSTARCZY ŻE UŻYJĄ RAKIET ISKANDERÓW I ZNISZCZĄ PAS STARTOWY F16 UZIEMIONY, ZNISZCZYĆ MAGAZYN BRONI I WOJSKO BEZBRONNE, I TAK JEST BEZBRONNE. JEDNYM SŁOWEM STADO BAR....NIESZKOLONYCH.

Aleksander
@RU

Święte słowa...ogromne pieniądze nas wszystkich idą na wasze szkolenia i nic nie robienie...kolejna grupa zawodowa uprzywilejowana...każdy kraj musi mieć armię ale nie róbmy z żołnierzy bohaterów narodowych którzy żyją za nasze pieniądze...że wszystkimi dodatkami przywilejami...ciekawe że nikt nie mówi o nas zwykłych ludziach że jesteśmy wielcy bo codziennie chodzimy do pracy...a z żołnierzy robi się nie wiadomo kogo...mam sąsiadów żołnierzy i delikatnie mówiąc no nie przemęczają się w porównaniu do nas cały roku pracujących...no ale to kolejna grupa zawodowa świętych krów...

Zołnierz

Drugi dzień z rzędu media informują o kilkunastu zarażonych koronawirusem żołnierzach w 31 BLT. Rzecznik bazy milczy - zataja ?

Konkurencja
@Zołnierz

W dniu 22.09.2020 r. na terenie 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego miało miejsce uroczyste otwarcie nowo wybudowanego hangaru obsługi i naprawy silnika F100-PW-229.Plac budowy przekazano 19.12.17r z terminem wykonania 30.11.2018 r. Im dalej, tym było gorzej. Inwestor WZI Poznań niezbyt dobrze nadzorował wykonawcę robót który w 2019r zszedł z placu budowy, zadanie dokończył inny wykonawca.

Wiktor

Mam wrażenie, że macie dobrą robotę i nikt nie zawraca sobie głowy pisaniem na forum czy tak?

@Wiktor

Jasne, spoko

great. Sergeant pensioner

The commander in the Base is the Colonel Raphael, once my neighbor, to envy such a commander, and the replacement should be the Lord, Colonel. pilot Grzegorz, as he was on duty, we once sang in English (: in the panellist, non-commissioned aeronautical information, pilots, work is a pleasure.) I retired is great. Sergeant pensioner Jaras Kukuczko (:

@great. Sergeant pensioner

Kukuczko coś ty spłodził po angielsku, daje radę, ale nie non-commissioned aeronautical information (:

Sergeant pensioner (:

Dowódcą bazy jest pułkownik Rafał kiedyś mój sąsiad, zazdrościć takiego dowódcy, a zastępcą powinien być Pan, pułkownik. pilot Grzegorz, jak pełnił służbę, śpiewaliśmy po angielsku (: w pokoju podoficera informacji lotniczej, piloci, praca tam to przyjemność.) Jestem na emeryturze jest świetnie. Sierżant emeryt Jaras Kukuczko (:

Jasiek

Dlaczego tak cicho zrobiło się na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o 31 Baza Lotnictwa Taktycznego - Poznań

• Jak się pracuje w 31 Baza Lotnictwa Taktycznego?

Zobacz opinie na temat firmy 31 Baza Lotnictwa Taktycznego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 31 Baza Lotnictwa Taktycznego?

31 Baza Lotnictwa Taktycznego
1.8/5 Na podstawie 190 ocen.

31 Baza Lotnictwa Taktycznego