Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Witka

Pracuje tu rok i dostaje 2200 na rękę i to Jeszcze z wielkim żalem bo twierdzą ze praca tutaj to zaszczyt i mam dziękować Bogu ze tu jestem. Za takie pieniądze nie mogę wyżywić rodziny to wynoszę makrele i paluszki rybne dla dzieci. Nie chcą tego jeść, moja córa sie rozchorowała a lekarz powiedział ze to zatrucie pokarmowe i od teraz odradzam każdemu.

Negatyw
@Witka

Lata lecą a w lisnerze nic się nie zmienia żenada.Dobrze ze juz tam nie pracuję.

@Witka

Jakie paluszki rybne jak my ich nie robimy.... myśl kobieto co piszesz a pracę można zmienić nikt nikogo tu siła nie trzyma...

@Ja....

już pomijając sam produkt i to czy go macie w ofercie czy nie... to naprawdę idzie tak coś wynieść czy to żarty tylko? pilnują tego mocno?

@Alicja

Małgosia

Teraz alkoholicy w popłochu po wczorajszym.

ex pracownik

Lisner tak chętnie przyjmuje do pracy ze non stop są przyjęcia. Reklamują się tym ze po wysłaniu smsa oddzwonią , ale dział przyjęć nie reaguje na sms. Co ciekawsze nie odbierają telefonów, mimo że próbowałem dodzwonić się przez kilka dni i w różnych porach w teoretycznie godzinach ich pracy. Ale już wiem dlaczego tak robią. Jest im wygodniej przyjąć kogoś do pracy poprzez agencję pracy niż bezpośrednio. Słabe zagranie, bardzo słabe.

Czy Ukry robią?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Ona

Dlaczego w lisnerze jest tak zła atmosfera?

Polak

Azjaci pracują sobie na liniach mają lekkie prace a Polacy ...... ciężko pracują to są jakieś jaja ......$$$$

Robiony w ciula
@Polak

Ponieważ dostają bejmy na nich....i mają podobno inne gabaryty i rączki bardziej sprawniejsze i taki tam (usunięte przez administratora) bajery szmery (usunięte przez administratora)Tylko polak moze być gorzej traktowany w swoim kraju niż azjata.....

Tekla

Masz rację wredny koleś bardzo ciężki do współpracy i ma bardzo zła opinie i to nie jest przypadek wiele osób na nie faceta narzeka

grz2333

On jeszcze tam pracuje dobrze że w porę odeszlłem tego (usunięte przez administratora)

Pan da
@grz2333

Tak pracuje niestety.I nic niezmądrzał i już niezmądrzeje

Tkp
@Pan da

Dars z Gniezna masakra ze go jeszcze nie zwolnili tego obibika co siedziałw szatni na telefonie z kumplami. Obrabia d.....kolega i koleżanka hak leci ciężki do współpracy delikatnie mówiąc.

Pan da
@Tkp

Dokładnie.Ale widzę,że niewygodne komentarze są usuwane.Polityka tej firmy

Elwira
@Pan da

A się Daraska czepiacie, akurat on jest w porządku. Najgorszy to ten kom u ch co wozi pojemniki z odpadami na bramę i ten siwy z matjasa z elektrykiem, nie wiadomo czy to trzeźwe czy nie.? Ja przez tych ludzi odeszłam z pracy, wiecznie źle wiązałam worki,. bo mu się rozwalały.. A ten siwo-czerwony to pare razy by mnie prawie potrącił, szłam z woreczkami, a on jedzie i na nic nie patrzy.. Straszny stwór.

Smieci
@Elwira

To jest jego praca i onpowinien tymi workami sie zajmowac kazdy ma swoje obowiazki i kazdy powinien sie nimi zajac, a ten i te jego wymysly to porazka wszystkich naokraglo zaczepia i wyzywa ze dziura w worku, ze zle kartony ulozone . . .

Beatris

To fakt w tej firmie co drugi lubi sobie walnąć kielona i to nie jednego , taka firma hehe ostatnio 4 muszkieterów poleciało za picie alkoholu po pracy na terenie firmy ale ci zrobić jak ciągnęło ich do gorzałki hihi

Becia
@Beatris

To fakt ,że wylecieli za picie na terenie roboty. Jednak najważniejsze w ich życiu było najwidoczniej hobby i zainteresowania,a nie praca! Największe pijanstwo jest w tej firmie jest na matiasie np siwy czy Tomek z matiasa wiecznie narąbani,powinni się ich pozbyć już dawno

Gość gość
@Beatris

Pili ,ale po pracy a w pracy nigdy nie byli pijani , robili swoją robotę jak należy, solidnie. Oczywiście, że popełnili błąd, ale może nawet to im na dobre wyszło i będą zadowoleni.

Lol
@Gość gość

Ile mieli w wydychanym?

@Gość gość

Dokładnie

Cabaj

A jak tam Surówka śmieciowy nadal donosi?(usunięte przez administratora)

Gosia
@Cabaj

Donosi donosi, a do tego przerwa za przerwą i kawka za kawką..

@Gosia

O to prawda, tylko patrzy co ,kto i gdzie .

Iza
@Gość

Dokładnie słychać do tego ,jak głośno komentuje na kantynie co kto robi.

Mehehe
@Polak

Prawda jest taka że w tej firmie jest brak zorganizowania miejsca pracy i nie powinno być tak że dana osoba jest przydzielona do danego miejsca tylko powinni także być tam gdzie jeszcze nie byli. Faktycznie tak jest . Polacy mają przesrane

Piękna

Uwielbiam paczki świąteczne mam nadzieję że w tym roku będzie również na bogato!!!

Zima zima pada śledź

W okresie zimowym i świątecznym jest bardzo dużo pracy w so a czasem ndz pracujących oczywiście dla ,,chętnych" haha z naciskiem przykdz do pracy ale można też dobrze zarobić

Pytajnik
@Zima zima pada śledź

Jakie są widełki brygadzisty netto? 4-5, 5-6, powyżej 6?

ZzTop

Jakie są widełki zarobków brygadzistów? Jak wyglądają zamiany? Praca w weekendy?

Sjsjsjsj
@ZzTop

Daj se luz już wybrali

@Sjsjsjsj

ja to i tak bym się z ciekawości chciała dowiedzieć jakie warunki mają. I obowiązki jak w praktyce tu w firmie wychodzą?

Premia na święta i paczki są ok.

Lidiia
@Plus

jaka premia świąteczna? Chyba nie mówisz o tym zasiłku za punkty który każdy dostaje, nawet ten co przyszedł wczoraj do pracy, to jest w porządku? my cały rok wypracowujemy socjalne żeby na dwa dni przed świętami wypłacić je tej masie pracowników którą się zatrudnia na dwa tygodnie w grudniu, brawo!!!

Becia
@Lidiia

Dokładnie masz rację Lidka.

@Lidiia

Zgadzam się dostajemy ochłapy...kto widział żeby socjalne dzielić każdy powinien równo dostać... Socjalne jest dla pracownika nie dla rodziny , pracownik wypracowuje nie rodzina...

Jacek

Nic dodać nic ująć

Aaaa
@Lidiia

Dokładnie, powinna być półroczna karencja. Co ich obchodzą zarobki rodzinne?

Sasza
@Lidiia

Jak ludzie mają rodzinę to mają zdecydowane większe wydatki niż stary kawaler albo stara pana bądź snigiel czy snigielka. Lisner daje nowym pracownikom również premie ponieważ zachęca do pracy w tej firmie a jak wiadomo powszechnie atmosfera warunki pracy i płacy bywa z tym w Lisnerze różnie delikatnie mówiąc taka jest opinie ale główny problem to ludzie którzy są zawistni. Utopiliby człowieka w łyżce wody gdyby mogli. Jeden w się w tej firmie narobi jak (usunięte przez administratora) a drugi wręcz przeciwnie ściemnia jak nie wiem i taka jest sprawiedliwość.

Piosik
@Sasza

Pogoń swoją rodzinkę do pracy, to będziecie mieli mniejsze wydatki i każdy dostanie premie świąteczną i pęcherzy na (usunięte przez administratora) nie będą mieli od siedzenia w domu i nie będą okradali nas z socjalnego jeśli nie przyjdą do roboty teraz, niech przyjdą od stycznia i uczciwie na to zarobią cały rok.

@Sasza

Jak masz rodzinę to zarobić na nią a nie wyciągasz łapę po czyjeś..... mniej piwa więcej dziecku kup... socjalne jest dla pracownika a nie dla rodziny

Ty
@Ja....

Pieniądze należą się pracownikowi i nikt tu łaski nikomu nie robi. Sam najlepiej wyślij swoje dzieci niepełnoletnie do pracy co jest przestępstwo według polskiego prawa jak taki mądry. Śmiać się chce haha jakie absurdalne rzeczy wypisujesz Pewnie nie masz rodziny ani dzieci i żal ci .......ściska a jak masz to nie odbieraj premii itp

Rodzice
@Ja....

Nie będziemy nikogo przepraszać że mamy dzieci i ciężko pracujemy na nasze rodziny. Nagonka na pracowników rodziców którzy dostają premie za pracę od firmy a od państwa 500 plus jest chora pełna nienawiści i zazdrości i tworzy podziały zawiść. My nikomu w portfel nie zaglądamy a stwierdzenia żeby wysłać dzieci do pracy które nie mają 18 lat są skandaliczne i na niskim poziomie z trzeciego świata a nie z kraju UE.

Lucyna
@Rodzice

Widzę że masz problem czytania ze zrozumieniem, słabe to jest. Zapisz się na kurs czytania ze zrozumieniem, chociaż nie wiem czy on Tobie pomoże.

Śmietanka
@Piosik

Świąteczne powinno być dla każdego pracownika równe, zgadzam się z tym w100% każdy równo pracuje, nie można patrzeć na sytuację materialną pracownika, od tego są zapomogi, a nie social.

@Śmietanka

Zanim poczytać przepisy na temat wydatkowania pieniędzy z zakładowego funduszu świadczeń pracowniczych to tylko niepotrzebne dyskusje i przepychanki. Wypłata takiego świadczenia regulowana jest prawnie i musi być uzależniona od sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej pracownika. Tyle w temacie.

Skad masz takie info. Większość zakładów dajenjuz równe dodatki świąteczne.

Moli
@..

Potwierdzam, w wielu innych zakładach tak jest, wszyscy dostają równo, tylko u nas jakieś dziwne zasady. Pełna dyskryminacja singli i osób żyjących w związkach nieformalnych, trzeba mieć ślub żeby dostać pieniądze na święta.

Szablo si wylało
@Moli

Potwierdzam we wszystkich zakładach tak jest pracuje 40 lat i zawsze było tak dostawało na sie paczki i premie również że względu na ilość dzieci członków rodziny itp np. w gazowni górnictwo co i jaco hahaha

Oczytana
@..

Oczywiście ze dają ciemna masa jaks tu pisze ktora pracuje w jednym miejscu i nie czyta gazet nie ma radia tv neta rodziny i znajomych nie wiem co się dzieje na rynku pracy

Brawo
@..

Nie daj się ludzie niech swoje myślą. Stawiamy na rodzine a nie na dwa plus kot i pies albo dwa plus zero i wakacje w Dubaju. Widać jakie sa straszne podziały we firmie dlatego ludzie odchodzą z tej firmy ponieważ atmosfera jest zawiści do bani . Opina jest już na mieście słaba.

Jula

Wystarczy napisać donos na pracownika bo tak robią Ukrainki i wylatujesz z pracy i nikt nie sprawdza czy to prawda .brak słów ????dobre dziewczyny wyleciały ????

Aaaa
@Jula

Nikt dobry nie wyleciał, to były (usunięte przez administratora), niewychowane i bardzo dobrze, że wyleciały, ie chcemy takich w lisnerze

pracownica

Czego można się spodziewać po ludziach,którzy nie posiadają wykształcenia a otrzymali jakąś władzę.W tej firmie nie ważne jest wykształcenie ( mam na myśli produkcję ) Z drugiej strony nikt nie zmusza was do pracy,pracę można zmienić.problem w tym że trzeba coś umieć prócz lizustwa i donosicielstwa.Na Lisnerze swiat się nie kończy

Rocky
@pracownica

Nie wykształcenie czyni człowieka ale jego wysoka kultura osobista, podejście do ludzi ,empatia itd. Produkcja to nie same ,gęsi ,,niestety zgodzę się również z tym ,że lizustwo też jest cenione .....w tej firmie

@Rocky

&

Zainteresowana

Hej jak wygląda praca na sałatkach? Jak atmosfera?

@Zainteresowana

Atmosfera ? Porażka, szybko ,szybko ,szybko .

Sałata
@Zainteresowana

Słaba

@Gość

To was poganiają czy za szybkie tempo pracy jest narzucone? Może warto powiedzieć o tym komuś? Nie zmieniliby podejścia jeśli wam z tym źle?

najlepsze działy

Najlepsza robota w lisnerze jest dostarczanie basenów ze śledziami pod linie na matjasie tak się tam (usunięte przez administratora) jak nie wiem....źle nie jest na ,,myjni,, i tam gdzie robia cebule ogórka pomidory reszta to jest (usunięte przez administratora) of ludzi tez zależy z kim pracujesz jak trafi na ...la to ...bane

Oleg
@najlepsze działy

Praca jest bardzo prosta w Lisnerze fakt na niektórych działach wymaga sporej siły ale największym problemem są sami ludzie którzy są dla siebie wilkami i kierownicy którzy wyciskają pracowników jak cytryny żeby mieć lepsze wyniki.

Wagowa
@Oleg

Plus jest taki że jest umowa o pracę natomiast można trafić na niesmypatycznych ludzi to jest fakt przez to ludzie sie zwalniają i praca na zmiany.Faceci mają ciężko pracę ale to zależy każdy jak trafi.

Alicja

No chyba jednak nie bardzo skoro treść zniknęła? Rozumiem, że częściej tego typu rzeczy niestety się tu działy? Czy błędnie odczytuję Twoją sugestię? Bo jakby nie patrzeć to byłoby dość niebezpieczne

Śmietana

Ciężka praca za marne grosze, niestety góra nic z tym nie robi, inflacja rośnie, a my robimy (usunięte przez administratora)...

Mirek
@Śmietana

Przydała by się jeszcze jedna brygadzistka na śmietanie, bo trzy nie dają rady, ściągnijcie Anię z lini ona jedna zrobi za te trzy, a pieniądze podzielcie na operatorów.

Śmietanka
@Śmietana

To prawda ale oni to mają w(usunięte przez administratora).ile osób się już zwolniło przez te wszystkie lata

Masło

W 90 % nie prawda? 90 % prawda a nawet w 100% :) jak mozna Mylić Oczekiwanie z oklamywaniem pracowników ? haha tonący brzytwy się chwyta. Bez ładu i składu brygadzisto.

operator

co za gosciu hehehe pracownicy mają się podpisać aby później dostali za swoje ? :p no soryyy hehehe pogrążył się jak zawsze :) dodatkowo pocisnął swojego kolegę ze w niczym nie pomaga ..

Pulwerantka

Prawda to wszystko byla :/ robiłam na tamtej zmienię, (usunięte przez administratora) bzdur nie pisz

Marria

9 dni myślał jak pogrążyć własną osobe hihihi . Boli prawda co ? Boli ?

Jolkazesmietany

Mieciu, nie pije proszę, bo kocipoły gadasz. Wiemy jaki byłeś i jaki jest. Pamiętaj człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowiek już nie.. przykro mi

PaN M jest śmieszny

Sam się wybiela hahah co za gościu hahaha tłumaczy swoją niekompetencje haha próbujsz odwrócić to wszystko na swoją korzyść ale ci cos nie pykło mały czlowieczku hahah

Qqq

Dowiedzialem się ???????????? Mieciu Nie bądź jeszcze bardziej żałosny , niż jesteś. Powinieneś obrazu dostać papier do podpisania o zwolnieniu.

Mifka
@Qqq

On jeszcze tam Pracuje ?

Ranstad

Najgorzej być pracownikiem przez agencje pracę p iewaaz zarabiają na tobie umowa jest podpisywana na bardzo krótki termin różnie zależy 9d firmy na tydzień dwa albo na miesiąc w każdej chwili chwiliogs ciebie zwolnić o się bujasz jak (usunięte przez administratora) Do 0racy musisz przychodzić w swoich rzeczach śmierdzisz cały od śledzi jak skunks jestes mokry od zlewyj a rzeczy nie dopierzesz nie ma takiej opcji

Śledzik lubi pływać
@Ranstad

Ja tam ludzie jak jestem brudny od tej zalwy śledziowej taki przykemny zapach . Dziewczyna mówi do mnie przyszedł mój śledzik...idz zaraz na balkon z tymi rzeczami i pod prysznic umyj się hahaha

Jak się pracuje w kontrolingu finansowym. Kto tam jest szefem?

Operator

Witam Jak wygląda praca Operatora kuchni ?

@Operator

Spoko. Wystarczy byc w maire ogarniętym. I mieć jakies sensowne tempo pracy.

Honorata
@.

To oprócz tych kwestii nie trzeba spełniać żadnych innych wymagań? Nie zwraca się uwagi na doświadczenie i wykształcenie? Myślałam, że operator kuchni potrzebuje konkretnych kwalifikacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 11 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner