Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Człowiek

Widziałem, że pojawiła się oferta pracy dla specjalisty ds. reklamacji. Firma nie podała w ogłoszeniu żadnych widełek finansowych, jest za to info, że dochodzą premie do wynagrodzenia. Sama podstawa ile wynosi? I czy takie premie są co msc do wypłaty? Jakie kwoty i od czego zależne? Program rekomendacji pracowników faktycznie działa? 2 tysiące to sporo, warto by było skorzystać...

Była Pracownica

Trauma do końca życia. Nie pozdrawiam. Nie wiem, jak można tak ludzi traktować. Do toalety na komendę, darcie mordy już pierwszego dnia, że nie potrafię tego, co inne pracownice, które pracują 20 lub więcej lat. Przemakające obuwie, niesamowicie niewygodne. Ja bym tak psa nie potraktowała. Wyśmiewanie nowych pracowników, bo się jeszcze uczą. Krzyk, krzyk, krzyk, kobiety ssmanki, jak (usunięte przez administratora) się zachowują. Potępiam i brzydzę się. FU. Może ktoś was kiedyś w końcu pozwie za uszczerbki na zdrowiu psychicznym i fizycznym, bo z zasadami BHP firma też jest na bakier. Ciekawe, czy się coś zmieniło... Powątpiewam. Biedni ludzie. Ciężko o tym zapomnieć.

Wiemy jak jest

Na rozmowie o pracę jest świetne przedstawienie firmy lisner ale reklama a praca w tej firmie to dwa inne światy.....relacje.moedzy pracownikami sa słabe albo porpawne. Jest bardzo dużo obcokrajowcow a Polaków jest bardzo mało. Ludzie przyjeżdżają okolicznych wsi miasteczek i miast a poznaniaków jest bardzo mało. Komunikacja nie jest łatwa atmosfera również praca fizyczna i ciężka.

Niech ktoś to zauważy

Pracownik odchodzi i wysyła maila sugerując (usunięte przez administratora) i wszystko zamiatane pod dywan. Typowy Lisner…

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Voldemort

Co sądzicie o pracy na dziale Matjas jako operator techniczny.?

Idealnie pracuje się na I zmianę 6-14 Człowiek jest wypoczęty i ma siłę.pracowac fizycznie potem II i III jest już gorzej nie ma co ściemniać ale trudno taki live

Renata

Czy ktoś mi może powiedzieć, jaka jest atmosfera pracy w księgowości w Poznaniu? Czy oferowana możliwość pracy zdalnej jest na cały czas, czy tylko w wybrane dni w tygodniu/miesiącu? Jak wyglądają elastyczne godziny rozpoczęcia pracy?

Najlepsze stanowisko.....

Praca przy lowieniu ryb jest do ...bolą ciebie nadgarstki barki kolana a potem kręgosłup I to za marne grosze i czeka ciebie rehlabitacjia więc tylko nie to stanowisko no śmierdziszi jesteś mokry na całego

Julita
@Najlepsze stanowisko.....

Podasz ile konkretnie wynosi stawka za to stanowisko? Na ile zmian praca? Nie widzę nigdzie tego tematu a skoro pracowałeś to napewno się orientujesz.

Tiramisu.....
@Julita

Pracuje tam cały czas jal już nie daj fabryka rady idę na l4 podleczam si i znowu pracuje potem znowu organizm się buntuje i znowu l4 takie zycie a zdrowie się ma tylko 1.Zadzwoń do kard to ci powiedzą może.....

Życie
@Najlepsze stanowisko.....

Lekko nie jest to fakt ale można sobie jakoś radzić tylko ta kasa a pracowało paru super koleś przy łowieniu ale się dali wypowiedzienia. Mają inna lepsza pracę i ciao. Porządnych pracowników w tej firmie się niedocenia.

Cierpienie

Ta firma to karuzela cierpienia, zwykły (usunięte przez administratora) gdzie drenuje się ludzi do granic. Brak szacunku to motto tej firmy. Płaca to jalomuzna. Odradzam pracę w tym (usunięte przez administratora).

TYBIK
@Cierpienie

Masz zrobić wynik i koniec twoje zdrowie nikogo w tej firmie nie interesuje no i dostaniesz jakieś grosze

Leci kabarecik

Miałem rozmowę rekrutacyjną podczas powiedziano jakie warunki finansowe będę miał i że mam czekać na odp no u dzwoni bąka z kadr że jestem przyjęty ale za nią stawkę i czy się zgadzam powiedziałem że ok a w tajcie pracy dowiedziałem się że jeszcze będę mniej zarabisl ponieważ są premie mniejsze tak (usunięte przez administratora) Wiadomo że z czasem dostaniesz podwyżkę ale nikt nie wie kto ile zarabia tak jest w lisnerze.

Teresa

Czytam te wasze komentarze i nieźle kółko plotkarskie się tutaj zawiązało. Może ktoś mi napisać jakieś konkrety? Na jakiej umowie jest praca? Jakie stawki aktualnie? Będę wdzięczna za odpowiedź

@Teresa

Akurat Ci ktoś napisze jakie są stawki albo na jakiej zasadzie umowa . Dzwoń do kadr to Ci powiedzą.

Prqcwiniczka
@Teresa

3900 brutto, umowa o pracę. To są strasznie marne grosze w porównaniu do pracy i jej skutków ubocznych. Mają za mało pracowników, bo to typowe januszexy które chcą oszczędzić na siłę roboczej, więc tempo musi być bardzo szybkie, więc wszystko wysiada potem. W biurze mają nawet drzwi które same się otwierają i muzyczkę która ma wprawiać w oazę spokoju, a w budynku produkcji warunki są jak z PRL, straszny brak szacunku do pracowników fizycznych, co dużo mówi o osobach w zarządzie i wszystkich innych z biurowca

Iga
@Prqcwiniczka

3900 zl brutto do tego dochodzi jakas premia i dodatek nocny to w calosci chyba wiecej wychodzi tak pytam bo ja 4 zm pracuje i mam 4600 zl netto jako stala pracownica ale w innej firmie.

Podziały?

Mam pytanie czy mężczyźni z Nepalu tylko pracują na linii? A jak tak to dlaczego? Czy Polacy mężczyźni pracują na lini???

Krystian

Zatrudniłem się tam i myślałem że wszystkie te opinie to kłamstwo ale jednak to jest prawda tam są sami alkoholicy i starcy przed emeryturą. Głodowe pensje... Wszystkie negatywne opinie to niestety szczera prawda.

Praca
@Krystian

To ile zarabia kobieta zwykla pracownica na produkcji kolo 4 netto czy 3 netto z hakiem na 3 zm bez sb a co do podwy,ki to slyszalam od znajomej ze 300 zl wam dolozyli netto

Xdddd
@Praca

2900 xd

Zaraz była pracowniczka
@Krystian

Zgadzam się z większością negatywnych opinii. Panuje tam przysłowiowy (usunięte przez administratora). Większość osób starszych, wychowanych w takich czasach, że akceptują te okropne warunki, a płaca jest jedną wielką pomyłką. Można gdziekolwiek znaleźć coś lepszego, nawet na innym magazynie, za lepsza płace i bardziej ludzką pracę. Brygadziści wymagają nadgodzin, chociaż niby mają być dobrowolne, ale kto chce tam dłużej zostać, to nie pozbawiany tej wolnej woli. Szkoda gadać na to wszystko. Mam nadzieję, że najdejdą czasy, gdzie taki (usunięte przez administratora). Nie polecam nikomu. Naprawdę możecie znaleźć lepiej.

Becia
@Zaraz była pracowniczka

Ale, że jak się odmawia nadgodzin to można stracić pracę czy co? A tak w ogóle to jak często wymagają nadgodzin i ile w skali miesiąca ich wypada? Czy są jakoś lepiej płatne i można chociaż dorobić?

Stały pracownik 10 lat

Firma lisner jest firmą gdzie nie ma sprawiedliwości ludzie którzy się wykazują i są kumaci mają więcej obowiązków niż ci co nic nie umieją przykład pracownik myjka jakiś Krzysztof 1 zadanie stanie na cymbrach zarobki ok 4000zl i nic więcej żadnych zadań a ini biegają ja(usunięte przez administratora) po całym zakładzie i ciągle lider wymysla jakieś zadania i ciągle bieganie do maszyn to jest sprawiedliwość protestuje i mam (usunięte przez administratora) kierownicy są ślepi

Czepki

Witam. Jak może być dobrze w firmie gdzie rządzą osoby bez wykształcenia? Za włażenie w (usunięte przez administratora) kierownikom można dostać awans nie mając wykształcenia nawet podstawowego. Ludźmi tam pracującymi można łatwo manipulować, ponieważ są to glownie ludzie dojezdni z biednych wiosek i ukraincy. Większość z nich z nałogami. Atmosfera tragiczna, potworzyły się grupki dupowłazów i różnych środowisk. Moja rada dla zarządu firmy Lisner: zainwestujcie w porządnych, wykształconych kierowników i podkreślam brygadzistów po szkole przynajmniej. Powodzenia.

Mirek

Przestrzegam Wszystkich przed tą firmą. To typowy Januszex, który wykorzystuje pracowników dojezdnych i zagranicznych w szegołności Ukraińców. Płaca grosze, wymagania z kosmosu i Nasa... Odradzam pracę w tej firmię, bo każdego facet zajadą, lub skończy przy flaszce. Kobiety w tej firmie są straszne, negatywnie nastawione do każdego nowergo pracownika, starego chyba w sumie też. Wypłata (usunięte przez administratora)jak i sam zakład, nadaje się do (usunięte przez administratora).

Inga
@Mirek

A czy wymagania nie powinny być przedstawione na rozmowie o pracę? Później dokładają obowiązków czy o co chodzi? Ewentualne nowe obowiązki, jeżeli się pojawiają, mają wpływ na wyższe wynagrodzenie?

Alena

Pewnie teraz gwiazda obrabia czarnego śledzia jazda beż trzymanki jus będzie miał co opowiadać w poniedzialek że robił co chciał ha ha

Wybierzlepiej

Jeżeli cenisz sobie brak możliwości rozwoju, niskie zarobki oraz niedocenianie pracownika to jest idealnie miejsce dla ciebie. Jeżeli macie możliwość innej firmy to wybierz ją bo tak źle nie będziesz miała :)

Majka

W zakładce kariera na stronie firmy jest oferta pracy dla kontrolera jakości. Czy ktoś się orientuje na ile zmian to jest praca? Nie ma o tym nic w ofercie a wymagania spełniam i chyba zaaplikuje. Będę wdzięczna jak dacie znać bo nie wiem na co się szykować

Black Hole
@Majka

Praca na dwie zmiany zasadniczo. Przy wysokim sezonie - okresy przedświąteczne, wpadają nocne zmiany wg grafika

NICK

Czy ktoś wie jakie są warunki finansowe na stanowisku Lidera zmiany w dziale Utrzymania Ruchu? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 11 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner