Opinie o Nidec Motors w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nidec Motors. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nidec Motors na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nidec Motors w Niepołomice

Tylko audyty, wizyty ważnych ludzi, cisną tak na tej produkcji żeby więcej robić a gdzie motywacja do pracy? Pracownicy pracują sobota i niedziela, nie mają swojego osobistego życia, wszystko po to żeby godną wypłatę wziąć. Kończy się kwiecień a aneksów nadal brak a myślę że podwyżki powinny być z tą już wypłatą, za kwiecień.

Staś
@pracownik

Dokładnie. Również uważam że należy przestać chodzić na te setki . Wszyscy to wszyscy. Ale rozumiem jest to trudne i nie każdy może odmówić , ze względu na trudne sytuacje finansowe itd. Jeśli nie będzie podwyżek to ludzie zaczną się delikatnie mówiąc irytować że znów sytuacja. Jak sprzed czasów pandemii....niech nie mówią że jest mała sprzedaż bo to nie prawda.

płytka

Ktoś tu wspominał o płytce, o presji na tej linii. Pracuje na tej linii od samego początku. Kiedyś na tej linii tętniło życie, pracowało się dobrze , produkcja szła, były dwie linie, cm3 i cm4 , wszystko działało, jak się psuło na jednej linii to szło się pracować na drugiej , już przezbrojonej, produkcja szła, wszystko zostało rozebrane , linie cm4 , nie nadają się już by je uruchomić. Nie miejcie pretensji do operatorów ze mało sztuk jest, często coś się psuje , a utrzymanie ruchu, no cóż nie radzi sobie, często są to osoby nowe, nie znające linii. Uważam że te linie cm4 powinny zostać uruchomione zwłaszcza linia beizik i hall , wtedy w razie awarii można pracować na tamtych liniach .

Nmc

Do turbo 100 zł brutto dodatku.

Ona

Hej, jak wygląda praca na CM? Wiem, że 3zmiany. Chciałabym sie przenieść z nowej hali. Na którą zmianę najlepiej?

@Ona

Najlepsza zmiana A. Polecam. Praca na trzy zmiany.

@operator

Powiecie w jakich godzinach te zmiany? I tak w ogóle, to mozna sobie wybrać na którą zmiane się chodzi czy to liderzy ustalają? Nocki są jakoś lepiej płatne?

Inżynier Procesu

Aplikowałem na stanowisko Inżynier procesu w czerwcu. Przeszedłem dwa etapy rekrutacji na to stanowisko. Na pierwszym etapie spotkanie z człowiekiem który miał być rzekomo moim przyszłym przełożonym. Wypytywanie o doświadczenie, języki, sposoby rozwiązywania problemów. Przy tym jednak brak weryfikacji języków (ani jednego zdania zamienionego), mądrzenie się na temat swoich pomysłów (z podtekstami w domyśle jaki to Ty człowieczku będziesz mały przy mnie). Skończyło się pozostawieniem mnie na dziale produkcji na ok. 15 min. przy jednym ze stanowisk samego, z zadaniem wymyślenia jak można by je zoptymalizować. Brak podsumowania i dowiedzenia. Gdybym nie zapytał co i jak dalej, to człowiek nawet nie powiedziałby nic od siebie. Etap drugi, dwie tym razem miłe Panie (kadry i PR). Ponownie rozmowa na temat doświadczenia, wykształcenia, języków. Tym razem jednak starano się weryfikować informacje. Na koniec test psychologiczny "sam na sam z kartką i ołówkiem". Ostatecznie odezwiemy się do Pana za ok. 2 tygodnie. Napisałem maila po 3 tygodniach, dzwoniłem. Zgadnijcie? Odpowiedzi do teraz brak... SZCZERZE NIE POLECAM ! ! !

Co pan robił do teraz? Czemu "się Pan zwolnił"? W jaki sposób zrealizowałby Pan montaż dwóch części razem, montowanych centralnie do siebie z dokładnością 50um. Test psychologiczny, rzekomo na 45 minut, od 20 nudziłem się sam w salce w oczekiwaniu na rekrutera.

Witam, może ktoś napisać jak wygląda praca w firmie nidec ? Zastanawiam się nad pracą tam, ale chciałabym otrzymać opinie jak tam naprawdę jest ?

@1234

Jest ok. Wypłata na czas. Płaca minimalna.

@1234

Jeśli pytasz o stanowisko operatora linii produkcyjnej są to zwykle jakieś czynności manualne (typu zamontowanie jakiegoś komponentu na paletke etc) bądź też obsługa maszyn (np odblokowanie jakiegoś niewielkiego zacięcia, z którym operator może sobie poradzić). Na większości linii jest to praca stojąca. Praca jest w dwóch systemach zmianowych po 8h (od pn-ptk na 3 zmiany 6-14,22-6,14-22) ) bądź 12h (2 dni pracy/2 dni wolnego 6-18, 18-6). Jeśli chodzi o atmosfere w pracy wszystko zależy od danej zmiany. Niestety co jest bardzo przykre wsród dłuższym stażem operatorów coraz częściej można zauważyć niechęć do nowych pracowników. Bo najlepiej dla niektórych byłoby aby nowy pracownik już w pierwszy dzień potrafił tyle i robił takim tempem co pracownik z wieloletnim stażem.w dużym stopniu wpływa to na rotacje między pracownikami, gdyż niektórzy nie dają rady z wywieraną na nich presją. Jeśli jednak przychodzisz do pracy, bo chcesz pracowac i masz checi do tego by sie nauczyc i codzien pracowac lepiej to napewno dasz rade.bajwazniejszy by nie poddac sie po pierwszym dniu. Po przejściu na umowe z firmy możesz skorzystać z prywatnej opieki medycznej Luxmed, ubezpieczenia grupowego Warta i karty Multisport (część potrącana jest z wynagrodzenia, reszte dopłaca zakład). Premia przeważnie co miesiąc (z roku na rok ta sama, nie duża ale jest). Wynagrodzenie do 5-go każdego miesiąca zawsze jest na czas. Jeśli potrzebujesz urlop, wyjsc wczesniej, odrobic sobie jakis dzien by go sobie odebrac nikt nie robi zadnego problemu. Osobiście uważam, że sam zakład, jak i warunki pracy nie są złe. Niestety atmosfera na zmianach na produkcji czesto pozostawia wiele do życzenia. Ale na to nikt nie ma wplywu, bo atmosfere buduja ludzie. Dlatego zloty srodek na to jest taki aby sie nie przejmowac, zrobic swoje i isc do domu.

Stary pracownik.

Niechęć starych pracowników do nowych wynika z tego iż sami byli traktowani w ten a nie inny sposób. Nikt nad nikim się nie litował. Każdy przychodzi do pracy żeby zarobić . To jest praca a nie przedszkole. Nikt że stażem powyżej 10 lat nie będzie za kogoś pracować. Można dzień , dwa pokazać i już wiesz z czym ci się przyjdzie zmierzyć. To jest PRodukcja! Tu liczy się tępo pracy, niestety są linie które są cięższe i lżejsze ale na każdej jest norma którą należy wyrobić. Trzeba być dobrym obserwatorem, i słuchac co się mówi . Trochę szacunku. Atmosfera jest taka a nie inna bo nowym pracownikom wolno więcej niż nam starym w tym samym czasie szkolenia. Stary pracownik ma premie za MSC 200 zł brutto od 10 lat ta sama. Nowy też. I nie brane jest tu pod uwagę że Stary pracownik musi robić za nowego , wyszkolić i (usunięte przez administratora) również za niego. Złoty środek to nie nie przejmować się tylko właśnie brać się za robotę z zaangażowaniem to nikt do nikogo nie będzie mieć pretensji.

@Stary pracownik.

No tak przecież nowy pracownik po dwóch dniach będzie robił tempem operatora z kilkuletnim stażem, po kilku dniach bedzie sobie wszystkie zaciecia usuwal sam (niewazne ze doprosic sie kogos o pomoc zeby pokazal graniczy z cudem). Tak moze i starzy operatorzy byli tak samo traktowani. Tylko jakie wtedy byly normy. Trzebabylo wiecej wyscigów urzadzac i robić coraz wiecej sztuk, zeby byc na pierwszym miejscu śmiesznego "podium" i miec najwieksze OE. A co za te wyscigi macie? wielki(usunięte przez administratora). Nie wieksza premie, a wieksza norme do zrobienia. Podziekowac mozecie za te normy do wyrobienia tylko i wylacznie sobie. A premia ta sama, a wyscigi dalej trwaja w najlepsze.

fata morgana
@1234

Jest super. Atmosfera świetna, płaca na czas. Ludzie przemili ,życzliwi, kierownictwo jest superrrr także aplikuje już dziś.

Xd
@Operator

Nieważne że premia niska a pieniądze śmieszne . Dla niektórych kobiet liczą dalej się "wyścigi" . Trzeba być pierwsza ,najlepsza jedyna :) .Pracowałem kiedyś na cmkach widziałem nie takie cuda :) Norma 1800 szt na -8 godzin to trzeba zrobić 2200 żeby tą normę zawyżyć dla wszystkich :) a liderki popędzają bo przecież nie trzeba "sprzątać " . Byle by tylko "sztuki się zgadzały " . (usunięte przez administratora) poczeka norma czeka :)

Xxx
@1234

ciężko..praca do za 5 za bardzo małe pieniądze. Dopiero się przyjęłam ale raczej to nie dla mnie

@Xxx

Czas pracy na którą masz zawartą umowę wynosi 8 lub 12 godzin, zatem do pełnej godziny powinnaś wykonywać swoje obowiązki więc w czym problem?

Tolek

Jakie zarobki oferują na UR bo widzę cały czas ogłoszenia.

Klaks
@Tolek

Najniższa :D

@Klaks

Tylko i wyłącznie? Czy może jakieś premie do tego są? A może za to macie jakis wypasiony pakiet benefitów?

Koń

Jaki jest system pacy? 3 zmiany, 2 zmiany?

Grzegorz

Co tam u was się produkuje?

Kimbo

Czy w nidec jest jakoś socjal tzn wczasy pod gruszą, jakieś bony na święta, paczki dla dzieci? Czy są premie kwartalne, czy może jest jedna roczna?

@Kimbo

Jedna roczna .od 600 zł w zwyż.

@Kimbo

Premie są co miesiąc (jakosciowa i ilościowa). Natomiast premia świąteczna jest w grudniu. Wczasów pod gruszą i paczek dla dzieci nie ma.

Helena
@Operator

I ile tej premii można dostać w miesiacu? Często jest ucinają czy raczej dostaje się całość? A na jakieś benefity pozapłacowe można liczyć?

kandydat

witam dziś w Miechowie rozwieszono ofertę pracy w firmie Nidec proszę o jakieś konkretne wypowiedzi zarobki atmosfera w pracy benefity socjal umowa o pracę i czy jest możliwość dłuższego zatrudnienia itp. chodzi o to czy jest sens składać cv czy omijać szerokim łukiem ten zakład z tego co napisano będzie uruchomiony dojazd z Miechowa. Proszę o konkretne odpowiedzi.

Janek

Wcale się nie dziwię rozgoryczeniu pracowników na tym forum. Zarobki rzeczywiście niskie proponują.Nawet śmieszne jeśli chodzi o pracę 3zmianową lub 12.To produkcja zawsze odwala najcięższą robotę Każdy kto miał styczność z produkcją wie że trzeba(usunięte przez administratora) iście byłoby gdyby ten (usunięte przez administratora) był adekwatny do pensji

Herbgo

A czy ktoś w końcu zainteresuję się naszym utrzymaniem ruchu????? To co się teraz dzieje to jest jakiś dramat! Co chwilę ktoś nowy, co chwilę do operatorów UR wyskakuję z pretensjami. Może byście się zamienili z nami operatorami i zobaczyli jak to fajnie jest jak wszystko dookoła stoi, jak trzeba sobie samemu radzić, jak się czeka po kilka godzin na was. A jak już przyjdziecie to wieczne pretensję, marudzenie. Sami sobie wybraliście taki zawód.

@Herbgo

Ale czym ty się przejmujesz? Awaria to stoi linia, brak Ur? to trudno. Luz....zapisz awarie w raporcie i czekaj cierpliwie na swoją kolej . Co zrobić.zagraj sobie w pasjansa ????

B

Czy w Nidec sa jakies dodatkowe benefity oprocz opieki medycznej na stanowiskach w administacji? Premie comiesieczne, dodatki na swieta etc.?

Co to są oceny roczne?

ciekawa

Co tam się dzieje w biurze na stanowisku asystentki HR? Cały czas są jakieś zmiany, od kilku lat co pół roku chyba nowa osoba. Aż tak ciężko? Czy jest sens brać udział w rekrutacji?

Krasnal

Dawno nie zostałem tak ostro (usunięte przez administratora)przez pracodawcę. Obiecali możliwość premii, awansów i podwyżek. Nic z tego, do tego brakuje papieru w WC

Urszula
@Krasnal

Jakie te premie miały być? One były obiecane wszystkim pracownikom czy tylko jakiejś części? Jak rozumiem, nie ma tych awansów czy premii. A jakie są tego powody, jak firma to tłumaczy?

@Krasnal

Premie są przeważnie co miesiąc (kwota śmieszna, ale są...). Awanse wewnętrzne raz na czas również się zdarzają, wystarczy śledzić tablice ogłoszeń na korytarzach i może akurat znajdziesz coś dla siebie :) Co do podwyżek. Podwyżki są ale wsród wybranych... ostatnio w firmie nastał podział na lepszych i gorszych...

Eps

Dodatek do systemu rownoważnego został podniesiony z 350 brutto na 700 brutto. Bo jest ciężko itd. proszę mi wytłumaczyć czy na innych liniach jest lżej? Ile dodatku dostaną os które przychodzą z innych lini aby wesprzeć Eps?.... Kiedy w takim razie można liczyć na stażowe? Skoro jest ciężko o pracownika i ludzie z kilku letnim stażem się zwalniają? Co nidec ma do zaoferowania dla ludzi którzy nie pracują na eps? Czy to jest sprawiedliwe że inni dostają podwyżki a drudzy nie?

Witold
@Eps

Pewnie nie bardzo. A z twojego działu ludzie byli po podwyżkę? Teraz w ogóle nie płacą stażowego czy jest coś tylko niedużo?

Pytanie 2
@Witold

Ja rozumiem podwyżkę która dostali wszyscy pracownicy produkcji 480 brutto ok. Jest spoko. Tylko weźmy pod uwagę to że ludzie którzy przychodzą na 8h żeby wseprzec eps nie bedą miec zaangażowania po tym jak wiedzą i są świadomi że robią tylko z 1 podwyżka a eps z dwiema. Proszę sobie to wszystko przekalkulować. Plus każda setka , nadgodziny czy jest to dzień powszedni czy weekend liczy im się jako turbo. To czy to jest sprawiedliwe?......ludzie z mojego działu się póki co zastanawiają kiedy pójść porozmawiać , na spokojnie w kulturalny sposób.

Xxxx
@Pytanie 2

Dokładnie jeżeli płacą za pracę której ktoś świadomie i dobrowolnie się podejmuje i nie pracuje więcej niż wynosi miesięczna norma to niech ludziom z systemu ośmiogodzinnego dadzą chociaż połowę tego dodatku bo wychodzi na to że 12 dostają dodatek tylko za to że pracują .

Jjj
@Eps

Tu odpowiedzi na Twoje pytanie nie dostaniesz i zapytaj Doroty albo Bożka z resztą każdy może przejść na 12 i zarabiać więcej

@Eps

Idz do dyrektora i powiedz mu dokładnie to samo co tu napisałeś lub napisałaś ludzie z EPS poszli przedstawili swoje argumenty i dostali podwyżkę

@Operator

To niech teraz EPS robi sobie sam za takie pieniądze, nawet jedna osoba na trzech stanowiskach, jeszcze proszą o osoby do pracy bo mają braki w pracownikach. Zwłaszcza płytka jest wykorzystywana, to już nie ma innych linii? Osoby na płytce jak brakuje osób to pracują nieraz na linii w dwie osoby gdzie potrzeba czterech, można? Można. Nie proszą się o nikogo do pomocy.

@pracownik

A czy to ludzi z EpsA jest wina że brakuje łudzi że jest ciśnienie że są małe pieniądze nikt o ludzi się nie prosi odgórnie jest ustalone że ludzie z innych zmian mają przychodzić i tyle a jak na płytce było ciśnienie to ludzie też do was chodzili i wam pomagali tego to się już nie pamięta jest jedna wielka zawiść i zazdrość

@pracownik

I w dodatku ludzie na płytce nie odczują podwyżki 480 brutto. Przypominam że płytka pracowała w systemie 12h....i przechodząc na 8h stracili ówczesny dodatek 350 brutto. I teraz niby podwyżka 480??? Jaja czy co......umiecie liczyć???

Płytka
@Operator

Tak przychodzili z taką samą chęcią jak my do was. I nie zazdrość tylko nerw , (usunięte przez administratora) jak można nagradzać jeden dział a pomijać drugi.

@Operator

A dlaczego ludzie nie chcą pracować na epsie ? Nie zastanawia cie to? Nie sznujecie ludzi przychodzących do was z innych linii,te osoby są u was gościnnie, a gości się dobrze powinno traktować, nie szanujecie nowych pracownikow, oni widza jaka jest atmosfera i rezygnuja... EPS to najgorsza linia w całym zakładzie.

...
@Operator

To może niech EPS zmieni swój stosunek zarówno do pracowników przychodzących z innych linii jak i do pracowników nowo zatrudnionych! Co wy myslicie, że nowy pracownik nieznający zupelnie lini będzie po pierwszym dniu, albo kilku godzinach pracował tak jak wy? Zapomniał już (usunięte przez administratora) jak cielęciem był?

@pracownik

Nie chcą przychodzić bo jest za....dol bolą ręce od konfiguracji i bolą nogi od chodzenia po prostu jest ciężka linia i nie uwierzę w to że wszystkie zmiany was źle traktują przecież wam nikt nie ubliża a robic musimy wszyscy myślę że dyskusja na tym forum nie ma sensu i tyle w ty temacie

Xxx
@Operator

Najgorsza zmiana na eps to E. S..traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Tu cię poklepuje po ramieniu i uśmiechnie się a za chwilę chodzi od drzwi do drzwi z miną jakby miała komuś (usunięte przez administratora) Popędza jak w jakimś obozie. Nie można nikogo poprosić o pomoc przy jakimkolwiek zacięciu bo zaraz stoi że gadasz a sama nie potrafi nawet najprostszego zacięcia odblokować. I dla takiej atmosfery nikt nie chce przychodzić na eps. Jak tylko ktoś z systemu 8h się dowiaduje że ma tam iść pomóc i wie że to jej zmiana to słychac taaakie zachwyty że aż uszy bolą.

Operatorka
@Xxx

Tak to prawda.Byłam kilka razy na tej zmianie i jestem w szoku co się tam wyprawia.

Virusolog

Kto waszym zdaniem jest najgorszym kierownikiem ...liderem ...?

Franczeska
@Virusolog

A co ci do tego spojrz a siebie, nudzi ci się? Idz pobiegaj.....zajmij się swoim życiem nie cudzym. Wszyscy kierownicy są ok. Każdy zapracował na t kim jest.!

Virusolog
@Franczeska

Wszyscy sa spoko no napewno hahahah a liderki niektore zapracowaly na to nie bede mowil czym ....ogarnij sie odrazu widac ze wypowiada sie jakas zona kierownika hahahha

Franczeska
@Virusolog

Przemawia przez ciebie zazdrość. Jak ci tak źle to podaj przykład.

@Franczeska

Wydaję mi się, że tego rodzaju dyskusje raczej nie mają tu większego sensu. Lepiej jest skupić się na rozmowie o innych rzeczach. Czytałam, że w Nidec Motors studenci mogą odbyć staż. Podpowiedzcie mi, czy po takim stażu od razu można otrzymać propozycję stałej współpracy?

@Dorota

Znowu drama, idę po popcorn! :D

Nidecuś
@Virusolog

Mam pytanie takie prosto z mostu. Jakie się zmiany szykują jeśli chodzi o prace na hali ...kierownicy jacy gdzie? Duzo plotek , a może by tak jakieś fajne info?....czy jeśli wiecie już to jesteście zadowoleni ze zmian.? Pytam zarówno operatorów jak i biuro.

Kiś
@Nidecuś

Na 12stkach zostaje tylko EPS, reszta wszystko na system 8 godzinny. Zmiany docelowo wprowadzone od 1 czerwca.

@Kiś

A zwolnienia od maja

@Pewniak

Zwolnienia? Myślę że nie będą potrzebne, ludzie sami zwalniać się będą , zwłaszcza jeśli chodzi o tych co pracują na płytce, dojeżdżają z daleka, wstają o 3 rano żeby dotrzeć do pracy na 6 i poprostu im się nie opłaca tak dojeżdżać codziennie , jeszcze za takie pieniądze , wszystko temu służy żeby zabrać dodatek za pracę po 12 godzin, jaka to oszczędność dla firmy... Ale zobaczycie że prędzej czy później zdadzą sobie sprawę że to była zla decyzja jeśli chodzi o przejście z 12 na 8 godzinny czas pracy. Kwestia czasu. Zresztą to nie pierwsza zła decyzja zarządu firmy, muszą poprostu przetestować jak to będzie, tylko szkoda że pracownicy są poszkodowani przez to wszystko.

@operator

Już widzę jak się ludzie będą zwalniać sami :). Teraz w okresie pandemii o prace trudno i każdy się trzyma roboty jak może a ty piszesz ze będą się zwalniać .. śmiechu warte. Przejście na 8 h to oszczędność dla firmy i to spora a dodatek za prace na 12 to wcale nie dodatek tylko czysty wynik dodatków za prace nocna ,50% za prace ponadnormatywna i normalnych setek wynikających z pracy w sobotę i niedziele . Czas pracy w miesiącu ludzi pracujących na 12-ki był taki sam jak czas pracy ludzi na 8-ki a cala różnica w wynagrodzeniu to tylko i wyłącznie podyktowana kodeksem pracy . Przejście na 8 to oszczędność dla pracodawcy a dla pracownika to ten sam miesięczny wymiar czasu pracy na jaki została zawarta obopólna umowa miedzy stronami. Wiec Operatorze bądź tym pierwszym co się zwolni z pracy bo ci system nie odpowiada Droga wolna

rs
@Pewniak

Widzę że nie ogarnęłaś / ogarnąłeś co Ci operator napisał, nie każdy umie myśleć racjonalnie jak widać ty nie za bardzo. Nie chodzi o to że będą mieć tyle samo godzin co na 12, bo to oczywiste, ale o czas dojazdu. Jeżeli bus jest o 4 lub 4:30 to zakładając że musisz 0,5h wcześniej wyjść do przystanku, to wstajesz powiedzmy o 3:00 lub 3:30 mniej więcej, wiec na sam dojazd tracisz + przygotowanie 2.5 do 3h dodać do tego należy powrót około 2h a nawet i więcej to wychodzi mniej więcej 5h dziennie czasu za który nikt Ci nie zapłaci i który codziennie tracisz, jak sobie porównasz, osoba mieszkająca blisko firmy, która powiedzmy ma autem 5 minut do firmy i wyjeżdża powiedzmy za 20 to różnica jest gigantyczna. Sam przez ponad 3 lata dojeżdżałem busem o 4:30 i wstawałem o 3:30 bo musiałem dojść do przystanku, wiec wiem co mówię, o ile jesteś szychą i zarabiasz spoko pieniądze i Ci się opłaca i nawet dojeżdżasz autem z paroma osobami na zmianę to jeszcze ok, ale busem na dłuższą metę za takie pieniądze dzień w dzień, nic przyjemnego i nieopłacalnego. Co do pandemii widzę że nie masz zielonego pojęcia o rynku pracy, Zaskoczę Cię , ale ofert pracy jest dużo i łatwo można zmienić pracę wystarczy chcieć. Sądzę że nawet jestem zaskoczony że informacja jest z dużym wyprzedzeniem znając Szefostwo Nidec zakładałbym że taka informacja będzie z miesiąca na miesiąc. Na koniec dodam że Nidec dla operatorów i magazynierów to nie jest praca na dłużej.

@rs

A co pracodowace ma obchodzic ile dojazd ci zajmuje pracujesz od chwil odbicia sie na bramie zakladu a nie kiedy wstaniesz . Nie ma na swiecie takiej pracy zeby ci placili za dojazd

Sara
@Pewniak

Cyba zgubiony jest tu sens. Tak naprawdę chodzi o czas , który trzeba zainwestować nikt nie mowi ze ktoś musi płacić za dojazd. Chodzi tylko o to ze 12 stki sa fajne Bo dużo czasu wolnego w dni powszednie. Niestety ludzie pracujący na 12h dojeżdżają z różnych okolic. Nikomu nie bedzie się opłacać dojeżdżać dzień w dzień. Ni wszyscy korzystają z busów. TO TYLNO PRACA. ZAWSZE MOZNA ZACZAC GDZIE INDZIEJ. fajnie ze zostało to powiedziane teraz.4msc na znalezienie pracy to dużo.......czas Start.

Halina
@Sara

To prawda...ja juz zaniosłam parę cv i czekam na odpowiedz. Jak to się mówi trzeba łapać okazje póki czas. Proponuje każdemu. Nie narzekajcie tylko próbujcie. Nowy rok nowy rozdział w życiu.

Nienienie
@Pewniak

Pracy nie brakuje ja znalazlem prace odrazu i to za 4000zl takze nie mowcie ze ciezko o prace ...kto szuka ten znajdzie

Xenia
@Nienienie

A możesz podać jakieś namiary. Ostatnionie chce mi się tu wogole pracować. Wszyscy jacyś tacy obojetni. Zero jakiegoś zawzięcia.

Szrak
@Xenia

Za niedługo oceny pracownika .....mam je totalnie w (usunięte przez administratora).po to by się upominać później o podwyżkę? Ktorej i tak nie dostaniemy z powodu pandemi.te oceny to były dobre kiedyś a teraz to nie ma żadnego znaczenia absolutnie żadnego. Służa tylko do donaszenia jeden na drugiego. I po co?

Józek
@Virusolog

Oj jest ich trochę ale tu niestety mimo że podasz nawet insynujac z wyglądu nic nie zmieni . Każdy ma juzvwypracowanacopinie jeśli popracował z kierownikami dłużej niż 1 rok. Jeśli chcesz poznać jacy są naprawdę to wykonajcie choc raz coś wbrew ich woli a zobaczycie prawdziwe oblicze.

Leon

Najgorszy kierownik Edyta i Ewa M

Ruchu
@Leon

Bo to jedna nać. Jedno uczyło się pomiatać ludźmi od drugiego.

Jozek
@Virusolog

Najgorsze to sa baby z chłopami to się idzie dogadać a baby tylko boją, i (usunięte przez administratora) robią. Kierownikami powinni być sami mężczyźni. Albo jesli to możliwe ktoś z zewnątrz. Bo te awanse wewnątrz zakładowe nikomu na dobre nie wychodzą. Woda sodowa razy milion.

Zuzia
@Leon

A najlepszy kierownik? Lider? Chciałabym się być może przyjąć. Ale nie wiem do kogo by było najlepiej. Jak również czy system 12h jest bardzo cieżki? Czy osoba która raczej pracowała w sklepie da rade? Branża spożywcza.

@Virusolog

Największym i najgorszym liderem jest hamera ch... j (usunięte przez administratora) ; pierdoły; lubi latac. I ścigać pracoy

Pracownik.
@Zuzia

Niestety nie wiem . Ale mam pytanie czy praca ktora wykonujecie przynosi wam satysfakcję. Czy aby napewno można się tu jakos rozwinąć.mimo niepełnego wykształcenia.

Pracownik.

A którz to?nie zrozumiale to jest wogole. Może inaczej....na jakiej zmianie nie pracować. Bedzie prościej.

o

ale bzdury!!!!

Nowa era
@Kiś

Docelowo jednak od stycznia. Ludzie się jednak nie zwalniają bo im widocznie pasuje. Jeszcze trzeba poczekać bo eps pod koniec 2022 również przechodzi na 8h.

Ula
@Leon

Zgadzam się w 100%, co do drugiej pani. Miałam możliwość zobaczyć na własnych oczach w tym tygodniu.

pracownik z długim stażem

Nie na takie pieniądze liczyliśmy na święta , nie ma podwyżek to chociaż jakoś by wynagrodziły pieniądze na święta w obliczu tego jakie wszystko drogie. Drodzy pracownicy , nie warto się starać, robić dobre sztuki, po co ? Żeby potem nas tak firma potraktowała. 600 zł za punkt? To jest mniej niż w tamtym roku, nie stać was na te 100 zł? Żeby dołożyć 50 zł do punktu? Ośmieszacie się poprostu . Na nowe maszyny macie pieniądze, na Ukraińców macie pieniądze. Poprostu porażka!!

...
@pracownik z długim stażem

Co z tego, że nie było podwyżek... Co z tego, że socjal mniejszy niż w tamtym roku. Jak ludzie i tak tylko pogadają miedzy sobą, wypiszą swe 'żale' tutaj. I dalej będą się 'zabijać' o sztuki by zrobić jak najwięcej, bo przeciez wieczny wyscig miedzy zmianowy trwac musi w najlepsze. Lecz moze kiedys dotrze do wszystkich, badz chociaz wiekszosci ze nie warto, bo tutaj nikt starania nie doceni.

@pracownik z długim stażem

A jakbyś nie dostał nic ?! Tak jak w większości formach ??

Xxxx

Większość firm dala ludziom podwyżki ze względu na wysoką inflację. Inne firmy mają np.wczasy pod grusza wtedy nie biorą na święta. A ta kasa to nie od mikołaja tylko z naszych pieniędzy

operator

W większości firm dają pieniądze na święta i na Boże Narodzenie i na Wielkanoc też , a Nidec tylko daje na Boże Narodzenie , to jest socjal , biorąc pod uwagę inflację jaka teraz mamy to te pieniądze powinny być większe , a te pieniądze nie biorą się z nikąd tylko każdy pracownik co miesiąc dopłaca pieniądze do tego funduszu .

@operator

Podaj mi nazwę firmy gdzie dają na Boże Narodzenie Wielkanoc ??!!

@pracownik z długim stażem

600 zł za punkt a powiedz ile masz punktów? Bo kto dostaje np min. 1200 na święta ?! Chyba nikt

Edyta

1200 ładnie wyglądało, że aż w oko mi ta kwota tu wpadła. to jak ostatecznie tegoroczne święta zostały rozstrzygnięte, wiadomo?

Platon

Jeśli byłbym Neronem, wolałbym przyjść na zmianę do Nidecu w Niepołomicach, usiąść na krześle mistrza i patrzeć jak ludzie pracują, niż przyjść na walkę gladiatorów w koloseum. Ale ponieważ jestem zdrowym człowiekiem, życzę każdemu nowej pracy i trzymam kciuki żeby każdy z was trafił gdzieś w lepsze miejsce. Mi się udało do ABB. Różnica nie z tej ziemi.

Zostaw merytoryczną opinię o Nidec Motors - Niepołomice

• Jak się pracuje w Nidec Motors?

Zobacz opinie na temat firmy Nidec Motors tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nidec Motors?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 18 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nidec Motors?

Kandydaci do pracy w Nidec Motors napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nidec Motors