Opinie o Curtis Healthcare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Curtis Healthcare. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Curtis Healthcare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Healthcare w Poznań

AN

Praca jest fajna, czystka i ciekawa. Ludzie bardzo sympatyczni i pomocni. Co do zmian zalezy jakim jesteś człowiekiem ale raczej idzie sie odnaleść na każdej zmiane. Chyba że ktoś uważa inaczej Pojawisz sie to sam ocenisz. Pozdrawiam

Xyz
@AN

Taka czystka ze robaki sa w budynku...

Agnieszka

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Chętny? @Chętny, a może zdecydowałeś się już na wysłanie swojego CV do firmy? Jeśli tak, trzymamy kciuki za Twoją rozmowę kwalifikacyjną. Co jeszcze, poza czasem pracy jest dla Ciebie istotnym aspektem zatrudnienia?

Chętny

Witajcie!!! Z tego co słysze zdania są podzielone na temat firmy Chce na produkcje moze ktoś doradzi na którą zmiane? Może moge wybrać czy firma sama narzuca? Jak to wygląda ? W kazdej firmie inaczej

Ciekawy

Myślałem nad produkcją albo kontrolą jakości

Lep
@Ciekawy

Idź do kontroli jakości, mają dobre warunki: przychodzą później, wychodzą wcześniej, siedzą pół dnia na stołówce, nikt ich nie kontroluje i na dodatek co chwile zatrudniają kolejnych, bo co ciekawe brakuje rąk do pracy.

Dobra rada
@Lep

L eb Nie znasz pracy w kontroli jakości to się nie wypowiadaj! Curtis health caps nie zatrudnia nowych pracowników do kontroli jakości tylko jak byś nie wiedział przychodzą do nich stażyści lub praktykanci którzy maja wymagane przez ich uczelnie praktyki w firmach farmaceutycznych i maja za zadanie nauczyć się zawodu. Chciałabym dodać również , że jeśli rzeczywiście kontrola by siedziała cały dzień na stołówce to zarząd by zwolnił nie potrzebnych pracowników , nikomu nie płaca za siedzenie! Zapraszam do zobaczenia pracy w kontroli , jestem pewien , że po jednym dniu będziesz chciał wrócić na swoje stanowisko które w tej firmie zajmujesz .

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curtis Healthcare? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Agnieszka

@Ciekawy, na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? A może po prostu chciałbyś wysłać CV bezpośrednio do firmy? @bazyli, nie znalazłam aktualnych ofert pracy na żadnym z wiodących serwisów z ogłoszeniami. Niewykluczone, że pojawią się one za jakiś czas. Jak rozumiem, jesteś zainteresowany pracą w firmie?

Ciekawy

A co powiedziecie na temat nadzoru? Są wporządku ? Myśle nad złożeniem aplikacji ...

Zadowolony

Cześć! Szczerze mi praca odpowiada , grafik też pracuje na produkcji od dłuższego czasu. Sa spięcia jak w każdej pracy. Kto chce pracować to pracuje. Zawsze znajdzie się ktoś kto chciałby siedziec i nic nie robić i dostawac ogromna kase. Niestety tak nie jest trzeba cos robic każdy ma obowiązki z których ma się wywiązać najlepiej jak potrafi. Jak się komuś nie podoba przecież to nie więzienie na siłe nie trzymają. Droga wolna

Agnieszka

@morw, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz podzielić się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w tym miejscu? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może uczestniczyłeś w jednym z nich i możesz podzielić się z nami wrażeniami?

Agnieszka

@Lusia, zazwyczaj firmy oferując dodatkowe ubezpieczenie i kartę sportową część kosztów przenoszą na pracownika. Rzadko się zdarza, żeby firma finansowała takie dodatki w całości. Może warto docenić to co oferuje firma Curtis Healthcare? Nie każda firma może się pochwalić takim pakietem benefitów. Czy długo już pracujesz w tej firmie? Może wraz z doświadczeniem, przyjdzie też wzrost wynagrodzenia?

Kuba

Przesadzacie, czy może konkurencja inspiruje?

@Kuba

Ciekawe co byś powiedział jak by ludzie dopiero zaczęli mówić co tak naprawdę dzieje się w tej firmie. I naprawdę zacznijcie szanować produkcję i nas zwykłych pracowników, którzy jeszcze pracują w tych ciężkich warunkach jakie Nam stwarzacie! W tej firmie nie narzekają pracownicy , którzy siedzą po 8 h w pracy , tyłek noszą wysoko i mają o sobie wielkie mniemanie! Większość z nich nawet nie umie szarakowi powiedzieć część! Technolodzy niech się wezmą do roboty a nie przesiadują na stołówce godzinami!

Tytus
@Bruno

Święta racja! Technolodzy chodzą po kilka razy na stołówkę dziennie i tylko siedzą. Kontrola jakości robi podobnie, młoda kadra, tylko na stołówce siedzą. Mówią jak im źle, że w glaxo lepiej, ale jakoś nikt nie odchodzi. Czy kierownik tego nie widz!? Czy może łatwiej jest udawać, że wszystko jest dobrze

Kojot
@Tytus

Tytus, jak domniemam jesteś pracownikiem Działu Produkcji?! Zapraszam Cię na chociażby jeden dzień do Kontroli Jakości. Zobaczymy czy później nadal będziesz później twierdził, że robota tam jest lekka i przyjemna. Szczególnie jak trafia się produkt z którym mieliście szeroko rozumiany.... problem... Incudownym trafem zapomnieliście o tym wspomnieć. Gwarantuje Ci, że nie wychodzilbys byś po 8 h. A! I zapomnij, że miałbyś zapłacone za dłuższe siedzenie.

Dajmos
@Kojot

Technolodzy z Pawełkiem na czele okupują stołówkę po kilkadziesiąt minut dziennie , łączą stoły i nawet wielkie Państwo po sobie ich nie umie rozłączyć ! Hrabiostwo ! Kontrola Jakości takie samo zachowanie plus dodatkowo (usunięte przez administratora) na blatach w kuchni , kawa rozsypana , zlewy zapchane! Dramat!!! Czy w domu hrabiostwo również posiada taki (usunięte przez administratora) Oczywiście obrywa się osiołkom z produkcji ! Na kogoś musi być! @kojot zostajesz po godzinach? widocznie nie wyrabiasz się z pracą więc może warto pomyśleć nad zmianą :)

@Dajmos

Witam, czy ktoś może podzielić się opinią o pracy w dziale księgowości? Jaka panuje atmosfera, czy księgowe muszą przesiadywać po godzinach, czy ilość pracy jest ok?

Dixi
@anonymous

A daj sobie spokój ! na rynku jest wiele ciekawszych ofert i miejsc pracy ! Odpuść sobie ta firma jest dla ludzi , którzy nie mają życia poza robotą! :)

Tytus
@Kuba

Dajmos ma dużo racji. Technolodzy to święte krowy, najlepsza jest taka ta chuda co z mistrzami siedzi. Ta to ma robotę, tylko rozkazuje, podobnie jak 'Pawelek'. Kojot, ty mniej siedź na stołówce, a więcej pracuj to nie będziesz mieć nadgodzin. Więcej was tam matka nie miała. Ile by was nie było, to nie potraficie ogarnąć tematu.

Agnieszka

@Dajmos, chciałabym przypomnieć, że podawanie danych osobowych pracowników firmy jest niezgodne z regulaminem forum. Rozumiem, że krytycznie oceniasz zachowanie niektórych pracowników w firmie Curtis Healthcare. Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym? Przecież każdemu pracownikowi powinno zależeć na utrzymaniu czystości swojego miejsca pracy.

Diana
@Agnieszka

hahaha każdemu pracownikowi powinno zależeć na porządku? Tak tym dobrze wychowanym zależy i dbają ale (usunięte przez administratora)

Ciekawa

Agnieszka

@Bruno, rozumiem, że nie jesteś zadowolony z atmosfery i kontaktów między pracownikami. Czy próbowałeś w jakiś sposób wpłynąć pozytywnie na tę atmosferę? Może warto porozmawiać na temat zaistniałych problemów w szerszym gronie? Czy jesteś pewien, że inni pracownicy Curtis Healthcare podzielą Twoje zdanie?

Dobra rada

Brawo, awansujecie dalej tylko te du*olizy z finansów. Zobaczycie jak ludzie z innych działów się wykruszą, pani kierownik nie była pierwsza i nie będzie ostatnia.

@Dobra rada

Masz rację w tej formie awansują (usunięte przez administratora) a na produkcji to już w ogóle. Wystarczy spojrzeć na okres ostatnich dwóch lat i na stanowiska brygadzistek , która z nich się nadawała na oferowane stanowisko... A która dostała stanowisko po znajomości lub z ostateczności. Spójrzcie na wiodących tam też rączka rączkę myje!

Agnieszka

@Dobra rada, na forum nie komentujemy prywatnych spraw pracowników firmy Curtis Healthcare. Koncertujemy się na opisywaniu warunków pracy w danej firmie. Rozumiem, że masz zastrzeżenia do ostatnich decyzji kadrowych, może te osoby po prostu zasłużyły na awans? Jak oceniasz inne aspekty pracy, czy jesteś zadowolony z warunków? Czy firma się rozwija?

Kamil
@Agnieszka

Tak wyglada opinia o pracodawcy, widać ktoś poczuł się urażony, ze go pominęli. Sukces ma wielu ojców, nie o wszystkich pamiętali

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Curtis Healthcare? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Wojtek mechanik

Być może ludzie są zastraszani, tego nie wiem bo już nie pracuję tam ponad 6 miesięcy, za mojej kadencji w firmie było całkiem nieźle lecz pół roku to kupa czasu.

@Wojtek mechanik

A kto ma dodawać opinie o firmie w której pracują już głównie Ukraińcy.

Agnieszka

@Wojtek mechanik, dlaczego ludzie mieliby być zastraszani? Czy takie sytuacje miały miejsce podczas Twojej pracy w Curtis Healthcare? Czy ktoś z Was także pracuje w Curtis Healthcare w Poznaniu i mógłby napisać coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Agnieszka

@Iza, jakim stanowiskiem w Curtis Healthcare byłabyś zainteresowana? A może już zdecydowałaś się na pracę w tym miejscu? W Internecie nie znalazłam niestety aktualnych ofert pracy. Może pracodawca poszukuje nowych pracowników bardziej tradycyjną drogą? @zainteresowany, otrzymałeś interesujące Cię informacje? Zdecydujesz się aplikować do pracy w Curtis Healthcare? @Jack007, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

zainteresowany

witam, mam pytanie jak wyglada system pracy na produkcji? bo cos slyszalem, ze ileś dni pod rzad pracujacych i potem iles pod rzad wolnych, czy to prawda? 12 godzinny tryb pracy? Jakie siano na produkcji jako operator maszyn?

Jack007

Wiem że jest system pracy czterobrygadowy Można wiedzieć jaki konkretnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Healthcare - Poznań

• Jak się pracuje w Curtis Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Curtis Healthcare