Opinie o Curtis Healthcare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Curtis Healthcare. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Curtis Healthcare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Healthcare w Poznań

Rzepa

Na stażu nie płaca, a dojechać za Poznań trzeba. Nie ma połączeń z Poznania. Koszty dojazdu są duże. Szanse zatrudnienia po stażu żadne. Przemyśl to. Nie warto . Nie polecam nikomu tej firmy.

Qba

Witam, Macie jakieś informacje dot. oferty pracy na stanowisku: Elektryk-Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu? z góry dzięki za opinie pozdrawiam

Kalafior

Zaglądnij na stronę inernetowa firmy tam znajdziesz oferty pracy. Tylko przemysl czy na pewno takiej pracy szukasz. .w chaosie, bez pomysłu, w ogromnym stresie i w bardzo szybkim tempie. Aha......To nie słabsi odpadają tylko odchodzą odważni i znający swoją wartość. Mam nadzieję że niebawem do nich dołączę. Tyle na około firm produkcyjnych szukających operatorów.

Panorama_2012

Skąd Ty spadłeś człowieku ?

Kalafior
@Panorama_2012

Zgadza się. ...Komentarz @Milcz jest delikatnie mówiąc śmieszny. Chyba wszyscy domyslaja się kto go napisał. A w firmie jest ogromna rotacja. Ludzie nie wytrzymują nawet okresu próbnego i sami rezygnują. Nadgodziny nie płaca. Wszyscy w tej firmie szukają pracy. Nie polecam. Firma tylko ładnie wygląda z zewnątrz. Wielu się na to nabiera. Ta praca to koszmar.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curtis Healthcare? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Napoleon

Proste stwierdzenie.. Jak myślicie dlaczego firma cały czas rekrutuje pracowników?? Dlatego że od kilku lat nikt tu się dłużej utrzymać nie może bo widzą co się dzieje i prędzej czy później odchodzą. Warto wziąść pod uwagę co się za tym kryje!!!

Chc

Chc podwyżki na preinspekcji były tylko raz przez 3 lata bo z tego co wiem to dziewczyny się zbuntowaly i zaczęły zwalniać. Dlatego byli zmuszeni coś dać. A tak to nie masz na co liczyć

Panorama_2012

Mam pytanko. Kiedy były te ostatnie podwyżki?

Chc

Najlepszy jest zakaz który ostatnio wprowadzono. Zakaz palenia na terenie chc. Wiec zostaje tylko fajka przed i po pracy poza terenem chc a tak przez 12 h to lipa. Musisz obejść się smakiem. Na produkcji musisz być za 10 żeby odebrać zmiane/maszynę od operatora. I mimo że ktoś Cię podmienil i maszyna idzie to wyjść i odbić się za 10 nie możesz tylko najlepiej minute po 6 bo o samej 6 tez nie jest mile widziane. Czyli pracujesz 12h i 10 minut to nikt za te minuty Ci nie zapłaci. W skali roku trochę się tego zbierze. Idąc do pracy średnio 15 razy w miesiącu wychodzi z tego 30h rocznie. I ta kasę pracodawca ma w kieszeni. System pracy wygląda tak. Pn wt rano. Śr czw wolne. Pt ND nocki. Pn wt wolne. Śr czw rano. Pt ND wolne pn wt nocki. śr czw wolne. Pt ND rano. Pn wt wolne. Śr czw nocki. Pt nd wolne. Z premia raz lepiej raz gorzej. Jak jest reklamacja to każą przyjść przebierać to ,ale się nie odbijać. Higiena hmmm. Chyba nikt nie czyści zgodnie z kartami czyszczenia bo tak Cię już uczą. I tlumacza to brakiem czasu bo terminy albo poprostu firma jest tak zorganizowana ze nie ma czesto mozliwosci logistycznej zeby ro zrobic tak jak powinno byc zrobine. Czesto tez brakuje surowcow/części zamiennych i cos by moglo wyjsc ale nie wyvhodzi bo produkt stoi albo maszyna a plan nie wyrobiony i trach po ptemii. Agencja pracy zarabia więcej. Ale jak się chce i się sprawdzasz to możesz przejść na umowę. Z płacą to tak średnio. I średnio tez sprawiedliwie podwyżki. Przy ostatnich podwyżkach niektóre brygadzistki rozdzielily wyższe podwyżki po swoich dobrych koleżankach. Niektórych zwalniają bo się brygadzistce nie spodobali. Jak się nie odbijesz na przerwę to Twoje nazwisko wisi na tablicy do wglądu całej produkcji ze oto ty niewierny nierobie pracowniku najgorszy się nie odbiles i nie otrzymasz premi przy najbliższej wypłacie bo o zgrozo zapomniałeś się po prostu odbić ale to jest taka mega ważna sprawa dla firmy ze trach i po całej premii. KJ nie działa jak powinien. Ale to wina organizacji firmy. Często ich po prostu nie ma kiedy są potrzebni bo mają tak zaplanowany grafik ze produkcja idzie bez KJ i oni później sobie pobierają próby. Niektórzy czekają za umowami. Pracujesz juz miesiąc a umowy jak nie ma tak nie ma. Ogólnie to nie jest tragicznie ale widziałam lepiej wewnętrznie zorganizowane firmy.

mpoz

chodzi mi też o to czy warto tam pracować jako próbkobiorca, bo obecnie mam pracę (ale w zupełnie innej branży) ale zastanawiam się nad zmianą.

do Filipa - ponoć są - ale nie mam potwierdzenia

kontrola

Czy zmieniło się ostatnio kierownictwo (dyrektorstwo) działu Zapewnienia jakości i Kontroli jakości? Proszę o informację.

Jakość

W zeszłym roku, również w maju poszukiwali specjalisty ds.jakości. Coś jest nie bardzo skoro taka rotacja. Czy ktoś coś wie?

kontrola

Czy oferta na Kierownika Kontroli Jakości z początku kwietnia jest jeszcze aktualna? Czy ktoś z obecnych pracowników zapewnienia/kontroli jakości może coś powiedzieć o tym stanowisku, np.komu bezpośrednio podlega kierownik KJ, jakim zespołem kieruje itp.?

pola

Stwka większa zero odpowiedzialności jak się zwróci uwagę to wielce obrażony... szef produkcji ma swoich ludzi kogo lubi to porozmawia itp. a tak to ma ich gdzieś, pieniądze do głowy uderzyły...

Pracownik z agencji

Mamy większą stawkę jak pracownicy zatrudnieni bezpośrednio na umowę przez firmę. Firmie taniej wyjdzie zatrudnienie pracownika niż wynajem ale mają problemy z pozyskaniem pracowników.

curtisowiec
@Pracownik z agencji

Pracownicy produkcyjni z agencji mają nieco wyższą stawkę od zatrudnionych bezpośrednio. Jednak ta ostatnia grupa może liczyć na premię, płatny urlop oraz ewentualny wzrost stawki po przepracowaniu x lat (wynegocjowany). Z drugiej strony agencyjni nie mają gwarancji zatrudnienia i wysokości wynagrodzenia w danym miesiącu. Osoby z Poznania i dalszych okolic muszą liczyć się z kosztami dojazdów.

Nie polecam nikomu tutaj pracować sami fałszywi ludzie którzy donoszą a w szczególności ludzie z agencji pracy którzy przychodzą pracować za karę !!!

Tibor

Cześć, mam kilka pytań i proszę was o rzetelne odpowiedzi. 1) System równoważny 12h jak on wygląda dokładnie? Np. przekrój tygodnia, PN,WT:6-18, ŚR,CZW:18-6 PT,SOB,NDZ - wolne? 3 czy 2 dni wolnego? Czy zawsze pierwszy dzień wolny jest po zejściu z nocki? 2) Nadgodziny; po takich czterech dniach pracy jest przekroczona liczba godzin tygodniowa (48godzin). Jak zatem wygląda zapłata za godziny wyrobione ponad normę? Płacone 50%, 100% czy może dni wolne do oddania? 3) Na jakie wynagrodzenie może liczyć operator kapsularki? W perspektywie powiedzmy roku. Zarobki netto, możliwe premie itd. Bardzo Was proszę jeszcze raz o uczciwą odpowiedź. Dzięki. Pozdrawiam.

ciekawa

czy ktoś mogłby mi powiedzieć jak wygląda praca w ich laboratorium? jakie sa godizny pracy i ile tam praucje osob?

Pytający

Dziś 10 luty a wypłaty na koncie nie ma! To juz nie pierwszy raz...jeszcze trochę u wypłat może wcale nie bedZie. W umówie jest 10 to 10 juz o północy powinny być a nie ma coraz to większe dno zatapiajace sie jak okręt haha

Popek

Śpiewać Koty

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Healthcare - Poznań

• Jak się pracuje w Curtis Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Curtis Healthcare