Opinie o Curtis Healthcare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Curtis Healthcare. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Curtis Healthcare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Healthcare w Poznań

LUPO

Witam! Kiedys byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Z tego co mi panie opowiadały to jest 4 brygadówka po 12 godzin dziennie!! 2 dni rano 2 dni popołudniu 2 albo 3 dni nocka i 2 dni wolnego po nockach. Frima chyba dno skoro ma taki system pracy i kiepsko płacą ale tylko na stanowiskach pracowników fizycznych wyżej już sobie dogodzą. al mi ludzi tam pracujących nie tracicie nadzieji jest dużo lepszych firm w Poznaniu. Ludzie tam pracujący nie mają czasami wyjśćia muszą pracować, bo mają swoje lata i mniejsze prawdopodobieństwo znalezienia lepszej pracy ale nie jest to niemożliwe. Takie firmy trzeba likwidować albo dogłębnie kontrolować, bo to są wyzyskiwacze nieszanujący pracowników takich trzeba karać, bo to ludzie na produkcji tworzą tą firmę i wy zarabiacia na nią i na tych byków z góry a nie odwrotnie. Radzę kto może niech szuka innej pracy.

nowy

Witam jak wygląda tu system zmianowy z tego co wiem to 2 dni rano 2 noca 2 wolne wiec sporo nadgodzin wychodzi w ciągu miesiąca jak to jes pozniej rozliczane>>

nowy

Ile placom na stanowisku magazyniera

Ktoś

Jeden warunek- musisz mieć swój balkonik!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curtis Healthcare? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

W tej firmie przyjmują wszystkich nawet przed emerytura :)

zainteresowana

Witam , powiedzcie czy przez agencje można się na dłużej zatrudnić,i czy starszych też przyjmują .

Ciekawe czy sam sama sie zwolniles/as czy podziekowano Tobie za pracę, a teraz sie wyzywasz, piszac to i owo. Jezeli nie pracujesz juz w chc, to po co te zale. Wez sie ogarnij. Ciekawe czy o kazdej pracy piszesz, i oczerniasz osoby ktore tam pracuja. Nasuwa sie pytanie, czy te wszystkie firmy gdzie pracowales/as sa chore czy to ty jestes taki rozwalony psychicznie, ze cie nigdzie nie chcą. Ja juz tam troche pracuje, i gdzies mam co inni o mnie mysla, moja zmiana jest spoko. I chc jest spoko, na niektore sprawy trzeba przymknac oko, ale w sumie jest git

swoj

Nie jak wieśniaki, ale jak bezmózgowce pozbawione ideologi!

JOB 2015

Witam Widze ze uraził się ktos po moim wpisie. Czy czuje się winny czy Prawda kole w oczy /obgadywanie swoich kolegow i kolezanek na nadgodzinach to chyba norma u Tej osoby/ Wielokrotnie obgadywał innych ze zmiany a oczywiscie nowych to tym bardziej a o swoich bledach to zapomniał ale coz taki jego charakter /Hiszpan 2/ Co do obecnych i byłych pracownikow Job-a to powinien być wdzięczny że mu pomagają czasami a nie krytykować i patrzeć kto ma jakie majtki i slinic sie na widok kazdej dzierlatki jaka jest w pracy. Macie rację może za dużo napisałem ale boli mnie że atmosfera w tej firmie jest taka obludna i że nie można normalnie pracować poniewaz mysli sie tylko o tym czy ktos Cie (usunięte przez administratora) i stworzy nie stworzona historie ktora beda zyly wszystkie zmiany. Jesli chcecie wiedziec nie pracuje u Was ale informacja o tym co sie dzieje wychodzi poza teren waszego zakladu i laduje jako opinia w innych zakladach np. Komornikach i nie tylko a wszystko ze nie szanujecie nikogo /mowa o starszych pracownikach a ludzi traktujecie jako zero poniewaz wy jestecie the best a inni sa zerem/ Przez was ludzie uciekaja i nie chca pracowac z ludzmi ktorzy pierdola trzy po trzy. Po prostu zachowujecie sie jak wiesniaki z roli a nie ludzie na poziomie. Jesli bedziecie dbali o Innych moze znajdziecie szacunek i powazanie Kmiotki. Pozdrawiam i zycze milej pracy w CHC Kapsulkujacym spokojnej pracy /chociaz tam sa normalni ludzie/

swój

Hiszpan zawsze był leser i cwaniak. Zarobki 2300 są tylko dla tych,co dają sobą pomiatać.Co cwańsi operatorzy mają o wiele więcej,dlatego narzekają,ale jakoś nie odchodzą.Brygadziści powinni pracować razem ze swoją ekipą,a nie chować się po kontach i swoje zadania zlecać innym.

...

Przecież na kapsułkarkach tylko siedzicie i nic nie robicie... ;)

Ktoś

Zapraszam na kapsulkarke internetowy cwaniaku.

Masz racje w wielu sprawach, ale tez duzo pieprzenia trzy po trzy. Wez soe za robote, a nie (usunięte przez administratora) z joba ktora pracy nie moze znalesc. Hiszpan 100 procent prawdy.

JOB 2015

W Firmie fajna atmosfera ale uklad ludzki na zmianie masakryczny. Warzelnia to Babiarz - mysli ze wszystkie rozumy pozjadal. Jakis Hiszpan tak na niego wolaja rowniez wielki Pan najlepiej to sie po opierdalac a inni niech zapieprzaja /ja tylko nadgodziny i pocalujcie mnie w d... i zwalic wine na innych i nie powiedziec ze jego wina tylko INNI to Oni nie Ja /masakra zero konsekwencji wobec tego goscia/ Najbardziej wporzadku jest zmiana A bez warzelni - normalni ludzie byli mozna bylo zagadac i popytac nawet z nowymi serialowcami itd. Szkoda ze opinia o pracy polega na nie dopowiedzianych slowach a Tylko na plotkach. Powiem jedno Fajna praca szkoda ze przez grono starych pracownikow wypaczana poprzez wykazywanie swojego EGO na ktore zgadza sie Mistrz i Inne osoby odpowiedzialne za Produkcje. Jesli bedzie okey i nie bedzie tego EGO i oceniali prace a nie komentarz czy widzimisie starszych pracownikow ktorzy zachowuja sie jak przyslowiowe Cioty to nie bedzie dobrze a opinie beda negatywne i nikt nie bedzie chcial pracowac w Tej Firmie. Dlatego pora zmienic nastawienie Panie i Panowie Mistrzowie a Brygadzisci to niech nie opierdalaja sie i zwalaja na innych ale rowniez wykonywaja swoja prace. Wiekszosc osob pisze swoje tutaj zale ja nie pisze zali ale fakt poniewaz w niedlugim czasie nikt nie bedzie chcial pracowal za 2300zł brutto w CHC lub przez agencje jak bylem zatrudniony Ja. Co do pracy na preinspekcji i nie tylko to niech brygadzisci oceniaja Prace a nie sluchaja uszu ktore czasami sa falszywe poniewaz nie przypadlo sie do gustu. Pozdrawiam - Byly Pracownik JOB-a 2015

Pracus

Nie mam pojęcia, pewnie zależy to od szefostwa

ciekawa

Dzięki za odpowiedź i jeszcze jedno czy można sie dogadać i chodzić na jedna zmianę 18-6? Dotrzeć na te pola na 6 chyba ciężko^^

Pracus

Tak Ci zleceniowcy tyle mają na reke.

mimek

Jaja sobie robisz?

ciekawa

to prawda ze stawka godzinowa na produkcji wynosi 13,40 netto?

TuZ

Oooo hohohoho

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Healthcare - Poznań

• Jak się pracuje w Curtis Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Curtis Healthcare