Opinie o Curtis Healthcare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Curtis Healthcare. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Curtis Healthcare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Healthcare w Poznań

starszy obserwator

Nie polecam firmy! Jeden wielki syf, każdy robi co chce i NIE przestrzega zasad higieny, wszystko robione szybko szybko, byleby pojechał towar na czas... a potem... jest w tej firmie jak jest. A najzabawniejsze jest zabieranie co miesiąc część premii którą PODOBNO SIĘ DAJE A NIE ZABIERA!

ciekawy

Podobno szukają głównego księgowego - wiadomo dlaczego stary odszedł i czy warto się tam pchać na rekrutację na to stanowisko?

anonim123
@ciekawy

chcesz to idź i sprawdź sam jak tam jest, decyzja należy do Ciebie a nie kieruj się opinią innych, Ty możesz mieć inne zdanie na temat tej firmy

ireth

witam! też pracowałam w tej firmie i doszłam do wniosku, że nie jest tam oceniany człowiek jako pracownik, tylko człowiek jako osoba. najważniejsze, aby sobie jakoś pracował i nie miał własnego zdania. dlatego szybko odpadłam. a najlepiej, aby był kolegą z klasy jednego z brygadzistów - niestety nepotyzm panuje tam straszny... jest grupka przyjaciół, która ze sobą się trzyma, pracuje tam dość długo, przyznaje sobie nagrody, a resztę pracujących ma za śmieci i nawet pogadać o pierdołach z nimi normalnie nie można.

ktos
@ireth

Zgadzam się w 100%. Mówię to jako osoba, która tam kiedyś pracowała i wie jak wygląda w firmie.

Zakłopotana

Witam ja byłam pracownikiem Curtis Health Caps zarówno za starego zarządu jak i nowego. To prawda iż w tej firmie jest powszechny mobbing, a co więcej ja zostałam zwolniona a raczej wręczono mi wypowiedzenie za porozumieniem stron ( z woli redukcji etatu )w zeszłym roku w grudniu jak zaszłam w ciążę i bałam się odezwać bo wiedziałam jak mogę zostać potraktowana przez Panią Prezes.Zostałam bez pracy gdzie w ciąży jest ochrona i nie można nikogo zwolnić. Dziwię się iż firma będąca własnością Państwa (usunięte przez administratora)pozwala sobie na tak złą renomę, spowodowaną zarządem obsadzonym przez grono znajomych, a co więcej na podwyżki nie ma pieniędzy, a zarząd rozbija sie po Polsce samolotami i śpi w ekskluzywnych hotelach.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curtis Healthcare? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
out

1. Buta; 2. Arogancja; 3. Brak kompetencji

napewno do ludzi jednak nie jest powiedziane że takie cechy posiadają ludzie z produkcji, bo osoby które pracują na wyzszych stanowiskach róznież nie posiadają odpowiednich kompetencji, ktoś kto tam pracuje wie jak jest naprawde a zawsze tylko produkcja jest winna bo to taka najgorsza strefa a Ci do góry nigdy nie popełniają błędów

Operatorka
@out

NIE!!! Budżet zamknięty

łysa

2200 brutto+ premia 400 zł brutto+ dodatek nocny daje jakies 2000 zl na reke

ktos

Ogłoszenia są tylko nikt nie chce tam pracować. Zmienia się na gorsze, bo są eliminowani pracownicy, którzy mają jakieś pojęcie. Trzeba siedzieć cicho i robić swoje, bo nie ma się prawa do własnego zdania

jjj

tam się zmienia tylko na gorsze..., myślisz że nie może już być gorzej ale na drugi dzień okazuje się, że jednak może byc gorzej...

olo

Witam wszystkich Pracowałem tam jakiś czas z nowym zarządem i powiem krótko, to co opisane jest powyżej to szczera prawda. Firma porażka

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie

Szukający

Teraz wiadomo dlaczego wciąż brakuje im ludzi do pracy.

me by me

Witam wszystkich zainteresowanych W firmie kiedyś faktycznie było można się uczyć rozwijać zdobywając wiedzę oraz nowe doświadczenia. W chwili obecnej ilość doświadczonych posiadających wiedzę ludzi myślę, że zamknęła by się w liczbie około 10 osób. Oczywiście wyłączając z tego grona Zarząd, Szefową Produkcji oraz Kierownika Zakupów i Logistyki. Niestety przykre, ale prawdziwe. Atmosfera pracy w tej firmie jest nie do zniesienia. Zwolnienia ludzi z wiedzą, którzy stwarzają "zagrożenie" dla osób Zarządzających oraz posiadających swoje zdanie są niemal comiesięcznym standardem. Wydawałoby się, że podstawową zasadą działania każdej normalnej rozwijającej się firmy jest eliminacja najsłabszych ogniw - w Curtisie jest dokładnie odwrotnie - eliminuje się tych najlepszych. Strategiczne stanowiska w firmie obsadzane są rodziną, przyjaciółmi i koleżeństwem. Tylko te osoby w firmie mają szansę na awans, wysokie wynagrodzenie, nierzadko podwójną premię plus bonusy w postaci luksusowego służbowego auta, wyjazdòw na zagraniczne targi itp..i tutaj podkreślić trzeba, że awans ten absolutnie nie jest nagrodą za ciężką pracę lecz wynikiem koneksji jakie funkcjonują w firmie. Firma dąży do cięcia kosztów zwalniając doświadczonych i zatrudniając stażystów na istotne stanowiska np. zwolniono pianistę, który przepracował trzy lata, a na jego miejsce weszła starzystka z zerowym doświadczeniem(!). Jest to bardzo profesjonalne i odpowiedzialne. Curtis pozuje na renomowaną światową firmę, ale rzeczywistość jest inna... W pracę na stałe wpisany jest mobbing, szykany poniżanie, brak możliwości rozwoju, a jakość warunków tej pracy ulega postępującej degradacji ( tak samo jak jakość świadczonych przez nią usług). (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o zarobki to nowozatrudniony otrzymuje około 1600 do 2000pln netto bez względu na to czy to biuro czy produkcja. Warunki pracy tak jak opisane powyżej. Jeśli zostaniesz zwolniony lub sam odejdziesz i będziesz szukał pracy bądź pewien, że jeśli przyszły pracodawca zadzwoni do Curtisa na pewno nie usłyszy nic pozytywnego na Twój temat. Zarząd przyjmuje zasadę, że po Curtisie nie znajdziesz już pracy w branży ani żadnej pracy. Podsumowując: radzę poważnie zastanowić się przed podjęciem pracy w Curtisie, bo Wasza przyszłość jest w Waszych rękach. Przedstawiam tutaj opinię osoby, która pracowała niespełna 3 lata poznała wspaniałych ludzi ( których już nie ma bo odeszli lub zostali zwolnieni za wiedzę i własne zdanie) i zdobyła doświadczene. FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE tak było kiedyś. (usunięte przez administratora) Prawda

SpeedyGel

Kiedyś można było zdobyć dużo doświadczena, a teraz od kogo chcesz sie uczyć? Od tych koleżanek Pani prezes, które awansowały w kilka tygodni na najwyższe stanowiska hehe. To naprawdę przykre, kiedyś była kasa, atmosfera, wiedza(usunięte przez administratora) Nie polecam chociaż nigdy nie przypuszczałem, że bedę musiał to powiedzieć.

witam wszystkich ciekawskich i szukających pracy. Piszę moją wypowiedź z perspektywy osoby pracującej 3 lata w tej firmie. Rada na początek - jeśli macie cokolwiek innego bierzcie to, bo praca jaką oferuje ta firma wiąże się z mobbingiem brakiem szacunku dla pracownika i podwyżkami w wysokości 100 lub 50 zł brutto w skali roku. W firmie pracowało się dobrze do momentu zmiany zarządu. Obecnym prezesem firmy jest osoba, która pełniła funkcję kierownika działu R&D w poprzednich miejscach pracy. Wiceprezesem jest koleżanka obecnej pani prezes, która o produkcji suplementów i leków wie tyle co pięciolatek. Na stanowisku szefowej produkcji jest również koleżanka pani prezes.. ów pani pracowała w drukarni w zakresie kontroli jakości więc jakość jej pracy i wiedzy pozostawia wiele do życzenia. Ludzi, którzy dysponują wiedzą zwalnia się sukcesywnie. Nie ważne czy przepracowałeś w firmie 5 czy 25 lat. Wolne etaty obsadza się koleżankami i kolegami, którzy nie mają o niczym pojęcia.. Atmosfera pracy jest straszna - co miesiąc każdy zastanawia się czy przyjdzie jego kolej do zwolnienia. Forma zarządzania jaką prezentuje ta firma to zarządzanie przez zastraszanie. Mobbing jest czymś powszechnym. Zarobki: - operator produkcyjny - mieszalnik czy kapsułkarka to jakieś 1700-2000 brutto plus premia za wyrobienie planu w wysokości 300 zl brutto. Praca w systemie czterobrygadowym: dwa dni pracy po 12 h ( dniówka, nocka ) i dwa dni wolne. Święta są pracujące dla produkcji. Premia odbierana jest za urlop na żądanie oraz L4 ( bez względu na to czy ktoś faktycznie zachorował czy tzw. ściemnia). Podsumowując: jeśli zależy Wam na dobrych zarobkach , dobrej i miłej atmosferze i sprawiedliwej ocenie Waszej pracy to niestety nie w tej firmie.

oel

Ludzie z doświadczeniem też są zatrudniani przez agencję - byłem to wiem i z dodatkami nocnymi wychodziło chyba 1800 nt co za takie wymagające warunki pracy nie jest zachęcające.

gość

zarobki są niezłe system zmianowy tak ale z wolnym zatrudnia nie tylko grafton i nie tylko na warunkach agencyjnych, ale trzeba mieć doświadczenie...

qas

firma zatrudnia przez graftona więc niestety wszyscy po drodze muszą zarobić na tobie i zostają z tego grosze .

fuck you curtis

Byłem na rozmowie (spełniam oczekiwania , mam doświadczenie) po rozmowie jaśnie pani kierownik produkcji zapewniła że będę zatrudniony ... ok ucieszyłem się i czekałem sobie na głupi telefon..(usunięte przez administratora)się i dzwonie a ona nie kulturalnie wielce obrażona dzwoni i wypiera się wszystkiego i ona nie będzie się tłumaczyć składam drugi raz bez echa odp. pewnie wiem więcej od niej i SIĘ BOI - nie złą macie tą kierowniczke pewnie lubi (usunięte przez administratora) kompetencje to ona ma zerowe życzę jej szybkiego zwolnienia

ewd2

Pięknie wyglądająca i niewiele płacąca firma . Operator skomplikowanego sprzętu 2200 brutto , nadgodziny niepłatne , praca w 4 brygadach po 12 h dniówki i nocki oraz 2 dni wolnego .

?

Podobno nie ma dodatku za nocki i nadgodziny a praca po 12 h . Pdst jak ktoś napisał raczej mizerna .

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Healthcare - Poznań

• Jak się pracuje w Curtis Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Curtis Healthcare