Opinie o Curtis Healthcare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Curtis Healthcare. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Curtis Healthcare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Healthcare w Poznań

K...

Lekka praca po 12h za 1600 netto

A.....

Coz tu powiedziec drodzy niedoszli pracownicy? No jedno wielkie gowno sie robi niestety! Pan new dyrektor MR LONG LEGS jak najbardziej pozytywnie chcial wypasc w naszych oczach,wprowadzajac jakies ulepszenia (sa na tyle dobre ze nie pamietam jakie :) ) ze zapomnial iz w calym tym biegu najwazniejszy powinien byc CZLOWIEK-PRACOWNIK!! SZkoda i jeszcze raz szkoda!! ...I Na koniec pozdrowienia dla KIM,JAGODY,BRYGADZISTKI,GULIWERA I oczywiscie Szefowej i jej męża ode mnie :D

technik

firma jest na skraju dna kto może niech omija ten (usunięte przez administratora)

brak słów

wszystko zbliża się ku końcowi...do końca roku nie dotrwa firma nie ma takich szans...

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curtis Healthcare? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Obserwator

Po co dyrektorek ma się z nami spotkać kasy ma od cholery a pracowników ma w nosie szkoda że właściciel patrzy na to obojętnie a mówiono że on jest inny chyba jednak nie najważniejsza jest kasa kasa kasa i jeszcze raz KASA.

xxx

Musimy coś z tym zrobić !

zły

Praca w chc jest wspaniała. Żartowałem. Jest tragicznie . Zmieszać na miesiąc jest coraz gorzej. Pseudo dyrektorek, Robi dobra minę do złej gry. Doświadczeni operatorzy zarabiają coraz mniej, powinno być odwrotnie. Przyjmowani są Ukraińcy jako tania siła robocza. Rozliczenie roczne... nikt nic nie wie jak to ma wyglądać. Grafik jest zmieniany wolne wynikające z przerobionych godzin jest przenoszone z końca marca na początek i koniec czerwca Przez co jest brak możliwości zrobienia nadgodzin. Ponadto dyrektor to zwykły tchórz Który boi się konfrontacji z pracownikami.

Ambitny

Lepiej złom zbierać niż tu robić

zatroskani

Panie Niemczycki- firma nie spada na psy, bo już spadła. 2200 brutto dla operatorów za 12-godz. czas pracy to wolne żarty, nie wspominając o rocznym rozliczaniu nadgodzin, czy to przypadek? Nie - to ewidentnie świadczy o kryzysie w firmie! Kiedy na tablicy widzimy oświadczenie Pana DYREKTORA do pracowników, a w nim pełno błędów ortograficznych i stylistycznych, to nas powala na kolana i nie ma się co dziwić, że w firmie jest jak jest. Pomijamy już mobbing, poniżanie, pozbywanie się pracowników z doświadczeniem, nie przestrzeganie zasad BHP obowiązujących w firmach farmaceutycznych, itd. Dlatego prosimy Pana niech Pan nam pomoże albo niech Pan sprzeda firmę, może inny właściciel zrobi porządek z koleżkami Pana Dyrektora i zaprowadzi nie tylko ład, ale i porządek w naszej firmie!

Ambitny
@zatroskani

Czego oczekujesz jak z magazyniera robi się dyrektora wszech operacyjnego.

oszukany

Pan Dyrektor, nie potrafi rozmawiac z pracownikami.zamiast robic miesieczne zebrania woli wywiesic karktke, pytanie dlaczego? bo boi sie pracownikow, ostanio na zebraniu zostal zaatakowany przez pracownikow i rurka mu zmiekla. wstyd (usunięte przez administratora) br /> PANIE (usunięte przez administratora)ZROB PAN PORZADEK BO FIRMA SPADA NA PSY!!!

młody

Cukiernik ogarnij się.

cukiernik

A co z MEHANIKAMI ?

szukający pracy nr4

Firma upada a słupki pokazywane na zebraniach to ściema.Niby są przychody a zysków brak.Podwyżek brak bo pieniędzy nie ma!Kiedyś jechały wszystkie maszyny teraz góra 2 w porywach do 3 i to małe zamówienia.Mieszalnikowi i z naważalni rzucani są na preinspekcje bo nie mają co robić.Nie raz nawet operatorzy przeglądają kapsułki.Ale według zarządu wszystko jest ok.A system rozliczania nadgodzin roczny śmiechu warte.W ch..chcą nas zrobić na kasę.A nie przepraszam pieniądze są dla elity rządzącej na produkcji(grono wzajemnej adoracji spółka z.o.o)Reszta nie dostaje nic.Ludzie wykonujący najbrudniejszą robotę od przeglądania do wysyłki kapsułek nie są doceniani.Traktuje się ich jak tanią siłę roboczą.Nikt nie chcę pracować w takim grafiku za tak małe pieniądze.Od dawna nikt nie przyszedł do tej firmy,ludzie składają wypowiedzenia,wielu się rozgląda za inną pracą.Dyrektor to pozbawiony jakiejkolwiek kultury osobistej prostak o jego wiedzy na temat pracy na produkcji szkoda słów.Biurowe stanowiska obstawione przez rodzinne i koleżeńskie znajomości co ma się nijak do ich kompetencji.Rzeczywiście jest odczuwalny mobbing.Brak chęci i motywacji do pracy.

szukający pracy nr.3 :)

Witam:) ja również zaliczam się do osób kolejnych który szuka czegoś innego. Dokładnie po odliczeniu dojazdu zostaje nam minimalne i za 12h mówię stanowczo "NIE" a przecież na każdego z nas jest tyle osób chętnych hahaha ciekawe bo jakoś ich nie widać! Za te pieniążki co firma płaci i za te 12h wolę prace po 8h i od poniedziałku do piątku i może też coś bliżej siebie!!!! A tak poza tym ciągle robią nas w CHU...ale jeszcze trochę i się zdziwią bo tu każdy odejdzie...z czasem;)

szukający pracy nr.2

Rzeczywiście słupki rosną,pięterek przybywa,a wypłata maleje, to daje do myślenia.Odliczając dojazd do pracy pozostaje w ręku najniższa krajowa za 12-godzinny czas pracy i nie ważne czy to będzie sobota,niedziela czy może 1 listopada.Podwyżki są zawsze dla tych samych.Ciekawe jak będzie wyglądać firma,kiedy pozostaną tylko znajomi Pana Dyrektora,kto tam będzie pracował,może ten co nas kupi?

Zbulwersowany

Wszystkie mocno krytyczne posty zostały usuniete z tego portalu cenzura cenzura. Niech ludzie znają prawdę ten zakład i zarzad to wielkie dno.

Maksiu

Złodzieje, oszusci, a dyrektor to cham !!!!

szukający nowej pracy:)

Zgadzam się wszystko co wyżej napisane to sama szczera prawda...szkoda ze przyszłości już w tej firmie nie ma...jak można było dopuścić do tego co jest teraz... codziennie słyszysz tylko więcej i więcej, a ludzie jeden przez drugiego...na taka ciężką prace 12 godzinną zarobki marne...a o podwyżce zapomnij, bo nie ma pieniążków a przecież takie obroty i zyski firma ma! Ile w tym wszystkim jest prawdy? Czy to czasami nie jest gadka ze wszystko jest ładnie...pięknie a w rzeczywistości się sypie!

szukając nowej pracy :)
@szukający nowej pracy:)

Cóż ... mogę jedynie przytaknąć, zarówno tej opinii jak i pozostałym, niestety tym negatywnym. Miło jest słyszeć podziękowania za ciężką pracę i trud jaki w nią wkładamy, ale tymi "podziękowaniami" nie zapłacimy za szkoły, żywność czy paliwo. A oglądanie wciąż wzrastających słupków na wykresach staje się wręcz frustrujące i karze zadać pytanie dlaczego w takim razie firma weszła w roczny system rozliczania nadgodzin? Skoro jest coraz lepiej to dlaczego odbiera się pracownikom choć tę odrobinę rzeczywistego "podziękowania"? Trzeba także pamiętać, że dział produkcji to kilaka grup pracowników (naważający, mieszalnikowi, kapsułkujący i preinspekcja), więc tłumaczenie, że dział ten dostał podwyżki uznaniowe jest niejasne, bo osoby szczególnie dbające o prawidłowe wykonywanie swoich obowiązków nie zostały docenione, natomiast doceniono osoby, które zaniechały tych obowiązków powodując uszczerbek na zdrowiu innych pracowników. Jest nam niezmiernie przykro, że nie wszyscy jesteśmy znajomymi Pana Dyrektora, ale mamy swoją wiedzę i doświadczenie, czasem nawet zdecydowanie większe niż zatrudniani przez firmę pracownicy, więc oczekujemy godnego traktowania, a nie podejścia jak do wołów, bo my ani tej siły nie mamy, ani poziomu intelektualnego. Stwierdzono, że wypadki, które miały miejsce w zakładzie spowodowane był niestosowaniem środków ochrony osobistej, a czy ktoś z komisji zastanowił się choć przez chwilę jak wyczerpujący jest system pracy ciągłej na zmianach 12-godzinnych? A słowa przełożonego "do pracy przychodzi się wypoczętym" brzmią już wyjątkowo sarkastycznie. Resztę rzeczywistej sytuacji już w większości opisano, a na zarzuty "to dlaczego tam jeszcze pracujesz" odpowiadam "zerknij na nick" :) Pozdro

A.....

Oooo widze ze ktos juz zadziałał... Kilka wpisów usunietych by nie wyszło na jaw coż sie wyrabia w tej firmie! Nieładnie nieładnie. Od 2015 System rozliczeniowy roczny wiec co miesiac golutka wypłatka a za ewentualne nadgodziny pieniazki na konto po roczku :) Taka sytuacja:)

Nie polecam największy bład jaki popełniłem to praca w tej firmie mobbing, nie przestrzeganie zasada, zabieranie premii za wszystko, niskie zarobki comieszieczne chwalenie ile to firma nie zarobiła a dla pracowników ochłapy. Dyrektor gbur cham bez kultury ma pracę bo zna panią prezes a na niczym się nie zna. Na stanowiska sprowadza kolegów jeszcze głupszych niż on sam. Odchodzac firma sprawia problemy, jeśli pracodawca dzwoni w Twojej sprawie to opinia o tobie jest negatywna. Nigdy w życiu nie polecam pracy w zakładach pana (usunięte przez administratora)

A.....

Prawda prawda prawda prawda!!!! Ludzie z zarzadu nie maja w ogole pojecia jak faktycznie wyglada sytuacja ''na dole''! Same cyfry podawane na zebraniach i wszechobecna duma,pomimo notorycznych zwrotow produktow wysyłanych do klientow!

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Healthcare - Poznań

• Jak się pracuje w Curtis Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Curtis Healthcare