Opinie o Curtis Healthcare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Curtis Healthcare. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Curtis Healthcare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Healthcare w Poznań

Beta

Gratulacje dla MB. :) Żegnamy serdecznie.

PK
@Beta

Nie zycz nikomu co tobie nie miłe.

Maciej

Pracuję tu już 5 lat. Przeszedłem kilka działów, na produkcji też miałem okazję pracować, raczej narzekać nie mogę. Firma dość mocno rozwojowa, więc jeśli komuś zależy to można popracować :)

Iwona
@Maciej

@Maciej cieszymy się, że jesteś zadowolony z pracy w Curtis Healthcare. Czy w Twoim przypadku zmiany stanowisk wiązał się z awansem? Jakie stanowisko w firmie obecnie zajmujesz? Opowiedz nam coś więcej o pracy w firmie. Na forum możemy znaleźć dużo opinii, które są sprzeczne z tym co mówisz. Czy wśród Twoich współpracowników znajdzie się osoba, która potwierdzi Twoje słowa? Poproś kolegów aby również przedstawili swoją opinię.

:-)
@Iwona

Chyba bardziej koleżanki :-) Jeśli Maciej jest prawdziwym Maciejem z krwi i kości to chyba jak w sexmisji jest jednym z 2, góra 3 facetów w biurze :-)

Iwona
@:-)

Może pozostawmy tę kwestię. Nie ukrywam, że bardzo interesuje mnie firma Curtis Healthcare i chciałabym po prostu zebrać jak najwięcej informacji o niej. Szczególnie ciekawi mnie to, czy istnieją w niej realne szanse na ciągłe podnoszenie swoich kompetencji?

:-)
@Iwona

Tak. W klubie fitness, kosmetyczki, fryzjerki, na wspólnym shoppingu oraz plotach przy kawie :-)

Misiu

Jak szef produkcji się zwalnia,pracownicy którzy pracują dłużej jak i Ci co po kilku dniach to chyba z firmą jest coś nie tak,a nie z pracownikami.

Miras
@Misiu

W tej firmie to zostają tylko cwaniaki które liczą na podwyżki .. zarabiać jak najwięcej ale dawać z siebie jak najmniej i pół miesiąca spędzać na l4.. dziwie się że tak dobra firma toleruje takie zachowania.. podział zarobków niesprawiedliwy do umiejętności! Powinien być dodatek stazowy albo premia za niechorowanie było by sprawiedliwie nie każdy jest cwaniakiem. Operatorzy małych kartoniarek biorą kasę a nawet ich przezbroic nie potrafią ile to już lat na nich pracują i głupa palą ! Chyba czas na to spojrzeć !! Ludzie to tylko mówią że się zwolnia byle kasę wyciągnąć a tak na serio i tak będą tam robić bo jezeli komuś zależy na zmianie to by już dawno znalazł sobie coś lepszego. Najpierw się nauczcie swojej maszyny od a do z ( obsługa, przezbrojenie) a potem szczekajcie bo robicie z siebie glupkow!!!

Miras
@Miras

Tak naprawdę to tylko operatorzy kapsulkarek i mieszalniki robią w tej firmie robotę i mają o niej pojęcie ! Reszta chciała by dorównać ale niestety im do nich daleko!!! Śmiać mi się chce z tego podziału wynagrodzenia że jak umiesz więcej maszyn to masz więcej kasy haha niektórzy umieją jedną i to niekompletne ale dostali podwyżki a nawet raportu nie umieją rozliczyć liczą się układy i ukladziki a nie wiedza i umiejętności... A takim osobą które twierdzą że umieją w tej firmie wszystko proponuje startować na szefa produkcji właśnie zwolnił się wakat ! I na pewno będzie sporą podwyżka !

@Misiu

Szukają nowego szefa produkcji, będzie miał stanowisko Dyrektor Produkcji. Rozmowy trwają

wp

I co? Mają już kogoś?

Preinspekcja
@Miras

Myślę że pracujesz właśnie na tym dziale i odpowiada ci praca żeby ustawić maszynę a resztę zmiany siedzieć na (usunięte przez administratora) jeśli tylko wy robicie robotę w tej firmie to rozumie że maszyny na preinspekcji-konfrlcji masz w jednym paluszku i dasz radę ustawić chociaż jedną maszynę od a do z . Uwierz są w tej firmie ludzie którzy potrafią bardzo dużo na preinspekcji-konfrlcji ale są nie doceniane i o takich ludziach którzy się starają się nie mówi bo jeszcze czasem brygadzistka wyjdzie na idiotkę przy takim pracowniku.

CHC
@wp

Mają. Przyjdzie do pracy w ciągu dwóch miesięcy. Zobaczcie kto odwiedza nasza firmę. Nawet osoby z Browaru Poznań. Jakiś znajomy prezesowej

daniel
@Misiu

czyli jak? stanowisko po znajomości czy po rekrutacji otwartej? ;-)

ch
@CHC

A coś wiadomo o tym nowym??? Jaki jest? Czego się spodziewać?

@daniel

Rekrutacja wewnętrzna to tylko ściema.

TuskRodowityNiemiec

Radze się zastanowić kilka razy nad tą pracą. Wszystko w pośpiechu.Latwo stracic dłonie w tej pracy.I to dosłownie. Nie wiem jak to wogole BHP przechodzi.Przeciez przekładając żelatynę na rolkach są centymetry od zgniażdzenia rąk.Tam nie ma zabezpieczeń!!! Tyłka już niepoterzesz.

Ktoś
@TuskRodowityNiemiec

Ale ty jesteś g...... ???? każda firma produkująca kapsułki miękkie ma podobne maszyny działające dokładnie tak samo. Wiec poczytaj trochę a potem coś pisz, niedouczony frustracie.

Makaroniarz
@Ktoś

Każda inna firma wyłańcza maszyny a nie pracuje na włączonych.Zero szkoleń,zero BHP,zero LOTO,GMP itd.Firma nawet na święta nie płaci bo kw a ten pakiet medyczny to nic nie zawiera.Lepiej Volvo jeździć przecież....

Jacek
@Makaroniarz

Zgłoście swoje uwagi do przełożonych. Jak tego nie zrobicie to oni niewiedza że trzeba robić inaczej.

@TuskRodowityNiemiec

Pracując zgodnie z przepisami BHP. Nic nie powinno się stać. Chyba że operator, to jakaś ciamajda.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curtis Healthcare? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Przyjazny

Odradzam prace w tej firmie, no chyba ze ma sie uklady !!! Podwyzki zapimni premie tylko na papierze a tak wszystko zabierane !!! Przełożeni de facto na niczym sie nie znaja chyba ze na obgadywaniu no bo co 12 h maja robic albo ogladanie i sluchanie muzyki w mistrzowce!! Jeden wielki chaos i dezorganizacja !!!

Beta

Ej ile podwyżki dostaliście? Bo mi dali prawie 1000 do podstawy! :-)

Ziko

Chciałabyś ????

Bruno
@Beta

Takie podwyżki to chyba dla ludzi z wyższych sfer, nie sądzę żebys taka dostała a pisanie głupich komentarzy pod publikę jest dziecinne, znając struktury firmy to max można liczyć na 150 zł brutto do premii której nigdy nie ma. Przestańcie się zachowywać jak dzieciaki.... Najbardz śmieszy mnie fakt że na koordynatora produkcji zgłaszają się oskby które nie mają kwalifikacji ani doswiadczenia. Ale mają o sobie wielkie mniemanie bo umieją obsłużyć parę maszyn w firmie naprawdę żadnej w nich filozofii nie ma..

P

Najlepiej siedzieć i dłubać w nosie bo za to kase daja niektórym

Hejka byłem na rozmowie w sprawie pracy na produkcji czy są jakieś przerwy na papierosa ? Można tam w ogóle zapalić ? Słyszałem że jest całkowity zakaz

Op
@Nowy

Na papierosa to w trakcie przerwy śniadaniowej powinno sie chodzic ale niektórzy to nawet miedzy czasie wychodzą pomimo ze nie można

@Op

Ale w czasie przerwy można tak ? Tylko o to mi chodzi

Ziomek
@Nowy

Można, jest palarnia.

Robi

Przetrzebić KJ. Przerwy po 2 h lub więcej a "szuflę" zwolnić

@Robi

Czy to są Twoje sugestie dla firmy? Postaraj się wypowiadać w sposób zrozumiały dla wszystkich użytkowników forum. Jest to bardzo ważne szczególnie dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w firmie i chcą dowiedzieć się więcej na temat pracy w tym miejscu. Jak obecnie wygląda kwestia przerw od pracy? Ile wynosi konkretna przerwa lub przerwy?

Robi
@Agnieszka

Jeżeli pracujesz w tej firmie to powinnaś wiedzieć coś o KJ. Dział z osobami które nigdy tam nie powinny pracować. Uważający się za pępek firmy. Każdy z produkcji lub innych działów tobie powie jak wyglądają przerwy działu KJ.

Chc

Czy możecie powiedzieć coś o Ar ka diuszu Dw o raku? Ma przejść do innej firmy i interesuje mnie jak się z nim pracuje?

operator
@Chc

Jestes pracownikiem tej firmy do której idzie, to powiedz co to za firma a my Ci powiemy jaki jest :-)

@operator

Okechamps

Operator

Gość jest Ok nie będziecie mieć zle z nim . Pozdro

Mr X

Podobno zwolnił się wakat szefa produkcji? Czy to prawda? Nie widziałem ofert na portalach, więc moze byc to fake news.

Gargamel
@Mr X

To prawda, produkcja od przyszłego roku zostaje bez szefa produkcji. Nie wiadomo czy maja kogos na to miejsce

Praca od poniedziałku do niedzieli? Kłamstwo! ok idziesz w weekend do pracy ale masz wolne w tygodniu... Każdy przyjmując się na pradukcje wie jaki jest system pracy raz idziesz 5 razy a raz 2 jak idziesz w srode i czwartek nie protestujecie ale jak juz WEEKEND to źle. Zastanówcie się! Najpierw Wam wszystko pasuje ale jak jest impreza to zle! to po co przychodzisz jak jest tak źle, szukaj pracy od pon do piątku i nie bedziesz Miał pretensji Komu nie pasuje praca może odejść nikogo na siłe nie trzymają I nie zgodze się z tym że Starych pracowników traktują lepiej, ja byłam na dwóch zmianach a pracuje od niedawana i nie zauważyłam żeby ich lepiej traktowano Nadzór jest konkretny i dobrze! Musza wymagac! Praca to nie zabawa ludzie przychodza żeby pracować, musza utrzymać rodziny, dom, mają rózne zobowiązania. Ludzią się wydaje że przyjda posiedzą i kase beda przelewać za nic. Macie pretensje o 5s - to popracujcie nad tym, to Wam kasy nie bedą zabierać sa wyznaczone miejsca a Wy ich nie przestrzegacie wiec miejcie pretensje do Siebie! Szanujcie to bo w wielu firmach jest podobnie, a napewno nie lepiej.

Gazeta

Ania ale te 5s inaczej wygląda na produkcji typowej a inaczej w farmacji

Prawda.

Nadzór konkretny? O czym Ty mówisz ? Mają wywalone całkowicie.Siedzą na przerwach bardzo długo.Kiedyś liczyłem to oni robią tak ,że nie odbijają się tylko później.Efekt są na przerwie 2 x 1godzine.Plus ściema w biurze Przecież oni nic w firmie nie robią każdy o tym wie.Przyjeli się wcześniej długo ,mają swoje ustawienia maszyny zapisane i grzeją w firmie miejsce.5s? Daj spokój...Widać ,że nie pracujesz w tej firmie? Najbardziej odczuwalne jest lato i Pt,Sb,Nd w pracy.Weekend,gril. O czym Ty piszesz ? Przecież każdy wie ,że od Pn-Nd praca jest nie możliwa tylko w tym zakresie.Zgodnie z Kodeksem Pracy.Aniu nie pisz pozytywów na siłę ok? Bo widać ,że nie pracujesz na dziale.

@Prawda.

Chcesz powiedzieć że pracujesz od pon do piątku po 12h? Napewno nie! Pracuje na produkcji i widze co robi nadzór na mojej zmianie i nie chodza na przerwy jak mówisz! Nie raz ida nawet na jedna bo nie maja czasu Weź sie z nimi zamiec a poźniej pisz że nic nie robią Ty idziesz na jedna maszyne i masz wyrąbane a one musza być wszedzie

Prawda.
@Ania

Czytaj ze zrozumiem bo masz z tym problem.Praca 12h 6-18,18-6.

@Ania

Użytkownik @Prawda. opisuje swój system pracy. Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale czy podważasz informacje na temat jego systemu pracy, bo przyglądasz się pracy innych osób na tym samym stanowisku? Doprecyzuj proszę, co chciałaś przez to powiedzieć?

ZZZZZZZ

Przyjmując sie do pracy na produkcji wiedziałeś że system pracy jest po 12h A teraz narzekasz...

NiepowaznaFirma

W firmie praca Pn -Nd. 12 h system pracy.Placa ok 2500-2900 netto na umowie + premia 700 netto( kapsułkarki).Nowi dostają lepsza kasę od starszych operatorow.To za ile Wy pracujecie??? Zal Wam du.pe ściska i w tym ta złość? Uważacie że to dużo? Są firmy które płacą za 2 zmiany Pn-Pt 3000 netto plus nadgodziny 100% wypłacane odrazu a nie za rok. Masz wesele u kogoś? Musisz wziąć 2 dni urlopu w weekend 12h x 2 = czyli 3 dni po 8.Jak jest tak dobrze i bezpiecznie to czemu ludzie się zwalniają,przychodzą na 2 dni i odchodzą? Chodzą na L4 cały czas.Po ludzie są tacy ,że przyjęli się kilka lat temu unia obsługiwać maszynę dobrze,ale Ciebie nie nauczą. Jeśli czyta to kierownik,szef,prezes firmy to możecie mieć pretensje tylko do siebie.Sa osoby co chcą pracować ale nie macie odpowiedniej kadry która to umożliwi.Niektore osoby są traktowane bardzo wyjątkowo.Nie muszą nic robić wysypów,stać przy maszynie tylko chodzą sobie gadają,sciemniaja.Pora uciekać z firmy.

Megan

Wiecie kto ma dobrze w tej firmie cwaniaki które wiedzą jak się ustawić i wchodzą w tyłek brygadzistce. W tej firmie nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwego podziału obowiązków i pracy. Na maszyny chodzą tylko stare lizi (usunięte przez administratora) a nowy pracownik lub ten który nie umie być lizusem stoi po 12h na preinspekcji lub dla odmiany pracuje na sortomacie. Poziom cwaniactwa osiąga maksimum. Wystarczy iść na szarą pokazać że się trochę ogarnia i już główny operator idzie sobie obok do koleżanki bo muszą pogadać w godzinach pracy ale jak się jest lizusem to i nawet to można ! Ilu ludzi by się chciało czegoś nauczyć więcej ale tkwi w miejscu bo z lizusami nie dasz sobie w żaden sposób rady! Pracuje od niedawna i już widzę że czas się zmywać !

Nowi w pracy nie są traktowani dobrze w firmie.Powiem otwarcie.Pracownicy którzy pracują kilka lat,wykorzystują ich mimo pracy na tym samym stanowisku.Nie tłumacza,a potem wymagają dużo .Czemu taka złośliwość?? Jak może nowy pracownik robić wysypy cały dzień a pracownik który pracuje rok jest też na "2" nawet nie pilnuje maszyny ,tylko stoi sobie na bajerce lub go nie ma.Pytane gdzie go nie ma ponad polowe zmiany....Jest to duże wykorzystywanie.Dziwicie się że ludzi w firmie nie ma? Trzeba być miłym dla każdego nawet gdy nowy dostaje wyższa pensje od niektórych. Tak nie umiecie??

Agnieszka

Jesteś nowym pracownikiem i osobiście spotkały Cię sytuacje o których piszesz? Jeśli tak czy próbowałeś poinformować kierownictwo o tym, że czułeś się nieprzychylnie traktowany w pracy? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty? Podziel się z nami swoją opinią.

@Agnieszka

Mam z kierownikiem o tym rozmawiać? Nic dziwnego że ludzie odchodzą i pracować nie chcą.1 osoba ma zmienić żel bo drugiej nie ma ( mało ludzi) lub jest na bajerce.Ciekawe jak coś sie stanie kto za to beknie.Praca w systemie 12h 6-18,18-6.Nie za te pieniądze.1400zl do podstawty powinno być wiecej.Jak żel jest nie taki to kapsułka nie wyjdzie dobra i będzie pękać.Pierwszy raz widziałem takie podejście i brak pomocy drugiej osoby.Typowa złośliwość.Rozumiem że ktoś pracuje 2 lata w tej firmie na tym samym stanowisku to jest już Bogiem i nic nie musi robić? Celowo nie chcą nauczyć aby w firmie było mniej ludzi.A dlaczego tak jest? Bo nowy dostaje lepsza kase ktora i tak nie jest dobra na ta prace i czas godzinowy.To jest powod pracowniku byc złośliwym? Moze Twoj kolega ma wieksze doswiadczenie,CV??Jakie są przerwy w pracy? Bo dozór chodzi po 50 min 2 razy.Mozna? Można. Dodatkowo S5 -40 % od pensji.Jak np. Twój kolega z całej zmiany coś zrobi źle.Chyba Pan z Hoopa miał sztywna atmosferę jak w trumnie....

Kolezanka

Buuuaaahhhhaaahaa

Agnieszka

Rozmowa to tylko jedno z realnych rozwiązań. Na forum niewiele osób będzie przecież w stanie pomóc Ci w opisanej sytuacji. Nie zrozum mnie źle, ale jeśli praca w firmie Curtis Healthcare Ci nie odpowiada, z jakiego powodu tam pracujesz? Być może jednak jest jakiś aspekt pracy, który cenisz w firmie? Może jest ich nawet kilka?

@Agnieszka

Jestem w trakcie zmiany pracy.

Ktoś

Nikt za tobą nie zatęskni.

@Ktoś

Wstrzymajmy się proszę od wzajemnych uszczypliwości. Każdy ma prawo wystosować swoje zdanie. Najczęstszymi pytaniami na forum GoWork.pl są te o warunki finansowe, atmosferę w firmie i przebieg procesu rekrutacji. Jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami na temat jednego z wymienionych aspektów pracy, czekamy na Twój merytoryczny komentarz.

DziwnaFirma

W Firmie celowo nie uczą starsi pracownicy, a potem się dziwią czemu nikt nic nie umie? Chora ta firma.

Zdziwiony
@DziwnaFirma

Jak ktoś chce to się nauczy! A jak przychodzi i szuka krzesła to znaczy że nie należy mu na pracy tylko na siedzeniu Wszystko zależy od podejścia danej osoby...

DziwnaFirma
@Zdziwiony

Szukają krzesła tylko starzy pracownicy których cały czas nie ma lub są przyklejeni do krzesła przez 12h.

Zbulwersowany

Dlaczego nowi w pracy są na wysypach cały czas i stoją przed maszyną? A pracownik z rocznym doświadczeniem sobie siedzi lub nic nie robi,tylko rozkazuje. Rozumiem ,że w umowie ma podane stanowisko inne i jest nad operatorem kapsułkarki?

Zadowolony

A mnie się praca podoba. Fakt ukrainy duży... ale to wszędzie, gdzię się nie obrócisz. Tak czytam te wszystkie wypowiedzi i wydaję mi się nie co nie którzy przesadzają. Jak się komuś nie podoba to zawsze coś znajdzie, a w innych firmach też jest różnie. Na siłę nikogo nie trzymaja, jak nie chcesz pracowac to się zwolnij a nie psujesz atmosferę. Byłem na różnych zmianach i faktycznie jest różnie, ale wystarczy porozmawiać z ludźmi, powiedzieć co Cię gryza napewno kogoś znajdziesz Kto pomoże.

@Zadowolony

Nie da się ukryć, że większość opinii pisania jest w przypływie emocji - najczęściej tych negatywnych. Każda praca ma jednak swoje pozytywne i negatywne aspekty. Warto o tym pamiętać i postarać się wypowiadać obiektywnie. To zdecydowanie pomoże użytkownikom forum i potencjalnym kandydatom. Możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jaka panuje tam atmosfera między pracownikami?

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Healthcare - Poznań

• Jak się pracuje w Curtis Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Curtis Healthcare