Opinie o Curtis Healthcare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Curtis Healthcare. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Curtis Healthcare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Healthcare w Poznań

Podajcie adres strony internetowej!

Pracująca....kiedyś

W tej firmie liczyło się tylko to żebyś zasuwał/a jak mały robocik zwłaszcza w laboratorium. Nieważne że masz rodzinę....musisz zostać po godzinach bo tak trzeba to zostajesz bez dyskusji. Nie oczekuj "dziękuję za pomoc" bo się nie doczekasz. Najważniejsze: jak najmniej mówić o sobie, swojej rodzinie a już nie daj boże o jakichś kłopotach czy tragicznych wydarzeniach.....odwróci się to przeciwko tobie prędzej czy pózniej

@Pracująca....kiedyś

Szanuję oczywiście Twoje zdanie, ale - jak wynika z Twojego nicka - w Curtis Healthcare pracowałaś kiedyś. Może od tego czasu sytuacja uległa tam zmianie - to na lepsze. Nadmieniłaś, iż nadgodziny były tam na porządku dziennym. A czy były one chociaż płacone podwójnie?

@Magdalena

Nadgodziny nie były płacone można bylo sobie je odebrać ale ciężko było dogodzić wszystkim kiedy sie chciało odebrać....

nowy

Witam. Chciałbym się dowiedzieć coś o pracy na magazynie (godziny pracy, wynagrodzenie, atmosfera). Jest ogłoszenie i zastanawiam się czy wysłać.

Genowefa

Szukajcie,a znajdziecie.Są firmy co się rozliczają miesięcznie normalnie.I płacą całą kwotę na Umowie o Pracę taką, jak w Curtisie jest z premia za 8h pracą bez weekendów.Wygląda lepiej prawda? Szukaj,chodź na rozmowy.Nawet jak uważasz,że Tobie ta praca odpowiada to pójdź na rozmowę dla doświadczenia i rzuć kwotę z 500 zł więcej niż zarabiasz jak się dostaniesz,to co zrobisz? Zostaniesz w pracy którą "lubisz"? 500 zł x 12 mięcznie=6k .Piechotą nie chodzi. Róbcie dobrze dla siebie,szukajcie odległość,atmosfera,liczcie.Nie mówiąc ile możecie zarobić więcej przy nadgodzinach płatnych.Ja powiem Wam,że nie ma co przywiązywać to takiej chamskiej firmy.Ja znalazłem mam więcej na start o 1000 zł netto niż w Curtasie,a tu miałem 5600 brutto jako pracownik produkcji.(5,6k brutto suchej pensji). Firma słaba.

klara
@Genowefa

5600 może i miałaś ale na dwa miesiące ???? albo robiłaś komuś coś pod biurkiem :)

Pytajacy
@klara

Czy w tej Ukrainskiej firmie ma jeszcze kto pracować ??? Bo chyba w okresie pandemii ukraincow wiecej nie sciagna ?? Moze Panie brygadzistki wreszcie zaczna pracowac zamiast stac z batem nad ludzmi !!!

Klara
@Pytajacy

Nie dość ze ma kto pracować to teraz cała masa tych krytyków co odeszła I pluła na firmę jaka to nie dobra jaka to zła ze spuszczona głowa będzie próbowała wrócić . Firmy za chwile jeżeli nie juz zwalniać bedą ludzi bo nikt nie będzie robił sobie kosztow jak wszystko będzie zamknięte . A z racji branży to tu pracy jest pełno i cały czas będzie .

Pytajacy
@Klara

Ty chyba sobie sama przeczysz i chyba beda to sami jedli te ich suplementy z zelatyny bo rynki na calym swiecie sa zamkniete najpierw naucz sie ekonomii zamiast napiszesz bzdury .

@Pytajacy

Dziwne podejście do brygadzistek ja do Moich nie mam zastrzeżeń są ludźmi jak My i nigdy nie miałem z nimi problemu. Pomogą, wyniosą śmieci pogadają . Nie czuję presji i napewno nie stoją z Barem. Ale fakt brygady bym nie zmienił chyba że Mistrza

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curtis Healthcare? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Elektryk

Czy warto aplikować na stanowisko Elektryk Mechanik w utrzymaniu ruchu? ogłoszenie pojawia się regularnie od ponad roku, dlaczego ciągle szukają? na jakie wynagrodzenie mozna liczyć na tym stanowisku i na jakie warunki? wie ktoś????

Magdalena

Od jakiegoś czasu brakuje tutaj aktualnych informacji na temat pracy w Curtis. Moglibyście coś napisać? Rok temu trwała tutaj dyskusja a teraz tego brakuje. Ktoś z pracowników mógłby dać znać jak teraz wygląda praca w tym miejscu?

Widzę w komentarzach poniżej ze w firmie jest duża rotacja, czy to się już może zmieniło?

@Michał

Rotacja to tu dopiero będzie,coraz większe wymagania ,(usunięte przez administratora) się z byle powodu ,płaca minimalna rośnie szybciej niż zarobki w tej firmie. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy? 1) Mamy robić coraz więcej -za tą samą stawkę. 2)Atmosfera coraz gorsza zwłaszcza przez nowych przełożonych wyższego szczebla którzy chcą się wykazać kosztem pracownika. 3)Nacisk na tanią siłę roboczą zdecydowana większość to Ukraina 4)Przez braki pracowników wykonujesz pracę czasami za 3 i to na różnych stanowiskach,co po 3 nockach pod rząd 12 h może wykończyć człowieka. 5)System pracy równoważny (Jeden z bardziej oszukańczych -dzięki niemu nie masz więcej za sobotę,czy niedzielę jak w innych firmach.) 6)Słabe szkolenia ,ale wymagania.... 7)Rotacja będzie większa zwłaszcza wśród pracowników co coś potrafią,bo ci szybciej znajdą pracę przez to gorzej będzie się pracowało tym co mają małe dśswiadczenie nie będzie miał cię kto porządnie przeszkolić . 8) O pasek od wypłaty będziesz sie specjalnie prosił,jest nieczytelny brak tu przejrzystości. Zobaczymy czy będą jakieś podwyżki w tym roku w Curtis ja jak inni zaczne rozglądać się za innymi ofertami od marca do max połowy roku jak nie będzie podwyżek to pożegnam sie z firmą.

Jaro
@Karol

Nie rozumiem, między wasza stawka a minimalna jest różnica dość ogromną, a straszenie że się zwolnie jak nie dostanę podwyżki to zostaw na bajkę dla swoich dzieci, bo tak mówi każdy pracownik produkcyjny polskiego pochodzenia.. I lata mijają a ludzie siedzą bo mają tak wysokie mniemanie o sobie ze będą siedzieć i narzekać taka mentalność. Ta firma wogole nie dbała i nie dba o pracownika produkcyjnego... Dziwię się że ludzie w tym bagnie siedzą ale jak ktoś uważa się za osobę która w tej firmie umie wszystko i jest najmadrzejsza to gdzie ona pójdzie do pracy?? Dobra robota dla singli, dziwię się że osoby które mają dzieci wola spędzać czas w tej pracy.... A do firmy farmaceutycznej nie porownujcie chc bo to dwa światy....

@Jaro

Minimalna mnie nie obchodzi nie tak powinno się na to patrzeć, równie dobrze można Lewandowskiemu powiedzieć że 100 tyś zł powinno mu wystarczyć bo to dużo wiecej niż minimalna. Lewandowski zapewne nie jest głupi nie będzie patrzył na minimalną,zarobki w biedronce ,tylko na gaże najlepszych piłkarzy. kasjer z Biedry będzie patrzeć na lidla i inne markety pod względem zarobków. Dlatego powinniśmy patrzeć na zarobki w GSK i wielu innych firmach farmaceutycznych,dodatkowo ktoś kto pracował w farmacji ma wiele innych możliwości tu nie pracują głupi ludzie. Narzekanie owszem więcej narzeka niż odejdzie ,ale do czasu ,teraz nie ma już takiego bezrobocia jak kiedyś i ludzie to widzą o czym świadczy brak chętnych do pracy ,rotacja i to,że nawet ukraincy mają w poważaniu tę robotę ( Co mnie akurat trochę dziwi ) A robi się coraz gorzej,coraz bardziej napastliwe kierownictwo ,większe wymagania ,praca za kilku ,warunki pracy odbijające się na zdrowiu pracowników i bez końca by wymieniać jak na razie trzymają jeszcze dobre znajomości dlatego ludzie zaczna uciekać małymi grupkami może nie od razu ,ale w sposób ciagły.

Sindbad
@Karol

Dlaczego porownujesz firmę chc do firmy farmaceutycznej... Skoro w chc produkuje się głównie żywność.... Bo suplementy to nic innego jak żywność. A co to za problem liczyć opakowania jednostkowe i wkładać w zbiorcze do tego nie potrzeba wyższego wykształcenia. Ustawienie maszyny liczącej, rozlewajacej po kilku latach pracy przecież nie wymaga większego wysiłku. To są tak proste rzeczy że każdy ogarnie a operatorzy uważają się za bóstwa.

@Sindbad

Z tego co wiem to GIF nie kontroluje warzywniaków a Farmacje. Poza tym wystarczy wejść na stronę Curtisa. Do liczenia opakowań nie trzeba wyższego wykształcenia oczywiście tylko,że w GSK jest wyższy stopień automatyzacji i praca pod tym wzgledem lżejsza w CHC wszystkiego brakuje o wszystko trzeba się prosić niektóry drobny sprzęt to z Chin chyba sprowadzają tyle to trwa. Wyższe wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy skoro wiekszość to ukraińcy pewnie nikt o to nawet nie pyta ,poza tym człowiek po podstawówce też chce zarobić i pójdzie tam gdzie lepiej płacą . Co do ustawienia maszyny najpierw trzeba być trochę w tej firmie by nabyć doświadczenia niestety często ci operatorzy blokują dostęp do informacji ,szkolą nieumiejętnie ,nie zalerzy im może zawiść ,może brak wiedzy,poza tym przeszkolisz pracownika a ten odejdzie po kilku miesiacach ,cały system jest zły i tyle,dlatego tyle osób chce odejść ,zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie .

Na jakie wynagrodzenie może liczyć elektryk-mechanik - utrzymania ruchu z doświadczeniem 10 letnim, wie ktoś? warto aplikować?

Czy dyżury międzyświąteczne w Curtis Healthcare obstawiają najmłodszymi stażem?

odpowiedż

Nie zauważyłem,ale życia rodzinnego tu się nie ma ,poza tym trudno mówić o jakimkolwiek stażu przy takiej rotacji.

Jack

Z tej firmy nikt się nie zwolni, ci co chcieli dawno już poszli a reszta zostanie i będzie uchodzić za mega speców od roboty... W tej pracy to umiejętności posiadają osoby pracujące na nawazalni, mieszalnikowi i kapsulkujacy. Najbardziej o podwyżki rzuca się dział preinspekcji, który nawet sobie małej kartoniarki nie umie przezbroić ale jak operatora zrobi słodkie oczka do mistrza to dostanie podwyżkę za brak umiejętności...

Ciapek

Szkoda slow... Place malutkie. system 4 brygadowy ominiety i nazwany inaczej, zeby tylko nie placic pracownikom dodatkow, ktore im sie naleza. Faworyzowanie ludzi, ktorzy maja rozdarte gemby. Mobing miedzy pracownikami. Nie polecam. Widze, ze wiecej ludzi po krotkim czasie odchodzi z tej firmy. Chory system i tyle. Sam sie przekonalem.. Pracuja tam ludzie o bardzo niskim poziomie inteligencji... Nie pozdrawiam Pani najbardziej rozdartej w calej firmie.

Aleksandra
@Ciapek

Jak ktoś jest nuenauczony pracy to odchodzi , dzisiejsze pokolenie roczników późnych lat 90 i 2000 ma dwie lewe do wszystkiego, wychowani w dobie komputerów i mających zero obowiązków. Idąc do pracy uważają że wszystko im się należy za nic . Dużo pracowników jakoś potrafi pracować w tej firmie latami , pracowali kiedy otrzymywali po 2000 brutto i pracują teraz otrzymując po 4000 brutto , w ostatnich latach było dużo znaczących podwyżek dla nas operatorów . Odchodzą ci którym nie chce się pracować bo tak się wychowali ze im się należy wszystko za nic . Pokaz firmę w której pracownik produkcji na start dostanie więcej jak 4000 brutto ? Najlepiej skończyć gimnazjum i oczekiwać 5 tys na rękę he he ta dzisiejsza młodzież he he poprzewracalo się w pewnej części ciała ...

Mlody.Pracownik
@Aleksandra

Czlowieku 4000 brutto? Uważasz to za dużo.Poszedlem do innej firmy i dostałem 4600 brutto + premia 350 zł netto na start.Nie wiem jak Wy na rozmowach gadacie.Chcecie mało to pracujcie za mało...

Ciapek
@Aleksandra

@Aleksandra ja nie jestem z tego rocznika kochana. I nie jestem wychowany w dobie internetu i innych gowien. O dziwo! Mam tez wyksztalcenie wyższe od gimnazjum czy tez zawodowki. Mam swoje wartosci i cele zyciowe, do ktorych darze. Niestety w tej firmie nie ma tak na prawde mozliwosci rozwoju... o moznosci wyrazania swojego zdania nie wspomne, poniewaz cokolwiek im powiesz, to i tak oni wszyscy maja racje. Traktuja pracownikow, jak smieci. Takie moje odczucia.

Ooo00000ooooo
@Mlody.Pracownik

Gdzie tak płacą?

mieszadelko
@Mlody.Pracownik

Nowi tutaj też tyle dostają , wystarczy na rozmowie po opowiadać czego to się nie robiło i pyk odpowiednia stawka ustalona często na poziomie wyższym od starych pracowników .

WazneZeZarzadMaKasePracaMaIsc
@Aleksandra

Gdzie mam podać te firmy, które płacą więcej niż 4000 brutto na start? Można wymieniać i wymieniać..Poszedłem do innej firmy 3800 netto na start,mówię o przyjściu do pracy jako nowy pracownik na produkcje.W mojej nowej pracy jest SZACUNEK,KULTURA.Kierownik podchodzi i z każdym się wita siemano z dużą kulturą,jest rodzinna amtosfera a nie stypa.Byłem na rozmowie ostatnio proponowali jeszcze więcej,ale mam dobrą atmosfere.A nie chorych ludzi w pracy.Jak się cenisz,to za tyle pracujesz.Nie warte tych pieniędzy jest ta praca,mimo ,że wynegocjowałem więcej niż Twoje 4000 brutto w Curtisie (5400 brutto dostałem na start) .Pomoc to nie znane słowo w tej firmie.Dziwnym przypadkiem ogłoszenia wiszą ,i ludzie przychodzą na 2-3 dni? Przypadek? (usunięte przez administratora) w weekendy na 18-6 to naprawdę pogratulować.

Niepoinformowany

Proszę podzielić się wiedzą w zakresie naboru na stanowisko Głównej Księgowej? Czy temat już nieaktualny?

ZmienSwojeZycie

W pracy są ładne kobiety mówię o biurze.Zadbane ,eleganckie .Szkoda ,ze na produkcji takich nie ma :)

:-)
@ZmienSwojeZycie

Dodałbym jeszcze bardzo wysoki poziom kompetencji, profesjonalizmu i obiektywizmu :-) :-) :-)

facet
@:-)

Kobiety są zawsze ładne... tylko czasami wina brak...

Najgorsza firma, w jakiej pracowałem. Po 3 miesiącach mojej obecności w tej firmie, zwolniło się 14 osób, później przestałem liczyć... Typowe Januszowo - lepiej zwolnić (lub dać się zwolnić) dobrego pracownika, z długim stażem pracy, niż dać mu podwyżkę i zainwestować w jego rozwój. Oszczędności widać na każdym kroku. Na produkcji więcej Ukraińców niż Polaków, szkolenia bardzo słabe. Firma szczyci się innowacyjnością, z czego śmieją się wszyscy pracownicy. Atmosfera jest nieciekawa - nagłe, kilkuosobowe spotkania za zamkniętymi drzwiami, zwolnienia pracowników z dnia na dzień, szepty... Pozytywne opinie piszą tylko osoby z zarządu. Odradzam tę firmę każdemu, ostateczna ostateczność.

nick

co tam się dzieje, że szukali zastępcy głównego księgowego a teraz już głównego szukają? co finansowi wieją z pokładu?

:-)
@nick

Proste kryteria : 1. Płeć - kobieta, 2. Wiek - max. 35 lat 3. Wzrost - 175 cm Właściciel by się nie załapał :-) brak kompetencji :-)

@:-)

To poprzednia Główna Księgowa została zwolniona bo skończyła 36 lat? :) A tak serio to znasz powód jej odejścia? I jak się pracuje w administracji?

noone
@nick

Wyjaśnienie: zarząd dwuosobowy inkasuje ponad 900 tys. rocznie ( wg danych uzupełniających w sprawozdaniu), a GK ok. 4-5 tys. netto miesięcznie. A do tego jeszcze Winien - Ma, split payment, itd

Martyna.
@noone

4-5 tys netto księgowy główny? Tylko na produkcji pracownik zarobki.Księgowy w takiej firmie.Sztywnej atmosferze w biurze min 10k netto na umowie o pracę.Volvo musi się utrzymać w zarządzie nowe

Główna Księgowa
@Martyna.

Martyna, jak rozumiem GK w Curtis może liczyć na ok. 10 tys. zł. netto wynagrodzenia oraz służbowe Volvo ? Jeżeli decydenci ( Zarząd ) chcą pozyskać finansistę - fachowca z pewnym doświadczeniem zawodowym, który jest gotów się związać zawodowo na dłużej to takie wynagrodzenie może motywować. Auto było by miłym dodatkiem. Ale co oznacza określenie sztywna atmosfera ?

Lama

Jakie zarobki na operatora??

Operatorka
@Lama

Wysokie starzy operatorzy nie maja tyle co nowi z ulicy .

Jerzy
@Operatorka

To chyba oczywiste, że doświadczeni pracownicy zarabiają więcej od nowych. Może mógłbyś napisać jakie kompetencje należy mieć, żeby móc starać się o zatrudnienie. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/curtis-health-caps-sp-z-o-o,18703 jest kilka ogłoszeń rekrutacyjnych w tym oferta na stanowisko operator maszyn produkcyjnych. Z tego co piszesz jesteś doświadczonym pracownikiem więc przybliż jak wygląda rekrutacja?

Uciekac
@Jerzy

Jak ja byłem miałem 5000 brutto na umowie.Do tego nocka dodatek plus dzień liczony extra.Mniej niż 4k netto wypłaty nie miałem.Ludzie co pracują kilka lat mają mniej tak mówili.I lider mówił żeby kartkę chować i się nie chwalić.Policzylem i po 3 miesiącach się zwolniłem.Raz system,dwa kasa nie za ten system.2800 umowa netto,reszta premia.Za pracę w weekendy po 12h pracować i to taka odpowiedzialna żeby mieć 4tys? Gdzie weekend licz 100% normalnie to policzcie sobie czy dobrze zarabiacie.12 h to nie 8h.Po kilku latach odczujecie to.

Pantofelek
@Lama

Zależy od stanowiska,ale ok 3500-4100 brutto,teraz 2,5 % podwyżki gdy w GSK masz 4-5% przykładowo więc nie warto za 12 godzinny system pracy piątek świątek i niedziele,czepialstwo za wszystko,praca z Ukraincami (tak tylko dla wiedzy podaje pokazuje to nacisk na płace w dół ) Brakuje ludzi czasami robisz za 3,a i tak premii możesz nie dostać,najgorsze jest że jakkolwiek byś się nie starał to gdy ktoś inny coś schrzani to i tak cała zmiana nie dostanie premii za dany miesiąc . Wymagania by dostać premię rosną cały czas obawiam się,że niedługo premii nie będziemy dostawali w ogóle , ja już rozglądam się za inną robotą (zrezygnuję jak już premii nie będę dostawać najdalej na początku przyszłego roku-nie chcę zmieniać pracy przed Świętami ) Wiem,że nad zmianą pracy myśli jeszcze sporo osób,a tylko na mojej zmianie.

Przemysław
@Uciekac

Czy oprócz negatywnych aspektów pracy w Curtis Healthcare odnotowałeś jakieś pozytywy? Może jest coś, z czego byłeś zadowolony? Chętnie poznam Twoją opinię.

Mona
@Przemysław

Tak, kiedyś była fajna atmosfera, tworzyli ja ludzie którzy dawno się zwolnili.

@Pantofelek

Szkolenia na żenująco niskim poziomie nigdy tak słabych nie miałem,do tego wymagania,brak przejrzystych zasad. Szkolą cię osoby o niskim morale którzy uważają że powinni więcej zarabiać od ciebie stąd zawiść . Przepychany jesteś pomiędzy wieloma działami nawet jak nie jesteś na tym stanowisku zatrudniony, premii możesz nie dostać przez innych pracowników za ich błędy ,wymagania coraz wyższe pomimo słabych szkoleń. Brak stabilności mało pracowników o stażu powyżej 2 lat.

@Mona

Teraz z nowym rokiem trochę osób również odejdzie,część osób które pracują od niedawna zamierza pracować tam gdzie lepiej płacą zatrudniają od razu na stałe . Zauważcie jedną rzecz czy warto pracować w firmie która cały czas od wielu miesięcy daje ogłoszenia pracy na te same stanowiska czy to nie świadczy o dużej rotacji niby w firmie która powinna dobrze płacić ? Bo pracownicy po kilku miesiącach już odchodzą.

Uciekac
@Przemysław

Brak szkolenia,brak przestrzegania zasad BHP.Chodzenie w normalnym obuwiu zabranym z domu bez ochrony. Faworyzowanie rodziny,pracuje na produkcji żona lidera .Jakie to dziwne ,że nie mam jej cały czas,chodzi na przerwy,gada"coś robi niby". W normalnych firmach ściąganie windą nie wchodzi w grę bez zabezpieczenia,a tutaj takie rzeczy robisz ,że głowa mała.Jeśli chcesz być mieć grupę niepełnosprawności to wal śmiał to firmy.O wypadek bardzo łatwo,szczególnie gdy firma nie przestrzega zasad BHP.Nie ma to jak 1 osoba która obsługuje kapsulkarke sama.A gosc od 5s to chyba na nie jest normalny,ale pasuje idealnie do takiej dziwnej firmy.Czepiac sie o byle co,przeciez plan nie jest wazny tylko glupoty.

HoopJestDziwny
@Jerzy

Operator nowy który przychodzi ma większą kasę niż osoba która pracuję np 3 lata.Rozumiesz? Powinni wyrównać wszystkim,firma bogata tylko robią głupie zagrywki.Z jednej strony ile wynegocjusz tyle masz,ale dodatek stażowy no co kolwiek.Praca w takich godzinach jest wykańczająca.Kobieta znajdzie se innego jak Ciebie nie ma w chalupie i non stop padasz na r.yj.Chodzisz ubrany jakbys odwiedzał ludzi co mają Wszy i HIV jednocześnie na dodatek preparat który ma wyciągać powietrze nie działa.Łamanie zasad BHP obowie,głowica i inne

Book keeper

Witam wszystkich, widzę,że Curtis szuka Głównej księgowej. Czy ktoś ma wiedzę i napisze coś więcej? Dlaczego jest nabór? Czy dotychczasowa księgowa odchodzi, może emerytura albo awansowała? Jaka atmosfera w administracji? Proszę o info, bo przecież sama firma OK. Nowa inwestycja, dokonała lokalizacja, wokół porządek no i sama branża perspektywiczna i dochodowa.

giga

firma dno i 10 metrów mułu. na produkcji wyzysk, tak jak piszą niektórzy (system pracy, zarobki, niekompetencja, itp.). patologia i (usunięte przez administratora) na "górze". jednym z przykładów jest KJ - młode gówniarze w większości bo starszych doświadczonych i na poziomie firma nie zatrudni a dlaczego, dlatego że człowiek z doświadczeniem i na poziomie się ceni, a tutaj lepiej młodych zatrudnić bez doświadczenia i w dodatku z niskim poziomem za g...ne pieniądze. KJ też patologia - ludzie z awansu z produkcji, szczególnie brylowała "szufla" prostaczka i młoda gówniara co się uważała za wielką panią o niskim poziomie, nie wiem czy jeszcze pracuje. Gówniarstwo chodziło na przerwy kiedy chciało nie wspominając o śniadankach na dzień dobry które trwały czasem do 1h i nikomu to nie przeszkadzało ale produkcyjnych to o każdą minutę j...ć można było. krótko mówiąc nie polecam firmy - typowe "korpo" z wywłokami ludzkimi bez człowieczeństwa.

@giga

Mocne słowa, kilka epitetów mogłeś pominąć. Jednak dopytam Cię o pewną kwestię. Jaki system czasu pracy obowiązuje w Curtis Healthcare?

giga
@Magdalena

od ludzi którzy pracowali na produkcji wiem że obowiązywał system 12h. inne działy po 8h. jak jest teraz nie wiem. informację uzyskałem w połowie 2018 roku

Ssss

Cały czas po 12 h

@Magdalena

12 godzin w piątek świątek i niedziele. Tylko 2 przerwy 20 minutowe .

qwe

jakie zarobki na początek na stanowisko elektryk/mechanik? jaki system pracy?

Przemysław
@qwe

Jakieś nowe opinie o Curtis Healthcare? Znalazłem na stronie firmowej kilka ogłoszeń o pracę https://chc.com.pl/oferty-pracy/ Szukają osób na stanowisko elektryk - mechanik oraz operator maszyn produkcyjnych.

Mario

Szanujcię się praca w weekendy,na nocne zmiany po 12 h nie za taką kasę. Są firmy gdzie płacą od Pn-Pt 3700 netto samej podstawy na produkcji tylko poszukajce.A tutaj jeszcze w premii dane jest cześć.Sama praca nudna jak cholera.NIe masz wpływu na nie działajace maszyny a wymagania tylko ilość.Nie bojcie sie zmienic firmy a nawet robić coś na swoj rachunek.

Operator
@Mario

3700netto to brutto 5300 podaj które firmy tyle płaca za prace na jedna zmianę od Pon-Pt ??

Iwona
@Mario

Czy godziny pracy ,o których mówisz, do tego praca w weekendy traktowane są w firmie Curtis Healthcare jako nadgodziny? Wypłacane są wam premie? Wspomniałeś jeszcze, że innych firmach można zarobić znacznie więcej. Może zdradzisz w takim razie ile wynosi wynagrodzenie w Curtis Healthcare?

PracownikByly
@Operator

Poszukaj.Wszystko na tacy nie można dać.Dobrze tam gdzie nas nie ma.Rob studia nie patrz na innych.Ludzi na produkcji często traktują gorzej ludzie z gory

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Healthcare - Poznań

• Jak się pracuje w Curtis Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Curtis Healthcare