Opinie o Curtis Healthcare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Curtis Healthcare. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Curtis Healthcare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Healthcare w Poznań

Iza

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

NMN

Mógłby ktoś coś napisać na temat zarobków, systemu pracy na stanowisku operatora maszyn? Czy w firmie są nadgodziny( jak są to jak płatne)? Wolne weekendy i w ogóle? Z góry dzięki za info

Agnieszka

@Znany nie jestem pracownikiem firmy Curtis Healthcare, rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. @Wojtek Mechanik jak długo pracowałeś w firmie? Czy powiesz coś o warunkach pracy? Jak oceniasz pracę w Curtis Healthcare?

Wojtek Mechanik
@Agnieszka

Pracę wspominam bardzo pozytywnie, zdarzały się dni bardzo intensywne, lecz nie przeszkadzało mi to. Co do czasu pracy w CHC pracowałem prawie 3 lata lecz czy jest to istotne w danej chwili. Warunki pracy uważam że są na wysokim poziomie, praca jest lekka i przyjemna. Do pracowników CHC pączki starczyły dla wszystkich jeżeli nie to dowiozę. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich pracowników firmy.

Wojtek Mechanik

Dziękuję wszystkim za współpracę w firmie, będę bardzo dobrze wspominał ludzi z którymi miałem styczność. Jeżeli kiedy kolwiek komuś zrobiła się przykrość z mojego powodu nie było to celowe zachowanie lecz uzasadnione przepisami. Chce aby nasza przyjaźń nie zakończyła się w taki sposób. Pozdrawiam wszystkich z CHC

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curtis Healthcare? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Znany

@Agnieszka co ja bym zmienił to temat nie na tym forum, przypominam że to forum na temat opinii pracodawcy a nie forum na temat co zmienić w firmie. Czego nie napisałem koleżanko, argumenty jakie nie podobają mi się. Zauważ że nie tylko negatywna opinia wpłynęła od mnie ale również innych osób. Co bym zmienił to tylko ja wiem a takich informacji nie udziela się na takich forach. Jeżeli nie wiesz koleżanko to cię informuję. Może napisz co ty byś zmieniła, podaj argumenty co się podoba a co byś zmieniła. Zacznij od siebie a nie powołuj się na innych.

Agnieszka

@Kojot dlaczego nie polecasz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Każda opinia na forum jest ważna o pomocna dla osób, którzy będą chcieli zatrudnić się w przyszłości w Curtis Healthcare.

@Agnieszka

Zadaj sobie pytanie koleżanko dlaczego ludzie się zwalniają z zakładu. Co przyczynia się że ludzie przychodzą do pracy z przymusu. Doszły mnie słuchy że zwalnia się najlepszy mechanik Wojtek. Może to plotki jak go zobaczę to się osobiście zapytam. Co do opinii o firmie to proszę abyś przeczytała wszystkie posty wcześniej a wówczas nie będziesz zadawać pytań na które odpowiedzi już padły. Jeżeli masz pytanie to zadaj je konkretnie.

Maciej

witam, szukam pracy - możecie mi powiedzieć w jakich godzinach pracuje się na produkcji?

Oo
@Maciej

6-18 , 18-6. Święta wolne w okresie wielkanocnym, bożonarodzeniowym i nowy rok. Ewentualnie urlop 2 tygodniowy.

A

A co do zmiany mistrzów nie jest to głupi pomysł na niektórych zmianach może i by się w końcu porządek zrobił a nie każdy wybiera sobie pracę i z kim chce pracować, a brygadzistki pozwalają na to żeby nimi rządzić.... porażka

A

Racja nadzór nie umie w niczym podjąć decyzji szczególnie Brygadzistki więcej siedzą w mistrzòwce niż na produkcji, a szczególnie Pani w białym fartuszku ciągle jej nie ma i tylko donosi na innych bo w końcu ma plecy u szefa produkcji. A co do Doroty W może i miała pomyłki ale gdyby miała pomoc od koleżanki to by nie miala wszystkiego na swojej głowie... Ale oczywiście nikt tego nie widzi...

Oo

A co myślicie na temat zamiany mistrzów? Uważacie że to dobry pomysł?

@Oo

Co do zmiany mistrzów, to nie jest zmiana tylko będą na innych brygadach. Moim zdaniem nic to nie zmieni jeżeli ktoś jest tępy to taki pozostanie. A już pisałem wcześniej który z mistrzów co potrafi.

aaaaa

Czytają to wszystko widzę niezły chaos... zgadzam się z opina że kto chce pracować to pracuje. Każdy powinien zastanowic się nad Sobą ? Czy nie ma sobie nic do zarzucenia a póżniej narzekać na innych... Przydałoby sie więcej szkoleń do osob niskiego szczebla a nie tylko brygadzistki i wyżej.... Co do brygadzistek to chyba niektóre są z przypadku Małgorzata tylko patrzy zeby sobie paznokcia nie złamać i chodzi w Białym fartuchu jak by była prezesem firmy i nikt jej nic nie powie Dorota W... wtopa za wtopa na niczym się nie zna Porażka Honorata tylko przeklina i krzyczy na wszystkich Kamila wporządku dziewczyna tylko jak ona wytrzymuje z Honorata? Dorota troche chaotyczna babeczka ale w miare Aldona również wtopa za wtopa na niczym się nie zna Tylko chodzi za Dorota bo sama to już nic nie zrobi Iza spoko sama podejmuje decyzje i jest ogarnieta Umie rozmawiac z Ludzmi a ludzie z nia Sylwia nie umie podjac decyzji wszystkiego nie boi za delikatna na takie stanowisko dobrze ze ma Faceta który zawsze jej pomoze i podpowie a ona zbiera laury Powinni co niektóre brygadzistki pozmieniać Ludzi którzy pracuja na niższych stanowiska czesto wiedza duzo wiecj niz one Chociaż może potrzebują czasu i szkoleń....

@aaaaa

Kolego zacznie od siebie. Szkolenia dla niższego szczebla, skoro już o tym mowa to szczeble jakiego poziomu. Co do brygadzistek zacznijmy od tej co ma oparcie Pawła. Piszesz że umie rozmawiać z ludźmi i podejmuje decyzje hehehe. Pani Małgosia nic nie potrafi i tak pozostanie takie umiejętności. Honorata chodzi jak by jej kij wsadzili i co ważne lekceważy innych ma być tak jak ja mówię i koniec.

Agnieszka

@303, a jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna? Jakie pytania usłyszałeś?

Rekrutująca spóźniła się na spotkanie ponad 0,5h, świadczy to o podejściu do kandydatów do pracy.

SL

Wszyscy, którzy mieli głowę na karku już dawno stamtąd pouciekali lub planują uciec. Piszecie o laboratorium i kontroli jakości ale największy (usunięte przez administratora) jest na I piętrze. Handlowcy traktujący wszystkich z pogardą jakby byli pępkiem świata, nie mówiąc już o ich szefowej! Za każdym razem gdy słyszę to jej Czeeeeeeść, mam ochotę zwymiotować

morw

ktoś tam wyżej pisał, ze biurowi zatrudniaja sobie niekompetentnych ludzi... fajnie by bylo gdyby: 1/ pracownicy a nie zarzad decydowali o tym czy kogos zatrudnić 2/ gdyby Ci biurowi mogli zatrudniać kompetentnych - stary tej firmy na kompetentnych ludzi po prostu nie stać. np. wisi ogloszenie na analityka ( niech bedzie za 3k) a w domyśle chodzi o QP... Kto o zdrowych zmyslach przyjmie na siebie odpowiedzialność prawną za zwolniony wyrób za 3.5k? raczej nikt. A jakie jest prawdopodobieństwo ze znajda za tyle analityka z ktorego mozna zrobic QP za 3.5k?..

@morw

Wszystko już napisałem więc powtarzać się nie będę, co do twojej wypowiedzi, kompetentni ludzie się cenią. Uważam że firma ta jest dla osób szukających doświadczenia a nie przekazywanie nabytego przez lata. To też w dalszym ciągu twierdzę że ludzie kompetentni odejdą do innych firm, a pozostaną osoby które znają się na wszystkim i niczym.

morw

NiJakosc (ładne to określenie) choćby chciał przeciez muru glowa nie przebije. Mozna narzekać na jego brak zorganizowania, chaotyczny sposób zarządzania, generowanie bezproduktywnych spotkan... i wymieniać moznaby jeszcze. Ale najbardziej dotkliwe sa kwestie braku kadry-kompetentnej, braku miejsca, braku szkoleń, niskiego budżetu. A na to żaden z kierowników wiekszego wplywu nie ma.Jest jednak szansa ze coroczne inspekcje GIF pozwolą zarzadowi lepiej pojąć z czym wiaze sie utrzymanie standardu GMP.. a nam szeregowym pracownikom ostatecznie ulatwi prace, bo wymusi to dzialania prawidłowe constas a nie at hoc. Jest tez spora szansa na niezgodność ważną dotyczącą ilosci zatrudnionych pracowników na OP, magazynie i w kj

Agnieszka

@Hplc sprecyzujesz swój komentarz?

Johnny

Opinie trafne w 100% !!! Kierownictwo z dyrektorem na czele bujają w obłokach, nie widzą dysproporcji między ilością pracy a liczbą ludzi. Zresztą co się dziwić pajacowanie wychodzi im lepiej niż zarządzanie ludźmi, o podejmowaniu jakichkolwiek decyzji nie ma mowy. Pracownik traktowany jest jako przysłowiowy "Robol" najlepiej żeby siedział po godzinach i wykonywał pracę za pięciu, słowa dziękuje nie usłyszy, a o pieniądzach może tylko pomarzyć.

Hplc
@Johnny

Szef Wasza NiJakosc bez charyzmy, wystraszony, niedecyzyjny.....wielka klapa

bion
@Hplc

Jaki szef ? produkcja, zarząd ?

Kojot

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Warto dodać, że mowa o laboratorium kontroli jakości. Laboratorium Rozwojowe żyje jak pączki w maśle. Wszystko podane pod "nos". Smutne, że jeden z kluczowych działów w firmie traktowany jest w taki sposób. Nie ma co się jednak dziwić, skoro "szefują" nim ludzie bez charakteru, którzy dadzą sobie wszystko wcisnąć na głowę. Mówi się wprost o problemach, ale tak jakby ich to w ogóle nie obchodziło. Pracy od groma, ciągle dokładane obowiązki. Wieczne nadgodziny. Nikt nie doceni słowem, o pieniądzach nawet nie wspomnę.

Hplc
@Kojot

Kojot masz racje, zgadza się. Brak decyzyjność. Brak własnego zdania. Tak można nazwać obecny sposób zarządzania jakością a właściwie jego brak. Obecny szef przecież cały czas jest "nowy"

Olga
@Kojot

Widzę na stronie inernetowej że szukają nadal do kontroli. Czy ktoś może coś powiedzieć? Czy warto wysyłać dokumenty? Jaka płacą? Jaka atmosfera?Na czym polega praca probkobiorcy a na czym specjalisty? Czy pracują na zmiany? No i jaki kierownik? Czy rzeczywiście tak słabo jak piszą?

Kojot
@Olga

Wszystko zostalo już napisane... odpowiedz sobie sama na pytanie czy warto?! Ja nie polecam.

Cristofer

Witam Dziękuję wszystkim którzy pomogli mi się wdrożyć do pracy ze zmiany A. Kamila, Jarosława i resztę osób. Szkoda że opinie wpisywane są w momencie kiedy osoby pracują i szkodzą pracodawcy. Jeśli się nie podoba Polityka Firmy warto zmienić firmę a jak ma się obiekcje do Ukraińców to może czas zapisać się do Narodowców. Z drugiej nie dziwcie się że przychodzą ponieważ kto ma pracować jak Polacy marudzą i chcą zarabiać miliony. Szkoda że ze względu zdrowotnych musiałem opuścić firmę w której było cool. Choć czasami ręce opadały na swoje decyzje jak i innych. Każdy ma prawo się mylić. Więc że swojej strony dziekuję wszystkim i miejcie wyrozumiałość do innych ponieważ nie obgadywaniem ale współpracą dochodzi się do wszystkiego.

Robol

Lubu...dubu....lubu...dubu... śmiechu warte

Robi
@Robol

Widać ze żal ci tylek chwyta ze ktoś może coś dobrego napisać. Tak jak masz nick jesteś tylko Robolem a nie człowiekiem myślącym.

Robi
@Cristofer

Dobrze napisałeś ale przesłodziłeś trochę. Pamiętaj że jak sam widziałeś nikt nie rozpacza po odchodzących ponieważ będą inni. A historie o Tobie to można książkę napisać - i to tworzą twoim koledzy ze zmiany ale cóż pomyśl tylko ze sa to faceci którzy sa gorsi od kobiet. Ale cóż tak jest w Curtisie. Ze swojej strony powiem ze jesteś pierwszą osobą która dziękuje za pracę pozytywnie i dla ciebie za to Szacun.

Robol
@Robi

Obrażając ludzi dajesz świadectwo o sobie. Robol nie znaczy głupi. Za to Ty udowodniłes brak kultury....a to ma swoją nazwę..... Niestety brak Tobie obiektywizmu. Przeczytaj ze zrozumieniem wszystkie opinie i je przemyśl. Ten hymn pochwalny to naprawde jakis zart. Niestety nie jest w tej firmie dobrze. Ale rozumiem w coś chcesz wierzyć......

@Cristofer

Twoja wypowiedź pobiela się z wcześniejszymi postami, więc przeczytaj całość. Opisywanie że Polak marudzi chce zarabiać miliony, a ty nie chcesz zarabiać? A twoi znajomi z Ukrainy nie marudzą, zdaje mi się że bardziej niż polak @Cristofer. Polityka firmy w twoim jest Super, zastanów się, skoro jest tak super, super zatrudniają Ukrainę, super że odchodzą kolejni fachowcy, super płacą (mniej niż w markecie), super że co miesiąc odbierają premię.

rekin

mądra wypowiedź

@rekin

Mądra wypowiedź, raczej opinia. Tylko na tyle cię stać, twoja opinia jest jeszcze bardziej mądra niż osobę którą wychowała. Mięso z rekina polecam, współpracę z tym zakładem NIE.

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Healthcare - Poznań

• Jak się pracuje w Curtis Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Curtis Healthcare